Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ???? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-09, 21:58   #31
P0LLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 52
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

no to mimo ze jstem troszke mnlodsza to mysle ze jakis klub mozemy zalozyc... ja tez od 12 urodzin mam ten problem... No to pol zycia... Chociaz z niemal dwuletnia przerwa po stosowaniu roaccutanu, ale w zwiazku z tym ze to ponoc najskuteczniejszy produkt na swiecie i dziala raz na zawsze wywalujac zgliszcza na reszcie organizmu to na mnie juz chyba nie ma metody....
P0LLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 09:04   #32
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Paulinko w kazdym razie nie wyciskaj, nie dotykaj buzi, jak chcsz sobie te miejsca po syfach szybko i ładnie zlikwidowac to ja proponuje Benzacne 10%(bez recepty) na pryszcza posmarowac na noc, on ładnie je wysusza.I mozesz stosowac SUDOCREM bo jest z cynkiem i od niego pryszcze się szybciej goją.TORMENTIOL tez moze być ale Sudocrem bym powiedziała lepiej działa.Alantanu nie polecam bo jest tłusty.Ewentualnie na te gojenie pryszczy D-Panthenol który zawiera witamine B5 i tez się rany szybciej goją.

Inna sprawa, tak jak dziewczyny powiedziały nie używaj wysuszających środków do mycia.Ja jestem wierna BALNEUM INTENSIV WASHLOTION(to jest żel do mycia bardzo suchej i wrażliwej skóry, nie mylić z samym LOTIONEM),chociaż jest to suchej skóry toja go używam a mam mieszaną i pryszcze mi się pojawiają.Jestem mu wierna już od 2 lat i musze powiedzieć ze lepszego żelu nie znalazłam(nie wysusza skóry, po umyciu jest taka delikatn i jakby troszke nawilżona).Możesz uzywać też kosmetyki z DERMEDIC, AVENE, LPR,polecam też SVR ( http://www.svr.pl ).
Jak nie bedziesz paćkać, dotykac, wygniatać i pojdziesz do dermatologa to powinno być OK.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 09:15   #33
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Arrow Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

uzywalam benzacne ale nie pomogl wczoraj potraktowalam twarz spirytusem i dzisiaj krostki juz sie nie odnowily, teraz tylko musi sie zagoic
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 10:01   #34
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

A ja z kolei odradzałabym "parówkę" u kosmetyczki, sama miałam i źle ją wspominam :/ Robiłam ją w porządnym gabinecie kosmetycznym i wcale nie za specjalnie niską cenę.Tuż po niej moja twarz wyglądała strrrasznie, później jakoś się zagoiło, ale jednocześnie odnowiły się wszystkie grudki i wągry.
Jedyne co mogę polecić to dobry dermatolog - przez dłuższy czas używałam toniku zapisanego właśnie przez lekarza (robionego na zamówienie) i kiedyś bardzo pomógł. (Ale był na bazie spirytusu, więc nie można go stosować bez przerwy, bo bardzo wysusza).
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.