Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-14, 21:31   #1
malasy
Przyczajenie
 
Avatar malasy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14
Smile

Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?


Cze¶æ

Chcia³abym Was prosiæ o radê. Znudzi³ mi siê mój obecny kolor w³osów. Dla wielu osób mo¿e to siê wydaæ dziwne, ¿e chcê farbowaæ moje w³osy, gdy¿ mam naturalny jasny blond. Jednak ju¿ mi tu wieje nud±, wiêc zarz±dzi³am sobie zmiany Pomy¶la³am o ciemnym br±zie (mój T¯ obstawia czerñ, ale nie jestem przekonana). Pytanie moje jest takie: je¶li br±z, to ciep³y czy zimny? Jak± farbê mi polecacie do niefarbowanych wcze¶niej w³osów? Mo¿e lepiej jaki¶ inny kolor?

Generalnie mam jasn± karnacjê, raczej mleczn±, oczy zielone, jasn± oprawê oka, ale i tak robiê hennê bo moje brwi naturalnie zlewaj± siê z kolorem skóry :/ wiêc przyciemniæ brwi to dla mnie nie problem

Co do w³osów to tak pokrótce, dla u³atwienia:
-naturalny kolor i obecny: jasny blond
-zabiegi: rok temu i 2 lata temu robi³am trwa³±, w³osy s± falowane na koñcach, reszta proste jak struna
-w³osy bardzo gêste, zdrowe, d³ugie do po³owy pleców

Proszê Was o radê, gdy¿ nigdy nie farbowa³am w³osów i jestem w tym temacie kompletnym laikiem...

Oczywi¶cie zamieszczam kilka moich zdjêæ zaczynam od najstarszych, kiedy¶ mia³am b. d³ugie w³osy (przed trwa³±) z pasemkiem zrobionym szamonetk±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7 (59).jpg (32,8 KB, 303 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7108.jpg (19,1 KB, 206 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7292.jpg (17,0 KB, 234 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (35,2 KB, 230 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie.jpg (18,9 KB, 285 za³adowañ)
malasy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-14, 22:21   #2
dominaAnna
Raczkowanie
 
Avatar dominaAnna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Polen/Deutschland
Wiadomo¶ci: 62
hej mia³am zbli¿ony kolor w³osów do Ciebie i pomalowa³am na be¿owo-rudy bardzo ³adnie wygl±da nie wiem jaka to firma i numer farby bo odda³am siê w rêce fryzjerki

my¶lê ¿e w tym ci bêdzie ³adnie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg foto.jpg (23,2 KB, 119 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lekko-wpadajacy-w-rudy.jpg (35,5 KB, 203 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-11-14 o 22:31 Powód: post pod postem
dominaAnna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-14, 23:44   #3
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Nie s³uchaj kole¿anki wy¿ej! Popatrz, masz bardzo jasne brwi, jak w³osy, oczy, skóra, wszystko ze sob± harmonizuje. Je¶li teraz zrobisz sobie br±z, bo bêdziesz wygl±da³a okropnie moim zdaniem, za ciemno Ci bêdzie, zburzysz t± harmoniê.

Mo¿e po³a¶ siê o jakie¶ inne refleksy? mo¿e trochê inny odcieñ blond? pasemka..oby zostaæ w jasnej tonacji..
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-15, 09:56   #4
EKO STYL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Ja bym zrezygnowa³a z tego rudego, a posz³a w br±zy, czekoladê. Ale faktycznie stopniowo, delikatnie, refleksy i pasemka zamiast od razu ca³ego farbowania. Masz piêkne w³osy i szkoda by³oby, ¿eby przyt³acza³y twarz.

Br±z koniecznie ciep³y - moim zdaniem jeste¶ wiosn± (spójrz jak Ci ³adnie na zdjêciu na tle trawy, siana, a jak masz podkr±¿one oczy na ostatnim zdjêciu w pastelach). I do tego bêdzie pewnie konieczne przyciemnienie brwi.

Je¶li bêdziesz farbowaæ siê sama (a da siê to zrobiæ nawet przy takiej ilo¶ci i d³ugo¶ci w³osów - wiem z do¶wiadczenia), to pamiêtaj, ¿e zejd± Ci prawdopodobnie 3 opakowania farby.
EKO STYL jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-15, 17:16   #5
malasy
Przyczajenie
 
Avatar malasy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Ja ju¿ sama nie wiem.. Ogl mam wrazenie, ¿e wszystko na mojej twarzy jest takie jednolite, ze nie ma ¿adnego akcentu :/ kole¿anki mówi±, ¿e najpierw mam zrobiæ szamponetk± i zobaczyc co wyjdzie, te¶ciowa mówi ze zwariowa³am, bo mam piêkne w³osy, T¯ teraz te¿ zmieni³ zdanie i odradza farbowanie.. jestem w kropce...

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

A tak wgl dziêkujê Wam kochane za te rady

EKO STYL: zawsze siê zastanawia³am jakim typem kolorystycznym jestem, dziêki za pomoc jutro wywalam z szafy wszystkie pastele, bo rzeczywiscie wygladam w nich okropnie
malasy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-15, 18:51   #6
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomo¶ci: 241
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Hej,


Ja uwa¿am, ¿e nie powinna¶ farbowaæ w³osów- jak ju¿ wcze¶niej wspomnia³y moje poprzedniczki, Twoja uroda tworzy harmoniê i zburzysz j± farbuj±c siê na ciemniejszy odcieñ. Masz bardzo oryginalny, rzadko spotykany w naturze kolor (wiadomo, przewa¿aj± farbowane blondynki )i szkoda by by³o niszczyæ takie w³osy. Pó¼niej mo¿esz ¿a³owaæ, ¿e pofarbowa³a¶. Naprawdê bardzo ³adna z Ciebie dziewczyna i nie powinna¶ zmieniaæ kolorku
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam w³osy -51 cm (29.02.16)
Pó³ drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-15, 19:43   #7
malasy
Przyczajenie
 
Avatar malasy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,


Ja uwa¿am, ¿e nie powinna¶ farbowaæ w³osów- jak ju¿ wcze¶niej wspomnia³y moje poprzedniczki, Twoja uroda tworzy harmoniê i zburzysz j± farbuj±c siê na ciemniejszy odcieñ. Masz bardzo oryginalny, rzadko spotykany w naturze kolor (wiadomo, przewa¿aj± farbowane blondynki )i szkoda by by³o niszczyæ takie w³osy. Pó¼niej mo¿esz ¿a³owaæ, ¿e pofarbowa³a¶. Naprawdê bardzo ³adna z Ciebie dziewczyna i nie powinna¶ zmieniaæ kolorku
Dziêkujê
Tak sobie my¶lê, ¿e pewnie masz racjê bo w sumie lubiê swój kolor, ale co¶ bym zmieni³a.. mo¿e kupiê perukê...
malasy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 10:38   #8
domina123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Nie farbuj w³osów na ciemny kolor.Masz jasn± karnacje,i nie bêdzie Ci ³adnie.Kolor dla Ciebie to rudy!
domina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 18:19   #9
Fragoola
Przyczajenie
 
Avatar Fragoola
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 23
GG do Fragoola
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Te¿ uwa¿am, ¿e ¶licznie Ci w tym kolorze. Mo¿e zrób jakie¶ refleksy?
Tak czy inaczej...nie farbuj. Pó¼niej bardzo trudno bêdzie wróciæ do tego piêknego koloru, który masz teraz!
__________________
Around the globe
https://www.facebook.com/TinaAroundTheGlobe

BADURA ROMA - torebki
https://www.facebook.com/BaduraRoma
Fragoola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-17, 20:58   #10
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 294
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

A w ¿yciu czarnego nie rób!!! Jeste¶ wiosn± tak¿e moja rada to eksperymenty tylko z blondem, moze patyna?
__________________
malma22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-18, 22:28   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

tylko Twój naturalny blond. najlepszy kolor dla Ciebie, nic nie zmieniaj, bo siê oszpecisz.
jedyne co bym doradzi³a to du¿o delikatniejszy makija¿ ni¿ na 1 i 3 zdjêciu.
Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 07:16   #12
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 5 725
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

piêkny rzadki kolor w³osów farbuj±c zrobisz sobie krzywdê ostatecznie mo¿na zrobiæ refleksy w innym odcieniu blond - ale rozumiem potrzebê zmiany mo¿e lepiej z fryzur± poszaleæ?
__________________
Apolonia ro¶nie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno do³±czy³ do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-21, 08:09   #13
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 1 647
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

nie zmianiaj, ewentualnie zrob sobie jakies refleksy, jesli chcesz zmiany zrob henne na brwi
anulka262 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-21, 12:26   #14
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 1 168
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Cytat:
Napisane przez malasy Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

Chcia³abym Was prosiæ o radê. Znudzi³ mi siê mój obecny kolor w³osów. Dla wielu osób mo¿e to siê wydaæ dziwne, ¿e chcê farbowaæ moje w³osy, gdy¿ mam naturalny jasny blond. Jednak ju¿ mi tu wieje nud±, wiêc zarz±dzi³am sobie zmiany Pomy¶la³am o ciemnym br±zie (mój T¯ obstawia czerñ, ale nie jestem przekonana). Pytanie moje jest takie: je¶li br±z, to ciep³y czy zimny? Jak± farbê mi polecacie do niefarbowanych wcze¶niej w³osów? Mo¿e lepiej jaki¶ inny kolor?

Generalnie mam jasn± karnacjê, raczej mleczn±, oczy zielone, jasn± oprawê oka, ale i tak robiê hennê bo moje brwi naturalnie zlewaj± siê z kolorem skóry :/ wiêc przyciemniæ brwi to dla mnie nie problem

Co do w³osów to tak pokrótce, dla u³atwienia:
-naturalny kolor i obecny: jasny blond
-zabiegi: rok temu i 2 lata temu robi³am trwa³±, w³osy s± falowane na koñcach, reszta proste jak struna
-w³osy bardzo gêste, zdrowe, d³ugie do po³owy pleców

Proszê Was o radê, gdy¿ nigdy nie farbowa³am w³osów i jestem w tym temacie kompletnym laikiem...

Oczywi¶cie zamieszczam kilka moich zdjêæ zaczynam od najstarszych, kiedy¶ mia³am b. d³ugie w³osy (przed trwa³±) z pasemkiem zrobionym szamonetk±
Oj jako¶ nie widzê Ciê w ciemnym br±zie, postarzysz siê o kilkana¶cie lat. Masz piekne wlosy, po co taka radykalna zmiana. Mo¿e ¶ciemnij o jeden ton ale nie na br±z.
Ja z natury jestem szatynk±, ufarbowa³am siê na wi¶niê, wygl±da³am ca³kiem ca³kiem ale czerwienie maj± to do siebie, ze szybko p³owiej±, wiêc teraz jestem ciemn± blondynk±, i dobrze mi z tym.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-21, 14:35   #15
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1 358
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Cytat:
Napisane przez malasy Poka¿ wiadomo¶æ
Znudzi³ mi siê mój obecny kolor w³osów. Dla wielu osób mo¿e to siê wydaæ dziwne, ¿e chcê farbowaæ moje w³osy, gdy¿ mam naturalny jasny blond.
Nie rozumiem naj³atwiej zafarbowaæ naturalny blond :P
chyba, ¿e chodzi³o o to, ¿e ogólnie masz jasne brwi do tego i raczej nic innego ni¿ blond Ci nie bêdzie pasowa³
a nawet jak walniesz henn± to widzê, ¿e masz cienkie brwi, efekt czarownicy jest ble

Cytat:
Napisane przez malasy Poka¿ wiadomo¶æ

Pomy¶la³am o ciemnym br±zie (mój T¯ obstawia czerñ, ale nie jestem przekonana). Pytanie moje jest takie: je¶li br±z, to ciep³y czy zimny? Jak± farbê mi polecacie do niefarbowanych wcze¶niej w³osów? Mo¿e lepiej jaki¶ inny kolor?
Twój T¯ chce Ci zrobiæ wielk± krzywdê, skoro widzi Ciebie (jasna cera, jasne brwi, jasne oczy) w czerni o.o efekt bêdzie taki:
http://3.bp.blogspot.com/-VmTq9Whf2c...8172011890.jpg
albo jeszcze gorszy, taki:
http://kellieanne.files.wordpress.com/2011/09/007.jpg

A jak zaczniesz sobie rysowaæ brwi to bêdzie wygl±da³a jak czarownica tak¿e czerñ odradzam.

Co do br±zu: tu masz akurat szeroki wybór, w najlepszym przypadku:
http://4.bp.blogspot.com/_XIG98kNoit...londe-hair.jpg

Ciemny kolor nigdy Ci nie bêdzie pasowa³ niestety, masz po prostu inn± urodê... a mo¿e jaki¶ karmelowy?

Acha jeszcze jedno: nie polecam farbowania trwa³ej, jak ju¿ siê zdecydujesz na farbê to najlepiej obetnij pozosta³o¶ci po trwa³ej, inaczej w³osy mog± siê tam pokruszyæ.
__________________

MadSyndrome jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-24, 17:24   #16
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Nie odbierz tego jak jaki¶ zarzut przeciw Tobie..ale jak kto¶ kto jest blondynk± , ma jasn± cerê, jasn± oprawe oczu mo¿e zrobiæ siê na brunetkê ?? przepraszam jako co¶ ale mam kolezankê w identycznym typie urody jak Ty i wyglada³a mega strasznie , kolor ciemny br±z nosi³a prez 6 miesiêcy , co 2 tygodnie musia³a malowaæ w³osy bo mia³a 'bia³e odrosty'. Tak¿e jak chcesz pomalowaæ to mo¿e co¶ w jasnych br±zach lub ciemnych blondach
Sylweczka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-25, 14:10   #17
marisol123
Raczkowanie
 
Avatar marisol123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

Ja sie musialam przefarbowac, robilam blond u fryzjerki na cale wlosy bo mialam dosc pasemek, ale wyszlo rudo-zó³ty, strasznie, po 4 dniach wrocilam do nij bo nie chcialam swiecic jak zarowka tym blondem i zrobilam ciemny blond, teraz po mieisacu jest o wiele jasniejszy, ale dla porownania fotka- blond i ciemny blond czyli prawie braz , ja przeplakalam 2 noce bo chcialam z powrotem jasne, ale w ciemnych czuje soe bardziej sexy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (138,9 KB, 104 za³adowañ)
__________________
szukamy szczescia, a szczescie jest drog±...
marisol123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-25, 17:10   #18
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: Z jasnego blond na ciemny br±z- co my¶licie?

s±dzê,¿e w ciemniejszych Ci lepiej. dok³adnie nie widaæ,bo zdjêcie niewyra¼ne.
__________________
"...bo ona ona ró¿ne ma imiona
jedni wo³aj± j± mi³o¶æ inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona ró¿ne ma
jedni wo³aj± j± szczê¶cie niepojête
inni pani na K."

Pocz±tki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.