Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-29, 19:24   #1771
tuturutu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 172
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez nierealnaaa Pokaż wiadomość
poprawna odpowiedź to B. ; ) są drapieżnikami.
gdyby nie fakt, że ile razy byłam na działce mama opowiadała o dobroczynnym ' działaniu biedronek ', to w życiu bym na to nie wpadła
tuturutu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:28   #1772
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

nabijam się z tego a...sama zaznaczyłam dobrą odpowiedź jestem ekspertem od spaw mszyc
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:33   #1773
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez nierealnaaa Pokaż wiadomość
ojej, jak dawno mnie tu nie było. ;D ale to za sprawą testów. Ja z matmy bd miała 34-35 tragedia. a z ang. 43 mam. ;D


Boże, chłopak zapytał się mnie dlaczego mam kuku na policzku (przebarwienia) i co ja mam mu powiedzieć. Później pytał czy się oparzyłam. ;P A ja zmieniłam temat...
o rany najgorsze o co chłopak sie może zapytać
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:35   #1774
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Znalazłam w necie ten test i przejrzałam pytania. Mi nie wydaje się on szczególnie trudny, ale biorę poprawkę na to, że ja właśnie kończę studia, na dodatek przyrodnicze Chociaż oczywiście miałabym problem z obliczeniami, do których potrzebne są wzory, nie pamiętam też dokładnie chemii. Całe szczęście że ja nie miałam takiego testu, bo nie chodziłam do gimnazjum i obowiązywał mnie tylko egzamin wstępny do liceum
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:46   #1775
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ostatnio stwierdzam ze miedzy wyciskaniem a wyciskaniem jest roznica
ja znam dwie "wersje"
1. dossysam sie twarzy wyciskam wszystko co mi sie napatoczy, efektem jest masakra na twarzy. Istnny trans , wiec nazwe to wyciskaniem "nieswiadomym"
2. wyciskaniem tzw. swiadome tj. wyciskam np. kilka obiektow z reguly i tak poszerzam obszar i wyciskne za duzo ... no ale przy najmniej nie konczy sie to masakra . Niestety skutki tego na dluzsza mete i tak nie sa dobre ...
Mi zdarza sie ostatnio ten drugi typ
Ale walcze ze soba
A skora i tak pozostawia wiele do zyczenia
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:56   #1776
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

taaak ja już dawno nie zrobiłam masakry jak dawniej
choć to dzisiejsze na czole wielkimi krokami się do tego zbliżało, nie ładnie

głoszą burze na weekend więc namiot odpada... ale jedziemy na 1 dzień na górę żar, potem grill u mojego lubego i zabawa do rana

hej za 5 dni matura...
co ja robię tu uuu i co ty tutaj robisz uuu
__________________
www.ellewyn.soup.io

Edytowane przez Elewyn
Czas edycji: 2010-04-29 o 19:57
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 20:07   #1777
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
ostatnio stwierdzam ze miedzy wyciskaniem a wyciskaniem jest roznica
ja znam dwie "wersje"
1. dossysam sie twarzy wyciskam wszystko co mi sie napatoczy, efektem jest masakra na twarzy. Istnny trans , wiec nazwe to wyciskaniem "nieswiadomym"
2. wyciskaniem tzw. swiadome tj. wyciskam np. kilka obiektow z reguly i tak poszerzam obszar i wyciskne za duzo ... no ale przy najmniej nie konczy sie to masakra . Niestety skutki tego na dluzsza mete i tak nie sa dobre ...
Mi zdarza sie ostatnio ten drugi typ
Ale walcze ze soba
A skora i tak pozostawia wiele do zyczenia
dokladnie. ten sam problem mam. zamiast zwalczac, to ja zakrywam masa podkladow korektorow i pudrow. wiem ze zle robie ale z taka masalryczna buzka nigdzie nie pojde... chyba czas na zmiany. szcegolnie patrzac na to ze lato idzie i slonce.
ale co mam zrobic? jesli nie naloze tej calej warstwy to moja buzia jak pole minowe wyglada zatykaja sie pory
stosuje rozne preparaty ale nic nie pomaga :/
dziewczyny help (ide rowniez do dermatologa w niedlugim czasie)

+grzywa na cale czolo

Edytowane przez famra
Czas edycji: 2010-04-29 o 20:09
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 20:20   #1778
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a ja to oszukuję samą siebie, korektor kupiłam chyba z rok temu i dalej go używam wydziubując resztki z zakamarków bo sobie wmawiam, że w końcu wyleczę to cholerstwo i następny korektor nie będzie mi potrzebny. I jakoś cały czas się na to nabieram...
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 20:48   #1779
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
dokladnie. ten sam problem mam. zamiast zwalczac, to ja zakrywam masa podkladow korektorow i pudrow. wiem ze zle robie ale z taka masalryczna buzka nigdzie nie pojde... chyba czas na zmiany. szcegolnie patrzac na to ze lato idzie i slonce.
ale co mam zrobic? jesli nie naloze tej calej warstwy to moja buzia jak pole minowe wyglada zatykaja sie pory
stosuje rozne preparaty ale nic nie pomaga :/
dziewczyny help (ide rowniez do dermatologa w niedlugim czasie)

+grzywa na cale czolo
moja odpowiedz na twoje problemy brzmi: retinoidy. Z pewnoscia pomoga jesli do tej pory inne specyfiki lacznie z antybiotykami nie pomagaly
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:02   #1780
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
moja odpowiedz na twoje problemy brzmi: retinoidy. Z pewnoscia pomoga jesli do tej pory inne specyfiki lacznie z antybiotykami nie pomagaly
a co to jest?
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:26   #1781
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
a co to jest?
to taki lek na tradzik, bardzo skuteczny ale tez trzeba uwazac jak sie go bierze, na biochemii jest spory watek o nich, tutaj tez zreszta juz kiedys o nich wspominalam.
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 22:51   #1782
ewelll_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 59
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

lacze sie w bolu z paniami, ktore bez tapety nie moga sie pokazac, a jednoczesnie nie potrafia zaprzestac tego samookaleczania
czy reszta maturzystek tez zamierza rekreacyjnie spedzac weekend? ja w panice probuje wysztko powtorzyc, aaa
ewelll_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 22:54   #1783
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewelll_ Pokaż wiadomość
lacze sie w bolu z paniami, ktore bez tapety nie moga sie pokazac, a jednoczesnie nie potrafia zaprzestac tego samookaleczania
czy reszta maturzystek tez zamierza rekreacyjnie spedzac weekend? ja w panice probuje wysztko powtorzyc, aaa
ja weekend przed swoja maturą bawiłam na weselu ...całe 3 dni relaksu , i uważam, że to najlepsze co mogło mnie spotkać
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 07:30   #1784
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja dziś mam zakończenie roku, a potem ze znajomymi sami sobie urzadzamy afterparty... a w weekend relaks z moim TŻtem...
ale czas na wyciskanie pewnie i tak się znajdzie ;/
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 07:59   #1785
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja juz 22 dni nie wyciskam i jest super
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 08:11   #1786
tuturutu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 172
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez gooniek Pokaż wiadomość
ja juz 22 dni nie wyciskam i jest super
o widzę że nawet liczysz u mnie już było bez wyciskania, bo po prostu nic nowego się nie pojawiało, ostatnio dopadł mnie wysyp no i niestety poległam .. ale teraz znów się powstrzymuję !
tuturutu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 09:22   #1787
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dziewczyny macie jakis sposob na szybsze zagojenie strupka po wycisnietym syfie?

jakis czas temu zaczelo mi sie cos tworzyc na policzku, a wczoraj mialam strasznie duza biala gulke na policzku no i poprostu nie moglam sie powstrzymac. cala biala ropa wyszla ale tez duzo krwi polecialo no i efektem jest paskudny czerwony strup ktorego nie da sie wogole ukryc ani korektorem ani podkladem ani pudrem NIC tak mi wstyd ueeee
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 10:41   #1788
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakis sposob na szybsze zagojenie strupka po wycisnietym syfie?

jakis czas temu zaczelo mi sie cos tworzyc na policzku, a wczoraj mialam strasznie duza biala gulke na policzku no i poprostu nie moglam sie powstrzymac. cala biala ropa wyszla ale tez duzo krwi polecialo no i efektem jest paskudny czerwony strup ktorego nie da sie wogole ukryc ani korektorem ani podkladem ani pudrem NIC tak mi wstyd ueeee

mi pomagała maść cynkowa.
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 11:20   #1789
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a jakies domowe sposoby? jestem splukana, a glupio mi znowu prosic mame o hajs
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 11:48   #1790
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
a jakies domowe sposoby? jestem splukana, a glupio mi znowu prosic mame o hajs
maść cynkowa to koszt do 4zł
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 11:56   #1791
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
a jakies domowe sposoby? jestem splukana, a glupio mi znowu prosic mame o hajs
Spróbuj go intensywnie nawilżać tym, co masz w domu, ewentualnie poproś jednak o te parę złotych i idź do apteki po jakąś maść jak nic nie masz w domu. Nawilżona skóra szybciej się regeneruje. Na strupki chyba nie ma domowej metody.. Myślę, że Alantan byłby tutaj dobry
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:03   #1792
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

mam jeszcze gdzies w domu masc z wit. A myslicie ze ona tez sie nadaje?

postaram sie zagadac, ale pewnie sie wkurzy, bo tutaj szampon mi sie skonczyl, tu odzywka, tu tusz do rzes, tu cos tam czuje sie stasznym sepem, niech ta wyplata juz przyjdzie do mnie
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:04   #1793
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Mnie właśnie też korci żeby zabrać się za gulę na czole, ale na razie wytrzymuję. Wrr!
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:04   #1794
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

hmm a mi zawsze strupki lepiej się goiły jak je wysuszałam.
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:12   #1795
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

olivvuska oj nie radze co ja bym teraz dala, zeby cofnac czas i nie ruszac tego, o wiele latwiej zatuszowac nawet biala gulke niz ohydnego czerwonego strupa blee

wlasnie nie wiem co z nim robic, czy nawilzac kremem, czy ta mascia, czy zelem punktowym na pryszcze gdyby byl bardziej "suchy" to bym go zdrapala pewnie ale teraz nie moge, bo wczoraj wieczorem to zrobilam i mi jeszcze wiecej krwi polecialo wiec chyba wole go potrzymac zeby sobie przysechl troche, tylko gdyby to sie dalo jakos przyspieszyc..

kurde wlasnie tak to jest, nie wiem jak z Wami, ale zawsze jak juz mi sie poprawia cera i moge chodzic z samym lekkim pudrem to zaraz mi sie robi jakies G***O naprawde, stan mojej cery teraz moge ocenic jako dobry, jak zawsze walcze z wagrami na nosie i brodzie i z przebarwieniami, wogole nic z wiekszych spraw mi nie wyskakuje, gdyby nie ten prychol to by bylo juz chyba z 3 miesiace od ostatniego takiego szkodnika..
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:41   #1796
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
olivvuska oj nie radze co ja bym teraz dala, zeby cofnac czas i nie ruszac tego, o wiele latwiej zatuszowac nawet biala gulke niz ohydnego czerwonego strupa blee

wlasnie nie wiem co z nim robic, czy nawilzac kremem, czy ta mascia, czy zelem punktowym na pryszcze gdyby byl bardziej "suchy" to bym go zdrapala pewnie ale teraz nie moge, bo wczoraj wieczorem to zrobilam i mi jeszcze wiecej krwi polecialo wiec chyba wole go potrzymac zeby sobie przysechl troche, tylko gdyby to sie dalo jakos przyspieszyc..

kurde wlasnie tak to jest, nie wiem jak z Wami, ale zawsze jak juz mi sie poprawia cera i moge chodzic z samym lekkim pudrem to zaraz mi sie robi jakies G***O naprawde, stan mojej cery teraz moge ocenic jako dobry, jak zawsze walcze z wagrami na nosie i brodzie i z przebarwieniami, wogole nic z wiekszych spraw mi nie wyskakuje, gdyby nie ten prychol to by bylo juz chyba z 3 miesiace od ostatniego takiego szkodnika..
ja mam tak samo... mialam juz ladną cerę, tylko zaskórniki i wągry, a tu nagle jakaś gula, którą oczywiście wycisnęłam, potem kolejna i juz z rozmachu poszły do wyciśnięcia zaskórniki i wągry...

co do strupka, ja bym polecała wysuszyć jednak. Czasami z braku odpowiednich środków wysuszam punktowo alkoholem, nie brakuje mi go nigdy Jak się lekko podsuszy to staram się już nie dotykać, choć kusi bardzo, żeby zdrapać.
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:43   #1797
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
olivvuska oj nie radze co ja bym teraz dala, zeby cofnac czas i nie ruszac tego, o wiele latwiej zatuszowac nawet biala gulke niz ohydnego czerwonego strupa blee

wlasnie nie wiem co z nim robic, czy nawilzac kremem, czy ta mascia, czy zelem punktowym na pryszcze gdyby byl bardziej "suchy" to bym go zdrapala pewnie ale teraz nie moge, bo wczoraj wieczorem to zrobilam i mi jeszcze wiecej krwi polecialo wiec chyba wole go potrzymac zeby sobie przysechl troche, tylko gdyby to sie dalo jakos przyspieszyc..

kurde wlasnie tak to jest, nie wiem jak z Wami, ale zawsze jak juz mi sie poprawia cera i moge chodzic z samym lekkim pudrem to zaraz mi sie robi jakies G***O naprawde, stan mojej cery teraz moge ocenic jako dobry, jak zawsze walcze z wagrami na nosie i brodzie i z przebarwieniami, wogole nic z wiekszych spraw mi nie wyskakuje, gdyby nie ten prychol to by bylo juz chyba z 3 miesiace od ostatniego takiego szkodnika..
Tak wymyśliłam z tym nawilżaniem, no bo moja cera o wiele lepiej wygląda jak ją porządnie nawilżę Zawsze możesz spróbować w dzień wysuszać, a na noc posmarować tą maścią (nada się) albo maść nakładać, jak już odpadnie strupek Sama wybierz
W każdym bądź razie jak nie możesz się powstrzymać przed oderwaniem strupka, to poczekaj chociaż aż jego brzegi zaczną mocno odstawać, wtedy nie narobisz sobie aż tylu szkód. Zrywanie świeżego strupka to gwarantowany ślad.
Miałam kiedyś przeuroczo zdartą nogę - pół piszczeli, wywaliłam się w górach. Wyglądałam koszmarnie. Strup był ogromny. Po dokładnym oczyszczeniu (kilkukrotnym) przez TŻ, jak zaczęło w końcu zasychać, było ok dopóki skóra nie zaczęła się regenerować. Ten strup zaczął się wyginać w taką łódeczkę i strasznie trudno było go nie oderwać czy uszkodzić, a jeszcze do tego było lato. Ale wytrzymałam, potem smarowałam świeżą bliznę Solcoserylem i dziś prawie nie ma śladu po bliźnie, a rana była dosyć głęboka. Ale dążę do tego, żeby nie zrywać strupków
Też tak mam, że jak zaczynam się cieszyć ładną cerą, to nagle sru i pryszcze. A ja na to sru paluchami. Głupia ja
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 12:56   #1798
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

No właśnie dziewczyny! Widzę, że każda tak ma, że jak już się wydaję, że jest okej, to nie można się tym nacieszyć bo zaraz coś wyskoczy nowego, a wiadomo jak to jest! Zaczynamy się interesować tym jednym intruzem, to nagle odnajdujemy stojąc przed lustrem drugiego i trzeciego. Ale dobra, powstrzymam się, nie ruszam nic, bo faktycznie do niczego dobrego to nie doprowadzi.
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 14:07   #1799
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Funiak ja bym poradziła zasuszać np już wymienionym alkoholem, perfumami, nawet może cytryna się nada
rano jak poszłam do łazienki bylam zachwycona stanem cery, wczoraj zrobiłam maseczkę z cynamonu, umyłam twarz i czar prysł
dziś wycisnęłam parę wągrów w... przymierzalni [te ich swiatło jest dołujące] i jednego małego zaskórnika [już w domu] ale trzymajce mnie dziewczyny bo mnie coś strasznie korci chodzę od lustra do lustra.
My mamy rozdanie świadectw o 17... połączenie ze świętem szkoły i wg tak uroczyście bo w domu kultury trza jakoś wyglądać
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 20:13   #1800
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
mam jeszcze gdzies w domu masc z wit. A myslicie ze ona tez sie nadaje?

postaram sie zagadac, ale pewnie sie wkurzy, bo tutaj szampon mi sie skonczyl, tu odzywka, tu tusz do rzes, tu cos tam czuje sie stasznym sepem, niech ta wyplata juz przyjdzie do mnie
maść z wit. A lubi zapychać, więc nie radzę;p
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.