Zoely - wątek zbiorczy! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 06:02   #421
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Mashroom Pokaż wiadomość
Czy jeśli uprawiam seks z facetem rzadko to tabletki są dobrym pomysłem antykoncepcyjnym?
Czy nie lepiej byłoby je brać tylko w dzień stosunku?
W chwilę przed stosunkiem działają globulki dopochwowe albo prezerwatywa też jest ok. Pigułka, albo dłużej albo wcale.
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 11:34   #422
martynkowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 19
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Popieram przedmówczynię. Weź sobie globułki, a nie tabletki, skoro sie nie kochacie codziennie.
chociaż ja tam Zoely lubię.
Libido wzrosło, krwawienie pojawiło się przy 3 tabletce placebo, nie bolało, jest naprawdę fajnie! ja polecam
__________________
T.
martynkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 22:40   #423
ruskamafia
Przyczajenie
 
Avatar ruskamafia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

witam, ja mam pytanie ponieważ przyjmuję tabletki już 3 opakowanie, nie mialam zadnych problemów w czasie placebo albo w 1 tabletce dostawalam 4 dniowe krwawienie. mam tylko inne pytanie poniewaz jestem w pierwszym tygodniu nowego opakowania i na sam koniec dokladdnie poczas 4 dniowych tabletek placebo, bardzo zalezy mi zeby okes nie przyszedl i zastanawiam sie czy wziecie nowego opakowania zalatwiloby sprawe? wiem ze nie nalezy tego robic za czesto, ale w wyjatkowych sytuacjach ale teraz to tak jakby wyjatkowa sytuacja..

ale zastanawiam sie czy jak bez przerwy zaczne nowe opakowanie czy mozliwe jest krwawienie?
ruskamafia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 23:07   #424
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez ruskamafia Pokaż wiadomość
witam, ja mam pytanie ponieważ przyjmuję tabletki już 3 opakowanie, nie mialam zadnych problemów w czasie placebo albo w 1 tabletce dostawalam 4 dniowe krwawienie. mam tylko inne pytanie poniewaz jestem w pierwszym tygodniu nowego opakowania i na sam koniec dokladdnie poczas 4 dniowych tabletek placebo, bardzo zalezy mi zeby okes nie przyszedl i zastanawiam sie czy wziecie nowego opakowania zalatwiloby sprawe? wiem ze nie nalezy tego robic za czesto, ale w wyjatkowych sytuacjach ale teraz to tak jakby wyjatkowa sytuacja..

ale zastanawiam sie czy jak bez przerwy zaczne nowe opakowanie czy mozliwe jest krwawienie?
Nie powinno być krwawienia z odstawienia, ale plamienia są prawdopodobne.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:40   #425
ruskamafia
Przyczajenie
 
Avatar ruskamafia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

dzieki za odp. mam nadzieje ze nie bd
ruskamafia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:56   #426
m_lenn
Przyczajenie
 
Avatar m_lenn
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

wspominałyście o braku krwawienia przy Zoely ale zastanawia mnie czy którejś z was przytrafił się stopniowy zanik okresu.. jestem już po 4 opakowaniu Zoely i z miesiąca na miesiąc mój okres jest coraz krótszy.. pierwszy miesiąc trwał całe 6 dni a w tym miesiącu już tylko 2. co jest nie tak?
m_lenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 19:08   #427
zdzislawa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Hej dziewczyny Przyznam się, że ześwirowałam czytając po raz n-ty ulotkę kolosalnych rozmiarów, specyfiku jakim jest Zoely, więc pytam tutaj. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, więc z góry wybaczcie, jeżeli pytanie jest rażąco kretyńskie, ale.. :P Chciałabym przesunąć występowanie "krwawienia z odstawienia" :P niestety nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Po blistrze białych tabletek, nie brać tych żółtych, tylko od razu kolejną białą, i cyklicznie po tych dopiero żółtą? Na porady mojej pani ginekolog nie mam co liczyć, jest na urlopie i szybko nie wróci, a mi się pali, żeby te krwawienie "przełożyć". POMÓŻCIE!
zdzislawa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 11:46   #428
rzepicha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Plamienie może trwać nawet 3 pierwsze opakowania, nie ma na to reguły, zazwyczaj przy drugim już go nie ma.
To Twoje pierwsze tabletki, więc mdłości czy inne wahania są normalne, organizm musi się do tabletek przyzwyczaić.

Kobieto, nie pyta się innych o ich skutki uboczne, bo ktoś będzie jakieś miał, a Ty sobie wkrećisz, ze u ciebie tez pewnie wystapia hormony na kazdego dzialaja inaczej i o takie rzeczy sie nie pyta.
Właśnie bardzo dobrze, że pyta na forum, a nie opiera się tylko na ulotce czy opinii lekarza. Ja biorę drugie opakowanie "super" tabletek, po pierwszym czułam się bardzo dobrze, natomiast w połowie drugiego opakowania dostałam okres i proszę nie mylić z plamieniem!. W trzecim dniu tego okresu zasłabłam w pracy, lekarz dalej kazał mi brać te tabletki, a okres mam już 6 dzień!!!. Ogólnie odradzam te tabletki, jeszcze czegoś takiego nie wiedziałam, nie wiem co one maja w sobie, ale widzę że lekarze potraktowali polskie pacjentki jako króliki doświadczalne..
rzepicha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 06:27   #429
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez rzepicha1 Pokaż wiadomość
Właśnie bardzo dobrze, że pyta na forum, a nie opiera się tylko na ulotce czy opinii lekarza. Ja biorę drugie opakowanie "super" tabletek, po pierwszym czułam się bardzo dobrze, natomiast w połowie drugiego opakowania dostałam okres i proszę nie mylić z plamieniem!. W trzecim dniu tego okresu zasłabłam w pracy, lekarz dalej kazał mi brać te tabletki, a okres mam już 6 dzień!!!. Ogólnie odradzam te tabletki, jeszcze czegoś takiego nie wiedziałam, nie wiem co one maja w sobie, ale widzę że lekarze potraktowali polskie pacjentki jako króliki doświadczalne..
Wg ulotki miałam być grupą docelową. Fatalnie na mnie działały: przytyłam, brak plamienia, apotem krwotok.
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 10:46   #430
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez RudaAB Pokaż wiadomość
Wg ulotki miałam być grupą docelową. Fatalnie na mnie działały: przytyłam, brak plamienia, apotem krwotok.
Tzn? czytałam ulotkę i nic nie znalazłam o grupie docelowej.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 07:50   #431
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Mnie ginekolog powiedziała, że te tabletki są dla kobiet otyłych, po 40stce z bólami głowy. Po pół roku przeszłam na Microgynon21.
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 14:41   #432
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez RudaAB Pokaż wiadomość
Mnie ginekolog powiedziała, że te tabletki są dla kobiet otyłych, po 40stce z bólami głowy. Po pół roku przeszłam na Microgynon21.
Nie ma czegoś takiego jak docelowa grupa dla tabletek antykoncepcyjnych. Owszem, czasami profil metaboliczny gestagenu sprzyja zastosowaniu go u danej pacjentki, co nie znaczy że tylko taka osoba może daną tabletkę przyjąć.
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 21:33   #433
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak docelowa grupa dla tabletek antykoncepcyjnych. Owszem, czasami profil metaboliczny gestagenu sprzyja zastosowaniu go u danej pacjentki, co nie znaczy że tylko taka osoba może daną tabletkę przyjąć.
No tak niezupełnie. Trójfazówki np. najczęściej przepisuje się kobietom starszym, 0,02 e.e. kobietom młodszym

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez RudaAB Pokaż wiadomość
Mnie ginekolog powiedziała, że te tabletki są dla kobiet otyłych, po 40stce z bólami głowy. Po pół roku przeszłam na Microgynon21.
Tak trochę off top zapytam. I jak na Microgynon się czujesz? Ja brałam 3 opak. i miałam trądzik i włosy wypadały garściami poza tym wszystko OK. Teraz mam Milvane 4 opak.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 23:57   #434
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Trochę off top zapytam. I jak na Microgynon się czujesz? Ja brałam 3 opak. i miałam trądzik i włosy wypadały garściami poza tym wszystko OK. Teraz mam Milvane 4 opak.
Przy drugim opakowaniu plamienie cały czas, ale 3,5kg w dół w 2 miesiące. Reszta ok tzn. włosy i cera.
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 08:48   #435
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez RudaAB Pokaż wiadomość
Przy drugim opakowaniu plamienie cały czas, ale 3,5kg w dół w 2 miesiące. Reszta ok tzn. włosy i cera.
Plamienia pewne ustąpią, levonorgestrel jest dość mocny powinno być ok
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 00:07   #436
2991ra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Hej (...)

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2013-12-11 o 10:00 Powód: złamanie regulaminu
2991ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 19:18   #437
rockowa69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Na ulotce jest napisane, że tabletkę białą brać natychmiast po wzięciu ostatniej żółtej tabletki..czy tego samo dnia, jedna po drugiej? Upewniam się, pierwszy raz spotkałam się z takimi tabletkami.
Dzięki za odpowiedź
__________________
rockowa69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:32   #438
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez rockowa69 Pokaż wiadomość
Na ulotce jest napisane, że tabletkę białą brać natychmiast po wzięciu ostatniej żółtej tabletki..czy tego samo dnia, jedna po drugiej? Upewniam się, pierwszy raz spotkałam się z takimi tabletkami.
Dzięki za odpowiedź
1 tabletka to 1 dzień.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 11:09   #439
weronika9032
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Witam dziewczyny,
Mam taki problem, biorę drugie opakowanie tabletek Zoely, wcześniej brałam sylvie 20, syndi35, novynette, żadne mi nie odpowiadały, ostatnie zmieniłam, bo miałam 2 tygodnie plamienia obfite w trakcie cyklu.. Po zmianie wszystko ok, plamień nie było w 1 opakowaniu, tylko gdy brałam tabletki placebo nie wystąpiło u mnie krwawienie z odstawienia, jedynie bardzo skąpe plamienie.. Ale w ulotce było napisane, że jeśli się prawidłowo przyjmowało tabletki, a tak było u mnie, nie wymiotowałam, ani nic z tych rzeczy, więc zaczełam 2 opakowanie bez robienia testu ciążowego.. teraz jestem na 11 tabletce i mam plamienia skąpe.. Czy mam się obawiać ciąży? Czy to normalne i mam się nie martwić.. Dodam, że lekarz powiedzial, ze to będą moje ostatnie tabletki, bo juz wszystkie rodzaje wyprobowalam i jak te nie będą dobre to jestem jedna z niewielu kobiet, ktore nie moga przyjmować tabletek antykoncepcyjnych... Proszę o odpowiedź
weronika9032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 11:36   #440
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Hej,
Dostałam Zoely w ramach przerwy w braniu Visanne (choruję na endomtriozę). Visanne robiło mi dobrze, skutków ubocznych nie zauważałam, żadnych krwawień i bóli nie było, ale chyba nie wolno go brać za długo. Wcześniejsze epizody z próbami zmiany preparatu były dość tragiczne, fatalnie się czułam albo nagle zaczynałam krwawić/plamić i nie przestawałam (co jest o tyle śmieszne, że przez lata brałam antykoncepty jako antykoncepty, nie jako lek, i nie miałam takich jazd).

Po tym przydługim wstępie chciałam się zapytać, a właściwie upewnić, kiedy mogę się spodziewać krwawienia z odstawienia (tak, naprawdę czytałam ulotkę ale albo tego nie ma albo nie zauważyłam). Intuicja mówi że na początku kolejnego opakowania. Tak pytam bo raz wieczorem pod koniec białych tabletek doznałam znajomego uczucia nabrzmienia i bólu macicy i już się bałam że to już, ale przeszło i nie wiem kiedy się nastawiać na najgorsze Obstawiam Sylwestra, to będzie chyba pierwsza tabletka z nowego opakowania i idealnie się wpasuje w moje skłonności do pecha.
EDIT: ok, znalazłam, musiałam w tym celu znaleźć ulotkę w sieci i użyć ctrl+F, zaraz potem znalazłam też na papierowej. Autofejspalm

Edytowane przez Martva
Czas edycji: 2013-12-27 o 11:44
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:43   #441
Magnolia2505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Witajcie,

Biorę Zoely już od rou i muszę przyznać, że są to najlepsze pigułki jakie do tej pory stosowałam, zaraz po Dianie 35. Faktycznie jeśli chodzi o krwawienie, a raczej jego brak to byłam zdziwniona przez pierwsze miesiące, ale nie powiem żeby mi brakowało okresu. Obecnie od kilku miesięcy mam albo lekkie krawienie albo większe, ale z reguły trwa 1-2 dni. Poza tym zero skutków ubocznych. Moim zdaniem dobrze wpływa na włosy i trądzik, skóra się nie przetłuszcza. Chciałam dodać tą opinię, ponieważ wypowiada się dużo dziewczyn, które biorą je raptem kilka miesięcy. Moim zdaniem jeśli nie dzieję się coś poważnego to tabletki trzeba oceniać min. po roku przyjmowania, aż organizm się przyzwyczai. Pozdrawiam
Magnolia2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 16:04   #442
SheWasYar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Podpisuję się pod wypowiedzią powyżej. Ja też brałam Zoely właściwie od kiedy pojawiły się na rynku polskim, z drobnymi przerwami.

Nie widziałam absolutnie żadnych skutków ubocznych.

Niestety nie zniwelowały jednak trądziku. Ani też go nie zaleczyły. Rachunek na zero czyli na plus
SheWasYar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 11:25   #443
Agata199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Hej dziewczyny
Jestem założycielką tego postu tez mialam wiele obaw
Obecnie biore zoely 1 rok i 5 miesiecy

Jestem bardzo zadowlona, przez pierwsze 3 czy 4 opakowania miałam plamienia ale polecam pić wapno serio pomaga plamienia ustepuja potem jak widzialam ze zaczyna mi sie jakies małe plamienie odrazu brałam wapno 2 dni pobrałam i po plamieniu
pozniej zero plamien

Jesli chodzi o okres tez mialam na poczatku z opakowania na opakowanie coraz krótszy nawet 2 dni trwał i było go jakby kot napłakał ...
teraz trwa 3 dni ale też szału nie ma zdarza sie ze okres jest normalny( jesli chodzi o intensywnosc ) ale to zalezy od organizmu moj raz mam tak że malo raz że duzo...

Byłam u gin powiedzial ze sa to najlepsze tabletki bo nie bede po nich miec jakis porblemow kobiecych ani nic... moze tanie nie sa bo płace za nie 45,50zł ale warto... !!

Zdarzyło mi sie nawet tak że nie miałam okresu przy odstawieniu( przerwa placebo) oczywiscie Panika wielka ale wszystko ok jakos tak orgaznim psikusa zrobil


Jak macie pytania piszcie bo troche juz je biore wiec moge Wam jakos pomoc
Sama jak zaczynalam brac mialam mase pytan

Edytowane przez Agata199
Czas edycji: 2014-03-16 o 11:27
Agata199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 21:04   #444
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Na początku nie było krwawienia z odstawienia, co było dobre. W zeszłym miesiącu miałam, ze trzy dni krwawienia i potem nawracające mikroplamienie jakieś 10 dni. Dzisiaj biorę ostatnią tabletkę z hormonem i już czuję bóle w podbrzuszu, znów trzeba będzie biegać do gina i zmieniać preparat chyba
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:15   #445
kasiachodziez
Przyczajenie
 
Avatar kasiachodziez
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Spokojnie poczekaj trochę ile bierzesz te pigułki?
Ja stosuję je od 1,5 roku i też czasem pobolewa mnie podbrzusze,przecież to hormony,i ciągle trwa cykl miesiączkowy.
Nie zamieniłabym na żadne inne tej pigułki,nic mnie po nich nie boli,nie przytyłam,ale jeśli ciebie coś niepokoi to koniecznie idź do lekarza.
kasiachodziez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 14:38   #446
aniawlkp86
Przyczajenie
 
Avatar aniawlkp86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Okonek
Wiadomości: 1
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

witam
dostałam 1 opakowanie Zoely na próbę na torbiel którą u mnie właśnie wykryto, po tym 1 opakowaniu miałam przyjśc na kontrolę
póki co po tym opakowaniu super, co najlepsze żadnych objawów dokuczających nie mam, jedyny przyjemny,że piersi nabrały kształtu (są i tak duże,ale teraz chociaż kształtne), dostałam znowu 2 opakowanie od ginka no i receptę na dwa opakowania, mam się zgłosić do kontroli za 3 miesiące
mam nadzieję,że żadnych skutków ubocznych nie będę obserwować
pozdrawiam
aniawlkp86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 18:26   #447
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez kasiachodziez Pokaż wiadomość
Spokojnie poczekaj trochę ile bierzesz te pigułki?
Od grudnia jakoś, ze mną jest taki problem że nie powinnam krwawić. I przez pierwsze dwa opakowania nie było krwawienia, ale potem się okazało że te cztery dni przerwy to jednak za dużo.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:09   #448
Mashroom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 59
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

hej. odstawiłam kilka miesiecy temu tabletki zoeley, czy jak chce teraz wrocic to znow powinnam czekac na pierwszy dzien okresu czy moge wrocic do tabsów w dowolnym momencieZ?
Mashroom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 19:30   #449
paugla
Raczkowanie
 
Avatar paugla
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

Hej dziewczyny,
chyba lekki odkop tego wątku, ale potrzebuję waszego wsparcia.
Czeka mnie kolejna zmiana środka antykoncepcyjnego (naprawdę trudno mi coś dobrać). Pewnie ostatnie podejście, jak te tabletki się nie sprawdzą, to rzucam to w cholerę, widocznie to nie dla mnie. Ale może nie będzie tak źle.
Teraz biorę cerazette po których wyglądam fatalnie (przetłuszczające się włosy, trądzik.. poza tym mam nastrój taki, że nic tylko wziąć sznurek i na strych..). Mam nadzieję że po tabsach z estrogenem się poprawi. W ulotce jest napisane, że przy zmianie z tabletek jednoskładnikowych na dwuskładnikowe można dokonać zmiany w dowolnym dniu opakowania.
Myślicie, że to ma jakieś znaczenie czy doczekam do końca opakowania czy zmienię w połowie? Mogę jakoś bardziej namieszać wtedy?
I jeszcze jedno pytanie - w ulotce jest mowa o 7 dniach dodatkowej ochrony. Czy obowiązują one też "wstecz"?
Pozdrawiam.
paugla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 20:31   #450
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: zoely -nowe tabletki antykoncepcyjne

mam pytanie do dziewczyn które ostawiły zoley całkowicie, po ilu dniach dostalyście @? ja wziełam 2 opakowania, po pierwszym brak @, po drugim jakies mikro plamienie i teraz mija 25 dni od ostatniej tabletki i @ brak (ciąza wykluczona). Jak to wygladało u was, myslałam, ze max 7 dni po ostaniej tabletce bede miec @ i wszystko wroci do normy;/
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-09 10:40:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.