Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 11:11   #3241
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Dawałaś zdjecia swoich włosów jak już byłąs po zabiegu . Nie pamietam teraz ile czasu minęło wtedy od zabiegu. No i jak to wymyłas głowe/ Nie wiedziałaś że nie można?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:08   #3242
EmoTar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hmh ponad tydzień nie miałem neta

No więc tak już włosy myłem dużo razy i co moge powiedzieć, przed zabiegiem miałem włosy zniszczone straszne, teraz mam mięciutkie i najs, końcówki nie wyglądają najlepiej, nie są porozdwajane tylko pospalane od mojego prostowania kilka miesięcy.
Wiadomo włosy musze wymodelować po wymyciu ale to jakieś 10 minut taką jakby syszarko szczotką okrągłą ;](lokówką xD?), prostownicy używam sporadycznie dla kaprysu można tak to ująć, żeby z tyłu po spaniu podprostować lub grzywke lepiej ułożyć ale to max 3 minuty dziennie a nie tak jak dawniej co dzień po 1h prostowanie afro ;]]

Wg. mnie Loreal łatwo opanowywuje puszące i kręcące się włosy i plus, że tanio.
Ale np. jak ktoś ma włosy falowane czy coś w tym stylu to lepiej zrobić goldwellem czy faroukiem.
EmoTar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 06:58   #3243
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

To moze ja się podzielę wrażeniami po 7 miesiącach od prostowania
Jestem bardzo zadowolona po Goldwellu. Byłam jakiś czas temu o fryzjera , który zwał się stylistą ;-)

Chciałam zebym miała mniej ich objętościowo.Wyciał mi z grubości więcej niż pół ale długość jest ta sama, tylko że teraz się lepiej układają jest ich obiętościowo mniej i jak ide spac w mokrych to wyschną przez noc co wcześniej było niemożliwe

Po 7 miesiącach czuję odrosty ale tylko dlatego że się troche plątac zaczęły .Z góry wcale ich nei widac bo tak jak ,mówił fryzjer mam ciężkie włosy i obciążenie te odrosty naciąga Zobaczymy jak będize to wyglądał za kolejne 7 czyli do nastepnego prostowania

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2009-09-10 o 08:07
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 09:31   #3244
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

świetne masz włosy :P na czubku głowy widać małe kręcone włoski

jak tylko bede miał kase to sobie funduje prostowanie, włosy strasznie wolno mi rosną więc na 2 lata starczy xD

niedługo zima, będę chodzić w czapce pod którą włosy się wygładzą to i jakoś bedzie mozna ludziom się pokazać
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 09:55   #3245
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Widać kręcone bo to są te całkiem nowe które mi urosły One nie mają obciążenia, ale widac je niemal tylko na zdjęciach

Dam jeszcze tą nową fryzurkę ,ale w wersji od fryzjera czyli z prostownica
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 19:11   #3246
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

śliczne macie te włoski

Ja obecnie również się przygotowywuję do prostowania faroukiem.

Intensywnie odżywiam włosy - codziennie żółtka+miód+sok z cytryny oraz pantene intensywna regenracja,nieco zapuszczam [ bo koncówki trzeba podciąć" i zbieram pieniążki Dzownić jeszcze nie dzowniłam ale myślę,że z 500zł będzie mnie to kosztowało bowiem mimo tego,że włosy są do ramion i mocno pocieniowane,jest ich straasznie dużo.

Jedyne co mnie martwi to ,że rozjaśniałam włosy w styczniu tego roku no i są jak siano,chcoiaż staram się ich teraz nie farbować w ogóle..Ale po wyprostowaniu prostownicą są nawet ok.Myślicie, że fryzjer weźmie się za moją szope na głowie?
I w ogóle, gdzie można dostać ten jedwab?Rok temu pracowałam dla farouka i dostałam sporo od nich tego jedwabiu ale już kontakt utracony i zastanawia mnie,gdzie można go kupić?
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 20:02   #3247
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

jedwab u fryzjera mozesz dostac albo na allegro
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 06:54   #3248
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

tulula1227skoro masz rozjaśniane i po tym wygladają jak siano to nie wiem czy Ci wyprostują, na takich włosach. Najlepiej isć do nich już teraz i się dowiedzieć.
Jedwab jest dostępny w drogeriach ,w Rosmanie też widziałam. To nie jest produkt który tylko można kupić u fryzjera. J anaprawde polecam Wax.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 10:59   #3249
nici12355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

hej. mam pytanie, mianowicie we wtorek mialam robione trwale prostowanie w salonie goldwella, po zabiegu fryzjer powiedzial mi, ze mam nie myc wlosow przez 3 dni, i wlasnie chcialabym sie dowiedziec, czy mam to liczyc tak: wtorek, sroda, czwartek i dzisiaj moge umyc, czy sroda, czwartek, piatek i umyc dopiero jutro?

Bardzo prosze o odpowiedz

pozdrawiam!
nici12355 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 14:34   #3250
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

policz sobie 72 godziny od momentu kiedy fryzjer skończył
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 20:15   #3251
Achasta
Przyczajenie
 
Avatar Achasta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
GG do Achasta
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A jak spać z wyprostowanymi włosami, aby uniknąć gniecenia? O_o
Achasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:12   #3252
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

wlasnie, bo wychodzi na to żeby po prostu nie spać :O
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 13:47   #3253
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

mam do was pytanie czy po prostowaniu chemicznym fryzjer scina duzo z koncowek wlosow? i czy jest to konieczne?
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 21:42   #3254
ikom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

niesamowite..
nie jestem sama..
mam to od 12 lat...
w wieku 15 lat nie mialam rzes kilka wloskow zamiastr brwii i kilka plackow na glowie...
dzis rzes nie ruszam, brwi skubie czasem palcami, gdy ten jeden.. gruby, z czarna cebulka tam jest i ja go czuje... czuje ze nie powinien tam byc...
z wlosami lepiej tez.. przeblyski sa ale je zaczesuje.
lepiej mi dzieki wam.. myslalam ze jestem nienormalna heh
moim celem przy wyrywaniu sa czarne, zniszczone krecone wlosy...
niesamowite ze to jest defekt genu, od 2 dni czytam o tym na necie i zloszcze sie na siebie ze tak pozno to wygooglowalam...
jestem optymistycznie do zycia nastawiona osoba lubiana przez ludzi, takze u mnie to nie stres.. w recz przeciwnie, robie to w chwilach wyciszenia...
ps. sajakies miejsca w polsce ktore lecza te natrectwa specjalistycznie?
ikom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 18:17   #3255
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez afroman69 Pokaż wiadomość
wlasnie, bo wychodzi na to żeby po prostu nie spać :O
Ja spalam na brzuchu z glowa oparta na rekach ( bardzo niewygodna pozycja i ciezko bylo przespac cala noc w takiej pozycji). Jak mi sie cos zagielo to przeprostowalam prostownica, tak jak zalecala mi fryzjerka i wszystko bylo ok.Da sie porzetrwac te 3 dni , gorzej jest jesli ktos ma przetluszczajace sie wlosy bo wtedy na ten 3 dzien nie wyglada to zbyt fajnie , no ale czego sie nie robi dla prostych wlosow.

Cytat:
Napisane przez ohyea Pokaż wiadomość
mam do was pytanie czy po prostowaniu chemicznym fryzjer scina duzo z koncowek wlosow? i czy jest to konieczne?

Ja nie mialam scinanych. To chyba zalezy od salonu/fryzjera albo od stopnia zniszczenia wlosow i jak zareagowaly na zabieg. Koncowki podcielam jakis czas pozniej.
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 10:11   #3256
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
up up znowu umówiłam się na prostowanie w Szczecinie w salonie Goldwell za podejrzanie niską i zaskakująco przyjemną cenę 250 zł za tydzień w środę więc dam znać w sobotę jak umyję włosy jak się to ma dodam tylko że prostowanie jest na kosmetykach Goldwella i babki same się dziwią czemu tak drogo jest w innych miastach
to czekamy na foto;]
tez jestem ze szczecina i sie zastanawiam zeby isc w to samo miejsce wloski wyprostowac i ciekawa jestem jak to u Ciebie wyglada.daj znac
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 17:00   #3257
tyska_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja swoje włosy wyprostowałam właśnie dziś. Cała "operacja" została przeprowadzona na kosmetykach firmy Goldwell w salonie "Diva" w Warszawie. Jestem na prawdę pod wielkim wrażeniem profesjonalnego podejścia Marcina- prawdziwego cudotwórcy Bardzo spodobało mi się jego podejście do całej sprawy. Najpierw umówiłam się z nim na "diagnozę" moich włosów, czyli właściwie podjęcie decyzji czy w ogóle nadają się do takiego zabiegu. Fajna świadomość, że ktoś na prawdę bierze odpowiedzialność za to co robi. Nie wchodziła w grę zasada obowiązująca niestety w większości salonów, czyli zasada naciągnięcia klienta nie zważając na stan włosa. Na szczęście z moimi włosami było wszystko w porządku, dodatkowo wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Marcin właśnie dziś męczył się z moją czupryną 5 godzin. Wiem trochę długo ale za to efekt- po prostu super. Na prawdę żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją. No ale co odwlecze.... Koszt- 900 zł- w tym cały proces- preparaty prostujące, odżywiające ( w tym specjalna koloryzacja jeśli ktoś sobie życzy) podcinanie włosów jeśli jest konieczność i oczywiście kosmetyki- szampon i odzywka. Wszystko w cenie. Marcin opowiedział mi jak mam teraz postępować z włosami. Prawdą jest, że nie można z nimi robić praktycznie nic, a najlepiej nawet ich nie dotykać, bo mogą pojawić się niepotrzebne fale, a raczej załamania. Nie myślałam jeszcze jak przetrwam noc, ale to nie ważne, na prawe wolę nie wyspać się przez 3 dni niż znów męczyć się z prostownicą :P Podsumowując- rezultat końcowy- na prawdę bardzo, bardzo zadowalający Polecam.
tyska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 17:52   #3258
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ello no ja po prostowanku i muszę stwierdzić że wyglądają dokładnie jak przed prostowaniem - czyli są proste na długości ale końcówki się wywijają i nie wiem czy taki jest efekt prostowania czy brak efektu fotek nie wrzucam bo włosy wyglądają identycznie jak na zdjęciach które zamieszczałam jakiś czas temu
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 23:29   #3259
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no ja planuję za 2-3 miesiące jednak zrobić, raz się żyje

do tej pory zacząłem dbać bardzo o włosy ze względu na to że mi się strasznie łamią w tyłu, przez co są o połowe krótsze niż z przodu, prawie 2tyg pielęgnacji i jestem w ogromnym szoku, włosy są niesamowite w dotyku, niczym jedwab ale niestety na 2gi dzień są po prostu megaa sianowate od tego :P no trudno się mówi )mam nadzieje, że uda się włosom podrosnąć z 3-4cm do zabiegu i uda się bezproblemowo, a spanie nie bedzie problemów, w cholere kawy i tigerów i spokojnie przetrzymam 2 noce bez snu, 3 noc będe miał już wj w to :P
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 08:52   #3260
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

desperacja niektórych mnie szokuje nie spać 72 h?? nawet Kiefer Sutherland by nie dał rady
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 13:16   #3261
afroman69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

jaka desperacja, niektórzy po prostu chca miec to zrobione porządnie
afroman69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 13:56   #3262
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a ja mysle ze to jest tylko taka glupia gadka z nic nie robieniem z wlosami.slyszalam o tym,zeby ich nie zwiazywac gumka np.pewnie wszystkie dziewczyny ktore prostowaly wlosy nie spaly przez 3 noce....bez przesady
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 13:58   #3263
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja bede spał na siedzaco w fotelu ;p
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 14:15   #3264
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

też tak myślę że to tylko taka gadka, jakby ktoś miał loty zawsze mogą powiedzieć że coś się wygło w nocy przecież od razu po prostowaniu myją włosy i jak wyglądają po tym myciu tak wyglądać będą niezależnie od pseudoaktywności pierwszych trzech dni
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:00   #3265
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
ello no ja po prostowanku i muszę stwierdzić że wyglądają dokładnie jak przed prostowaniem - czyli są proste na długości ale końcówki się wywijają i nie wiem czy taki jest efekt prostowania czy brak efektu fotek nie wrzucam bo włosy wyglądają identycznie jak na zdjęciach które zamieszczałam jakiś czas temu
Teoretycznie końcówki po prostowaniu mają się wywijać w przypadku stosunkowo krótkich włosów,a w praktyce - różnie bywa. Czasem włos nie reaguje na prostowanie. Ja mam takie buntujące się włosy i o ile pierwsze dwa prostowania pomogły mi w układaniu grzywki, to jak zrobiłam na całość - efektu nie ma. Tak samo z wszelką stylizacją moich włosów - nic nie pokona ich jak tylko poczują wiatr, poranne powietrze, nie mówiąc już o śniegu i deszczu.Fryzurę w pełnym tego słowa znaczeniu mam tylko słonecznym latem, bo wtedy moje starania nie idą na marne. Ja w każdym razie poddaję się w staraniach o idealnie proste włosy, kręcone/falowane też są piękne jak się umie je podkreślić i zaakceptować Tylko niepotrzebnie je ścięłam słuchając zapewnień,że po prostowaniu da się z nich zrobić dłuższą wersję boba Victorii Beckham
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:42   #3266
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
też tak myślę że to tylko taka gadka, jakby ktoś miał loty zawsze mogą powiedzieć że coś się wygło w nocy przecież od razu po prostowaniu myją włosy i jak wyglądają po tym myciu tak wyglądać będą niezależnie od pseudoaktywności pierwszych trzech dni

Kto od razu po prostowaniu myje wlosy? Masz na mysli fryzjera czy moze sama siebie? Mam wrazenie ze masz za soba jakis nieudany zabieg albo zazdroscisz osobom ktore z powodzeniem wyprostowaly wlosy, bo pleciesz takie bzdury ze glowa boli. Od dawna sie wypowiadasz na tym watku a zadajesz czasem takie pytania jakbys na watek weszla po raz pierwszy. Nie wiem czym to jest spowodowane ale jest strasznie zlosliwa i nie po raz pierwszy probujesz podwazyc czyjes zdanie w tym temacie.
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 22:28   #3267
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez buczaka Pokaż wiadomość
Kto od razu po prostowaniu myje wlosy? Masz na mysli fryzjera czy moze sama siebie? Mam wrazenie ze masz za soba jakis nieudany zabieg albo zazdroscisz osobom ktore z powodzeniem wyprostowaly wlosy, bo pleciesz takie bzdury ze glowa boli. Od dawna sie wypowiadasz na tym watku a zadajesz czasem takie pytania jakbys na watek weszla po raz pierwszy. Nie wiem czym to jest spowodowane ale jest strasznie zlosliwa i nie po raz pierwszy probujesz podwazyc czyjes zdanie w tym temacie.
mam na myśli fryzjera to po pierwsze, po drugie jak pisałam wyżej zadowolona nie jestem, po trzecie u innych wizażanek efekt też jest średni i są średnio zadowolone, po czwarte co niby plecę za bzdury że aż głowa boli a po piąte to się odczep
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 07:20   #3268
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A ja teraz jestem bardzo zadowolona z prostowania. Włosy po 7 miesiącach się nie puszą , są gładkie i wreszcie mogę miec długie włosy
Jeśli chodzi o cieniowane włosy to mija siostra miała strasznei wycieniowane i po prostowaniu jej się nie odwijają , wiec może to zależy od włosów.
Polecam to prostowanie każdemu
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 07:22   #3269
gazowanemleko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja tam mam zamiar nie spać chociaz przez pierwszą noc ;d za jakiś czas będę prostowała wlosy w krakowie i nie po to wyrzucam 880zl żeby mieć jakieś odgięcia
__________________

gazowanemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 07:55   #3270
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Nie da się nei spac tyle ;P No i nie oszukujmy się jak się chodzi do pracy itd to dużo nie trzeba żeby sobie coś odgnieść. 2 razy przechodziłam przez takie spanie i da sie wytrzymać no chyba ze ktoś strasznie w nocy sie rzuca Trzeba poprostu uważac i tyle. Były tu takie dziewczyny co stwierdziły ze nei będa się męczyć i spały normalnie na tych włosach ( ja miałam zawsze odgarnięte i spałam na boku na twarzy ). Żadna potem nie pokazała jak wygladają włosy po wymyciu po tych 3 dniach
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.