Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 18:19   #1111
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czeko a jak dostaniesz tam pracę to warto się męczyć tak z dojazdami??
To c10 nie dla mnie

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Asia Perełka będzie śliczna u Ciebie
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:23   #1112
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Czeko a jak dostaniesz tam pracę to warto się męczyć tak z dojazdami??
To c10 nie dla mnie

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Asia Perełka będzie śliczna u Ciebie
Dałam sobie spokój, bo i te dojazdy koszmarne i warunki finansowe też dość niepewne bo sama prowizja więc to nie dla mnie

c10 i tak jest chłodne Chłodniejsze od a10 na pewno.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:27   #1113
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dokładnie, najlepiej pokończyć kilka kierunków studiów, mieć z 10 lat doświadczenia na stanowisku na które aplikujesz, max. 25 lat i brak ambicji, żeby zostać dyrektorem, no bo przecież strach zatrudnić kogoś, kto może Cię wygryźć ze stanowiska. Chore to wszystko
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
czytałam kiedyś ogłoszenia i uśmiałam się troszkę
poszukują osób z wykształceniem wyższym , nieuczących się obecnie, z odbytym 3-5letnim stażem, MŁODYCH
może młodość to pojęcie względne

a studiować teraz może każdy, kto ma na to pieniądze niekoniecznie inteligencję
takie czasy...

wykształcenie wyższe stało się już takie popularne, że jest wymagane a nie robi WOW jak kiedyś
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
W takim układzie chyba zamówię sobie trumnę w zakładzie pogrzebowym Jestem tak stara, że bliżej mi na cmentarz niż na uczelnię
to straszne co tam macie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dla mojego tak samo tylko te jasne zalicza do blondu, miodowe do kurczaków , ciemne blondy to już brąz
z tym ciemnym blondem to ja kiedyś też tak myślałam, dawno temu, że moja natura to brąz jasny a to był średni blond
tez tak mialam , a czasami nadal sie gubie w tym






wiosna , cieplo , kiedy????
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:36   #1114
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

http://www.youtube.com/watch?v=-T2r5XZQqIs haha uwielbiam ten klip z golasami
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:51   #1115
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ło taka http://ccc.eu/pl/bags/catalog/all/312927

Byłam dzisiaj 5 dzien pod rzad w pracy
zaznaczam,że u nas "toretycznie" mozna pracowac max 2-3 dni po 10h.
a ja pracowałam w czwartek 8, piatek 6, sobota 12,niedziela 9 i dzisiaj jeszcze gdzie miałam miec wole ściągnęli mnie na 4h
Umieram...

Buty sobie na pocieszenia za to kupiłam
Fajna torebka

matko, współczuję

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Noo raczej, ja po kosmetologii pracowałam póki co jako hostessa, konsultantka, w finansach, telefonach komórkowych, w gastronomii

Ja dzisiaj byłam na drugim etapie rozmowy, oczywiście autobus tam jeździ tylko do 8 i po 14. Więc pojechałam tramwajem i stwierdziłam że kawałek przejde. A dupa, wysiadlam na jakimś zadupiu i 2,5 km szłam przez zaspy poboczem drogi bo nawet chodnika nie było Śnieg w butach miałam aż.
Rozmowa trwała 20 minut, wyszłam patrze i ooo autobus za godzine. To GPS'a włączam i szukam jak inną droga dojść na ten tramwaj. Wiec ide ide, znowu wlazłam w jakieś zaspy, wyszłam na polną droge bo sie zgubiłam, patrze i ooo autobus jakis. No i jakoś stamtąd wyjechałam, ale tylko dlatego ze sie zgubiłam
Ale miałaś przygody

Czeko a nie myślałaś o tym żeby założyć własną działalność z dofinansowania z UP?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobra, ide troche odpoczac, bo juz mi sie w oczach pierniczy
Kupiłam butelke wina i zaczynam relaksa
Należy Ci się Też bym się winiacza napiła Miłego wieczorku
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-03-11 o 18:52
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:51   #1116
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

[/COLOR]Asia Perełka będzie śliczna u Ciebie
dokładnie będę o nią dbać
a wiesz już cos kiedy by ta babka ją oddała?czy w ten piątek to by było realne?
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość




wiosna , cieplo , kiedy????
ta ciepło jak tu takie mrozy zapowiadają http://wiadomosci.onet.pl/wideo/to-b...,122507,w.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:59   #1117
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

dziewczyny czy to prawda ze " nasza" snow sie ochajtala ?

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ta ciepło jak tu takie mrozy zapowiadają http://wiadomosci.onet.pl/wideo/to-b...,122507,w.html
wierzmy ,ze to ostatni jednak snieg i mroz chociaz pamietam dwa lata temu jak bylam w PL to i w maju spadl sniegl
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 19:07   #1118
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość

Kitka chciałam coś skomentować u Ciebie na blogu; nie dało się Założyłam konto i dalej coś jest nie tak
Znacie się na tym dziewczyny? Trzeba prowadzić tam bloga żeby komentować czy co?
nie mam pojęcia to komciaj jako anon i się podpisuj nickiem z wizażu
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No coś ty Porypało ich już całkiem
poważnie


Caskada z tego co mi wiadomo to tak
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:14   #1119
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny czy to prawda ze " nasza" snow sie ochajtala ?

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



wierzmy ,ze to ostatni jednak snieg i mroz chociaz pamietam dwa lata temu jak bylam w PL to i w maju spadl sniegl
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:19   #1120
Breath_of_blonde
Przyczajenie
 
Avatar Breath_of_blonde
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny błagam Was o pomoc. Skusiłam się za namową koleżanki, wprawdzie kształciła się na fryzjerkę ale chyba nie jest to zawód jej pisany, na zafarbowanie włosów Londą Professional 12/1. Bo jej siostrze zawsze tak pięknie i zimno wychodził ten kolor. Pomyślałam, że może się udać, do tej pory używałam 12/1 z Welli i byłam zadowolona. I teraz jestem załamana. Farbowałam wczoraj, dzisiaj myłam 3 razy żeby kolor chociaż trochę zszedł. Włosy wyszły szare...jak brudne od popiołu, co więcej nic a nic nie złapał na końcach które pozostały cieplejsze. Na grzywce w ogóle są siwe. Wyglądam masakrycznie i wszyscy to potwierdzają.
Poradźcie mi co ja mogę nałożyć żeby pozbyć się tego koloru. Jestem załamana
Breath_of_blonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:24   #1121
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Fajna torebka

matko, współczuję



Ale miałaś przygody

Czeko a nie myślałaś o tym żeby założyć własną działalność z dofinansowania z UP?



Należy Ci się Też bym się winiacza napiła Miłego wieczorku

Myślałam, ale musiałabym mieć jakieś 10 tys jeszcze własnego wkładu, więc gdzieś za rok - dwa, jak już ślub i wszystko ogarne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 19:30   #1122
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

fajnie ale jednak szkoda ,ze juz tu nie zaglada ja rozumiem brak czasu czy "cos tam" bo mnie tez nie bylo lub czasami bywam rzadziej ,ale zeby wogole juz tu nie wpasc ... to napewno nie jest spowodowane brakiem czasu....

tak czy siak szkoda
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:34   #1123
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Myślałam, ale musiałabym mieć jakieś 10 tys jeszcze własnego wkładu, więc gdzieś za rok - dwa, jak już ślub i wszystko ogarne
Mhm, bo z tego co się orientowałam to u mnie w mieście można uzyskać takie dofinansowanie właśnie, 20tys bez wkładu własnego na jedną osobę, a jeśli działalność zakładają 2 osoby bezrobotne to wtedy 40tys, haczyk polega na tym że musisz się rok utrzymać na rynku, jeśli się tyle utrzymasz nie musisz oddawać im tych pieniędzy, jeśli się nie utrzymasz kiszka. A no i trzeba mieć 2 poręczycieli którzy zarabiają min. 2000zł brutto z tego co pamiętam. Ale to u mnie w mieście, nie wiem jak jest w innych Ja jeśli się załapię na to studium kosmetyczne i skończę szkołę też chciałabym coś robić w tym kierunku, tzn. własna działalność... ale ja to sama nie wiem co chcę robić, myślałam o jakimś własnym sklepie internetowym z rzeczami "wytwarzanymi" przeze mnie, tylko jeszcze nie wiem co to by miało być
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:59   #1124
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Asia nie wiem jeszcze kiedy bo miała do mnie dzwonić jak będzie miała czas z Perełką na szczepienia jechać, jeśli załatwimy je (szczepienia) do czwartku to piątek realny, jak nie to sobota/niedziela lub po weekendzie. Ta babka też ma po 15tym wyjeżdżać więc na czasie też jej pewnie będzie zależało...wszystkiego się dowiem jak ustalimy kiedy szczepienie. A powiedz mi ten wet to on jest prawie na przeciwko Leclerca tylko po drugiej stronie w tych pawilonach na "rogu" że tak powiem

Ex super pomysł z tym sklepem internetowym własnych produktów

Ja też bym chciała jakiś własny biznes założyć ale pomysłu nie mam tzn miałam kiedyś pomysł...ale w moim 100tys mieście bym on się chyba nie przyjął...miał by to być sklep typu sh ale z meblami, ksiązkami, dodatkami do domu, pierdołami typu lampy, w Krakowie swego czasu taki był/nie wiem czy jest/ i był świetny

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam Was o pomoc. Skusiłam się za namową koleżanki, wprawdzie kształciła się na fryzjerkę ale chyba nie jest to zawód jej pisany, na zafarbowanie włosów Londą Professional 12/1. Bo jej siostrze zawsze tak pięknie i zimno wychodził ten kolor. Pomyślałam, że może się udać, do tej pory używałam 12/1 z Welli i byłam zadowolona. I teraz jestem załamana. Farbowałam wczoraj, dzisiaj myłam 3 razy żeby kolor chociaż trochę zszedł. Włosy wyszły szare...jak brudne od popiołu, co więcej nic a nic nie złapał na końcach które pozostały cieplejsze. Na grzywce w ogóle są siwe. Wyglądam masakrycznie i wszyscy to potwierdzają.
Poradźcie mi co ja mogę nałożyć żeby pozbyć się tego koloru. Jestem załamana
Myj szamponem przeciwłupieżowym
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-03-11 o 20:02
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 21:47   #1125
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Potrzebuje pomocy...

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia nie wiem jeszcze kiedy bo miała do mnie dzwonić jak będzie miała czas z Perełką na szczepienia jechać, jeśli załatwimy je (szczepienia) do czwartku to piątek realny, jak nie to sobota/niedziela lub po weekendzie. Ta babka też ma po 15tym wyjeżdżać więc na czasie też jej pewnie będzie zależało...wszystkiego się dowiem jak ustalimy kiedy szczepienie. A powiedz mi ten wet to on jest prawie na przeciwko Leclerca tylko po drugiej stronie w tych pawilonach na "rogu" że tak powiem

Ex super pomysł z tym sklepem internetowym własnych produktów

Ja też bym chciała jakiś własny biznes założyć ale pomysłu nie mam[COLOR=Silver] tzn miałam kiedyś pomysł...ale w moim 100tys mieście bym on się chyba nie przyjął...miał by to być sklep typu sh ale z meblami, ksiązkami, dodatkami do domu, pierdołami typu lampy, w Krakowie swego czasu taki był/nie wiem czy jest/ i był świetny
Też dobry pomysł

Ja mam swoje marzenie ale to jest raczej nierealne, chciałabym wychodować własną "markę" ciuchów
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 22:15   #1126
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ex
Aj tam niemożliwe, wszystko jest możliwe ! Oczywiście w granicach rozsądku, ale kurcze no trzeba próbować. Kilka klientek już masz na pewno ;d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 22:31   #1127
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nine
No to na prawie lenistwa nie zaznasz ...
Jak to nie?
Nie no, śmieję się, bo jestem na dziennym prawie i w tym semestrze mam zajęcia tylko dwa razy w tygodniu (a gdybym przeniosła jedne ćwiczenia na inny dzień to miałabym raz w tygodniu, lepiej niż zaoczni )

Ale nauki dość sporo, to fakt
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 22:32   #1128
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ex
Aj tam niemożliwe, wszystko jest możliwe ! Oczywiście w granicach rozsądku, ale kurcze no trzeba próbować. Kilka klientek już masz na pewno ;d
Wiesz, chodzi mi dokładnie o coś w stylu np. mosquito. Typu że sklep internetowy, i ciuchy robione specjalnie na potrzeby tylko tego sklepu, szyte przez powołane do tego osoby, projekt itp. w moich i krawcowej rękach

Tia
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 05:40   #1129
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
to straszne co tam macie :nie

Chodziło mi o to, że skoro jest się młodym do 25 lat, to ja w moim wieku powinnam zrezygnować z planów i marzeń i zacząć szykować się na wieczną kwaterę
Takie mam głupie poczucie humoru, jak słyszę wywody na temat tego kto jest młody, a kto już nie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia to komciaj jako anon i się podpisuj nickiem z wizażu
Niestety nie dało się założyć konta na moim nicku Nie zawsze da się napisać jako anon

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mhm, bo z tego co się orientowałam to u mnie w mieście można uzyskać takie dofinansowanie właśnie, 20tys bez wkładu własnego na jedną osobę, a jeśli działalność zakładają 2 osoby bezrobotne to wtedy 40tys, haczyk polega na tym że musisz się rok utrzymać na rynku, jeśli się tyle utrzymasz nie musisz oddawać im tych pieniędzy, jeśli się nie utrzymasz kiszka. A no i trzeba mieć 2 poręczycieli którzy zarabiają min. 2000zł brutto z tego co pamiętam. Ale to u mnie w mieście, nie wiem jak jest w innych Ja jeśli się załapię na to studium kosmetyczne i skończę szkołę też chciałabym coś robić w tym kierunku, tzn. własna działalność... ale ja to sama nie wiem co chcę robić, myślałam o jakimś własnym sklepie internetowym z rzeczami "wytwarzanymi" przeze mnie, tylko jeszcze nie wiem co to by miało być
Przez dwa lata działalności masz zniżkę na ZUS, ale te składki nie liczą się później do emerytury. Sam ZUS miesięcznie tysiąc złotych. Trzeba być na 100% pewnym, że na wymyślonym biznesie będziemy faktycznie zarabiać

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy...

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------



Też dobry pomysł

Ja mam swoje marzenie ale to jest raczej nierealne, chciałabym wychodować własną "markę" ciuchów
Marzenia warto spełniać Do wyrobu takiego rękodzieła (ogólnie mówię- bo to ubrania, biżu, torebki) nie koniecznie musisz mieć swój sklep. Ci wszyscy projektanci wystawiają rzeczy na decobazarze czy pakamerze czy jeszcze czymś innym. Często kupuję takie rzeczy, chociaż niektóre ceny mnie powalają np. torebka uszyta ze starej kurtki skórzanej za 300 zł

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Jak to nie?
Nie no, śmieję się, bo jestem na dziennym prawie i w tym semestrze mam zajęcia tylko dwa razy w tygodniu (a gdybym przeniosła jedne ćwiczenia na inny dzień to miałabym raz w tygodniu, lepiej niż zaoczni )

Ale nauki dość sporo, to fakt
Napiszesz mi na PW gdzie studiujesz i na którym roku? i ogólnie co myślisz o tych studiach
Na tych zaocznych na URz program jest identyczny, jak dla dziennych. Musi być też ta sama liczba godzin. Patrzyłam na rozkład zajęć dla poszczególnych roczników to trochę lipnie bo w miesiącu dwa weekendy zajęte od piątku do niedzieli. Sobota i niedziela to od rana do 20 i tylko jedna przerwa godzinna, a w godzinę to sobie można.... I oprócz tych dwóch weekendów jeszcze wypadają soboty albo niedziele, gdzie tylko w jeden dzień są zajęcia. Pozostaje tylko jeden weekend w miesiącu na własne sprawy

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

Kylie fajna torba

Ja jestem tak niezdecydowana, że jeszcze nic nie kupiłam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 06:51   #1130
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

jak ja dzis dojade do pracy jak tyle sniegu nawalilo


w tym roku przeklnelam juz ta pogode jeszcze zastanawia mnie jakie lato bedzie cudowne


milego dnia zajrze pozniej lub.....niedlugo jesli nie dojade do pracy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 07:56   #1131
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że skoro jest się młodym do 25 lat, to ja w moim wieku powinnam zrezygnować z planów i marzeń i zacząć szykować się na wieczną kwaterę
Takie mam głupie poczucie humoru, jak słyszę wywody na temat tego kto jest młody, a kto już nie
ja jeszcze uważam się za młodą ale wiem że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
Jak miałam 20 lat to 30-parolatka wydawała mi się już cokolwiek deczko stara...
jak patrze na młodszą o 10 lat siostrę to ona naprzeciwko mnie siksa, a ja dla niej stateczna mężatka z dziećmi haha ona jeszcze bawi się w klubach a ja wolę w kręgu znajomych itp itd.
podsumowując uważam że jestem młoda ale z doświadczeniem życiowym

dziś łatwiej mi pisać bo mówić nie mogę, nic mi choróbsko nie przechodziło i z deczka straciłam mowę, na szczęście do pisania niepotrzebna, dziecaki dziś będą mnie uważniej słuchać albo będziemy pisywać liściki

p.s. ta nieproszona zimna wnerwiła mnie na maksa

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-03-12 o 07:58
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 08:36   #1132
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Beautygosiek a byłaś u lekarza? ja jak zaniemówiłam to dostałam antybiootyk, acodin i glasal. Może spróbuj tych dwóch leków bez recepty jak nie byłaś u lekarza
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 08:39   #1133
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
ja jeszcze uważam się za młodą ale wiem że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
Jak miałam 20 lat to 30-parolatka wydawała mi się już cokolwiek deczko stara...
jak patrze na młodszą o 10 lat siostrę to ona naprzeciwko mnie siksa, a ja dla niej stateczna mężatka z dziećmi haha ona jeszcze bawi się w klubach a ja wolę w kręgu znajomych itp itd.
podsumowując uważam że jestem młoda ale z doświadczeniem życiowym

dziś łatwiej mi pisać bo mówić nie mogę, nic mi choróbsko nie przechodziło i z deczka straciłam mowę, na szczęście do pisania niepotrzebna, dziecaki dziś będą mnie uważniej słuchać albo będziemy pisywać liściki

p.s. ta nieproszona zimna wnerwiła mnie na maksa
Ja tam żyję dalej jakbym miała 20 lat
Powiem Ci, że jak pracowałam z młodzieżą z naszych okolic to normalnie załamka Zrezygnowani, bez planów, marzeń, zero radości życia. Wszystko na "nie"
Byłam w szoku
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 09:13   #1134
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja tam żyję dalej jakbym miała 20 lat
Powiem Ci, że jak pracowałam z młodzieżą z naszych okolic to normalnie załamka Zrezygnowani, bez planów, marzeń, zero radości życia. Wszystko na "nie"
Byłam w szoku
Prawda. Widzę po rówieśnikach i młodszych ode mnie osobach.

Dlatego ja chcę próbować coś robić ze swoją przyszłością, ale jedyne na co bym się zdecydowała to ten sklep internetowy, bo z takim lokalnym może być ciężko, wszystko zależy od miasta, ilości mieszkańców, no i też wieku w jakim są mieszkańcy (moje miasto jest podobno starzejącym się ), tymbardziej, że w tych czasach facebook blogi i inne baaaardzo ułatwiają reklamę

Najbardziej mnie rozwala jak np. na deezee albo fleq widzę buty/torebki , które w hurtowniach kosztują powiedzmy 50-60zł a tam ponad 100zł
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 09:31   #1135
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Witajcie piękne blondynki

caskada witaj
Włoski masz piękne, i gratuluję samozaparcia w zapuszczaniu naturalków Ja niestety muszę malować, mam bardzo dużo siwków


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia po Vikingu mój aparat nie robi za rewelacyjnych zdjęć, no ale cóż....

1-4 - zdjęcia w świetle dziennym
5-7- zdjęcia w świetle nocnym
Ładnie, chłodno


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja sobie żyję z abonamentem + ponad 10 latek i zawsze dla mnie mają korzystne oferty większość moich znajomków też ma + i rodzinka
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej piękne
Dziewczynki, jakie życie studenta jest bez sensu. Ja już dostaję ☠☠☠☠☠☠☠ca od tego nic nie robienia. Dzisiaj miałam tylko basen (nie poszłam, odrobię w przyszłym tyg) i odwołali mi jedne ćwiczenia-więc wolne, jutro też tylko jedne zajęcia... Jakie to okropne! Chyba poszukam pracy, bo tak się nie da żyć. :[

Ja mam tel w plusie mixa i jestem zadowolona, ale mam sporo znajomych tam i tak jakoś pasuje. Chociaż ostatnio + ma jakieś jazdy, bo bardzo często coś z siecią się wali
Ja również mam abonament w + już ponad 10 lat, i jestem zadowolona Jeszcze nigdy nie miałam żadnych kłopotów z tą siecią. W listopadzie kończy mi się umowa, ciekawe co mi zaproponują


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o taki
http://www.sonymobile.com/pl/product...odGU8AEQ#black

cięęężko mi idzie, w porównaniu do srajfona mega skomplikowany
Ładny telefonik. A sony, od kiedy rozeszła się z Ericssonem, to ma bardzo dobre jakościowo tel.


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Taki klasyczny, bez żadnych pierdół kolorowych w t-mobile mieli jeszcze białą wersję, ale czarna jakoś bardziej mi podeszła
Jadę zaraz do mojego Brata, żeby pomógł mi to poogarniać, bo ja nie kumata w te klocki D

powiedziałam Tacie, że teraz do kompletu musi mi kupić komputer Sony to powiedział "sama SE kup" i na pocieszenie dał mi... pierścionek zmieniający kolor pod wpływem ciepła!!!
wow Przypomniało mi to film, (zapomniałam jaki miał tytuł) w którym dziewczynka miała taki pierścionek zmieniający kolor pod wpływem jej samopoczucia


Ja nadal ćwiczę, nie poddaję się Zaczęłam teraz robić z Jillian M 30 day Shred, ale daje w kość. CAŁA jestem mokra, i czuć bardzo łydki i ramiona. Do tego nadal robię Skalpel z Ewką, ale co drugi dzień przeważnie.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 09:32   #1136
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Prawda. Widzę po rówieśnikach i młodszych ode mnie osobach.

Dlatego ja chcę próbować coś robić ze swoją przyszłością, ale jedyne na co bym się zdecydowała to ten sklep internetowy, bo z takim lokalnym może być ciężko, wszystko zależy od miasta, ilości mieszkańców, no i też wieku w jakim są mieszkańcy (moje miasto jest podobno starzejącym się ), tymbardziej, że w tych czasach facebook blogi i inne baaaardzo ułatwiają reklamę

Najbardziej mnie rozwala jak np. na deezee albo fleq widzę buty/torebki , które w hurtowniach kosztują powiedzmy 50-60zł a tam ponad 100zł
Z internetowym o wiele łatwiej Szkoda, że już nie ma zniżek dla chałupników

Szyłabyś sama?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 09:51   #1137
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

no i siedze w domu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:00   #1138
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no i siedze w domu
gdzie ty mieszkasz, że masz taką pogodę?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:07   #1139
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Najbardziej wydajna farba blond

Witam , co miesiąc zadręczam się pewnym problemem, który napewno każdą studantkę- wizażankę też dotyka , dlatego pomyślałam aby stworzyć osobny wątek na forum, aby pomóc wszystkim w pozbyciu się jego .
Chodzi mianowicie o najbardziej wydajną farbę w kolorze blond. Mam długie dość grube włosy i co miesiąc muszę je rozjaśniać rozjaśniaczem a także farbować dwoma lub trzema farbami w kolorze blond z racji pojawienia się odrostu a także wypłowiałego koloru (każda blondynka wie jak łatwo wymywa się farba z końcówek włosków).
Odkąd jestem blondynką katowałam swoje włoski rozjaśniaczami( najpierw w sprayu , potem na to jeszcze farbą, by uniknąć żółtka) i tak co miesiąc, doprowadzając włosy do bardzo złego ostanu, więc postanowiłam , że zaoszczędzę troszkę na codzienne maski po każdym myciu i zakupię raz na miesiąc jedną farbę , tak wydajną , aby wystarczyła na moje włoski. I tu do Was pytanie Drogie Wizażanki : czy możecie polecić mi dobrą blond farbę , która wystarczyła by na moje blond , cieniowane, do pasa włoski ? z góry dziękuje za wszystkie propozycje ))
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 10:15   #1140
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Z internetowym o wiele łatwiej Szkoda, że już nie ma zniżek dla chałupników

Szyłabyś sama?
Początkowo pewnie tak, moja babcia jest z zawodu krawcową i wiele ciuchów szyła także sporo mogłabym się od niej nauczyć, poza tym znalazłam stronę internetową ze świetnymi wykrojami, więc metodą prób i błędów za parę lat powinnam dobrze sobie z tym radzić. No ale pierwsze co potrzebuję to dobra maszyna do szycia, i hurtownia z materiałami, bez tego ani rusz Jeśliby coś z tego było z czasem przydałaby mi się kolejna i kolejna osoba do szycia, bo jednak samej sporo czasu będę na to poświęcać..

No ale nie ma co gdybać, narazie będę robić szkołę kosmetyczną, no a w międzyczasie mogę pobierać nauki dot. szycia i wtedy zobaczę czy coś z tego będzie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.