Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 16:34   #3631
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

I znowu plamienie… Jutro rano zrobię test, jeśli okres nadal się nie pojawi. Nawet, jeśli wyjdzie negatywny przy braku okresu, w przyszłym tygodniu idę do gina...

Wysłane z mojego GT-I9105P
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:12   #3632
kasienkada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Zagłębiłam się w forum, chcę jeszcze konkretnej odpowiedzi.

Jeśli nie ma penetracji członkiem, tylko zwykły petting, z wytryskiem bez kontaktu z pochwą, z tego co wyczytałam, nie ma szans na ciążę?

Pozdrawiam
kasienkada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:31   #3633
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasienkada Pokaż wiadomość
Zagłębiłam się w forum, chcę jeszcze konkretnej odpowiedzi.

Jeśli nie ma penetracji członkiem, tylko zwykły petting, z wytryskiem bez kontaktu z pochwą, z tego co wyczytałam, nie ma szans na ciążę?

Pozdrawiam
A wiesz skad sie biorą dzieci?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:32   #3634
dandi49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 98
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasienkada Pokaż wiadomość
Zagłębiłam się w forum, chcę jeszcze konkretnej odpowiedzi.

Jeśli nie ma penetracji członkiem, tylko zwykły petting, z wytryskiem bez kontaktu z pochwą, z tego co wyczytałam, nie ma szans na ciążę?

Pozdrawiam
Było uważać na przyrodzie w czwartej klasie...
dandi49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 23:21   #3635
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasienkada Pokaż wiadomość
Zagłębiłam się w forum, chcę jeszcze konkretnej odpowiedzi.

Jeśli nie ma penetracji członkiem, tylko zwykły petting, z wytryskiem bez kontaktu z pochwą, z tego co wyczytałam, nie ma szans na ciążę?

Pozdrawiam
Nie ma tak się nie da po prostu.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 16:08   #3636
infinityx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 12
Angry Czy może to być ciąża?

W niedzielę przeżyłam z moim chłopakiem swój pierwszy raz, do próby doszło w sobotę, ale przy wchodzeniu okropnie bolało i spróbowaliśmy na drugi dzień, wszystko poszło okej, nie bolało, nie krwawiłam.. Kochaliśmy się w dni płodne bez zabezpieczenia, tak wiem, głupota wielka jeżeli nie chce się wpaść. No ale przechodząc do rzeczy, chłopak nie doszedł we mnie, wszystko było okej, dwa dni później zrobiliśmy to znów z prezerwatywą, również nie doszedł we mnie, na drugi dzień zaczęłam odczuwać kłucie podbrzusza, i pojawiły się jednorazowo lekkie skurcze przy schylaniu się, trwało to jeden dzień, wczoraj pojawił się przeźroczysty śluz, który pojawił się w bardzo wielkich ilościach, i trwa do dziś.. oraz świąd pochwy, co to może być? Proszę o poważne odpowiedzi i nie komentowanie seksu w dni płodne bez zabezpieczenia.
infinityx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:21   #3637
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy może to być ciąża?

Cytat:
Napisane przez infinityx3 Pokaż wiadomość
W niedzielę przeżyłam z moim chłopakiem swój pierwszy raz, do próby doszło w sobotę, ale przy wchodzeniu okropnie bolało i spróbowaliśmy na drugi dzień, wszystko poszło okej, nie bolało, nie krwawiłam.. Kochaliśmy się w dni płodne bez zabezpieczenia, tak wiem, głupota wielka jeżeli nie chce się wpaść. No ale przechodząc do rzeczy, chłopak nie doszedł we mnie, wszystko było okej, dwa dni później zrobiliśmy to znów z prezerwatywą, również nie doszedł we mnie, na drugi dzień zaczęłam odczuwać kłucie podbrzusza, i pojawiły się jednorazowo lekkie skurcze przy schylaniu się, trwało to jeden dzień, wczoraj pojawił się przeźroczysty śluz, który pojawił się w bardzo wielkich ilościach, i trwa do dziś.. oraz świąd pochwy, co to może być? Proszę o poważne odpowiedzi i nie komentowanie seksu w dni płodne bez zabezpieczenia.
I tak skomentuję- BRAWO.

Na objawy ciąży zdecydowanie za wcześnie. Kłucie podbrzusza dwa dni po stosunku? Do implantacji dochodzi po ok. 72h, także chociaż mogło dojść do zapłodnienia, to stricte w ciąży jeszcze nie byłaś.
Świąd pochwy i obfity śluz wskazują raczej na infekcję...

Zrób test z krwi na początku przyszłego tygodnia, albo z moczu po 10. lutego (lub w dniu spodziewanej miesiączki). Bo to, że świąd i upławy to raczej grzybica/zakażenie bakteryjne, to nie znaczy, że oprócz choroby, plemnika także od chłopaka nie "złapałaś".

Edytowane przez 201609102148
Czas edycji: 2014-02-28 o 17:32
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 18:35   #3638
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy może to być ciąża?

Cytat:
Napisane przez infinityx3 Pokaż wiadomość
W niedzielę przeżyłam z moim chłopakiem swój pierwszy raz, do próby doszło w sobotę, ale przy wchodzeniu okropnie bolało i spróbowaliśmy na drugi dzień, wszystko poszło okej, nie bolało, nie krwawiłam.. Kochaliśmy się w dni płodne bez zabezpieczenia, tak wiem, głupota wielka jeżeli nie chce się wpaść. No ale przechodząc do rzeczy, chłopak nie doszedł we mnie, wszystko było okej, dwa dni później zrobiliśmy to znów z prezerwatywą, również nie doszedł we mnie, na drugi dzień zaczęłam odczuwać kłucie podbrzusza, i pojawiły się jednorazowo lekkie skurcze przy schylaniu się, trwało to jeden dzień, wczoraj pojawił się przeźroczysty śluz, który pojawił się w bardzo wielkich ilościach, i trwa do dziś.. oraz świąd pochwy, co to może być? Proszę o poważne odpowiedzi i nie komentowanie seksu w dni płodne bez zabezpieczenia.
Dlaczego pytasz w kolejnym wątku? Liczysz, że znajdziesz wróżkę czy co? Idź do lekarza i tyle. Chyba, że nie przeszkadza Ci ten świąd.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 20:59   #3639
zaanetkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Czy moge być w ciązy?

Uprawiam seks z moim chłopakiem kilka razy w miesiącu, na walentynki szczególnie zaszaleliśmy i doszło do stosunku aż 3 razy. Zawsze używamy prezerwatyw, wiemy jak ich używać i wydaje mi się że robimy to poprawienie.

Moje pytanie jest takie jaka jest możliwość zajścia w ciążę przy używaniu prezerwatywy w dni płodne z wytryskiem? Czy jeśli były dobrze przechowywane i używane, żadnych problemów, pęknięć, zsunięć się czy czegokolwiek to można zajść w ciążę?

Wydaje mi się no że po to są prezerwatywy żeby nawet w dni płodne nie zachodzić w ciąże, ale przyznam nie współżyję długo i nie mam skończonych 18 lat i za każdym razem lekko sie stresuje, jestem straszną panikarą i dobieram sobie do głowy, wiec chce wiedziec o tym wszystko.
zaanetkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 21:02   #3640
Rozmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam!
Mam pewien problem: moja kobieta ostatnią miesiączkę miała 1.01 i do teraz brak kolejnej. Okresy ma nieregularne ostatni 12.11-1.01, wcześniej ok 5.10-12.11, wcześniej ok. 27.08-5.10. 23.01 nastąpiło zbliżenie, nie uprawialiśmy seksu jedynie tzw. petting. Ona siedziała na mnie i przesuwała się po moim "koledze". Nie wchodziłem w nią. Potem było 69 i koniec. Do pieszczenia jej używałem rąk, którymi starałem się scierać preejakulant, jednak dołączyłem je dopiero po paru minutach. Czy istnieje ryzyko ciąży? Nie uprawialiśmy seksu bo nie jesteśmy na to gotowi. W niedzielę 19.01 jej śluz był lepki, trochę się rozciągał, 23 był bardziej przejrzysty i mocno się rozciągał, a 25, kiedy byliśmy na imprezie, miała bardzo mocną ochotę, a jej śluz był podobny do wody - bardzo rzadki.
Ona miała iść do ginekologa po zrobieniu badań, jednak te badania trzeba wykonać w ściśle określonym czasie cyklu i akurat wtedy nie było jej po drodze. Nie ma objawów ciąży: żadnych mdłości, przesadnego apetytu, piersi nie bolą i brzuch też nie. W tamtym tygodniu 17-22.02 miała ostry PMS, taki jak zwykle przed okresem. Humor jej się zmieniał 5 razy zanim przeszliśmy 200m i takie tam. Jednak w niedzielę ustał. Jej pochwa nie była taka jak zwykle przed okresem, czyli taka nabrzmiała i ciasna w środku, jednak w środę 26.02 zaobserwowałem takie symptomy. Czy jest szansa na ciążę, czy to tylko jej problemy hormonalne (ma zły stosunek LH do FSH 1.5)? Pytam, bo ostatnio zaczyna panikować, że jest w ciąży, a testu nie chce zrobić bo się boi. Dodam jeszcze, że najdłuższy cykl jaki był trwał od połowy listopada do końca stycznia dwa lata temu.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Edytowane przez Rozmar
Czas edycji: 2014-02-28 o 21:05
Rozmar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 21:08   #3641
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy moge być w ciązy?

Cytat:
Napisane przez zaanetkka Pokaż wiadomość
Uprawiam seks z moim chłopakiem kilka razy w miesiącu, na walentynki szczególnie zaszaleliśmy i doszło do stosunku aż 3 razy. Zawsze używamy prezerwatyw, wiemy jak ich używać i wydaje mi się że robimy to poprawienie.

Moje pytanie jest takie jaka jest możliwość zajścia w ciążę przy używaniu prezerwatywy w dni płodne z wytryskiem? Czy jeśli były dobrze przechowywane i używane, żadnych problemów, pęknięć, zsunięć się czy czegokolwiek to można zajść w ciążę?

Wydaje mi się no że po to są prezerwatywy żeby nawet w dni płodne nie zachodzić w ciąże, ale przyznam nie współżyję długo i nie mam skończonych 18 lat i za każdym razem lekko sie stresuje, jestem straszną panikarą i dobieram sobie do głowy, wiec chce wiedziec o tym wszystko.
Jeżeli prezerwatywa była poprawnie założona, a potem nie pękła, nie zsunęła się itp., to szans na ciążę właściwie nie ma.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 23:30   #3642
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rozmar Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pewien problem: moja kobieta ostatnią miesiączkę miała 1.01 i do teraz brak kolejnej. Okresy ma nieregularne ostatni 12.11-1.01, wcześniej ok 5.10-12.11, wcześniej ok. 27.08-5.10.
Okresy trwające miesiąc, fiufiu!
23.01 nastąpiło zbliżenie, nie uprawialiśmy seksu jedynie tzw. petting. Ona siedziała na mnie i przesuwała się po moim "koledze". Nie wchodziłem w nią. Potem było 69 i koniec. Do pieszczenia jej używałem rąk, którymi starałem się scierać preejakulant, jednak dołączyłem je dopiero po paru minutach. Czy istnieje ryzyko ciąży?
Jeśli penis nie znalazł się w pochwie i nie było możliwości przeniesienia spermy w inny sposób, to jak? Pewnie ok. 0,0000001%
Nie uprawialiśmy seksu bo nie jesteśmy na to gotowi. W niedzielę 19.01 jej śluz był lepki, trochę się rozciągał, 23 był bardziej przejrzysty i mocno się rozciągał, a 25, kiedy byliśmy na imprezie, miała bardzo mocną ochotę, a jej śluz był podobny do wody - bardzo rzadki.
Ona miała iść do ginekologa po zrobieniu badań, jednak te badania trzeba wykonać w ściśle określonym czasie cyklu i akurat wtedy nie było jej po drodze. Nie ma objawów ciąży: żadnych mdłości, przesadnego apetytu, piersi nie bolą i brzuch też nie. W tamtym tygodniu 17-22.02 miała ostry PMS, taki jak zwykle przed okresem. Humor jej się zmieniał 5 razy zanim przeszliśmy 200m i takie tam. Jednak w niedzielę ustał. Jej pochwa nie była taka jak zwykle przed okresem, czyli taka nabrzmiała i ciasna w środku, jednak w środę 26.02 zaobserwowałem takie symptomy. Czy jest szansa na ciążę, czy to tylko jej problemy hormonalne (ma zły stosunek LH do FSH 1.5)? Pytam, bo ostatnio zaczyna panikować, że jest w ciąży, a testu nie chce zrobić bo się boi.
Czego? Jak jest w ciąży (w co wątpię), to jest, magicznie nie przestanie być. Zaklinanie rzeczywistości, mało dojrzałe...
Niech zrobi test, zobaczy, że wszystko ok, to przestanie panikować.

Dodam jeszcze, że najdłuższy cykl jaki był trwał od połowy listopada do końca stycznia dwa lata temu.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Pozdrawiamy również.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 01:22   #3643
zaanetkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Czy moge być w ciązy?

Nikt więcej sie nie wypowie?
zaanetkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:52   #3644
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Czy moge być w ciązy?

Cytat:
Napisane przez zaanetkka Pokaż wiadomość
Nikt więcej sie nie wypowie?
Chatul wyczerpała temat. Cóż więcej można napisać?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 15:18   #3645
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy moge być w ciązy?

Cytat:
Napisane przez zaanetkka Pokaż wiadomość
Uprawiam seks z moim chłopakiem kilka razy w miesiącu, na walentynki szczególnie zaszaleliśmy i doszło do stosunku aż 3 razy. Zawsze używamy prezerwatyw, wiemy jak ich używać i wydaje mi się że robimy to poprawienie.

Moje pytanie jest takie jaka jest możliwość zajścia w ciążę przy używaniu prezerwatywy w dni płodne z wytryskiem? Czy jeśli były dobrze przechowywane i używane, żadnych problemów, pęknięć, zsunięć się czy czegokolwiek to można zajść w ciążę?

Wydaje mi się no że po to są prezerwatywy żeby nawet w dni płodne nie zachodzić w ciąże, ale przyznam nie współżyję długo i nie mam skończonych 18 lat i za każdym razem lekko sie stresuje, jestem straszną panikarą i dobieram sobie do głowy, wiec chce wiedziec o tym wszystko.
To może porozmawiaj z mamą, starszą siostrą, ewentualnie położną jakąś skoro chcesz wiedzieć wszystko. A skoro tak panikujesz to może za wcześnie czy coś.
Jakby z prezerwatywami można było zachodzić w ciążę, to nie widzę sensu ich produkcji. Zdarzają się pęknięcia i to co innego, ale panikować bez żadnych podstaw?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:57   #3646
zaanetkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dzięki za odpowiedzi, ja po prostu jestem panikarą ;/
zaanetkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 17:18   #3647
karolla2506
Przyczajenie
 
Avatar karolla2506
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

dowiesz.sie jak pojdziesz do lekarza

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
karolla2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:07   #3648
alex1383
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 189
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nie nie wiemy jak to jest, prezerwatywa to podstawa. Zrób test i odmów jakąś zdrowaśkę, bo możesz być w ciąży. Każdy seks bez zabezpieczenia może się skończyć w ten sposób.
wiem wiem ale wiecie czasem poniosą człowieka emocje.
ale mam pytanie do szczerych kobiet które mnie rozumią po to jest to forum żeby poruszać takie tematy co nie . nie robiłam testu ponieważ czekałam na dzień okresu oczywiście po dwu dniowym spóźnieniu dostałam coś co przypominjącego okres ale na drugi dzień się skończył i na razie zero. i nie mam pojęcia co to ma być a może to oznacza jakąs chorobę ?
alex1383 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 11:45   #3649
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Mogą to być jakieś zaburzenia. Może to być stres, a równie dobrze może być i ciąża.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 12:12   #3650
alex1383
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 189
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
Mogą to być jakieś zaburzenia. Może to być stres, a równie dobrze może być i ciąża.
własnie muszę udać się do lekarza ale to trzeba umówić się na wizytę i czekac a ja myślałam ze może któraś z Was miała podobnie i dzięki za odpowiedz
alex1383 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 12:51   #3651
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez alex1383 Pokaż wiadomość
własnie muszę udać się do lekarza ale to trzeba umówić się na wizytę i czekac a ja myślałam ze może któraś z Was miała podobnie i dzięki za odpowiedz
Nawet jeśli ktoś miał podobnie, to może być coś innego. Wizyta u lekarza jest niezbędna.

I moim zdaniem, jeśli wiesz, że jesteś z tych, które "ponoszą emocje" to zawsze ale to zawsze powinnaś mieć przy sobie prezerwatywę, jeśli nie chcesz mieć teraz dzieci. Oszczędzi Ci to dużo stresu.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:42   #3652
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227
ciąza -bez seksu?Panika po pieszczotach..

hej.Moze mam cos nie tak z glowa, jestem nadwrazliwa i zatracam zdolnosć racjonalnego myslenia przez panike , no ale coz...
Moje pytanie brzmi czy naprawde mozliwe jest zajscie w ciaze bez stosunku? wiadomo ,ze seks przerywany nie jest dobry..ale chodzi mi glownie o petting, kontakt narządów rodnych , dotyk, pocieranie itd. Czy naawet w najgorszym przypadku przy wytrysku w dni płodne istnieje taka mozliwosc? mowia ze dziewica, moze zajsc w ciaze jesli czlonek zostanie wprowadzony, a błona nie przerwana...ale bez wprowadzenia??Wiem , to głupie pytanie.Ale ja tego nei rozumiem , na Intternecie jest mnostwo sprzecznych komentarzy...i opinii, wypowiedzi.prosze o powazna odp , bo juz zartów sie na czytałam...a do okresu jeszcze ze 3 tygodnie.
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:51   #3653
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: ciąza -bez seksu?Panika po pieszczotach..

Cytat:
Napisane przez kaska3010 Pokaż wiadomość
hej.Moze mam cos nie tak z glowa, jestem nadwrazliwa i zatracam zdolnosć racjonalnego myslenia przez panike , no ale coz...
Moje pytanie brzmi czy naprawde mozliwe jest zajscie w ciaze bez stosunku? wiadomo ,ze seks przerywany nie jest dobry..ale chodzi mi glownie o petting, kontakt narządów rodnych , dotyk, pocieranie itd. Czy naawet w najgorszym przypadku przy wytrysku w dni płodne istnieje taka mozliwosc? mowia ze dziewica, moze zajsc w ciaze jesli czlonek zostanie wprowadzony, a błona nie przerwana...ale bez wprowadzenia??Wiem , to głupie pytanie.Ale ja tego nei rozumiem , na Intternecie jest mnostwo sprzecznych komentarzy...i opinii, wypowiedzi.prosze o powazna odp , bo juz zartów sie na czytałam...a do okresu jeszcze ze 3 tygodnie.
Otwórz książkę do biologii, poczytaj o rozmnażaniu płciowym, pooglądaj obrazki.
Piszę jak najbardziej poważnie.


Edit: Ty masz naprawdę 22 lata?

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2014-03-03 o 13:54
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:57   #3654
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: ciąza -bez seksu?Panika po pieszczotach..

Pleminiki nie mają zdolności teleportacji, nie wprowadzone do dróg rodnych cudownie się tam nie transmitują...
Nie panikuj tylko poczytaj rzetelne informacje na temat seksu, ciąży, zabezpieczenia przed ciążą, jeśli masz możliwość porozmawiaj z kimś lepiej poinformowanym od siebie- nie mam tu na myśli koleżanki, której się wydaje że o seksie wie wszystko a w rzeczywistości poziom jej informacji jest mniejszy niż zero, że o rzetelności i prawdziwości powyższych nie wspomnę.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:57   #3655
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: ciąza -bez seksu?Panika po pieszczotach..

Ty tak serio? Gdzieś jeszcze są ferie?

Koleżanka wyżej dobrze ci radzi - otwórz dziewczę książkę i poczytaj, co musi być i kiedy, żeby była ciąża.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:59   #3656
Tiger Lily
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 67
Dot.: ciąza -bez seksu?Panika po pieszczotach..

Był raz taki film, że dziewczyna w słoiku przechowała plemniki partnera i szantażowała go, że się zapłodni, jeśli jej kasy nie zapłaci
Tiger Lily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:02   #3657
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: ciąza -bez seksu?Panika po pieszczotach..

Jeśli nie wprowadziliście spermy do pochwy, to nie masz się co martwić.

Natomiast jeśli wiesz tak mało o seksie i tematy związane z seksem wywołują u Ciebie taką panikę, to najpierw z partnerem poczytajcie na ten temat (i niech to nie będą fora, pełne ciąż z wytrysku na pępek ), potem wybierzcie najlepszą według Was metodę zabezpieczenia, a dopiero potem się decydujcie na ryzyko. Bo ono jest zawsze tam, gdzie jest seks.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:04   #3658
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227
Dot.: ciąza -bez seksu?Panika po pieszczotach..

w ksiazkach od biologii-to oczywiste ze przez stosunek plciowy zachodzi do zaplodnienia a stosunek do wprowadzenie czlonka do pochwy...czyli to jedyny sposob....ale podobno nie tylko do spermy mozna zajsc w ciaze tylko od plynu ktory am tez sladowe ilosci plemnikow...

ok nie bylo tematu, chyba mam fobie przed ciąza.
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"

Edytowane przez kaska3010
Czas edycji: 2014-03-03 o 14:14
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:06   #3659
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: ciąza -bez seksu?Panika po pieszczotach..

Cytat:
Napisane przez kaska3010 Pokaż wiadomość
w ksiazkach od biologii-to oczywiste ze przez stosunek plciowy zachodzi do zaplodnienia a stosunek do wprowadzenie czlonka do pochwy...czyli to jedyny sposob
?
No nie no, możesz jeszcze wymazać na przykład palec albo wirator w spermie i wprowadzić go do pochwy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:35   #3660
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: ciąza -bez seksu?Panika po pieszczotach..

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No nie no, możesz jeszcze wymazać na przykład palec albo wirator w spermie i wprowadzić go do pochwy
Jeszcze jest in vitro. Nie ma stosunku, jest ciąża.
Albo wstrzykiwanie spermy strzykawką.

Autorko - skoro nie ma stosunku - to jak te płyny czy spermy mają się dostać do pochwy? Mam na myśli DO POCHWY, nie gdziekolwiek w okolice podbrzusza czy ud.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.