reakcja chłopaka na powiększenie piersi... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-25, 16:09   #1
kasiazb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 47

reakcja chłopaka na powiększenie piersi...


Mam malutkie piersi (na prawdę małe - różnica między obwodami pod i w biuście 10 cm ). Kiedyś były moim straaaasznym kompleksem, dziś już na szczęście trochę mniejszym, ale zarówno i kiedyś i teraz moim marzeniem było je powiększyć.

Ale do rzeczy:
Mój chłopak, z którym jestem od 5 lat, powiedział mi kiedyś, że mój mały biust to jedyna rzecz, którą by we mnie zmienił... Strasznie mnie to podłamało, ale jakoś przełknęłam tę gorzką pigułkę. Po jakimś czasie powiedział, że zmienił zdanie, że już mu się podobają, często się do nich "dobierał", pieścił itd., jednym słowem widziałam, że je zaakceptował.

Teraz dorosłam do decyzji o powiększeniu piersi. Spytałam chłopaka co o tym sądzi. Miałam cichutką nadzieję, że stwierdzi, że mi to niepotrzebne, że przecież mam ładne i zgrabne piersi, ale niestety niczego takiego nie usłyszałam... Od razu powiedział, że to dobry pomysł i zaczął wypytywać o szczegóły tej operacji (gdzie, kiedy i za ile)...

Może przesadzam, ale poczułam się strasznie źle i jest mi najzwyczajniej w świecie przykro. Wygląda na to, że moje piersi nigdy mu się nie podobały i już raczej w naturalnej formie nigdy nie będą... Najbardziej mnie wkurzyło to, że cały czas okłamywał mnie mówiąc, że są fajne itd...

Odechciało mi się już całej tej operacji...
Eh, dlaczego oni tacy są
kasiazb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:11   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

:facepalm: po co się pytasz skoro cię boli szczerość?

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Odechciało mi się już całej tej operacji...
Eh, dlaczego oni tacy są
Eehhh oni? Czy twój facet albo ty? Chyba bym padła ze śmiechu gdyby mój facet łysiejący (faktycznie łysiejący) powiedział że decyduje się na przeszczep włosów i obraziłby się po mojej pozytywnej reakcji a potem obwiniał wszystkie kobiety.
Nie mam słów
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:25   #3
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Czego od nas oczekujesz?
Dostałaś szczerą odpowiedź - nie takiej oczekiwałaś? Trzeba mu było powiedzieć, co chcesz usłyszeć
I nie generalizuj. Nie wszyscy tacy są.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:26   #4
nadia_9o
Raczkowanie
 
Avatar nadia_9o
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 106
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

A ja bym nawet nie mówiła mu o pomyśle zrobienia sobie operacji, bo teraz będzie na to czekał... Taka jesteś, powinnaś zaakceptować siebie i on Ciebie również... A co jeśli zrobisz sobie operację, a on stwierdzi, że sztuczne mu się nie podobają? Wtedy będziesz zmniejszać? Albo np. on wpadnie na pomysł, że coś jeszcze możesz sobie poprawić i tak będziesz ze wszystkim chodzić do chirurga, a on na koniec stwierdzi, że oryginał był jednak lepszy? Wiedział "co" bierze i nie powinien gadać takich rzeczy....
Radzę wypracować sobie do tego dystans, bo inaczej wiecznie będziesz w dołku... Ideałów nie ma.

Edytowane przez nadia_9o
Czas edycji: 2013-03-25 o 16:28
nadia_9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:27   #5
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

a czego się właściwie spodziewałaś, skoro wczesniej wiedziałaś że podobało by mu się gdyby były większe? tak poza tym to facet akceptuje Twoje cycki więc wszystko jest ok. to Ty wyjechałaś z tą operacją. inaczej by było gdyby on na każdym roku wytykał Ci że mogłabyś mieć większe i doradzał operację
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:37   #6
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

przynajmniej był szczery...
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:41   #7
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Może po prostu cię wspiera w twojej decyzji? Skoro nigdy ci się nie podobały twoje piersi, on o tym wiedział, więc teraz nie chce cie odwodzić od operacji, do której długo dojrzewałaś.
Pozatym to facet, lubi cycki. Im więcej tym lepiej.
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 16:44   #8
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Ja też mam nie za wiele - jeśli chodzi o biust. Nie mam ogromnych kompleksów z tego powodu, ale czasem przebiegła mi przez myśl operacja. Z tym, że u mnie jest na odwrót Jak wspomniałam o tym chłopakowi (bardziej dla żartu, żeby zobaczyć reakcję) to stwierdził, że jest zdecydowanie przeciwny. Lubi mój teraźniejszy biust, bo jest proporcjonalny do reszty ciała - jestem drobna i niska. Po za tym twierdzi, że wcale nie jest taki mały...a noszę średnie B Ilu facetów - tyle upodobań.

Widzę, że Twój facet autorko akceptuje Twój biust A nie jest przeciwny powiększeniu, bo być może lubi nieco większe. To nie musi zaraz oznaczać, że masz się czym przejmować. Na pewno masz inne atuty, które go kręcą - skoro z Tobą jest. A czy on nie ma jakiejś cechy wyglądu - którą ty akceptujesz, ale gdyby zechciał ją zmienić (dla siebie) to byś poparła ten pomysł?

Edytowane przez BadLife
Czas edycji: 2013-03-25 o 16:45
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:45   #9
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-03-25 o 18:25
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:46   #10
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Cytat:
Napisane przez classic_chic Pokaż wiadomość
przynajmniej był szczery...
Ale głupio szczery ,powinien jednak wykazać się dużo większą ostrożnością tym bardziej że jednak zna Autorkę jak by nie patrzeć pięć lat .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:49   #11
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Powinien ją kopnąć w głowę i powiedzieć "prędzej ja zmniejszę sobie ptaszka niż ty powiększysz piersi głupia gąsko".
A potem oburzyć i trzasnąć drzwiami.
Dziewczyna pewnie płakałaby ze szczęścia że jej misio taki waleczny.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 16:50   #12
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Wyszło na to, że byłabyś zadowolona, gdyby zrobił Ci awanturę i stanowczo upierał się, że nie ma mowy o żadnej operacji. A może on po prostu nie chciał negować Twoich wyborów życiowych, miał zamiar Cię wspierać w tym co robisz i wykazać zainteresowanie? (na to wskazywałyby pytania o szczegóły). Ty za to się załamałaś, obraziłaś i zrezygnowałaś z operacji. LOL!

I jeszcze masz czelność mówić "Ech, czemu oni wszyscy tacy są?", podczas gdy swoim zachowaniem zaprezentowałaś jedną z najgorszych, stereotypowo babskich cech.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Powinien ją kopnąć w głowę i powiedzieć "prędzej ja zmniejszę sobie ptaszka niż ty powiększysz piersi głupia gąsko".
A potem oburzyć i trzasnąć drzwiami.
Dziewczyna pewnie płakałaby ze szczęścia że jej misio taki waleczny.
+1

Edytowane przez InkluzjaOstateczna
Czas edycji: 2013-03-25 o 16:51
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:52   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

jest taka zasada - nie zadawaj pytań, na które nie chcesz otrzymać szczerej odpowiedzi. -_-
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:53   #14
kasiazb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 47
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Czego się spodziewałam? tego, że jest poważnym facetem, i że nie okłamuje mnie w tak ważnej dla mnie kwestii...

Jakbyście się czuły, gdyby wam od zawsze mówił, jakie to jesteście piękne i seksowne i pewnego dnia powiedział, że w zasadzie to jednak nie bardzo...

Nie mam pretensji, że lubi duże, bo to normalne, tylko właśnie o to, że mnie okłamywał... (tak wiem - bo kocha i nie chciał ranić)

a że akceptuje... hm, normalni kochający się akceptują swój wygląd, więc to chyba nic nadzwyczajnego...
kasiazb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:54   #15
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Dolaczam sie do tego co napisala Drabineczka. Blagam, mowisz ze chcesz powiekszyc cycki, facet sie cieszy a Tobie smutno bo powinien sie domyslic ze chcesz zeby powiedzial ze masz nie robic. Litosci a jednak stereotypowe baby co kaza sie domyslac istnieja.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:55   #16
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

No okłamał cię, oszukiwał, podły gad, padalec jeden, zerwij z nim, rzuć go, ja bym z takim chamem nie była ani minuty dłużej
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:55   #17
kasiazb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 47
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Cytat:
Chyba bym padła ze śmiechu gdyby mój facet łysiejący (faktycznie łysiejący) powiedział że decyduje się na przeszczep włosów i obraziłby się po mojej pozytywnej reakcji
A czy mówiłaś mu wcześniej, że ma zaje... włosy i je uwielbiasz?
kasiazb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:56   #18
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Inaczej to widzę .....zaakceptował polubił a jednak ochoczo przyklasnął ....reasumując można przyjąć że kłamał .
Zaczął bym rozmowę na jego miejscu z zupełnie innej strony.

A już Autorka się określiła ....^

Edytowane przez ARAKSJEL
Czas edycji: 2013-03-25 o 16:58
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:57   #19
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
No okłamał cię, oszukiwał, podły gad, padalec jeden, zerwij z nim, rzuć go, ja bym z takim chamem nie była ani minuty dłużej
Zgadzam sie
Autorko, a tak powaznie. Czy jezeli moj TZ mowil ze ladnie wygladam w blondzie a jak powiedzialam ze chyba przefarbuje na rudy to stwierdzil ze super i namawial do tego to znaczy ze mnie oklamywal gdy bylam blondynka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 16:59   #20
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Cytat:
Napisane przez kasiazb Pokaż wiadomość
Czego się spodziewałam? tego, że jest poważnym facetem, i że nie okłamuje mnie w tak ważnej dla mnie kwestii...

Jakbyście się czuły, gdyby wam od zawsze mówił, jakie to jesteście piękne i seksowne i pewnego dnia powiedział, że w zasadzie to jednak nie bardzo...
.
ale w czym Cię właściwie okłamał bo nie rozumiem? to że woli większe cycki wcale nie kłóci się z tym że uważa Cię za piękną i seksowną. wyobraź sobie że np. lubisz ładnie umięśnionych facetów a Twój tż jest chudy. ale kochasz go i jest dla Ciebie piękny, seksowny, pociągający. któregoś dnia stwierdza wiesz kochanie chyba zacznę pakować. a Ty co? mówisz mu nie nie jesteś taki piękny mój suchotniczy kurczaku czy stwierdzasz o spoko, fajnie?

wiadomo że operacja to poważna sprawa, ból, ryzyko, kasa, ale skoro poważnie nad tym myślałaś żeby zrobić to dla siebie samej to niby dlaczego on miałby Cię od tego odwodzić?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:00   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Mojwa tak, okłamałby. Ja bym brała rozwód z orzeczeniem o winie.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:06   #22
kasiazb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 47
Dot.: Odp: Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Czy jezeli moj TZ mowil ze ladnie wygladam w blondzie a jak powiedzialam ze chyba przefarbuje na rudy to stwierdzil ze super i namawial do tego to znaczy ze mnie oklamywal gdy bylam blondynka?
No chyba nie porównujesz zmiany koloru do powiększania piersi (ATRYBUTU KOBIECOŚCI)....

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
wyobraź sobie że np. lubisz ładnie umięśnionych facetów a Twój tż jest chudy. ale kochasz go i jest dla Ciebie piękny, seksowny, pociągający.
Trafny przykład bo tak właśnie u nas było. On był 2 razy chudszy ode mnie - tak kochałam go i akceptowałam, ale NIE powiedziałam mu nigdy, że jest seksowny i pociągający, bo po prostu nie był. Gdy zdecydował się pójść na siłownię przyklasnęłam i wspierałam.
To że kogoś kocham i akceptuję, nie znaczy że jest dla mnie seksowny... i nie wiem dlaczego miałabym go okłamywać, że jest... lepiej nie mówić nic
kasiazb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:08   #23
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
ale w czym Cię właściwie okłamał bo nie rozumiem? to że woli większe cycki wcale nie kłóci się z tym że uważa Cię za piękną i seksowną. wyobraź sobie że np. lubisz ładnie umięśnionych facetów a Twój tż jest chudy. ale kochasz go i jest dla Ciebie piękny, seksowny, pociągający. któregoś dnia stwierdza wiesz kochanie chyba zacznę pakować. a Ty co? mówisz mu nie nie jesteś taki piękny mój suchotniczy kurczaku czy stwierdzasz o spoko, fajnie?

wiadomo że operacja to poważna sprawa, ból, ryzyko, kasa, ale skoro poważnie nad tym myślałaś żeby zrobić to dla siebie samej to niby dlaczego on miałby Cię od tego odwodzić?

Dokładnie, choćby nie wiem jak seksowny mój mężczyzna nie był, nie wyobrażam sobie powiedznia 'oh dość ogierze, nie ćwicz więcej, nie zniosę!'. Jest Dla mnie atrakcyjny i pociągający, ale jeśli ma jakiś kompleks, z czymś czuje się źle i dojrzewa do decyzji o zmianie, to mi pozostaje tylko go dopingować
A przecież autorka sama napisała - wreszcie dojrzała do decyzji o powiększeniu biustu, więc czemu ogląda się na faceta?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:09   #24
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Kto pyta, nie błądzi .
On Cię nie zaciągnął siłą na operację, zapytałaś - to wyraził swoją opinię na dany temat, opierając się na faktach
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:09   #25
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Odp: Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Autorko, szukasz problemów na siłę. Jeśli cały czas zmuszasz swojego chłopaka do snucia domysłów - co powiedzieć, czego nie mówić bo się obrazisz - to bardzo mu współczuję...
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:09   #26
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Weź się zastanów porządnie. To, co piszesz, jest niesamowicie nielogiczne.
Normalni ludzie akceptują swój wygląd - czemu sama się nie akceptujesz? Masz pretensje do faceta, że Cię wspiera w Twojej decyzji, dotyczącej Twojego ciała? Wolisz, żeby był władcą Ciebie i nie pozwalał na jakąkolwiek zmianę TWOJEGO wyglądu? Akceptacja decyzji partnera jest niżej w hierarchii niż akceptacja wyglądu? Dlaczego?
Nie podoba Ci się, że kłamał (ta, kłamał, z obrzydzeniem wręcz zmuszał się do macania Twoich piersi, naaaa peeewnooo), a jednocześnie masz mu za złe, że teraz jest szczery? Czego więc oczekujesz? Szczerości zawsze czy tylko wtedy, kiedy ona pasuje do Twojej wizji?
Doceń, że masz faceta, któremu podobają się Twoje cycki takie jakie są i będą się podobać po operacji. Bo - z tego, co piszesz - na to wygląda. Że chłop akceptuje Cię pod każdą "postacią".
Jeśli przytyjesz i nadal będzie miał ochotę na seks, nadal będzie się dobierał do Ciebie to też walniesz focha, że kiedyś musiał kłamać, bo mówił, że mu się podobasz, a teraz wyglądasz inaczej?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:12   #27
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

no to nie wiem, może macie na to inne spojrzenie, dla mnie tz jest seksowny i pociągający chociaż nie ma wszystkich cech "idealnego" faceta, gdyby nie był dla mnie pociągający to bym nie poszła z nim do łózka, fuj. więc może sobie być taki jaki jest, ale jak będzie chciał coś zmienić to tez spoko. nie widzę tu sprzeczności.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:12   #28
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Mój chłopak chciałby żebym sobie powiększyła piersi. A ja mu na to że ja też nie przepadam za swoimi piersiami ale nie mam zamiaru powiększać piersi na jego "widzi mi się". Boję się że coś mogłoby się stać na sali operacyjnej. Powiedziałam mu prosto z mostu skoro tak Ci przeszkadzają to sobie zmień dziewczynę. Dobrze wiedział co "brał" 3 lata temu.
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:13   #29
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość

wiadomo że operacja to poważna sprawa, ból, ryzyko, kasa, ale skoro poważnie nad tym myślałaś żeby zrobić to dla siebie samej to niby dlaczego on miałby Cię od tego odwodzić?
Ale tego właśnie brakło w tej sytuacji za to była radocha bo chłopczyk będzie miał większe cycki do zabawy ,a gdzie w tym wszystkim empatia ?
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:20   #30
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: reakcja chłopaka na powiększenie piersi...

Normalne, że jest Ci przykro. Skoro od razu mówił, że masz małe, to jest to wyraźny znak, że lubi większe. I tego nie zmienisz... Jednak skoro wytrzymał z Tobą 5 lat, to znaczy, że zaakceptował Ciebie taką, jaka jesteś (przynajmniej ja tak myślę). To mówienie o operacji prawdopodobnie była niepotrzebna. Jeśli się z tym źle czujesz, to mu to po prostu powiedz. Ulży Ci, a chłopak będzie wiedzieć jak to odbierasz.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.