Panny Młode z Krakowa!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-10, 09:58   #1
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw

Panny Młode z Krakowa!!!


Cześć kobitki.
Szukałam na forum takiego wątku i nie znalazłam
Być może źle szukałam, jeżeli tak to przepraszam za dubel i proszę o linka
Fajnie byłoby gdybyśmy wszystkie z Krakowa miały swój wątek.
Dajcie znać kiedy planujecie ślub, co macie załatwione i tak wogóle co słychać!!
Pozdrówka
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 19:02   #2
JuliAnna*
Raczkowanie
 
Avatar JuliAnna*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
GG do JuliAnna*
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Taki fajny wątek, a nikt nie pisze!!!

Ja jetem z Krakowa Ślub planujemy na 14.07.2007

Mamy: salę (Pałac w Balicach), DJa, fotografa, zarezerwowany termin w kościele, rozdane część zaproszeń, wybraną wizażystkę i fryzjerkę, sukienkę i upatrzone miejsce na wyjazd poślubny... Ale dużo jeszcze przed nami, mam nadzieję że w przerwie między semestralnej uda mi sie co nieco pozałatwaić...
Jakby co, to służę poradą, jeśli chodzi o Krakowskie sklepy, miejsc na wesela itp.
A jak tam u Was Krakowianki??

Pozdrawiam! Ania
JuliAnna* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 17:01   #3
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

JuliiAnna* dla mnie jeszcze za wcześnie żeby coś planować, ale kiedy zacznę na pewno tu wpadnę.Czy zechciałabyś mi powiedzieć ile orientacyjnie kosztuje w Krakowie wesele od osoby?Podobno w każdym mieście inaczej od 50 - 250 zł.I jaki sklep z sukniami ślubnymi oceniasz najwyżej ( wiesz Aniu miła obsługa, niezły wybór ). Pozdrawiam Cię serdecznie
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 21:42   #4
karolina8683
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 78
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

hej. ja mam slub 04.08 i zalatwiona juz sale kucharke orkiestre sukienka juz zamowiona videofilmowanie tez.
ale mamy problem z garniturem. moj TZ chce taki kruczo czarny a nam wszedzie pokazuja ciemny granat albo taki wyblakly czarny :/ a jak juz znalezlismy czarny to kosztowal 1400zl. moze znacie jakies sklepy albo miejsca gdzie szyja na miare garnitury za przystepna cene?? moze byc tez w okolicach krakowa. to dosc pilne pozdrawiam i czekam na adresy sklepow
karolina8683 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 08:48   #5
JuliAnna*
Raczkowanie
 
Avatar JuliAnna*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
GG do JuliAnna*
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

U mnie za osobę to będzie ok 160 zł, bez ciast i alkoholu. Ale to zalezy od miejsca, najtaniej spotkałam się w Holtelu Kazimierz 110 zł, a najdrożej na statku na Wiśle 200 zł, ale to zależy czego się szuka. Jęśli chodzi o sukienkę to ja kupiłam w salonie na Długiej - Karina, tam było bardzo przyjemne, są duże przymierzalnie, sofy do siedzenia, panie kompetentne, ja trafiłam na zimową obniżkę (40%) więc na ceny też nie narzekam
JuliAnna* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:27   #6
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Cieszę się, że wszystko udaje Ci się tak fajnie załatwić. Oby tak dalej Napiszesz coś o sukni ?
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 18:34   #7
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

No cieszę się, że wątek zaczyna się rozkręcać
JuliAnna* ja też suknię na Długiejmierzyłam tylko, że w Mendelsonie. W rezultacie będę szyć też na Długiej, ale w Belcanto. Pani baaardzo sympatyczna i widać, że zna się na rzeczy.Kasiorki w porównaniu do kupnej to raczej nie zaoszczędzę, ale w gotowej nie wszystko mi się podobało i nie było możliwości zmian, a tak to będzie w 100% taka jak chcę.
Gdybyście były ciekawe jak wygląda suknia to umieszczałam kiedyś fotkę w Sukni Marzeń
Pozdrówka
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 18:58   #8
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witajcie!
Ja też jestem z Krakowa Ślub biorę 5-go maja w Wieliczce, ale to chyba nie przekreśla mego uczestnictwa w tym wątku?
Karolino, my też mamy identyczny problem jak Wy! Też zależy nam na czarnym garniturze! Ileż to razy sprzedający usiłowali mnie przekonać, że źle widze i szary, popielaty, grafitowy jest czarny Mamy jeszcze dodatkowe wymagania, bo chcemy, by garnitur był dobry jakościowo, bez sztucznych domieszek, a przy tym tani Z tego, co widziałam, Bytom ma teraz jakieś wyprzedaże, pewnie zawiniemy do niego.
Pozdrawiam wszystkie Panny Młode
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 08:54   #9
JuliAnna*
Raczkowanie
 
Avatar JuliAnna*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
GG do JuliAnna*
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Rzymainko a kiedy Twój slub? Pytałaś o moją sukienkę, hmmm, jest na stronce www.kaina.net.pl classic -True love
Jest koloru jasnego ecru, ma dłegie, koronkowe rękawy i długą spudnicę w kształcie litery A nie muszę dodawać że jest śliczna ;p
My chyba tez niedługo zaczniemy myśleć o garniturze...ale czy bedzie czarny...?
JuliAnna* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 11:47   #10
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Elsi przechodzilam dzisiaj koło Bytomia. Garnitur 600 zł + gratis koszula i krawat, ale nie wiem czy wszystkie wzory, kroje, kolory, itd...
Wisiał tylko plakat.
Mój TŻ zastanawia się nad czarnym garniturem, ale w czerwone prążki i do tego czerwny elegancki krawat, ale jeszcze zobaczymy bo tak mi nie za bardzo pasuje czerwony krawat do białej koszuli
Chyba, że będzie coś innego
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 13:11   #11
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

O dzięki!
Mówisz, że nie pasuje czerwony krawat do białej koszuli? A dlaczego? Bo możemy mieć nie lada problem, ponieważ, ja będę mieć czerwone dodatki do sukni, by ożywić kreację, więc młody powinien mieć krawat pod kolor. Zdecydowałam się na to dlatego, że nie chcę wyglądać mdło, jako blada blondyna w białej sukni A absolutnie odpada solarium i inne przysmażanka Chcę wyglądać naturalnie. Zresztą opalenizna jest już niemodna.
Pozdrawiam!
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 13:18   #12
JuliAnna*
Raczkowanie
 
Avatar JuliAnna*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
GG do JuliAnna*
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Iwa iw, możesz napisać, gdzie i kiedy Bytom ma tą wyprzedarz garniturów? wiem że zwyke mają w hali Sokoła...
JuliAnna* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 14:23   #13
jaśmina23
Raczkowanie
 
Avatar jaśmina23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: OLKUSZ
Wiadomości: 211
GG do jaśmina23
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

JuliAnna* mogłabyś mi przybliżyć ceny sukien ślubnych z salonu Karina??? Bardzo mi się podobają suknie Classic-gracja, a z kolekcji glamour -emotion i amadea. Tylko nie wiem, czy mnie na nie stać:/

P.S. Czy możliwy jest zakup sukni ślubnej w Krakowie do 2000zł?? bez promocji, bo pewnie już teraz nie będzie zadnych zniżek:/ Z góry wielkie dzięki. pozdrawiam
jaśmina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 15:47   #14
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

JuliiAnna mój ślub to jeszcze daleko rok i kilka miesięcy więc na razie nic jeszcze nie załatwiam.Jeszcze czas Sukienka śliczna, mojej mamie się spodobała bardzo jak jej pokazałam.O wyprzedaży garniturów czytałam na ogłoszeniu tak jak napisałaś w hali Sokoła.Wiem też, że w Myślenicach jest jakaś hurtownia markowych garniturów nawet do 50% ceny.Vistula podobno szyje garnitury ślubne dla Panów i nie odbiega to podobno zbytnio cenowo od gotowego.Wyszywają na nich monogramyw ramach gratisu.
Iwa-iw miałam kiedyś taką przygodę właśnie w Vistuli przy wybieraniu garnituru ślubnego dla brata Pani powiedziała, że garnitury w prażki to nie garnitury ślubne dlatego, że przeznaczone są na wieczór.Zastanawia mnie to bo faceci chodzą w prażki do biura i jak to się ma???
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 16:48   #15
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Byłam w M1 i tam jest sklep z garniturami Bytom i takie ogłoszenie widniało na szybie!
Hm może i pasuje tylko mi się tak nie za bardzo podoba. Z drugiej strony ja będę mieć całą biała suknię. Mogę sobie na to pozwolić bo mam ciemniejszą karnację, więc blado nie wyglądam W związku z tym wtedy miałabym bukiet ala czerwono-biały tylko to mi się tak narodowo strasznie kojarzy
Rzymianko my się nie przejmujemy tym co kto mowi, że nie pasuje na ślub. Bardziej tym co nam się podoba, ale wiadomo do granic przyzwoitości
Mojemu przyszłemu mężowi właśnie taki garnitur się podoba, a i później się przyda na wesela naszego rodzeństwa
AAA już mam pomysł na wiązankę właśnie biało-czerwona:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45.jpg (60,1 KB, 115 załadowań)
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:10   #16
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Iwa, dzięki! Myślę, że dopóki kolor czerwony, nie układa się z białym w charakterystyczne grube, poprzeczne pasy, jest wystarczająco "nienarodowy", byś(my) je połączyła(y) A ciemnej cery zazdroszczę Ale cóż, zawsze się marzy o czymś zupełnie innym, niż się posiada
Zdecydowanie się zgadzam z Tobą w kwestii nie przejmowania "wypada - nie wypada". Każdy ma w tym temacie inne, często sprzeczne informacje i gdyby się tego trzymać, nigdy nie udałoby się zorganizować ślubu.
Na kiermaszu Bytomia w Hali Sokoła byłam. Ceny zachęcające, ale dla TŻ-a nic nie znaleźliśmy. Jednym z minusów tego kiermaszu było fatalne oświetlenie tej sali, w którym trudno było określić odcień garnituru.
Informacja o ej obniżce w M1 zgadza się z informacjami z plakatów, że w sklepach na Szewskiej, Piwnej i właśnie w M1 jest wyprzedaż od minimum -20%.
A któraś z Was orientuje się, gdzie w Myślenicach znajduje się ta firma od garniturów? Ja słyszałam o Stróży, ale nie wiem, gdzie dokładnie. Podobno bardzo się opłaca tam kupić.
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:43   #17
JuliAnna*
Raczkowanie
 
Avatar JuliAnna*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
GG do JuliAnna*
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jaśmina23 ja moją sukienkę kupiłam za 1500zł, wtedy wszystkie były objęte 40% obniżką. Bez przecen to może być problem, ale w tych dużych salonach, ja sie rozglądałam tylko w listopadzie, gdy były te przeceny...ale przedź się po sklepach, jestem pewna że poniżej 2000 zł coś ładnego znajdziesz, polecam zrobić to wcześniej, bo z każdym miesiącem będzie droże, wiadomo lato się zbliża...
Czy ktoś będzie mi w stanie powiedzieć, kiedy jest dokładnie kiermasz tych garniturów z Bytomia w hali Sokoła...?
P.S. Gdzie planujecie podróż poślubną? Bo ja właśnie jestem na etapie olanowania
JuliAnna* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 18:01   #18
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
A ja mam pytanie trochę z innej beczki.
Czy wszystkie bierzecie śluby we własnej lub narzeczonego parafii?
My obydwoje należymny do tej samej parafii a ślub chcemy w Tyńcu (termin mamy zaklepany i godzinę). Nie wiemy jak to zrobić żeby załatwić licencję a z proboszczem możmy mieć kłopot.
Czy ktoraś z Was ma etap licencji za sobą?
JuliAnna my narazie o podróży nie myślimy. Ślub w październiku, więc w krajach na które byłoby nas stać i tak będzie już zimno. Może jakiś tygodniowy wyjazd gdzieś w góry a może nad morze? Wolimy pojechać nawet na 3 dni a kasiorkę na remont zostawić bo spory się szykuje....

Jaśmina23 wydaje mi się, że suknie kupisz do 2000 zł, ale gorzej jak do tego dodatki policzysz Wtedy może wyjść więcej.
Ja chodziłam w grudniu, więc wyprzedaże już były. Moja upatrzona kosztowała 1850 a teraz (wiem, że jest też w nowej kolkcji) to chyba 2200, ale pewna nie jestem. Do tego welon (taki do pupy) 70-90zł, bolerko 150-180zł + buty + bielizna i ładna sumka się niestety robi
Mi za uszycie sukni z bolerkiem z halką + welon dostanę gratis zapłacę 2000zł.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-22 o 22:27 Powód: post pod postem
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 19:07   #19
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My jesteśmy z tej samej parafii, a ślub bierzemy w wymarzonym, maleńkim, drewnianym kościółku, całkiem gdzie indziej. Licencję mamy. Zwykły zwitek - 1/4 formatu A4. Dostaliśmy za free. Ale też kombinowaliśmy, by nie trafić na naszego proboszcza, bo z nim nie poszłoby tak łatwo. Strasznie jest łasy na pieniądze, a czasem też gada takie głupoty, ze potrafi nie lada przykrość zrobić. Niestety kościółek w którym bierzemy ślub nie jest kościołem parafialnym, więc czeka nas załatwianie jeszcze drugiej licencji, w parafii której on podlega.

Co do podróży poślubnej, nie jesteśmy zainteresowani żadnymi ciepłymi krajami. Najchętniej pojechalibyśmy oglądnąć norweskie fiordy, wulkaniczną Islandię, lub wybralibyśmy się Koleją Transsyberyjską nad Bajkał (w dwóch z trzech tych miejsc już byłam, więc wiem, że warto). Ale zapewne skończy się na Bieszczadach poza sezonem. Bardzo nam potrzeba ciszy, spokoju i odpoczynku. A Bieszczady nas połączyły, więc jest to chyba dobry pomysł na podróż poślubną

Edytowane przez elsi
Czas edycji: 2007-01-17 o 19:29
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 09:48   #20
jaśmina23
Raczkowanie
 
Avatar jaśmina23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: OLKUSZ
Wiadomości: 211
GG do jaśmina23
Smile Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziękuję dziewczyny za informacje.
Szkoda, że wcześniej nie zaglądałam na ślubne forum, pewnie bym wiedziała i suknie kupiła w grudniu:/ No niestety, jak nic nie znajdę to sobie uszyję u mnie w miejscowości, choć nie ma to jak gotowa suknia.

Rozesłałam do salonów Karina, Agnes i Classa e-maile o przykładowe ceny sukien i czy są jeszcze jakieś możliwe obniżki. Kto pyta nie błądzi, a może akurat.

Co do podróży jeszcze nie zaplanowaliśmy.

Ślub mamy w naszej wspólnej parafii. Lokal na wesele w ościennej miejscowości, gdyż jest najładniejszy w okolicy. Płacimy 135zł (pełne menu, lody, tort, ciasta itp) bez alkoholu. Zespół mamy ze Śląska chłopaki grają rock-and rollowo ja nie mogłabym mieć discopolo na weselu:/ pozdrawiam i życzę miłego dnia
jaśmina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 12:03   #21
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny a macie już piosenkę na pierwszy taniec??
My jak narazie będziemy tańczyć do Zakochanych De Mono.
Może jeszcze coś się nad odwidzi, ale o piosence myślieliśmy już od zeszłego roku i jak narazie tak jest na pierwszym miejcu
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 19:38   #22
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

hejka dziewczynki. Ja mam ślub 14 lipca 2007, mam już załatwiony kościół i restauracje. Natomist przeraża mnie załatwianie spraw związnaych z noclegami dla gości przyjezdnych czyli hotele. boje sie już porezerwuje, a goście nie będą chcieli nocować i tak dalej. Poza tym jak robicie z transportem dla gości?
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 22:32   #23
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej.
Mój przyszły szwagier pracuje w firmie przewozowej. On załatwi nam autokar. Odwiezie on gości spod bloku do kościoła i z kościoła na salę. Po imprezie autokaru już nie będzie mimo że będzie trochę gości zza Krakowa, ale oni nigdy nie martwili się o nasz dowóz, więc jak wrócą do domu zostawiamy ich sprawie Tam gdzie mamy wesele mogą zesztą pokój sobie wynająć
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 01:25   #24
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cześć Dziewczyny!
Mam do Was takie pytanie: czy ktos słyszał coś o studiu szycia sukien ślubnych Catheine na Żabińcu? Bedę bardzo wdzieczna za jakieś informacje. A może znacie jakiś fajną pracownię, gdzie mozna się dogadać z babeczkami... i gdzie nie zawalają terminów...
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 08:20   #25
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja kojarzę ten salon
Miałam tam szyć, jednak stwierdziłam, że w moim przypadku to troszkę za daleko. Panie bardzo miłe, ale co do zawalania terminów to nie mam pojęcia.
Ja będę szyć na Długiej w pracowni Belcanto. Moja znajoma szyła tam suknię 2 lata temu i była baaardzo zadowolona. Pozatym Pani przemiła. Jej siostra ma hurtownię tkanin ślubnych. Pani z Belcanto zaproponowała, że pojedzie ze mną do tej hurtowni, że pomoże w wyborze materiałów, koronki. Gdyby żadna mi nie odpowiadała to ona ma jakieś koronki swojego autorstwa
Byłam też w pracowni przy zajezdni autobusowej w Borku Fałęckim. Ceny podobne, można się dogadać w sumie co do ceny, ale też nie wiem jak mają z terminami. Mi kazali jakby co przyjść tylko 3 m-ce wcześniej (piszę tylko, bo w Belcanto to już w marcu mam przyjść).Plusem tam na pewno jest to, iż później suknię, którą u nich szyjesz przyjmują w komis.
Ja zostałam przy Długiej z racji i dojazdu i mojej znajomej
Pozdrawiam
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 09:32   #26
jaśmina23
Raczkowanie
 
Avatar jaśmina23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: OLKUSZ
Wiadomości: 211
GG do jaśmina23
Smile Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Iwa_iw ile płacisz za uszycie sukni w Belcanto?? Ja bym chciała do sukni jeszcze bolerko nie wiesz przypadkiem ile mogło by kosztować??


P.S. w Karinie mają obniżki 10% do końca stycznia ceny od 2290 za suknie. Reszta salonów jeszcze nie odpisała. pozdrawiam
jaśmina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 09:44   #27
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jaśmina23 Za suknię płacę 2000 zł już z bolerkiem z długim rękawem. Welon Pani powiedziała, że do każdej sukni dodaje gratis
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 09:54   #28
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Droga Jaśminko
Piszesz, że szukasz sukni i wymieniłaś między innymi salon Karina, byłam tam w tym tygodniu (zresztą zrobiłam rajd po całej Długiej) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, chociaż nigdy nie brałam tego salonu pod uwagę. Babeczka jest bardzo miła, naprawdę chce pomóc, ceny o ile wiem w większości powyżej 2 tyś, do końca stycznia jest rabat 10%. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że mozesz sobie troche suknię zmodyfikować co do szerokości itd. Dla przykładu- ja przymierzałam Flavia z kolekcji Glamour i nie bardzo mi pasują kolorowe kwiatki więc mi Pani pokazała jakiś wzornik z innymi koronkami, które mogliby mi naszyc, cena 2550, do końca stycznia 2295, szal 160. Trochę jestem zawiedziona z kolei Cymbeline i Mendelsohnem, nic tam nie załatwiłam, Panie mnie całkiem olały, inna sprawa, że było duzo klientek, a może to ja miałam gorszy dzień...muszę się tam wybrać jeszcze raz i w końcu coś poprzymierzać. Pozdrawiam Was Dziewczyny goraco
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 11:31   #29
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

W Mendelsonie ja mierzyłam swoją suknię
Pani była bardzo miła, uprzejma, doradzała jak umiała, ale ja chciałam zmienic koronkę bo był taki jakby tiul z naszytymi aplikacjami a jak chciałam typową koronkę to Pani powiedziała, że nie ma takiej możliwości.
Mogłaby mi jednynie zwęzić, skrócić no i obciąć tren bo ja go nie chcę, ale koronki zmienić się nie da bo to producent i takie tam.
Dlatego będę szyć i będzie tak jak ja chcę. Pozatym bolerka w Mendlsonie też bym nie mogła kupić tylko wypożyczyć i o ile mnie pamięć nie myli to takie wypożyczenie to ok. 150 zł kosztowało !!
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 12:44   #30
jaśmina23
Raczkowanie
 
Avatar jaśmina23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: OLKUSZ
Wiadomości: 211
GG do jaśmina23
Smile Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziękuję Wam dziewczyny tak sobie tu myślę, że jeżeli nie będzie już żadnych rabatów w salonach to nie będę się spieszyć- do września jeszcze kawał czasu. W lutym zacznę biegać po salonach i przymierzaą- wiem co mi się podoba, ale nie wiem, czy dla mojej figury będzie to dobry wybór. Poważnie myślę nad salonem Karina lub uszyciem sukni w Belcanto, tylko ja jednak wolę mieć już uszytą, jakoś nie mam zaufania do krawcowych:/ Ale to już zależy od finansów jakimi będę dysponować, a druga sprawa to ostatnio trochę przytyłam (rzuciłam papierosy) więc wolę się wstrzymać, aż zrzucę to co nagromadziłam ehhh . pozdrawiam

P.S. Jakby ktoś chciał namiary na komis sukien ślubnych Karina albo na salon z nadwyżkami produkcyjnymi i ostatkami kolekcji (rabat 20-50%) to proszę się odezwać, gdzieś to mam schowane
jaśmina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.