Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 18:05   #271
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dajecie czadu moje truskawkowe kobietki

dostalam 3 paczki- peeling AA warzywny malutkie to to strasznie! na sam nos mi chyba wystarczy
mam lip polisha diorka 002- ladny ale taki faktycznie mocny roz...
feverek ten purple fiction...masakra...ciemn e to to strasznie bede musiala na ustach sprawdzic, ale poki co jestem po zalamaniu nerwowym
mam tez rozyk clinique 104- sliczny kolorek no i lotion z BtB do wlosow bede jutro testowac
no i oczywiscie jedna laurka z UC....ale dokladnie jakie to zamowienie to nie wiem a czekam na dwie paczki...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16624913]
Dimiti, jak tam rozswietlacze Bobbi Brown? Bronzerek sie podoba? Rozowego uzywasz?
[/QUOTE]
bronze nie uzywalam bo jednak taka ciemna jest pinkowej uzywalam ladniutki i delikatny (no niby) efekt daje dlugo sie trzyma i wogole oplacalo sie ja kupic co do bronze to narazie nie jestem zachwycona
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
nie miała
ale chętnie się czegoś o nim dowie
choć chyba póki co skuszę się na elfową paletkę brwiową przy lutowym zamówieniu ... ( tu uśmiech do naszej matki przełożonej elfowej dimiti )


Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poratujcie Czy te palety Estee Lauder są oryginalne? I jakie są pojemności tych pudrów i róży? Nie dotyczy to bezpośrednio Truskawy, ale wiem, że tu przebywają znawczynie
ale pieeeekne

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ale ceny skoczyły na tru - z wczoraj na dziś ok. 3-6 zł na produkcie!
masakra - mało że nic nie ma to jeszcze ceny rosną
chcą nas do końca zniechęcić czy co??
a ja chcialam kliknac cos
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Kobietki kochane truskawkowe.

Czy któraś z Was miała w okresie październik-styczeń problem ze zwrotem VAT?
Ja czekam już 3 miesiące i nic
ja nie mialam problemow, ale mecz ich
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:55   #272
MagKoni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 236
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dajecie czadu moje truskawkowe kobietki

dostalam 3 paczki- peeling AA warzywny malutkie to to strasznie! na sam nos mi chyba wystarczy
mam lip polisha diorka 002- ladny ale taki faktycznie mocny roz...
feverek ten purple fiction...masakra...ciemn e to to strasznie bede musiala na ustach sprawdzic, ale poki co jestem po zalamaniu nerwowym
mam tez rozyk clinique 104- sliczny kolorek no i lotion z BtB do wlosow bede jutro testowac
no i oczywiscie jedna laurka z UC....ale dokladnie jakie to zamowienie to nie wiem a czekam na dwie paczki...

to gratuluję. tylko jedna UC

A faktycznie lancome fiction jest bardzo fioletowy
testuj BtB - i upajaj się pięknym zapachem.
a który zamówiłaś?
MagKoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:07   #273
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


bronze nie uzywalam bo jednak taka ciemna jest pinkowej uzywalam ladniutki i delikatny (no niby) efekt daje dlugo sie trzyma i wogole oplacalo sie ja kupic co do bronze to narazie nie jestem zachwycona

Za ciemny bronze na Ciebie??
Przeciez Ty masz ciemna karnacje, to co oni takiego wymyslili .

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Mówisz, że wrzątek go zmiękczył Kurczę mogłam go nie kupować Inglotowy do pudru jest sporo tańszy i póki co najbardziej miękki. Miałam kiedyś do pudru i do różu Sephory, ale z tej czarnej serii i po pewnym czasie zrobiły się szorstkie. Myslałąm, że to ja je zepsułam bo suszyłam na gorących kaloryferach, a Ty piszesz, żeby go wrzątkiem potraktować ?
Tez mialam problem szorstkosci z czarnymi pedzlami z Sephoroy. Zwykla odzywka do wlosow rozwiazuje sprawe. Do mycia pedzli sprobuj szamponu dla dzieci i na to odzwke po prostu.
Nie zalewaj pedzli wrzatkiem. Nie trzymaj ich tez na kaloryferze. Zbyt wysoka temperatura moze zniszczyc wlosie a bliskosc kaloryfera sprawi, ze wlosie beda suche. Najszybciej wysuszysz pedzele osuszajac je zwyklym papierowym recznikiem. Pedzle piore codziennie (te do pudru czasami jak mi sie nie chce to co 2 lub 3 dni; mam kilka pedzli do pudru, kazdy do innego, wiec dlatego sobie czasami pozwalam nie prac ). Odzywke stosuje raz na 2 lub 3 prania.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:15   #274
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dostałam dziś krem biothermu z lutego 2008 - czyli 2 lata...
jaka jest ważność tych kremów? 2 czy 3 lata??
troche mnie to rozczarowało

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16644342]
Tez mialam problem szorstkosci z czarnymi pedzlami z Sephoroy. Zwykla odzywka do wlosow rozwiazuje sprawe. Do mycia pedzli sprobuj szamponu dla dzieci i na to odzwke po prostu.
Nie zalewaj pedzli wrzatkiem. Nie trzymaj ich tez na kaloryferze. Zbyt wysoka temperatura moze zniszczyc wlosie a bliskosc kaloryfera sprawi, ze wlosie beda suche. Najszybciej wysuszysz pedzele osuszajac je zwyklym papierowym recznikiem. Pedzle piore codziennie (te do pudru czasami jak mi sie nie chce to co 2 lub 3 dni; mam kilka pedzli do pudru, kazdy do innego, wiec dlatego sobie czasami pozwalam nie prac ). Odzywke stosuje raz na 2 lub 3 prania.[/QUOTE]


przegapiłam o co chodzi z pedzlami ale jesli mówicie o czarnych sephorowych to ja dopóki je myłam płynem inglota, płynem do mycia naczyń ( nie wiem czemu na kursie mnie tak uczyli) były twarde - jak zaczełam prać w szamponie mego dziecia johnson to są cudne - mięciutkie aż miło sie nimi maziać
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:26   #275
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
Dostałam dziś krem biothermu z lutego 2008 - czyli 2 lata...
jaka jest ważność tych kremów? 2 czy 3 lata??
troche mnie to rozczarowało

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------




przegapiłam o co chodzi z pedzlami ale jesli mówicie o czarnych sephorowych to ja dopóki je myłam płynem inglota, płynem do mycia naczyń ( nie wiem czemu na kursie mnie tak uczyli) były twarde - jak zaczełam prać w szamponie mego dziecia johnson to są cudne - mięciutkie aż miło sie nimi maziać
Tez uzywam JOhnsona a od czasu do czasu Fructisa do zniszczonych wlosow. Moim zdaniem jednak odzywka od czasu do czasu jest niezastapiona.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:34   #276
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
nie oddali mi z końca października - ale to było 30zł, więc się nie chciałam kłócić Chociaż może im się przypomnę...

upominałaś się?
wlaśnie nie szczerze mówiąc to zapomniałam a jak przyszedł mail że mi zwracają kasę to długo szukałam za co
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:36   #277
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16645116]Tez uzywam JOhnsona a od czasu do czasu Fructisa do zniszczonych wlosow. Moim zdaniem jednak odzywka od czasu do czasu jest niezastapiona.[/QUOTE]

no to jutro urządzę moim pędzlom ucztę i oprócz szamponu dostaną odżywkę - zaintrygowałaś mnie nią
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 19:44   #278
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

kliknęłam sobie Payocika miałam wyższą potrzebę zakupów na Tru ciekawe czy sie sprawdzi
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:54   #279
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no to jutro urządzę moim pędzlom ucztę i oprócz szamponu dostaną odżywkę - zaintrygowałaś mnie nią
Ja uzywam odzywki do splukiwania. Bez splukiwania chyba za wiele by z tego nie wyszlo. Sprobuj trik z papierowym recznikiem. Pedzel schnie o wiele szybciej .
Daj znaj jak wrazenia .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:06   #280
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

ale ta odzywke zostawiacie na chwile i potem splukujecie, jak na Waszych wlosach? kurcze, zawsze piore szamponem ale odzywki nie probowalam
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:11   #281
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez MagKoni Pokaż wiadomość
to gratuluję. tylko jedna UC

A faktycznie lancome fiction jest bardzo fioletowy
testuj BtB - i upajaj się pięknym zapachem.
a który zamówiłaś?
to mam
http://pl.strawberrynet.com/haircare.../98393/#DETAIL
ja nie wiem co mnie podkusilo, zeby to kupic ale fajnie pachnie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16644342]Za ciemny bronze na Ciebie??
Przeciez Ty masz ciemna karnacje, to co oni takiego wymyslili .
[/QUOTE]
ja nie mam pojecia co oni to zrobili w poprzednim watku dalam fotki na rece i pedzelkiem- no niby pedzelkiem dosc, ale jednak chyba jak sie opale to bedzie ciekawie wygladalo, narazie troche sie boje z tym bawic bo myslalam, ze bedzie ciut ciemniejsze od amberka a to spokojnie za ciemny brazer moze uchodzic pink owszem polecam bo jest sliczny ale to bym drugi raz nie kupila chyba, ze za 30zl

musze sobie cos kliknac na pocieszenie po tym UC i po ciemnym feverku
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 20:12   #282
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16645930]Ja uzywam odzywki do splukiwania. Bez splukiwania chyba za wiele by z tego nie wyszlo. Sprobuj trik z papierowym recznikiem. Pedzel schnie o wiele szybciej .
Daj znaj jak wrazenia .[/QUOTE]

tak tak - ręczników używam


dziewczyny jak z tym kremem - 2 lata jeszcze ujdzie czy już sie kwalifikuje do marudzenia?? wypróbuje go dziś ale aż sie troche boję ... zapach niby ok, choć tester moim zdaniem miał lżejszą konsystencję ... no zobaczymy ...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:14   #283
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dziewczyny jak z tym kremem - 2 lata jeszcze ujdzie czy już sie kwalifikuje do marudzenia?? wypróbuje go dziś ale aż sie troche boję ... zapach niby ok, choć tester moim zdaniem miał lżejszą konsystencję ... no zobaczymy ...
Ja bym sie nie bala. 2 lata jeszcze ujdzie. Szczegolnie , ze nie byl otwierany
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:21   #284
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
kurde nie mów doszedl juz chanel orchid rose?? bo tez zamówiłam

aha lancome cyclades to bardzo ładny zapaszek, delikatny przede wszystkim, nienatrętny, taki słodko kwiatowy
A Orchid R0se był w jakiejś promocji?

Mozesz napisać coś więcej o Lancome Cyclades? Jest tylko jedna recenzja.
W sumie z Lancome podoba mi się Miracle, masz porównanie? Albo np do Baby Doll?

Zastanawiam się nad Cyclades albo nad Jeanne Lanvin. Nie testowałam ich wcześniej.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:40   #285
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ale ta odzywke zostawiacie na chwile i potem splukujecie, jak na Waszych wlosach? kurcze, zawsze piore szamponem ale odzywki nie probowalam
Tak. Okolo minuty zostawiam lub wiecej .
Myje szamponem, klade odzywke i biore nastepny pedzel. W czasie mycia nastepnego pedzla poprzedni siedzi z odzywka na "glowie" i tak dalej. Zaczynam zawsze od najwiekszych pedzli bo maja najwiecej wlosia i wole, zeby dluzej sie mizialy w odzywce.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
tak tak - ręczników używam


dziewczyny jak z tym kremem - 2 lata jeszcze ujdzie czy już sie kwalifikuje do marudzenia?? wypróbuje go dziś ale aż sie troche boję ... zapach niby ok, choć tester moim zdaniem miał lżejszą konsystencję ... no zobaczymy ...
2 lub 3 lata. Zalezy od tego, co mowi producent. W przypadku kremow wysokopolkowych przewaznie nic nie mowi .
Jesli zapach sie nie zmienil ani konsystencja to sprobuj. JEsli sie boisz naloz najpierw na szyje. Dopiero na drugi dzien sprobuj na buzie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:36   #286
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Wiecie co?Chyba się zgodzę na te 50%,bo popatrzcie co w tej chwili dostałam,to już któryś z kolei raz,ta sama treść.Ile to może trwać?Macie tyle cierpliwości?

Please note that the parts removed from the packaging on your item were batch codes only, and removal of these codes is done by the suppliers before the goods are transported to us. This is standard practice for some suppliers whenever items are sold on to a third party.

We assure you that all items are guaranteed 100% fresh and genuine and are covered by our satisfaction guarantee. We also ensure that all items sold through our website are sourced from authorized suppliers to guarantee authenticity.

We hope this helps and if you have any further queries, please feel free to contact us.


__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:38   #287
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Wiecie co?Chyba się zgodzę na te 50%,bo popatrzcie co w tej chwili dostałam,to już któryś z kolei raz,ta sama treść.Ile to może trwać?Macie tyle cierpliwości?

Please note that the parts removed from the packaging on your item were batch codes only, and removal of these codes is done by the suppliers before the goods are transported to us. This is standard practice for some suppliers whenever items are sold on to a third party.

We assure you that all items are guaranteed 100% fresh and genuine and are covered by our satisfaction guarantee. We also ensure that all items sold through our website are sourced from authorized suppliers to guarantee authenticity.

We hope this helps and if you have any further queries, please feel free to contact us.


odpisz, ze uwazasz cala sytuacje za jakas kiepska komedie i kupujac kosmetyki nie oczekujesz zadnych wycietych kawalkow bo akurat wyciete czesci ci sa potrzebne przy sprawdzaniu kosmetyku i ty teraz nie masz pewnosci ile on ma i nie mozesz go uzywac bo boisz sie, ze Twoja skora moze zle zareagowac i mozesz miec pozniej problemy- O
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:41   #288
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16647340]Tak. Okolo minuty zostawiam lub wiecej .
Myje szamponem, klade odzywke i biore nastepny pedzel. W czasie mycia nastepnego pedzla poprzedni siedzi z odzywka na "glowie" i tak dalej. Zaczynam zawsze od najwiekszych pedzli bo maja najwiecej wlosia i wole, zeby dluzej sie mizialy w odzywce.[/QUOTE]
dzieki za rade, sprawdze jutro
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:42   #289
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
odpisz, ze uwazasz cala sytuacje za jakas kiepska komedie i kupujac kosmetyki nie oczekujesz zadnych wycietych kawalkow bo akurat wyciete czesci ci sa potrzebne przy sprawdzaniu kosmetyku i ty teraz nie masz pewnosci ile on ma i nie mozesz go uzywac bo boisz sie, ze Twoja skora moze zle zareagowac i mozesz miec pozniej problemy- O
To już pisałam wczoraj,Teresa prosiła o numer zamówienia a Winnie odpisuje ciągle to samo.Dziś mi już nie proponują 50% ale non stop zapewniają o świeżości i autentyczności,no normalnie jakaś kpina
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 21:43   #290
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To już pisałam wczoraj,Teresa prosiła o numer zamówienia a Winnie odpisuje ciągle to samo.Dziś mi już nie proponują 50% ale non stop zapewniają o świeżości i autentyczności,no normalnie jakaś kpina
to walnij jeszcze raz to samo i podkresl, ze jestes niezadowolona i zawiedziona skoro oni to samo to i ty to samo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:44   #291
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
kurde nie mów doszedl juz chanel orchid rose?? bo tez zamówiłam
Jeszcze nie doszedł

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16644342]Za ciemny bronze na Ciebie??
Przeciez Ty masz ciemna karnacje, to co oni takiego wymyslili .

Tez mialam problem szorstkosci z czarnymi pedzlami z Sephoroy. Zwykla odzywka do wlosow rozwiazuje sprawe. Do mycia pedzli sprobuj szamponu dla dzieci i na to odzwke po prostu.
Nie zalewaj pedzli wrzatkiem. Nie trzymaj ich tez na kaloryferze. Zbyt wysoka temperatura moze zniszczyc wlosie a bliskosc kaloryfera sprawi, ze wlosie beda suche. Najszybciej wysuszysz pedzele osuszajac je zwyklym papierowym recznikiem. Pedzle piore codziennie (te do pudru czasami jak mi sie nie chce to co 2 lub 3 dni; mam kilka pedzli do pudru, kazdy do innego, wiec dlatego sobie czasami pozwalam nie prac ). Odzywke stosuje raz na 2 lub 3 prania.[/QUOTE]

No właśnie, to samo miałam pisać Przecież Ty jesteś nasza matka Rhianna i błyszczol Lancome fioletowy dla ciebie ciemny Ja mam blade usta i ten błyszczyk jest na nich jaśniutki Dimiti, przyznaj się...imprezujesz na tym wyjeździe

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
przegapiłam o co chodzi z pedzlami ale jesli mówicie o czarnych sephorowych to ja dopóki je myłam płynem inglota, płynem do mycia naczyń ( nie wiem czemu na kursie mnie tak uczyli) były twarde - jak zaczełam prać w szamponie mego dziecia johnson to są cudne - mięciutkie aż miło sie nimi maziać
No to jutro piorę pędzle w szamponie dziecięcym i pozwalam im schnąć naturalnie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:46   #292
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Wiecie co?Chyba się zgodzę na te 50%,bo popatrzcie co w tej chwili dostałam,to już któryś z kolei raz,ta sama treść.Ile to może trwać?Macie tyle cierpliwości?

Please note that the parts removed from the packaging on your item were batch codes only, and removal of these codes is done by the suppliers before the goods are transported to us. This is standard practice for some suppliers whenever items are sold on to a third party.

We assure you that all items are guaranteed 100% fresh and genuine and are covered by our satisfaction guarantee. We also ensure that all items sold through our website are sourced from authorized suppliers to guarantee authenticity.

We hope this helps and if you have any further queries, please feel free to contact us.

Pytanie czy ten krem nadaje się do użytku? Jeśli nie, to absolutnie nie zgodziła się bym na 50%, bo niby dlaczego?

Niestety z nimi tak bywa. Milionowy raz wysyłaj tego samego automata. Czasem załatwiają sprawę po jednym mailu, a czasem po 19

Ostatnio, po 10 mailu nie na temat, zaczęłam pisać im wprost, że są irytujący i żeby czytali poprzednie maile - zwłaszcza fragmenty, które specjalnie dla nich pogrubiłam Najpierw pojawiła się CarrieKan, która w końcu, jako jedyna, zrozumiała o co mi chodziło. Ostatecznie trafiłam, chyba do "najwyższej instancji", czyli Kali - od niej nigdy nie dostałam automata i ona potrafi czytać ze zrozumieniem. Sprawa, w końcu, po 1,5 miesiąca została załatwiona.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:51   #293
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie doszedł

No właśnie, to samo miałam pisać PrzecieżTy jesteś nasza matka Rhianna i błyszczol Lancome fioletowy dla ciebie ciemny Ja mam blade usta i ten błyszczyk jest na nich jaśniutki Dimiti, przyznaj się...imprezujesz na tym wyjeździe

No to jutro piorę pędzle w szamponie dziecięcym i pozwalam im schnąć naturalnie
matka rihanna i elfowa juz
ehm no troche taki ni w pi ni w oko ten bronze...bez rewelacji jest i jako typowy rozswietlacz to ja nie wiem czy dobry jest...jak wroce do domu i bede mogla zniszczyc makijaz to spr pedzelkiem jak wychodzi, ale no na rece mi sie nie spodobal
wlasnie nie wiem co to jest ja mam takie sine, wrzosowe usta, jak naloze feverka niby nie jest zle, ale robia mi sie takie jagodowe czy cus a ja nie jestem przyzwyczajona do ciemnych odcieni wroce do domku, wymaluje sie, mizne brazerkiem i go przetestuje jeszcze raz, moze wtedy jakos mi sie spodoba....jak go nakladalam to mi tak przyjemnie bylo bo i ta konststencja i tez zapach a tu lipton

hehe no dzisiaj imprezowalam na stoku w kominiarce i kasku...smialam sie do mamy, ze jak kogos sie zdenerwuje to nie bedzie wiedzial czy ma krzyczec do mnie Ty ci** czy Ty chu** wiem strasznie wylgarna jestem w sumie zawsze sie zastanawialam jak to jest byc mezczyzna
ale dam sobie kartke na kurtke "jestem facetem- niech cie nie zmyli moj zgrabny tyleczek"

przyznaje jednak, ze stok jest piekny drzewa biale, takie jak na zdjeciach w roznych gazetach, no cudo!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:52   #294
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A Orchid R0se był w jakiejś promocji?

Mozesz napisać coś więcej o Lancome Cyclades? Jest tylko jedna recenzja.
W sumie z Lancome podoba mi się Miracle, masz porównanie? Albo np do Baby Doll?

Zastanawiam się nad Cyclades albo nad Jeanne Lanvin. Nie testowałam ich wcześniej.
orchid nie był w promo

a cyclades w porównaniu to baby doll to inna baja, nie wiem bardzij słodki i bardziej delikatny, chociaz baby doll lubie na prawde nie umiem dokladniej okrelic cyclades
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 21:54   #295
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Pytanie czy ten krem nadaje się do użytku? Jeśli nie, to absolutnie nie zgodziła się bym na 50%, bo niby dlaczego?

Niestety z nimi tak bywa. Milionowy raz wysyłaj tego samego automata. Czasem załatwiają sprawę po jednym mailu, a czasem po 19

Ostatnio, po 10 mailu nie na temat, zaczęłam pisać im wprost, że są irytujący i żeby czytali poprzednie maile - zwłaszcza fragmenty, które specjalnie dla nich pogrubiłam Najpierw pojawiła się CarrieKan, która w końcu, jako jedyna, zrozumiała o co mi chodziło. Ostatecznie trafiłam, chyba do "najwyższej instancji", czyli Kali - od niej nigdy nie dostałam automata i ona potrafi czytać ze zrozumieniem. Sprawa, w końcu, po 1,5 miesiąca została załatwiona.
Dziś nałożyłam cieniutko kremu na twarz,mam zaczerwienioną,ale nie wiem,czy to wina kremu,czy mojej cery,która od jakiegoś czasu jest bardzo wrażliwa z tendencją do rumienia.Boli mnie to,że nie jestem w stanie sprawdzić świeżości kremu
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:01   #296
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

czy ktoras z Was stosuje kosmetyki L'Occitane?

dokladnie chodzi mi o to

http://us.strawberrynet.com/skincare.../49251/#DETAIL
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:05   #297
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

oooo, jaki spokój tu zapanował

a ja muszę się przyznać, że postanowiłam się skusić na odżywkę-cud do rzęs. sama wyrażałam tu różne wątpliwości na ich temat, ale im więcej czytałam o tym w necie, tym bardziej mnie wzięło.
chciałam wczoraj kupić sobie na truskawie Rapidlasha, wchodzę i co? oczywiście NIE MA
dlaczego zawsze muszę mieć taki opóźniony zapłon?

btw. celnicy przechwycili mój peeling z AA - niezły żart, bo w tej paczce tylko on był, czyli w sumie zamówienie na 30zł...
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:12   #298
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
To już pisałam wczoraj,Teresa prosiła o numer zamówienia a Winnie odpisuje ciągle to samo.Dziś mi już nie proponują 50% ale non stop zapewniają o świeżości i autentyczności,no normalnie jakaś kpina
ja się właśnie z Teresą dogadywałam WRESZCIE dostanę zwrot kasy za zaginioną paczkę z 13.12.......
To może pisz do skutku na maila np. Teresy, aż w końcu ona Ci odpisze
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:22   #299
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ja się właśnie z Teresą dogadywałam WRESZCIE dostanę zwrot kasy za zaginioną paczkę z 13.12.......
To może pisz do skutku na maila np. Teresy, aż w końcu ona Ci odpisze
Wzięłam wszystkie wysłane wiadomości w całość i wysłałam ponownie na ogólny meil info.Jak oni to samo to i ja to samo
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:42   #300
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

No to jutro piorę pędzle w szamponie dziecięcym i pozwalam im schnąć naturalnie
Sprobuj z ta odzywka jeszcze .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
matka rihanna i elfowa juz
ehm no troche taki ni w pi ni w oko ten bronze...bez rewelacji jest i jako typowy rozswietlacz to ja nie wiem czy dobry jest...jak wroce do domu i bede mogla zniszczyc makijaz to spr pedzelkiem jak wychodzi, ale no na rece mi sie nie spodobal
wlasnie nie wiem co to jest ja mam takie sine, wrzosowe usta, jak naloze feverka niby nie jest zle, ale robia mi sie takie jagodowe czy cus a ja nie jestem przyzwyczajona do ciemnych odcieni wroce do domku, wymaluje sie, mizne brazerkiem i go przetestuje jeszcze raz, moze wtedy jakos mi sie spodoba....jak go nakladalam to mi tak przyjemnie bylo bo i ta konststencja i tez zapach a tu lipton

hehe no dzisiaj imprezowalam na stoku w kominiarce i kasku...smialam sie do mamy, ze jak kogos sie zdenerwuje to nie bedzie wiedzial czy ma krzyczec do mnie Ty ci** czy Ty chu** wiem strasznie wylgarna jestem w sumie zawsze sie zastanawialam jak to jest byc mezczyzna
ale dam sobie kartke na kurtke "jestem facetem- niech cie nie zmyli moj zgrabny tyleczek"

przyznaje jednak, ze stok jest piekny drzewa biale, takie jak na zdjeciach w roznych gazetach, no cudo!
Ja chetnie wymienie moje Thhhroba na Bobbi .

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Wzięłam wszystkie wysłane wiadomości w całość i wysłałam ponownie na ogólny meil info.Jak oni to samo to i ja to samo
Nie poddawaj sie. Oni na to licza .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.