Dieta Beyonce - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 14:50   #31
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
ona sama mowilaw jakim wywiadzie ze wlasnie dietetycy ja strasznie objechali ze to nie zdrowe itp. ale ze do roli w filmie schudla w 2 tyg 9 kg
Ta to musiałaby chudnąć 1 kg na dwa dni.
Popatrz jak wygląda Beyonce! Ona super szczupła jest tylko w teledyskach i w gazetach! Na żywo na koncertach czy na fotkach zrobionych przez dziennikarzy to zdrowa kobieta o okrągłych kształtach i duzych udach, a nie krucha sarenka...

Ja nie wiem jak w XXI wieku w epoce photoshopa nadal można wierzyć w to co mówią i pokazują w TV

Naczytałaś się chyba "Bravo" albo innych gazetek dla dzieci...
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:53   #32
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
ona sama mowilaw jakim wywiadzie ze wlasnie dietetycy ja strasznie objechali ze to nie zdrowe itp. ale ze do roli w filmie schudla w 2 tyg 9 kg
Ok, nawet jeśli faktycznie była na takiej diecie i nie była w szpitalu, to nie znaczy że i Ty nie będziesz.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:53   #33
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Ta to musiałaby chudnąć 1 kg na dwa dni.
Popatrz jak wygląda Beyonce! Ona super szczupła jest tylko w teledyskach i w gazetach! Na żywo na koncertach czy na fotkach zrobionych przez dziennikarzy to zdrowa kobieta o okrągłych kształtach i duzych udach, a nie krucha sarenka...

Ja nie wiem jak w XXI wieku w epoce photoshopa nadal można wierzyć w to co mówią i pokazują w TV

Naczytałaś się chyba "Bravo" albo innych gazetek dla dzieci...

no jasne brawo czytam 10 razy aby zapamietac wszystkie wpadki itp. ;]
świruje. wiem tez widzałam te zdjecia ;] ale sprobuje ... najwyzej .. zycie nie
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:53   #34
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Dieta Beyonce

A mnie zdziwila jedna rzecz. Napisalas, ze chcesz schudnac zeby na urodzinach wygladac "przyzwoicie" czyli jak wedlug Ciebie? Jak wieszak? Modelka? Anorektyczka z telewizji? One wygladaja przyzwoicie? Wiekszosc anorektyczek tak zaczyna. Kompleksy i "tylko 10kg" na samej wodzie. Pozniej jest "jeszcze 2kg", "jeszcze 5kg" i migiem wyladujesz w szpitalu.
Mozesz wygladac PRZYZWOICIE jesli sie schludnie ubierzesz i uczeszesz, a nie jesli schudniesz 10kg na samej wodzie.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:57   #35
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Ok, nawet jeśli faktycznie była na takiej diecie i nie była w szpitalu, to nie znaczy że i Ty nie będziesz.
no wiem wiem .. jesli rzeczywiscie zauwaze ze kreci mi sie w glowie itp. to zaczne np. do tego napoju jesc dodatkowo grejfruty np. albo jajo dziennie zobaczymy jak to bedzire narazie wiem ze na bank ja zrobie ;]

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
A mnie zdziwila jedna rzecz. Napisalas, ze chcesz schudnac zeby na urodzinach wygladac "przyzwoicie" czyli jak wedlug Ciebie? Jak wieszak? Modelka? Anorektyczka z telewizji? One wygladaja przyzwoicie? Wiekszosc anorektyczek tak zaczyna. Kompleksy i "tylko 10kg" na samej wodzie. Pozniej jest "jeszcze 2kg", "jeszcze 5kg" i migiem wyladujesz w szpitalu.
Mozesz wygladac PRZYZWOICIE jesli sie schludnie ubierzesz i uczeszesz, a nie jesli schudniesz 10kg na samej wodzie.

wiem wiem i n codzien tak wygladam nic mi sie nie wylewa ... ale poprostu chce schudnac no moze chociaz 7 kg w te 2 tyg.. 7kg to najmniej ..
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:58   #36
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Dieta Beyonce



Za dwa dni rzucisz się na jedzenie i momentalnie odrobisz te dwa czy trzy kilo które zrzucisz.

Miłego ważenia 80 kilo za parę tygodni
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:00   #37
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

nie ja tak nie robie jak juz sie odchudzam to sie odchudzam .. wczesniej sadzilam ze nie bd sie glodzic bo nie wiem keiy umre a moze bede sie odchudzala i przejedzie mnei samochod i bede zalowala ze nie zjadlam pizzy ;D ale teraz chce na moich urodzinach wygladac !! i dlatego taka drastyczna dieta ;] zobaczymy za 2 tyg ;] kto mial racje
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 15:01   #38
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
no wiem ze macie racje naprawde to wiem .. ale ja naprawde chce wygladac duzo lepiej na urodzinach .. i chce schudnac .. wiem ze powinnam to zrobic wczesniej ale jakos sie nie zlozylo i dlatego teraz musze dac arde ;D i przez 2 tygodnie nic nie jesc ;P
Czy Ty sobie żartujesz? Mam nadzieję, ze wiesz, że grozi to osłabieniem? Jka można nic nie jeść przez 2 tygodnie?
Zresztą, to, ze tyle ważysz zauważyłaś dopiero teraz? Trzeba było się za to wziąć 2 miesiace temu. Nie chudnie się tyle w 2 tygodnie, odpuść, zanim to zaczniesz. Wycieńczysz siebie, zreszta nie wytrzymasz na takiej diecie.
Tu nie dieta, a chyba psycholog potrzebne, że takie pomysły przychodzą ci do głowy...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:03   #39
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Czy Ty sobie żartujesz? Mam nadzieję, ze wiesz, że grozi to osłabieniem? Jka można nic nie jeść przez 2 tygodnie?
Zresztą, to, ze tyle ważysz zauważyłaś dopiero teraz? Trzeba było się za to wziąć 2 miesiace temu. Nie chudnie się tyle w 2 tygodnie, odpuść, zanim to zaczniesz. Wycieńczysz siebie, zreszta nie wytrzymasz na takiej diecie.
Tu nie dieta, a chyba psycholog potrzebne, że takie pomysły przychodzą ci do głowy...

sprobuje zeby wam pokazac ze mozna ;D jak sie chce ;P Beyonce tez jest chora na glowe ??
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:04   #40
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Dieta Beyonce

Dziewczyny ona już i tak zadecydowała więc na nic nasze rady.
Ale odezwij się w czasie diety autorko na wątku i pisz jak tam Ci idzie.
A że Beyonce jest sławna nie znaczy że czasem nie jest chora na głowe

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:05
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:06   #41
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Dziewczyny ona już i tak zadecydowała więc na nic nasze rady.
Ale odezwij się w czasie diety autorko na wątku i pisz jak tam Ci idzie.
A że Beyonce jest sławna nie znaczy że czasem nie jest chora na głowe

hehhe masz racje !
tak tak bd wam tu wszystko pisala co i jak i ile chudne i w jakim czasie codziennie bd pisac
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 15:06   #42
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
wczesniej sadzilam ze nie bd sie glodzic bo nie wiem keiy umre a moze bede sie odchudzala i przejedzie mnei samochod i bede zalowala ze nie zjadlam pizzy ;D

Nie mam słów.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:07   #43
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
sprobuje zeby wam pokazac ze mozna ;D jak sie chce ;P Beyonce tez jest chora na glowe ??
A ja jestem ciekawa skąd Ty wiesz, ze ona stosowała taka dietę? z Bravo, Bravo Girl?
Nie wierzę w to, ze wytrzymała 2 tygodnie bez jedzenia! Będziesz wycieńczona po dwóch dniach...
Życze miłego zmagania się z efektem jojo

Radzę wejść także na forum dietetyczne, opisać tam swoją 'dietę' zobaczysz, jak Cię zjadą...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:09   #44
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Dieta Beyonce

Zgadzam się całkowicie z Gramwzielone.
Właściwie, to po przeczytaniu tego postu, zaczęłam się zastanawiać, czy niespełna 18-letnia dziewczyna może być tak nierozsądna, czy też zdesperowana? Nie niszcz sobie zdrowia, pomyśl, że pijąc samą wodę z cytryną nie dostarczasz organizmowi praktycznie NIC!!! Wyobrażasz sobie, co będzie się z Tobą dziać, już po paru dniach takiej 'diety'??!!
Tak naprawdę, gwiazdy w wywiadach rzeczywiście pięknie mówią, ile to oni schudli tylko i wyłącznie na jakiejśtam diecie, wiesz po co?! Żeby wzbudzić zazdrość zwykłych szaraczków takich jak my, i zaciekawić media, żeby było o nich głośno...A w rzeczywistości, ich piękne sylwetki to efekt ciężkiej pracy na siłowni, często pod okiem trenera, oraz jadłospis wykluczający węglowodany i większość tłuszczów. Co prawda, słyszałam kiedyś wypowiedź Beyonce co do jej figury w 'Dreamgirls', lecz opowiadała, że piła koktaile oraz soki z warzyw i owoców.... No na to jeszcze możnaby było się jeszcze zgodzić. ALE NIE NA WODĘ Z CYTRYNĄ!!!
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:11   #45
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa skąd Ty wiesz, ze ona stosowała taka dietę? z Bravo, Bravo Girl?
Nie wierzę w to, ze wytrzymała 2 tygodnie bez jedzenia! Będziesz wycieńczona po dwóch dniach...
Życze miłego zmagania się z efektem jojo

Radzę wejść także na forum dietetyczne, opisać tam swoją 'dietę' zobaczysz, jak Cię zjadą...

wiem ze zjada bo ja tez zjechali dietetycy nie ona oprocz napoju jadla tam jszczecze cos ... i nie wiem tego z brawo tylko nie pamietam gdzie ale to byla jej wypowiedz .. i wlasnie opowiedala jak musila schudnac do roli w filmie i ze jak tera patrzy na ten film ze jaka byla chuda itp. itd
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:12   #46
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Dieta Beyonce

widać, ze dziewczyna jest wielką fanka Beyonce, ma ją nawet w avatarze wiec zrobi wszystko co jej idolka, nawet jesli jest to mega glupie . chociaz i tak nie wierze, ze to prawda. Beyonce ma wokol siebie kupe ludzi, ktorzy na pewno zadbali o to, zeby schudla szybko, ale bez wiekszych szkod dla organizmu.trenerzy, dietetycy, kucharze itp.

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:15
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:13   #47
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
wiem ze zjada bo ja tez zjechali dietetycy nie ona oprocz napoju jadla tam jszczecze cos ... i nie wiem tego z brawo tylko nie pamietam gdzie ale to byla jej wypowiedz .. i wlasnie opowiedala jak musila schudnac do roli w filmie i ze jak tera patrzy na ten film ze jaka byla chuda itp. itd
Jesteś bardzo nierozsądna, niszczysz swoje zdrowie. Ale mówienie do Ciebie to jakby gadało się do słupa :/
Ponawiam moje pytanie - dlaczego nie zainteresowałaś się dietą jakieś 2-3 miesiące temu?

Porywasz się z motyką na słonce...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:15   #48
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Zgadzam się całkowicie z Gramwzielone.
Właściwie, to po przeczytaniu tego postu, zaczęłam się zastanawiać, czy niespełna 18-letnia dziewczyna może być tak nierozsądna, czy też zdesperowana? Nie niszcz sobie zdrowia, pomyśl, że pijąc samą wodę z cytryną nie dostarczasz organizmowi praktycznie NIC!!! Wyobrażasz sobie, co będzie się z Tobą dziać, już po paru dniach takiej 'diety'??!!
Tak naprawdę, gwiazdy w wywiadach rzeczywiście pięknie mówią, ile to oni schudli tylko i wyłącznie na jakiejśtam diecie, wiesz po co?! Żeby wzbudzić zazdrość zwykłych szaraczków takich jak my, i zaciekawić media, żeby było o nich głośno...A w rzeczywistości, ich piękne sylwetki to efekt ciężkiej pracy na siłowni, często pod okiem trenera, oraz jadłospis wykluczający węglowodany i większość tłuszczów. Co prawda, słyszałam kiedyś wypowiedź Beyonce co do jej figury w 'Dreamgirls', lecz opowiadała, że piła koktaile oraz soki z warzyw i owoców.... No na to jeszcze możnaby było się jeszcze zgodzić. ALE NIE NA WODĘ Z CYTRYNĄ!!!
wkoncu jakas madra wypowiedz .. wiem chce zobaczyc jezeli rzeczywiscie bd sie zle czula to zamienie ta wode na kotjale tylko wiem o nich tyle ze nie sa zbyt smaczne bo miksuje sie wiele roznych nie psaujacych do siebei produktow wie ktos moze jak takie koktail odchudzjacy powinnein wygladac zncz co powinien zqierac

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
widać, ze dziewczyna jest wielką fanka Beyonce, ma ją nawet w avatarze wiec zrobi wszystko co jej idolka, nawet jesli jest to mega glupie .

akurat nie wyszla ci ta madrosc zyciowa haha to nie moja historia zalozylam tu konto tylko i wylacznie zeby pisac o tej diecie a ze to dieta beyonce dlaego avatar ;] widzisz nie udalo ci sie
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:16   #49
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dieta Beyonce

A ja zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest marna prowokacja...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 15:17   #50
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo nierozsądna, niszczysz swoje zdrowie. Ale mówienie do Ciebie to jakby gadało się do słupa :/
Ponawiam moje pytanie - dlaczego nie zainteresowałaś się dietą jakieś 2-3 miesiące temu?

Porywasz się z motyką na słonce...

bo byly swieta ? sylwester ?

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
A ja zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest marna prowokacja...

nie naprwade chce schudanc 10 kg w 3 tyg ;] serio mowie
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:18   #51
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
bo byly swieta ? sylwester ?
No tak, lepiej się objadać, narzekać na to, jaką się jest grubą... Jeśli jest się na diecie, to można wytrzymać nawet w święta, uwierz
Ale lepiej niszczyć swój organizm głodówką... Tak, głodówką, która nie powinna trwać więcej niż 3 dni. Do tego głodówek w ZIMĘ się nie robi
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:18   #52
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
Beyonce tez jest chora na glowe ??
Na tym polega promocja filmu czy płyty że aktorzy/piosenkarze udzielają "interesujących" wywiadów - niezgodnych z prawdą. Jeźeli ktoś udziela wywiadów o swojej wadze to możemy być pewni że zaraz pojawi się z reklamie jakiś talbletek/herbatek odchudzających czy wyda płyte z ćwiczeniami na dvd.
I tak naprawde katują się tygodniami na siłowni by później powiedzieć że dzięki temu i tamtemu produktowi tyle stracili na wadze.
Ale jak ktoś jest naiwny i nie rozumie tych mechanizmów to trudno.

"Dieta, która pomogła piosenkarce Beyonce Knowles zrzucić 9 kilogramów znalazła się w ogniu krytyki czołowych dietetyków. Brytyjska gazeta "Daily Express" twierdzi, że była gwiazda zespołu Destiny's Child rozpoczęła dietę opartą na syropie klonowym, aby schudnąć do roli Diny w nowym filmie "Dreamgirls". Artystka podobno mieszała syrop klonowy z wodą, sokiem z cytryny i pieprzem tureckim – tak przygotowany napój przez kolejne dni zastępował jej każdy posiłek. Zdaniem dietetyków, podobna kuracja jest szkodliwa, może spowodować apatię i osłabienie, a w ekstremalnych przypadkach zakończyć się wizytą szpitalu."

Żródło: http://muzyka.onet.pl/10172,38070,galerie.html
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:20   #53
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
No tak, lepiej się objadać, narzekać na to, jaką się jest grubą... Jeśli jest się na diecie, to można wytrzymać nawet w święta, uwierz
Ale lepiej niszczyć swój organizm głodówką... Tak, głodówką, która nie powinna trwać więcej niż 3 dni. Do tego głodówek w ZIMĘ się nie robi

mam tak urodziny ;] zycie noo ;] wez przeczytaj moj pierwszy wpis i powinienes sie zorietowac ze nie powinnno cie tu byc ;]
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:20   #54
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
No tak, lepiej się objadać, narzekać na to, jaką się jest grubą... Jeśli jest się na diecie, to można wytrzymać nawet w święta, uwierz
Ale lepiej niszczyć swój organizm głodówką... Tak, głodówką, która nie powinna trwać więcej niż 3 dni. Do tego głodówek w ZIMĘ się nie robi
Oj tam widocznie dziewczynie nie zależy na zdrowiu. Sama mówiłas że gadanie do niej to porywanie się z motyką na słońce więc nawet nie ma co do niej gadać więcej że to jest źle bo ona i tak sama to wie.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:22   #55
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Na tym polega promocja filmu czy płyty że aktorzy/piosenkarze udzielają "interesujących" wywiadów - niezgodnych z prawdą. Jeźeli ktoś udziela wywiadów o swojej wadze to możemy być pewni że zaraz pojawi się z reklamie jakiś talbletek/herbatek odchudzających czy wyda płyte z ćwiczeniami na dvd.
I tak naprawde katują się tygodniami na siłowni by później powiedzieć że dzięki temu i tamtemu produktowi tyle stracili na wadze.
Ale jak ktoś jest naiwny i nie rozumie tych mechanizmów to trudno.

"Dieta, która pomogła piosenkarce Beyonce Knowles zrzucić 9 kilogramów znalazła się w ogniu krytyki czołowych dietetyków. Brytyjska gazeta "Daily Express" twierdzi, że była gwiazda zespołu Destiny's Child rozpoczęła dietę opartą na syropie klonowym, aby schudnąć do roli Diny w nowym filmie "Dreamgirls". Artystka podobno mieszała syrop klonowy z wodą, sokiem z cytryny i pieprzem tureckim – tak przygotowany napój przez kolejne dni zastępował jej każdy posiłek. Zdaniem dietetyków, podobna kuracja jest szkodliwa, może spowodować apatię i osłabienie, a w ekstremalnych przypadkach zakończyć się wizytą szpitalu."

Żródło: http://muzyka.onet.pl/10172,38070,galerie.html

beyonce nie reklamowala zadych tabletek i polyt dvd ;D wez przecytaj pierwszy moj wpisa PAPAPA
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:24   #56
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Dieta Beyonce

A ja proponuje zeby ten watek zamknac albo przeniesc na "w krzywym zwierciadle odchudzania" bo jeszcze jakas biedna dziewczynka tu wejdzie i zastosuje sie do tej "cudownej" diety zeby wygladac jak Beyonce
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:26   #57
Katarzyna_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Oj tam widocznie dziewczynie nie zależy na zdrowiu. Sama mówiłas że gadanie do niej to porywanie się z motyką na słońce więc nawet nie ma co do niej gadać więcej że to jest źle bo ona i tak sama to wie.

ja wiem doskonale ze to nie jest madry pomysl ale chce schudnac !! szybko i dlatgeo robue cos takiego po urodzinach zaczne normalna diete !! i zaczne cwiczyc .. teraz zalezy mi tylko na jak najwikeszej utracie kg

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
A ja proponuje zeby ten watek zamknac albo przeniesc na "w krzywym zwierciadle odchudzania" bo jeszcze jakas biedna dziewczynka tu wejdzie i zastosuje sie do tej "cudownej" diety zeby wygladac jak Beyonce

a jest duzo ''dziewczynek'' ktore chca wygladac jak beyonce? bo z tego co czytlama na forum uwazaja ja za grubasa ;/
__________________
czas sie wziać za swoja megaa dupe.

77kg (23.05)

Katarzyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:33   #58
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Dieta Beyonce

A ja czytałam artykuł że gwiazdy kłamią, był na podstawie wypowiedzi osób pracujących w siłowniach i klubach fitness popularnych wśród nich. Mówili że widzieli niektóre aktorki potrafią ćwiczyć 5 razy w tygodniu po kilka godzin (!), a potem w wywiadach opowiadają że to "kwestia dobrych genów i zdrowej diety". O Beyonce też czytałam że też ćwiczy i to dużo - interesowałam się tym w swoim czasie, ponieważ też jest gruszką i często podają ja jako przykład.
Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Na tym polega promocja filmu czy płyty że aktorzy/piosenkarze udzielają "interesujących" wywiadów - niezgodnych z prawdą. Jeźeli ktoś udziela wywiadów o swojej wadze to możemy być pewni że zaraz pojawi się z reklamie jakiś talbletek/herbatek odchudzających czy wyda płyte z ćwiczeniami na dvd.
I tak naprawde katują się tygodniami na siłowni by później powiedzieć że dzięki temu i tamtemu produktowi tyle stracili na wadze.
Ale jak ktoś jest naiwny i nie rozumie tych mechanizmów to trudno.
Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Zgadzam się całkowicie z Gramwzielone.
Właściwie, to po przeczytaniu tego postu, zaczęłam się zastanawiać, czy niespełna 18-letnia dziewczyna może być tak nierozsądna, czy też zdesperowana? Nie niszcz sobie zdrowia, pomyśl, że pijąc samą wodę z cytryną nie dostarczasz organizmowi praktycznie NIC!!! Wyobrażasz sobie, co będzie się z Tobą dziać, już po paru dniach takiej 'diety'??!!
Tak naprawdę, gwiazdy w wywiadach rzeczywiście pięknie mówią, ile to oni schudli tylko i wyłącznie na jakiejśtam diecie, wiesz po co?! Żeby wzbudzić zazdrość zwykłych szaraczków takich jak my, i zaciekawić media, żeby było o nich głośno...A w rzeczywistości, ich piękne sylwetki to efekt ciężkiej pracy na siłowni, często pod okiem trenera, oraz jadłospis wykluczający węglowodany i większość tłuszczów. Co prawda, słyszałam kiedyś wypowiedź Beyonce co do jej figury w 'Dreamgirls', lecz opowiadała, że piła koktaile oraz soki z warzyw i owoców.... No na to jeszcze możnaby było się jeszcze zgodzić. ALE NIE NA WODĘ Z CYTRYNĄ!!!
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
No tak, lepiej się objadać, narzekać na to, jaką się jest grubą... Jeśli jest się na diecie, to można wytrzymać nawet w święta, uwierz
Ale lepiej niszczyć swój organizm głodówką... Tak, głodówką, która nie powinna trwać więcej niż 3 dni. Do tego głodówek w ZIMĘ się nie robi
Co zrobisz Bijons tak powiedziała w wywiadzie to tak musi być. Nieważne że ma pięknie wyrzeźbione i wyćwiczone ciało, którego na pewno ni zdobyła żyjąc na skaju zagłodzenia tylko ćwicząc, ćwicząc, ćwicząc. Ale tego w Bravo nie napisali więc Beyonce na pewno tak nie robi Woda z pieprzem i cytryną działa mięsniotwórczo
Zresztą jak już pisałam łatwiej jest pić takie wynalazki niż ruszyć leniwe dupsko z kanapy
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:33   #59
niewazne.
Zadomowienie
 
Avatar niewazne.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 234
Dot.: Dieta Beyonce

. nie wiem, czy to głupota, czy desperacja. aż brak mi słów po prostu.
__________________
"Bo na twych stopach chodzi szczęście moje!" Leopold Staff
niewazne. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:38   #60
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Dieta Beyonce

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_92 Pokaż wiadomość
wkoncu jakas madra wypowiedz .. wiem chce zobaczyc jezeli rzeczywiscie bd sie zle czula to zamienie ta wode na kotjale tylko wiem o nich tyle ze nie sa zbyt smaczne bo miksuje sie wiele roznych nie psaujacych do siebei produktow wie ktos moze jak takie koktail odchudzjacy powinnein wygladac zncz co powinien zqierac

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------




akurat nie wyszla ci ta madrosc zyciowa haha to nie moja historia zalozylam tu konto tylko i wylacznie zeby pisac o tej diecie a ze to dieta beyonce dlaego avatar ;] widzisz nie udalo ci sie

no to akurat nie byla zadna madrosc zyciowa, no ale dobra. wlasnie widze, ze zalozylas konto specjalnie dla tego watku, ale najpierw zasmiecilas kilka innych wątków pytaniami od to jak założyć swój własny.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.