Praca ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 11:14   #1
ssaruskaa
Zadomowienie
 
Avatar ssaruskaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 763

Praca ;)


Cześć dziewczyny, mam na imię Sara na codzień pracuję w urzędzie, w weekendy studiuje, a ostatnio zajęłam się jeszcze czymś innym A mianowicie wstapiłam do F&Mgroup - firmy zajmująca się sprzedażą bezpośrednią. Nawet nie wiedziałam, że MLM może być tak dochodowym zajęciem. Oczywiście jeżeli ktoś się w to angażuje, chodź nie potrzeba do tego nie wiadomo jakich umiejątność. Ja myślałam, ze to jest coś na zasadzie avon czy oriflame, nawet nie wiecie jak bardzo się myliłam. Miałam doświadczenia z tymi firmami i niestety nie było one owocne, wręcz przeciwnie miałam same nieprzyjemności i jeszcze musiałam dopłacać do zamówień. W F&M nie dość, że nie zależnie od tego ile sprzedacie już macie 30% tańsze produkty - co automatycznie jest waszą prowizja (nie małą dodajmy) - to jeszcze zbieracie punkty na koncie internetowym. Ciężko to wszystko opisać, ale jeśłi ktoś byłby zainteresowany. Ma znajomych, jest kontaktowy niech pisze pw. Warunek ukończone 18 lat. Nie macie nic do stracienia, a zyskać można dużo ))
ssaruskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:21   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Praca ;)

Cytat:
Napisane przez ssaruskaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam na imię Sara na codzień pracuję w urzędzie, w weekendy studiuje, a ostatnio zajęłam się jeszcze czymś innym A mianowicie wstapiłam do F&Mgroup - firmy zajmująca się sprzedażą bezpośrednią. Nawet nie wiedziałam, że MLM może być tak dochodowym zajęciem. Oczywiście jeżeli ktoś się w to angażuje, chodź nie potrzeba do tego nie wiadomo jakich umiejątność. Ja myślałam, ze to jest coś na zasadzie avon czy oriflame, nawet nie wiecie jak bardzo się myliłam. Miałam doświadczenia z tymi firmami i niestety nie było one owocne, wręcz przeciwnie miałam same nieprzyjemności i jeszcze musiałam dopłacać do zamówień. W F&M nie dość, że nie zależnie od tego ile sprzedacie już macie 30% tańsze produkty - co automatycznie jest waszą prowizja (nie małą dodajmy) - to jeszcze zbieracie punkty na koncie internetowym. Ciężko to wszystko opisać, ale jeśłi ktoś byłby zainteresowany. Ma znajomych, jest kontaktowy niech pisze pw. Warunek ukończone 18 lat. Nie macie nic do stracienia, a zyskać można dużo ))
zdajesz sobie sprawe że za reklamę grożą tutaj sankcje?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:26   #3
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Praca ;)

Miałam do czynienia z tą firmą wcale nie jest tak kolorowo jak mówisz, kosmetyki są do bani, a perfumy? jeszcze gorsze Sprzedawałam za znajomego i po 2 miesiącu braku zamówienia skasowali jego konto (tak świetnie produkty tej firmy nie schodzą, sorry chyba, że chcesz bawić sie w domokrążcę i nękać ludzi )
I zapłać najpierw za reklamę kochana
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:31   #4
ssaruskaa
Zadomowienie
 
Avatar ssaruskaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 763
Dot.: Praca ;)

jak piszą o oriflame to jest dobrze, a to że ktoś nie ma znajomych i po dwóch miesiącach kończą mu sie możliwosci,hee nie moja wina
ssaruskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:35   #5
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Praca ;)

I Ty tak z czystej dobroci serca (a nie z desperackiej chęci znalezienia osób do zarekrutowania czy sprzedania komuś tych kosmetyków na i tak już przesyconym podróbkami rynku...) postanowiłaś się z nami tą informacją podzielić?

Się Was namnożyło, niedługo strach będzie otworzyć konserwę
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:28   #6
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Praca ;)

Pokaż mi gdzie piszą o oriflame? No to Tobie chyba też skończyły się możliwości i znajomi skoro tutaj, na tak ogromnym forum postanowiłaś się podzielić informacją o fm, hee No i do stracenia jest 150 zł na starcie, hee ale zapomniałaś o tym wspomnieć chyba
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.