Wrześniówki - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 08:38   #601
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny ,zaczynam sie bać

Wczoraj byłam na próbnej fryzurze i majkijażu ,i i nic Mi sie nie podoba ...mówie kosmetyczce ,lubie makijaże mocne i wogóle a t Mi byle co namalowała tak jakbym sama sie w domu wymalowała mówie mocno a ta tak se....pote fryzjer mówie FALE a na głowie mialam barnana ,ludzie nie rozumieją co sie do Nich mówi robią maszynowo .....bo prawie wswszystkie P.Móode tak chcą ...ale JA NIE


Wiedziałam ze tydzien przed tak bedzie ,nie mam jeszcze nic dla rodziców ,a w trakcie pisania podziękowania jestem ale żadnego prezen.
__________________

Edytowane przez AsiCcccCA
Czas edycji: 2009-09-02 o 08:40
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:43   #602
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
liliputek ja kupiłam je w zwykłym sklepie z sukniami ślubnymi, oczywiście one wygladały troszke inaczej ponieważ miały jakieś pąki różyczek które wychodziły z boku no ale ja odciełam je bo wydawały mi sie takie tandetne ( tam na zdj jeszcze je widać ale juz ich nie ma w realu)
nie jestem pewna czy na allegro ich nie ma 9 znalazłam cos bardzo podobnego wklejam linka poniżej --- ja odcięłam te różyczki i zagiełam tego kryształka na środek )

http://www.allegro.pl/item729487457_..._sztuczne.html
Dziekuje Kochana. Ja tez musze sobie kupic cos we wlosy a nic mam jeszcze zadnego pomyslu, a te kwiatki bardzo mi sie podobaja.
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:44   #603
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Wrześniówki

witam wrześniówki i dołączam ślub 19.09 niestety właśnie obejrzałam prognozę długoterminową i dla całej Polski zapowiadają na ten dzień okropną pogodę! 14 stopni i deszcze. Ochłodzenie z deszczami ma już przyjść 16.09! Mam nadzieję że jakoś się to przesunie o kilka dni i na 19 będziemy mieć jeszcze ładną pogodę bo nie wiem jak wy ale ja mam bolerko z króciótkim rękawem i nic poza tym a zmarluch jestem pierwsza klasa!
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:30   #604
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
Ladyblack83 - piekne obraczki

Angelika 16 - jejku nie wiem jak sobie poradzic z tym problemem.... Wez 2 świadkowe dziewczyny. Tylko wtedy bedzie przykro świadkowi. Ja zaprosilabym do siebie lub kawiarni (nie wiem czemu tak mam,ze przy kawce zawsze mowie trudne rzeczy) i powiedziala prosto z mostu. Oczywiscie na poczatku przeprosilabym za sytuacje i zapewnila o swojej przyjazni. Ale wczesniej nie bylas pewna na 100% obecnosci kolezanki zza granicy (chyba,ze bylas,ale z tego co piszesz to wywnioskowalam,ze nie) . Wydaje mi sie,ze powinnna zrozumiec, tylko nie sadzaj jej na koncu stolu podczas wesela, ale gdzies w miare blisko Ciebie zeby czula sie nadal wazna. Im szybciej to powiesz tym lepiej.
ślicznie dziękuję - w rzeczywistości są dużo ładniejsze bo sa całe z żółtego złota - oczywiście dla mnie ogólnie naśliczniejsze!!!

Angelika 16 zgadzam się z tobą - powinnyścieszczerze porozmawiać, może zróbcie większy niż standardowo stół młodych (młodzi + świadkowie + jeszcze 2 pary??). wtedy na peewno będzie się czuła wyróżniona

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny na Was można liczyć, a juz byłam skłonna zmieniać tą fryzurkę
kurczę!!! nie zdążyłam obejrzeć - ale na pewno ślicznie!!!
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:35   #605
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

Ladyblack dla Ciebie jeszcze na chwilkę
__________________
Synuś


Edytowane przez Sloneczko555xxx
Czas edycji: 2009-09-03 o 12:24
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:02   #606
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: Wrześniówki

Słoneczko gdzie można kupić takie ładniutkie ozdoby do włosów?
Śliczna fryzurka
pozdrawiam
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 12:17   #607
Martita29
Raczkowanie
 
Avatar Martita29
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie/UK
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Ladyblack dla Ciebie jeszcze na chwilkę
piękna fryzurka!!
__________________
życie jest piękne...!
26.09.09
Martita29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 12:37   #608
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
Słoneczko gdzie można kupić takie ładniutkie ozdoby do włosów?
Śliczna fryzurka
pozdrawiam

kilka postów wyżej pisałam do Liliputka gdzie to zakupiłam, Pozdrawiam
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 14:11   #609
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
witam wrześniówki i dołączam ślub 19.09 niestety właśnie obejrzałam prognozę długoterminową i dla całej Polski zapowiadają na ten dzień okropną pogodę! 14 stopni i deszcze. Ochłodzenie z deszczami ma już przyjść 16.09! Mam nadzieję że jakoś się to przesunie o kilka dni i na 19 będziemy mieć jeszcze ładną pogodę bo nie wiem jak wy ale ja mam bolerko z króciótkim rękawem i nic poza tym a zmarluch jestem pierwsza klasa!
Juz dopisuje do kalendarza z pierwszej strony

Nie podoba mi sie ta pogoda na 19.09.... nawet bolerka nie mam. Kurcze moze jednak kupie... ale nie chcialam miec. Moja suknia jest troche bardziej zabudowana, to moze nie potrzbuje , jak myslicie? Nie chce zakrywac pieknych koronkowych plecow sukni.
W ogole bylam wlasnie u okulisty na dobieraniu soczewek kontaktowych (zeby miec na slub) i powiem Wam tak- literki mi się rozmazuja a laptopa mam na kolanach, wiec chyba cos mi srednio dobral....
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:40   #610
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Wrześniówki

kasienkakg wszystko zależy od tego czy jesteś zmarzluch ja definitywnie tak więc zastanawiam się nad etolą... ale zobacze jeszcze prognozy na tydzień przed i wtedy zacznę się martwić. A co do koronkowych pleców to zawsze możesz uszyć sobie bolerko na drogę do Kościoła i na wszelkie plenerowe sprawy a w ważnych momentach zdjąć czyli w Kościele wcale nie musisz w nim być ale jak ma być 14 stopni to będzie ciężko tak z gołymi ramionami :/
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:55   #611
Martita29
Raczkowanie
 
Avatar Martita29
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie/UK
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,zaczynam sie bać

Wczoraj byłam na próbnej fryzurze i majkijażu ,i i nic Mi sie nie podoba ...mówie kosmetyczce ,lubie makijaże mocne i wogóle a t Mi byle co namalowała tak jakbym sama sie w domu wymalowała mówie mocno a ta tak se....pote fryzjer mówie FALE a na głowie mialam barnana ,ludzie nie rozumieją co sie do Nich mówi robią maszynowo .....bo prawie wswszystkie P.Móode tak chcą ...ale JA NIE


Wiedziałam ze tydzien przed tak bedzie ,nie mam jeszcze nic dla rodziców ,a w trakcie pisania podziękowania jestem ale żadnego prezen.
nie martw się, w Dniu Slubu będzie dobrze nakrzycz na nich i niech Ci zrobią tak jak ma być!!!
w pon. lece do Polski i w środę mam próbną fryzurę i makijaż (babka chce 30 za makijaż próbny i 120 za ślubny... niezła różnica co?) jestem już coraz bardziej zestresowana, muszę zapisać sobie hasło żeby w Polsce zaglądać co u Was
a dla rodziców nie mamy nic... chyba sie skończy sie kwiatach i tyle, nie mam już siły. a i torta nie mamy! dziś sobie przypomniałam! nawet nie wiem gdzie zadzwonić

też macie problemy ze spaniem? nie wiem co to będzie 3 dni przed....wory pod oczami itd

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
Juz dopisuje do kalendarza z pierwszej strony

Nie podoba mi sie ta pogoda na 19.09.... nawet bolerka nie mam. Kurcze moze jednak kupie... ale nie chcialam miec. Moja suknia jest troche bardziej zabudowana, to moze nie potrzbuje , jak myslicie? Nie chce zakrywac pieknych koronkowych plecow sukni.
W ogole bylam wlasnie u okulisty na dobieraniu soczewek kontaktowych (zeby miec na slub) i powiem Wam tak- literki mi się rozmazuja a laptopa mam na kolanach, wiec chyba cos mi srednio dobral....
też nic nie mam. niech będzie ciepło
Kasienkakg ważne żebyś Mężusia widziała i drogę do ołtarza!
__________________
życie jest piękne...!
26.09.09
Martita29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:24   #612
Ellisa
Raczkowanie
 
Avatar Ellisa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Wrześniówki

Stresik się pojawił......jutro mam przymiarkę sukni.Boje się i nie wiem czemu.14 mam makijaż próbny.Zbieram ostatnie potwierdzenia.Dzwonię sama bo potem będzie cyrk jak mi ktoś nie potwierdzi, ja skreślę z list gości a tu na ślubie.Teściowa mi się wtrąciła do zamówienia ciast i w efekcie nie wiem jakie mam ciast,ile i jaki tort weselny.Kompletny brak porozumienia.Baba zawsze była nietaktowna ale teraz przed ślubem to już sama siebie przechodzi.A.....ciasta zamówiła i powiedziała o tym miesiąc pózniej.W dodatku to my sami organizujemy wesele więc nie bardzo rozumiem takie wtrącanie.Kupiłam dziś bieliznę ślubną.Ale dokupię jeszcze jeden komplecik-będzie na poprawiny.No i cyrk z dekoracją sali bo umawiałam się z babką na 1000 zł a teraz po podliczeniu wychodzi mi 1500.Jedna myśl mnie nachodzi...uciekaj dziewczyno
Ellisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:31   #613
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

dziewczyny nie martwmy sie pogodą bo ja już wariuję i tak powtarzam sobie że dość..... nic nie zmienię będzie co ma być
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 07:49   #614
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny, przezyłam załamanie Wczoraj bylam na drugiej fryzurze slubnej i masakra. PIerwsza o ile pamietacje byla z kreconych wlosow i polupiecie, a wczoraj bylo polupiecie tylko na wyprostowanych. Tragedia. W kreconych wygladam jakbym miala 60 lat a w prostych ulizana. Jednak zrobie sobie upiecie calkowite, jakis wymyslny koczek albo cos i juz nie ide na probna, bo to tylko nabijanie kasy fryzjerce a bierze coraz wiecej. Trudno ide na zywiol. Ale sie zalamałam.

Co do pogody-cieplo i pogodnie bedzie i juz! nie ma innej opcji
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 09:57   #615
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

liliputek wrzuc zdj jak znajdziesz coś ciekawego, może cos podpatrze
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 11:52   #616
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Ladyblack dla Ciebie jeszcze na chwilkę
dziękuję Słoneczko - no i nie pomyliłam się - bardzo ładna fryzurka
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:51   #617
Sylwia22xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wrześniówki

a co powiecie o tej fryzurze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img25925.fryzury-wieczorowe.225756.jpg (33,4 KB, 49 załadowań)
Sylwia22xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 12:54   #618
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Sylwia22xx Pokaż wiadomość
a co powiecie o tej fryzurze?
Powiem tak:fajna, ale ja nie lubie takich wystajacych pasemek, lubie miec wszytsko schowane.
Sloneczko, jak cos znajde to wrzuce na pewno.
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 15:47   #619
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Sylwia22xx Pokaż wiadomość
a co powiecie o tej fryzurze?
Ta jest bardzo ładna ,tylko schować te kosmyki

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przezyłam załamanie Wczoraj bylam na drugiej fryzurze slubnej i masakra. PIerwsza o ile pamietacje byla z kreconych wlosow i polupiecie, a wczoraj bylo polupiecie tylko na wyprostowanych. Tragedia. W kreconych wygladam jakbym miala 60 lat a w prostych ulizana. Jednak zrobie sobie upiecie calkowite, jakis wymyslny koczek albo cos i juz nie ide na probna, bo to tylko nabijanie kasy fryzjerce a bierze coraz wiecej. Trudno ide na zywiol. Ale sie zalamałam.

Co do pogody-cieplo i pogodnie bedzie i juz! nie ma innej opcji
Ja też jestem załamana ,byłam dziś na farbowaniu ... mówie ciemny brąz i pare jasnych pasemek ,a co mam - pełno blond pasemek i średni braz zamiast ciemnego znów to samo co Ja mam robić tyle kasy wywalonej na kosmetyczki fryzjerów .....nie wiem farbnąc sie samemu na ciemny bra zbez niczego nie wiem ..
__________________

Edytowane przez AsiCcccCA
Czas edycji: 2009-09-03 o 15:49
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 16:16   #620
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

Sylwia ja zlikwidowałabym te sterczonce kosmyki i wpiełabym welonik od spodu koczka
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 16:45   #621
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Ta jest bardzo ładna ,tylko schować te kosmyki

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Ja też jestem załamana ,byłam dziś na farbowaniu ... mówie ciemny brąz i pare jasnych pasemek ,a co mam - pełno blond pasemek i średni braz zamiast ciemnego znów to samo co Ja mam robić tyle kasy wywalonej na kosmetyczki fryzjerów .....nie wiem farbnąc sie samemu na ciemny bra zbez niczego nie wiem ..
Nie kombinuj lepiej, bo nie dosc ze bardziej zniszczysz włosy to sobie jeszcze pogorszysz efekt, i moze byc jeszcze trudniej go zakryc. Zostaw tak jak jest, takie jest moje zdanie.
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 20:32   #622
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Unhappy Dot.: Wrześniówki

a ja mam już tego wszystkiego dość....czekam, aż ten zły czas minie...najpierw chrzestna, która nie będzie na slubie (bo nie), nastepnie babcia i zlamany obojczyk, teraz starszy i jego żona po wypadku...po prostu super...a za dwa tygodnie ślub popadam w depresje
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 07:38   #623
papatka01
Przyczajenie
 
Avatar papatka01
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
a ja mam już tego wszystkiego dość....czekam, aż ten zły czas minie...najpierw chrzestna, która nie będzie na slubie (bo nie), nastepnie babcia i zlamany obojczyk, teraz starszy i jego żona po wypadku...po prostu super...a za dwa tygodnie ślub popadam w depresje
Chcę sie ze wszystkimi przywitać. Mój ślub 12.09.2009 i też trochę pod górkę. Babcia TŻ najpierw ze złamaniem w szpitalu, teraz ponownie trafiła do szpitala z jakimiś okropnymi bólami, świadkowej w tym tygodniu zdjęli gips, a tydzień temu rozpadła sie spółka, z którą podpisałam umowę na organizację wesela. Dziś (tydzień przed ślubem) mam otrzymać informację kto będzie organizował przyjęcie.
N.ik.a - trzymaj się, nie tylko Ty przechodzisz trudne dni. Zły czas na pewno minie
papatka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 09:10   #624
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przezyłam załamanie Wczoraj bylam na drugiej fryzurze slubnej i masakra. PIerwsza o ile pamietacje byla z kreconych wlosow i polupiecie, a wczoraj bylo polupiecie tylko na wyprostowanych. Tragedia. W kreconych wygladam jakbym miala 60 lat a w prostych ulizana. Jednak zrobie sobie upiecie calkowite, jakis wymyslny koczek albo cos i juz nie ide na probna, bo to tylko nabijanie kasy fryzjerce a bierze coraz wiecej. Trudno ide na zywiol. Ale sie zalamałam.

Co do pogody-cieplo i pogodnie bedzie i juz! nie ma innej opcji
Z fryzjerami to jest zawsze problem ale powiem szczerze że dobrze robisz Idź na żywioł i tak będziemy najpiękniejsze tego dnia nie ważne co by się miało dziać

Cytat:
Napisane przez Sylwia22xx Pokaż wiadomość
a co powiecie o tej fryzurze?
Zgadzam się z dziewczynami - schować kosmyki i będzie ok bo wygląda to już trochę staromodnie

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Ja też jestem załamana ,byłam dziś na farbowaniu ... mówie ciemny brąz i pare jasnych pasemek ,a co mam - pełno blond pasemek i średni braz zamiast ciemnego znów to samo co Ja mam robić tyle kasy wywalonej na kosmetyczki fryzjerów .....nie wiem farbnąc sie samemu na ciemny bra zbez niczego nie wiem ..
Też mnie kiedyś tak urządzili, ale może fryzjerka zrobiła jednak ciemny brąz tylko w gąszczu tych wszystkich jasny pasemek wygląda na jaśniejszy? Jeśli o mnie chodzi to ja na pewno bym zafarbowała zresztą tak właśnie zrobiłam tylko musisz się liczyć, że będziesz miała jaśniejssze refleksy - ale to chyba dobrze tak myślę

Cytat:
Napisane przez papatka01 Pokaż wiadomość
Chcę sie ze wszystkimi przywitać. Mój ślub 12.09.2009 i też trochę pod górkę. Babcia TŻ najpierw ze złamaniem w szpitalu, teraz ponownie trafiła do szpitala z jakimiś okropnymi bólami, świadkowej w tym tygodniu zdjęli gips, a tydzień temu rozpadła sie spółka, z którą podpisałam umowę na organizację wesela. Dziś (tydzień przed ślubem) mam otrzymać informację kto będzie organizował przyjęcie.
N.ik.a - trzymaj się, nie tylko Ty przechodzisz trudne dni. Zły czas na pewno minie
Witamy i życzymy, żeby się wszystko udało mimo wszelkich przeciwności losu.
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 10:26   #625
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
witam wrześniówki i dołączam ślub 19.09 niestety właśnie obejrzałam prognozę długoterminową i dla całej Polski zapowiadają na ten dzień okropną pogodę! 14 stopni i deszcze. Ochłodzenie z deszczami ma już przyjść 16.09! Mam nadzieję że jakoś się to przesunie o kilka dni i na 19 będziemy mieć jeszcze ładną pogodę bo nie wiem jak wy ale ja mam bolerko z króciótkim rękawem i nic poza tym a zmarluch jestem pierwsza klasa!
nie sugeruj się takimi prognozami. ja sobie zerkam na takie to np 18.09 ma być 12 stopni ale słoneczko, nie wierzę w to bo to jak wróżenie z fusów
dla mnie mogło by być nawet te 15 stopni byle by nie padało

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
a ja mam już tego wszystkiego dość....czekam, aż ten zły czas minie...najpierw chrzestna, która nie będzie na slubie (bo nie), nastepnie babcia i zlamany obojczyk, teraz starszy i jego żona po wypadku...po prostu super...a za dwa tygodnie ślub popadam w depresje
Cytat:
Napisane przez papatka01 Pokaż wiadomość
Chcę sie ze wszystkimi przywitać. Mój ślub 12.09.2009 i też trochę pod górkę. Babcia TŻ najpierw ze złamaniem w szpitalu, teraz ponownie trafiła do szpitala z jakimiś okropnymi bólami, świadkowej w tym tygodniu zdjęli gips, a tydzień temu rozpadła sie spółka, z którą podpisałam umowę na organizację wesela. Dziś (tydzień przed ślubem) mam otrzymać informację kto będzie organizował przyjęcie.
głowa do góry jeszcze wszystko się jakoś ułoży i będzie dobrze

Czy u was rodzina nie dzwoniła z potwierdzeniami przybycia? U mnie to jakaś paranoja. zadzwoniło może 1/3 z mojej strony. Musimy pojechać na salę i ustalić szczegóły a tak to teraz jestem zmuszona siedzieć z telefonem i obdzwaniać pozostałych.
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 13:43   #626
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wrześniówki

Pewnie jest ten ciemny braz ale w gąszczu tych jasnych a ja chciałam gąszcz ciemnych włosów i pare jasnych kurde zrobiłabym jeszcze raz farbowanie ale boje sie o włosy a jak znów zrobi Mi tak jak Ja nie chce ,jeszcze do tego opitoliła Mi grzywke mówie długa na okoś a mam icka ,akurta to musi sie piep...yć wrr....a kosmetyczka tez matoł ,maszyna ...mówie ciemny makjaz a ta jasny

Pocieszam sie jedynie tym że w poniedziałek zobacze moją dzidzie na USG 3d
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:57   #627
Sylwia22xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wrześniówki

a mi własnie te wystające kosmyki najbardziej podobają się.
Znudziły mi sie już te wszystkie koki idealnie poupinane.
Sylwia22xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 21:13   #628
Sylwia22xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wrześniówki

Jak tak czytam sobie to forum od początku to jestem w szoku. Widziałam wpisy, że ktos ma wesele 12.09 lub 19.09 i już w maju ma zamówioną suknie, garnitur, fryzjera, alkohol itp.
My mamy ślub 12 września i dopiero od czerwca wiemy, że pobierzemy się. Zaczeło sie od przejęcia wolnego terminu w lokalu. Kamerzyste, zespół itp. zaczelismy załatwiać dopiero w lipcu. Suknie odebrałam miesiąc temu a alkohol kupiliśmy 2 tygodnie temu.
Powiem wam, że natrudziłam się, żeby znaleźć tak szybko kamerzyste, zespół, fotografa.
Sylwia22xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 21:59   #629
Martita29
Raczkowanie
 
Avatar Martita29
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie/UK
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

Wrześnióweczki z JUTRZEJSZEGO DNIA - POWODZENIA
__________________
życie jest piękne...!
26.09.09
Martita29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 05:36   #630
DharmaWhiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar DharmaWhiteAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Martita29 Pokaż wiadomość
Wrześnióweczki z JUTRZEJSZEGO DNIA - POWODZENIA


N ie dziekujemy!!!

O MATKO DZIEWCZYNY TO DZIS!!!


Zeby Was pocieszyc powiem o moich niepowodzeniach.. Pogode za oknem kazdy widzi..
Malo tego.. Wczoraj mowiac wprost zerwalam sobie swoj paznokiec razem z żelem porzadkujac dom przed polterem Ledwo ledwo sie trzyma a na dodatek to paluszek zaraz obok serdecznego przyjmujacego dzis obraczke Ból niemilosierny, plastrem mam oklejone ale dotknac tym palcem nic nie moge.......
Co do rodziny to z mojej strony nie ma prawie nikogo... Chrzestna nawet sie nie odezwala na zaproszenie a pol rodziny ma zalobe.. ( rozumiem, aloe uwazam, ze bez szalenstw weselny obiad mogly by zjec )..
Ponadto mam duzy problem natury osobistej ze swoim ojcem alkoholikiem ktory chyba najbardziej ze wszystkiego psuje mi nerwy .......

To tak w ramach szcerego pocieszenia was bo nastroj moj choc z jednej strony wrecz euforyczny - z drugiej dobity pewnymi faktami i obawami..

No ale nic.. musi byc dobrze nie??

Trzymajcie kciuki o 16 i do napisania
__________________
05.09.2009

26.03.2012 czekamy na Ciebie..
DharmaWhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.