Lekkie krwawienie po stosunku i ból brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 16:13   #1
ZAKLOPOTANAKASKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52

Lekkie krwawienie po stosunku i ból brzucha


Kolezanki, zdarzyło mi się to po raz pierwszy i nie wiem czy przyczyna mogą być tabletki i "przesuwanie" krwawienia, czy coś innego.

Otóż wczoraj po stosunku a raczej w jego trakcie pojawila się u mnie krew. Nie jakas duża ilośc, ale jednak-trochę mnie to przerazilo i jednocześnie skrępowalo..

Potem jeszcze moze kilka malych kropelek juz pozniej..a nocy cisza, i do tej pory tez, natomiast odczuwal co jakiś czas skurcze brzucha, lekkie do wytrzymania , pojawiaja sie srednio co 2 godziny i trwaja krotk bardzo.

Nie wiem czy przyczyną może być to ze teraz drugi miesiąc "przesuwam" sobie miesiączkę poprzez tabletki anty ?

Nadzerki i tego typu schorzen raczej nie mam, badam się regularnie srednio co pol roku . Czy zdarza się tak po stosunku np na wskutek jakiegoś podraznienia?

Tylko trochę martwią mnie te bóle brzucha...dzisiaj...
ZAKLOPOTANAKASKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:25   #2
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Lekkie krwawienie po stosunku i ból brzucha

mi niestety zdarzaja sie takie krwawienia w trakcie przytulanek :/ i ani to wina nadzerki ani hormonow. no ale u ciebie moze chyba byc przez to przesuwanie. sama nie wiem, bo ja ciagle zastanawiam sie skad u mnie takie cuda lekarz tez nie byl w stanie na to odpowiedziec, twierdzil ze to prawdopodobnie przez podraznienie mechaniczne. no i w sumie tego sie trzymam aczkolwiek tak jak i dla ciebie jest to dla mnie krepujace mimo ze jestem mezatka po porodzie wiec moj tz widzial juz chyba wszystko
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.