Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-04, 08:26   #1111
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Trzyma³am odzywki wiele razy d³ugo i te które siê nie nazywaj± "maskami" po pó³godziny s± juz suche na w³osach. Przynajmniej u mnie. Nie lubiê jako¶ wydawac kasy na odzywki czy maski bo s± drogie i nie raz mi nie pomog³y. Ale od czasu do czasu kupuje ale z tych tañszych. Teraz akurat produkty Rossmanna. Swoj± droga szampon do wra¿liwej skóry g³owy przynosi mi wielk± ulge po upalnym i bardzo s³onecznym dniu. To chyba mój ratunek na spieczona s³oñcem g³owê.
Kachula82 jest ¶wietna od¿ywka,i nie droga.Henna Treatment Wax.Bo te wszystkie Biovaxy to s± w³asnie podróby tej od¿ywki.Ona na allegro kosztuje nie ca³e 10z³ wiêc wydaje mi siê,¿e nie jest to du¿y wydatektym bardziej,¿e masek nie nak³ada siê czêsto.Mi w³asnie ona uratowa³a w³osy po tym jak fryzjer mi je spali³ dekoloryzacja i wy³azi³y mi gar¶ciamiPolecam jak ktos szuka dobrej maski.A co do tego co pisa³am o maskach to u mnie jest tak samo,ze wlosy po 30 minutach sa suche,ale z Henna tak nie jest.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 08:28
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 09:15   #1112
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82 jest ¶wietna od¿ywka,i nie droga.Henna Treatment Wax.Bo te wszystkie Biovaxy to s± w³asnie podróby tej od¿ywki.Ona na allegro kosztuje nie ca³e 10z³ wiêc wydaje mi siê,¿e nie jest to du¿y wydatektym bardziej,¿e masek nie nak³ada siê czêsto.Mi w³asnie ona uratowa³a w³osy po tym jak fryzjer mi je spali³ dekoloryzacja i wy³azi³y mi gar¶ciamiPolecam jak ktos szuka dobrej maski.A co do tego co pisa³am o maskach to u mnie jest tak samo,ze wlosy po 30 minutach sa suche,ale z Henna tak nie jest.
Nie powiedzia³abym, ¿e Biovaxy s± podróbami Waxa, bo te pierwsze s³u¿± raczej pielêgnacji w³osów na d³ugo¶ci, a Waxa k³adzie siê tylko na skórê g³owy w celu przyspieszenia porostu/wzmocnienia w³osów. Wax zawiera SLS wysoko w sk³adzie i lepiej nie trzymaæ go za d³ugo na d³ugo¶ci, w ogóle uwa¿am, ¿e mam on bardzo nieciekawy sk³ad w przeciwieñstwie do Biovaxów, wiêc je¶li s± one podróbk± to tak± co przeros³a orygina³
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 09:25   #1113
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Nie powiedzia³abym, ¿e Biovaxy s± podróbami Waxa, bo te pierwsze s³u¿± raczej pielêgnacji w³osów na d³ugo¶ci, a Waxa k³adzie siê tylko na skórê g³owy w celu przyspieszenia porostu/wzmocnienia w³osów. Wax zawiera SLS wysoko w sk³adzie i lepiej nie trzymaæ go za d³ugo na d³ugo¶ci, w ogóle uwa¿am, ¿e mam on bardzo nieciekawy sk³ad w przeciwieñstwie do Biovaxów, wiêc je¶li s± one podróbk± to tak± co przeros³a orygina³
wiesz,ja lubi³am zawsze Biovax ale w³a¶nie jak ostatnio by³am u fryzjerki na podciêciu koñców to chcia³am ¿ebym poradzi³a mi dobr± maske do powiedzia³a o Hennie Wax,gdy ja powiedzia³am,¿e u¿ywam Biovaxów to mnie prawie wy¶mia³a mówi±c,¿e to podróba Henny.Mam teraz Henne i Biovax i u¿ywam na zmiane.I nie widzê ró¿nicy,obie s± dobre.Ale Henna jest po³owe tañsza bo ja w swojej aptece za Biovax p³ace 24z³ a za Henne na allegro 14z³ z przesy³k±.Kachula82 chcia³a co¶ tañszego dlatego wspomnia³am o Hennieale nie wiedzia³am,¿e ma gorszy sk³ad.:/Fryzjerka powiedzia³a,¿e to naturalna od¿ywka bez ¶wiñstw...wiêc ja ju¿ nie wiemOsobi¶cie uwa¿am,¿e obie s± dobre.Zadna mi nie zaszkodzi³a

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 09:27
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 09:47   #1114
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz,ja lubi³am zawsze Biovax ale w³a¶nie jak ostatnio by³am u fryzjerki na podciêciu koñców to chcia³am ¿ebym poradzi³a mi dobr± maske do powiedzia³a o Hennie Wax,gdy ja powiedzia³am,¿e u¿ywam Biovaxów to mnie prawie wy¶mia³a mówi±c,¿e to podróba Henny.Mam teraz Henne i Biovax i u¿ywam na zmiane.I nie widzê ró¿nicy,obie s± dobre.Ale Henna jest po³owe tañsza bo ja w swojej aptece za Biovax p³ace 24z³ a za Henne na allegro 14z³ z przesy³k±.Kachula82 chcia³a co¶ tañszego dlatego wspomnia³am o Hennieale nie wiedzia³am,¿e ma gorszy sk³ad.:/Fryzjerka powiedzia³a,¿e to naturalna od¿ywka bez ¶wiñstw...wiêc ja ju¿ nie wiemOsobi¶cie uwa¿am,¿e obie s± dobre.Zadna mi nie zaszkodzi³a
Wiesz, ja bym siê bardzo zdaniem fryzjerki nie przejmowa³a, pewnie nie jedna wy¶mia³aby wiza¿owe metody dbania o w³osy ;-)
Co do sk³adu Waxa to faktycznie zawiera on hennê, ale stoi ona za konserwantem. Poza tym jako¶ na trzecim miejscu SLS, czyli detergent z szamponów. Dlatego lepiej nie trzymaæ za d³ugo, producent chyba nie zaleca wiêcej ni¿ pó³ godziny. Jak ju¿ pisa³am Waxa lepiej k³a¶æ tylko na skórê g³owy (no chyba ¿e kto¶ ma wra¿liw± to SLS te¿ mo¿e podra¿niæ). Mimo wszystko dobrze, ¿e ¿adna Ci nie zaszkodzi³a
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 09:53   #1115
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ja bym siê bardzo zdaniem fryzjerki nie przejmowa³a, pewnie nie jedna wy¶mia³aby wiza¿owe metody dbania o w³osy ;-)
Co do sk³adu Waxa to faktycznie zawiera on hennê, ale stoi ona za konserwantem. Poza tym jako¶ na trzecim miejscu SLS, czyli detergent z szamponów. Dlatego lepiej nie trzymaæ za d³ugo, producent chyba nie zaleca wiêcej ni¿ pó³ godziny. Jak ju¿ pisa³am Waxa lepiej k³a¶æ tylko na skórê g³owy (no chyba ¿e kto¶ ma wra¿liw± to SLS te¿ mo¿e podra¿niæ). Mimo wszystko dobrze, ¿e ¿adna Ci nie zaszkodzi³a
dziêki wielkie za informacjeskoro ma gorszy sk³ad to ju¿ chyba lepiej do³o¿yæ dyszke i mieæ co¶ lepszegono ja siê nie znam na sk³adach od¿ywek wiêc mo¿na mi kitów czasem na wciskaæ a,¿e to fryzjerka to uwierzy³am

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Dziewczynki wiecie jak wychodzi ten kolor na w³osach??? http://www.syoss.pl/index.php?id=135 wczoraj chyba godzinê siê na niego gapi³am w Tesco. Piêkny na opakowaniu.wiem,¿e ciep³e kolory mi nie pasuj±.Ale ciekawa jestem jak ten machoniowy br±zik na w³osach wychodzi
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 09:54   #1116
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
co to za kolor? fajny
o milo ¿e sie komus spodoba³ a to by³o tak ¿e mia³am czarne wlosy i po 1,5 miesiaca kolor mi siê zmy³ troche i byl taki ciemny br±z i na³o¿y³am na to z loreala - ciemna czerwien i takie co¶ wysz³o, pierwsze 4 dni by³y czerwone potem taki jak na srodkowym zjêciu.. mysle ze za miesiac beda jeszcze jasniejsze..
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 10:39   #1117
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki wielkie za informacjeskoro ma gorszy sk³ad to ju¿ chyba lepiej do³o¿yæ dyszke i mieæ co¶ lepszegono ja siê nie znam na sk³adach od¿ywek wiêc mo¿na mi kitów czasem na wciskaæ a,¿e to fryzjerka to uwierzy³am

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Dziewczynki wiecie jak wychodzi ten kolor na w³osach??? http://www.syoss.pl/index.php?id=135 wczoraj chyba godzinê siê na niego gapi³am w Tesco. Piêkny na opakowaniu.wiem,¿e ciep³e kolory mi nie pasuj±.Ale ciekawa jestem jak ten machoniowy br±zik na w³osach wychodzi
A to jaka¶ zaufana fryzjerka?
Wiesz, ja nie mam ¿adnej zaufanej i mo¿e dlatego jestem nieufna wobec fryzjerów. Zawsze ¶cinaj± wiêcej ni¿ trzeba, cieniuj± za mocno i to jeszcze dega¿ówkami, polecaj± jakie¶ silikonowe kosmetyki. Dlatego w najbli¿szym czasie siê nie wybieram, chcê w koñcu w³osy zapu¶ciæ

£adny kolorek, nie mam pojêcia jak wychodzi na w³osach, bo z syossami nie mia³am do czynienia.

sama znów jestem br±zowow³osa, ale nie farbujê ju¿ chemicznymi farbami, bo moje w³osy nie najlepiej to znosi³y, tylko henn±. jasny br±z khadi
*****
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Londa ³apie bardzo ciemno, przyk³ad na mojej mamie.
ojj tak, mi kiedy¶ orzech laskowy wyszed³ czarny, a to chyba jeden z ja¶niejszych br±zów
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-09-04 o 10:42
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 10:50   #1118
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

rockandrollqueen nie obca fryzjerka,nigdy u niej nie by³am.Ja nienawidzê chodziæ do fryzjerów,posz³am na podciêcie koñcówek bo ba³am siê,¿e sama ¼le to zrobiê.Ale tyle razy fryjzer spierniczy³ mi w³osy,¿e nie chodzê.Farbujê sama,grzywkê podcinam sama.Jedynie z koñcówkami chodzê raz na parê miesiêcy.To by³ salon stylizacji fryzur,niby jeden z najlepszych w mie¶cie wiêc my¶la³am,¿e babka siê zna na rzeczy i uwierzy³am.ale dobrze,¿e napisa³a¶ mi jak to jest na prawdê.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 10:53   #1119
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ale mi siê ostatnio w³osy pusz± na koñcach
Chcia³abym rano wstaæ, przeczesaæ w³osy i wyj¶æ z domu... ¯eby by³y jedn± wielk± b³yszcz±c± tafl±, na maxa wyprostowan±
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 11:14   #1120
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mi siê ostatnio w³osy pusz± na koñcach
Chcia³abym rano wstaæ, przeczesaæ w³osy i wyj¶æ z domu... ¯eby by³y jedn± wielk± b³yszcz±c± tafl±, na maxa wyprostowan±
ka¿da z nas pewnie by tak chcia³ajak to napisa³a¶,to moja pierwsza my¶l,¿e osi±gam taki efekt tylko po wyprostowaniu i na³o¿eniu jedwabiu
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 11:34   #1121
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
A to jaka¶ zaufana fryzjerka?
Wiesz, ja nie mam ¿adnej zaufanej i mo¿e dlatego jestem nieufna wobec fryzjerów. Zawsze ¶cinaj± wiêcej ni¿ trzeba, cieniuj± za mocno i to jeszcze dega¿ówkami, polecaj± jakie¶ silikonowe kosmetyki. Dlatego w najbli¿szym czasie siê nie wybieram, chcê w koñcu w³osy zapu¶ciæ

£adny kolorek, nie mam pojêcia jak wychodzi na w³osach, bo z syossami nie mia³am do czynienia.

sama znów jestem br±zowow³osa, ale nie farbujê ju¿ chemicznymi farbami, bo moje w³osy nie najlepiej to znosi³y, tylko henn±. jasny br±z khadi
*****


ojj tak, mi kiedy¶ orzech laskowy wyszed³ czarny, a to chyba jeden z ja¶niejszych br±zów
jak wychodzi ten kolor na twoich w³osach ? ciep³y jest ? w³asnie tez zaczynam my¶leæ nad khadi nad jasnym lub orzechowym br±zem, ale nie weim który z nich bêdzie ch³odniejszy
Tindomerel jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 11:50   #1122
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ka¿da z nas pewnie by tak chcia³ajak to napisa³a¶,to moja pierwsza my¶l,¿e osi±gam taki efekt tylko po wyprostowaniu i na³o¿eniu jedwabiu
Musze kupiæ co¶ wreszcie do prostowania... Polecacie jaki¶ kosmetyk? ¯eby nie obci±¿a³ w³osów, dobrze chroni³ i by³ w miarê niedrogi
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 11:53   #1123
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82 jest ¶wietna od¿ywka,i nie droga.Henna Treatment Wax.Bo te wszystkie Biovaxy to s± w³asnie podróby tej od¿ywki.Ona na allegro kosztuje nie ca³e 10z³ wiêc wydaje mi siê,¿e nie jest to du¿y wydatektym bardziej,¿e masek nie nak³ada siê czêsto.Mi w³asnie ona uratowa³a w³osy po tym jak fryzjer mi je spali³ dekoloryzacja i wy³azi³y mi gar¶ciamiPolecam jak ktos szuka dobrej maski.A co do tego co pisa³am o maskach to u mnie jest tak samo,ze wlosy po 30 minutach sa suche,ale z Henna tak nie jest.
Ju¿ dawno mia³am j± kupiæ i ci±gle zastanawiam sie....
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 12:05   #1124
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Musze kupiæ co¶ wreszcie do prostowania... Polecacie jaki¶ kosmetyk? ¯eby nie obci±¿a³ w³osów, dobrze chroni³ i by³ w miarê niedrogi
ja mam,i jestem bardzo zodowolona.Nak³adam po umyciu,czekam a¿ wyschn± i prostuje.Bardzo lekki,absolutnie nie obci±¿a, nie zapeszaj±c w³osy nie s± zniszczone,a kiedy¶ gdy prostowa³am bez u¿yciu balsamu chroni±cego przed temepratur± w³osy by³y bardzo suche.Nie prostujê w³osów codziennie,bo nie zawsze noszê je rozpuszczone ale np grzywkê prostujê codzieñ i nie zauwa¿y³am ¿eby by³a zniszczona,sucha itd.My¶lê,¿e mimo,¿e to tani produkt jest bardzo dobry.Ma tak lekk± konsystencjê,¿e czasem nawet nak³adam niewielk± ilo¶æ na suche w³osy i prostujê.To ten balsam http://allegro.pl/kallos-relax-balsam-do-prostowania-wlosow-i1787071009.html


---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ dawno mia³am j± kupiæ i ci±gle zastanawiam sie....
ja polecam zarówno Henna Wax,jak i od¿ywki Biovax,Ziaje,produkty Kallos na allegro s± bardzo tanie,mam teraz te¿ fajn± maskê z Apteczki babuni bodaj¿e mleczno miodowa.Kwestia 10z³a mo¿e Ty wiesz jak wychodzi ten kolor http://www.syoss.pl/index.php?id=135 ?tak siê na ni± w Tesco gapi³ama próbnika nie by³o...:/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 12:00
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 12:24   #1125
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ



ja polecam zarówno Henna Wax,jak i od¿ywki Biovax,Ziaje,produkty Kallos na allegro s± bardzo tanie,mam teraz te¿ fajn± maskê z Apteczki babuni bodaj¿e mleczno miodowa.Kwestia 10z³a mo¿e Ty wiesz jak wychodzi ten kolor http://www.syoss.pl/index.php?id=135 ?tak siê na ni± w Tesco gapi³ama próbnika nie by³o...:/
A¿ normalnie czeskie forum ci poka¿e: http://zena-in.cz/clanek/martina-vyz.../rubrika/vlasy
W³oski po tygodniu od farbowania ma babeczka i nie zauwa¿y³a aby siê jakos wymywa³ narazie (w odró¿nieniu od mixa...). Kolor moim zdaniem bomba!
i jeszcze czyta³am ze dziewczynie na czarnym po dwóch farbowaniach mia³ wyj¶c jak na pude³ku.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-04 o 12:27
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 12:28   #1126
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A¿ normalnie czeskie forum ci poka¿e: http://zena-in.cz/clanek/martina-vyz.../rubrika/vlasy
W³oski po tygodniu od farbowania ma babeczka i nie zauwa¿y³a aby siê jakos wymywa³ narazie (w odró¿nieniu od mixa...). Kolor moim zdaniem bomba!
jeju dziêki))) super kolor! nie wiedzia³am,¿e a¿ tak intensywnyna moich ciemnych na pewno wyszed³ by ciemniej ale o to mi chodzi.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 12:36   #1127
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

boskiii kolor w jakim stanie sa w³osy po syossach ?
Tindomerel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 13:06   #1128
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ja farbowa³am blondem syossa i w sumie mia³am spoko w³osy I chyba zafarbujê sobie w³osy tym czerwonym albo joanna mo¿e znowu spróbujê w sumie mam jeszcze ten burgund
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 13:29   #1129
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

W³osy s± okej, ale mi wylaz³ ³upie¿ po syossie
na ca³e szczê¶cie po paru dniach przesz³o, a w³osy by³y fajne

Ten kallos fajny, ale jednak wola³abym co¶ co mo¿na stosowaæ na suche w³osy i najlepiej ¿eby to by³o jakie¶ psikade³ko Bo ja zazwyczaj myjê w³osy wieczorem, przez noc sobie same schn±, a dopiero rano prostujê. Wiêc w takim wypadku chyba bez sensu by³oby nak³adaæ od¿ywkê na mokre w³osy po myciu...




Dziewczyny ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5c694e0bedf4cc9a_hairstyles-for-long-hair-vanessa-hudgens-at-2008-teen-choice-awards1.jpg (40,1 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg guide4.jpg (12,4 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-977963.jpg (36,1 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-504069.jpg (26,5 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-905509.jpg (48,1 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Kim+Kardashian+Launches+Signature+X5qjLYFQ7D5l.jpg (34,9 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg neyz44_large.jpg (97,5 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_llls3dBmAA1qexcqmo1_500_large.jpg (193,9 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lq4vlgzgHa1r0i99vo1_500_large.jpg (89,0 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lq6m5u4c1d1qhmug1o1_500_large.jpg (70,1 KB, 11 za³adowañ)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-04 o 13:37
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 13:55   #1130
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

i jeszcze...

(wiadomo, brunetki s± SEXY!)


ostatnie zdjêcie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpuzrsTjxW1qltonvo1_500_large.jpg (97,0 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lkyo4tYaq11qzeq0co1_400_large.jpg (102,2 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5795972817_e6a8385f19_z_large.jpg (93,9 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 168105_1848025879677_1211586128_2156084_7642458_n_large.jpg (52,4 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lfe85uZcWM1qaqj2yo1_500_large.jpg (90,0 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 259419753_large.jpg (38,6 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lpdq8rdtRP1qjcvppo1_500_large.jpg (91,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 229635_124335417661818_100002560821066_149529_6519708_n_large.jpg (65,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img_9051-1_156133189_large.jpg (48,8 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lmfq1eIjSA1qdnox1o1_500_large.jpg (124,5 KB, 30 za³adowañ)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 14:03   #1131
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
i jeszcze...

(wiadomo, brunetki s± SEXY!)


ostatnie zdjêcie
Ja zawsze twierdzi³am:
blondynki - seksowne
brunetki - gor±ce
rude - ogniste

Ale tak naprawdê czy rude czy blond czy ciemne wszystkie s± sexy jak maj± d³ugie w³osy ja te¿ chce
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 14:56   #1132
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

A ja ju¿ sobie znalaz³am kilka farb do testowania
Jak bêdzie jaka¶ promocja (btw. teraz by siê znowu przyda³a tescowa -10 z³ na farby loreala) to kupujê sublime mousse odcien 30, wychodzi cudownie, ch³odno! mam nadziejê, ¿e zniweluje odrobinê mój obecny ciep³y odcieñ...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg londacolor_naturals%20_11_4_hebanowy_braz.jpg (30,4 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wellaton_naturals_green_left_mokka_440.jpg (193,6 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wellaton-3-0-ciemny-braz_0_b.jpg (19,3 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg thumb500_11064_2.jpg (47,7 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdj%25C4%2599cie4009.jpg (105,4 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg original.jpg (44,9 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zoom_30.jpg (61,8 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 604-675-thickbox.jpg (64,2 KB, 4 za³adowañ)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 15:23   #1133
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

A mi jak znudz± siê rudo¶ci chcia³abym spróbowaæ
palette w6 imbir (zdjêcie z rosyjskimi napisami )
Loreal excellence 6.13 orzechowy be¿ ( BOSKI!)
do tego prawie wszystkie br±zy z Loreal Feria bo s± ¶liczne ale ogólnie smae jasne br±zy. Mo¿e kiedy¶ znowu pójdê w ciemne.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1002159097.jpg (24,6 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HCo14_24.jpg (15,5 KB, 24 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 16:03   #1134
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
A ja ju¿ sobie znalaz³am kilka farb do testowania
Jak bêdzie jaka¶ promocja (btw. teraz by siê znowu przyda³a tescowa -10 z³ na farby loreala) to kupujê sublime mousse odcien 30, wychodzi cudownie, ch³odno! mam nadziejê, ¿e zniweluje odrobinê mój obecny ciep³y odcieñ...
bardzo ³adny kolor tylko czy nie wyjdzie czarny
Tindomerel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 16:09   #1135
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

wyjdzie prawie czarny
http://www.youtube.com/watch?v=qFMSrsC1z4c

ale na bank siê spierze :P
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 17:56   #1136
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
wyjdzie prawie czarny
http://www.youtube.com/watch?v=qFMSrsC1z4c

ale na bank siê spierze :P
DontSaySorry czy pamiêæ nie myli czy Ty chcia³a¶ byæ ruda i dekoloryzowa³a¶?a teraz nagle poloty na bycie ciemn± brunetka?swoj± droga fajne propozycje farb poda³a¶,bo ja równie¿ szukam ch³odnego ciemnego odcienia.Tyle,¿e ja my¶le te¿ o szatynach Garniera bo s± super.Wszystkie kiedy¶ mia³am i by³y piêkne.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 17:59
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 18:04   #1137
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
DontSaySorry czy pamiêæ nie myli czy Ty chcia³a¶ byæ ruda i dekoloryzowa³a¶?a teraz nagle poloty na bycie ciemn± brunetka?swoj± droga fajne propozycje farb poda³a¶,bo ja równie¿ szukam ch³odnego ciemnego odcienia.Tyle,¿e ja my¶le te¿ o szatynach Garniera bo s± super.Wszystkie kiedy¶ mia³am i by³y piêkne.
Rozja¶nia³am Ale farba garniera oprocz tego, ¿e mi zrudzi³a w³osy to spowrotem je przyciemni³a:/ taka zabawe to ja mam gdzie¶

U mnie 2 tygodnie trwa jeden dziwny pomys³ i wracam do normalno¶ci
Tak samo by³o z ombre hair. Pierwszy raz zrobi³am, potem zamalowa³am, ale zanim jeszcze farba do koñca siê wyp³uka³a rozja¶nia³am te koñcówki jeszcze raz A potem znowu zamalowa³am, teraz rozja¶nia³am ca³o¶æ k±piel±, na to jakas czerwien garniera, wyp³uka³a sie ta czerwieñ, zosta³o tylko rude pasemko przy grzywce, reszta br±zoworuda, wiêc teraz mo¿e co¶ mocniejszego by siê przyda³o



Ter¿ przegl±da³am br±zy garniera, szczególnie wpad³ mi w oko ten szatyn opalizuj±cy, ale farbowanie co 2 tygodnie w celu od¶wie¿enia koloru to chyba nie dla mnie... Nie chce mi siê
edit. albo ju¿ nie, odechcia³o mi siê https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1147707258
my¶la³am, ¿e nie bêdzie tak du¿o czerwieni

g³êboki szatyn: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1147440696
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-04 o 18:20
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 18:14   #1138
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Rozja¶nia³am Ale farba garniera oprocz tego, ¿e mi zrudzi³a w³osy to spowrotem je przyciemni³a:/ taka zabawe to ja mam gdzie¶

U mnie 2 tygodnie trwa jeden dziwny pomys³ i wracam do normalno¶ci
Tak samo by³o z ombre hair. Pierwszy raz zrobi³am, potem zamalowa³am, ale zanim jeszcze farba do koñca siê wyp³uka³a rozja¶nia³am te koñcówki jeszcze raz A potem znowu zamalowa³am, teraz rozja¶nia³am ca³o¶æ k±piel±, na to jakas czerwien garniera, wyp³uka³a sie ta czerwieñ, zosta³o tylko rude pasemko przy grzywce, reszta br±zoworuda, wiêc teraz mo¿e co¶ mocniejszego by siê przyda³o



Ter¿ przegl±da³am br±zy garniera, szczególnie wpad³ mi w oko ten szatyn opalizuj±cy, ale farbowanie co 2 tygodnie w celu od¶wie¿enia koloru to chyba nie dla mnie... Nie chce mi siê
edit. albo ju¿ nie, odechcia³o mi siê https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1147707258

g³êboki szatyn: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1147440696
farbowa³am wszystkimi szatynami,¿aden mi tak nie wyszed³ wszystkie by³y ciemne ch³odne,a kolor po miesi±cu by³ jeszcze tak intensywny jakbym dopiero co farbowa³a.wiec po co co 2 tygodnie od¶wie¿aæ?to bardzo trwa³e farby

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-04 o 18:17
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 18:25   #1139
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

naturals z³azi jak szmaponetka
nutrisse tak samo


w sumie 100% nie probowalam, ale jako¶ mnie nie korci tak bardzo jak np sublime mousse
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-04, 18:30   #1140
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am wszystkimi szatynami,¿aden mi tak nie wyszed³ wszystkie by³y ciemne ch³odne,a kolor po miesi±cu by³ jeszcze tak intensywny jakbym dopiero co farbowa³a.wiec po co co 2 tygodnie od¶wie¿aæ?to bardzo trwa³e farby
a masz jakie¶ zdjêcia ? któr± serie polecasz ?
Tindomerel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.