Kosmetyki Essence - cz. XV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 23:12   #121
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Oglądam swatche różu z BD i coraz bardziej mi się podoba. Chyba się na niego skuszę o ile jeszcze będzie u mnie w mieście
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 18:23   #122
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Warszawianki - w SP na Natolinie jest calusieńki BD, więc jak któraś jeszcze coś chce, to wiecie gdzie biec
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:00   #123
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Dziewczyny! Jak używacie tego top sealera z better than...? Jak lakier już wyschnie np. następnego dnia, czy jak jest jeszcze mokry? Nigdy takiego nie stosowałam i nie wiem, a chcę pomalować paznokcie...
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:17   #124
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

A jednak się skusiłam i dziś rano kupiłam róż muszę przyznać że efekt jest taki delikatny, naturalny
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:29   #125
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Jak używacie tego top sealera z better than...? Jak lakier już wyschnie np. następnego dnia, czy jak jest jeszcze mokry? Nigdy takiego nie stosowałam i nie wiem, a chcę pomalować paznokcie...
Ja kładę jako ostatnią warstwę na podeschnięty lakier - spisuje się świetnie zawsze paznokcie maluję koło 23/24, 15 minut i mogę iść spać bez obaw o odbitą pościel
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:34   #126
marys88
Przyczajenie
 
Avatar marys88
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Dziewczęta własnie dziś wykończyłam lakier choose me!
gdzie znajdę coś podobnego? bo gapa ze mnie i nie kupiłam na zapas
marys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 19:50   #127
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Ja kładę jako ostatnią warstwę na podeschnięty lakier - spisuje się świetnie zawsze paznokcie maluję koło 23/24, 15 minut i mogę iść spać bez obaw o odbitą pościel

Dziękuję, spróbuję zobaczymy jak wyjdzie
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 20:08   #128
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez marys88 Pokaż wiadomość
Dziewczęta własnie dziś wykończyłam lakier choose me!
gdzie znajdę coś podobnego? bo gapa ze mnie i nie kupiłam na zapas
klik niestety essence najtańsze było. Podobny był (jest?) jeszcze w Avonie, ale nie identyczny
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 20:49   #129
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez marys88 Pokaż wiadomość
Dziewczęta własnie dziś wykończyłam lakier choose me!
gdzie znajdę coś podobnego? bo gapa ze mnie i nie kupiłam na zapas
Ja Ci mogę oddać swój Użyłam tylko do swatchy, raz jedyny i teraz stoi biedak w szufladzie i sie marnuje. Nie moja bajka, kompletnie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:11   #130
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Muszę to napisać, wybaczcie... Jestem totalną idiotką... Myślałam, że kupiłam top sealer, ale niestety wzięłam base sealer... Dopiero teraz to zauważyłam, kończąc malowanie ostatniego paznokcia... To przez tego babsztyla w naturze co mnie wyprowadził z równowagi. Wzięłam pierwszą butelkę w rządku była macana, więc wzięłam ostatnią, ale nie zwróciłam uwagi, że były pomieszane i wzięłam nie to co chciałam... Byłam tak wkurzona, że nie popatrzyłam na napisy na butelce Swoją drogą beznadziejnie jest to rozwiązane, że kilka produktów na prawie identyczne opakowanie Jedyna pociecha, to to, że sprawdzę, czy się nadaje jako top.
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:27   #131
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Muszę to napisać, wybaczcie... Jestem totalną idiotką... Myślałam, że kupiłam top sealer, ale niestety wzięłam base sealer... Dopiero teraz to zauważyłam, kończąc malowanie ostatniego paznokcia... To przez tego babsztyla w naturze co mnie wyprowadził z równowagi. Wzięłam pierwszą butelkę w rządku była macana, więc wzięłam ostatnią, ale nie zwróciłam uwagi, że były pomieszane i wzięłam nie to co chciałam... Byłam tak wkurzona, że nie popatrzyłam na napisy na butelce Swoją drogą beznadziejnie jest to rozwiązane, że kilka produktów na prawie identyczne opakowanie Jedyna pociecha, to to, że sprawdzę, czy się nadaje jako top.
A jakie jest zadanie tej bazy? Normalny lakier podkładowy? Ja ostatnio złapałam ostatnią butelkę tego topa chociaż o mało nie wzięłam bazy wygląda identycznie..
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 22:24   #132
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Tak to zwykły lakier podkładowy, z tym, że mam wersję bezbarwną. Jeśli jest jeszcze mleczna, to bym w sklepie zauważyła ten drobny szczegół, a tak pupka Już kiedyś je oglądałam i wtedy też zgłupiałam co do tego, co polecałyście, więc się wstrzymałam, a teraz taki pech :/ 11zł w plecy.

Wygląda na to, że paznokcie będą do zmycia, wciąż są lepkie a w dodatku zbąblowały lekko...
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 06:41   #133
After eight
Raczkowanie
 
Avatar After eight
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

W CH Gocław jest w miarę nieruszane BD Rozświetlacze zniknęły, ale przedstawiciele reszty gdzieś się po półkach błąkają.
After eight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 07:54   #134
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Dziewczyny,a był kiedyś zmywacz do paznokci (taki fioletowy),wycofali go czy jeszcze jest?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 10:17   #135
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a był kiedyś zmywacz do paznokci (taki fioletowy),wycofali go czy jeszcze jest?
ja go nie widziałam u siebie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 11:08   #136
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a był kiedyś zmywacz do paznokci (taki fioletowy),wycofali go czy jeszcze jest?
Niedawno go widziałam. Bardzo go lubię, Miałam też wersję jakąś owocową i był beznadziejny. Teraz mam też ten nowy, mocny i jest bardzo dobry, ale tylko do zadań specjalnych.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Muszę to napisać, wybaczcie... Jestem totalną idiotką... Myślałam, że kupiłam top sealer, ale niestety wzięłam base sealer... Dopiero teraz to zauważyłam, kończąc malowanie ostatniego paznokcia... To przez tego babsztyla w naturze co mnie wyprowadził z równowagi. Wzięłam pierwszą butelkę w rządku była macana, więc wzięłam ostatnią, ale nie zwróciłam uwagi, że były pomieszane i wzięłam nie to co chciałam... Byłam tak wkurzona, że nie popatrzyłam na napisy na butelce Swoją drogą beznadziejnie jest to rozwiązane, że kilka produktów na prawie identyczne opakowanie Jedyna pociecha, to to, że sprawdzę, czy się nadaje jako top.
Jestem ciekawa jak Ci się lakier będzie trzymał. Kiedyś jechałam na egzamin na sudiach, szybko pomalowałam paznokcie, a że skończył mi się top, stwierdziłam że pomaluję podkładowym, który po wyschnięciu wyglądał jak bezbarwny egzamin. Nie zdążyłam wejść na egzamin, a żadnego paznokcia już nie miałam pomalowanego
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 15:23   #137
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Nałaziłam się jak dziki osioł masakra jakaś
łeb mnie napierdziela , limitka BD wybrana do cna aż mi się płakać chciało Rozświetlacza nie będzie , widocznie nie jest mi pisany Ale na pocieszkę zakupiłam sobie lakier golden rose wprowadzili nowa serię niby profesjonalną tak mi powiedziała sprzedająca oki myślę sobie srutu tutu profesjonalny taaaaaa , 9 zł jak za lakier 15 ml to nie dużo a jeden z kolorów tak mi wpadł w oko no i wzięłam , właśnie maluję i SZOK!!!! pędzelek super precyzyjny, jedna warstwa daje prawie pełne krycie , schnie migiem (tzn pierwsza warstwa) zobaczymy co dalej ....
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 16:41   #138
LikeFromAFairytale
Raczkowanie
 
Avatar LikeFromAFairytale
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez marys88 Pokaż wiadomość
Dziewczęta własnie dziś wykończyłam lakier choose me!
gdzie znajdę coś podobnego? bo gapa ze mnie i nie kupiłam na zapas
Wibo ma podobny, ma tylko mniejsze drobinki. Niestety, nie wiem jaki to numer- zmazała się etykietka Jest z serii Express Growth
LikeFromAFairytale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 16:41   #139
marys88
Przyczajenie
 
Avatar marys88
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ja Ci mogę oddać swój Użyłam tylko do swatchy, raz jedyny i teraz stoi biedak w szufladzie i sie marnuje. Nie moja bajka, kompletnie
Bardzo chętnie przygarnę.
Wysyłam prv
marys88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 17:47   #140
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

a ja na dniach kupiłam sobie dwa pierwsze kosmetyki z essence. Tyle się o nich naczytałam że postanowiłam działać.


róż rewelacja
baza przy pierwszym użyciu również ale teraz roluje się wszystko tak jak bez bazy - nie wiem dlaczego za pierwszym razem było ok ten obrzęd rano zawsze wykonuję tak samo

może za mało cienia kładę ..nie wiem

dziewczyny a teraz z innej beczki - czy podkłady są godne uwagi??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40069_250.jpg (20,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 46623_250.jpg (9,5 KB, 10 załadowań)
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 18:48   #141
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość

dziewczyny a teraz z innej beczki - czy podkłady są godne uwagi??
Ja osobiście nie używam podkładów z essence, są zdecydowanie za ciemne jak dla mnie. Tak do dużo osób sobie chwali podkład Stay All Day i ten mussowy. Przeglądałaś sobie recenzje na kwc?
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 19:03   #142
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie używam podkładów z essence, są zdecydowanie za ciemne jak dla mnie. Tak do dużo osób sobie chwali podkład Stay All Day i ten mussowy. Przeglądałaś sobie recenzje na kwc?
moja koleżanka ma taki w tubce, ale nie pamiętam dokładnie nazwy jest lekko różowy, ale ona ma taki kolor skóry i wygląda świetnie, nie widać go nic a nic nawet teraz nakłada go jedynie koło nosa i odrobinę na czoło- nie na całą twarz i nie widać różnicy między kolorem skóry idealnie się wtopił. Tylko ona ma skórę normalną, nie błyszczy się jej za bardzo więc nie ma problemu z matem itp
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 20:18   #143
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

mam do wymiany cień z wild craft fioletowy, jednak mi nie pasuje ;/
zainteresowane zapraszam na wizażową wymiankę, tam więcej kosmetyków, również z essence i catrice

Edytowane przez kkasikka
Czas edycji: 2012-11-23 o 20:39
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 20:43   #144
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie używam podkładów z essence, są zdecydowanie za ciemne jak dla mnie. Tak do dużo osób sobie chwali podkład Stay All Day i ten mussowy. Przeglądałaś sobie recenzje na kwc?
hmm ten musowy mnie zaintrytgował
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 21:51   #145
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Nałaziłam się jak dziki osioł masakra jakaś
łeb mnie napierdziela , limitka BD wybrana do cna aż mi się płakać chciało Rozświetlacza nie będzie , widocznie nie jest mi pisany Ale na pocieszkę zakupiłam sobie lakier golden rose wprowadzili nowa serię niby profesjonalną tak mi powiedziała sprzedająca oki myślę sobie srutu tutu profesjonalny taaaaaa , 9 zł jak za lakier 15 ml to nie dużo a jeden z kolorów tak mi wpadł w oko no i wzięłam , właśnie maluję i SZOK!!!! pędzelek super precyzyjny, jedna warstwa daje prawie pełne krycie , schnie migiem (tzn pierwsza warstwa) zobaczymy co dalej ....
Ja też dziś zakupiłam lakier z serii golden rose jolly jewels https://www.google.pl/search?q=golde...w=1647&bih=927 (mam ten mleczny z różnokolorowymi drobinami,prawdę mówiąc trudno mi było wybrać który chcę kolorki są przepiękne )kupiłam nie licząc na WOW,w ogóle lakierów GR nie lubię-a to schnie długo ,a to złazi od razu,ale ten wysycha szybko,drobinek ma dużo, 2 warstwy wystarczają. Super jest pewnie kupię sobie jeszcze jakiś, ale najpierw sprawdzę jak szybko odpryskuje się

No iżeby nie robić off,odpowiadam na zadane przeze mnie pytanie(do czego to doszło ) fioletowy zmywacz do paznokci nie wycofano,jest i ma się dobrze, super zmywa lakiery z brokatem. Też go dziś kupiłam, za całe 5,99 w Carrefourze na Bemowie są jeszcze 3 róże wampirze, rozświetlaczy brak,reszta też jest.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 11:16   #146
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

ejjjj musicie kusić!?!

wczoraj wymałowałam się kapuciem (kapuczino) nałożyłam na bazę lumene i trzymało się wszystko pięknie od 11 do 1 w nocy- tak ok 23 lekko cień się zrolował i odrobinę stracił na intensywności (zszedł już trochę), ale to i tak bardzo dobry wynik na moich powiekach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 12:12   #147
Soemi
Raczkowanie
 
Avatar Soemi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 237
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Wpadam dzisiaj do Drogerii Aster w moim rodzinnym mieście a tam co? Cała limitowanka z BD. Nic nie wziełam, bo jakoś mnie nic nie zainteresowało. Ale za to dwie kredki Taupe me! w normalnej cenie (5zł) oraz All i want na wyprzedaży za 2,50 . Zobaczymy jak się będą sprawowac.
__________________
Bloguje:
soemi87.blogspot.com

Soemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:07   #148
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Soemi Pokaż wiadomość
Wpadam dzisiaj do Drogerii Aster w moim rodzinnym mieście a tam co? Cała limitowanka z BD. Nic nie wziełam, bo jakoś mnie nic nie zainteresowało. Ale za to dwie kredki Taupe me! w normalnej cenie (5zł) oraz All i want na wyprzedaży za 2,50 . Zobaczymy jak się będą sprawowac.
w końcu coś przecenione
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:14   #149
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Niedawno go widziałam. Bardzo go lubię, Miałam też wersję jakąś owocową i był beznadziejny. Teraz mam też ten nowy, mocny i jest bardzo dobry, ale tylko do zadań specjalnych.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------


Jestem ciekawa jak Ci się lakier będzie trzymał. Kiedyś jechałam na egzamin na sudiach, szybko pomalowałam paznokcie, a że skończył mi się top, stwierdziłam że pomaluję podkładowym, który po wyschnięciu wyglądał jak bezbarwny egzamin. Nie zdążyłam wejść na egzamin, a żadnego paznokcia już nie miałam pomalowanego
Nie trzymał, wciąż był tak jakby lepki, a rano oczywiści pościel odbita do tego pęcherzyki i poszedł out
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:43   #150
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja też dziś zakupiłam lakier z serii golden rose jolly jewels https://www.google.pl/search?q=golde...w=1647&bih=927 (mam ten mleczny z różnokolorowymi drobinami,prawdę mówiąc trudno mi było wybrać który chcę kolorki są przepiękne )kupiłam nie licząc na WOW,w ogóle lakierów GR nie lubię-a to schnie długo ,a to złazi od razu,ale ten wysycha szybko,drobinek ma dużo, 2 warstwy wystarczają. Super jest pewnie kupię sobie jeszcze jakiś, ale najpierw sprawdzę jak szybko odpryskuje się

No iżeby nie robić off,odpowiadam na zadane przeze mnie pytanie(do czego to doszło ) fioletowy zmywacz do paznokci nie wycofano,jest i ma się dobrze, super zmywa lakiery z brokatem. Też go dziś kupiłam, za całe 5,99 w Carrefourze na Bemowie są jeszcze 3 róże wampirze, rozświetlaczy brak,reszta też jest.
Oj tam taki już OT Wiem że są tu wielbicielki lakierowe i fanatyczki czerwieni tak jak i ja

Ja mam taki http://www.goldenrose.pl/art-o_gsc-s...l_lacquer.html nr 33 malowałam bez bazy i topa żeby ekstremalnie było.
dziś nabyłam Twoją wersję o nr 24. Nie wiem na cholerę mi tyle czerwonych lakierów....Nie mogłam się powstrzymać taki ładny odcień był..

No a żeby nie było OT tak do końca to nabyłam top Essence i w domu zdziwka nie ma go na KWC chciałam taki szary ale chyba mnie przyćmiło w sklepie i mam taki przeźroczysty z niebieskim paskiem

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2012-11-24 o 17:47
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-29 08:39:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.