Szampony z henną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-31, 10:24   #1
cranberry212
Raczkowanie
 
Avatar cranberry212
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 93

Szampony z henną


Dziewczyny mam pytanie, bardzo dla mnie ważne, przedwczoraj zachciało mi się pasemek (jaka ja głupia byłam !!) no ale na moich naturalny włosach, jeszcze nigdy nie farbowanych farba z joanny do pasemek i balejaży wyszła bardzo niekorzystnie, miałam po prostu białe paski, dziewczyna która mnie farbowała uczy się na fryzjerkę i być może dlatego pasemka przy skórze miały już ponad 1 cm odrosty, powiedziała mi że jak zafarbowałaby od początku głowy to miałabym plamy, ok potrzymałam 20 minut i wyszły mi dosłownie białe paski, to nawet nie były pasemka, przepłakałam całą noc nie mogłam na siebie patrzeć, stwierdziłam że muszę coś z tym zrobić, bo wstydziłam się wyjść na ulicę, następnego dnia wyszłam więc po farbę i kupiła, dwie (mam długie i grube włosy) farby z joanny "dziki kasztan" wyszedł rudy, nie taki wściekły rudy, bordowy z przebłyskami rudego w każdym razie nie taki jak na opakowaniu, ale o wiele lepiej się teraz czuje, moje pytanie teraz jest takie, czy jeśli będę używała szamponów z henną , chodzi mi o te typowe do włosów ciemnych to włosy mi trochę ściemnieją ? jeśli nie to jaki jest najlepszy sposób żeby powrócić do mojego naturalnego koloru?? już bez farbowania...
cranberry212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:25   #2
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Szampony z henną

Ja używałam henny ciemnej i jak mi zszedł ten kolor to miałam takie lekko rudawe włosy, ale nie zawsze taki efekt wychodzi czasem jest taki sam odcień jak przed farbowaniem. A jeżeli chcesz powrócić do naturalnego koloru to wydaje mi się że tylko dekoloryzacja, ale ona niszczy włosy - choć jak byś odpowiednio o nie dbała z zaleceniem fryzjerki to nie było by tak źle.

Pozdrawiam
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:33   #3
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Szampony z henną

Dekoloryzacja nie wydaje mi się potrzebna - aby wracać do białych pasemek i znów je farbować? Faktycznie lepiej je przyciemnić. Natomiast z jakimiś chemicznymi balsamami, szamponami z henną uważałabym - to wcale nie jest naturalna henna i wychodzą nieraz różnie niespodzianki w postaci zieleni i fioletów, jeśli położy się je na farbowane włosy.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.