Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-01, 20:32   #841
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Carousel Poka¿ wiadomo¶æ
Macie wewnêtrzny przed jazdami?

W³a¶nie, co to jest z t± kwot± za badania? Cena jest z góry narzucona czy jak? Komu¶ siê ustroje pomyli³y?

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------



Serio wyj±tki? o.O Pytam zupe³nie niez³o¶liwie i nie dlatego, ¿e chcê to jako¶ zakwestionowaæ, bo w sumie wiem, jak jest u mnie i w innej szkole w mojej miejscowo¶ci i w obu to norma, ale co do innych, to nie mam pojêcia, bo nigdy siê tym nie interesowa³am.
No ja co znam tak od znajomych 4 szko³y to u nas wszêdzie dopiero po wyjezdzeniu 30

My¶lê, ¿e ona nie ma teraz wewnêtrznego tylko chc± sprawdziæ czy zna przepisy zanim wyjedzie na drogê :p

No kwota jest niby ustalona 200 z³ wszêdzie o.O Bo tak to lekarze robili na odwal, a teraz niby maj± jakie¶ specjalnie "zadania" wyznaczone. A i tak robi± na odwal :P
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-01, 20:43   #842
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 531
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
No ja co znam tak od znajomych 4 szko³y to u nas wszêdzie dopiero po wyjezdzeniu 30

My¶lê, ¿e ona nie ma teraz wewnêtrznego tylko chc± sprawdziæ czy zna przepisy zanim wyjedzie na drogê :p

No kwota jest niby ustalona 200 z³ wszêdzie o.O Bo tak to lekarze robili na odwal, a teraz niby maj± jakie¶ specjalnie "zadania" wyznaczone. A i tak robi± na odwal :P
To w sumie g³upio trochê, ¿e dopiero po wyje¿d¿eniu 30 godzin. Jeszcze pó³ biedy, jak siê czeka np. tydzieñ, ale jak np. 3 tygodnie tak jak u mnie, to niefajnie, ¿e tych jazd nie zostawiaj±.

I serio jest napisane w jakiej¶ ustawie, ¿e badania maj± kosztowaæ 200 z³?
__________________
Piszê.
Carousel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-01, 20:45   #843
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

No jest, jest... http://supernowosci24.pl/200-zl-za-b...a-prawo-jazdy/
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-01, 20:56   #844
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 531
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, ja ju¿ te¿ znalaz³am.
I w g³owie mi siê nie mie¶ci, jak mo¿na co¶ takiego zrobiæ. Co to ma byæ, gospodarka centralnie planowana? Za chwilê powiedz±, ile ma kosztowaæ, nie wiem, wizyta u fryzjera. Mam nadziejê, ¿e za 15 lat tego chorego rz±du ju¿ nie bêdzie i nie bêdê p³aciæ 200 z³ za jeden ¶wistek. No, ale dobra, to nie temat o polityce.
__________________
Piszê.
Carousel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-02, 19:15   #845
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 570
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Chore s± te ceny. Ja jeszcze po starym cenniku p³aci³am 50 z³. Za 200 pln to prywatnie zrobisz bardzo dok³adne badania. Chore.
__________________
AniaKW jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-02, 19:46   #846
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 531
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Cytat:
Napisane przez AniaKW Poka¿ wiadomo¶æ
Chore s± te ceny. Ja jeszcze po starym cenniku p³aci³am 50 z³. Za 200 pln to prywatnie zrobisz bardzo dok³adne badania. Chore.
Ceny cenami, to swoj± drog±. Najgorsze jest to, ¿e te 200 z³ jest narzucone odgórnie. Wcze¶niej nie by³o ¿adnego cennika. Ty p³aci³a¶ 50 z³, ja 70 z³, a moja kole¿anka, która razem ze mn± robi³a kurs - 100 z³. Ceny by³y ró¿ne, zale¿ne od lekarza. A teraz co? Ju¿ pomijaj±c, ¿e jest to cena wziêta z kosmosu, teraz po prostu jest nakaz, ¿e ma kosztowaæ tyle i tyle - i to mnie bulwersuje chyba najbardziej.
__________________
Piszê.
Carousel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 06:48   #847
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 570
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Cytat:
Napisane przez Carousel Poka¿ wiadomo¶æ
Ceny cenami, to swoj± drog±. Najgorsze jest to, ¿e te 200 z³ jest narzucone odgórnie. Wcze¶niej nie by³o ¿adnego cennika. Ty p³aci³a¶ 50 z³, ja 70 z³, a moja kole¿anka, która razem ze mn± robi³a kurs - 100 z³. Ceny by³y ró¿ne, zale¿ne od lekarza. A teraz co? Ju¿ pomijaj±c, ¿e jest to cena wziêta z kosmosu, teraz po prostu jest nakaz, ¿e ma kosztowaæ tyle i tyle - i to mnie bulwersuje chyba najbardziej.
No w³a¶nie. Co ciekawe, w³a¶ciciel OSK, w którym je¼dzi³am bardzo to krytykowa³. Ogólnie prawko to spory wydatek w domowym bud¿ecie.
__________________
AniaKW jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 07:38   #848
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 531
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Czemu ciekawe? Ka¿dy normalny cz³owiek to krytykuje.;p
__________________
Piszê.
Carousel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 08:39   #849
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

A najgorsze, ¿e ceny kursów podskocza... Tzn nie wszêdzie, ale jak kto¶ nie ma tego kursu z eko jazdy to bêdzie musia³ robiæ. U mnie taki Plus, ¿e maj± i nas tego uczyli :p Nawet powiedzia³, ¿e mo¿e nam za¶wiadczenie wystawiæ jak chcemy ¿eby dopisaæ sobie do cv :P Te 300 zl za egzamin ma byæ od 2016, wiec choæ teraz jeszcze ceny "normalne" je¿eli kto¶ uwa¿a, ¿e 140 to normalna cena za obalanie np. Na ³uku

Edytowane przez Quadesha
Czas edycji: 2014-11-03 o 08:41
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 13:12   #850
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomo¶ci: 20 140
GG do justka89
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Moja kole¿anka zaczyna teraz czyli 2 lata po mnie w tej samej szkole i ju¿ 300 z³ wiêcej p³aci.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisz±c z telefonu nie mam opcji cytowania. Je¿eli przekrêcê jaki¶ nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 16:43   #851
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 2 538
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Dzisiaj mia³am jazdy (zaczê³am 9 wrze¶nia-pierwszy dzieñ za kó³kiem), oko³o 25 h mam za sob±. Niby wszystko ok, ale takie g³upie b³êdy robiê, np. zapominam biegu wrzuciæ, serio... a trudniejsze rzeczy robiê...nie rozumiem tego.
Dzisiaj je¼dzi³am po Warszawie, jak wjecha³am na rondo ¯aba to my¶la³am, ¿e zwymiotujê. A to nie jest najwiêksze rondo

Do tych dziewczyn, które boj± siê wsi±¶æ za kó³ko po raz pierwszy, powiem tak ''nie miejta stracha'' Ja za pierwszym razem mdla³am prawie, jecha³am na pierwszym biegu z tak± szybko¶ci±, ¿e id±c obok by¶cie mnie wyprzedzi³y, ogó³em to ca³a siê spoci³am i pop³aka³am, a teraz to jadê na pi±tym biegu, zmieniam pasy ruchu, ¶piewam sobie jeszcze po drodze, dyskutujê w miêdzyczasie z instruktorem o polityce spokojnie, nie bêdzie tak ¼le! A jak kto¶ na was tr±bi lub siê rzuca, bo co¶ ¼le zrobi³y¶cie, to wystawcie przez okno rêkê, poka¿cie na tabliczkê ''L'', po czym pomachajcie ¶rodkowym palcem zapomnia³y wo³y, jak cielêtami by³y
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleæ, to szaleæ

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25

Edytowane przez Paula_95
Czas edycji: 2014-11-03 o 16:47
Paula_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 17:04   #852
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzisiaj mia³am jazdy (zaczê³am 9 wrze¶nia-pierwszy dzieñ za kó³kiem), oko³o 25 h mam za sob±. Niby wszystko ok, ale takie g³upie b³êdy robiê, np. zapominam biegu wrzuciæ, serio... a trudniejsze rzeczy robiê...nie rozumiem tego.
Dzisiaj je¼dzi³am po Warszawie, jak wjecha³am na rondo ¯aba to my¶la³am, ¿e zwymiotujê. A to nie jest najwiêksze rondo

Do tych dziewczyn, które boj± siê wsi±¶æ za kó³ko po raz pierwszy, powiem tak ''nie miejta stracha'' Ja za pierwszym razem mdla³am prawie, jecha³am na pierwszym biegu z tak± szybko¶ci±, ¿e id±c obok by¶cie mnie wyprzedzi³y, ogó³em to ca³a siê spoci³am i pop³aka³am, a teraz to jadê na pi±tym biegu, zmieniam pasy ruchu, ¶piewam sobie jeszcze po drodze, dyskutujê w miêdzyczasie z instruktorem o polityce spokojnie, nie bêdzie tak ¼le! A jak kto¶ na was tr±bi lub siê rzuca, bo co¶ ¼le zrobi³y¶cie, to wystawcie przez okno rêkê, poka¿cie na tabliczkê ''L'', po czym pomachajcie ¶rodkowym palcem :) zapomnia³y wo³y, jak cielêtami by³y

Haha dok³adnie Ka¿dy kiedy¶ zaczyna³, trzeba olaæ takich baranów :p Ja na pierwszej je¼dzie jecha³am ju¿ na 3, ale przez ca³± jazdê by³am przekonana, ¿e jadê 20 km/h... Jakie by³o moje zdziwienie kiedy na drugiej je¼dzie skapnê³am siê, ¿e patrzy³am na obrotomierz zamiast na licznik To dlatego, ¿e u mojej mamy jest odwrotnie :p Licznik du¿y, obrotomierz ma³y, a w punciaku du¿y obrotomierz, licznik taki ¶redni.
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 17:08   #853
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 105
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Paula w Wawie zfawaæ bêdziesz?
Jak tak to który oddzia³?

ja za pomachanie ¶rodkowym palcem obrywa³am :P
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009





Edytowane przez A_neta1
Czas edycji: 2014-11-03 o 17:10
A_neta1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 19:05   #854
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 2 538
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Poka¿ wiadomo¶æ
Paula w Wawie zfawaæ bêdziesz?
Jak tak to który oddzia³?

ja za pomachanie ¶rodkowym palcem obrywa³am :P
Zdawaæ bêdê raczej w Ostro³êce.
Czemu obrywa³a¶? I od kogo? Od instruktora? O.o mnie mój jeszcze w takich sytuacjach popiera, bo to chamstwo jest, nie musisz wszystkiego od razu umieæ, gdyby¶ ju¿ od razu wszystko wiedzia³a, to by¶ nie jecha³a t± cholern± ''elk±'', tak?
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleæ, to szaleæ

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 19:17   #855
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Mój sam raz pokaza³ i tr±bi± :P Ale to by³o jak facet na mojej 3 godzinie zmienia³ pas bez kierunku...
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 22:42   #856
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Dziewczyny zapisa³am siê na jazdy, pierwsze 4 godziny mamy pojedyncze z ka¿dym z instruktorów, ale no chcialam ¿eby to jako¶ sprawnie sz³o, bo wiele godzin jest juz zajêtych, wiec zapisa³am siê do dwóch instruktorów po kolei jednego dnia. I tak sie zastanawiam, pierwszy raz za kó³kiem i dwie godziny od razu, nie wiem czy to ogarnê.
Kiedy¶ kto¶ mi da³ sie przejechaæ po parkingu to ile tego by³o z 10 min, a potem jak wracalam na miejscu pasa¿era to mialam takie g³upie uczucie ¿e chce wciskaæ peda³y :Pto co ja bêdê miala po 2 h!
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 22:46   #857
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Cytat:
Napisane przez Cyska Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny zapisa³am siê na jazdy, pierwsze 4 godziny mamy pojedyncze z ka¿dym z instruktorów, ale no chcialam ¿eby to jako¶ sprawnie sz³o, bo wiele godzin jest juz zajêtych, wiec zapisa³am siê do dwóch instruktorów po kolei jednego dnia. I tak sie zastanawiam, pierwszy raz za kó³kiem i dwie godziny od razu, nie wiem czy to ogarnê.
Kiedy¶ kto¶ mi da³ sie przejechaæ po parkingu to ile tego by³o z 10 min, a potem jak wracalam na miejscu pasa¿era to mialam takie g³upie uczucie ¿e chce wciskaæ peda³y :Pto co ja bêdê miala po 2 h!
Masz te godziny od razu po sobie? Dwie godziny moim zdaniem s± najlepsze. Wiêkszo¶æ z nas je¼dzi³a za 1 razem dwie, ja te¿ :P I tak 40 min instruktor mówi³ mi co gdzie pod mask±, ¶wiat³a i w ogóle Potem biegi na sucho, troszkê ruszania i sio na miasto Godzina to za ma³o sama moja kole¿anka mówi³a, ¿e jedyne co zd±¿y³a poje¼dziæ to wróciæ do osk :p
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 22:50   #858
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 570
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Zgadzam siê. Godzina to ma³o, zw³aszcza w du¿ym mie¶cie.
P.S. Ile dni roboczych czeka³y¶cie na prawko?
__________________
AniaKW jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 23:02   #859
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Ja p³aci³am 100 za badania do profilu, bo moj o¶rodek ma podpisana umówe z lekarzem, który u nich robi za 100z³. Jak wcze¶niej szuka³am po lekarzach to wszyscy mówili 200- zawsze stówa do przodu

Jutro kurs zaczynam
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 23:04   #860
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

A to mnie pocieszyly¶cie Tak, mam od razu po sobie. No z reguly sie bierze dwie, ale w tej szkole wlasnie tak gadali, ¿e na pocz±tek sie bierze jedn± boo pierwszy raz, trzeba sie oswoiæ i takie tam. A no to jak i wy pierwsze godziny bra³yscie od razu po dwie to spoko, juz sie nie przejmujê
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2014-11-03 o 23:06
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 23:04   #861
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Zap³aci³am w pi±tek, mia³am w nastêpny poniedzia³ek czyli tak nie licz±c weekendu 8 dnia mia³am, z to 10. Przyjació³ce tak g³upio zrobili p³aci³a w czwartek, sprawdza³a tydzieñ po nic, pi±tek przed 16 - nic, sprawdzi³a jeszcze o 18 (czyli ju¿ po zamkniêciu urzêdu) i nagle by³o, ale wiadomo dopiero w poniedzia³ek odebra³a :p


Cytat:
Napisane przez Cyska Poka¿ wiadomo¶æ
A to mnie pocieszyly¶cie Tak, mam od razu po sobie. No z reguly sie bierze dwie, ale w tej szkole wlasnie tak gadali ¿e na pocz±tek sie bierze jedn± boo pierwszy raz, trzeba sie oswoiæ i takie tam. A noto jak i wy pierwsze godziny bra³yscieod razu po dwie to spoko juz sie nie przejmujê
Nie masz czym, bêdzie dobrze Dwie godziny idealne, trzy to ju¿ za du¿o :P Tylko te¿ po 1 godzinie trudno oceniæ instruktora bo mo¿e specjalnie udawaæ mi³ego czy co¶ ¿eby¶ z nim je¼dzi³a, ale z regu³y od razu widaæ z kim zalapiemy chemiê (jak w zwi±zku haha, ale w koñcu trzeba jako¶ wytrzymaæ 30 godzin ), a z kim nie.

Edytowane przez Quadesha
Czas edycji: 2014-11-03 o 23:07
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 23:16   #862
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

No ja potem jako¶ planowa³am czasem wzi±æ 3 ¿eby jako¶ szybciej ten kurs skoñczyæ, ale to musi byæ chyba mêcz±ce bardzo, wiec nie wiem jak to wyjdzie.

Jezu dziewczyny, tak bym chcia³a zdaæ to prawko Wymy¶lilam sobie ¿e przy stole wigilijnym (albo no juz jakimkolwiek stole je¶li tak szybko zdaæ sie nie uda ) mówiê: mamo, tato... muszê wam o czym¶ powiedzieæ.... i tadaaa
Ah szkoda, ¿e jutro mam szkolenie w pracy, tak to juz od jutra bym zacze³a jazdy, nie mogê sie doczekaæ.
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-03, 23:24   #863
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Wiesz u mnie by³ ch³opak, który je¼dzi³ z instruktorem, który by³ tylko dwa dni w tygodniu i w³a¶nie je¼dzi³ po 3 :p Jak komu wygodniej, jedni maj± do¶æ po 1,5h, inni i daj± radê 3 Po prostu bêdziesz musia³a zobaczyæ czy np. Po tych 2h nie jeste¶ zmêczona.
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 07:13   #864
Ariene
Raczkowanie
 
Avatar Ariene
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 255
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Dwie h jest jak najbardziej odpowiednie. Zleci ani siê obejrzysz! Jak zreszt± ca³y kurs

Jeste¶ pewna, ¿e chcesz je¼dziæ od pocz±tku na ka¿dej lekcji z innym instruktorem? Ja tak mia³am i bardzo ¿a³owa³am. Nie polecam tej metody na pocz±tku nauki. Pod koniec kursu owszem, przyda siê ¶wie¿ym okiem oceniæ i dopracowaæ, ale podstaw ucz siê lepiej z jednym nauczycielem.
Ariene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 11:01   #865
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 105
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Ja na pocz±tku mia³am po 2h potem po 3

Z jednym instruktorem (doszkolenie) je¼dzi³am 4h na raz
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 15:37   #866
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomo¶ci: 20 140
GG do justka89
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Robi która¶ z Was prawko kurs teoretyczny na e-lerningu?
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisz±c z telefonu nie mam opcji cytowania. Je¿eli przekrêcê jaki¶ nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 16:29   #867
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 105
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Ja nie robi³am ale mój brat tak ale na kat C.
Nie ka¿de osk mo¿e sobie na to pozwoliæ.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 16:36   #868
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Ja mia³am normaln± teoriê + wszystkie wyk³ady w internecie, tzn lekcje udostêpniane na google Ka¿dy otrzymywa³ kod dostêpu na 3 miesi±ce (niby 3 bo u mnie ju¿ minê³o, a nadal mam dostêp :p) Fajne to jest, mo¿na zawsze poczytaæ przed wyk³adem, albo powtórzyæ po
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 16:37   #869
marmoladowa
Raczkowanie
 
Avatar marmoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez _aga__ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja p³aci³am 100 za badania do profilu, bo moj o¶rodek ma podpisana umówe z lekarzem, który u nich robi za 100z³. Jak wcze¶niej szuka³am po lekarzach to wszyscy mówili 200- zawsze stówa do przodu

Jutro kurs zaczynam
Mój OSK te¿ ma podpisan± umowê z lekarzem i dziêki temu zap³aci³am tylko 130z³ a nie 200

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Nie masz czym, bêdzie dobrze Dwie godziny idealne, trzy to ju¿ za du¿o :P Tylko te¿ po 1 godzinie trudno oceniæ instruktora bo mo¿e specjalnie udawaæ mi³ego czy co¶ ¿eby¶ z nim je¼dzi³a, ale z regu³y od razu widaæ z kim zalapiemy chemiê (jak w zwi±zku haha, ale w koñcu trzeba jako¶ wytrzymaæ 30 godzin ), a z kim nie.
Zgadzam siê nie wiem, jak mia³abym przebrn±æ przez jazdy, gdyby instruktor mi nie pasowa³.

Te¿ je¼dzi³am pierwszy raz przez dwie godziny i to idealny czas, ¿eby zapoznaæ siê z autem i trochê poje¼dziæ.
marmoladowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 18:37   #870
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 531
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez marmoladowa Poka¿ wiadomo¶æ
Mój OSK te¿ ma podpisan± umowê z lekarzem i dziêki temu zap³aci³am tylko 130z³ a nie 200
I tak ta kwota wydaje siê kosmiczna i zupe³nie niewspó³mierna do tego, ile 'pracy' takie badania wymagaj±.

Cytat:
Napisane przez marmoladowa Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê nie wiem, jak mia³abym przebrn±æ przez jazdy, gdyby instruktor mi nie pasowa³.

Te¿ je¼dzi³am pierwszy raz przez dwie godziny i to idealny czas, ¿eby zapoznaæ siê z autem i trochê poje¼dziæ.
Ja te¿ nie wiem. Nie wyobra¿am sobie jazd z kim¶, kto, nie wiem, jest gburem albo nie potrafi spokojnie wyt³umaczyæ, co robiê ¼le i czemu, i jak byæ powinno. Chocia¿ ja bym pewnie do samej siebie nie mia³a tyle cierpliwo¶ci.
__________________
Piszê.
Carousel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-07-14 14:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.