Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-14, 12:34   #1141
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Dziaj o 16 mam teorie wew., zaczynam sie stresowc. W glowie mam taka pustke i nic juz nie pamietam.
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-14, 13:29   #1142
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez _aga__ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziaj o 16 mam teorie wew., zaczynam sie stresowc. W glowie mam taka pustke i nic juz nie pamietam.

Wszystko pamiêtasz Tego siê nie zapomina, choæ te¿ tak my¶la³am Ja przed egzaminami nie jezdzilam po 2-3 tyg (a¿ do jazdy przed) i by³o ok Teraz te¿ nie je¿d¿ê po nawet trzy tygodnie, wsiadam i robiê to wszystko jak automat
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-14, 18:33   #1143
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 4 567
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystko pamiêtasz Tego siê nie zapomina, choæ te¿ tak my¶la³am Ja przed egzaminami nie jezdzilam po 2-3 tyg (a¿ do jazdy przed) i by³o ok Teraz te¿ nie je¿d¿ê po nawet trzy tygodnie, wsiadam i robiê to wszystko jak automat
ale tu mowa o teorii :-P
malootka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-14, 20:41   #1144
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez malootka Poka¿ wiadomo¶æ
ale tu mowa o teorii :-P
O Bo¿e brawo dla mnie xd Jako¶ tak ostatnio by³o o jazdach i tak pomy¶la³am, ze ma razem :p Nawet nie doczyta³am dok³adnie...

Przepraszam :p

Edytowane przez Quadesha
Czas edycji: 2015-01-14 o 20:42
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-26, 10:40   #1145
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Bosz a ja sie musze zapisaæ na teorie pañstwow±, ale wcze¶niej musze sie pouczyæ tak mi sie nie chce, nie wiem za co sie zabraæ, co umiem czego nie umiem, czytaæ kodeks czy same testy. Wrrr wkurzam siê na siebie, ¿e jestem taka rozmem³ana ;p
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-26, 11:46   #1146
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Cyska Poka¿ wiadomo¶æ
Bosz a ja sie musze zapisaæ na teorie pañstwow±, ale wcze¶niej musze sie pouczyæ tak mi sie nie chce, nie wiem za co sie zabraæ, co umiem czego nie umiem, czytaæ kodeks czy same testy. Wrrr wkurzam siê na siebie, ¿e jestem taka rozmem³ana ;p
Szczerze ja najwiêcej nauczy³am siê robi±c testy na necie Na tej stronie co robi³am jak zle siê zaznaczylo by³o dodatkowo wyt³umaczone dlaczego powinna byæ inna odp :p I robi³am je non stop, a¿ wszyscy mieli do¶æ (oprócz mnie) bo co wchodz± do pokoju to ja testy Kodeks drogowy czyta³am dzieñ przed egzaminem :p
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-26, 12:11   #1147
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze ja najwiêcej nauczy³am siê robi±c testy na necie Na tej stronie co robi³am jak zle siê zaznaczylo by³o dodatkowo wyt³umaczone dlaczego powinna byæ inna odp :p I robi³am je non stop, a¿ wszyscy mieli do¶æ (oprócz mnie) bo co wchodz± do pokoju to ja testy Kodeks drogowy czyta³am dzieñ przed egzaminem :p
A moglaby¶ przypomnieæ co to za strona by³a? bo próbuje przeszukiwaæ stronê ale co¶ mi nie wychodzi;p Ona jaka¶ p³atna by³a?
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 12:13   #1148
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Cyska Poka¿ wiadomo¶æ
A moglaby¶ przypomnieæ co to za strona by³a? bo próbuje przeszukiwaæ stronê ale co¶ mi nie wychodzi;p Ona jaka¶ p³atna by³a?
No niestety wszystko co dobre jest p³atne :p Ja robi³am na ltesty, ale du¿o, du¿o osób robi na zdamyto (ceny podobne) i te¿ s± zadowoleni
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-27, 23:47   #1149
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Cyska Poka¿ wiadomo¶æ
Bosz a ja sie musze zapisaæ na teorie pañstwow±, ale wcze¶niej musze sie pouczyæ tak mi sie nie chce, nie wiem za co sie zabraæ, co umiem czego nie umiem, czytaæ kodeks czy same testy. Wrrr wkurzam siê na siebie, ¿e jestem taka rozmem³ana ;p
Ja jade w piatek zapisac sie na teoriê a mam tak± niechêc do tych egzaminów. Teoria jeszcze, ale ta praktyka mnie przera¿a
Ja robie testy i czytam troche ksi±¿kê. Do kodeksu nawet nie zajrza³am, a mo¿e powinnam.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze ja najwiêcej nauczy³am siê robi±c testy na necie Na tej stronie co robi³am jak zle siê zaznaczylo by³o dodatkowo wyt³umaczone dlaczego powinna byæ inna odp :p I robi³am je non stop, a¿ wszyscy mieli do¶æ (oprócz mnie) bo co wchodz± do pokoju to ja testy Kodeks drogowy czyta³am dzieñ przed egzaminem :p
Pamietam jak zaczyna³am kurs to mi poleca³as te testy i robie do dzisiaj. Jestem ciekawa czy na zdamyto sa te same pytania.
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-28, 00:46   #1150
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez _aga__ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jade w piatek zapisac sie na teoriê a mam tak± niechêc do tych egzaminów. Teoria jeszcze, ale ta praktyka mnie przera¿a
Ja robie testy i czytam troche ksi±¿kê. Do kodeksu nawet nie zajrza³am, a mo¿e powinnam.



Pamietam jak zaczyna³am kurs to mi poleca³as te testy i robie do dzisiaj. Jestem ciekawa czy na zdamyto sa te same pytania.

Du¿o siê powtarza, czasami zmieniaj± siê obrazki, czy kolejno¶æ odp. Sprawdza³am z kole¿ank± bo ona kupi³a tam dostêp Jednak da³am jej mój tablet (mia³am apke wykupiona) i robi ltesty bo jej wygodnie. Mam nadziejê, ¿e zdasz za 1 razem teoriê (praktykê te¿, choæ ja równie¿ by³am o wiele, wiele bardziej pewniejsza teorii ni¿ praktyki :p).a
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-28, 08:31   #1151
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomo¶ci: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

A ma kto¶ porównanie z testami image?
__________________
Cyska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 01:46   #1152
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Du¿o siê powtarza, czasami zmieniaj± siê obrazki, czy kolejno¶æ odp. Sprawdza³am z kole¿ank± bo ona kupi³a tam dostêp Jednak da³am jej mój tablet (mia³am apke wykupiona) i robi ltesty bo jej wygodnie. Mam nadziejê, ¿e zdasz za 1 razem teoriê (praktykê te¿, choæ ja równie¿ by³am o wiele, wiele bardziej pewniejsza teorii ni¿ praktyki :p).a
Zrobi³am parê razy te darmowe 3 testy na zdamyto, ale potem powtarzaja sie pytania
Mój znajomy zdawa³ miesi±c temu teoriê to powiedzia³, ¿e mia³ pare pytañ prawie dentycznych jak w ltesty.
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-31, 09:46   #1153
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomo¶ci: 3 365
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

ja nie kupowa³am ¿adnych pytañ tylko czyta³am forum na którym ludzie zamieszczali swoje pytania i wszystkie mi siê powtórzy³y na egzaminie
sereniti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-31, 17:30   #1154
natalka_115
Raczkowanie
 
Avatar natalka_115
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

potwierdzam- najlepiej zdamyto.pl ja robilam testy i zdalam bez problemu. najlepiej wydac te 12 zl za miesiac dostepu- uwierzcie oplaci sie.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
natalka_115 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-01, 14:32   #1155
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez sereniti Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie kupowa³am ¿adnych pytañ tylko czyta³am forum na którym ludzie zamieszczali swoje pytania i wszystkie mi siê powtórzy³y na egzaminie
A pamietasz jakie to by³o forum?
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-01, 14:40   #1156
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomo¶ci: 3 365
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

prawojazdy. com.pl bez spacji po pierwszej kropce
sereniti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-01, 17:42   #1157
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez natalka_115 Poka¿ wiadomo¶æ
potwierdzam- najlepiej zdamyto.pl ja robilam testy i zdalam bez problemu. najlepiej wydac te 12 zl za miesiac dostepu- uwierzcie oplaci sie.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja teraz zauwa¿y³am, ¿e jeste¶ z Katowic. Masz juz prawko czy jestes w fazie zdawania?

Cytat:
Napisane przez sereniti Poka¿ wiadomo¶æ
prawojazdy. com.pl bez spacji po pierwszej kropce
Dziêki
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-04, 21:54   #1158
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 2 538
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Zda³am teoriê pañstwow±, za pierwszym razem, trochê w szoku by³am :O pod koniec lutego pewnie bêdê mia³a pierwsze podej¶cie do praktyki, ale nie nastawiam siê na zdanie
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleæ, to szaleæ

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-06, 17:09   #1159
sweet_pepper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cze¶æ. Pragnê do³±czyæ do Waszego grona jako przysz³a kursantka . Po prawie 6 letniej przerwie wracam do robienia prawka. 2 razy nie uda³o siê zdaæ. Zdawa³am w Koninie i za ka¿dym razem oblewa³am na mie¶cie po ok. 20 minutach jazdy. Po pierwszym nie zdanym by³am pozytywnie nastawiona do kolejnego egzaminu. W dzieñ 2 "podej¶cia" kto¶ skutecznie mnie zdo³owa³. Znajoma stwierdzi³a, ¿e i tak nie zdam. Za³ama³am siê. Egzamin by³ do zdania. Nawet egzaminator by³ bardzo mi³y. Ale nie da³am rady, zablokowa³am siê na sukces. Nie próbowa³am zdawaæ kolejny raz. Teraz jestem starsza i m±drzejsza. Znam swoj± warto¶æ tylko umiejêtno¶ci trochê podszlifujê i ruszam. Nie dam siê tym razem zdo³owaæ. Jeszcze nie zaczê³am nowego kursu. Planujê zacz±æ za kilka miesiêcy. Tym razem chcê zdawaæ w Bydgoszczy. Jest tu kto¶ mo¿e, kto zdawa³ lub chce zdawaæ w Bydgoszczy (zapraszam na priv)?
Powodzenia wszystkim. Trzymam za Was kciuki.

Edytowane przez sweet_pepper
Czas edycji: 2015-02-06 o 17:10
sweet_pepper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 18:32   #1160
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez sweet_pepper Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Pragnê do³±czyæ do Waszego grona jako przysz³a kursantka . Po prawie 6 letniej przerwie wracam do robienia prawka. 2 razy nie uda³o siê zdaæ. Zdawa³am w Koninie i za ka¿dym razem oblewa³am na mie¶cie po ok. 20 minutach jazdy. Po pierwszym nie zdanym by³am pozytywnie nastawiona do kolejnego egzaminu. W dzieñ 2 "podej¶cia" kto¶ skutecznie mnie zdo³owa³. Znajoma stwierdzi³a, ¿e i tak nie zdam. Za³ama³am siê. Egzamin by³ do zdania. Nawet egzaminator by³ bardzo mi³y. Ale nie da³am rady, zablokowa³am siê na sukces. Nie próbowa³am zdawaæ kolejny raz. Teraz jestem starsza i m±drzejsza. Znam swoj± warto¶æ tylko umiejêtno¶ci trochê podszlifujê i ruszam. Nie dam siê tym razem zdo³owaæ. Jeszcze nie zaczê³am nowego kursu. Planujê zacz±æ za kilka miesiêcy. Tym razem chcê zdawaæ w Bydgoszczy. Jest tu kto¶ mo¿e, kto zdawa³ lub chce zdawaæ w Bydgoszczy (zapraszam na priv)?
Powodzenia wszystkim. Trzymam za Was kciuki.

Hej, hej Kolejna osoba, która podda³a siê i powraca po jakim¶ czasie Kurczê po 2 egzaminach? Dziewczyny u nas zdaj± i po 3,4,5,6,7 razy (kto¶ nawet za 11 czy 13 max) i walcz± choæ jest ciê¿ko. Jednak fajnie, ¿e do tego wracasz Moja ciocia nie zda³a 10 razy, zrobi³a przerwê 10 lat i po powrocie uda³o jej siê zdaæ za 2 Mam nadziejê, ¿e i Tobie uda siê zdaæ ju¿ za pierwszym podej¶ciem po przerwie. Trzymam kciuki Zapraszam równie¿ na drugi w±tek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=775901&page=1 tam udziela siê o wiele wiêcej dziewczyn
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-06, 20:28   #1161
sweet_pepper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Wiem, za szybko odpu¶ci³am. Pierwszy raz jak zdawa³am by³o ciê¿ko. Wiadomo stres. No i egzaminator starszy i strasznie nie wyrozumia³y i marudny. Ale i jeden i drugi dawali mi szanse. Wiedzia³am, ¿e mogê zdaæ. Nie wiem co siê sta³o, ¿e nie zda³am :P Stres mi nie pozwoli³. Dlatego teraz mam takie pozytywne nastawienie bo wierzê, ¿e siê uda. Zobaczymy jak d³ugo bêdê takiej my¶li
Zaraz zajrzê na podany przez Ciebie link.
Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê, ¿e i Tobie uda siê zdaæ ju¿ za pierwszym podej¶ciem po przerwie. Trzymam kciuki
Dziêki
sweet_pepper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-06, 21:11   #1162
scary_mary
Raczkowanie
 
Avatar scary_mary
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 139
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Trzymam kciuki sweet_pepper. Tez sie poddalam kiedys "tylko po drugim egzaminie". Po prostu bylo to dla mnie stresujace, pochlaniajace mnostwo pieniedzy (musialam pracowac ponad 50 godzin tygodniowo, by samodielnie oplacic jazdy i rachunki domowe) i w ogole wykanczajace. Zrobilam sobie dluga przerwe i potem zdalam za drugim razem.

Quadesza, widze, ze jestes bardzo pomocna na forum, ale czasami przesadzasz z liczeniem dziewczynom egzaminow. Zawsze, jak ktos nie zda zadajesz pytanie "ojejku, a ktory to byl egzamin?" Dla kogos, kto stara sie od dawna to jedno z gorszych pytan ;-).

Mozna nawet sie poddac po pierszym egzaminie, ale w koncu, jak bedzie trzeba, to czlowiek sie zawezmie i zda. I na tym forum mamy troche przykladow.

PS nie naklaniam do odkladania prawa jazdy. W dzisiejszych czasach czesto sie przydaje i dobrze jest miec caly ten stres za soba.
scary_mary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-06, 22:06   #1163
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez scary_mary Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymam kciuki sweet_pepper. Tez sie poddalam kiedys "tylko po drugim egzaminie". Po prostu bylo to dla mnie stresujace, pochlaniajace mnostwo pieniedzy (musialam pracowac ponad 50 godzin tygodniowo, by samodielnie oplacic jazdy i rachunki domowe) i w ogole wykanczajace. Zrobilam sobie dluga przerwe i potem zdalam za drugim razem.

Quadesza, widze, ze jestes bardzo pomocna na forum, ale czasami przesadzasz z liczeniem dziewczynom egzaminow. Zawsze, jak ktos nie zda zadajesz pytanie "ojejku, a ktory to byl egzamin?" Dla kogos, kto stara sie od dawna to jedno z gorszych pytan ;-).

Mozna nawet sie poddac po pierszym egzaminie, ale w koncu, jak bedzie trzeba, to czlowiek sie zawezmie i zda. I na tym forum mamy troche przykladow.

PS nie naklaniam do odkladania prawa jazdy. W dzisiejszych czasach czesto sie przydaje i dobrze jest miec caly ten stres za soba.
Tak, wiem jestem upierdliwa. Po prostu stara³am siê pocieszyæ itd. Jest tutaj tyle dziewczyn, ¿e serio nie pamiêtam, który raz kto¶ podchodzi. Mo¿e dopiero 1,2? Po tym nie warto rezygnowaæ, choæ jak kto tam sobie chce... Dziennika kto, kiedy, gdzie, ile razy zdaje nie prowadzê, wiêc po prostu nie pamiêtam. Po prawnie 5 miesi±cach od zdania prawka ju¿ mi sie to nudzi. Choæ temat nadal jest mi bliski, coraz wiêcej znajomych robi prawko i chyba skupie siê na pomaganiu im. Wiesz wiêkszo¶æ osób nie ma w planach czytaæ ca³ego watku Cofa siê pare stron i tyle, a tam nie zawsze trafi na jak±¶ sytuacjê. Kto¶ zda to i bez mojego wsparcia, nie? Nie moje ¿ycie, nie moja sprawa. Choæ mi dziewczyny bardzo pomog³y, ale e tam.
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-07, 07:21   #1164
natalka_115
Raczkowanie
 
Avatar natalka_115
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

ja sie nie poddalam i zdalam. Zdawalam 7 razy i ani razu nie mialam mysli zeby to odlozyc. ale ile kasy w wordzie i w osk zostawilam to lepiej nie mowic...

Edytowane przez natalka_115
Czas edycji: 2015-02-07 o 07:29
natalka_115 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-12, 14:27   #1165
sweet_pepper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

A ja siê podda³am, bo tego wszystkiego nie czu³am. Bo zosta³am jakby zmuszona do robienia prawka. W szkole by³ "darmowy kurs", bo tylko p³acili¶my za paliwo. Szko³a zmusza³a. Podoba³a mi siê taka opcja. Zrobiæ prawko szybko i prawie za darmo, super okazja. Tylko co z tego jak tego nie czu³am? Pierwszy raz za kó³kiem by³ w³a¶nie podczas kursu. Strasznie siê ba³am, a instruktor wmawia³, ¿e "ju¿ je¼dzi³am. Dobrze mi idzie." Od tamtego momentu widzia³am wszêdzie "k³amstwa" instruktora.
Uwa¿am, ¿e do kurs i egzaminów trzeba podej¶æ jak najbardziej ¶wiadomym swoich umiejêtno¶ci. No i bez ¿adnego przymusu, "bo potrzeba", "bo wszyscy robi±".Chcesz mieæ prawko dla siebie a nie dla innych i wiesz ¿e dobrze je¼dzisz wtedy idziesz na egzamin.
sweet_pepper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-12, 19:03   #1166
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 531
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez scary_mary Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymam kciuki sweet_pepper. Tez sie poddalam kiedys "tylko po drugim egzaminie". Po prostu bylo to dla mnie stresujace, pochlaniajace mnostwo pieniedzy (musialam pracowac ponad 50 godzin tygodniowo, by samodielnie oplacic jazdy i rachunki domowe) i w ogole wykanczajace. Zrobilam sobie dluga przerwe i potem zdalam za drugim razem.

Quadesza, widze, ze jestes bardzo pomocna na forum, ale czasami przesadzasz z liczeniem dziewczynom egzaminow. Zawsze, jak ktos nie zda zadajesz pytanie "ojejku, a ktory to byl egzamin?" Dla kogos, kto stara sie od dawna to jedno z gorszych pytan ;-)
.

Mozna nawet sie poddac po pierszym egzaminie, ale w koncu, jak bedzie trzeba, to czlowiek sie zawezmie i zda. I na tym forum mamy troche przykladow.

PS nie naklaniam do odkladania prawa jazdy. W dzisiejszych czasach czesto sie przydaje i dobrze jest miec caly ten stres za soba.
Mówisz trochê tak, jakby która¶ tu na forum siê wywy¿sza³a, ¿e zda³a np. za drugim czy trzecim i traktowa³a jak niedorajdê te, które podchodz± do egzaminu po raz kolejny. Piszemy tu o egzaminach, kto kiedy zdaje, na czym obla³ itp, wspieramy siê, wiêc nie rozumiem, co takiego zdro¿nego jest w takich pytaniach, tym bardziej, ¿e i tak siê nie znamy. No i tylko Tobie to przeszkadza, nikomu wiêcej.
__________________
Piszê.
Carousel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-12, 21:02   #1167
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Carousel Poka¿ wiadomo¶æ
Mówisz trochê tak, jakby która¶ tu na forum siê wywy¿sza³a, ¿e zda³a np. za drugim czy trzecim i traktowa³a jak niedorajdê te, które podchodz± do egzaminu po raz kolejny. Piszemy tu o egzaminach, kto kiedy zdaje, na czym obla³ itp, wspieramy siê, wiêc nie rozumiem, co takiego zdro¿nego jest w takich pytaniach, tym bardziej, ¿e i tak siê nie znamy. No i tylko Tobie to przeszkadza, nikomu wiêcej.
Ja uzna³am, ¿e ja po prostu oleje Mam czas to odpowiadam. Po to jest to forum do pomocy. Zda³am za trzecim i co z tego? Nie uwa¿am siê lepsza od kogo¶ kto zda³ np. Za 7, 10 razem. Ka¿dy kto przez to przechodzi³, wie jak u nas wygl±daj± egzaminy...
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 13:27   #1168
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 105
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez scary_mary Poka¿ wiadomo¶æ
Quadesza, widze, ze jestes bardzo pomocna na forum, ale czasami przesadzasz z liczeniem dziewczynom egzaminow. Zawsze, jak ktos nie zda zadajesz pytanie "ojejku, a ktory to byl egzamin?" Dla kogos, kto stara sie od dawna to jedno z gorszych pytan ;-).

Nie tylko ty to zauwa¿y³a¶. Wyliczanie, szpanowanie etc to w jej stylu. Posty nic nie wnosz±ce... Klub po to by po¶miaæ siê z innych co zdaj± etc.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 13:36   #1169
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie tylko ty to zauwa¿y³a¶. Wyliczanie, szpanowanie etc to w jej stylu. Posty nic nie wnosz±ce... Klub po to by po¶miaæ siê z innych co zdaj± etc.
Hahaha no jasne mam siê czym chwaliæ zda³am za 3 razem i prawie nie je¿d¿ê

A klub jest po to ¿eby siê wspieraæ. Nie ka¿dy chce pisaæ na w±tku publicznym. Wiem, ¿e Ciê to boli - nie ma Ciebie tam Jednak jest wyra¼nie napisane kogo nie przyjmujemy.
S± trzy dziewczyny, które z ró¿nych powodów (np. Ty) nie udzielaj± siê na w±tku, a w klubie s± aktywne

Ja siê ¶mieje? Przykro mi ja nie jestem Tob± To nie ja pisa³am do dziewczyn non stop, nie tylko priv, ale i smsy, nie ja chcia³am i¶æ na ich egzaminy (bo zdawa³am w tym samym mie¶cie) ¿eby siê po¶miaæ. Co tam jeszcze hm... Nie ja wymy¶lam niestworzone historiê, to wszystko Ty O no i nie ja nie mog³am uwierzyæ, ze jedna wizazanka zda³a za pierwszym razem i nagle po tym jak pochwali³a siê w twoim podpisie zawidnia³o "Nic tylko siê ¶miaæ"

Chyba ka¿dy kto jest w klubie, a jest ju¿ sporo osób - potwierdzi, ¿e nie ma ¿adnego wy¶miewania siê


PS Trzy razy zosta³a¶ odrzucona i to nie tylko moja decyzja Wiêc nie ma sensu ¿eby¶ próbowa³a wbiæ siê kolejny raz.

Edytowane przez Quadesha
Czas edycji: 2015-02-14 o 13:40
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 13:47   #1170
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 105
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Quadesha- jeste¶ wrêcz ¶mieszna.
Powinna¶ siebie wyrzuciæ bo ty siê do tego zaliczasz ot co.
Zreszt± jakie prawko z klas± ? Najpierw trzeba rozumieæ to pojêcie a potem pisaæ.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-07-14 14:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.