Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-16, 09:08   #4471
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No dokładnie właśnie tego się bałam - że pomacam, zachwycę się kolorem i "ideą", a potem i tak nie będzie mi się chciało bawić w dodatkowe warstwy
Dzięki, właśnie popchnęłaś mnie o krok dalej do wycofania się z kolejnego chciejstwa, które niekoniecznie jest jakieś fajne i niezbędne
Do usług
Zwykle bardziej zachęcam, niż odradzam , ale skoro masz już Sculpt, to wg mnie duo nie jest czymś niezbędnym.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 09:13   #4472
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Sculpt bardzo lubię Jest dość uniwersalny, pasuje i do chłodniejszej, i lekko cieplejszej karnacji (ja mam chłodną i jest git). Często go używam. Choć przyznaję, mógłby być chłodniejszy. Jakby np. dodać do niego trochę NYX Taupe, byłoby idealnie
A Accentuate do jasnej karnacji na pewno będzie dobry, właśnie pytanie tylko, czy niezbędny Bo jakoś nie widzę siebie nakładającą jeszcze ten puder na puder, którym utrwalam korektor pod oczami. Nie lubię makijażu a' la Jaclyn Hill Ale jeśli dawałby subtelny efekt i rzeczywiście dodawał coś do makijażu to może i bym się skusiła

Co do Peony Petal to jestem zdecydowana Muszę się tylko kopsnąć do Douga, w którym mają MAC (a to spora wyprawa) - mam kupon na 40 zł, więc wykorzystam go na ten róż

A o różu z Guo Pei mogę pomarzyć - cena na pewno zmasakruje. Zerknę na kolor, może okaże się, że jednak jest nie dla mnie (na co liczę! ).

A błyszczyków MAC spróbuj koniecznie! Ja w swoim Loud & Lovely się zakochałam, a nie znosiłam błyszczyków
Przy okazji potestuję w MACu jakieś inne, choć (na szczęście) nie widziałam dla siebie za wiele innych kolorów (poza L&L) z formuły, która mnie interesuje, więc może chciejstw za wielu nie będzie

===

Edit: tak jeszcze dodając słówko w temacie Sculpt - bardzo go lubię, ale jak mam wybierać między pudrem Sculpting Powder Kevyna Aucoina a Sculpt MACa, to sięgnę po ten pierwszy Jednak ten chłód wygrywa. Ale do samego Sculpt się nie przyczepię i też go używam.
Mogłabyś zrobić zdjęcie porównujące Kevina i Sculpta?

Błyszczyki wypróbuję pewnie, ale nie mam jakiegoś ciśnienia na nie, może będzie jakiś ładny limitowany

Peony Petal chętnie zmacam i porównam do tego mojego

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Naked Smoky poszła w ruch i powiem, że nie żałuje póki co, że się na nią skusiłam. Jak to przy Nakedach - cienie łatwo się blendują i nie ma z nimi problemów. Nic mi się nawet nie osypało, a uzylam ciemnych kolorów. I musze bardzo pochwalić pędzelek dołączony do paletki, jak poprzednie były dla mnie do niczego, tak ten jest extra - szczególnie większa końcówka do blendowania - jest mega precyzyjna - bo w taki szpic jakby sie układa - cud miód orzeszki
Jak wczoraj oglądałam MS, to pędzelek wydał mi się o niebo lepszy niż w poprzednich paletach czyli rzeczywiście użyteczny Wrzucisz oczko?

Ja dziś testuję BB - Denim i nowy podkład (od razu mówię, że szału nie robi, chociaż kolor ma super, nie to co Waterweight ).
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z baaardzo zamierzchłych czasów posiadam duo Accentuate/Sculpt. Jak mam być szczera, to Accentuate nie używam prawie wcale, choć kolor jest fajny. Zużyłam jedynie Sculpt, potem dokupiłam go we wkładzie, ale odkąd przybyło mi produktów do konturowania, też zbyt często go nie używam.
Podobnie mam z zestawem Marca Jacobsa (Mirage). Tej jasnej, żółtawej strony prawie nie tykam. Dla mnie to za dużo warstw i trochę za dużo zabawy .
Ja właśnie dlatego się nie skusiłam na Mirage MJ, bo żółtego nie używałabym pewnie wcale. Poza tym to taki wielki, nieporęczny "talerz" Accentuate jest jaśniejszy, więc bardziej go "czuję". Może jako puder by się nadał? Na wyjazdy takie duo mogłoby być przydatne.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-09-16 o 09:21
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 09:24   #4473
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mogłabyś zrobić zdjęcie porównujące Kevina i Sculpta?
Od lewej: Kevyn, Sculpt i MACowe Next to Skin, gdyby ktoś był zainteresowany.
Zdjęcie na szybko telefonem i mało wyraźne, ale widać ten nieco czerwonawy podton u Sculpt w zestawieniu z Kevynem. Mi jednak kolorystycznie bardziej pasuje Kevyn. I oczywiście są to "heavy swatches"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg konturowanki.jpg (50,3 KB, 38 załadowań)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 09:41   #4474
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Od lewej: Kevyn, Sculpt i MACowe Next to Skin, gdyby ktoś był zainteresowany.
Zdjęcie na szybko telefonem i mało wyraźne, ale widać ten nieco czerwonawy podton u Sculpt w zestawieniu z Kevynem. Mi jednak kolorystycznie bardziej pasuje Kevyn. I oczywiście są to "heavy swatches"
Dziękuję

Sculpt jest całkiem ładny, a Kevin wydaje mi się podobny do Inglota 505

Nie mogę odżałować, że nie kupiłam Next To Skin. Mogliby zrobić repromote
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 09:52   #4475
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie mogę odżałować, że nie kupiłam Next To Skin. Mogliby zrobić repromote
Ja dzisiaj mam na poliku NTS
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 10:03   #4476
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja ostatnio pozbylam się mojej Chocolate Bar. Poszła w dobre rączki. Dla mnie te cienie to klapa, zamiast ładnego makijażu za każdym podejściem wychodziła mi z nich bura plama. Gdyby nie fakt, że innymi produktami jakoś tam umiem się umalować to zwaliłabym na karb moich nieumiejętności...
Ale jak dla mnie - nope.

Za to ich bazę bardzo lubię
Nie wiem o co chodzi, u mnie naprawdę spisują się na medal, tylko muszę uważać z ciemniejszymi błyszczącymi kolorami, ponieważ są mocno napigmentowane, więc wystarczy odrobina, żeby otrzymać fajny efekt.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A tak jeszcze z innej beczki to nosiłam wczoraj swój jedyny błyszczyk MAC, Loud & Lovely, i totalnie się w nim zakochałam Jakże to cudnie na ustach wygląda! Obawiam się, że mogę czuć się skuszona na kolejne błyszczykowe zakupy i jednak nawrócić się co do błyszczyków, tym bardziej, że teoretycznie przy swoim typie urody powinnam stawiać raczej na soczyste błyszczyki niż na matowe szminki
Też bardzo lubię u mnie w połączeniu z brave
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Od lewej: Kevyn, Sculpt i MACowe Next to Skin, gdyby ktoś był zainteresowany.
Zdjęcie na szybko telefonem i mało wyraźne, ale widać ten nieco czerwonawy podton u Sculpt w zestawieniu z Kevynem. Mi jednak kolorystycznie bardziej pasuje Kevyn. I oczywiście są to "heavy swatches"
Next to skin akurat na zimę.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 10:51   #4477
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No ja właśnie też się na nie zasadzam
Wczoraj obadałam ponownie Lightsweep i zamówienie z Douglasa poszło się anulować tak szybko, jak się dokonało Ten kolor kompletnie nie nadaje się do rozświetlania, a już na pewno nie mojej cery. Tak więc zerkam na Accentuate/Sculpt, tyle że mam tyle chciejstw z tej kolekcji, że zastanawiam się, czy jest sens jeszcze na to się szarpać, tym bardziej, że mam już Sculpt pełnowymiarowy. A ja i tak nie lubię wielu warstw w makijażu, więc czy faktycznie będę nakładać ten Accentuate? Czy on faktycznie robi aż taką różnicę w makijażu?
Ja mam Accentuate i Emphasise we wkładach - po Accentuate sięgam rzadko, czasami zamiast pudru do utrwalenia korektora, ale przy cerze NC15 i jaśniejszej do rozświetlenia jest moim zdaniem za ciemny. Emphasise za to jest super, daje ładne i naturalne światło Jeśli masz już Sculpt to na Twoim miejscu skłaniałabym się raczej w kierunku pełnego wymiaru niż tego duo - chociaż znowu, jak nie lubisz wielu warstw w makijażu to nie wiem czy w ogóle jest sens. Ja czasami też zamiast tego Emphasise używam do światła satynowego beżowego cienia - może w tym kierunku pójść? Zawsze jak się nie sprawdzi na twarzy to do oka zużyjesz
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 12:19   #4478
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja mam Accentuate i Emphasise we wkładach - po Accentuate sięgam rzadko, czasami zamiast pudru do utrwalenia korektora, ale przy cerze NC15 i jaśniejszej do rozświetlenia jest moim zdaniem za ciemny. Emphasise za to jest super, daje ładne i naturalne światło Jeśli masz już Sculpt to na Twoim miejscu skłaniałabym się raczej w kierunku pełnego wymiaru niż tego duo - chociaż znowu, jak nie lubisz wielu warstw w makijażu to nie wiem czy w ogóle jest sens. Ja czasami też zamiast tego Emphasise używam do światła satynowego beżowego cienia - może w tym kierunku pójść? Zawsze jak się nie sprawdzi na twarzy to do oka zużyjesz
Dziękuję za opinię Przekonałaś mnie już do końca, żeby nie kupować tego duo Pewnie w końcu i tak nie znalazłabym dla niego zastosowania, jak dla Beauty Powder z Maleficent, który w końcu odsprzedałam, bo kompletnie nie wiedziałam, co z nim robić
Zresztą z kolekcji MACnificent Me mam wystarczająco dużo chciejstw - Mattene, lakier do paznokci i szminkę Fashion Revival, więc w zupełności wystarczy

A dobrze pamiętam, że zamawiałaś pędzle do twarzy z Haute Dogs? Jak Ci służą? Bo ja jestem nimi coraz bardziej zachwycona 139 robi dokładnie to, na czym mi zależało, ale jestem w szoku, jak bardzo przydaje mi się ten "dziwny" 161 - praktycznie nie chce mi się używać już niczego innego do konturowania On sam robi robotę i nie da się nim zrobić sobie krzywdy, daje piękny, bardzo naturalny efekt, który uwielbiam. No wspaniały jest. Drogie były te pędzle pieruńsko, ale kompletnie nie żałuję zakupu. Nie pamiętam, kiedy byłam tak zadowolona z nowych pędzli
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 12:44   #4479
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię Przekonałaś mnie już do końca, żeby nie kupować tego duo Pewnie w końcu i tak nie znalazłabym dla niego zastosowania, jak dla Beauty Powder z Maleficent, który w końcu odsprzedałam, bo kompletnie nie wiedziałam, co z nim robić
Zresztą z kolekcji MACnificent Me mam wystarczająco dużo chciejstw - Mattene, lakier do paznokci i szminkę Fashion Revival, więc w zupełności wystarczy

A dobrze pamiętam, że zamawiałaś pędzle do twarzy z Haute Dogs? Jak Ci służą? Bo ja jestem nimi coraz bardziej zachwycona 139 robi dokładnie to, na czym mi zależało, ale jestem w szoku, jak bardzo przydaje mi się ten "dziwny" 161 - praktycznie nie chce mi się używać już niczego innego do konturowania On sam robi robotę i nie da się nim zrobić sobie krzywdy, daje piękny, bardzo naturalny efekt, który uwielbiam. No wspaniały jest. Drogie były te pędzle pieruńsko, ale kompletnie nie żałuję zakupu. Nie pamiętam, kiedy byłam tak zadowolona z nowych pędzli
Ja już też nie chcę duo panna mrau - dziękuję

Z MACnificent Me na wishliście został mi lakier, może Mattene i ewentualnie paletka

Mnie się też 139 przydaje bardzo dobrze. Pięknie mi dziś nałożył Blushbaby
Ja sobie nie umiem wyobrazić konturowania 161 - jak to robisz i do jakich produktów używasz? W sumie to może lepiej, żebym nie wiedziała, ale ciekawość mnie zżera

25-27.09. jest akcja z Twojego Stylu i będą dodawać pomadkę do zakupów za 150zł. Macie TS, żeby sprawdzić?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 12:52   #4480
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja sobie nie umiem wyobrazić konturowania 161 -
Dlaczego? Przeciez 161 jest stworzony do konturowania
On niejako "sam" jedzie po buzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-16 o 12:54
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 12:54   #4481
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
J

25-27.09. jest akcja z Twojego Stylu i będą dodawać pomadkę do zakupów za 150zł. Macie TS, żeby sprawdzić?
Pomadka o wartości 86 zł w prezencie, przy zakupie powyżej 150 zł

ale nie jest napisane czy wybrana konkretna jakaś czy jak
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 12:55   #4482
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Pomadka o wartości 86 zł w prezencie, przy zakupie powyżej 150 zł

ale nie jest napisane czy wybrana konkretna jakaś czy jak
Szkoda, ze ta akcja nie jest w pierwszy tydzień października, jak nowa kolekcja już będzie do kupienia na stanie
Ale nigdy dotychczas nie było mośliwosc wybrania sobie szminki jakiejs się chce - zawszze narzucali z góry 3 kolory. Ciekawe, jak teraz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-16 o 12:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 12:58   #4483
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Swiateczna kolekcja Enchanted Eve dla zainteresowanych :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Immagine1.jpg (58,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine2.jpg (30,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine3.jpg (59,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine22.jpg (33,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine56.jpg (60,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine67.jpg (66,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Set1.jpg (22,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine52.jpg (44,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine.jpg (56,6 KB, 35 załadowań)
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 12:58   #4484
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Z MACnificent Me na wishliście został mi lakier, może Mattene i ewentualnie paletka
No to mi podobnie i dla mnie to już dużo rzeczy jak na jedną kolekcję, tym bardziej że te 3 wymienione będę chciała na 95%

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie się też 139 przydaje bardzo dobrze. Pięknie mi dziś nałożył Blushbaby
Ja sobie nie umiem wyobrazić konturowania 161 - jak to robisz i do jakich produktów używasz? W sumie to może lepiej, żebym nie wiedziała, ale ciekawość mnie zżera
Tzn. to jest takie konturowanio-bronzerowanie w moim wykonaniu Ja nie przepadam za ostrymi liniami w konturowaniu, źle wtedy wyglądam, zbyt kanciasto. Dlatego lubię przejechać sobie pudrem do konturowania trochę tak jak bronzerem, a potem troszkę docieplić całość odrobiną bronzera. Np. dziś nałożyłam 161 Next to Skin i super to wygląda.
Trzymam pędzel tym ostrzejszym i wyższym "kantem" do góry, tak, żeby dotykał miejsca przy uchu, a tę "niższą" część wpasowuję na dole, pod kością policzkową. Potem przesuwam pędzel wzdłuż typowej linii konturu (ta dłuższa część cały czas jest w górze). Nie wiem, czy jasno się wyrażam, musiałabym zrobić z tego gif
On nakłada i od razu rozblendowuje wszystko, więc super. Działa tak w sumie ze wszystkim do konturowania, co posiadam. To duo fibre, więc nie robi intensywnej plamy, wszystko ładnie rozmywa. Do bronzerów też świetnie się nadaje. Aż sama jestem w szoku, jak mi się sprawdza
Dotychczas do bronzera stosowałam 138, a do konturowania już jako takiego - 125. I nadal uważam, że do bardziej precyzyjnego konturowania 125 jest super. Ale 161 idealnie wpasował się w moje potrzeby "softu" w tym zakresie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
25-27.09. jest akcja z Twojego Stylu i będą dodawać pomadkę do zakupów za 150zł. Macie TS, żeby sprawdzić?
Ja mam, ale co sprawdzić? Jest tylko napisane, że dają pomadkę do zakupów od 150 zł, tak jak napisałaś Pewnie będą za 3 do wyboru i jak zwykle Lustering, Ladybug i któraś tam jeszcze

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-16 o 13:01
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 13:08   #4485
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dlaczego? Przeciez 161 jest stworzony do konturowania
On niejako "sam" jedzie po buzi
No niby tak, ale jakoś ze skośnymi się nie lubię. Umiem używać, ale jakoś mi wygodniej czymś spłaszczonym albo okrągłym
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Pomadka o wartości 86 zł w prezencie, przy zakupie powyżej 150 zł

ale nie jest napisane czy wybrana konkretna jakaś czy jak
Pewnie, jak zwykle, Ladybug, Lustering i jakaś jeszcze jedna jasna na P., niezbyt noszalna dla mnie.
Ostatnio wzięłam Ladybug, bo Lustering w GK nie było. Teraz chętnie bym ją capnęła

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Swiateczna kolekcja Enchanted Eve dla zainteresowanych :
Piękne opakowania
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No to mi podobnie i dla mnie to już dużo rzeczy jak na jedną kolekcję, tym bardziej że te 3 wymienione będę chciała na 95%

Tzn. to jest takie konturowanio-bronzerowanie w moim wykonaniu Ja nie przepadam za ostrymi liniami w konturowaniu, źle wtedy wyglądam, zbyt kanciasto. Dlatego lubię przejechać sobie pudrem do konturowania trochę tak jak bronzerem, a potem troszkę docieplić całość odrobiną bronzera. Np. dziś nałożyłam 161 Next to Skin i super to wygląda.
Trzymam pędzel tym ostrzejszym i wyższym "kantem" do góry, tak, żeby dotykał miejsca przy uchu, a tę "niższą" część wpasowuję na dole, pod kością policzkową. Potem przesuwam pędzel wzdłuż typowej linii konturu (ta dłuższa część cały czas jest w górze). Nie wiem, czy jasno się wyrażam, musiałabym zrobić z tego gif
On nakłada i od razu rozblendowuje wszystko, więc super. Działa tak w sumie ze wszystkim do konturowania, co posiadam. To duo fibre, więc nie robi intensywnej plamy, wszystko ładnie rozmywa. Do bronzerów też świetnie się nadaje. Aż sama jestem w szoku, jak mi się sprawdza
Dotychczas do bronzera stosowałam 138, a do konturowania już jako takiego - 125. I nadal uważam, że do bardziej precyzyjnego konturowania 125 jest super. Ale 161 idealnie wpasował się w moje potrzeby "softu" w tym zakresie

Ja mam, ale co sprawdzić? Jest tylko napisane, że dają pomadkę do zakupów od 150 zł, tak jak napisałaś Pewnie będą za 3 do wyboru i jak zwykle Lustering, Ladybug i któraś tam jeszcze
A to teraz już rozumiem - dziękuję za opis Też nie lubię kanciastych linii i delikatnie się konturuję/bronzeruję. Myślę o 109 albo 127 do konturowania jednak.

Tylko o kwotę mi chodziło
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 13:10   #4486
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda, ze ta akcja nie jest w pierwszy tydzień października, jak nowa kolekcja już będzie do kupienia na stanie
Ale nigdy dotychczas nie było mośliwosc wybrania sobie szminki jakiejs się chce - zawszze narzucali z góry 3 kolory. Ciekawe, jak teraz.
no właśnie, chyba by było zbyt ekskluzywnie żeby móc sobie wybrać tą co się chce, aaaale nigdy nie wiadomo

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Swiateczna kolekcja Enchanted Eve dla zainteresowanych :
podoba mi się ten zestaw z veluxem i pomadką i błyszczykiem, tylko niech zapodadzą jakieś ciekawe kolory

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pewnie, jak zwykle, Ladybug, Lustering i jakaś jeszcze jedna jasna na P., niezbyt noszalna dla mnie.
Ostatnio wzięłam Ladybug, bo Lustering w GK nie było. Teraz chętnie bym ją capnęła
patisiere czy jakoś tak heh no żadne raczej dla mnie a ja w MACu to będę pewnie teraz w ndz więc jak zwykle mega wielkie okazje mnie ominą
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 13:14   #4487
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to teraz już rozumiem - dziękuję za opis Też nie lubię kanciastych linii i delikatnie się konturuję/bronzeruję. Myślę o 109 albo 127 do konturowania jednak.

Tylko o kwotę mi chodziło
Mi akurat 109 do konturowania kompletnie nie podszedł, bardziej używam go do niektórych różów, tak na sam szczyt policzków. Za gruby, za szeroki jest dla mnie do konturowania. Ale to wszystko bardzo indywidualna kwestia, najlepiej pójść do MACa, posmyrać się wszystkimi opcjami i coś wybrać

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
patisiere czy jakoś tak heh no żadne raczej dla mnie a ja w MACu to będę pewnie teraz w ndz więc jak zwykle mega wielkie okazje mnie ominą
Kochana, gdyby Patisserie dawali w takich akcjach, wierz mi, że brałabym w nich udział! Ale nie ma tak dobrze, to na pewno nie była Patisserie

Edit: to była Pretty Please na 99%

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-16 o 13:16
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 13:28   #4488
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość



Kochana, gdyby Patisserie dawali w takich akcjach, wierz mi, że brałabym w nich udział! Ale nie ma tak dobrze, to na pewno nie była Patisserie

Edit: to była Pretty Please na 99%
ale wymyśliłam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 13:29   #4489
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ale wymyśliłam
Wymyśliłaś bosko, tylko szkoda, że tego nie realizują
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 13:34   #4490
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A ciekawa jestem, czy Guo Pei w ogóle będzie w pl, bo ponoc niekoniecznie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 13:47   #4491
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda, ze ta akcja nie jest w pierwszy tydzień października, jak nowa kolekcja już będzie do kupienia na stanie
Ale nigdy dotychczas nie było mośliwosc wybrania sobie szminki jakiejs się chce - zawszze narzucali z góry 3 kolory. Ciekawe, jak teraz.
Ja sie nie zdziwie, jak znow bedzie do wyboru Lady Danger, Lustering i jakas nude

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ciekawa jestem, czy Guo Pei w ogóle będzie w pl, bo ponoc niekoniecznie.
A chcialabys cos z tej kolekcji?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 13:48   #4492
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

A chcialabys cos z tej kolekcji?
Nie, ale słyszłam, ze ma nie byc u nas, a ze srednio im sie sprawdzaja te info, to ciekawa jestem, jak tym razem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 14:13   #4493
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, ale słyszłam, ze ma nie byc u nas, a ze srednio im sie sprawdzaja te info, to ciekawa jestem, jak tym razem
Mnie czeka wyjazd do Szwecji, mam nadzieje, ze tam nie ma takich problemow z dostepnoscia jak u nas. Chcialabym sobie kupic te pedzle z HD, ktore masz
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 14:22   #4494
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja już też nie chcę duo panna mrau - dziękuję
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię Przekonałaś mnie już do końca, żeby nie kupować tego duo Pewnie w końcu i tak nie znalazłabym dla niego zastosowania, jak dla Beauty Powder z Maleficent, który w końcu odsprzedałam, bo kompletnie nie wiedziałam, co z nim robić
Zresztą z kolekcji MACnificent Me mam wystarczająco dużo chciejstw - Mattene, lakier do paznokci i szminkę Fashion Revival, więc w zupełności wystarczy

A dobrze pamiętam, że zamawiałaś pędzle do twarzy z Haute Dogs? Jak Ci służą? Bo ja jestem nimi coraz bardziej zachwycona 139 robi dokładnie to, na czym mi zależało, ale jestem w szoku, jak bardzo przydaje mi się ten "dziwny" 161 - praktycznie nie chce mi się używać już niczego innego do konturowania On sam robi robotę i nie da się nim zrobić sobie krzywdy, daje piękny, bardzo naturalny efekt, który uwielbiam. No wspaniały jest. Drogie były te pędzle pieruńsko, ale kompletnie nie żałuję zakupu. Nie pamiętam, kiedy byłam tak zadowolona z nowych pędzli
Mrau - głos rozsądku, polecam się do usług

Co do pędzli - ten dooczny u mnie najczęściej śmiga, używam do cieni Dimensionowych, minuta i mam dzienny podstawowy makijaż na oku. A i od biedy korektor i kremowe rozświetlenie nim nakładałam i dawał radę 139 używam głównie do różu mineralnego - nic mi ten pędzel nie urywa, jest poprawny, efekt daje mi podobny do 159, nie zrewolucjonizował mojego makijażu. Za to o 161 nie mam wyrobionego zdania, bo użyłam może 1 lub 2 razy w sumie, ostatnio w ogóle się nie konturuję - jak już się maluję to róż, cienie, tusz do rzęs i Vamplify na szybko
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 14:24   #4495
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda, ze ta akcja nie jest w pierwszy tydzień października, jak nowa kolekcja już będzie do kupienia na stanie
Ale nigdy dotychczas nie było mośliwosc wybrania sobie szminki jakiejs się chce - zawszze narzucali z góry 3 kolory. Ciekawe, jak teraz.
Fajna akcja, ale i Lustering i Lady bug i Patisserie mam.. mogliby realizować listy indywidualne
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 14:29   #4496
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Naked Smoky poszła w ruch i powiem, że nie żałuje póki co, że się na nią skusiłam. Jak to przy Nakedach - cienie łatwo się blendują i nie ma z nimi problemów. Nic mi się nawet nie osypało, a uzylam ciemnych kolorów. I musze bardzo pochwalić pędzelek dołączony do paletki, jak poprzednie były dla mnie do niczego, tak ten jest extra - szczególnie większa końcówka do blendowania - jest mega precyzyjna - bo w taki szpic jakby sie układa - cud miód orzeszki
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 14:49   #4497
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Fajna akcja, ale i Lustering i Lady bug i Patisserie mam.. mogliby realizować listy indywidualne
O taaaak, jestem za!

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
A Ty jakie masz o niej zdanie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 15:18   #4498
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Pomadka o wartości 86 zł w prezencie, przy zakupie powyżej 150 zł

ale nie jest napisane czy wybrana konkretna jakaś czy jak
Ouuu, a to bez znaczenia czy zakupow dokonuje przy standzie w Doug'u czy w salonie?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 15:21   #4499
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O taaaak, jestem za!

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------



A Ty jakie masz o niej zdanie?
ja mam bardzo dobre zdanie o niej
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 15:27   #4500
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ouuu, a to bez znaczenia czy zakupow dokonuje przy standzie w Doug'u czy w salonie?
nie mam pojęcia ale jak MAC to MAC to i w D. powinno działać tak mi się zdaje
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.