Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 11:02   #271
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Witam Czy sa jakies dziewczyny ktore stosuja taka metode ze najpierw rozjasniaja odrost rozjasniaczem a potem farbuja jakims blondem i tak co miesiac ciekawia mnie opinie jaka jest kondycja wloskow?
Chcialabym na stale wprowadzic taka metode ze rozjasniac odrost rozjasniaczem a potem stosowac farbe garnier nutrisse 111 odcien superrozjasniajacy tylko ciekawe jak beda moje wloski wgladac za np pol roku dlatego interesuja mnie opinie dziewczyn ktore wlasnie tak robią
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 01:33   #272
belunia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Mam taki problem - połowę wlosów (odrosty 20 cm) mam ciemy blond naturalne, a druga połowę rozjasniony do platyny blond. Chce je ujednolicić blondem z poziomu 8. Niestety jak można bylo przewidzieć kolor wychodzi ciemniejszy na tym odroście. Jak zrobic zeby te włosy były jednolite? Czy jesli pózniej położe drugi raz te sama farbe tylko na te jasniejsze to kolor się wyrówna? Czy moze powinnam uzyć innej wody utlenionej na kazda partię wlosów? Np na odorst 6% a na te jasne 3%? Proszę o radę
belunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:25   #273
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Byłam zasięgnąć rady fryzjerki która powiedziala ze kolor fatycznie nie bedzie rowny i nie bedzie sie rowno zmywał...


"
Zastanów się też jak chcesz przyciemnic te włoski, wiadomo że jak masz ciepły kolor i nalozysz chlodny to zrobi się zielony, jak masz np platyne i nalozysz odcien naturaly np jakis blond to tez bedzie sie wypłukiwal do zielonego. "
jestem totalnie niedouczona w kwestiach farbowania... ale... czy to znaczy ze jak na ciepły blond nałożę jakiś... popielaty albo coś w tym guście to bedzie zielony?????
Czyli jestem skazana na moje złote wlosy?
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:35   #274
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Zielona87, zielony odcień może powstać tylko po położeniu na bardzo rozjaśnione włosy popielatego blondu. Jak położysz jakiś naturalny odcień, albo opalizujący, to nie wyjdzie żadna zieleń. Ja położyłam na swoje rozjaśnione + zniszczone włosy opalizujący kolor Recital Preference Stockholm i wyszedł prawie tak jak na obrazku, no może o ton ciemniej Także polecam...

aaa, no i koniecznie wstaw zdjęcie swoich włosków, bo bez zdjęcia to ciężko ocenić...

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-01-30 o 13:38
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:37   #275
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Zielona87, zielony odcień może powstać tylko po położeniu na bardzo rozjaśnione włosy popielatego blondu. Jak położysz jakiś naturalny odcień, albo opalizujący, to nie wyjdzie żadna zieleń. Ja położyłam na swoje rozjaśnione + zniszczone włosy opalizujący kolor Recital Preference Stockholm i wyszedł prawie tak jak na obrazku, no może o ton ciemniej Także polecam...
no ja mam rozjasniane,ale nie na platyne tylko na złoty blond... spróbuje - dzieki
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 18:27   #276
Matilda90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Hej Dziewczyny ;*
Ja mam taki problem i w związku z nim pytanie. Ogólnie to włosy mam rozjaśnione na platynowy blond, a od dołu miałam malowane na czarno juz bardzo dawno, wlosy mi odrosly, oczywiscie tych czarnych nie malowalam i mialam odrost w swoim naturalnym kolorze. Ale potem pomalowalam znowu te odrosty na czarno.(Góre rozjaśniałam na bieżąco). No i w sumie po prawie 2 i pół roku znudziła mi sie ta fryzurka i chciałam przejśc całkowicie na platyne. I rozjaśniaczem potraktowałam te czarne włosy...4 razy(!). Tak wiem, że źle zrobiłam zdaję sobie z tego sprawę. Ale tym włoskom do blondu to jeszcze daleko. Jest to taki jakby jasny rudy :/ i z takim kolorem chodze juz ponad miesiac i zastanawia mnie co z tym moge zrobic bo rozjaśniacz juz włosów nie rozjaśnia mi bardziej a i tak juz są wystarczająco zniszczone. Myslalam o jakiejs farbie popielaty blond lub cos podobnego ale obawiam sie o efekt.. czy nie wyjdzie z tego zielony.
Dołączam zdjęcia moich włosow platyny i rudego i proszę o rady.
Załącznik 2877511

Edytowane przez Matilda90
Czas edycji: 2010-02-17 o 18:29
Matilda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:42   #277
kasicaaa9007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

witam. mam mały problem. mam włosy koloru blond jasny rozjasniany. wczesniej miałam balejaż a potem pomalowałam na ciemny burgund. Kiedy mi sie wymył do koloru jak by jasny braz pomalowałam je na blond. i tak już zostało z tym ze czasami molowałam farbą a czasami rozjasniaczem. Teraz chcę spowrotem wrócic do balejażu ale moja fryzjerka powiedziała ze mi nie pomaluje bo mi włosy wypali. na blond kolor maluje od czerwca. czy to prawda ze mogą mi wypaść? proszę bardzo o poradę
kasicaaa9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 18:47   #278
anusiak_007
Przyczajenie
 
Avatar anusiak_007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Miastkowo
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Chciałabym wam opisać moją przygodę z farbowaniem,a a mianowicie:
mój wyjściowy naturalny kolor włosów to miodowy , karmelowy blond rozjaśniany wiele lat przez słonko .Włosy mam na szczęście nadal do połowy pleców. Zawsze ludzie pytali się czy mam farbowane bo taki ładny kolor, ale niestety po 25 latach tego samego postanowiłąm zrobić sobie blond balejaż u fryzjera oczywiście. No i mialam na glowie piękny kolor blond ,lecz niestety nie dla mnie bo wyglądalam bardzo blado poprostu za jasno. Poczekałam 1,5 miesiąca i poszłam do fryzjerki by zafarbowała mi włosy na kolor maxymalnie zbliżony do moich 1,5 cm odrostów. Tak wiec po 3 godzinach miałam na głowie bardzo ale to bardzo ciemny brąz z delikatną poświatą rudego. a miał być złocisty blond z dodatkiem ciemnego blondu dokładnie kolory z farb matrixa-socolor dużo 7G (z Gold)+malutko 8N (z Natural) tak dla porównania mój naturalny kolor włosów był tak miej więcej coś pomiędzy 7 a 8 G. No i niewiadomo czemu wyszły bardzo ciemne pani fryzjerka powiedziała że kolor będzie się wypłukiwał. No więc nieświadoma wyszłam z przekonaniem że wypłucze się do karmelka. Minął tydzień a kolor jedynie wyblakł i po przewertowaniu forum znalazłam sposób na wypłukiwanie- szampon przeciwłupiezowy. niestety farba zbyt ciemna wzięło minimalnie jasniejszy brąz:-( no i postanowiłam kupić rozjaśniacz z joanny 12% niestety wyszła marchewa normalnie tak ognistego rudzielca jeszcze w życiu nie widziałam niejedna rudowłosa dała by sie zabić za ten kolor, a ja rozpacz poprostu ryczałam spodziewałam się bardziej żółtka, kurczaka ale nie marchewki. Natychmiast mój kochany brat kupił mi następny rozjasniacz też joanny i też 12%. myślałam że mi włosy odpadną poprostu przestałam czuć skóre na głowie, no ale wyszły przynajmniej rudo kurczakowate. No i zaraz na to coś położyłam dwie farby Garnier 100% Color 701 -Ciemny Blond. Dwie ze względu na długość włosów. Wyszedł jasny brąz, ale rudość wybijała mi zwłaszcza przy skórze. no i tak odczekałam tydzień w tym czasie kolor bardzo się wypłukał do średniego blądu ale bardzo wychodził rudy. Tak więc jeszcze raz zakupiłam Garniera ale tym razem jedną 701 a drugą 801- jasny blond. Połowe 701 połozylam na same odrosty potrzymalam z 10 minut i zmyłam, a potem reszte 701 zmieszałam z 801 i na cale włosy. Kolor wyszedł jednolity ale troszkę ciemny. A teraz na zakończenie kolor wypłukał mi się tak, że nie mam już rudości, a piękny średni karmelkowy blond poprostu minimalnie ciemniejszy niz moje naturalne:lov e: no i mam nadal włosy do połowy pleców tylko końcówki się zniszczyły to je podcięłam ale pomocne okazaly się maski z fructisa i maska mleczno- miodowa fryzjerskaduże ilości. Tak więc jeżeli kolor nadal będzie się wypłukiwał to położe na nie tylko kolor 801 ale tak na 15 minut. Na razie jest O.K. i tyle ku przestrodze. powodzenia w farbowaniu w domu Załącznik 2973844

Załącznik 2973845

Załącznik 2973908

Załącznik 2973909

Edytowane przez anusiak_007
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:53
anusiak_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:07   #279
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: rozjasnianie

2 miesiace temu robiłam sobie rozjaśnanie pasemka . Moje włosy to ceimny braz , prawie czarne. w zwiazku z tym , że zrobiły mi sie juz spore odrosty i pasemka przestały mi sie podobać kupiłam farbę brąz . Pofarbowałam włosy i.. po 2 tygodniach kolor zmył się całkowicie ! znow miałam taki kolor pasemek jak po rozjasnieniu. W zwiazku z tym pofarbowałam włosy drugi raz... 5 dni temu..i juz widze ze rozjasnany kolor wraca. Iść do fryzjera?? Czy efekt bedzie taki sam?;/
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 07:23   #280
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Daj odpoczac wloskom i pofarbuj kolejny raz. Ja przechodzilam z rozjasnianych wlosow na ciemne ,tez musialam kilka razy powtorzyc zabieg farbowania bo kolor z tlenionych wlosow szybko sie wyplukuje ale juz nie mam zadnych przeswitow.Powodzenia
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 07:41   #281
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Wkleje jeszcze fotki zebys widziala jak to wyszło.Ja juz kilka razy te rozjasniane wlosy farbowalam w miesiecznych odstepach 1 raz brillance ciemny braz 2 raz casting jasny braz 3 raz casting braz i 4 raz znow casting jasny braz

A tak przy pkazji jak myslicie ktory kolorek ładniejszy?Bo czasem tesknie za tymi jasnymi

Edytowane przez arzdąc
Czas edycji: 2010-05-18 o 07:44 Powód: dopisek
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 19:51   #282
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

dzięki bardzo za zdjecia wg mnie lepiej jest Ci w ciemniejszych włosach
w takim razie odczekam troche juz jakoś się pomecze z tymi pasemkami i gdzies w połowie czerwca pofarbuje
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 13:46   #283
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Dziewczyny może miałyście podobny problem i mi pomożecie. Otóż włosów nigdy nie farbowałam, miałam taki średni blond i zachciało mi się je rozjaśnić rozjaśniaczem Joanna blond reflex. No i teraz mam problem, bo moje włosy niby troszkę się rozjaśniły, ale są teraz takie rudo-żółte.. :/
Chciałabym uzyskać jaśniutki chłodny blond, czytałam, że dobry jest wellaton 12/1, ale boję się, żeby włosy nie zrobiły mi się zielone, bo podobno tak może wyjść na rozjaśnianych… Proszę o jakieś rady
L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:25   #284
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

hej wszystkim!
Co ja ostatnio przeszłam! Miałam nieładny ciemny blond z rudo - zielonkawym odcieniem brrrrr. Wybrałam się do fryzjera, nie chciałam przyciemniać włosów, chciałam średni, ciemny blond, a przede wszystkim pozbyć sie rudości.
Zrobiono mi pasemka rozjaśniaczem - trójką.
Wyszło tragicznie, czułam sie jak w peruce. Pasma: rude, żółte i prawie siwe:/ Ogólnie za jasno, za siwo, za duzy kontrast miedzy pasemkami.
Poszłam do fryzjera, nałożono mi farbę L'Oreala na poziomie 7, ufff wyszło ładnie. Mam kolor średni blond, czyli taki o jakim zawsze marzyłam, słoneczny, ale nie bardzo jasny, naturalny.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 07:22   #285
kasienka11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Wkleje jeszcze fotki zebys widziala jak to wyszło.Ja juz kilka razy te rozjasniane wlosy farbowalam w miesiecznych odstepach 1 raz brillance ciemny braz 2 raz casting jasny braz 3 raz casting braz i 4 raz znow casting jasny braz

A tak przy pkazji jak myslicie ktory kolorek ładniejszy?Bo czasem tesknie za tymi jasnymi
wg mnie ladniej Ci w blondzie. zdradzisz jai to kolorek?
kasienka11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 22:35   #286
joanna_zuzanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

ojej... położyłam color peell. ...i..zero efektu!!! wcześniej była proba na pasemku i efekt był zadawalający....nie wiem o co chodzi???!!! czyżby produkt się utlenił??? specjalnielnie dokręcałam po próbie butelki,zeby dekoloryzator nie stracił swoich właściwości..... a tu takie rozcarowanie....nałożyłam póxniej wellatonon 12.1 , zobaczymy co będzie.....nie widzę tego dodrze...; -(
joanna_zuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:43   #287
KOSHAA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

hejo !

Mam mega powazny problem. Mam bardzo jasny popielato-opalizujacy odcien blondu-. Farbowalam wlosy wczoraj. Kolor wyszedl dobrze-bez przebarwien, zoltego odcienia. Robilam ten zabieg u fryzjera. rozjasnial mi wlosy z poziomu 7 -ufff, na pewno mam bardzo podraznione wlosy , ale jednak nie chce miec tego koloru-wiem, ze zabrzmi to banalnie, co napisalam, ale moj clopak uwaza, ze powinnam sie przyciemnic. Nie chce miec zlotych, ani zoltych wlosow. chce miec wszystkie ciemniejesze tak, do pozomu sredniego blondu. Mam dostep do farb Matrixa. Czy moge zafarbowac wlosy np. dzisiaj ??????

BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ. DZIEKI
KOSHAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:46   #288
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Ja tak robiłam. Czasem jak mi jakiś eksperyment na włosach nie wyszedł od razu musiałm na ciemny przejść. Przyciemnienie włosów nie jest takie tragiczne jak rozjaśnienie ich ponownie. Dlatego ja bym tak zrobiła. Niestety co do koloru to już nie pomogę
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 08:59   #289
KOSHAA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

yhym, nie wiem, czy nie moje wlosy nie beda zielone albo jakies fioletowe..ehhh .. mam stresa, a nie chce miec tgo koloru
KOSHAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 09:10   #290
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

No ja na bardzo jasny blond kładłam brązy i nic nie było. czarny może zrobić zieleń na włosach.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 09:20   #291
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

witam Was wszystkie ja też prosze o pomoc, są wakacje, więc mogę eksperymentowac tylko mam pewne obawy, czy z ciemnego rudego nie będe miała problemów, żeby przejśc na średni brąz? ogólnie obecnie moje włosy to jasny blond, ale b zle się czuję... i moje pytanie brzmi dość głupio, bardzo głupio, ale nie wiem kogo spytac... więc czy taki ciemny rudy, jak na zdj, będzie pasował do czarny/ciemno brązowych brwi? i moich oczu... bo do jasnej karnacji chyba pasuje

Edytowane przez bella_luna
Czas edycji: 2010-07-14 o 17:58
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 17:02   #292
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

ołemdżii, czy wszyscy zapadli się pod ziemię? juz nie potrzebuje rady zdecydowałam sie jednak na inny kolor ; )
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:52   #293
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Będziesz wyglądala jak dziewczyna z 4 fotki ta z grzywką...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 14:29   #294
Matilda90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

A ja znowu mam pytanie ;D Wcześniej pisałam o moich rudych rozjaśnianych włosach z czarnego. Ścięłam je na równo i już nie mam tego problemu. Ale zachciało mi się innego odcienia blondu... i tu pojawia się pytanie jak to zrobić? Mam teraz platynowe rozjaśniane rozjaśniaczem z Joanny zawsze najmocniejszym. Od jakiegoś czasu marzy mi się odcień blondu jaki ma Doda. Czy jak uda mi sie znaleść odpowiedni odcień farby to czy na takiej platynie jak moja nie zrobi się kolor zielony lub jaki kolwiek inny od zamierzonego?
Ponieżej zdjecie tego jaki kolor mam i jaki chce uzyskac.
Matilda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 19:58   #295
dziadziorro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
farbowanie po rozjaśnianiu

Witam,
Mam do was prośbę, może mi ktoś powiedzieć czy jeśli rozjaśnie włosy i od razu po tym nałożę brązową farbę czy chwyci mi kolor taki jaki powinien wyjść?
Miałam czarne farbowane włosy i fryzjerka zrobiła mi balejaż z takimi brązowo rudym kolorem ,ale chce jak najszybciej zafarbować się na brąz żeby więcej nie farbować.
POMÓŻCIE PROSZĘ !
dziadziorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 10:15   #296
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Wiesz, w przypadku rozjaśnionych włosów to jest ponoć tak, że za pierwszym razem kolor dość szybko się wypłukuje i dopiero po trzecim razie pigment z wybranej farbki jest w stanie utrzymać się we włosach. Ja mam rozjaśniony blond i próbowałam zejść ton niżej i niestety, kolor szybko się wypłukuje - być może dlatego, że mam włoski już baaaardzo przetrawione tym rozjaśnionym blondem i ja to muszę chyba 5 x koloryzować, żeby uzyskać kolor, o jaki mi chodzi.
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 10:44   #297
mousedream
Zadomowienie
 
Avatar mousedream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 1 371
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Ja jestem po rozjaśnianiu... ale jeszcze troche i będzie rok... Bo to na święta miałam rozjaśnione... wyszło kilka kolorów bo zależy gdzie mialam już swoje włsoy bo poporzednim farbowaniu... włosy zniszczone, siano z nich zostało i długo musiałam nad nimi pracować żeby było ok... Ogólnie to ja też slyszałam że po 3 farbowaniach powinna farba już nie schodzić w praktyce (przynajmniej po moim doświadczeniu) wychodzi inaczej... ja już jestem po 6farbowaniach i nadal mi farba schodzi... może mniej intensywniej niż poprzednie no ale nadal schodzi:/
__________________
Moje wypociny :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=398283

[FONT=Arial Black]Moje preferencje:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=222
mousedream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:05   #298
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

kolor możliwe, że chwyci, ale szybko się wypłucze i będziesz musiała po krótkim czasie zafarbować znowu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 20:14   #299
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Na początku kolor zapewne będzie jak trzeba, ale będzie się wypłukiwał i to przez wiele farbowań, dlatego trzeba być na to przygotowanym.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 09:40   #300
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

chwyci Ci brąz, spokojnie, tylko nie wybieraj ciemnego brazu, bo wyjdzie czarny na tych pasemkach. Wybierz średni lub nawet jasny. Oczywiscie kolro się spłucze po 2-3 tygodniach, ale kolejne farbowanie i nastepne powinno już utrwalić pigment.

Braz będzie się wypłukiwał do rudego. Za drugim razem możesz nałożyc mieszankę pół na pół ciemny brąz 5 i ciemny popielaty blond 7.1, która zgasi rude refleksy i ochłdozi kolor. Otrzymasz kolor na poziomie 6 czyli jasny braz z zimnym refleksem.

Jednak musisz dac taka mieszanke na drugi raz dopiero, bo jak nałozysz ja bezposrednio na rozjaśniane pasma, to moze wyjśc zielony. a nawet jesli taki nei wyjdzie od razu, to będzie sie do takiego spłukiwac.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 15:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.