Egipt - zbiorczy - Strona 254 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 07:31   #7591
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was była może ostatnio w hotelu Three Corners Sunny Beach w Hurghadzie? Jadę tam pod koniec czerwca i czytałam wiele opinii i są bardzo różne. Przede wszystkim chodzi mi o plażę. Czy rzeczywiście jak jest odpływ, to morze dopiero jest na końcu pomostu? Czy plaża jest błotnista? Czy wieczorem są występy? Jeśli tak,to czy codziennie inne?
Hej Pracuje w sieci hoteli Three Corners, z tym że w Triton Empire Hotel. Jeśli chodzi o Sunny Beach to jest bardzo chwalony. Co do odpływu to pod koniec czerwca nie powinno być tak źle, chociaż jeśli faktycznie trafisz na odpływ to o kąpieli zapomnij- chyba że nie przeszkadza Ci kilkunasto minutowy spacerek by dotrzeć do jako takiego poziomu wody
Co do występów- mają tam grupę animatorów jednak programu nie znam- podejrzewam, ze jest tak jak u nas- całodzienne animacje na plaży plus wieczorne show (kabarety, taniec brzucha, disco itp) u nas codziennie jest coś innego a mamy tylko 3 gwiazdki, więc w Sunny Beachu powinno być podobnie
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 07:57   #7592
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Vanilla pracujesz tam? A czym się zajmujesz? Byłam w tym hotelu 2 lata temu, na przełomie stycznia i lutego
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:12   #7593
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Hej Pracuje w sieci hoteli Three Corners, z tym że w Triton Empire Hotel. Jeśli chodzi o Sunny Beach to jest bardzo chwalony. Co do odpływu to pod koniec czerwca nie powinno być tak źle, chociaż jeśli faktycznie trafisz na odpływ to o kąpieli zapomnij- chyba że nie przeszkadza Ci kilkunasto minutowy spacerek by dotrzeć do jako takiego poziomu wody
Co do występów- mają tam grupę animatorów jednak programu nie znam- podejrzewam, ze jest tak jak u nas- całodzienne animacje na plaży plus wieczorne show (kabarety, taniec brzucha, disco itp) u nas codziennie jest coś innego a mamy tylko 3 gwiazdki, więc w Sunny Beachu powinno być podobnie
o byłam tam 2 lata temu, czym się tam zajmujesz? nie zapomnę nigdy przemiłego kelnera Mohameda
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 07:36   #7594
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Hej Pracuje w sieci hoteli Three Corners, z tym że w Triton Empire Hotel. Jeśli chodzi o Sunny Beach to jest bardzo chwalony. Co do odpływu to pod koniec czerwca nie powinno być tak źle, chociaż jeśli faktycznie trafisz na odpływ to o kąpieli zapomnij- chyba że nie przeszkadza Ci kilkunasto minutowy spacerek by dotrzeć do jako takiego poziomu wody
Co do występów- mają tam grupę animatorów jednak programu nie znam- podejrzewam, ze jest tak jak u nas- całodzienne animacje na plaży plus wieczorne show (kabarety, taniec brzucha, disco itp) u nas codziennie jest coś innego a mamy tylko 3 gwiazdki, więc w Sunny Beachu powinno być podobnie
Dzięki za odpowiedź. Dalszy spacerek do wody mi nie przeszkadza. W zeszłym roku byłam w Hilton Long Beach i też były odpływy. Tylko czytałam opinie o Three Corners, że podczas odpływu robi się błoto po kolana (??) i nie da się iść do wody, tylko wchodzić z pomostu.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 08:17   #7595
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Vanilla pracujesz tam? A czym się zajmujesz? Byłam w tym hotelu 2 lata temu, na przełomie stycznia i lutego
Pracuje jako Guest Relation Zaczelam w pazdzierniku 2011 wiec sie minelysmy

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
o byłam tam 2 lata temu, czym się tam zajmujesz? nie zapomnę nigdy przemiłego kelnera Mohameda
Taaaa...Mohamed (lub Mido w zaleznosci od nastroju) pracuje nadal

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Dalszy spacerek do wody mi nie przeszkadza. W zeszłym roku byłam w Hilton Long Beach i też były odpływy. Tylko czytałam opinie o Three Corners, że podczas odpływu robi się błoto po kolana (??) i nie da się iść do wody, tylko wchodzić z pomostu.
Bardzo prosze O blocie nie slyszalam powiem szczerze, ale moze popytaj jeszcze na innych forach

Edytowane przez Vanilla:)
Czas edycji: 2013-01-21 o 08:19
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 22:38   #7596
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
o byłam tam 2 lata temu, czym się tam zajmujesz? nie zapomnę nigdy przemiłego kelnera Mohameda
taaaaa pamiętam go, taki niski na koniec pobytu daliśmy mu jakąś kasę, która nam została. Potem przez jakiś czas po powrocie mieliśmy nawet kontakt przez skype'a

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Vanilla przekaż mu, że go Polki wspominają my tam byliśmy jak akurat były rozróby w Kairze, usuwali Moubaracka i on strasznie przeżywał tę całą sytuację i to, że wszystkich turystów ewakuują z hotelu, w sumie byliśmy jednymi z ostatnich, którzy zostali, Alfa star się nie kwapiło
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 15:30   #7597
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Dziewczyny czy któraś z was była w Grand Plaza Sharm Resort? Mam ten hotel "na oku" od jakiegos czasu, w ofercie Sun&Fun stoi przyzwoicie cenowo. Na Holidaycheck również ma dobre opinie, no ale holiday kiedys mnie zawiódł....
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 16:39   #7598
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was była w Grand Plaza Sharm Resort? Mam ten hotel "na oku" od jakiegos czasu, w ofercie Sun&Fun stoi przyzwoicie cenowo. Na Holidaycheck również ma dobre opinie, no ale holiday kiedys mnie zawiódł....
Hej, dla mnie to najlepszy hotel w jakim do tej pory byłam, bardzo ładny i wieczorami nie chce się wychodzic z terenu hotelu
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:14   #7599
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
taaaaa pamiętam go, taki niski na koniec pobytu daliśmy mu jakąś kasę, która nam została. Potem przez jakiś czas po powrocie mieliśmy nawet kontakt przez skype'a

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Vanilla przekaż mu, że go Polki wspominają my tam byliśmy jak akurat były rozróby w Kairze, usuwali Moubaracka i on strasznie przeżywał tę całą sytuację i to, że wszystkich turystów ewakuują z hotelu, w sumie byliśmy jednymi z ostatnich, którzy zostali, Alfa star się nie kwapiło
o taaak a ja mam nawet 2 zdjęcia z Nim
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 20:53   #7600
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
o taaak a ja mam nawet 2 zdjęcia z Nim
oooo a ja nie mam, może pokażesz?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 19:03   #7601
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
oooo a ja nie mam, może pokażesz?

tadałłłłł
__________________
K&K 💙

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2013-01-30 o 17:45
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 18:19   #7602
winterlly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 279
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was była może ostatnio w hotelu Three Corners Sunny Beach w Hurghadzie? Jadę tam pod koniec czerwca i czytałam wiele opinii i są bardzo różne. Przede wszystkim chodzi mi o plażę. Czy rzeczywiście jak jest odpływ, to morze dopiero jest na końcu pomostu? Czy plaża jest błotnista? Czy wieczorem są występy? Jeśli tak,to czy codziennie inne?

Ja byłam na przełomie sierpnia i września.
Plaża jak dla mnie straszna.. Co potwierdza fakt, że większość ludzi siedziała nad basenami. Jak był odpływ to morza nie było, rafa obumarła, ogólnie też miałam obawy po kupnie wycieczki i niestety się sprawdziły.

Sam hotel schludny, zadbany pod względem zieleni, pokoje ładne, codziennie sprzątane, zawsze zostawiano 2 butelki wody, sejf za darmo, jedynie łazienki niespecjalne, obsługa miła i pomocna, zwłaszcza wychwalana na wszystkich forach rezydentka Ewa, jedzenia bardzo dużo i zróżnicowane- zawsze coś dobrego się znalazło jak dla mnie animacje nudne i mało zróżnicowane, ciągle to samo.
Generalnie hotel nie jest zły, ale szału nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC_0133.jpg (95,4 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05910.jpg (150,3 KB, 83 załadowań)
__________________

Cały mój świat w Twojej osobie się streszcza


Edytowane przez winterlly
Czas edycji: 2013-01-28 o 18:21
winterlly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:34   #7603
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

vanessa super!!!
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 23:22   #7604
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was była w Grand Plaza Sharm Resort? Mam ten hotel "na oku" od jakiegos czasu, w ofercie Sun&Fun stoi przyzwoicie cenowo. Na Holidaycheck również ma dobre opinie, no ale holiday kiedys mnie zawiódł....
Hej, ja byłam w sierpniu rok temu z TŻ. Nam się podobało pokoik czysty i przyjemny, dużo basenów, plaża pod nosem (ale jeśli zamierzacie nurkować to jednak polecam skorzystać z zejścia z sąsiedniego hotelu ) , jedzenie też dobre, obsługa bardzo miła

Jak dla nas szkoda tylko, że hotel po godz 23 "zamiera". Wszyscy chowają się w pokojach, na dyskotece pusto, więc jeśli ktoś lubi nocne rozrywki to może się lekko rozczarować. No chyba, że to my na taki spokojny turnus trafiliśmy aerobik dla wszystkich na basenie robią często, natomiast animacje są głównie dla Włochów.

My z TŻ bardzo miło wspominamy ten hotel, chociaż my aż tak dużego porównania znowu nie mamy. Niektóre osoby które tam poznaliśmy twierdzą, że ten hotel jest średni. Ale nam się podobało
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 05:58   #7605
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez winterlly Pokaż wiadomość
Ja byłam na przełomie sierpnia i września.
Plaża jak dla mnie straszna.. Co potwierdza fakt, że większość ludzi siedziała nad basenami. Jak był odpływ to morza nie było, rafa obumarła, ogólnie też miałam obawy po kupnie wycieczki i niestety się sprawdziły.

Sam hotel schludny, zadbany pod względem zieleni, pokoje ładne, codziennie sprzątane, zawsze zostawiano 2 butelki wody, sejf za darmo, jedynie łazienki niespecjalne, obsługa miła i pomocna, zwłaszcza wychwalana na wszystkich forach rezydentka Ewa, jedzenia bardzo dużo i zróżnicowane- zawsze coś dobrego się znalazło jak dla mnie animacje nudne i mało zróżnicowane, ciągle to samo.
Generalnie hotel nie jest zły, ale szału nie ma
No toś mnie pocieszyła. Ale cały czas odpływów chyba nie było?
Selina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:11   #7606
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
tadałłłłł

Vanilla, tylko nie mów mu że dodałam jego zdjęcie tutaj, jak tylko Claris sobie go oglądnie to usunę
Taaaaa...to nasz Mido, wszystkie turystki czaruje a w celach informacyjnych- zareczony, jesli juz nie zonaty- takze uwaznie z nim
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 16:02   #7607
winterlly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 279
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
No toś mnie pocieszyła. Ale cały czas odpływów chyba nie było?
Nie, czasem morze było
__________________

Cały mój świat w Twojej osobie się streszcza

winterlly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 17:48   #7608
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Taaaaa...to nasz Mido, wszystkie turystki czaruje a w celach informacyjnych- zareczony, jesli juz nie zonaty- takze uwaznie z nim
od pierwszego dnia zakochałyśmy sie w jego oczach i był naprawdę uczynny
a to ze zaręczony-nie dziwne, taki facet nie może być sam
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 23:57   #7609
karotka1
Raczkowanie
 
Avatar karotka1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 300
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Hej ja do Egiptu lecę w czerwcu już się doczekać nie mogę odliczam tylko dni. Razem z chłopakiem wybraliśmy hotel coral beach rotana restort. Może któraś wizażanka już tam była i może mogłaby się podzielić opinią na temat tego hotelu. Wycieczkę rezerwowaliśmy przez biuro travelplanet... i szczerze powiedziawszy nie zwracaliśmy większej uwagi jakie konkretnie biuro turystyczne organizuję tę wycieczkę, (wiem głupota:P) a organizuje je wezyr holidays. Dopiero po zarezerwowaniu sprawdziliśmy opinie tego biura i niestety okazało się, że w dużej mierze ma niezbyt pochlebne opinie. Zresztą na tym wątku też zauważyłam, że dziewczyny raczej go nie polecają. Być może ktoś jeszcze się wypowie na temat tego biura i mnie ewentualnie uspokoi?? hehe I jeszcze mam jedno pytanie. Czy wycieczki fakultatywne kupowałyście u swoich rezydentów czy w innych biurach, jeśli w innych to w jakich i czy je polecacie??
karotka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 07:47   #7610
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Dziewczeta czy z Marsa El Alam są organizowane wycieczki do Kairu czy nie bardzo?
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 11:47   #7611
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Dziewczyny, na jaką pogodę się nastawić w kwietniu (+/- połowa) w Sharm? W ciągu dnia wiem, że ciepło, ale jak z wieczorami? A jak z morzem - temperaturą i odpływem/przypływem?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 20:40   #7612
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

jeju ale tu Cisza nie wierzę!
chce ktoś może jechać jako animator do egiptu na 3 lub wiecej miesiecy?
zapraszam na priv bo suzkam towarzyszki
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 20:07   #7613
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

18 czerwca jadę do Egiptu - od dłuższego czasu nie byłam - już nie mogę się doczekać
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 02:18   #7614
GirlWithFire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 86
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Hej dziewczyny, ja w tym roku pierwszy raz w życiu lecę do Egiptu (wcześniej wszystkie podróże po Europie+ Bodrum w Turcji). Lecimy z przyjaciółką (prawdopodobnie) 11.07 na tydzień do Hurghady. Czasu nie zostało dużo, dlatego jest to generalnie spontan . Byłyśmy już w paru biurach podróży, przejrzałyśmy oferty i mamy wybrane parę hoteli. Zdecydowałyśmy się na ofertę z Alfa Star i wstępnie hotel "Three Corners Sunny Beach", stąd moje pytanie, czy któraś z was może tam była(albo znajomi)? Polecacie bądź nie? Na co uważać? I jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne z Alfa Star- warto?
Z góry dziękuję
GirlWithFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 12:31   #7615
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Egipt - zbiorczy cz.II

Ja bykam w tym hotelu i bylo spoko z minusem w postaci okna wychodzacego na budowe 2010 rok
Wycieczek nie wykupywalismy bo chcielismy tylko wypoczywac czyli lezec jesc i pic poza tym drogie byly wiec to druga kwestia.
Ja akurat bylam z Tui.

Drugim razem bykam w Marsa Alam i dla mnie DUZO lepiej niz w Hurghadzie rafa przy zejsciu z mostku cos pieknego, choc pewnie niedlugo wymrze. Marsa to nowy kurort wiec jeszcze ta rafa jest niedotykana i piekna

Pilam i jadlam wszystko i faraon mnie nie dopadl przez to, ale jak sie zachlysnelam woda morska to pozniej mialam rewolucje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 16:11   #7616
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja bykam w tym hotelu i bylo spoko z minusem w postaci okna wychodzacego na budowe 2010 rok
Wycieczek nie wykupywalismy bo chcielismy tylko wypoczywac czyli lezec jesc i pic poza tym drogie byly wiec to druga kwestia.
Ja akurat bylam z Tui.

Drugim razem bykam w Marsa Alam i dla mnie DUZO lepiej niz w Hurghadzie rafa przy zejsciu z mostku cos pieknego, choc pewnie niedlugo wymrze. Marsa to nowy kurort wiec jeszcze ta rafa jest niedotykana i piekna

Pilam i jadlam wszystko i faraon mnie nie dopadl przez to, ale jak sie zachlysnelam woda morska to pozniej mialam rewolucje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mozesz napisać, w jakim hotelu w Marsa byliście?
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 17:41   #7617
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

ja będe tydzień na objazdówce w Izraelu a potem w Royal Beach Resort & Spa w Sharm.
Jeśli sa zainteresowani hotelem to po powrocie w lipcu zdam relacje
juz spakowania .......
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2013-06-17 o 09:22
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:55   #7618
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez GirlWithFire Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja w tym roku pierwszy raz w życiu lecę do Egiptu (wcześniej wszystkie podróże po Europie+ Bodrum w Turcji). Lecimy z przyjaciółką (prawdopodobnie) 11.07 na tydzień do Hurghady. Czasu nie zostało dużo, dlatego jest to generalnie spontan . Byłyśmy już w paru biurach podróży, przejrzałyśmy oferty i mamy wybrane parę hoteli. Zdecydowałyśmy się na ofertę z Alfa Star i wstępnie hotel "Three Corners Sunny Beach", stąd moje pytanie, czy któraś z was może tam była(albo znajomi)? Polecacie bądź nie? Na co uważać? I jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne z Alfa Star- warto?
Z góry dziękuję
ja byłam z Alfa Star w Hurghadzie, jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne, jechaliśmy z nimi do Kairu i na safari, zorganizowane dobrze, droższe niż w lokalnych biurach, ale za to że kupowaliśmy obie na raz rezydent opuśił nam w sumie 10$


My w tym roku jedziemy ponownie, tym razem do Sharm, mamy na oku hotel Royal Rehana Beach Resort, z Sun&Fun, ale czekamy na lasta. Była któraś z was tam?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 22:34   #7619
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Mozesz napisać, w jakim hotelu w Marsa byliście?
Kurcze wiesz ze nie pamietam :// to byl nowy hotel bo lodowki byly jeszcze ofoliiwane haha i czuc bylo zapach farby z reszta duzo pokoi dopiero robili. Rezydent o nas zapomnial bo nie mogl zapamietac ze istnieje taki hotel bylismy jedna para z PL a tak to Czesi, Feancuzi byli. Obsluga byla fantastyczna a jedzenie.. Bajka!

Jak sobie przypomne nazwe to napisze
A pojechalismy tam bo zjezdzalnie byly :P plaza tylko taka bez piaszczystego zejscia ale nam to nie przeszkadzalo


Mam happy life resort
http://ibe01.merlinx.pl/agent/2206/f...s=11_228&wfs=1

Widze ze sie teraz cenia.. my placilismy na last minute na tydzien 2500 za dwie osoby all inclusive

Przypomnialo mi sie ze tam obok budowali jakis meeega plac zabaw dla dzieci aha i kazdy pokoj jest z widokiem na morze. Super!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2013-06-16 o 22:41
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 07:54   #7620
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kurcze wiesz ze nie pamietam :// to byl nowy hotel bo lodowki byly jeszcze ofoliiwane haha i czuc bylo zapach farby z reszta duzo pokoi dopiero robili. Rezydent o nas zapomnial bo nie mogl zapamietac ze istnieje taki hotel bylismy jedna para z PL a tak to Czesi, Feancuzi byli. Obsluga byla fantastyczna a jedzenie.. Bajka!

Jak sobie przypomne nazwe to napisze
A pojechalismy tam bo zjezdzalnie byly :P plaza tylko taka bez piaszczystego zejscia ale nam to nie przeszkadzalo


Mam happy life resort
http://ibe01.merlinx.pl/agent/2206/f...s=11_228&wfs=1

Widze ze sie teraz cenia.. my placilismy na last minute na tydzien 2500 za dwie osoby all inclusive

Przypomnialo mi sie ze tam obok budowali jakis meeega plac zabaw dla dzieci aha i kazdy pokoj jest z widokiem na morze. Super!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziekuje
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 13:13:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.