Wszystko o Avonie - cz.34 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 07:44   #3811
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez maga_a Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam ją raz, ale pachniała jak woda męska, więc napisałam do nich, okazało się, że jakaś wadliwa seria czy coś i mi uwzględnili, ale nie brałam już drugiej
To Viva normalnie nie pachnie jak męska woda?? Bo ja wąchałam tylko próbkę i dla mnie to męski zapach. Próbki też wadliwe mieli?
Selina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:11   #3812
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
To Viva normalnie nie pachnie jak męska woda?? Bo ja wąchałam tylko próbkę i dla mnie to męski zapach. Próbki też wadliwe mieli?
dla mnie ta woda zalatuje męskością
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:18   #3813
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

W aktualnym demo jest oferta na szminki Ultra Colour w wersji matowej, ale nigdzie w internecie nie mogę na nie trafić
Czy któraś trenująca ma może próbki i pomogłaby zdecydować, jaką zamówić
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:41   #3814
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
W aktualnym demo jest oferta na szminki Ultra Colour w wersji matowej, ale nigdzie w internecie nie mogę na nie trafić
Czy któraś trenująca ma może próbki i pomogłaby zdecydować, jaką zamówić
ale jestem gapa, nie wiedziałam, ze są próbki ale na razie nie będę zamawiać
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:23   #3815
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

hej dziewczyny. Wczoraj wkurzyłam się na AVON i od razu do nich napisałam.
Witam. Dziś rano wysłałam zamówienie, miałam przekroczony próg upoważniający mnie do 30% opustu. Na wszystkie produkty były zielone kropki. W ostatnim kroku składania zamówienia było zamówienie z 30% opustem. Na fakturze jednak widnieje 25% opustu. Zauważyłam ze na fakturze nie ma zestawu, który zamówiłam z jednej z ofert w strefie konsultantki. I wygląda na to że zostałam wprowadzona w błąd, ponieważ ja byłam pewna że jeśli przy zamawianym produkcie widnieje zielona kropka to znaczy że produkt jest dostępny i doliczany do progu opustu. A jeśli nie jest dostępny bądź oferta jest już wyczerpana to będzie widniała szara kropka. Nie wiedziałam że produkt który widnieje jako dostępny nagle okaże się nie dostępny i nie będę miała wypracowanego opustu 30%. Gdybym wiedziała to nie domawiałabym specjalnie z katalogu aby tylko uzyskać ten opust.

oto co odpisali:
Szanowna Konsultantko

Uprzejmie informujemy, iż kwota podana podczas składania zamówienia jest to wartość przybliżona. Łączna baza opustu zamówień z Katalogu 3/2014 to 551,24 zł. Różnica, może być spowodowana usunięciem z zamówienia produktów z ofert łączonych. W 4 kroku składania zamówienia (podsumowanie przed wysłaniem) wartość zamówienia jest aktualizowana i dane powinny być zgodne z powstałą fakturą. Wychodząc, na przeciw Pani oczekiwaniom, prosimy o podanie produktu na minimalną wartość 8,76 zł, który zostanie dopisany do Pani konta. Wówczas będziemy mogli wykonać korektę opustu na 30%. Mamy nadzieję, że powyższe rozwiązanie będzie dla Pani zadawalające. Oczekujemy na informację zwrotną.



__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:58   #3816
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

woda LBD bez atomizera z IOS oraz zel malina i hibiskus również z IOS mają zielone kropy
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:53   #3817
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Wczoraj wkurzyłam się na AVON i od razu do nich napisałam.
No widzisz wszystko wyszło ok. Szkoda zdrowia dziewczyny, spokojnie z nimi naprawdę można sie dogadać jak racja leży po naszej stronie. Idą na rękę.

Szkoda,że te oferty na Dzień Kobiet takie słabe. Dają wody, jak większość obkupiła sie Femme.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 11:33   #3818
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

testowała któraś z Was kurację na dzień anew genics, nada się do tłustej cery? nie musi być mat, tylko zeby nie był smalec na twarzy, help
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:56   #3819
SzalonaDziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Dziewczyny, moge zwrocic szminke, ktora byla zamawiana w demo? Jej kolor jest okropny, oczodajny, nie da sie tego uzytkowac. Wydaje mi sie, ze konsultantka jest rowniez ich klientka i ma do tego prawo...?
SzalonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:11   #3820
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moge zwrocic szminke, ktora byla zamawiana w demo? Jej kolor jest okropny, oczodajny, nie da sie tego uzytkowac. Wydaje mi sie, ze konsultantka jest rowniez ich klientka i ma do tego prawo...?
Ja nie pomogę, bo nie zwracałam nic nigdy, ale może zdradzisz co to za kolor ?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:18   #3821
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moge zwrocic szminke, ktora byla zamawiana w demo? Jej kolor jest okropny, oczodajny, nie da sie tego uzytkowac. Wydaje mi sie, ze konsultantka jest rowniez ich klientka i ma do tego prawo...?
Ja zwracałam z demo, przyjęli
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 12:38   #3822
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Nie wiem jak Wy ale ja bym chciała wodę o zapachu mgiełki sweet sensuality ze spa mogę się nią psiukać bez końca, cudny zapach achhh
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:41   #3823
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moge zwrocic szminke, ktora byla zamawiana w demo? Jej kolor jest okropny, oczodajny, nie da sie tego uzytkowac. Wydaje mi sie, ze konsultantka jest rowniez ich klientka i ma do tego prawo...?
Pewnie, że możesz. Ja zwracałam z demo, netto, z oferty internetowej, wszystko przyjmują

Macie dziewczyny jakieś przecieki, co do oferty na jutro? Nie chcę się znowu wyrolować, jak z tą wodą Viva
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:10   #3824
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
testowała któraś z Was kurację na dzień anew genics, nada się do tłustej cery? nie musi być mat, tylko zeby nie był smalec na twarzy, help
Jeśli masz na myśli krem na dzień to ja używam gdzieś od tygodnia i jestem bardzo zadowolona, mam cerę mieszaną i czoło wiecznie świecące, krem fajnie nawilża i szybko się wchłania tak że zaraz można nakładać podkład, czoło się błyszczy trochę ale w końcu to nie jest krem matujący, delikatny zapach, nic mi nie wyskoczyło a przy zmianie kremów czasem się to zdarza, mogę go spokojnie polecić.

A mam pytanko do Ciebie bo już kiedyś o to zapytałam ale może przeoczyłaś akurat, pisałaś że masz to nowe serum do włosów z jedwabiem a ciekawa jestem czy ma w składzie denat? bo to z olejkiem arganowym i zielone mają.
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:59   #3825
SzalonaDziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Ja zwracałam z demo, przyjęli
Dziękuję za odpowiedź, bardzo mi pomogła

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
Ja nie pomogę, bo nie zwracałam nic nigdy, ale może zdradzisz co to za kolor ?
Szminka "doskonałość" absolutna w odcieniu soft coral... dziewczyny masakra jakaś, ciocia ją sobie wzięła i ubolewa nad kolorem, nie ma 20 lat, żeby wyjść z tak oczodajnymi ustami do ludzi Ojj, szykuje się nam potężny zwrot Ja wtedy zamówiłam dla siebie z demo odcień "pure peony" i też myślę czy nie zwrócić Bardzo mocno napigmentowane są niektóre odcienie, ale na szczęście nie wszystkie bo na przykład "carmel comfort" to śliczny nudziak
SzalonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:03   #3826
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Jeśli masz na myśli krem na dzień to ja używam gdzieś od tygodnia i jestem bardzo zadowolona, mam cerę mieszaną i czoło wiecznie świecące, krem fajnie nawilża i szybko się wchłania tak że zaraz można nakładać podkład, czoło się błyszczy trochę ale w końcu to nie jest krem matujący, delikatny zapach, nic mi nie wyskoczyło a przy zmianie kremów czasem się to zdarza, mogę go spokojnie polecić.

A mam pytanko do Ciebie bo już kiedyś o to zapytałam ale może przeoczyłaś akurat, pisałaś że masz to nowe serum do włosów z jedwabiem a ciekawa jestem czy ma w składzie denat? bo to z olejkiem arganowym i zielone mają.
dziękuję

musiałam przeoczyć poszłam sprawdzić, ale nie ma składu na butelce, musiało być na pudełku, którego już nie mam ale może jakaś klientka zamówi z nowego katalogu to sprawdzę ale ogólnie ta seria jest fajna, włosy są gładkie i się nie puszą
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:40   #3827
SzalonaDziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Aaa i będę mieć jeszcze jedno pytanie. Co ze zwrotem pieniędzy za zwrócone kosmetyki? Mam jeszcze nieopłaconą fakturę, czy będę mogła im mniej zapłacić? Nie mam zamiaru zamawiać nic z 4 i 5, więc trochę dziwnie tyle czekać, aż się wyzeruje saldo na plusie... Przepraszam za milion pytań, ale nigdy nie robiłam zwrotu.
SzalonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:44   #3828
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Aaa i będę mieć jeszcze jedno pytanie. Co ze zwrotem pieniędzy za zwrócone kosmetyki? Mam jeszcze nieopłaconą fakturę, czy będę mogła im mniej zapłacić? Nie mam zamiaru zamawiać nic z 4 i 5, więc trochę dziwnie tyle czekać, aż się wyzeruje saldo na plusie... Przepraszam za milion pytań, ale nigdy nie robiłam zwrotu.
Na kolejnej fakturze będziesz miała mniej do zapłaty.
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 14:49   #3829
SzalonaDziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Na kolejnej fakturze będziesz miała mniej do zapłaty.
Czyli nie ma możliwości, że jeżeli aktualna faktura jest płatna do 8 marca, to teraz im po prostu wyślę wartość pomniejszoną o zwroty, a reszta się wyrówna? Najs, zamrożone pieniądze.
SzalonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 15:02   #3830
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Czyli nie ma możliwości, że jeżeli aktualna faktura jest płatna do 8 marca, to teraz im po prostu wyślę wartość pomniejszoną o zwroty, a reszta się wyrówna? Najs, zamrożone pieniądze.
Oni niby piszą, żeby samemu sobie nie zmniejszać kwoty do zapłacenia, tylko oni to zrobią, ale ja zawsze płacę mniej, po prostu odejmuję sobie wartość zwrotu i wszystko zawsze jest w porządku.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:14   #3831
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
dziękuję

musiałam przeoczyć poszłam sprawdzić, ale nie ma składu na butelce, musiało być na pudełku, którego już nie mam ale może jakaś klientka zamówi z nowego katalogu to sprawdzę ale ogólnie ta seria jest fajna, włosy są gładkie i się nie puszą
A to pewno i tak zamówię ale jakbyś miała jeszcze możliwość to sprawdzić kiedyś to ja tutaj zaglądam cały czas
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:17   #3832
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Czyli nie ma możliwości, że jeżeli aktualna faktura jest płatna do 8 marca, to teraz im po prostu wyślę wartość pomniejszoną o zwroty, a reszta się wyrówna? Najs, zamrożone pieniądze.
Jeśli zdążysz odpowiednio szybko wysłać zwrot a oni rozliczą przed terminem płatności to spokojnie możesz zapłacić mniej o wartość zwrotu (pamiętaj, że to będą wartości po opuście, nie katalogowe).

Tyle tylko, że to co napisałam dzieje się w ciągu pierwszych 2 tygodni trwania katalogu. W czwartek zaczyna się ostatni tydzień katalogu a w trzecim terminie nie rozliczają zwrotów, dopiero wraz ze startem nowego katalogu, w tym przypadku 6 marca. Zostają Ci więc 2 dni do terminu... Powinno się udać

A 8 marca masz termin z faktury czy ze strefy? Jeśli z faktury to dochodzą jeszcze 4 dni zwłoki.
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:18   #3833
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Czyli nie ma możliwości, że jeżeli aktualna faktura jest płatna do 8 marca, to teraz im po prostu wyślę wartość pomniejszoną o zwroty, a reszta się wyrówna? Najs, zamrożone pieniądze.
Zależy kiedy Ci to odejmą. Jeśli w danych finansowych będzie już pomniejszone to możesz zapłacić mniej(ja tak zawsze robię), tylko pamiętaj, że potem na fakturze będzie do zapłacenia mniej, bo będzie to uwzględnione, a Ty musisz wtedy zapłacić więcej-bez odjęcia
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 16:20   #3834
SzalonaDziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Aaj niech im już będzie, nie zdążę jutro wysłać tego zwrotu, najwyżej potem się to wyrówna i w 5 zapłacę mniej, bo z 4 na pewno nie składamy zamówienia. Dziękuję za pomoc dziewczyny
SzalonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 17:26   #3835
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Jak to możliwe, że przy składaniu zamówienia przybliżona jego wartość to załóżmy 250 zł, a po uwzględnieniu opustu wynosi ona 280zł?
Przecież powinno być mniej. Jakiś błąd na stronie?
Kasować zamówienie i zrobić drugie?
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 18:18   #3836
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Jak to możliwe, że przy składaniu zamówienia przybliżona jego wartość to załóżmy 250 zł, a po uwzględnieniu opustu wynosi ona 280zł?
Przecież powinno być mniej. Jakiś błąd na stronie?
Kasować zamówienie i zrobić drugie?
A nie masz dołączonych jakichś braków z poprzednich zamowień?
Policz dobrze sama wysokość zamowienia, a nie opieraj sie na tych ich przybliżonych wyliczeniach. Wtedy będziesz mieć pewność,że wszystko jest ok, a w razie czego będziesz miala podstawę do reklamacji.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:17   #3837
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

A wiadomo co jutro może być w promocji na dzień kobiet?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:24   #3838
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A wiadomo co jutro może być w promocji na dzień kobiet?
A nie farba do włosów?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:48   #3839
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Odebrałam paczkę i brakuje mi korektora rozświetlająco antystresowego A jakie są wasze opinie o nim?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:17   #3840
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Dziewczyny, który z tuszy Aero jest najczarniejszy?

edit: Już wiem , Blackest Black
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.

Edytowane przez sensitive17
Czas edycji: 2014-02-25 o 21:42
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 06:26:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.