Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 20:03   #2011
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Gdzie się wszyscy podziali?
Ej, kurka, ja jestem ostatnio mocno zajęta ale reszta mogłaby coś dorzucić od siebie

Jak już nie ma chętnych to się pochwalę.... U mnie beznadzieja, żyć się odechciewa. Inżynierka mnie wykańcza, ciągle jakieś poprawki, ganianie za terminami, dziś byłam ostatni raz na zajęciach. Szok jak to minęło, 4 lata i do widzenia. Powinnam się cieszyć, poza tym w poniedziałek mam 30 urodziny, cudownie tylko nie ma czego świętować, moja Kulcia jest chora, tak bardzo, że chyba jutro będę musiała ją uśpić. 15 lat razem, to moja najlepsza przyjaciółka. Nie będzie urodzin, nie ma z czego się cieszyć.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 20:43   #2012
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Gdzie się wszyscy podziali?
Ej, kurka, ja jestem ostatnio mocno zajęta ale reszta mogłaby coś dorzucić od siebie

Jak już nie ma chętnych to się pochwalę.... U mnie beznadzieja, żyć się odechciewa. Inżynierka mnie wykańcza, ciągle jakieś poprawki, ganianie za terminami, dziś byłam ostatni raz na zajęciach. Szok jak to minęło, 4 lata i do widzenia. Powinnam się cieszyć, poza tym w poniedziałek mam 30 urodziny, cudownie tylko nie ma czego świętować, moja Kulcia jest chora, tak bardzo, że chyba jutro będę musiała ją uśpić. 15 lat razem, to moja najlepsza przyjaciółka. Nie będzie urodzin, nie ma z czego się cieszyć.
Mam to samo z licencjatem - jeden wielki zapieprz. A ja daleko w polu...
Biedna Kulcia
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 05:58   #2013
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Biedny piesek, współczuję
Ja podobnie zabiegana od rana do wieczora. Jeszcze dziś idę do pracy, ale najpierw zrelaksuję się piekąc ciasto
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 11:51   #2014
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Jedziemy do weta, zobaczymy czy coś jeszcze poradzi?
Ja z inżynierką jestem na końcówce, już oddałam, myślałam, że finito a ten, ten.... promotor wymyślił sobie żeby zrobić studium przypadku konkretnego planu miejscowego gminy Po cholerę mi to? Ale co zrobić, jeszcze tydzień męki i chyba będzie z głowy, oby!
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 13:15   #2015
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jedziemy do weta, zobaczymy czy coś jeszcze poradzi?
Ja z inżynierką jestem na końcówce, już oddałam, myślałam, że finito a ten, ten.... promotor wymyślił sobie żeby zrobić studium przypadku konkretnego planu miejscowego gminy Po cholerę mi to? Ale co zrobić, jeszcze tydzień męki i chyba będzie z głowy, oby!
Trzymam kciuki za misiaka!

A ja miałam ambitny plan, aby napisać dwa rozdziały... Czyli jakieś 40 stron...

Mam całe 8. Dobry czas. Dobry wynik. Czerwcowa obrono - papatki!
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 16:54   #2016
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Po pierwsze coś mi się zepsuło w cudownej aplikacji na telefonie i powiadomienia o nowych postach poznikały. :/

Za chwilę nadrobię co tu się działo.

Z bardziej ekscytujących rzeczy:
1. pierwszy raz w życiu przyczepiłam sobie paznokcie przedziwne uczucie. kupiłam takie imPress - 30 zł. nie są za długie, nie za krótkie, wszystko zajęło mi 10 minut. zobaczymy na jak długo.
2. kupiłam sobie doczepiane włosy. jak dla mnie efekt wow! przez całe życie miałam mało cieniutkich włosów, nagle dwa razy więcej
3. ide na randkę

czy zalało którąś z Was? czy wszystkie bezpieczne? mam nadzieje, że tak. pogoda jest najgorsza chyba jaka może być co? dziś niby w Warszawie cieplej, ale nie do końca.

ja nareszcie mam wolny weekend i spędzam go na cudownym lenistwie. współczuję inż i licencjatów.
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 18:32   #2017
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

w takich chwilach cieszę się, że co miałam napisać to już napisałam, i studia za mną. Chociaż momentami myślę by coś jeszcze postudiować
U mnie pada cały tydzień, ale bez powodzi, zima sucha to ziemia wszystko przyjmie
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 18:38   #2018
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Moje maleństwo po zastrzykach poczuło się lepiej ale wet powiedział, że więcej nie będziemy jej "reanimować", bo to chyba czas na nią. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać, mamy jeszcze chwilę dla siebie.

Falcia 8 stron obrony nie załatwi ale zawsze to 8 stron do przodu. Strasznie było mi się do tego wziąć, grunt to zebrać jak najwięcej literatury, wtedy jakoś idzie. Nie odpuszczaj, pisz ile dasz radę, nawet jak masz podejść na drugi termin. Wczoraj spotkałam koleżankę, miała się bronić w zeszłym roku a teraz ryczy, że już 3 termin i nie wie czy na pewno się wyrobi. Po szkole życie idzie w swoją stronę, tym bardziej nie ma się czasu na pisanie. Dlatego działaj kochana na świeżo, to i tak jest łatwiejsze

kas randka???? Opowiadaj co i jak

A włosy jakie doczepiłaś? Na klipy czy pasemka? Sama przedłużałam z 10 lat, o matko to tak wchodzi w krew, że potem nie można przestać ! No ale za ten efekt można się dać pokroić
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:50   #2019
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1
Gdzie się wszyscy podziali?
Ej, kurka, ja jestem ostatnio mocno zajęta ale reszta mogłaby coś dorzucić od siebie
postawiłaś mnie do pionu, a więc nadrabiam zaległości

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Śpiewamy z moim zespołem całe dnie jak jestem w domu Chyba sąsiedzi mają nas już dość ale rzeczywiście to jest odprężające. Kąpiel z dodatkami na mnie nie działa, bo po 10 minutach lenistwa zaczynam wstawiać w głowie kolejne cytaty do pracy i muszę zaraz lecieć do laptopa żeby myśl mi nie uciekła Ale chyba za 2-3 dni WRESZCIE skończę. Dziś podsumowania i wnioski, potem jakieś poprawki i uzupełnienie, streszczenie na polski i angielski i koniec
do wanny zabierz notes, po co latać do komputera, skoro można zrobić 2 rzeczy zamiast 1?


Cytat:
Napisane przez kudlik_kk
Ja w przeciągu 7 lat wysłałam chyba z tysiąc, albo coś koło tego. Finał: jedna rozmowa, na której dowiedziałam się, że jestem wieśniaczką
czyli musisz zrobić coś więcej, skoro samo wysyłanie nie wystarcza: przejść się z cv do ewentualnych miejsc pracy

Cytat:
Napisane przez scrabble1
Jak już nie ma chętnych to się pochwalę.... U mnie beznadzieja, żyć się odechciewa. Inżynierka mnie wykańcza, ciągle jakieś poprawki, ganianie za terminami, dziś byłam ostatni raz na zajęciach. Szok jak to minęło, 4 lata i do widzenia. Powinnam się cieszyć, poza tym w poniedziałek mam 30 urodziny, cudownie tylko nie ma czego świętować, moja Kulcia jest chora, tak bardzo, że chyba jutro będę musiała ją uśpić. 15 lat razem, to moja najlepsza przyjaciółka. Nie będzie urodzin, nie ma z czego się cieszyć.
w ten poniedziałek urodziny?
15 lat to dużo, musisz podejść do tego z dystansem, wiadomo że na zwierzaki (i nie tylko) nadejdzie kiedyś czas

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka
o pierwsze coś mi się zepsuło w cudownej aplikacji na telefonie i powiadomienia o nowych postach poznikały. :/

Za chwilę nadrobię co tu się działo.

Z bardziej ekscytujących rzeczy:
1. pierwszy raz w życiu przyczepiłam sobie paznokcie przedziwne uczucie. kupiłam takie imPress - 30 zł. nie są za długie, nie za krótkie, wszystko zajęło mi 10 minut. zobaczymy na jak długo.
2. kupiłam sobie doczepiane włosy. jak dla mnie efekt wow! przez całe życie miałam mało cieniutkich włosów, nagle dwa razy więcej
3. ide na randkę

czy zalało którąś z Was? czy wszystkie bezpieczne? mam nadzieje, że tak. pogoda jest najgorsza chyba jaka może być co? dziś niby w Warszawie cieplej, ale nie do końca.

ja nareszcie mam wolny weekend i spędzam go na cudownym lenistwie. współczuję inż i licencjatów.
paznokcie, włosy - cały komplet mnie z kolei w ogóle nie kręci nic doczepianego, nieswojego
powodzenia na randewu!
jam bezpieczna, niezalana

mowa o tych inż/lic, trochę wstyd, ale jeszcze nie orientuje się w tym za bardzo, choć chyba już co nieco powinnam
w każdym razie scrabbi masz głowę na karku, dasz radę, a fallen 8 stron... jeszcze tylko 32!

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus
w takich chwilach cieszę się, że co miałam napisać to już napisałam, i studia za mną. Chociaż momentami myślę by coś jeszcze postudiować
U mnie pada cały tydzień, ale bez powodzi, zima sucha to ziemia wszystko przyjmie
a ja przeglądałam wczoraj jeszcze książki i zeszyty z czasów gimnazjum i liceum...były na strychu i trzeba było w końcu zrobić porządek. z 3 wielkich toreb zostawiłam 1. wszystko przejrzałam i tak mi tęskno do czasów szkolych, ale właśnie do gim/lo... te lektury, wiersze, pisemne wypowiedzi
ale troszkę mnie to nakręciło pozytywnie do studiów, nawet się dziś trochę uczyłam

dziewuchy, była któraś na Nocy Muzeów?
__________________

Edytowane przez Annify
Czas edycji: 2014-05-18 o 21:53
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 23:12   #2020
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Ja mam zapiernicz przed sesją - trzeba było się wziąć ostro do nauki.
Z innych rzeczy to mnie osyfiło - odstawiłam maści od dermatologa, bo tylko podrażnienia miałam a mazidła prawie nic nie dawały. Po sesji idę do endokrynologa.
Jeśli chodzi o uczucia to pustka i mam wrażenie, że zawsze już tak będzie...

Scrabble szkoda pieska... a promotorem się nie przejmuj - jak oni uwielbiają pokazywać na uczelni jacy to oni ważni i mądrzy są... irytujące czasami.
Kaś jak randeczka?
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 23:27   #2021
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

zatem... He is so dreamy! mcdreamy.

Włosy clip-in. nie wiem czemu ale zalozyłam i czuje sie jak prawdzwa bombshell. paznokcie mnie troche denerwują. czuje sie jak plastik. jeszcze te ktore wybrałam są koloru brzoskwiniowego. myslalam ze beda piekne a są takie średnie. :/ ale... przynajmniej raz w zyciu mam kwadraty

pochwale się: w tym miesiacu kupiłam szminkę z MAC. pierwsza w życiu. Angel. czekam aż przyjdzie.

macie takie kosmetyki, które zawsze dają wam mega dawkę szczęścia? albo super dawkę pewności siebie?

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Ja swojego pieska pożegnałam po 15 latach. Była ze mną od szczeniaczka. Nie była chora, była zwyczajnie starutka. Kochane zwierzę, poczciwe. Dalej mi smutno jak o tym myślę, a było to 3 lata temu.

Przechodziłam też z moją najbliższą przyjaciółką, przez chorobę jej suni. Ona miała szczególną więź ze zwierzątkiem. Niestety musiała uśpić pieska - miał potwornego raka, z przerzutami itd. Pamiętam jak dzwoniła do mnie o 3 w nocy i płakałyśmy razem przez telefon.

Niby zwięrzęta to tylko zwierzeta, ale to aż zwierzęta. Teraz mam kotka i nie wyobrażam sobie, że miałoby mu się coś stać.

scrabbi
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 08:05   #2022
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Nie śpię bo piszę licencjat...

Hahaha, Annify dzięki za pocieszenie, że to jeszcze tylko 32 strony. Terminy lecą jak porąbane... Ale mam nadzieję, że w lipcu jednak się obronię

Scrabble - Najlepszego z okazji wyjścia z młodości ... I wejścia w kolejną oczywiście

Pochwalę się, a co mi tam - dzisiaj jest trzecia rocznica poznania się z Wiesławem Podziwiam, że ze mną tyle wytrzymał. I że ja z nim wytrzymałam tyle...
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 08:33   #2023
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
zatem... He is so dreamy! mcdreamy.

pochwale się: w tym miesiacu kupiłam szminkę z MAC. pierwsza w życiu. Angel. czekam aż przyjdzie.

macie takie kosmetyki, które zawsze dają wam mega dawkę szczęścia? albo super dawkę pewności siebie?

Ja swojego pieska pożegnałam po 15 latach. Była ze mną od szczeniaczka. Nie była chora, była zwyczajnie starutka. Kochane zwierzę, poczciwe. Dalej mi smutno jak o tym myślę, a było to 3 lata temu.

Przechodziłam też z moją najbliższą przyjaciółką, przez chorobę jej suni. Ona miała szczególną więź ze zwierzątkiem. Niestety musiała uśpić pieska - miał potwornego raka, z przerzutami itd. Pamiętam jak dzwoniła do mnie o 3 w nocy i płakałyśmy razem przez telefon.

Niby zwięrzęta to tylko zwierzeta, ale to aż zwierzęta. Teraz mam kotka i nie wyobrażam sobie, że miałoby mu się coś stać.

scrabbi
widać randeczka się udała ale to tylko tyle na ten temat?

kosmetyki które dają mega dawkę szczęścia? myślisz, że kosmetyk to potrafi?
u mnie jest tak, że nowe kosmetyki sprawiają przyjemność, bo lubię kupować, stosować, testować...
odnośnie pewności siebie - tusze do rzęs - super, że są! mając powiedzmy firany czuję się pewniej siebie i ewentualnie podkład kryjący zaczerwienienia.

odnośnie zwierzaków. niby to tylko ziwerzęta jak napisałaś, ale jednak mając takie pod dachem tyle lat... nie sposób się nie przyzwyczaić.
ja też miałam pewną bardzo smutną historię odnośnie pieska o której ciągle pamiętam, choć nie chcę

Cytat:
Napisane przez fallenart91
Nie śpię bo piszę licencjat...

Hahaha, Annify dzięki za pocieszenie, że to jeszcze tylko 32 strony. Terminy lecą jak porąbane... Ale mam nadzieję, że w lipcu jednak się obronię

Scrabble - Najlepszego z okazji wyjścia z młodości ... I wejścia w kolejną oczywiście

Pochwalę się, a co mi tam - dzisiaj jest trzecia rocznica poznania się z Wiesławem Podziwiam, że ze mną tyle wytrzymał. I że ja z nim wytrzymałam tyle...
fallen w końcu to 8 stron do przodu nie?

3 lata to spory kawałek czasu wyobrażasz sobie przyszłość taką poważniejszą z nim?

Scrabble solenizantko, sto lat
oby wszystko układało się po twojej myśli! i dużo radości!
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:17   #2024
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Scrabble Wszystkiego Najlepszego, Spełnienia Wszystkich Marzeń
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:03   #2025
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
w ten poniedziałek urodziny?
15 lat to dużo, musisz podejść do tego z dystansem, wiadomo że na zwierzaki (i nie tylko) nadejdzie kiedyś czas



mowa o tych inż/lic, trochę wstyd, ale jeszcze nie orientuje się w tym za bardzo, choć chyba już co nieco powinnam
w każdym razie scrabbi masz głowę na karku, dasz radę, a fallen 8 stron... jeszcze tylko 32!

ale troszkę mnie to nakręciło pozytywnie do studiów, nawet się dziś trochę uczyłam
Tak, urodziny mam dziś, 30 lat minęło jak jeden dzień Mama dzwoniła, że jest w szoku, bo jej najmłodsza dzidzia ma już 30 na karku

Annify wiem, że taka kolej rzeczy ale jak to przetrwać? Wykańcza mnie ta jej choroba, ciągle jesteśmy u weta, ciągle zastrzyki ze sterydów dostaje i się bardzo poprawia no ale...

Ty też studiujesz? Na którym jesteś roku?

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;46516960]Ja mam zapiernicz przed sesją - trzeba było się wziąć ostro do nauki.
Z innych rzeczy to mnie osyfiło - odstawiłam maści od dermatologa, bo tylko podrażnienia miałam a mazidła prawie nic nie dawały. Po sesji idę do endokrynologa.
Jeśli chodzi o uczucia to pustka i mam wrażenie, że zawsze już tak będzie...

Scrabble szkoda pieska... a promotorem się nie przejmuj - jak oni uwielbiają pokazywać na uczelni jacy to oni ważni i mądrzy są... irytujące czasami.
Kaś jak randeczka?[/QUOTE]
Jaka pustka w uczuciach? Na pewno nie będzie tak na zawsze, zobaczysz, chłop Ci spadnie z nieba niewiadomo kiedy. Spodziewaj się niespodziewanego
Zawsze tak jest, człowiek chodzi sobie spokojnie po tym świecie a tu jak grom z jasnego nieba spada na niego piorun zwany miłością Oby tylko trafił Ci się dobry chłopak, to najważniejsze!

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
zatem... He is so dreamy! mcdreamy.

Włosy clip-in. nie wiem czemu ale zalozyłam i czuje sie jak prawdzwa bombshell. paznokcie mnie troche denerwują. czuje sie jak plastik. jeszcze te ktore wybrałam są koloru brzoskwiniowego. myslalam ze beda piekne a są takie średnie. :/ ale... przynajmniej raz w zyciu mam kwadraty

pochwale się: w tym miesiacu kupiłam szminkę z MAC. pierwsza w życiu. Angel. czekam aż przyjdzie.

macie takie kosmetyki, które zawsze dają wam mega dawkę szczęścia? albo super dawkę pewności siebie?

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Ja swojego pieska pożegnałam po 15 latach. Była ze mną od szczeniaczka. Nie była chora, była zwyczajnie starutka. Kochane zwierzę, poczciwe. Dalej mi smutno jak o tym myślę, a było to 3 lata temu.

Przechodziłam też z moją najbliższą przyjaciółką, przez chorobę jej suni. Ona miała szczególną więź ze zwierzątkiem. Niestety musiała uśpić pieska - miał potwornego raka, z przerzutami itd. Pamiętam jak dzwoniła do mnie o 3 w nocy i płakałyśmy razem przez telefon.

Niby zwięrzęta to tylko zwierzeta, ale to aż zwierzęta. Teraz mam kotka i nie wyobrażam sobie, że miałoby mu się coś stać.

scrabbi
Mi taką niesamowitą pewność siebie dawały przedłużone włosy Swoich nigdy nie mogłam zapuścić, bo wiecznie prostowałam i się łamały a przedłużone po kilku godzinach do pasa to było coś niesamowitego. Z kosmetyków chyba nic takiego nie mam, no może FEG serum na porost rzęs działa cuda, rosną takie piękne, że nie raz ich nawet nie maluję i jestem bardzo zadowolona

Na MACa czekam aż pojawi się w Douglasie, bo do Wawy mam za daleko a w ciemno nie chcę zamawiać.

No i jeszcze moja psina ma właśnie raka, pełno przerzutów na brzuchu, na operację było za późno jak go wykryli dlatego robimy co się da a żeby było mało to w kwietniu uśpiliśmy kota, bo też miał raka, masakra jakaś. U nas zawsze było po kilka zwierzaków w domu, no przynajmniej pies i kot a teraz taka historia Cała rodzinka to przeżywa.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Nie śpię bo piszę licencjat...

Hahaha, Annify dzięki za pocieszenie, że to jeszcze tylko 32 strony. Terminy lecą jak porąbane... Ale mam nadzieję, że w lipcu jednak się obronię

Scrabble - Najlepszego z okazji wyjścia z młodości ... I wejścia w kolejną oczywiście

Pochwalę się, a co mi tam - dzisiaj jest trzecia rocznica poznania się z Wiesławem Podziwiam, że ze mną tyle wytrzymał. I że ja z nim wytrzymałam tyle...
Dziękuję druga młodość oficjalnie zaczyna się dziś
Tobie też wszystkiego najlepszego! No koleżanko też jestem zaskoczona, że po tych wszystkich perypetiach trwacie razem Fajnie, że się układa, chyba musieliście się dotrzeć

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość

kosmetyki które dają mega dawkę szczęścia? myślisz, że kosmetyk to potrafi?
u mnie jest tak, że nowe kosmetyki sprawiają przyjemność, bo lubię kupować, stosować, testować...




Scrabble solenizantko, sto lat
oby wszystko układało się po twojej myśli! i dużo radości!
Dziękuję Oby się układało po myśli... teraz tylko obrona

Ja też jestem testerowym- zbieraczem. Chęć posiadania mnie wkurza, jak ją zaspokoję to połowa rzeczy leży i poluję na następne. Powinnam być zawodowym testerek kosmetyków, chyba mijam się z powołaniem z tą inżynierką

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Scrabble Wszystkiego Najlepszego, Spełnienia Wszystkich Marzeń
Dzięki kochana Marzenie jak pisałam, teraz jest jedno, inżynierka i święty spokój
Ale się nastukałam zamiast mieszkanie ogarniać na zlot głodnych gości
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-05-19 o 11:53
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 16:12   #2026
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

No właśnie ja pojechałam sobie wracając z pracy do MAC zeswatchowałam co się dało, znalazłam to czego będę porządać i sukcesywnie będę sobie robić małe prezenty jak tylko douglas.pl rozpieści -20%

O te kosmetyki "poprawiające humor" pytam, bo tak wszędzie pojawia się na yt motyw "jaka szminka daje Ci najwięcej pewności siebie/poprawia humor". myślałam o tym i chyba nie mam takiej rzeczy.

Kupiłam kolejny super wynalazek z Korei - tasiemki do podklejania powiek. Aplikacja trwa sekundę i efekt jest niesamowity. Prawie operacja plastyczna. 50 sztuk kosztuje 4 zł... jak dla mnie magia.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

i oczywiście najlepsze życzenia spóźnione ale szczere! wszystkich marzeń spełnienia!
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 17:38   #2027
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Gdzieś trafiłam na te tasiemki ale jak to pomalować? Proszę o instruktaż Naklejasz na powiekę a jak chcesz zrobić jakiś smoky to co?

No i dziękuję bardzo
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 21:58   #2028
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
No właśnie ja pojechałam sobie wracając z pracy do MAC zeswatchowałam co się dało, znalazłam to czego będę porządać i sukcesywnie będę sobie robić małe prezenty jak tylko douglas.pl rozpieści -20%

O te kosmetyki "poprawiające humor" pytam, bo tak wszędzie pojawia się na yt motyw "jaka szminka daje Ci najwięcej pewności siebie/poprawia humor". myślałam o tym i chyba nie mam takiej rzeczy.

Kupiłam kolejny super wynalazek z Korei - tasiemki do podklejania powiek. Aplikacja trwa sekundę i efekt jest niesamowity. Prawie operacja plastyczna. 50 sztuk kosztuje 4 zł... jak dla mnie magia. :p
że co takiego, tasiemki do poklejania powiek? dziwnie to brzmi

kosmetyki poprawiające humor, mhm, no niech będzie. no to mi poprawia humor kosmetyk, który wygładza nierówności skóry na udach dzisiaj go wynalazłam: olej z kiełków pszenicy. wysmarowałam uda i tadam, prawie że efekt żelazka.

no właśnie, zapomniałam wspomnieć o tym, że skończyłam te zabiegi żelazkiem antycellulitowym+drenaż limfatyczny.

Cytat:
Napisane przez scrabble1
Ty też studiujesz? Na którym jesteś roku?
studiuję, na 2
a nigdy nie wspominałam?

Scrabb, i jak urodziny świętowałaś?
__________________

Edytowane przez Annify
Czas edycji: 2014-05-20 o 22:00
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 22:34   #2029
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

makijaż lepiej podobno błyszczący, nie testowałam jeszcze z mocnym, wpiszcie sobie w necie "tasiemki powieki" i wyskakuje.
Bałam się, że za głupia jestem i nie wyjdzie mi naklejenie czegoś takiego.. efekt magiczny wręcz. : cojest:
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 04:48   #2030
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
makijaż lepiej podobno błyszczący, nie testowałam jeszcze z mocnym, wpiszcie sobie w necie "tasiemki powieki" i wyskakuje.
Bałam się, że za głupia jestem i nie wyjdzie mi naklejenie czegoś takiego.. efekt magiczny wręcz. : cojest:
To są tasiemki do podklejania powiek,czy takie a'la kreski, bo mam dwie opcje do wyboru,a nie wiem, którą polecasz
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 07:57   #2031
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kas_fiuka Pokaż wiadomość
makijaż lepiej podobno błyszczący, nie testowałam jeszcze z mocnym, wpiszcie sobie w necie "tasiemki powieki" i wyskakuje.
Bałam się, że za głupia jestem i nie wyjdzie mi naklejenie czegoś takiego.. efekt magiczny wręcz. : cojest:
wpisawszy, zobaczywszy. nie wiedziałam do tej pory o istnieniu czegoś takiego.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus
To są tasiemki do podklejania powiek,czy takie a'la kreski, bo mam dwie opcje do wyboru,a nie wiem, którą polecasz
chyba chodzi o te tasiemki do poklejania powiek, naklejane kreski to co innego a zastanawiasz się nad zastosowaniem? ja swoją drogą ciekawa jestem tych naklejanych kresek, ale nigdzie w drogeriach nie widziałam. mogłabym wypróbować, choć raczej kłopotów z rysowaniem kreski nie mam, ale zawsze to zaoszczędzonych parę sekund (chyba)
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 08:39   #2032
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
wpisawszy, zobaczywszy. nie wiedziałam do tej pory o istnieniu czegoś takiego.



chyba chodzi o te tasiemki do poklejania powiek, naklejane kreski to co innego a zastanawiasz się nad zastosowaniem? ja swoją drogą ciekawa jestem tych naklejanych kresek, ale nigdzie w drogeriach nie widziałam. mogłabym wypróbować, choć raczej kłopotów z rysowaniem kreski nie mam, ale zawsze to zaoszczędzonych parę sekund (chyba)
Marka Essence miała "naklejany eyeliner". Mówiła o tym Red Lipstick Monster - podobno jest strasznie niewygodny i wygląda bardzo... wyzywająco? Teatralnie? Podobno też widać, że to jest naklejone, bo klej jest do i kąciki się szybko odklejają

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=m-xo...g8zgGklhcEB40P

Edytowane przez fallenart91
Czas edycji: 2014-05-21 o 08:41
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 11:39   #2033
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
że co takiego, tasiemki do poklejania powiek? dziwnie to brzmi

kosmetyki poprawiające humor, mhm, no niech będzie. no to mi poprawia humor kosmetyk, który wygładza nierówności skóry na udach dzisiaj go wynalazłam: olej z kiełków pszenicy. wysmarowałam uda i tadam, prawie że efekt żelazka.

no właśnie, zapomniałam wspomnieć o tym, że skończyłam te zabiegi żelazkiem antycellulitowym+drenaż limfatyczny.


studiuję, na 2
a nigdy nie wspominałam?

Scrabb, i jak urodziny świętowałaś?
I jak te zabiegi, jesteś zadowolona?

Moje świętowanie było raczej skromne, bo gonię z inżynierką. Jeszcze tydzień muszę wytrwać a potem sobie odbiję Jak jesteś na 2 roku to wszystko przed Tobą Moja najlepsza rada, nie czekaj na ostatnią chwilę z pracą na obronę, bo można się wtedy wykończyć psychicznie !

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
wpisawszy, zobaczywszy. nie wiedziałam do tej pory o istnieniu czegoś takiego.



chyba chodzi o te tasiemki do poklejania powiek, naklejane kreski to co innego a zastanawiasz się nad zastosowaniem? ja swoją drogą ciekawa jestem tych naklejanych kresek, ale nigdzie w drogeriach nie widziałam. mogłabym wypróbować, choć raczej kłopotów z rysowaniem kreski nie mam, ale zawsze to zaoszczędzonych parę sekund (chyba)
Jest trochę tych tasiemek na allegro, zamówiłam takie przezroczyste ale jest jakiś problem z kosztami dostawy, poczekam aż sprzedawca mi odpisze. Fajnie wyglądają, na moje oko najpierw trzeba zrobić makijaż potem podkleić. Ciekawe co z tego wyjdzie?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 18:39   #2034
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

A co daje takie podklejenie? Ja kurcze zielona w temacie jestem Moje powieki są całkiem ok, i nie mam potrzeby podklejać, ale warto wiedzieć co w modzie piszczy Ponoć świetne kreski robi się nicią dentystyczną, maźnie w tuszu i bach
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:33   #2035
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Marka Essence miała "naklejany eyeliner". Mówiła o tym Red Lipstick Monster - podobno jest strasznie niewygodny i wygląda bardzo... wyzywająco? Teatralnie? Podobno też widać, że to jest naklejone, bo klej jest do i kąciki się szybko odklejają

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=m-xo...g8zgGklhcEB40P
dziena, obejrzałam. strasznie grube te kreski, i jak mają się odklejać to ja dziękuję za taką zabawę, bo kleju do sztucznych rzęs nie posiadam. ale podoba mi się na oku, całkiem efektownie wygląda.
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:36   #2036
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Kreski nicią? To jestem ograniczona, pierwsze słyszę Ciekawe co by z tego wyszło?

Zamówiłam tasiemki i kilka innych rzeczy, łącznie wyszło mi 17 zł a za przesyłkę 33 . Coś allegro źle naliczało i pani napisała abym zrobiła normalny przelew + 9 zł za priorytet. Weszłam na konto, wpisuję adres a sklep z mojego miasta. Jutro odbiorę osobiście

Tasiemki raczej do opadających powiek ale chyba nie tylko, widziałam dziewczyna używała w filmiku żeby zmienić kształt oka, wtedy nawet kreski można inaczej malować.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:42   #2037
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
I jak te zabiegi, jesteś zadowolona?

Moje świętowanie było raczej skromne, bo gonię z inżynierką. Jeszcze tydzień muszę wytrwać a potem sobie odbiję Jak jesteś na 2 roku to wszystko przed Tobą Moja najlepsza rada, nie czekaj na ostatnią chwilę z pracą na obronę, bo można się wtedy wykończyć psychicznie !
jestem zadowolona, bo spróbowałam czegoś nowego. co prawda efekty występują tak może w 30%, ale myślę że to 'zdrowo', że coś tam na te uda i tyłek miałam zrobione. tak naprawdę efekt zależy też od kosmetyczki - robiły mi dwie, w czym jedna robiła mi raczej delikatnie i jednostajnie, a druga dosłownie sie na mnie wyżyła (ale nie poziomem ustawień maszyny, tylko ręcznie) zataczała kółka, masowała, góra-dół, na boki. stwierdziła, że skoro ma taką okazję (bo mam zbitą skórę, a nie 'ciągnącą się') to mi zrobi po swojemu wyszłam od niej z mega siniakiem, ale przód ud miałam wizualnie piękniejszy
sądzę, że gdybym się zdecydowała na serię zabiegów u niej, to efekty byłyby lepsze.

a z obroną - to kiedy mam zacząć się przygotowywać najlepiej?

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
A co daje takie podklejenie? Ja kurcze zielona w temacie jestem Moje powieki są całkiem ok, i nie mam potrzeby podklejać, ale warto wiedzieć co w modzie piszczy Ponoć świetne kreski robi się nicią dentystyczną, maźnie w tuszu i bach
oryginalny sposób ale jak to wypróbować jeśli mam tusz, ale w buteleczce od eyelinera?
ja z tymi też tasiemkami raczej nie będę kombinować, myślę że nie ma po co
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:58   #2038
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
jestem zadowolona, bo spróbowałam czegoś nowego. co prawda efekty występują tak może w 30%, ale myślę że to 'zdrowo', że coś tam na te uda i tyłek miałam zrobione. tak naprawdę efekt zależy też od kosmetyczki - robiły mi dwie, w czym jedna robiła mi raczej delikatnie i jednostajnie, a druga dosłownie sie na mnie wyżyła (ale nie poziomem ustawień maszyny, tylko ręcznie) zataczała kółka, masowała, góra-dół, na boki. stwierdziła, że skoro ma taką okazję (bo mam zbitą skórę, a nie 'ciągnącą się') to mi zrobi po swojemu wyszłam od niej z mega siniakiem, ale przód ud miałam wizualnie piękniejszy
sądzę, że gdybym się zdecydowała na serię zabiegów u niej, to efekty byłyby lepsze.

a z obroną - to kiedy mam zacząć się przygotowywać najlepiej?

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------



oryginalny sposób ale jak to wypróbować jeśli mam tusz, ale w buteleczce od eyelinera?
ja z tymi też tasiemkami raczej nie będę kombinować, myślę że nie ma po co
Ja żałuję, że za licencjat zabrałam się tak późno - okolice Wielkanocy I teraz zasuwam jak osioł :P Jak będziesz mieć ostatni semestr i więcej czasu to wtedy pisz Powolutku, do przodu. A nie na HURRA! i wtedy siedzisz i nie masz mózgu po kilku godzinach pisania
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:12   #2039
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Ja żałuję, że za licencjat zabrałam się tak późno - okolice Wielkanocy I teraz zasuwam jak osioł :P Jak będziesz mieć ostatni semestr i więcej czasu to wtedy pisz Powolutku, do przodu. A nie na HURRA! i wtedy siedzisz i nie masz mózgu po kilku godzinach pisania
Dobrze mówisz Ja wybrałam temat rok temu a zabrałam się tak na serio za pisanie chyba w lutym, potem ferie, przerwa i nie wiadomo kiedy to poleciało A teraz stres, czas goni, jakieś poprawki A i szukaj sobie tematu zawczasu, to klucz do sukcesu. Koleżance przydzielił temat i biedna tak się z tym męczy, że szkoda gadać. Popatrz w czym jesteś dobra, co Ci łatwo przychodzi i zaklep temat na początku.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:21   #2040
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

na 5 letnich studiach, najpierw piszę pracę na 3 roku i później na 5?
sama mogę sobie wymyślić temat? kiedy i jak są wybierane tematy?
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-07 15:15:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.