Wszystko o Avonie - cz.36 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-27, 15:46   #4561
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Złożyłam wieczorem zamówienie, a dziś drugie o 9 i je połączyli, coś wolno pracują skoro tamto nie było pobrane jeszcze

Dostałam wczoraj zamówienie od nowych klientek, a dziś zrezygnowały, bo inna sprzedaje z opustem wszystko, a nie po cenach katalogowych Zamówienie było na jakieś 100zł, miałam duży opust więc zapłacę z 60zł, a nie opłaca się zwracać, bo zamawiały duże żele i płyny do kąpieli. Nie wiem co ja z tymi płynami zrobię

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
Ja mam tą z czarnym wzorkiem z zeszłego roku i nic nie farbuje . Może kup takie chusteczki w Rosie do prania kolorów, super się sprawdzają i są tanie.
Jeszcze tańsze rzucają co jakiś czas w Biedronce, a działanie to samo
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:05   #4562
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Złożyłam wieczorem zamówienie, a dziś drugie o 9 i je połączyli, coś wolno pracują skoro tamto nie było pobrane jeszcze

Dostałam wczoraj zamówienie od nowych klientek, a dziś zrezygnowały, bo inna sprzedaje z opustem wszystko, a nie po cenach katalogowych Zamówienie było na jakieś 100zł, miałam duży opust więc zapłacę z 60zł, a nie opłaca się zwracać, bo zamawiały duże żele i płyny do kąpieli. Nie wiem co ja z tymi płynami zrobię

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------


Jeszcze tańsze rzucają co jakiś czas w Biedronce, a działanie to samo
Super, dobrze wiedzieć
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:10   #4563
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Wiecie czy zestawy Famme już są? Miały być od dziś a dziś żółte światło
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 16:24   #4564
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Na wystawionej dzisiaj do południa fakturze mam masło oliwkowe z kwiatem pomarańczy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:20   #4565
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

wysłałam dziś 2 zamówienia- nawet smsy z informacją, że faktury są wystawione już zdążyły dotrzeć a podglądu jak nie było, tak nie ma

patrząc na kwotę do zapłaty są braki

podejrzewam, że o sukience różowej można pomarzyć
wkurza mnie takie coś bo skoro raz jej nie było więc klientka zgodziła się czekać ileś dni, że ma być dostępna pod koniec listopada a teraz oni napiszą, że będzie po 26.12

a oczywiście zrezygnować nie można -nim ją przyślą .....



pojawił się w końcu podgląd :

16 0038-0 FAR AWAY EDP 50ML 1
Produkcja opóźniona, przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień po 2014-11-30
16 2084-2 KOSMETYCZKA 1
Produkcja opóźniona, przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień po 2014-11-28
16 6659-7 PEDZEL DO ROZU 1
Produkcja opóźniona, przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień po 2014-11-28

WCZEŚNIEJSZE BRAKI DOŁĄCZONE DO BIEŻĄCEGO ZAMÓWIENIA

16 0257-6 NAT FARBKA KAPIELOWA ROZBRYKANA GRUSZKA 1
Produkcja opóźniona, przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień po 2014-12-01
16 1051-2 HELLO KITTY WODA ZAPACHOWA. ED. LIM. 1
Produkcja opóźniona, przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień po 2014-11-30
16 5622-6 AVON EXPLORATION EDT 1
Produkcja opóźniona, przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień po 2014-11-30
15 0728-6 REKREACYJNA SUKIENKA Z KAPTUREM ROZM.M 2
Produkcja opóźniona, przepraszamy. Doślemy w jednym z kolejnych zamówień po 2014-12-29

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2014-11-27 o 17:38
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:22   #4566
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Odebrałam dziś paczkę z pełnowymiarowymi podkładami itd.

Podkład Idealna Cera Natural Beige przetestowałam na całej twarzy i okazał się za ciemny i trochę widoczny (po naświetleniu ), także zwrócę lub oddam mamie. Bardziej chyba pasowałby mi Nude, ale jednak za tą widoczność już go nie chcę.

Podkład Miracle Luxe Natural Glamour jest jaśniejszy od tego powyżej, także na razie wygląda dobrze i ładnie się stapia (w dalszym ciągu, bo z próbki to ciężko było) - jutro wypróbuję go w pracy, jak się sprawdza po całym dniu. Mam obawy, że jednak Nude Bodice mogło być lepsze... Zobaczymy.

Farba do włosów - rękawiczki przyszły dziadowskie, przyczepione do instrukcji.

Cień supertrwały w kremie - kolor Forever Bronze jest ładny, jeśli ktoś lubi delikatny makijaż. Dla mnie za jasny/delikatny. Trochę zmarzł, także musiałam poczekać aż posiedzi w ciepełku - rozprowadza się dobrze, na razie nie roluje, ładnie połyskuje.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:37   #4567
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
wysłałam dziś 2 zamówienia- nawet smsy z informacją, że faktury są wystawione już zdążyły dotrzeć a podglądu jak nie było, tak nie ma

patrząc na kwotę do zapłaty są braki

podejrzewam, że o sukience różowej można pomarzyć
wkurza mnie takie coś bo skoro raz jej nie było więc klientka zgodziła się czekać ileś dni, że ma być dostępna pod koniec listopada a teraz oni napiszą, że będzie po 26.12

a oczywiście zrezygnować nie można -nim ją przyślą .....
Można zrezygnować. Jeśli data przy zamawianiu była inna, a potem ją przesunęli wykasują Ci to. Zwłaszcza jak data dostępności jest przesunięta aż na po Świętach.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 17:46   #4568
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Można zrezygnować. Jeśli data przy zamawianiu była inna, a potem ją przesunęli wykasują Ci to. Zwłaszcza jak data dostępności jest przesunięta aż na po Świętach.

oby tak się stało, bo oczywiście co innego mi odpisali :

Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że nie ma możliwości zrezygnowania z zamówionego produktu, który jest chwilowo niedostępny. Taka informacja widnieje na stronie internetowej www.avon.pl. Dodatkowo przy składaniu zamówienia istnieje możliwość sprawdzenia dostępności produktu - tym samym od razu mogą Państwo zdecydować czy chcą oczekiwać na taki produkt czy nie.


Z pozdrowieniami,
xxxxxxxxx
Obsługa Internetu
Avon Cosmetics Polska
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 17:48   #4569
migotka35
Raczkowanie
 
Avatar migotka35
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Można zrezygnować. Jeśli data przy zamawianiu była inna, a potem ją przesunęli wykasują Ci to. Zwłaszcza jak data dostępności jest przesunięta aż na po Świętach.
Raz ich poprosiłam o wykasowanie ( też termin był przesuwany) to odpowiedzieli mi, że nie wykasują i żebym następnym razem rozważnie składała zamówienie
migotka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:01   #4570
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez migotka35 Pokaż wiadomość
Raz ich poprosiłam o wykasowanie ( też termin był przesuwany) to odpowiedzieli mi, że nie wykasują i żebym następnym razem rozważnie składała zamówienie
Jak to? Przecież my rozważnie robimy zamówienia , to ich wina że przesuwają terminy dostępności Ja bym uparcie dążyła do swego
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:11   #4571
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
jak mnie niektóre babki irytują

pisze do mnie wczoraj babka która zamawiała u mnie z rok temu że ona chce wodę Ultra sexy Pink z Focusa(gazetkę ma z neta) a ja do niej że to jest oferta dla konsultantek a nie dla klientek i nie mogę jej zamówić tej wody bo ona jest limitowana a ja już jedną zamówiłam (napisałam jej tak bo jak bym miała zamówić z focusa to ja bym na tej wodzie nic nie zarobiła) a ona odpisała "ok" po czym po godzinie pisze do mojej siostry to samo no kurde tłumaczysz jak do ściany



ale lecicie z materiałem, nie było mnie od soboty a musiałam nadrobić 10 stron
Kiedyś napisała do mnie kobieta, która nazywała siebie moją stałą klientką - zamawiała ze dwa razy na rok Znalazła gazetkę netto w necie i pytała, za ile mogę jej sprzedać jakiś tam zestaw - widziała, że na allegro jest taniej. Odpisałam, że dokładnie za tyle, ile tam pisze, bo to oferta netto. Już się nie odezwała.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 18:49   #4572
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
oby tak się stało, bo oczywiście co innego mi odpisali :

Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że nie ma możliwości zrezygnowania z zamówionego produktu, który jest chwilowo niedostępny. Taka informacja widnieje na stronie internetowej www.avon.pl. Dodatkowo przy składaniu zamówienia istnieje możliwość sprawdzenia dostępności produktu - tym samym od razu mogą Państwo zdecydować czy chcą oczekiwać na taki produkt czy nie.


Z pozdrowieniami,
xxxxxxxxx
Obsługa Internetu
Avon Cosmetics Polska
Cytat:
Napisane przez migotka35 Pokaż wiadomość
Raz ich poprosiłam o wykasowanie ( też termin był przesuwany) to odpowiedzieli mi, że nie wykasują i żebym następnym razem rozważnie składała zamówienie
Mnie bez problemu wykasowali, bo udowodniłam,że jak zamawiałam był inny termin dostępności. Czyli znowu to samo, odpowiedź zależy od tego na kogo się trafi. Patusia22 - napisz jeszcze raz.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
Jak to? Przecież my rozważnie robimy zamówienia , to ich wina że przesuwają terminy dostępności Ja bym uparcie dążyła do swego
Dokładnie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:56   #4573
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez migotka35 Pokaż wiadomość
Raz ich poprosiłam o wykasowanie ( też termin był przesuwany) to odpowiedzieli mi, że nie wykasują i żebym następnym razem rozważnie składała zamówienie
Jak podają jakąś datę dostępności, ja to aprobuję i zamawiam. Wtedy rozumiem, że nie mogę zrezygnować. Widziałam i zamówiłam. Ale jeżeli przesuwają datę dostępności to już jest inna sprawa. I w tym momencie zachowują się nie fair. Np. Jeżeli składałam zamówienie i podali datę dostępności 19.11 a potem przesuwają ją o przeszło miesiąc na 26.12 to ewidentnie jest to ich wina. Ja rozważnie analizuję że 19.11 mi pasuje, ale to nie oznacza, ze pasuje mi 26.12.
Napisałam do nich dzisiaj, ciekawe co mi odpiszą.
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:58   #4574
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Ja piernicze z tymi brakami, oni to specjalnie robią żeby konsultantki robiły 500 zamówień
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:00   #4575
migotka35
Raczkowanie
 
Avatar migotka35
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
Jak to? Przecież my rozważnie robimy zamówienia , to ich wina że przesuwają terminy dostępności Ja bym uparcie dążyła do swego
Przy drugi raz przesuniętym terminie, specjalnie zrobiłam drugie zamówienie, żeby ściągnąć brak - to była jakaś torebka , taka beżowa, nie pamiętam nazwy- przy składaniu tego zamówienia przy torebce było zielone światło ( specjalnie sprawdzałam ) a na fakturze - brak...
Torebka miała być dla mnie więc ciśnienia nie miałam, ale to z siebie zrobili głupków (za przeproszeniem)...
migotka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:01   #4576
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Jak składałam zamówienie na sukienkę rekreacyjną z kapturem pierwszy raz miałam zieloną kropkę, a na fakturze brak!

U mnie niestety przez te braki kilka osób zrezygnowało, powiedziało, że nie lubi tak długo czekać i będą robili zakupy w sklepie albo w internecie z innych firm. Nie są przywiązani do Avon, zależy im na czasie. I tak moje zamówienia spadły o ok. 300zł. he Tak więc nie jest to chyba dobra polityka firmy.

Edytowane przez joannamm
Czas edycji: 2014-11-27 o 19:04
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:05   #4577
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Ogólnie tam się chyba coś w firmie źle dzieje bo dzisiaj mnie o to klientka wypytywała a ja nic nie wiem
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:10   #4578
bullfinchM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 411
GG do bullfinchM
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

dziewczyny jak się ma zapach secret fantasy midnight w porównaniu do zwykłego secret fantasy?
__________________
"Pamięć - ten diabeł, ten okrutny wróg spokoju"
bullfinchM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:28   #4579
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

karton 10kg na samej górze paczkomatu... no świetnie
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 19:29   #4580
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez joannamm Pokaż wiadomość
Jak składałam zamówienie na sukienkę rekreacyjną z kapturem pierwszy raz miałam zieloną kropkę, a na fakturze brak!

U mnie niestety przez te braki kilka osób zrezygnowało, powiedziało, że nie lubi tak długo czekać i będą robili zakupy w sklepie albo w internecie z innych firm. Nie są przywiązani do Avon, zależy im na czasie. I tak moje zamówienia spadły o ok. 300zł. he Tak więc nie jest to chyba dobra polityka firmy.
Może oni myślą ,że zyskują jak składamy na siłę zamówienia? A tak naprawdę ,to tracimy często przez ich opóźnienia klientki
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:33   #4581
ZanetaSlask
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Ja posłałam właśnie drugie zamówienie by ściągnąć braki.
Uzbierało się ich na prawie 400zł, ciekawe które z nich mi już dołączą.

Zastanawiają mnie też zestawy z perełkami. W poprzednim zamówieniu dostałam same perełki a pędzel w brakach, a teraz gdy wpisuje kod to przy brązującym np. pisze, że całkowity brak jest, ciekawe więc czy dostanę te pędzle... no bo inaczej jak mam rozliczyć tą klientkę ?
ZanetaSlask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:42   #4582
markac28
Raczkowanie
 
Avatar markac28
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Mnie już tak wk. ... te braki. Parę dni do końca katalogu a brakuje im prawie wszystkiego. Oni plajtują czy co? Katalogów mini nawet nikomu nie daje nie będę oczami świecić za dupną firmę.
markac28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:44   #4583
ZanetaSlask
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez markac28 Pokaż wiadomość
Mnie już tak wk. ... te braki. Parę dni do końca katalogu a brakuje im prawie wszystkiego. Oni plajtują czy co? Katalogów mini nawet nikomu nie daje nie będę oczami świecić za dupną firmę.
Przy kolejnej ankiecie odnośnie ostatniego katalogu, proponuję w każdym okienku "inne" wpisać skargę na braki :P. STRAJK xP
ZanetaSlask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:48   #4584
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Ja poza bransoletkami z literkami (mam ich chyba 8 zamówionych) nie miałam żadnego braku, a zamówienie wielkie
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 19:58   #4585
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Przez takie braki u mnie się posypało konsultantkowanie w Ori. Coraz mniej klientek chciało zamawiać, bo nigdy nie miały pewności czy do nich produkt dotrze... a braki były ogromne. Ja też nie miałam ochoty świecić oczami i się przerzuciłam na Avon.
Ale jak w Avonie będzie się robiło tak samo jak w Ori to też zrezygnuję, bo mi kolejny kłopot na głowie niepotrzebny...
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 20:06   #4586
markac28
Raczkowanie
 
Avatar markac28
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

A ja właśnie myślałam że w ori jest lepiej. Widać wszędzie dobrze gdzie nas nie ma😄
markac28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 20:11   #4587
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Może teraz się zmieniło, ale tak 2-3 lata temu to była tragedia. W każdym zamówieniu brakowało tak ok. 2-3 rzeczy, a zamówienia zazwyczaj nie przekraczały 200, więc to była mała pula kosmetyków, nawet nie chcę myśleć co się dzieje przy zamówieniach za 500-600 zł...
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 20:16   #4588
ZanetaSlask
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Może teraz się zmieniło, ale tak 2-3 lata temu to była tragedia. W każdym zamówieniu brakowało tak ok. 2-3 rzeczy, a zamówienia zazwyczaj nie przekraczały 200, więc to była mała pula kosmetyków, nawet nie chcę myśleć co się dzieje przy zamówieniach za 500-600 zł...
U mnie wyglądało to tak samo. Już niezbyt pamiętam, ale wydaje mi sie, ze nawet nie wiedzialam co przyjdzie a co jest w brakach ;>. w avon chociaz wiemy... ale jest coraz gorzej... jak sie zapisywalam do A to nie bylo takich brakow jakie miewam teraz.
ZanetaSlask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 20:16   #4589
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Przez takie braki u mnie się posypało konsultantkowanie w Ori. Coraz mniej klientek chciało zamawiać, bo nigdy nie miały pewności czy do nich produkt dotrze... a braki były ogromne. Ja też nie miałam ochoty świecić oczami i się przerzuciłam na Avon.
Ale jak w Avonie będzie się robiło tak samo jak w Ori to też zrezygnuję, bo mi kolejny kłopot na głowie niepotrzebny...
W Ori jak coś jest w brakach to już tego nie ma w tej cenie i nie będzie. W Avonie jest o tyle lepiej,że jak produktu chwilowo nie ma to Ty i tak możesz go później dostać w cenie promocyjnej.

Wg mnie te braki wynikają z ostrożnej oceny firmy co do ilości sprzedawanych kosmetyków w okresie przedświątecznym.Zrobili za małe zapasy. Oni chyba nie spodziewali się takiej nawałnicy.Np. u mnie koleżanka, która zamawia jeden kosmetyk na rok ( tak grzecznościowo) w tym tygodniu złożyła zamówienie na 430,00 zł.Aż do niej zadzwoniłam czy się przypadkiem nie pomyliła, bo myślałam,że to ze mną jest coś nie tak jak tą listę zobaczyłam.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 20:18   #4590
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Może teraz się zmieniło, ale tak 2-3 lata temu to była tragedia. W każdym zamówieniu brakowało tak ok. 2-3 rzeczy, a zamówienia zazwyczaj nie przekraczały 200, więc to była mała pula kosmetyków, nawet nie chcę myśleć co się dzieje przy zamówieniach za 500-600 zł...
W Avonie też można mieć ze 2-3 braki w każdym katalogu, wszystko zależy co akurat klientki zamówią A czasem można mieć na tysiąc i nie mieć żadnych braków.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 12:46:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.