Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-24, 09:01   #841
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
Moje dziewczyny od kijków znów miały lenia i nie chodziłyśmy ale ja swój plan na dziś wykonałam

A6W + program Smukłe Uda + Ramiona + A6W a że nadal czułam maliznę dorzuciłam sobie 10 min twistera w rytm muzyki

lena2601, ja mam program który się nazywa "smukłe uda" ale nie wiem czy coś dają bo od niedawna go ćwiczę tylko nawet nie wiem skąd go wzięłam bo ja spisuję sobie na kartkę ćwiczenia bo nie lubię ćwiczyć z filmików

co do Fitappy to kiedyś robiłam niektóre programy i mi się podobały

a na schudnięcie z ud to orbitrek jest ok. z tym że najlepiej w połączeniu z ćwiczeniami. Np. w dzień bez ćwiczeń na nogi 45min na orbitreku umiarkowanym tempem a w dzień z ćwiczeniami można 10min. intensywne treningi lub interwały.
W jakim celu robisz A6W?
Jedyne co bylam w tym tygodniu na treningu raz, miałam iść dzisiaj biegać, ale moje przezbienie przychodzi i odchodzi i się zdecydować nie może
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 16:11   #842
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
W jakim celu robisz A6W?
Jedyne co bylam w tym tygodniu na treningu raz, miałam iść dzisiaj biegać, ale moje przezbienie przychodzi i odchodzi i się zdecydować nie może

Brzuch brzuch i jeszcze raz brzuch ja jestem napał na punkcie swojego brzucha A A6W ładnie mi go spłaszcza i wzmacnia na maksa


przypomniałam sobie skąd ćwiczenia "smukłe uda" wzięłam były na stronie www.motywacjanonstop.pl swoją drogą bardzo fajna stronka, polecam
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 16:43   #843
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

No więc ćwiczenia z mel bardzo lubie jej ton głosu,postawa..no wszystko mi odpowiada jak najbardziej. Chcę z nią poćwiczyć 4tyg i zobaczę jakie efekty a potem zobaczę może wezmę z Ciebie przykład i zacznę z Tiffany
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 16:50   #844
Lilithbb
Raczkowanie
 
Avatar Lilithbb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rajcza
Wiadomości: 85
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cześć ćwiczę od miesiąca - waga spadła z 72 do 68 kg. Widać już pierwsze efekty tylko mam problem ze zgagą i chciałam spytać czy któraś z was tak ma że jak zaczęła ćwiczyć nie może sobie ze zgagą poradzić?
__________________
blog gofry przepisy na gofry
Lilithbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 19:39   #845
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Melduję się
DZIEŃ 5 wyzwania z Natalią - trening A2 zaliczony w 3 seriach
dodatkowo włączyłam nowe wyzwanie :P squat challence DZIEŃ 1 - 50 squat.


Cytat:
Napisane przez Lilithbb Pokaż wiadomość
Cześć ćwiczę od miesiąca - waga spadła z 72 do 68 kg. Widać już pierwsze efekty tylko mam problem ze zgagą i chciałam spytać czy któraś z was tak ma że jak zaczęła ćwiczyć nie może sobie ze zgagą poradzić?
tak, ale u mnie jest to związane głównie z tym, że czasami mam zbyt krótki odstęp od ostatniego posiłku i treningiem... powinno być ok. 2h różnicy.



Jestem po 5 treningach z Natalią i widzę pierwsze efekty to chyba najbardziej cieszy
__________________
Było :67
Jest :64,9
cel: 55



HH
Focus T25 Alpha - 20.06.2016 start

Edytowane przez lena2601
Czas edycji: 2015-10-24 o 19:41
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 19:46   #846
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Ja wczoraj na orbim 10km w pół godziny Dzisiaj wypompowana po pracy i wieczornym sprzątaniu ale jeszcze czekam na swój czas na orbitrek jak te moje stwory padną.

Skąd te dzieci mają tyle energii???
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 20:04   #847
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez loonah Pokaż wiadomość
Ja wczoraj na orbim 10km w pół godziny Dzisiaj wypompowana po pracy i wieczornym sprzątaniu ale jeszcze czekam na swój czas na orbitrek jak te moje stwory padną.

Skąd te dzieci mają tyle energii???
też się nad tym zastanawiam skąd te dzieciaki mają tyle energii :P
jakie obciążenie masz na orbitreku? daje jakieś efekty?
__________________
Było :67
Jest :64,9
cel: 55



HH
Focus T25 Alpha - 20.06.2016 start
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 20:15   #848
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez lena2601 Pokaż wiadomość
też się nad tym zastanawiam skąd te dzieciaki mają tyle energii :P
jakie obciążenie masz na orbitreku? daje jakieś efekty?


Koło mam 12kg, 8-stopniowa regulacja, ćwiczę na razie głównie na "1", czasem 1-2km na "8", trochę na "2" i "3". Na razie w sumie mam kilka sesji za sobą bo orbitrek mam dopiero od jakiegoś 1.5 tygodnia. Ale waga deczko drgnęła w dół od 14 października i brzuch jakby mniejszy, mimo że jem praktycznie bez zmian. Zobaczymy jak dalej
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 21:13   #849
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

sobotni trening zaliczony

chociaż cały dzień miałam dziś bardzo aktywny - porządki na działce a potem sprzątanie w domu i kręgosłup chciał mi odpaść... nie odpuściłam jednak treningu

teraz relaksik z szydełkiem w ręce i chyba polecę zrobić sobie kakao bo mnie coś naszło
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 21:30   #850
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Ja też zaliczyłam, 15km w niecałe 45 minut. Pot leje mi się nawet uszami 😜

Jeszcze trochę poprawię kondycję, naprawię laptopa i wyciągnę z szafy hantle, bo fajnie jakby spod tłuszczu na wiosnę pokazały się od razu mięśnie 😜
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 21:47   #851
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez loonah Pokaż wiadomość
Koło mam 12kg, 8-stopniowa regulacja, ćwiczę na razie głównie na "1", czasem 1-2km na "8", trochę na "2" i "3". Na razie w sumie mam kilka sesji za sobą bo orbitrek mam dopiero od jakiegoś 1.5 tygodnia. Ale waga deczko drgnęła w dół od 14 października i brzuch jakby mniejszy, mimo że jem praktycznie bez zmian. Zobaczymy jak dalej
to podziwiam, że w tak krótkim czasie robisz tyle km.. bo ja robie koło 4 km przez pół godziny na 1 ale tak w miarę spokojnie, zwracam uwagę na to jakie mam tętno. Ale po pół godzinie padam :P no i bardzo rozbudowały mi sie uda... co niezbyt mi się spodobało

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
sobotni trening zaliczony

chociaż cały dzień miałam dziś bardzo aktywny - porządki na działce a potem sprzątanie w domu i kręgosłup chciał mi odpaść... nie odpuściłam jednak treningu

teraz relaksik z szydełkiem w ręce i chyba polecę zrobić sobie kakao bo mnie coś naszło
ja dzisiaj porobiłam w ogrodzie , porządki świąteczne i tak mi się nie chciało ćwiczyć, ale znam siebie i gdybym odpuściła dzisiaj, to już bym odpuściła.

przeglądałam zdjęcia i się załamałam bo w 1999 roku miałam super rewelacyjną figurę do której bardzo chciałabym wrócić...
__________________
Było :67
Jest :64,9
cel: 55



HH
Focus T25 Alpha - 20.06.2016 start
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 07:48   #852
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez lena2601 Pokaż wiadomość
to podziwiam, że w tak krótkim czasie robisz tyle km.. bo ja robie koło 4 km przez pół godziny na 1 ale tak w miarę spokojnie, zwracam uwagę na to jakie mam tętno. Ale po pół godzinie padam :P no i bardzo rozbudowały mi sie uda... co niezbyt mi się spodobało



ja dzisiaj porobiłam w ogrodzie , porządki świąteczne i tak mi się nie chciało ćwiczyć, ale znam siebie i gdybym odpuściła dzisiaj, to już bym odpuściła.

przeglądałam zdjęcia i się załamałam bo w 1999 roku miałam super rewelacyjną figurę do której bardzo chciałabym wrócić...


Może to przez jednostajne tempo? Choć nie wiem, ja za krótko ćwiczę i nie robiłam pomiarów kontrolnych poza wagą. Ale do ćwiczeń zawsze pcham w uszy słuchawki z Open FM Fitness i ruszam się w rytm muzyki, przy szybszej piosence zasuwam ile wlezie (na ile dam radę) przy spokojniejszej się wyciszam. No i zmieniam pozycje Jak pochylisz się do przodu to ręce mocniej pracują, jak złapiesz za uchwyty z czujnikami pulsu i odchylisz się maksymalnie do tyłu z wypiętym tyłkiem to chwila i pośladki palą a przy okazji biceps się musi troche powysilać

Ja mam taki swój wspaniały okres w latach 2006-2008 kiedy wyglądałam super - choć może byłam za szczupła. Ale potem złapałam niedoczynność tarczycy i przestałam się regularnie ruszać bo urwały się lekcje wf, przytyłam 20kg, może więcej, troche zleciało ale w porównaniu do tamtych czasów dalej jestem min. 15kg na plusie
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 14:53   #853
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
Brzuch brzuch i jeszcze raz brzuch ja jestem napał na punkcie swojego brzucha A A6W ładnie mi go spłaszcza i wzmacnia na maksa


przypomniałam sobie skąd ćwiczenia "smukłe uda" wzięłam były na stronie www.motywacjanonstop.pl swoją drogą bardzo fajna stronka, polecam
Chodziło mi o to że A6W jest dość krytykowana ze wzgledu na wpływ na kręgosłup.
Robiłam kiedyś a6w, chyba z 2 dni wytrzymałam, podziwiam wytrwałość.

Wczoraj jakiś hiit z Fitness Blenderem, był niezły bo plecy i brzuich były mokre a to tylko 12 min.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 17:34   #854
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Melduję

6 DZIEŃ z Natalią wykonany x3
2 DZIEŃ Squat wykonany

jestem zmęczona
jutro dzień pomiarów jestem ciekawa ile się zmieniło po tych 6 treningach ...
__________________
Było :67
Jest :64,9
cel: 55



HH
Focus T25 Alpha - 20.06.2016 start
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 21:20   #855
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Ja też 10km w 31min zaliczone, ale słodkiego tyle pojadłam, że na bank tego nie spaliłam 😞 na jutro do pracy naszykowałam sałatkę i na sklep idę tylko po pieczywo... Przesadzam ze słodkim 😓
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 07:08   #856
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Dzisiaj dzień pomiarowy po 6 dniach z Natalią i jestem zachwycona efektami : jupi:

waga z 67 - 65,5 (do zrzucenia jeszcze 10 kg)
brzuch z 90 - 85cm
biodra z 93 na 92cm (marzy mi się 85)
udo z 58 - 56 cm
talia z 78 na 74,5 cm

ale jestem pozytywnie nakręcona
__________________
Było :67
Jest :64,9
cel: 55



HH
Focus T25 Alpha - 20.06.2016 start
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 10:02   #857
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez lena2601 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień pomiarowy po 6 dniach z Natalią i jestem zachwycona efektami : jupi:

waga z 67 - 65,5 (do zrzucenia jeszcze 10 kg)
brzuch z 90 - 85cm
biodra z 93 na 92cm (marzy mi się 85)
udo z 58 - 56 cm
talia z 78 na 74,5 cm

ale jestem pozytywnie nakręcona


WOW!!! Takich efektów tylko pozazdrościć!!! I oby tak dalej Gratuluję 🌺
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 10:23   #858
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

a ja teraz stawiam na krótkie, ale dość intensywne treningi, ciało się szybko wzmacnia
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 11:17   #859
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez lena2601 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień pomiarowy po 6 dniach z Natalią i jestem zachwycona efektami : jupi:

waga z 67 - 65,5 (do zrzucenia jeszcze 10 kg)
brzuch z 90 - 85cm
biodra z 93 na 92cm (marzy mi się 85)
udo z 58 - 56 cm
talia z 78 na 74,5 cm

ale jestem pozytywnie nakręcona

no kochana piękne spadki

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

ja wczoraj miałam dzień lenistwa bo w niedzielę nie ćwiczę, chyba że w sobotę nie poćwiczę to wtedy w niedzielę korzystam

wczoraj tylko A6W bo to trzeba dzień w dzień

dzisiaj mam basen, saunę i wieczorem poskakam: udka, boczki i A6W

ja się będę mierzyć - ważyć za tydzień chociaż nie liczę na jakieś poważne spadki bo mimo iż ćwiczę to trzymam cały czas ten sam poziom już od 2 lat ale jak się lubi jeść to co się lubi i się z tego nie rezygnuje to tak jest
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 11:56   #860
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez loonah Pokaż wiadomość
WOW!!! Takich efektów tylko pozazdrościć!!! I oby tak dalej Gratuluję 🌺
ja się nie spodziewałam aż takich efektów

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
no kochana piękne spadki

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

ja wczoraj miałam dzień lenistwa bo w niedzielę nie ćwiczę, chyba że w sobotę nie poćwiczę to wtedy w niedzielę korzystam

wczoraj tylko A6W bo to trzeba dzień w dzień

dzisiaj mam basen, saunę i wieczorem poskakam: udka, boczki i A6W

ja się będę mierzyć - ważyć za tydzień chociaż nie liczę na jakieś poważne spadki bo mimo iż ćwiczę to trzymam cały czas ten sam poziom już od 2 lat ale jak się lubi jeść to co się lubi i się z tego nie rezygnuje to tak jest
stawiam, że u nie ten spadek jest również związany z ograniczeniem słodkiego... zawsze piłam 6-7 herbat dziennie i każda słodzona 2 łyżeczkami cukru...+ 5 kaw dużych dziennie także słodzone. Od tygodnia pije gorzkie herbaty i max 3 malutkie kawki na dzień - dodatkowo nie pije soków słodzonych itp. nie jem słodyczy - czasami jak u kogoś jestem to podjem ciastko, ale z domu wywaliłam słodkie
__________________
Było :67
Jest :64,9
cel: 55



HH
Focus T25 Alpha - 20.06.2016 start
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 12:37   #861
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez lena2601 Pokaż wiadomość
ja się nie spodziewałam aż takich efektów



stawiam, że u nie ten spadek jest również związany z ograniczeniem słodkiego... zawsze piłam 6-7 herbat dziennie i każda słodzona 2 łyżeczkami cukru...+ 5 kaw dużych dziennie także słodzone. Od tygodnia pije gorzkie herbaty i max 3 malutkie kawki na dzień - dodatkowo nie pije soków słodzonych itp. nie jem słodyczy - czasami jak u kogoś jestem to podjem ciastko, ale z domu wywaliłam słodkie

i tak gratuluje samozaparcia bo wiem że bardzo ciężko jest zrezygnować ze słodkości a przede wszystkim przestawić się ze słodkiej herbaty/kawy na niesłodzoną
ja akurat nie słodzę herbat i kaw jakieś 28 lat czyli od 2 giej klasy podstawowej ale widziałam nieraz walkę i przestawianie się na niesłodzenie - wcale to takie proste nie jest... także dla Ciebie

u mnie problem tkwi w jedzeniu naszym polskim pysznym żarciu nie jem dużo ale bardzo tradycyjnie może nie ociekającą tłuszczem golonkę ale schabowe , bigosy, sosy mięsne i tym podobne. Fast foodów tylko nie jadam albo bardzo bardzo rzadko. No i słodycze też mogą dla mnie nie istnieć. Gdybym nie ćwiczyła to pewnie bym wyglądała zupełnie inaczej po takim jedzonku

no i piwo które lubię też pewnie swoje robi... ale teraz zaparłam się i ograniczam do jednego w tygodniu bo akurat bez tego mogę się obejść gorzej byłoby ze schabowym
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej

Edytowane przez andziasi
Czas edycji: 2015-10-26 o 12:39
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 12:49   #862
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
i tak gratuluje samozaparcia bo wiem że bardzo ciężko jest zrezygnować ze słodkości a przede wszystkim przestawić się ze słodkiej herbaty/kawy na niesłodzoną
ja akurat nie słodzę herbat i kaw jakieś 28 lat czyli od 2 giej klasy podstawowej ale widziałam nieraz walkę i przestawianie się na niesłodzenie - wcale to takie proste nie jest... także dla Ciebie

u mnie problem tkwi w jedzeniu naszym polskim pysznym żarciu nie jem dużo ale bardzo tradycyjnie może nie ociekającą tłuszczem golonkę ale schabowe , bigosy, sosy mięsne i tym podobne. Fast foodów tylko nie jadam albo bardzo bardzo rzadko. No i słodycze też mogą dla mnie nie istnieć. Gdybym nie ćwiczyła to pewnie bym wyglądała zupełnie inaczej po takim jedzonku

no i piwo które lubię też pewnie swoje robi... ale teraz zaparłam się i ograniczam do jednego w tygodniu bo akurat bez tego mogę się obejść gorzej byłoby ze schabowym
dla mnie mięso może nie istnieć... za to słodycze .... chałwa itd
dzisiaj sobie pozwoliłam na 60g chałwy...ehhh dostałąm grecką żal było nie spróbować ale to jest raz na kilka dni to mi raczej nie zaszkodzi... kiedyś jadłam słodycze codziennie a i tak przy treningach chudłam. Po urodzeniu 2 dziecka ważyłam 57 kg co to były za piękne czasy... wtedy czułam się super sama ze sobą, atrakcyjna itd... teraz patrzeć na siebie nie umiem...
__________________
Było :67
Jest :64,9
cel: 55



HH
Focus T25 Alpha - 20.06.2016 start
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 14:04   #863
NaturalniePiekna
Raczkowanie
 
Avatar NaturalniePiekna
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 30
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

A ile masz wzrostu? Heh słodycze straszna rzecz. Nie powinny być powszechne dostępne :P Moja zguba
NaturalniePiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 14:51   #864
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez NaturalniePiekna Pokaż wiadomość
A ile masz wzrostu? Heh słodycze straszna rzecz. Nie powinny być powszechne dostępne :P Moja zguba
oj zgadzam się
ja mam 170 cm wzrostu i klasyczną figurę gruszki gruby brzuch i boki i tyłek.
Nie tyle zależy mi na spadu wagi co na spadku cm ...
__________________
Było :67
Jest :64,9
cel: 55



HH
Focus T25 Alpha - 20.06.2016 start
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 20:30   #865
ka_kuszka
Raczkowanie
 
Avatar ka_kuszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez Lilithbb Pokaż wiadomość
Cześć ćwiczę od miesiąca - waga spadła z 72 do 68 kg. Widać już pierwsze efekty tylko mam problem ze zgagą i chciałam spytać czy któraś z was tak ma że jak zaczęła ćwiczyć nie może sobie ze zgagą poradzić?
Wbrew pozorom doskonałym "odkwaszaczem" organizmu jest cytryna. Spróbuj wypijać rano szklankę ciepłej, najlepiej przegotowanej wody z cytryną, u mnie już pokilku dniach problem zgagi zniknął. Oczywiście doraźnie też jak najbardziej możesz sobie wypić taki napój, gdy męczy Cię zgaga. Na pewno na występowanie zgagi ma duży wpływ to co jesz i pijesz w ciągu dnia. Kawa, tłuste potrawy, słodycze będą ją wzmagać.
Tu jest dosyć fajny artykuł na temat produktów zakwaszających organizm:

http://polskabiega.sport.pl/polskabi...produktow.html

Jeżeli zgaga ma charakter długotrwały i/lub masz jakieś inne dolegliwości ze strony układu pokarmowego to powinnaś skonsultować to z lekarzem. Mówię z doświadczenia, bo sama mam dosyć duże problemy z żołądkiem i ogólnie układem pokarmowym i wiem jakie to potrafi być niekomfortowe i utrudniające życie. Trzymam kciuki za pozbycie się zgagi A i jeszcze jeden pomysł- jeśli pojawia się w trakcie ćwiczeń to może zbyt szybko po jedzeniu robisz trening? nie wiem tak strzelam.


A odnośnie moich ćwiczen to wczoraj Skalpel, dzisiaj też. Jutro dzień przerwy planuję, a w środę zajęcia brzuch-uda-pośladki.

Edytowane przez ka_kuszka
Czas edycji: 2015-10-26 o 20:34
ka_kuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 20:41   #866
loonah
Raczkowanie
 
Avatar loonah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 81
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Orbitrek 32 min + hula 20 min

Wygrzebałam moje koło ucieszę się jak obejdzie się bez siniaków :P
__________________
W drodze do celu
69.1 - 68 - 67 - 66.9 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60
loonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 21:41   #867
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

basen, sauna, 13 dz. A6W (swoją drogą: kiedy to minęło???), plank, smukłe uda - wykonane boczków nie zrobiłam

a dzisiaj miałam trochę pecha ze szczęściem pecha bo zatrzymała mnie policja odprężone i leciutka jak piórko po saunie i basenie trochę mi się przycisnęło i nie wiadomo skąd nieoznakowana policja się za mną pojawiła a szczęście bo uniknęłam jednak mandatu 100zł bo pan policjant był tak miły że mi jednak odpuścił chyba polubiłam policję

loonah, jak Ty na tym hula hop śmigasz że działa na boczki??? ja kiedyś nasypałam grochu do swojego i kręciłam po 20 min dziennie przez jakieś 1,5 miesiąca i nic mi to nie dawało
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 22:35   #868
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Po kilku dniach przerwy zrobiłam dzisiaj 1 dzień wyzwania z Tiffany Rothe.

Boxer Babe 10 Minute Cardio Workout with Tiffany Rothe + 10 Minute Booty Shaking Waist Workout with Tiffany Rothe + Get flat, sexy abs with Tiffany Rothe + 10 Minute Beautiful Booty Workout with Tiffany Rothe + Stretch, Meditation and Gratitude with Tiffany Rothe.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 22:49   #869
lena2601
Raczkowanie
 
Avatar lena2601
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

melduję

7 Dzień z Natalią zaliczony x3
3 dzień wyzwania squat - 60 razy - zaliczony
60x squat z kittlebell 4 kg
15 minut intensywnego cardio na orbitreku.

mam dość, odpokutowałam te 100g chałwy...
__________________
Było :67
Jest :64,9
cel: 55



HH
Focus T25 Alpha - 20.06.2016 start
lena2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 22:57   #870
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ! - Część 2

Cytat:
Napisane przez lena2601 Pokaż wiadomość
melduję

7 Dzień z Natalią zaliczony x3
3 dzień wyzwania squat - 60 razy - zaliczony
60x squat z kittlebell 4 kg
15 minut intensywnego cardio na orbitreku.

mam dość, odpokutowałam te 100g chałwy...
Lena co zrobiłas ze masz takie super efekty? Ćwiczysz codziennie ? Ile czasu?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-01 10:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.