Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-30, 10:38   #1741
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 11:43   #1742
Kolorowa_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 47
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość

Jeżeli tylko umialabys to udowodnić (zwykle to niestety bardzo trudne) i by Ci się chciało, to możesz narobić temu "pracodawcy" niezłych kłopotów.

Nie będę robić nikomu kłopotów, nawet nie przyszłoby mi to do głowy.
Kolorowa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 11:47   #1743
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 13:38   #1744
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;7508145 1]
Dziewczyny pocieszcie mnie i powiedzcie, że tak jest normalnie.
To moja pierwsza umowa, a tam jest tyle druczków, że się przestraszyłam i mam gulę w gardle.
Odpowiedzialność finansowa za urządzenia, niemożność wyniesienia informacji na zewnątrz (to akurat rozumiem), też mnie przeraża, że nie można opuścić stanowiska pracy bez zgody przełożonego (ale opuścić w ogolę, czy też do WC trzeba się pytać?) Czy to jest norma w takich umowach? bo jestem przerażona [/QUOTE]
może to po prostu chodzi o to, ze nie możesz sobie wyjść w trakcie pracy, bo np. ważny telefon dostałaś. chociaż takie rzeczy powinny być oczywiste i najlepiej to dopytaj, o co w tym punkcie chodzi.

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_89 Pokaż wiadomość
Nie były darmowe, była ustalona jakaś stawka godzinowa (nie wiem ile) i miałam mieć zapłacone. Miały trwać tydzień i po tym już umowa. To było takie przyuczenie do zawodu, do swojego stanowiska.
umowę to powinnaś dostać pierwszego dnia pracy. może nawet być zlecenie na tydzień, a po tym umowa o pracę, ale jakiś papier powinnaś dostać. to po pierwsze. po drugie, on z pewnością nie mieliby wyrzutów sumienia, gdybyś im się nie spodobała i po tym tygodniu po prostu by Ci podziękowali.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 14:36   #1745
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

A ja sobie muszę trochę ponarzekać. Szukam pracy mniej więcej od połowy kwietnia, wysłałam ponad 60 CV ale odzew jest słaby są dni, że przechodzi mi ochota na przebijanie się przed ten gąszcz ofert; poza tym im dłużej szukam tym bardziej mi spada pewność siebie chciałabym to już mieć za sobą
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 15:27   #1746
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

sideritis, ja cię mogę tylko 'pocieszyc' tym, ze trzeba swoje odczekac.
ja miedzy stazami ciagle czegos szukalam, ciagle wysylalam. w koncu cos sie do mnie usmiechnelo.
ofert czasem jest jak na lekarstwo, a czasem nie ma odezwu.
kiedys czytalam ze najgorsze miesiace na szukanie pracy sa takie i siakie, a to sie nijak nie ma do rzeczywistosci.

trzeba sie wziac w kupe i mimo wszystko słać, słać, słać...
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 16:01   #1747
mia945
Raczkowanie
 
Avatar mia945
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 413
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
A ja sobie muszę trochę ponarzekać. Szukam pracy mniej więcej od połowy kwietnia, wysłałam ponad 60 CV ale odzew jest słaby są dni, że przechodzi mi ochota na przebijanie się przed ten gąszcz ofert; poza tym im dłużej szukam tym bardziej mi spada pewność siebie chciałabym to już mieć za sobą
Sideris, nie wiem czy cię to pocieszy czy nie ale ja szukałam pracy od stycznia do teraz
I też de facto nie znalazłam w Amsterdamie s przeprowadzam się do Irlandii za pracą...
Także ja też już miałam z miesiąca na miesiąc coraz mniej ochoty nawet przeglądać tę oferty bo i tak rekruterka to chyba w ruletkę grają do kogo oddzwonią /odpiszą 😐

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
__________________
At some point, you have to make a decision. Boundaries don’t keep other people out. They fence you in. Life is messy. That’s how we’re made. So, you can waste your lives drawing lines. Or you can live your life crossing them.

Last fm
Lubimy Czytac
mia945 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-30, 16:38   #1748
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Dziewczyny dzięki za odpowiedzi i dobre słowa. Po prostu robi się to frustrujące, mam dobre CV (dałam kilku osobom do sprawdzenia), parę lat doświadczenia i d.upa. Sprawę na pewno utrudnia fakt, że pracy szukam w innym mieście, ale mimo wszystko miałam nadzieję, że będzie trochę łatwiej.
Najgorsza jest właśnie ta niepewność i coraz większe zniechęcenie przy każdej kolejnej rozmowie. I wieczne zastanawianie się - co tym razem poszło nie tak? Swoją drogą, po każdej nieudanej rozmowie proszę o feedback, ale jeszcze z żadnej firmy nie dostałam konkretnej odpowiedzi co im nie pasowało
Mam nadzieję, że lipiec będzie dla nas łaskawszy
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 16:42   #1749
mia945
Raczkowanie
 
Avatar mia945
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 413
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi i dobre słowa. Po prostu robi się to frustrujące, mam dobre CV (dałam kilku osobom do sprawdzenia), parę lat doświadczenia i d.upa. Sprawę na pewno utrudnia fakt, że pracy szukam w innym mieście, ale mimo wszystko miałam nadzieję, że będzie trochę łatwiej.
Najgorsza jest właśnie ta niepewność i coraz większe zniechęcenie przy każdej kolejnej rozmowie. I wieczne zastanawianie się - co tym razem poszło nie tak? Swoją drogą, po każdej nieudanej rozmowie proszę o feedback, ale jeszcze z żadnej firmy nie dostałam konkretnej odpowiedzi co im nie pasowało
Mam nadzieję, że lipiec będzie dla nas łaskawszy
Tak dokładnie, brak feedbacku jest najgorszy.
Do niedawna myślałam że to domena polskich hr- owcow, Ale nie ci rekrutujący dla neflixa czy firm holenderskich nie są lepsze. Niestety w sumie.
Najlepiej jak mówią że odpowiedz w ciągu 10dni roboczych a tu zero nic i czekaj se człowieku x.x masakra.

Mi się w końcu udało i od 17*lipca będę pracować dla airbnb w Irlandii. Życzę wam wszystkim też sukcesu bo ciągły brak dobrej nowiny jest niezwykle frustrujący i dobijający, wiem. 😐🤔


Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
__________________
At some point, you have to make a decision. Boundaries don’t keep other people out. They fence you in. Life is messy. That’s how we’re made. So, you can waste your lives drawing lines. Or you can live your life crossing them.

Last fm
Lubimy Czytac
mia945 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 18:02   #1750
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W pierwszej to wyjątkowa sytuacja (w sensie, że pracodawca poszedł na rękę), ale w drugiej to już musiał Ci dać pełną pulę (zakładam, że drugą zaczęłaś w innym roku kalendarzowym niż pierwszą) . Przy zmianie pracy nie trzeba od nowa zbierać 1,6 dnia po każdym miesiącu.
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-30, 18:12   #1751
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 20:22   #1752
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

czy zdarzylo sie komus z was ze po okresie probnym nie przedłuzyli wam umowy? zaczynam 2 miesiąc i czuje sie fatalnie. nadal robie bledy a po miesiącu to juz chyba powinno się wszystko ogarniac. cos czuje ze nie beda chcieli mnie pozniej zatrudnic najgorsze jest to ze wlasnie przez to ze mi bardzo zależy popelniam te błedy. a im ich więcej tym gorzej.
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:34   #1753
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
A ja sobie muszę trochę ponarzekać. Szukam pracy mniej więcej od połowy kwietnia, wysłałam ponad 60 CV ale odzew jest słaby są dni, że przechodzi mi ochota na przebijanie się przed ten gąszcz ofert; poza tym im dłużej szukam tym bardziej mi spada pewność siebie chciałabym to już mieć za sobą
Zaczęłam wysyłać chyba w październiku albo listopadzie, a pierwszy odzew miałam w marcu. Także tego... Też mam dobre CV, dużo doświadczenia itp.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 09:03   #1754
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 10:16   #1755
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

U mnie też jakoś kiepsko z odzewem i obawiam się, że w lipcu może być jeszcze gorzej, ofert pracy też jakoś mniej.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 10:22   #1756
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
A ja sobie muszę trochę ponarzekać. Szukam pracy mniej więcej od połowy kwietnia, wysłałam ponad 60 CV ale odzew jest słaby są dni, że przechodzi mi ochota na przebijanie się przed ten gąszcz ofert; poza tym im dłużej szukam tym bardziej mi spada pewność siebie chciałabym to już mieć za sobą
Przy pierwszym szukaniu pracy zaczęłam wysyłać CV w lipcu, dostałam pracę w grudniu (i to przez UP). Teraz, przy drugim podejściu poszło szybciej nieco szybciej, zaczęłam wysyłać aplikacje w połowie marca, pierwsze zaproszenia na rozmowy zaczęły się pojawiać w kwietniu, finalnie w końcu maja dostałam pracę, gdzie pracuję obecnie.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 12:36   #1757
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
czy zdarzylo sie komus z was ze po okresie probnym nie przedłuzyli wam umowy? zaczynam 2 miesiąc i czuje sie fatalnie. nadal robie bledy a po miesiącu to juz chyba powinno się wszystko ogarniac. cos czuje ze nie beda chcieli mnie pozniej zatrudnic najgorsze jest to ze wlasnie przez to ze mi bardzo zależy popelniam te błedy. a im ich więcej tym gorzej.
Nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale ja tylko raz miałam umowę na okres próbny.
Głowa do góry, każdy popełnia błędy, powiedz sobie, że przyjdzie czas na stres i zamartwianie jeśli jednak stracisz robotę
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 15:30   #1758
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Matko mój UP to jacyś idioci.
wyrejestrowałam się, a oni wydzwaniali do mnie,bo babka z UP zgubiła moja kartkę z wyrejestrowaniem :/

A tak ogólnie zaczęłam pracę i powiem, że wcale mi się to nie podoba, w sensie praca ok, ale TAKA odpowiedzialność za takie pieniądze :/
Mam pod sobą kilka osób i jak ktoś z nich coś źle zrobi to JA wylatuję :/

Wymaga się ode mnie bardzo, bardzo, bardzo dużo + dużo rzeczy po angielsku a płacą mi....no nie mogę mówić, ale się możecie domyślić...
(jeżeli powiem,że do 2 netto jest ohohohohohoh daleko od tego co mam, to można się domyślić....)

MASAKRA.

P.S. A tak swoją drogą czy staże z UP liczą się do urlopu wypoczynkowego? Bo w pracy twierdziły, że tak,ale już było pod koniec pracy i nie miałam jak zadzwonić do kadrowej.

Edytowane przez 9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Czas edycji: 2017-07-04 o 15:32
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 15:43   #1759
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Staż z UP liczy się do obliczenia wymiaru urlopu wypoczynkowego-w sensie do obliczenia 10 lat potrzebnych do uzyskania 26 dni urlopu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 15:59   #1760
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 17:05   #1761
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Czy jest jakiś sposób wypełnienia profilu na pracuj.pl, żeby wypluwało w miarę dopasowane oferty czy to jest norma, że każdemu proponują dyrektorskie posady mimo braku kwalifikacji?
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 17:31   #1762
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Staże z urzędu pracy liczą się tylko do stażu emerytalnego, ale do stażu pracy i wymiaru urlopu już nie.
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 17:48   #1763
ParusMajor
Przyczajenie
 
Avatar ParusMajor
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 23
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
Staż z UP liczy się do obliczenia wymiaru urlopu wypoczynkowego-w sensie do obliczenia 10 lat potrzebnych do uzyskania 26 dni urlopu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie wszyscy twierdzą, że staż z PUP nie wlicza się do stażu pracy.
ParusMajor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 17:56   #1764
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

na pewno?

mi kazali się dopytać, bo twierdzili, że staże w PUP dają mi możliwość wcześniej urlopu niż po przepracowaniu 1 miesiąca.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
właśnie mi się wydaje, że mnie wzięli dlatego że byłam najtańsza...
można rzec, że jestem mini-kierownikiem, a pensja mniejsza niż na kasie w Biedronce...

nie zdziwiłabym się...
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 18:21   #1765
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Staż w UP to nie jest praca i nie daje możliwości uzyskania urlopu wcześniej niż po przepracowanym miesiącu.
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 19:30   #1766
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 06:52   #1767
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Przy pierwszym szukaniu pracy zaczęłam wysyłać CV w lipcu, dostałam pracę w grudniu (i to przez UP). Teraz, przy drugim podejściu poszło szybciej nieco szybciej, zaczęłam wysyłać aplikacje w połowie marca, pierwsze zaproszenia na rozmowy zaczęły się pojawiać w kwietniu, finalnie w końcu maja dostałam pracę, gdzie pracuję obecnie.
Ja się dowiedziałam ostatnio od rekruterów, że są dwa dobre okresy na szukanie pracy. Pierwszy to luty - marzec, bo wtedy z reguły w firmach są oceny roczne / podsumowania wyników itp. i ludzie są przesuwani, zwalniani albo awansowani i pojawiają się wakaty. Drugi to właśnie wrzesień - październik, jak wszyscy wracają z wakacji i chcą kogoś zatrudnić z nowym rokiem (nowym budżetem), bo zakłada się, że ktoś może mieć 3 miesiące wypowiedzenia. I że jak się nic nie dzieje w pozostały okres to nie należy się martwić szczególnie.
__________________
Pomóż Sandrze, proszę - wpłać chociaż 1 zł.
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 09:40   #1768
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Pokaż wiadomość
Ja się dowiedziałam ostatnio od rekruterów, że są dwa dobre okresy na szukanie pracy. Pierwszy to luty - marzec, bo wtedy z reguły w firmach są oceny roczne / podsumowania wyników itp. i ludzie są przesuwani, zwalniani albo awansowani i pojawiają się wakaty. Drugi to właśnie wrzesień - październik, jak wszyscy wracają z wakacji i chcą kogoś zatrudnić z nowym rokiem (nowym budżetem), bo zakłada się, że ktoś może mieć 3 miesiące wypowiedzenia. I że jak się nic nie dzieje w pozostały okres to nie należy się martwić szczególnie.
Też tak słyszłam

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;7520547 6]Matko mój UP to jacyś idioci.
wyrejestrowałam się, a oni wydzwaniali do mnie,bo babka z UP zgubiła moja kartkę z wyrejestrowaniem :/

A tak ogólnie zaczęłam pracę i powiem, że wcale mi się to nie podoba, w sensie praca ok, ale TAKA odpowiedzialność za takie pieniądze :/
Mam pod sobą kilka osób i jak ktoś z nich coś źle zrobi to JA wylatuję :/

Wymaga się ode mnie bardzo, bardzo, bardzo dużo + dużo rzeczy po angielsku a płacą mi....no nie mogę mówić, ale się możecie domyślić...
(jeżeli powiem,że do 2 netto jest ohohohohohoh daleko od tego co mam, to można się domyślić....)

MASAKRA.

P.S. A tak swoją drogą czy staże z UP liczą się do urlopu wypoczynkowego? Bo w pracy twierdziły, że tak,ale już było pod koniec pracy i nie miałam jak zadzwonić do kadrowej.[/QUOTE]

Sama zgodziłaś się na pracę z taką, a taką kwotę.... teraz możesz poprosić o podwyżkę po okresie próbnym.


Staż z PUP się nie liczy jesteś bezrobotnym odbywającym staż i tyle.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:20   #1769
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 11:23   #1770
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

http://ksiegowosc.infor.pl/zus-kadry...zynkowego.html
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-28 15:28:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.