Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-07, 14:10   #1801
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

a może ta usługa nie do końca dobrze działa na tej stronie? może jak np. pobierzesz plik na komputer a nie otworzysz w aplikacji to nie zaznaczy że ktoś to pobrał/czytał cv?
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 14:49   #1802
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez narkotyna Pokaż wiadomość
podczytuję wątek od niedawna, ponieważ szukam pracy od tygodnia (dziś mija tydzień) mam za sobą 3 rozmowy. To otwieranie to na pracuj.pl prawda? Nie do końca rozumiem jak to działa, bo zdarzyło mi się, że ktoś zadzwonił a CV nie zostało otwarte albo zadzwonił a godzina otwarcia CV jest późniejsza niż godzina telefonu.
Tak, ja szukam pracy mniej-więcej od maja i nadal bez rezultatów może oni nie patrzą na na cv tylko profil kandydata?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 14:58   #1803
narkotyna
Raczkowanie
 
Avatar narkotyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 197
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

ale masz na myślisz profil na tej stronie? Nie wiem. Ja myślę, że otwierają CV tak długo, aż kogoś znajdą. Może nie otwierają Twojego, bo zgłosiło się dużo osób i po prostu nie ma potrzeby? Myślę, że tak może być przy stanowisku np. asystentka czy coś.
narkotyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:29   #1804
tiofen
Raczkowanie
 
Avatar tiofen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: nigdzie
Wiadomości: 147
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
Właśnie o dziwo według tej aplikacji na te oferty nie naplynelo tak dużo cv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeśli to pracuj.pl to pewnie po prostu nie klikają potwierdzenia. Ono jest wysyłane nie w momencie otwarcia, tylko kiedy pracodawca kliknie opcję potwierdzenia. Byłam zapraszana na rozmowy mimo że nie doczekałąm się info o otwarciu aplikacji.
__________________
.CENTER]

Edytowane przez tiofen
Czas edycji: 2017-07-07 o 18:29 Powód: literówka
tiofen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:00   #1805
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez narkotyna Pokaż wiadomość
ale masz na myślisz profil na tej stronie? Nie wiem. Ja myślę, że otwierają CV tak długo, aż kogoś znajdą. Może nie otwierają Twojego, bo zgłosiło się dużo osób i po prostu nie ma potrzeby? Myślę, że tak może być przy stanowisku np. asystentka czy coś.
Tak, na profilu użytkownika znajdują się podobne informacje jak na cv, więc to by miało sens

Sent from my EVA-L09 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez tiofen Pokaż wiadomość
jeśli to pracuj.pl to pewnie po prostu nie klikają potwierdzenia. Ono jest wysyłane nie w momencie otwarcia, tylko kiedy pracodawca kliknie opcję potwierdzenia. Byłam zapraszana na rozmowy mimo że nie doczekałąm się info o otwarciu aplikacji.
Szczerze, nie wiem jak to wygląda od strony pracodawcy. To moja pierwsza poważniejsza praca, ponieważ do tej pory pracowałam tylko dorywczo i teraz chciałam znaleźć bardziej coś pod swoje wykształcenie, wcześniejsze prace zalatwiałam poprzez inne portale bo na pracuj.pl są głównie "poważniejsze" oferty pracy (jak wynika z moich obserwacji)

Sent from my EVA-L09 using Wizaz Forum mobile app
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:34   #1806
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 21:22   #1807
tiofen
Raczkowanie
 
Avatar tiofen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: nigdzie
Wiadomości: 147
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;75304476]Treść usunięta[/QUOTE]

Dokładnie o to mi chodziło. Fakt, że pracuj.pl nie przysyła powiadomienia o otwarciu nie oznacza, ze pracodawca nie otworzył cv. Słabe to ale tak działą ten portal.
__________________
.CENTER]
tiofen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-09, 12:03   #1808
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Zastanawiam się nad składaniem aplikacji do organizacji pozarządowych /dawno temu bardzo chciałam pracować/, ale nie wiem, czy to ma sens tak naprawdę, chyba mało kto pracuje tam na etat, a wolontariatem i umową zlecenie na ten moment nie jestem zainteresowana.

W ogóle wszystko co mi się podoba jest albo mało dostępne z uwagi na brak doświadczania/kierunkowego wykształcenia albo/i kiepsko płatne.

Powoli już nie wiem gdzie wysłać aplikacje.

W czerwcu wysłałam chyba około 30-40 podań i byłam tylko na trzech rozmowach do firm i instytucji, w dodatku tak naprawdę nie zależało mi na tych stanowiskach.

Pogubiłam się z tym szukaniem pracy, boję się, że to się dla mnie źle skończy.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-09, 12:26   #1809
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad składaniem aplikacji do organizacji pozarządowych /dawno temu bardzo chciałam pracować/, ale nie wiem, czy to ma sens tak naprawdę, chyba mało kto pracuje tam na etat, a wolontariatem i umową zlecenie na ten moment nie jestem zainteresowana.



W ogóle wszystko co mi się podoba jest albo mało dostępne z uwagi na brak doświadczania/kierunkowego wykształcenia albo/i kiepsko płatne.



Powoli już nie wiem gdzie wysłać aplikacje.



W czerwcu wysłałam chyba około 30-40 podań i byłam tylko na trzech rozmowach do firm i instytucji, w dodatku tak naprawdę nie zależało mi na tych stanowiskach.



Pogubiłam się z tym szukaniem pracy, boję się, że to się dla mnie źle skończy.


Napisałam do Ciebie pw


Wysłane z iPhone
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-09, 13:02   #1810
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad składaniem aplikacji do organizacji pozarządowych /dawno temu bardzo chciałam pracować/, ale nie wiem, czy to ma sens tak naprawdę, chyba mało kto pracuje tam na etat, a wolontariatem i umową zlecenie na ten moment nie jestem zainteresowana.

W ogóle wszystko co mi się podoba jest albo mało dostępne z uwagi na brak doświadczania/kierunkowego wykształcenia albo/i kiepsko płatne.

Powoli już nie wiem gdzie wysłać aplikacje.

W czerwcu wysłałam chyba około 30-40 podań i byłam tylko na trzech rozmowach do firm i instytucji, w dodatku tak naprawdę nie zależało mi na tych stanowiskach.

Pogubiłam się z tym szukaniem pracy, boję się, że to się dla mnie źle skończy.
ogloszenia.ngo.pl/ - patrzyłaś tutaj?

Czemu się pogubiłaś?
Ja też czasem myślę, bo sama nie wiem do czego dążę, najgorsze chyba w tym wszystkim jest to, że się połasiłam na kasę, a do końca nie wiem co bym mogła robić dalej. Plus to że w firmie nie mam możliwości rozwoju.

Ale myślę, że te wszystkie staże dały mi jedno - wiem czego nie chcę robić, co mi się podoba, a co nie. Próbuję wszystkiego i dzięki temu powoli siebie odnajdę. Jasne, fajnie mieć stabilizację, ale póki co starczy mi, że mąż ma UoP nieokr., przez co mogę szukać siebie
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 09:40   #1811
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
W pierwszej to wyjątkowa sytuacja (w sensie, że pracodawca poszedł na rękę), ale w drugiej to już musiał Ci dać pełną pulę (zakładam, że drugą zaczęłaś w innym roku kalendarzowym niż pierwszą) . Przy zmianie pracy nie trzeba od nowa zbierać 1,6 dnia po każdym miesiącu.
A to ciekawe. Bo ja mam juz enta umowe o prace a zawsze licza mi po tym niecalym dniu miesiecznie. W obecnej, w ktorej jestem od maja obecnie naliczyli mi 10 dni urlopu. Jestem po studiach wiec kiedy ktos da mi te 20?
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-10, 11:23   #1812
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;7534162 6]ogloszenia.ngo.pl/ - patrzyłaś tutaj?

Czemu się pogubiłaś?
Ja też czasem myślę, bo sama nie wiem do czego dążę, najgorsze chyba w tym wszystkim jest to, że się połasiłam na kasę, a do końca nie wiem co bym mogła robić dalej. Plus to że w firmie nie mam możliwości rozwoju.

Ale myślę, że te wszystkie staże dały mi jedno - wiem czego nie chcę robić, co mi się podoba, a co nie. Próbuję wszystkiego i dzięki temu powoli siebie odnajdę. Jasne, fajnie mieć stabilizację, ale póki co starczy mi, że mąż ma UoP nieokr., przez co mogę szukać siebie :
p:[/QUOTE]

Nic tylko się cieszyć

U mnie jest miks wielu czynników, przede wszystkim złych decyzji i to mnie najbardziej boli.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 18:52   #1813
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

U mnie znowu kryzys, mimo że pracę mam już ponad 3m-ce 🙈 i umowe na czas nieokreślony. Czuję się jednak w niej głupia jak but, co dziennie się uczę, dowiaduje czegoś nowego i popełniłam błędy. Nawet klienci są lepsi ode mnie, wiedzą więcej niż ja ta co powinna być specjalistką. 🙈 Praca w kadrach. Czytam, wybieram się na studia nawet z tego zakresu od października, ale czuję się jak blondynka i miewam doły z tego powodu. Uff.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 20:56   #1814
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez AylarLi Pokaż wiadomość
A to ciekawe. Bo ja mam juz enta umowe o prace a zawsze licza mi po tym niecalym dniu miesiecznie. W obecnej, w ktorej jestem od maja obecnie naliczyli mi 10 dni urlopu. Jestem po studiach wiec kiedy ktos da mi te 20?
10 dni od maja to wychodzi więcej niż niecały dzień miesięcznie. Na ile masz podpisaną umowę?
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 23:16   #1815
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
10 dni od maja to wychodzi więcej niż niecały dzień miesięcznie. Na ile masz podpisaną umowę?
Tak, w tym wypadku wychodzi wiecej. I pomylilam sie, mialam na myśli te niecale dwa dni, 1,6. Nie mam pojecia jak oni to liczyli. Czarna magia nawet dla kierowniczki. W kazdym raziw, jeszcze nigdy po miesiacu nie dostalam 20 dni za staz. Umowe mam na rok.

Edytowane przez AylarLi
Czas edycji: 2017-07-10 o 23:17
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 07:50   #1816
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
U mnie znowu kryzys, mimo że pracę mam już ponad 3m-ce 🙈 i umowe na czas nieokreślony. Czuję się jednak w niej głupia jak but, co dziennie się uczę, dowiaduje czegoś nowego i popełniłam błędy. Nawet klienci są lepsi ode mnie, wiedzą więcej niż ja ta co powinna być specjalistką. 🙈 Praca w kadrach. Czytam, wybieram się na studia nawet z tego zakresu od października, ale czuję się jak blondynka i miewam doły z tego powodu. Uff.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale chcą ciebie w tej pracy więc jesteś wartościową specjalistką. jeszcze masz czas się nauczyć więcej wyrozumiałości dla siebie samej
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 10:24   #1817
narkotyna
Raczkowanie
 
Avatar narkotyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 197
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Hej dziewczyny,

ja już znalazłam pracę. Szukałam tylko tydzień, ale poszłam na mało typowe stanowisko. Po wstępnej radości przyszedł strach, bo mam do niej daleko, mocno ponad godzinę jazdy komunikacją, 2 przesiadki. Boję się, że będę się spóźniała, bo to przejazd na zupełnie odległy (i nieznany mi) kraniec Warszawy, dosłownie po przekątnej przez całe miasto.
Zaplanowałam już, że się przeprowadzę, bo kończy mi się umowa (za 2 miesiące) ale dojazdy i praca zabiorą dużo czasu i boję się, że nie będę miała kiedy tych mieszkań oglądać, a nadchodzi gorący okres (studenci szukają).
Nie chcę też zabierać się za poszukiwania zbyt wcześnie, bo co jeśli sobie w tej pracy nie poradzę? To stanowisko specjalisty w dziedzinie, w której nie mam doświadczenia.

Na razie czekam na skierowanie do lekarza, mają mi wysłać mailem.
narkotyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 11:07   #1818
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Jutro mam 3 rozmowy, jedna mi przepadnie,bo w tym.czasie pracuje. Probowalam przelozyc na wczesniejsza h,ale sie nie udalo
Swoja droga jak wysylam cv to mam wpisac ta prace na produkcji ? Czy nic nie wpisywac ? Ale za to jest juz za dluga przerwa od ostatniej pracy :/ wiec nie wiem jak to ogarnac.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 12:39   #1819
narkotyna
Raczkowanie
 
Avatar narkotyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 197
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Jutro mam 3 rozmowy, jedna mi przepadnie,bo w tym.czasie pracuje. Probowalam przelozyc na wczesniejsza h,ale sie nie udalo
Swoja droga jak wysylam cv to mam wpisac ta prace na produkcji ? Czy nic nie wpisywac ? Ale za to jest juz za dluga przerwa od ostatniej pracy :/ wiec nie wiem jak to ogarnac.
Chyba lepiej wpisać. Lepsze to niż wyjść na kogoś kto nie pracował, bo wybrzydzał. Mi się wydaje normalne, że bierze się pracę, bo chce się zarabiać, a że Cię nie zadowala to szukasz innej.
narkotyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 17:01   #1820
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

email
Co myślicie o mailu z własną domeną?
Chodzi mi o ludzi z własną działalnością, freelancerów. Poczytałam trochę w Internecie, często ludzie wypowiadają się że wygląda to bardziej profesjonalnie niż zwykły gmail.
Wiem że Google ma taką opcję, nie jest to drogie, ale zawsze to jakieś pieniądze.
Myślicie że na serio imie@nazwafirmy.com jest o wiele lepszy niż normalny gmail? Oczywiście nie mówię o żadnym buziaczek69@gmail.com tylko o czymś z imieniem i nazwiskiem.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 21:25   #1821
malosympatyczna
Raczkowanie
 
Avatar malosympatyczna
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 385
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Jutro mam 3 rozmowy, jedna mi przepadnie,bo w tym.czasie pracuje. Probowalam przelozyc na wczesniejsza h,ale sie nie udalo
Swoja droga jak wysylam cv to mam wpisac ta prace na produkcji ? Czy nic nie wpisywac ? Ale za to jest juz za dluga przerwa od ostatniej pracy :/ wiec nie wiem jak to ogarnac.
życzę powodzenia i trzymam kciuki
ja osobiście spotkałam się na jednej z rozmów z bardzo wnikliwymi pytaniami dlaczego kiedyś, z 8 lat temu miałam 4,5 miesiąca przerwy. nie ważne, że potem spędziłam w firmie 7,5 roku. ważne było dlaczego ta dziura i co w tym czasie robiłam. a na koniec pan dziwnie skwitował, że pewnie poświęciłam czas na wycieczki
ja od wczoraj w nowym miejscu pracy (w poprzednej spędziłam aż 5 tygodni, z czego ostatnio tydzień na l4 ). na wstepie - 2 osoby, którym miałam pomagać przy pracy są na zwolnieniach lekarskich. jedna nie wróci na bank, druga - też niewiadomo. czuję się jak słoń w składzie porcelany. robię wszystko po omacku (niestety robotę robić trzeba, po krótkim wytłumaczeniu od przełożonego). mam nadzieję, że się polepszy od przyszłego tygodnia.
malosympatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 05:22   #1822
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

O widzisz to tak jak ja. Nie wiem co mam robić a codziennie wychodzą nowe obowiązki. Czasem po prostu chce mi się płakać a nie ma mnie kto wprowadzić w dane. Czasem mam wrażenie ze się tam nie nadaje a to już 2tydzień.
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:01   #1823
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;7541280 1]O widzisz to tak jak ja. Nie wiem co mam robić a codziennie wychodzą nowe obowiązki. Czasem po prostu chce mi się płakać a nie ma mnie kto wprowadzić w dane. Czasem mam wrażenie ze się tam nie nadaje a to już 2tydzień.[/QUOTE]
Kochana, ta dopiero drugi tydzien!
To poczatek wiec jest ciezko, onie naprawde zdaja sobie sprawe ze z taka wiedza nikt sie nie urodzil I co firma to inne obowiazki. Zobaczysz ze wdrozysz sie Teraz wszystko dla Ciebie jest nowe ale bedzie lepiej.


Jeszcze pol roku temu sama prawie sie poplakalam i prawie zwolnilam bo wymagali ode mnie rzeczy o ktorych nigdy nie slyszalam ze trzeba bylo to zrobic. Teraz jestem jedyna osoba w dziale ktora to umie, zwolnilam sie jak pamietasz bo znalazlam inna prace I przekazuje innym to do czego sama doszlam, czyli generalnie daje im na talerzu moje analizy i sposoby na rozwiazywanie problemow. Mimo ze bylo ciezko to teraz bardzo to doceniam bo wiele sie przez to nauczylam.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 08:08   #1824
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 11:21   #1825
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Udało się pogadać. Jednak usłyszałam ze w tym tygodniu nie ma czasu, może w kolejnym. Ze nie wymagają ode mnie wszystkiego na raz ale mimo to niech sobie czytam i patrze. No ale mimo to wymagają ode mnie cudów, wczoraj miałam zrobić coś czego nie da się nigdzie przeczytać, jak się poszłam zapytać kogoś kto mniej więcej wie to wielka laska ze mi powiedział, eh
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 11:34   #1826
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
email
Co myślicie o mailu z własną domeną?
Chodzi mi o ludzi z własną działalnością, freelancerów. Poczytałam trochę w Internecie, często ludzie wypowiadają się że wygląda to bardziej profesjonalnie niż zwykły gmail.
Wiem że Google ma taką opcję, nie jest to drogie, ale zawsze to jakieś pieniądze.
Myślicie że na serio imie@nazwafirmy.com jest o wiele lepszy niż normalny gmail? Oczywiście nie mówię o żadnym buziaczek69@gmail.com tylko o czymś z imieniem i nazwiskiem.
Jak masz działalność gospodarczą i pracujesz bezpośrednio z klientami, to może być dobry pomysł, bo robi lepsze wrażenie. Ale jak jesteś takim freelancerem jak ja, który podnajmuje się na umowy pod inne firmy, to raczej nie ma sensu, bo tymf firmom jest wszystko jedno, na jaki adres wysyłają zlecenia.

narkotyna właściciele mieszkań zwykle też chadzają do pracy, więc mieszkania i tak ogląda się przeważnie wieczorem. Ale ja bym szukała teraz, bo w okresie studenckim ceny też skaczą i to czasem sporo.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:34   #1827
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Az sie poplakalam. Nie udalo mi sie dotrzec na rozmowy na revepcjonistke do salonu samochodowego. Juz 3 rozmowa mi przepadla w salonie... niby pracuje na dwie zmiany, ale jak na zlosc rozmowy odbywaja sir wtedy kiedy ja mozliwosci nie mam. Nie wiem,moglam.wziac l4. Szkoda,bo duza szansa mi przepadla, tak dalej bede na produkcji o ile nie zwolnia.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:37   #1828
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Czy jest tu ktoś, kto zajmuje się rekrutacją i mógłby pomóc mi ocenić, czy moja odpowiedź na propozycję pracy wygląda ok? Chodzi o kilka niuansów. Najlepiej na priv.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 17:18   #1829
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Ja zaczęłam szukać nowej pracy mimo, że w obecnej się już nawet zaaklimatyzowałam. Oczywiście dzisiaj na rozmowie zapytano, dlaczego już po paru miesiącach szukam nowej pracy, ale i tak najlepsze było to, że osoba rekrutująca mało nie dostała zawału jak powiedziałam, że moje warunki finansowe to 2500 netto. Stwierdziła, że u nich się tyle nie zarabia. Trochę to dołujące, że w pracy, która wymaga odpowiedzialności, myślenia i ciągłego dokształcania nie da się nawet takich pieniędzy zarobić. Równie dobrze mogłabym pójść pracować do sklepu, wyjść po 8 godz.i o nic się nie martwić i tyle samo zarobić.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 17:47   #1830
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;7541280 1]O widzisz to tak jak ja. Nie wiem co mam robić a codziennie wychodzą nowe obowiązki. Czasem po prostu chce mi się płakać a nie ma mnie kto wprowadzić w dane. Czasem mam wrażenie ze się tam nie nadaje a to już 2tydzień.[/QUOTE]

ja już jestem 2 miesiąc i nadal nie kumam połowy rzeczy ale tez zaczynam szukac czegos nowego, bo mi ta praca srednio odpowiada.
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-28 15:28:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.