Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 16:22   #1081
fajeczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

fajeczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:32   #1082
fajeczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Cool Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez olina_w Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktos kto sie zna ??
Bo ja chciałam spytać czy robiąc kolczyk w takim miejscu jak na zdjeciu zamieszczonym poznizej nie bedzie zwiekszone ryzyko migracji czy odrzucenia? Sprzet juz zakupilam, ale nie wiem czy dobry
yyy... ja se sama zrobiłam wsadziłam kolczyk tai jak sa do brwi i normalnie sie zagoiło i wogóle jest dobrze
fajeczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:38   #1083
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez fajeczka13 Pokaż wiadomość
hee... mi ZgoDa nIe jest PotrzebNa na coŚ co moGĘę zrobic sAma ... jak se PrzekŁuje co To roDzice pOwoli Sie przyzwYczajajĄ :P a w Wardze I palCu odwaŻyłam Się zrobic samA i to wcĄle nie boli..

To jest mÓj śliszny KolczYk W waRdze ) tera pora na jezyk hehe


Załącznik 1530345
Mhm śliczny.i śliczną będziesz miała dziurę rozerwaną jak ci wymigruje w podzięce za mądre przekłucia- samoróby.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:43   #1084
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Mhm śliczny.i śliczną będziesz miała dziurę rozerwaną jak ci wymigruje w podzięce za mądre przekłucia- samoróby.
popieram..... Boże, już mi brak słów na tego typu wpisy...
Walka z wiatrakami normalnie.

Jeszcze większymi literami się pochwal, Fajeczko...
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:46   #1085
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez fajeczka13 Pokaż wiadomość
hee... mi ZgoDa nIe jest PotrzebNa na coŚ co moGĘę zrobic sAma ... jak se PrzekŁuje co To roDzice pOwoli Sie przyzwYczajajĄ :P a w Wardze I palCu odwaŻyłam Się zrobic samA i to wcĄle nie boli..

To jest mÓj śliszny KolczYk W waRdze ) tera pora na jezyk hehe


Załącznik 1530345
nie chce mi sie nawet pisac o konsekwencjach twojej glupoty oczywiscie jezeli rzeczywiscie sama je zrobilas, glupota ludzka nie ma granic
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:19   #1087
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez fajeczka13 Pokaż wiadomość
yyy... ja se sama zrobiłam wsadziłam kolczyk tai jak sa do brwi i normalnie sie zagoiło i wogóle jest dobrze
to przykre bo tych przekluc stosuje sie inne kolczyki, nie wierze zeby to bylo twoje zdjecie, do brwi stosuje sie banany a na tym zdjeciu powinna byc powierzchniowka... nie doradzaj innym bo zrobisz im krzywde
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 18:30   #1088
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Załączam jeszcze kilka zdjęć, zrobionych dzisiaj.
Nic mi się złego nie dzieje, więc mam nadzieję, że jednak przekłucie było prawidłowe. Jeśli jest to kwestia estetyki, to mnie się i tak bardzo podoba, nawet jak przylega do twarzy
Tak patrzę i patrzę na te zdjęcia, i wydaje mi się, że widzę żółtawy siniak po szczypcach. Dziwne, bo zaciskania szczypiec nie poczułam nic a nic... W ogóle to nie jestem już pewna tego wszystkiego. Studio poleciły mi dwie okolczykowane osoby (jestem w UK od niedawna i niewiele mam tu znajomych, więc 2 osoby przekłuwane w tym samym studiu to i tak sukces;-) ) Studio maluśkie, skromne. Ale rękawiczki jednorazowe, igły oczywiście też, kolczyki w pakietach, autoklaw jest... Wydawało mi się, że wszystko w porządku. A tu mówicie mi, że kąt niedobry, teraz tego siniaka widzę... Po fakcie też uświadomiłam sobie, że piercer w ogóle nie zmierzył mi ucha (grubości, czy czego tam, nawet nie wiem...), tylko wziął "standardowy" kolczyk (wszystkie chyba miał takie same, nie wiem...) I już sobie wmawiam, że to na pewno bardzo źle o nim świadczy i że z tym kolczykiem będę mieć kłopoty:-(
Kurczę, mam nadzieję, że nie będę jednak miała żadnych poważniejszych problemów, bo naprawdę bardzo nie chciałabym go stracić...

Edytowane przez kretencja
Czas edycji: 2008-06-09 o 20:32
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:24   #1089
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

xkarolinax kolecja extra ; D który najbardziej bolał? :P
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:00   #1090
fajeczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Ludzie po pierwsze nie chwale sie tylko se sama przekłułam i normalnie sie goi wiec to jest darmowe wyzucanie pieniedzy przynajmniej dla mnie... co do tego palca to jest moje zdjecie i jakos tez mi sie normalnie zagoiło i nic sie nie dzieje juz od roku z warga juz z półroku tez sie nic nie dzieje i nikomu nie doradzam zeby se sami robili tylko poprostu to jest moje zdanie a inni c\niech sami decyduja.. nie jestem taka tempa zeby to robic bez zadnej wiedz mam 14 lat moze to i mało ale orientuje sie co jak przebijać... tyle osób jest co sami se przebijaja i jakos zyja wiec...
fajeczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:08   #1091
NoPasaran
Zadomowienie
 
Avatar NoPasaran
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 292
GG do NoPasaran
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

ja też wargę sama przebijałam juz rok temu, pępek z 2,5 roku temu przebijala mi kolezanka... ;/ ale miedzyczasie mialam tez język ale tym zajmowal siej uz piercer. Serdecznie odradzam samookaleczanie sie.
__________________
Miss U Less See U More Love To Know U Better
NoPasaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 21:13   #1092
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez fajeczka13 Pokaż wiadomość
Ludzie po pierwsze nie chwale sie tylko se sama przekłułam i normalnie sie goi wiec to jest darmowe wyzucanie pieniedzy przynajmniej dla mnie... co do tego palca to jest moje zdjecie i jakos tez mi sie normalnie zagoiło i nic sie nie dzieje juz od roku z warga juz z półroku tez sie nic nie dzieje i nikomu nie doradzam zeby se sami robili tylko poprostu to jest moje zdanie a inni c\niech sami decyduja.. nie jestem taka tempa zeby to robic bez zadnej wiedz mam 14 lat moze to i mało ale orientuje sie co jak przebijać... tyle osób jest co sami se przebijaja i jakos zyja wiec...

skoro twoja wiedza na temat piercingu jest tak rozlegla, to moze teraz pocwicz pisownie w jezyku polskim
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:26   #1093
fajeczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
skoro twoja wiedza na temat piercingu jest tak rozlegla, to moze teraz pocwicz pisownie w jezyku polskim
o Żal przecIeż nie BedĘ sprawDzaĆ kaŻdegO sŁowa... MoŻe jeSzcze Ze sŁowNIkiem Mam PisaĆ...
fajeczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:28   #1094
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

możesz i ze słownikiem i jak możesz to nie pisz tym dziecinnym typem pisania (OoO,JaA),bo to na prawdę świadczy o Twojej dojrzałości i miło się tego nie czyta jak i Twoich błędów ortograficznych
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:28   #1095
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

fajeczka13 tee to jak ty taka zdolna jestes to moze studio otworz! albo najlepiej jedz na najblizszy konwent od razu i pochwal sie swoimi umiejetnosciami samouka z pewnoscia zdobedziesz uznanie i nie odpedzisz sie od klientow! yhyyy..
a i jeszcze pytanie... do tego 'w palcu' jakie kolczyki masz uzyte? x]
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:42   #1096
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

pewnie od brwi(soryy,ale powstrzymać się nie mogłam),bo jeżeli się uważa za wielkiego piercera to niech wypowie się "profesjonalnie" na temat piercingu.Jakich kolczyków użyłaś do palca??długość,grubość???

kkatee masz rację niech jedzie odrazu na konwet a tam zostanie okrzyknięta mianem najlepszego piercera samouka w Polsce...
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:54   #1097
fajeczka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez kkatee Pokaż wiadomość
fajeczka13 tee to jak ty taka zdolna jestes to moze studio otworz! albo najlepiej jedz na najblizszy konwent od razu i pochwal sie swoimi umiejetnosciami samouka z pewnoscia zdobedziesz uznanie i nie odpedzisz sie od klientow! yhyyy..
a i jeszcze pytanie... do tego 'w palcu' jakie kolczyki masz uzyte? x]
Nie mÓwie przeCieŻ ze JesteM Zdolna i Wiem wSzystKo... TylKo oreiNtujE sIę mniej Wiecej Co gDzie DokŁadniej i Jak przebiJać... PytAm Tych KtórzY majĄ papiery i Wogóle Za nIm se Co kolWiek PrzebIje.. a palca se na ślePo przebijaŁam o Nic Nie pytałam Bo niE przejeŁa bym Sie gdyby mI go obcieli... Wiem Że jesTem dZieciNNa I tak SamO myŚle i podchodZe do Inych rzEczy ale Nic na To nie PoradzE... a Po za tym z tego co na poczatku pisaNo to ten WonTek nie mIał BYć po to Żeby doraDzać innym tylko Po to Żeby umieszczać zdJeciA wiec NikT nie Musi Sie kierOwac Tym Co piSze... A ty Pyska17 Jeśli ci to przeszKadza To poprostu Nie czytaj!
fajeczka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 23:08   #1098
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez ekstrawagancja Pokaż wiadomość
xkarolinax kolecja extra ; D który najbardziej bolał? :P
najbardziej? hm.. tragus i szyja tragus mi sie paprze po dlugim czasie od zrobienia ;/ szyja super nie migruje ;D
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 23:12   #1099
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

pff nie ma tribiotyku w calym krk dobrze ze mam oxycort

Edytowane przez xkarolinax
Czas edycji: 2008-06-10 o 00:04
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 23:25   #1100
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez fajeczka13 Pokaż wiadomość
Ludzie po pierwsze nie chwale sie tylko se sama przekłułam i normalnie sie goi wiec to jest darmowe wyzucanie pieniedzy przynajmniej dla mnie... co do tego palca to jest moje zdjecie i jakos tez mi sie normalnie zagoiło i nic sie nie dzieje juz od roku z warga juz z półroku tez sie nic nie dzieje i nikomu nie doradzam zeby se sami robili tylko poprostu to jest moje zdanie a inni c\niech sami decyduja.. nie jestem taka tempa zeby to robic bez zadnej wiedz mam 14 lat moze to i mało ale orientuje sie co jak przebijać... tyle osób jest co sami se przebijaja i jakos zyja wiec...

a robilas sobie testy na nosicielstwo? mam rozumiec ze wszystko bylo sterylnie ze posiadasz atoklaw etc
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 23:31   #1101
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Załączam jeszcze kilka zdjęć, zrobionych dzisiaj.
Nic mi się złego nie dzieje, więc mam nadzieję, że jednak przekłucie było prawidłowe. Jeśli jest to kwestia estetyki, to mnie się i tak bardzo podoba, nawet jak przylega do twarzy
Tak patrzę i patrzę na te zdjęcia, i wydaje mi się, że widzę żółtawy siniak po szczypcach. Dziwne, bo zaciskania szczypiec nie poczułam nic a nic... W ogóle to nie jestem już pewna tego wszystkiego. Studio poleciły mi dwie okolczykowane osoby (jestem w UK od niedawna i niewiele mam tu znajomych, więc 2 osoby przekłuwane w tym samym studiu to i tak sukces;-) ) Studio maluśkie, skromne. Ale rękawiczki jednorazowe, igły oczywiście też, kolczyki w pakietach, autoklaw jest... Wydawało mi się, że wszystko w porządku. A tu mówicie mi, że kąt niedobry, teraz tego siniaka widzę... Po fakcie też uświadomiłam sobie, że piercer w ogóle nie zmierzył mi ucha (grubości, czy czego tam, nawet nie wiem...), tylko wziął "standardowy" kolczyk (wszystkie chyba miał takie same, nie wiem...) I już sobie wmawiam, że to na pewno bardzo źle o nim świadczy i że z tym kolczykiem będę mieć kłopoty:-(
Kurczę, mam nadzieję, że nie będę jednak miała żadnych poważniejszych problemów, bo naprawdę bardzo nie chciałabym go stracić...
zadnej grubosci sie nie mierzy, kolczyk musi byc dluzszy ze wzgledu na opuchlizne wiec tym sie nie przyjmuj, ja nie uzywam szczypiec do tragusow ja ich prawie wogole nie uzywam ;D moim zdaniem przebicie jest zaglebokie ale nie powinnas miec z tego tytulu zadnych problemow przy prawidlowej pielegnacji, ale jeszcze raz mowie zapytaj miss jak wroci
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 00:16   #1102
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez fajeczka13 Pokaż wiadomość
Nie mÓwie przeCieŻ ze JesteM Zdolna i Wiem wSzystKo... TylKo oreiNtujE sIę mniej Wiecej Co gDzie DokŁadniej i Jak przebiJać... PytAm Tych KtórzY majĄ papiery i Wogóle Za nIm se Co kolWiek PrzebIje.. a palca se na ślePo przebijaŁam o Nic Nie pytałam Bo niE przejeŁa bym Sie gdyby mI go obcieli... Wiem Że jesTem dZieciNNa I tak SamO myŚle i podchodZe do Inych rzEczy ale Nic na To nie PoradzE... a Po za tym z tego co na poczatku pisaNo to ten WonTek nie mIał BYć po to Żeby doraDzać innym tylko Po to Żeby umieszczać zdJeciA wiec NikT nie Musi Sie kierOwac Tym Co piSze... A ty Pyska17 Jeśli ci to przeszKadza To poprostu Nie czytaj!
aAAaaa fAjEczZZkoooO chAPsssniJ sŁoWnik jĘzyka PolSkiego miAst igŁĘ

dziwię się, że ten kolczyk w palcu niby tak długo Ci się trzyma i nie wymigrował...
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 05:13   #1103
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

aga87 właśnie to samo chciałam pisać... i nie dowiedziałam się jakie kolczyki zostały użyte.. tak wogole to dziecinko ja nie wiem co to masz za "Tych KtórzY majĄ papiery " bo zaden piercier o zdrowych zmysłach nie pozwoliłby się komuś na ślepo kłuć..
"TylKo oreiNtujE sIę mniej Wiecej Co gDzie DokŁadniej i Jak przebiJać" to zdanie mnie rozwaliło xD
ale wróćmy do tematu moje drogie dziewczęta ^^
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:26   #1104
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Xkarolinax, pytałam Też napisała, że pod trochę innym kątem mogłoby być Jej zdaniem mogę mieć pewne problemy z dyskiem od labreta i może mi być wygodniej nosić sztangę... No nic, zobaczymy jak się wygoi, na razie ma tylko 4 dni Tak czy owak podoba mi się i bardzo bym chciała go utrzymać.
Trzy razy dziennie przemywam (choć z tyłu, wewnątrz ucha jest mi strasznie niewygodnie, trochę na ślepo to robię) solą fizjologiczną, troszeczkę poruszając kolczykiem. Dodatkowo dwa razy dziennie pałeczką kosmetyczną nakładam wokół kolczyka płyn antyseptyczny (zawiera Benzalkonium Chloride, powiedziano mi w studiu, że coś takiego się nada) i też troszeczkę nim poruszam. Mam nadzieję, że to właściwa pielęgnacja
Najgorzej jest ze spaniem, bo od lat zasypiam na lewym boku, więc teraz strasznie się męczę na prawym. A potem i tak się budzę na lewym
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 11:47   #1105
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

no tak nie pomyslalam o dysku
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 15:48   #1106
anetusiam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

byłam u profesjonalnego pricera (studio "Dragon" - najlepsze w Katowicach) pogadałam sobie z panem, zadałam million pytań, wybiorę się za jakiś czas raz jeszcze i zadam kolejny milion.
w planach mam stworzenie surface neck (kolczyk na karku), a przeglądając forum zauważyłam, że udziela się tu niejaka Miss Venflon, która co nieco o piercingu wie )
wertując wszelkie możliwe fora z zapytaniem "surface neck" nasunęło mi się kilka istotnych pytań:
- co lepsze na początek bioplast, PTFE, tytan czy od razu surface bar?
- czy warto zmieniać bioplast na surface bar? podobno surface bar za twardy na kark.
- to już konkretnie do Miss Venflon - ile kolczykówk na karku w Twojej karierze wygoiło się do końca? - wiem, że to sprawa indywidualna, ale może jakieś liczby ^^
- co lepsze do przemywania - Octenisept czy zwykła sól fizjologiczna?
jejku tyle było pytań i wszystkie ze mnie uleciały.
za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję
anetusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 16:47   #1107
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Na BMezine znalazłam, wśród różnie zrobionych tragusów, także takie...

http://www.bmezine.com/pierce/01-ear...tled-image.jpg
http://www.bmezine.com/pierce/01-ear...tled-image.jpg
http://www.bmezine.com/pierce/01-ear...tled-image.jpg

Nawet mi się to podoba. No i... widać, że można z tym żyć

Cóż, najważniejsze, żeby mi się ładnie zagoił
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:38   #1108
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez anetusiam Pokaż wiadomość
byłam u profesjonalnego pricera (studio "Dragon" - najlepsze w Katowicach) pogadałam sobie z panem, zadałam million pytań, wybiorę się za jakiś czas raz jeszcze i zadam kolejny milion.
w planach mam stworzenie surface neck (kolczyk na karku), a przeglądając forum zauważyłam, że udziela się tu niejaka Miss Venflon, która co nieco o piercingu wie )
wertując wszelkie możliwe fora z zapytaniem "surface neck" nasunęło mi się kilka istotnych pytań:
- co lepsze na początek bioplast, PTFE, tytan czy od razu surface bar?
- czy warto zmieniać bioplast na surface bar? podobno surface bar za twardy na kark.
- to już konkretnie do Miss Venflon - ile kolczykówk na karku w Twojej karierze wygoiło się do końca? - wiem, że to sprawa indywidualna, ale może jakieś liczby ^^
- co lepsze do przemywania - Octenisept czy zwykła sól fizjologiczna?
jejku tyle było pytań i wszystkie ze mnie uleciały.
za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję

do przekłucia typu surface zakłada sie TYLKO I WYŁACZNIE surface bary-jesli ktos próbuje włożyc cokolwiek innego nie jest profesjonalistą
dobrze założony surface jest ledwo wyczuwalny
na ogromna ilość założonych wygoiły się wszystkie-nie prowadze statystyk ilościowych np. wczoraj robiłam 2 razy neck i sternum-z 80% klientów mam kontakt-nikt nie jest niezadowolony-nawet pionowe surfacy w karku mają sie doskonale-po drodze mileiśmy kilka niegroźnyxh infekcji(niegroźnych dzięki natychmiastowych reakcji mopich klientów,których wyposażam w odpowiednią wiedze dotycząca ich przekłucia)
obserwuję teraz dwa przekłucia powierzchniowe,które wykonałam u osób z silną tendencją do migracji-odpukac na razie wszytsko jest ok-jeden ma 6 miesięcy drugi 2 miesiące

a do przemywania i Octenisept i sól fizjologiczna
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:04   #1109
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

oj ja już od dłuższego czasu choruje na tego surfaca ale niestety u mnie w miescie jest tylko jedno porzadne studio i niestety nie wykonuja w nim surfacow x( buu. bede musiala uzbierac kasiure co jest najtrudniejszym zadaniem i wybrac sie gdzies dalej x] mozecie polecic jakieś dobre studio w okolicach Jastrzębia-Zdroju? Żory, Rybnik w ostatecznosci Katowice? xP lub gdzieś tam!?
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:13   #1110
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

kkatee do mnie wcale nie masz daleko
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-17 23:14:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.