jak uzyskać popielaty blond? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 15:13   #31
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

an.ka dzieki za odp. w takim razie chyba sie zdecyduje na 7.02 i mam nadzieje ze miesiąc kolor sie utrzyma ,
w ogóle to szukalam dzisiaj cos z szamponow koloryzujacych w sklepach ale chyba nie warto bo wszystkie jakie kiedykolwiek mialam spłukały sie na rudawy kolor wiec chyba wyprobuje ten richesse
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2009-09-28 o 15:15
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:23   #32
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
To na zdjęciu to raczej kasztan, a nie popielaty blond. U mnie też wyszedł podobny kolor z farouka. I też się nazywał ciemny blond popielaty.
Nazwa tego koloru to "miodowy naturalny" (ale na szczęście brak jakichkolwiek żółci czy rudości na głowie). Taki kolor jak na zdjęciu był do 3-4 myć. Potem zaczął się z tego robić typowy blond, najpierw b. ciemny, teraz średni (i jak dla mnie niestety już zbyt jasny, lepiej się czułam w tym ciemniejszym).
losek78, jutro wrzucę zdjęcia, jak wyglądają włosy po prawie 20 myciach.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-09-28 o 19:24
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:07   #33
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

A co myslicie o tym garnieru co jest na zdjeciu na poprzedniej stronie? robila ktoras nim?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:39   #34
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

ja ostatni z rozjaśnianych włosów przechodziłam na ciemny blond...chciałam wrócić do swojego zbliżonego naturalnego, polecam farbę Erayba średni popielaty blond nr 7/10 kolor wyszedł naturalny odcień zimny nie ma rudych refleksów,trochę się wymywa ale to raczej przez to ze na jasne włosy był kładziony,farba była kupiona w sklepie fryzjerskim
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:31   #35
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Wklejam zdjęcia, niestety nie udało mi się zrobić ich przy świetle dziennym, tak ponuro dziś na dworze, że nawet przy oknie włączała mi się lampa W naturze są odrobinę jaśniejsze, wg mnie właśnie ciemny blond. Tylko się zastanawiam, czy 7.02 da rzeczywiście chłodniejszy odcień niż 7.13. Bo w 7.13 na pierwszym miejscu jest jednak popiel... Szkoda, że richesse nie ma koloru 7.1, wtedy na pewno miałabyś już chłodny, popielaty blond.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-09-29 o 20:40
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:03   #36
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

wstawiam zdjęcie mojego obecnego koloru , pod światŁo jest okropny rudy i pasemka żóŁte , zdjecie robione w pokoju przy oknie , mysle nalozyc na to odcien 7.02 z richesse i mam nadzieje ze nie wyjdzie nic zielonego
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:41   #37
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

losek78, nie znam się za bardzo na tym, ale też obawiałam się zielonego, kiedy po raz pierwszy nakładałam richesse (parę lat temu wyszedł mi po innej farbie taki efekt) i z tego co przeczytałam może wyjść wtedy jak nakłada się na ciepły kolor odcień popielaty. A "2" to opal, odrobinę cieplejszy niż popiel, więc myślę, że zieleni nie ryzykujesz
Mam już zdjęcie moich włosów w świetle dziennym, dosyć dobrze oddaje mój odcień 7.13, prawie 3 tyg. po farbowaniu.
Mam nadzieję, że uda Ci się jakoś ujednolicić Twój kolor
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 22:18   #38
madziaa1986r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

7.1 lub 6.1 czyli popiele dostaniesz z firmy alwaves ja polecam bo sama na tej firmir pracuje i jestem zadowolona
madziaa1986r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 22:24   #39
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez madziaa1986r Pokaż wiadomość
7.1 lub 6.1 czyli popiele dostaniesz z firmy alwaves ja polecam bo sama na tej firmir pracuje i jestem zadowolona
Potwierdzam. Poszukiwałam bardzo długo popielatego brąziku... I tylko Allewaves była naprawdę popielata.

A mam pytanie do Ciebie skoro pracujesz na tej firmie... Czy 7,1 z wodą 3% wyjdzie dużo ciemniej na jasnych pasemkach niż wygląda na próbniku?? (6,1 wyszła mi baaardzo ciemna)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:08   #40
fufunia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

wiem, wiem zawaliłam - miałam umieścić zdjęcia po farbowaniu ciemnym popielatym blondem Londy, ale coś mnie podkusiło i około 1,5 tygodnia po farbowaniu tą Londą (coś zaczęła się szybko wypłukiwać, ale dużo przebywałam na Słońcu) coś mnie podkusiło i rzuciłam na włosy średni popielaty brąz palette (?!? - 1 raz w życiu Pallete na głowie a dusza na ramieniu) i co? i farba o dziwo bardzo ok (włosy nie są zniszczone) ale kolor przez 2-3 mycia faktycznie ciemny i taki fioletowo-czerwonawo-chłodny,ale teraz po prostu rudzieje! tzn. końce są ciemniejsze a im bliżej skóry głowy tym bardziej wypłowiałe i zrudziałe!! po tym kątem beznadzieja i już nią nie farbnę;
wyczytałam jednak, ze fajny chłodny odcień można uzyskać nową farbą do 28 myć Garnier Color& shine ciemny blond (na forum o tej farbiew jest sporo zdjęć)
przeglądałam również w sklepie różne próbniki i trafiłam na super odcień też garnier ale farba color naturals jasny brąz nr 5, który jest w próbniku ciemnym chłodnym blondem, a na opakowaniu zwykła rudzizna - i teraz jest dylemat, co wypróbować i co wyjdzie?
czy macie jakieś doświadczenia z tymi farbami?
fufunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:49   #41
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Orzech laskowy garniera wychodzi jak ciemny popielaty blond. Fotki są na wątku o tej farbie.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 19:42   #42
madziaa1986r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

wsumie wyjdzie ci tak samo jak na wzorniku ale z racji ze masz jasne pasemka z czasem sie sie troche spluka pozdrawiam
madziaa1986r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 16:09   #43
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Poszukiwałam bardzo długo popielatego brąziku... I tylko Allewaves była naprawdę popielata.

A mam pytanie do Ciebie skoro pracujesz na tej firmie... Czy 7,1 z wodą 3% wyjdzie dużo ciemniej na jasnych pasemkach niż wygląda na próbniku?? (6,1 wyszła mi baaardzo ciemna)
A mogłabyś napisać, gdzie można znaleźć paletę kolorów Allwaves? Ponad to z innego wątku kojarzę, że farbowałaś włosy Majirelem, w związku z tym mam pytanie: którą farbę byś poleciła?
A może stosowałaś Renee Blanche ? - też się nad nią zastanawiam - jest tam intensyfikator popiołu, który mnie kusi
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 19:45   #44
koko80
Przyczajenie
 
Avatar koko80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Witajcie, w ciągu roku wypróbowałam wiele farb aby uzyskać ciemny blond popielty, jak dotąd tylko z marjiel jestem zadowolona. Ostatecznie zdecydowałam się na kolor z zimnych blondów : kawa z mlekiem. Kolor prawie jak na palecie, wolno schodzi i co najważniejsze dla mnie nie wpada w różne odcienie rudego czy zielonego .
koko80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 11:23   #45
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

A ja jestem bardzo zadowolona z Londy - Ciemny Popielaty Blond ... Na początku wychodzi bardzo ciemno ale fajnie wypłukuje się do takiego właśnie blondu Wygląda bardzo naturalnie i nie ma żadnych rudości
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 15:25   #46
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Moze o taki chodzi?"
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:05   #47
carmen7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Tez chciałabym uzyskac jakis popielaty kolorek
na wlosach tylko nie wiem czy jest to mozliwe poniewaz
teraz mam na głowie orzech laskowy w którym wygladam
zresztą fatalnie na odrostach mam duzo rudego
Pomózcie co z tym zrobic czy moge przefarbowac na jakis
moze ciemny popiel????? błagam piszcie
carmen7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:13   #48
ksula02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Exclamation Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Witam. Śledzę to forum od wczoraj, bo planuje wrócić do swojego koloru z czarnego. Moje włosy są już po przejściach (raz rozjaśniane u fryzjera całościowo potem rozjaśniałam pasemka i znowu, ale na własną rękę rozjaśniałam i taki wyszedł efekt) jaką farbę mam położyć żeby była podobna do mojego naturalnego chociaż może trochę bardziej popielaty. ( Zdjęcia moich naturalnych były robione w lato, a chce uzyskać trochę podobny kolor jaki miałam zimą). Musze kupić ta farbe jak najszybciej pomóżcie prosze.
ksula02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 00:00   #49
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Witam, wracalam kiedys do mojego ciemnego blondu przez farbowanie za zblizony. Mialam jasne tlenione wlosy i probowalam ciemnego blondu ale sie splukal. W koncu ufarbowalam farba 100% kolor 'jasny szatyn opalizujacy' zamieszczam zdjecie, chociaz splukalo sie do bardziej blond.
Nie wiem czy o taki kolor wam chodzi ale napewno ten szatyn wyszedl duzo zimniejszy niz ten ciemny blond ktory raczej wpadal w kasztan.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 08:59   #50
Ita23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 78
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Ja wczoraj farbowalam Wellatonem "jasny popielaty blond" i to co mam na glowie....ciemny siwy, o taki chyba Ci chodzi, ciemny popielaty blond. Chociaz bym sie klocila czy to wogole jest blond:. Nie wiem co to za firma, kobieta na opakowaniu miala wlosy jasny blond!! moze po umyciu sa czarne! a suche wygladaja jakbym glowa kominek od srodka wycierala, popielate taak, blond nieee. Na dodatek mienia sie na taki niezdrowy zielonkawo-niebieski odcien, koszmar, zegnajcie blond wlosy, zawsze mialam jasny blond, swoje sredni blond, chociaz w lato tez jasniutki, chcialam je minimalnie przyciemnic i po prostu przestalam brac najjasniejsze z dostepnych blondy, ten wydawal sie jasny, ale nie najjasniejszy i prosze. Prawie k**czarny! sprany brudny czarny!! Jakbym wiedziala, ze bd miala ciemne wlosy to bym kupila chcoiaz jakis ladny kolorek, bo to co teraz mam na glowie, watpie zeby komukolwiek sie marzyl
Ita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 11:12   #51
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez Ita23 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj farbowalam Wellatonem "jasny popielaty blond" i to co mam na glowie....ciemny siwy, o taki chyba Ci chodzi, ciemny popielaty blond. Chociaz bym sie klocila czy to wogole jest blond:. Nie wiem co to za firma, kobieta na opakowaniu miala wlosy jasny blond!! moze po umyciu sa czarne! a suche wygladaja jakbym glowa kominek od srodka wycierala, popielate taak, blond nieee. Na dodatek mienia sie na taki niezdrowy zielonkawo-niebieski odcien, koszmar, zegnajcie blond wlosy, zawsze mialam jasny blond, swoje sredni blond, chociaz w lato tez jasniutki, chcialam je minimalnie przyciemnic i po prostu przestalam brac najjasniejsze z dostepnych blondy, ten wydawal sie jasny, ale nie najjasniejszy i prosze. Prawie k**czarny! sprany brudny czarny!! Jakbym wiedziala, ze bd miala ciemne wlosy to bym kupila chcoiaz jakis ladny kolorek, bo to co teraz mam na glowie, watpie zeby komukolwiek sie marzyl

Jeśli miałaś jasny blond i położyłaś na to popielaty to kolor pewnie wyszedł zielonkawy przez co odcień wydaje się nieładny. Trzeba pamiętać żeby na blondy czyli żółcie nie kłaść odcieni popielatych czyli z niebieskim barwnikiem bo żółty+niebieskie=zielony. Ponadto ciemne popielate blondy nigdy nie wychodzą jak blondy bo zwykle są juz poziomem 7 a nawet 6. Blondy ciemne to poziom 8, mimo że w nazewnictwie figurują jako jasny blond, a poziom 9 jak bardzo jasny blond.
Jeśli chodzi o Twój kolorek sugerowałabym odczekanie na wymycie popielu. Myj szamponem przeciwłupieżowym i połóż naftę ze dwa razy to przyspieszy wymywanie.No i pozostaje stopniowy powrót do jaśniejszych odcieni poprzez pasemka lub malowanie wyższymi numeracjami. Z jasnych popielatych blondów fajnie wychodzi 10M czyli jasna mokka Matrixa położona na blond włosy. Nie ma tego zielonoburego odcienia. Tylko taki beżyk. Nie polecam 8MM bo wychodzą już ciemne włoski. W numeracji szamponów bez amoniaku i na niskiej wodzie kolory wychodzą ciemniejsze niż w zwykłych farbach.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 14:47   #52
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Ponadto ciemne popielate blondy nigdy nie wychodzą jak blondy bo zwykle są juz poziomem 7 a nawet 6. Blondy ciemne to poziom 8, mimo że w nazewnictwie figurują jako jasny blond, a poziom 9 jak bardzo jasny blond.
chyba coś Ci się pomyliło
blond sam w sobie jako po prostu blond jest ciemny i na poziomie 7.
Ciemny blond to poziom 6. Jasny blond to poziom 8. Bardzo jasny blond - poziom 9. Kolejne wyższe poziomy to już wiadomo, że jeszcze jaśniejsze.
Ale ciemne blondy same w sobie różnią się znacząco od brązu i w życiu bym nie powiedziała, że poziom 8 to ciemny blond chyba ciemnego blondu nie widziałaś

A jeśli chodzi o głowne pytanie tego wątku - polecam farby Majirel z końcówką .1 lub .11 - popiele i popiele głębokie. Wychodzą na prawdę chłodno i baaaaardzo naturalnie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 15:56   #53
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
chyba coś Ci się pomyliło
blond sam w sobie jako po prostu blond jest ciemny i na poziomie 7.
Ciemny blond to poziom 6. Jasny blond to poziom 8. Bardzo jasny blond - poziom 9. Kolejne wyższe poziomy to już wiadomo, że jeszcze jaśniejsze.
Ale ciemne blondy same w sobie różnią się znacząco od brązu i w życiu bym nie powiedziała, że poziom 8 to ciemny blond chyba ciemnego blondu nie widziałaś

A jeśli chodzi o głowne pytanie tego wątku - polecam farby Majirel z końcówką .1 lub .11 - popiele i popiele głębokie. Wychodzą na prawdę chłodno i baaaaardzo naturalnie
Własnie te popiele położone na bardzo jasny blond wyjdą na zielono.
Obecnie mam na głowie poziom 8 i to nie jest jasny blond. Poziom 7 u mnie wychodzi bardzo ciemno, jak szatyn, a 6 jak bardzo ciemny szatyn. Zależy jeszcze jakiej wody się użyje, ale 7 z całą pewnością nie jest blondem w potocznym tego słowa znaczeniu. Jak mam włosy zbyt mocno już rozjaśnione często kładę 8 z niską wodą,żeby je przyciemnić nieco. 7 wychodzi mi baaaardzo ciemno, niemal na czarno.

Nikt mi nie powie,że 7 położona na ciemne włosy wyjdzie jak blond w potocznym tego słowa znaczeniu.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-10-06 o 15:58
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 16:39   #54
Madziuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
nie wiem o jakid odcień ci chodzi ale garnier numer 7 wychodzi popielaty a dość ciemny
matko boska...ja to zupełnie nie znam się na tych sklepowych farbach...
ale weźcie może pod uwagę że każda z Was ma inny kolor bazowy!!!!

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez just julia Pokaż wiadomość
jakiego efektu moge sie spodziewac po zastosowaniu farby superrozjaśniającej garnier nutrisse popielaty blond 111? ehh...

zależy od podstawy

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1014 Pokaż wiadomość
Ja rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem i bardzo żałuję bo na górze wyszedł mi żółty a na dole pomarańczowy ,co teraz mam zrobić żeby wyszedł mi popielaty ciemny blond albo chociaż wyrównać ten kolor i żeby wyglądał jakoś naturalnie POMOCY
położyć farbę, która zawiera pigment ' niebieski' One wyciągają żółcie i pomarańcze....ale tak przez internet to ciężko pomóc
__________________
I see your lips the summer kisses
The sunburned hands I used to hold...


Madziuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:02   #55
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez Madziuka Pokaż wiadomość
matko boska...ja to zupełnie nie znam się na tych sklepowych farbach...
ale weźcie może pod uwagę że każda z Was ma inny kolor bazowy!!!!

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------




zależy od podstawy

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



położyć farbę, która zawiera pigment ' niebieski' One wyciągają żółcie i pomarańcze....ale tak przez internet to ciężko pomóc


Przepraszam ale pigment niebieski na żółte włosy to może wyjść zielony. Pamiętacie z plastyki?
Niebieski+żółty= zielony

Trzeba kłaść jakieś beże, nie popiele. Z własnego doświadczenia wiem,że najlepiej zejść z blondu kładąc najpierw naturalną ósemkę,nawet ze 2 razy, a potem ewentualnie przechodzić na jakieś odcienie popielate.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-10-07 o 14:07
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 17:13   #56
mi-sueno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Chciałabym uzyskać taki kolor jak na 1 próbce... Jedyną przeszkodą jest mój wyjściowy kolor, jasny blond (ostatnią farba była Londa miodowy blond i boki zrobione Lorealem sztokholmski blond). Co moge najpierw połozyć żeby móc zrobić taki kolor jak na próbkach? Odrazu nie chce ryzykować żeby zieleń mi nie wysza. na drugim zdjeciu to moje włosy robione Schwarzkopfem 550 satynowy ciemny blond. Niestety bardzo szybko się sprał i w niektórych miejscach prześwity lekkiej zieleni były widoczne.
__________________
MUSE  ♥
Drawing ♥
Make up ♥
mi-sueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 09:15   #57
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

mi-sueno! ale ty masz swietny kolor???ja takiego własnie szukam! to jest satynowy ciemny blond???
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 22:37   #58
mi-sueno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez herbuta Pokaż wiadomość
mi-sueno! ale ty masz swietny kolor???ja takiego własnie szukam! to jest satynowy ciemny blond???
Tak dla dokładnosci to miałam.
550 satynowy ciemny blond Natural&Easy Schwarzkopf.
__________________
MUSE  ♥
Drawing ♥
Make up ♥
mi-sueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 19:20   #59
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez mi-sueno Pokaż wiadomość
Chciałabym uzyskać taki kolor jak na 1 próbce... Jedyną przeszkodą jest mój wyjściowy kolor, jasny blond (ostatnią farba była Londa miodowy blond i boki zrobione Lorealem sztokholmski blond). Co moge najpierw połozyć żeby móc zrobić taki kolor jak na próbkach? Odrazu nie chce ryzykować żeby zieleń mi nie wysza. na drugim zdjeciu to moje włosy robione Schwarzkopfem 550 satynowy ciemny blond. Niestety bardzo szybko się sprał i w niektórych miejscach prześwity lekkiej zieleni były widoczne.
mi-sueno
A jaka to farba - ta na próbniku?
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:10   #60
mi-sueno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: jak uzyskać ciemny popielaty blond?

Cytat:
Napisane przez Gabi2000 Pokaż wiadomość
mi-sueno
A jaka to farba - ta na próbniku?
2 górne to Modastyling 8NC i 6/1
2 dolne Artego 8.01 i 9.01
__________________
MUSE  ♥
Drawing ♥
Make up ♥
mi-sueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-01 14:24:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.