nic nowego, czy moge byc w ciazy:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 17:06   #1
arabeska_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3

nic nowego, czy moge byc w ciazy:)


w poniedzialek 17 sierpnia ciut za duzo wypilam i zwracalam, jestem na tabletkach oc-35, tabletke wzielam ok 21 a zwracalam ok 1.00 we wtorek narmalnie wzielam( 2gi tydzien brania tabletek) ok 21 a w weekend kochalam sie z chlopakiem, ostatnia tabletke wziełam teraz w srode 27 sierpnia, powinnam w czwartek ale w sobite spanikowalam i wzielam jedna dodatkowa, skoro w srode wzielam ostatnia to juz powinnam dostac okres a jeszcze go nie mam, czy to moze oznaczac ze jestem w ciazy, balga pomocy bo panikuje
pozdrawiam
arabeska_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:07   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: nic nowego, czy moge byc w ciazy:)

Cytat:
Napisane przez arabeska_86 Pokaż wiadomość
w poniedzialek 17 sierpnia ciut za duzo wypilam i zwracalam, jestem na tabletkach oc-35, tabletke wzielam ok 21 a zwracalam ok 1.00 we wtorek narmalnie wzielam( 2gi tydzien brania tabletek) ok 21 a w weekend kochalam sie z chlopakiem, ostatnia tabletke wziełam teraz w srode 27 sierpnia, powinnam w czwartek ale w sobite spanikowalam i wzielam jedna dodatkowa, skoro w srode wzielam ostatnia to juz powinnam dostac okres a jeszcze go nie mam, czy to moze oznaczac ze jestem w ciazy, balga pomocy bo panikuje
pozdrawiam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306954
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:10   #3
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: nic nowego, czy moge byc w ciazy:)

Cytat:
Napisane przez arabeska_86 Pokaż wiadomość
w poniedzialek 17 sierpnia ciut za duzo wypilam i zwracalam, jestem na tabletkach oc-35, tabletke wzielam ok 21 a zwracalam ok 1.00 we wtorek narmalnie wzielam( 2gi tydzien brania tabletek) ok 21 a w weekend kochalam sie z chlopakiem, ostatnia tabletke wziełam teraz w srode 27 sierpnia, powinnam w czwartek ale w sobite spanikowalam i wzielam jedna dodatkowa, skoro w srode wzielam ostatnia to juz powinnam dostac okres a jeszcze go nie mam, czy to moze oznaczac ze jestem w ciazy, balga pomocy bo panikuje
pozdrawiam
tak, jestes w ciazy
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 09:58   #4
arabeska_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: nic nowego, czy moge byc w ciazy:)

generalnie chodziło mi o to czy to że wzięłam w ostatnim tygodniu dwie tabletki w ciagu jednego dnia, może wpłynąć na to że nie mam jeszcze okresu mimo, ze w środe wziąłam ostatnia tabletkę, a teoretycznie powinnam wziąć ja w czwartek.
zalogowałąm sie tutaj specjalnie zeby uzyskać jakies informacje a nie złośliwości, tym bardziej widze z od kogos młodszego ode mnie. Marwari, dziękuję za odpowiedz, test planuje zrobić w piątek jak okresu nie dostane do tego czasu, planuje nie zaczynac nowego opakowania, jesli oczywiście okresu nie dostane, pozdrawiam
arabeska_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:32   #5
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: nic nowego, czy moge byc w ciazy:)

Cytat:
Napisane przez arabeska_86 Pokaż wiadomość
generalnie chodziło mi o to czy to że wzięłam w ostatnim tygodniu dwie tabletki w ciagu jednego dnia, może wpłynąć na to że nie mam jeszcze okresu mimo, ze w środe wziąłam ostatnia tabletkę, a teoretycznie powinnam wziąć ja w czwartek.
zalogowałąm sie tutaj specjalnie zeby uzyskać jakies informacje a nie złośliwości, tym bardziej widze z od kogos młodszego ode mnie. Marwari, dziękuję za odpowiedz, test planuje zrobić w piątek jak okresu nie dostane do tego czasu, planuje nie zaczynac nowego opakowania, jesli oczywiście okresu nie dostane, pozdrawiam
i co z tego ze mlodszego? przynajmniej umiem czytac ulotke. z tego co napisalas nijak nie wynika ciaza.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:27   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: nic nowego, czy moge byc w ciazy:)

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
i co z tego ze mlodszego? przynajmniej umiem czytac ulotke. z tego co napisalas nijak nie wynika ciaza.
i bardzo dobrze podsumowane


szczerze mówiac to wstyd, że właśnie ktoś młodszy potrafi czytać a nie starszy ;D... wiec ja bym się z tym tak na miejscu autorki nie obnosiła
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:33   #7
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: nic nowego, czy moge byc w ciazy:)

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze podsumowane


szczerze mówiac to wstyd, że właśnie ktoś młodszy potrafi czytać a nie starszy ;D... wiec ja bym się z tym tak na miejscu autorki nie obnosiła
"bo ja jestem starsza, madrzejsza, ulotka zapladnia, a moj przypadek jest jedyny i szczegolny" ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 22:24   #8
arabeska_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: nic nowego, czy moge byc w ciazy:)

no najechanka na mnie, ulotke umiem czytać doskonale, ale na niej nie ma ani słowa o tym co bedzie jeśli sie weźmie jednatabletke wiecej!
zalogowałam sie tutaj specjalnie po to bo jest napisane "Ginekologia Forum z poradami lekarza ginekologa." i na porade ginekologa liczylam, a nie jakiejs domorosłej specjalistki, która potrafi spanikowana osobę skwitować głupim tekstem.
Zgłosiłam się tutaj po poradę, a nie szyderę, widzę że to był błąd.

poza tym nie obnosiłam się, nie leży to w mojej naturze, poprostu wkurza mnie to, że zostałam w ten sposób potraktowana.

nie mówię, ze mój przypadek jest jedyny i szczególny, ale NIGDZIE nie znalazlam o tym co się dzieje kiedy sie weźmie za dużo tabletek, wszedzie było co się robi kiedy się pominie.

a pisanie "ulotka zapładnia" utwierdza mnie w opinii jaką sobie wyrobiłam o użytkowniczce "neciak". ( teraz pewnie dostane lincz z kręgu wzajemnej adoracji, ale mam to gdzieś już tu nie wejde)

pozdrawiam wszystkie rozsadne uzytkowiniczki tego forum, które nie szydzą z tego że ktoś mógł wpaść w panikę z powodu potencjalnej, niechcianej ciąży.
arabeska_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:39   #9
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: nic nowego, czy moge byc w ciazy:)

Cytat:
Napisane przez arabeska_86 Pokaż wiadomość
no najechanka na mnie, ulotke umiem czytać doskonale, ale na niej nie ma ani słowa o tym co bedzie jeśli sie weźmie jednatabletke wiecej!
zalogowałam sie tutaj specjalnie po to bo jest napisane "Ginekologia Forum z poradami lekarza ginekologa." i na porade ginekologa liczylam, a nie jakiejs domorosłej specjalistki, która potrafi spanikowana osobę skwitować głupim tekstem.
Zgłosiłam się tutaj po poradę, a nie szyderę, widzę że to był błąd.

poza tym nie obnosiłam się, nie leży to w mojej naturze, poprostu wkurza mnie to, że zostałam w ten sposób potraktowana.

nie mówię, ze mój przypadek jest jedyny i szczególny, ale NIGDZIE nie znalazlam o tym co się dzieje kiedy sie weźmie za dużo tabletek, wszedzie było co się robi kiedy się pominie.

a pisanie "ulotka zapładnia" utwierdza mnie w opinii jaką sobie wyrobiłam o użytkowniczce "neciak". ( teraz pewnie dostane lincz z kręgu wzajemnej adoracji, ale mam to gdzieś już tu nie wejde)

pozdrawiam wszystkie rozsadne uzytkowiniczki tego forum, które nie szydzą z tego że ktoś mógł wpaść w panikę z powodu potencjalnej, niechcianej ciąży.
No mówiłam, że coraz więcej obrażalskich jest na forum! A moje poprzednie zdanie dotyczyło ogółu.

Rzeczywiście w ulotce OC-35 nie jest napisane to czego potrzebujesz, ale jest napisane coś na temat przedawkowania. Co prawda jedna tabletka więcej to jeszcze nie jest przedawkowanie, ale mogłabyś na to zwrócić uwagę. A widocznie nie zwróciłaś, co nie bardzo oznacza czytanie ulotki ze zrozumieniem.

Poza tym, jest na forum coś takiego jak "Ulotka uniwersalna". Może też warto przeczytać? (ze zrozumieniem oczywiscie, bo bez to nie warto)

Poza tym nie jestem lekarzem ani domorosłą specjalistką, ale jak widać mimo, że jestem od Ciebie młodsza to wiem o tabletkach więcej niż Ty. A ginekologa na tym forum już długi czas nie ma. Swoją drogą ciekawi mnei czemu.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez Neciak89
Czas edycji: 2009-08-30 o 22:41
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 16:57   #10
sunshine2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: nic nowego, czy moge byc w ciazy:)

Ja tez mam problem, w zeszlym miesiacu odstawilam tabletki anty ( zle sie po nich czulam, bralam 10 misiecy), dostalam normalne krwawienie z odstawienia, kochalam sie w 12, 13, 18, 26, 27 dniu cyklu, bez zadnego zabezpieczenia, do samego konca. dzisiaj jest moj 32 dzien cyklu i nadal nie mam okresu. podczas brania tabletek mialam cykle regularne 28dniowe. czy moge byc w ciazy? kupilam juz test, ale jeszcze go nie zrobilam, jakos sie boje, poza tym nie wiem czy to nie za wczesnie, pomozcie
sunshine2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.