dieta 600kcal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 20:14   #1
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17

dieta 600kcal


czesc . jestem marlena i od wczoraj rozpoczelam odchudzanie . wiem iz jest ona niezdrowa, wyniszczajaca,niepoprawna , niezalecana itd ale musze szybko schudnac ... waze 70kg przy 166cm . strasznie zle czuje sie w swoim ciele i nie potrafie cieszyc sie zyciem widzac ogromne faldy na brzuchu .
odchudza sie ktos jeszcze ??
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:20   #2
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: dieta 600kcal

3 dni temu zakładałaś wątek o diecie 1000 kcal, a teraz już 600? W takim tempie zabraknie Ci kalorii do odejmowania
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:27   #3
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
3 dni temu zakładałaś wątek o diecie 1000 kcal, a teraz już 600? W takim tempie zabraknie Ci kalorii do odejmowania
doszlam do wniosku ze lepiej bedzie gdy zaczne od razu od 600 kcal . nie zamierzam juz ich odejmowac bo to i tak strasznie malo... jestem tego w pelni swiadoma
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:52   #4
Bella_Swan90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: dieta 600kcal

600 kcal to nie tak mało... możesz napisać co np. jesz w ciągu dnia?
Bella_Swan90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:55   #5
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: dieta 600kcal

ok, rozumiem, ze to jest forum PUBLICZNE, ale jak każde forum powinno się rządzić swoimi prawami. (*i nie twierdzę, że poprzez działalność moderatorów tak się nie dzieje ) ALE uważam, że takiego rodzaju posty jak >>TEN<< powinny być usuwane, a osoba, która mimo tego nie zaprzestanie pisania takich rzeczy powinna być banowana (*czasowo, lub stale- do decyzji moderatora).

Obowiązuje szeroko pojęta wolność słowa ale jednocześnie przecież zabronione jest publikowanie treści o charakterze pro-ana/ pro-ed .

Osobiście uważam, że post 1ZwiaMnieMarlena (jak również wiele innych publikowanych na Wizażu) może przyczynić się do rozpowszechnienia zachowań typu pro-ana i wyrządzić szkodę wielu młodym, nieświadomym zagrożeń z tym związanym dziewczynom lub (a w szczególności) takim, które są pochłonięte ZŁYM ODCHUDZANIEM poprzez upewnienie ich w słuszności ich postępowania.


Z góry dziękuję Moderatorom za rozpatrzenie mojego postulatu
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:15   #6
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
ok, rozumiem, ze to jest forum PUBLICZNE, ale jak każde forum powinno się rządzić swoimi prawami. (*i nie twierdzę, że poprzez działalność moderatorów tak się nie dzieje ) ALE uważam, że takiego rodzaju posty jak >>TEN<< powinny być usuwane, a osoba, która mimo tego nie zaprzestanie pisania takich rzeczy powinna być banowana (*czasowo, lub stale- do decyzji moderatora).

Obowiązuje szeroko pojęta wolność słowa ale jednocześnie przecież zabronione jest publikowanie treści o charakterze pro-ana/ pro-ed .

Osobiście uważam, że post 1ZwiaMnieMarlena (jak również wiele innych publikowanych na Wizażu) może przyczynić się do rozpowszechnienia zachowań typu pro-ana i wyrządzić szkodę wielu młodym, nieświadomym zagrożeń z tym związanym dziewczynom lub (a w szczególności) takim, które są pochłonięte ZŁYM ODCHUDZANIEM poprzez upewnienie ich w słuszności ich postępowania.


Z góry dziękuję Moderatorom za rozpatrzenie mojego postulatu

W tym celu właśnie powstało forum "W krzywym zwierciadle", tam trafiają wszelkie tego typu "diety".

A autorka teraz waży 70 kilo, a za rok będzie ważyć 80. Taka prawda.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:32   #7
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
W tym celu właśnie powstało forum "W krzywym zwierciadle", tam trafiają wszelkie tego typu "diety".

A autorka teraz waży 70 kilo, a za rok będzie ważyć 80. Taka prawda.
Ale przecież celem KZ nie jest propagowanie postów pro-ana / "diet"
Wręcz przeciwnie. W regulaminie jest przecież punkt, w którym jest wyraźny zakaz publikowania tego rodzaju postów.
Więc KZ mimo teoretycznego charakteru i założenia nie jest miejscem dla diet 600kalorii.


*w mojej ocenie KZ jest miejscem gdzie osoby z problemami na tle Ed dzielą się swoimi problemami, przeżyciami, negatywnymi odczuciami itp a nie skupiaja się na kaloryczności (*jak najniższej) kazdego posiłku.

Edytowane przez Black Cat
Czas edycji: 2010-02-26 o 21:36
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 21:40   #8
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
Ale przecież celem KZ nie jest propagowanie postów pro-ana / "diet"
Wręcz przeciwnie. W regulaminie jest przecież punkt, w którym jest wyraźny zakaz publikowania tego rodzaju postów.
Więc KZ mimo teoretycznego charakteru i założenia nie jest miejscem dla diet 600kalorii.


*w mojej ocenie KZ jest miejscem gdzie osoby z problemami na tle Ed dzielą się swoimi problemami, przeżyciami, negatywnymi odczuciami itp a nie skupiaja się na kaloryczności (*jak najniższej) kazdego posiłku.

Też to tak rozumiem, ale zauważyłam (chociaż przyznaję, że nie obserwuję KZ aż tak dokładnie), że wątki które PROPAGUJĄ tego rodzaju diety są zamykane, natomiast jeżeli wizażanka chce szkodzić tylko sama sobie, to się jej na to pozwala.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 21:47   #9
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: dieta 600kcal

wiem, napisałam tak 1 poscie- ze watki sa zamykane przez bdb moderatorów.
po prostu razi mnie niesamowicie kazdy post pro-ana.
bo wiem jakie to niebezpieczne.
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 22:18   #10
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Bella_Swan90 Pokaż wiadomość
600 kcal to nie tak mało... możesz napisać co np. jesz w ciągu dnia?
Nie no,jasne-niesamowicie można się tym najeść,nie ma co.

1ZwiaMnieMarlena,błagam Cię,posłuchaj naszych rad,bo to się naprawde może źle dla Ciebie skończyć.^^
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 08:17   #11
Bella_Swan90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: dieta 600kcal

Jak się je dużo niskokalorycznych warzyw typu fasolka czy brokóły to można się najeść... przynajmniej ja po paczce 450g mrożonej fasolki jestem najedzona na maxa... ato tylko troszkę ponad 100 kcal.
Bella_Swan90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 08:24   #12
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Bella_Swan90 Pokaż wiadomość
Jak się je dużo niskokalorycznych warzyw typu fasolka czy brokóły to można się najeść... przynajmniej ja po paczce 450g mrożonej fasolki jestem najedzona na maxa... ato tylko troszkę ponad 100 kcal.
rozumiem, że do końca życia będziesz jadła paczkę 450g warzyw mrożonych?
sprytne: zdrowe, tanie, pożywne " "

powodzenia w "wychodzeniu" z diety.
aha, przecież tu w zasadzie nie ma z czego wychodzić bo to co zaproponowałaś to jak najbardziej zdrowe odżywianie, więc z pewnością możesz je kontynułować przez resztę swoich dni. (*ciekawe ile Ci ich zostanie po np. 3miesiącach takiej diety...)
pozdrawiam


( )
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:00   #13
Bella_Swan90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: dieta 600kcal

Nie no, jak schudnę to będę jeść więcej, ale rozsądnie... no i potem będę jeść warzywa świeże a nie mrożone
Bella_Swan90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:41   #14
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Bella_Swan90 Pokaż wiadomość
Nie no, jak schudnę to będę jeść więcej, ale rozsądnie... no i potem będę jeść warzywa świeże a nie mrożone
aha.
zaczniesz jeść więcej i w dwa tygodnie wrócisz do wagi wyjściowej.
(niezależnie od tego, jak "rozsądnie" będziesz jeść..)

*swoją drogą, ciekawe co wg Ciebie oznacza słowo "rozsądnie"..
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:55   #15
FakeBlondie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie mnie poniesie...
Wiadomości: 602
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez 1ZwiaMnieMarlena Pokaż wiadomość
doszlam do wniosku ze lepiej bedzie gdy zaczne od razu od 600 kcal . nie zamierzam juz ich odejmowac bo to i tak strasznie malo... jestem tego w pelni swiadoma
Masz nadwagę-to fakt.
Jednak mogę się z Tobą założyć,że choć byś chciała to nie wytrzymasz na tej diecie.
Jeśli chcesz rozwalić sobie metabolizm, utyć jeszcze więcej-to śmiało jedz max.600kcal.

Będziesz miała efekt jojo -tak to pewne.
Nawet jeśli wytrzymasz na tej głodówce i schudniesz -to potem nawet jak stopniowo będziesz zwiększać kcal -utyjesz.
Poza tym możesz wkopać się w ED (zaburzenia odżywiania) i przejść z głodówki do jedzenia kompulsywnego lub bulimicznego.

Czy naprawdę nie lepiej jest wziąć się za swoje kilogramy rozsądnie?
Uczyć się szanować ciało i kochać je?
Uprawiać sport?Mieć piękną skórę?
Dlaczego droga do zrobienia z siebie karykatury własnej osoby tak Cię kręci?
__________________
"Don't let the music die...
We're playing songs from different times"

Odchudzam się i ujędrniam (od 07.03.10-07.05.10).
FakeBlondie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 15:39   #16
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

widze ze moja "dieta" wzbudzial pewnego rodzaju oburzenie . ziwem , iz jest to nierozsadna dieta ale ... ale strasznie zle czuje sie w swoim ciele . nikogo nie namawiam do propagowania tego typu "diet". otwarcie mowie ze jest to niezdrowe wyniszczajace i glupie odchudzanie . jestem swiadoma wszystkich ujemnych skutkow ubocznych , lecz mimo to dalej bede kontynuowac ta diete. czy jest ktos kto odchudza/odchudzal sie w taki sam sposób ?
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:45   #17
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez 1ZwiaMnieMarlena Pokaż wiadomość
widze ze moja "dieta" wzbudzial pewnego rodzaju oburzenie . ziwem , iz jest to nierozsadna dieta ale ... ale strasznie zle czuje sie w swoim ciele . nikogo nie namawiam do propagowania tego typu "diet". otwarcie mowie ze jest to niezdrowe wyniszczajace i glupie odchudzanie . jestem swiadoma wszystkich ujemnych skutkow ubocznych , lecz mimo to dalej bede kontynuowac ta diete. czy jest ktos kto odchudza/odchudzal sie w taki sam sposób ?
...a chcesz czuć się jeszcze gorzej?.Bo właśnie TO zapewni Ci ta dieta.Osłabienie,zawroty głowy,brak energii,a w konsekwencji pogorszenie metabolizmu..A za jakiś czas powrót kilogramów.
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:48   #18
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez 1ZwiaMnieMarlena Pokaż wiadomość
widze ze moja "dieta" wzbudzial pewnego rodzaju oburzenie . ziwem , iz jest to nierozsadna dieta ale ... ale strasznie zle czuje sie w swoim ciele . nikogo nie namawiam do propagowania tego typu "diet". otwarcie mowie ze jest to niezdrowe wyniszczajace i glupie odchudzanie . jestem swiadoma wszystkich ujemnych skutkow ubocznych , lecz mimo to dalej bede kontynuowac ta diete. czy jest ktos kto odchudza/odchudzal sie w taki sam sposób ?
Pewnie, że są! Poszukaj sobie wątków o tytułach "Ratunku, nie umiem wyjść z diety", "pomocy, nie umiem sobie poradzić z jojo", "jem 500kcal a tyję, help" i na pewno znajdziesz "miłośników" Twojej "diety"
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 18:24   #19
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Pewnie, że są! Poszukaj sobie wątków o tytułach "Ratunku, nie umiem wyjść z diety", "pomocy, nie umiem sobie poradzić z jojo", "jem 500kcal a tyję, help" i na pewno znajdziesz "miłośników" Twojej "diety"
Dokładnie.
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 08:45   #20
FakeBlondie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie mnie poniesie...
Wiadomości: 602
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez 1ZwiaMnieMarlena Pokaż wiadomość
widze ze moja "dieta" wzbudzial pewnego rodzaju oburzenie . ziwem , iz jest to nierozsadna dieta ale ... ale strasznie zle czuje sie w swoim ciele . nikogo nie namawiam do propagowania tego typu "diet". otwarcie mowie ze jest to niezdrowe wyniszczajace i glupie odchudzanie . jestem swiadoma wszystkich ujemnych skutkow ubocznych , lecz mimo to dalej bede kontynuowac ta diete. czy jest ktos kto odchudza/odchudzal sie w taki sam sposób ?
Zrobisz co zechcesz. Po prostu pisałaś,że źle Ci z Twoim ciałem i chcesz schudnąć.
A swoim sposobem "dietetycznym" doprowadzisz się do takiego jojo,że za jakieś 3 miesiące założysz tu wąstek :ważę 85 kg przy wzroscie..."

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Pewnie, że są! Poszukaj sobie wątków o tytułach "Ratunku, nie umiem wyjść z diety", "pomocy, nie umiem sobie poradzić z jojo", "jem 500kcal a tyję, help" i na pewno znajdziesz "miłośników" Twojej "diety"
O tak
Jesli Autorko chcesz dzielić ich los -droga wolna.
__________________
"Don't let the music die...
We're playing songs from different times"

Odchudzam się i ujędrniam (od 07.03.10-07.05.10).
FakeBlondie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 09:21   #21
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez FakeBlondie Pokaż wiadomość
Zrobisz co zechcesz. Po prostu pisałaś,że źle Ci z Twoim ciałem i chcesz schudnąć.
A swoim sposobem "dietetycznym" doprowadzisz się do takiego jojo,że za jakieś 3 miesiące założysz tu wąstek :ważę 85 kg przy wzroscie..."

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------



O tak
Jesli Autorko chcesz dzielić ich los -droga wolna.

nie chce dzielic ich losu . moja kolezanka schudla na takeij diecie 20 kg w bardzo któtkim czasie . i zadnego jojo nie ma . poprostu nie je slodyczy , a z diety wychodzila stopniowo .teraz je jak kazdy zdrowy czlowiek i cieszy sie swoja sylwetka .
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:08   #22
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: dieta 600kcal

Jesteś pewna,że wiesz jak dokładnie wyglądała dieta Twojej koleżanki?Bo ja jestem prawie pewna,że nie.
Jeżeli schudła 20 kg w względnie krótkim czasie bez jo-jo to na pewno dużo ćwiczyła i prowadziła dużo rozsądniejszą dietę niż 600 kcal .
Dlaczego nie chcesz zrozumieć,że próbujemy Ci pomóc ..?
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:14   #23
FakeBlondie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie mnie poniesie...
Wiadomości: 602
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez 1ZwiaMnieMarlena Pokaż wiadomość
nie chce dzielic ich losu . moja kolezanka schudla na takeij diecie 20 kg w bardzo któtkim czasie . i zadnego jojo nie ma . poprostu nie je slodyczy , a z diety wychodzila stopniowo .teraz je jak kazdy zdrowy czlowiek i cieszy sie swoja sylwetka .
;-) jakoś w tą koleżankę mi się wierzyć nie chce.

Po pierwsze wychodzenie z takiej diety -nawet stopniowe zawsze wiąże się z przytyciem -fizjologii nie oszukasz.
Poza tym myślę,że ona nie miałaby szans cieszyć się swoją sylwetką-gdyż spustoszenie w organiźmie wywołane głodową dietą-by jej na to nie pozwoliło(plus sama pisałaś wcześniej ,że to wyniszczająca dieta).

No ale tak...w takich sytuacjach zawsze warto się podpierać "ciocią,siostrą,koleżanką ..."
__________________
"Don't let the music die...
We're playing songs from different times"

Odchudzam się i ujędrniam (od 07.03.10-07.05.10).
FakeBlondie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:17   #24
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Hei_di Pokaż wiadomość
Jesteś pewna,że wiesz jak dokładnie wyglądała dieta Twojej koleżanki?Bo ja jestem prawie pewna,że nie.
Jeżeli schudła 20 kg w względnie krótkim czasie bez jo-jo to na pewno dużo ćwiczyła i prowadziła dużo rozsądniejszą dietę niż 600 kcal .
Dlaczego nie chcesz zrozumieć,że próbujemy Ci pomóc ..?
rozumiem ze chcecie dla mnie jak najlepiej .
dieta mojej kolezanki byla drastyczna , tak jak moja obecna (wiem ,bo byly to wakacje i mieszkal u nie przez cale 2 miesiace odchudzania) . jadla nie wiecej niz 600kcal dziennie , jezdzila na rowerku stacjonarnym godzine dziennie , cwiczyla jakies brzuszki i cos jeszcze . czasem wychodzila pobiegac . i schudla wlasnei 20kg . teraz je normlnie , nadal cwiczy tyle ze mniej, nie je slodyczy . zero efektu jojo . jesli nawet to moze 1kg ale czym jest jeden kg w stosunku do 20 kg ? niczym
dlatego tez rozpoczelam to diete ...
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:00   #25
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: dieta 600kcal

Czyli stracenie kilogramów jest dla Ciebie dużo ważniejsze od zdrowia.?I jesteś gotowa za wszelką cenę ponieść wszystkie negatywne konsekwencje..?
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:44   #26
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: dieta 600kcal

A poza tym każdy organizm jest inny, to że ona nie przytyła nie znaczy że Ty nie przytyjesz... zresztą często spotykam się z tym, że kiedy dziewczyny które dużo schudły (szczególnie dzięki głodówkom) mówią, że jedzą "normalnie", to wcale nie musi oznaczać że tak jest naprawdę. Najczęściej nadal obsesyjnie liczą kalorie i jedzą o wiele za mało... często zaburzenia odżywiania pojawiają się nie podczas diety tylko po niej, kiedy okazuje się że kilogramy zaczynają wracać... Pomyśl jak się będziesz czuła kiedy z trudem uzyskana figura zacznie się z powrotem zmieniać.
Ja schudlam 10 kg w 5 miesięcy jedząc dużo ale zdrowo i ćwicząc. Wierz mi, to dużo większa satysfakcja
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:51   #27
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

tak , jestem gotowa wyrzec sie wielu rzeczy dla bycia szczupla ... okropnie zle sie czuje z tym wielkim brzuchem itd. musze szybko do zrzucic ...
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:53   #28
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: dieta 600kcal

Skoro tak, to chyba nie ma sensu już jej przekonywać, i tak zrobi jak zechce. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. O ile się nie dorobisz ED... no ale cóż, nauczysz się na własnych błędach, skoro nie chcesz na cudzych.
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:01   #29
1ZwiaMnieMarlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: dieta 600kcal

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Skoro tak, to chyba nie ma sensu już jej przekonywać, i tak zrobi jak zechce. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. O ile się nie dorobisz ED... no ale cóż, nauczysz się na własnych błędach, skoro nie chcesz na cudzych.
mam nadzieje ze Ed sie nie dorobie ... poza tym bede sie pilnowac zeby nie wpasc w jakas paranoje jedzeniowa . jak dojde do wymarzonej wagi (ktora nie jest anorektyczna!) zaczne wracac malymi kroczkami do normalnego jedzenia .
1ZwiaMnieMarlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:05   #30
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: dieta 600kcal

Wiesz, to się zawsze tak zaczyna, i każdemu się wydaje że jemu się to nie może przytrafić... no ale tego Ci oczywiście nie życzę, jedynie więcej rozsądku
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.