WALKA Z CELLULITEM cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 17:35   #1
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983

WALKA Z CELLULITEM cz. II


Witam w nowym wątku

link do poprzedniej części:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=258056&page=74
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:44   #2
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Melduje sie w nowym watku
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:20   #3
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ale ten tytul powinno sie zmienic bo my tu jestesmy dluzej niz miesiac i chyba malo wywalczylysmy
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:21   #4
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2549365 5] ale ten tytul powinno sie zmienic bo my tu jestesmy dluzej niz miesiac i chyba malo wywalczylysmy [/QUOTE]


a na jaki zmienić??
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:39   #5
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

mogloby byc poprostu Walka z cellulitem. ale niech juz bedzie tak jak jest
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:41   #6
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

po prostu WALKA Z CELLULITEM

ja poćwiczyłam 1h 20 min na rowerku
ale 1,5 pączka mam na koncie....echhhh po co je jadłam nie wiem ;/ bo tylko zglodnialam bardziej i bułkę zjadłam.

ogolnie chora sie czuję i jakas przybita na maxa.

na pocieszenie http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=28808

to mi się podoba !
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 20:01   #7
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Juhuu
Melduję się

Zjadłam tylko 1 pączka

Aha i podoba mi się, że niektóre sławne osoby mówią wprost o tym, że wcale nie są ideałem bez skazy, gdyby nie ten przeklęty retusz przeciętna kobieta nie miałaby tylu kompleksów...
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 21:33   #8
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

melduje: 1 paczek z czekolada zjedzony
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:51   #9
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

też się melduję. u mnie jeden pączek i kilka chrustów.
nie mam kiedy ćwiczyć
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:54   #10
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cześć dziewczyny, podczytywałam trochę poprzednią część tematu, a że mam ten sam problem z tym nieszczęsnym cellulitem co wy postanowiłam w końcu zabrać głos. Stosowałam już mnóstwo preparatów i metod i żadna nic mi nie dała niestety. Dlatego coraz poważniej zastanawiam się nad zainwestowaniem większej kasy w to i zdecydowanie się na zabieg liposukcji/lipolizy. Dziś zauważyłam w necie taką ofertę:
http://www.fastdeal .pl/oferta/liposukcja_bez_skalpela_l ipo/909
Co o tym myślicie? Któraś z was może poddawała się tego typu zabiegom? Ja już nie wiem co robić, a serio chciałabym do wakacji pozbyć się chociaż trochę tego paskudztwa
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 09:44   #11
werka17B
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja też chcę walczyć z cellulitem I wczoraj podobnie jak ktoś już tutaj napisał zjadłam tylko jednego pączka Ale to nie wystarczy ;P A u którejś z Was już pojawiły się jakieś efekty walki z pomarańczową skórką? Jeśli tak - to co robiłaś, żeby pochwalić się takim sukcesem? Jakieś zabiegi poza ćwiczeniami i dietą? Masaże? Taka wiadomość na pewno się przyda
werka17B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 10:52   #12
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej dziewczyny Nie przejmujcie sie 1 paczkiem, ja wczoraj zjadlam, az 2 paczusie zeby tradycji stalo sie zadosc
Dzisiaj od rana wzielam sie ostro za cwiczonka, zaczelam oczywiscie pilatesem na uda i posladki a potem zrobilam 2 zestawy cwiczen prowadzonych przez mariole bojarska ferenc na smukle nogi i na pozbycie sie cellulitu. Potych 3 zestawach cwiczen jestem tak zmachana, zaraz biore kapiel i wcieram w skore serum antycellulitowe.
Wkleje linki do cwiczen jakby ktos nowy chcialby sprobowac
Ja w poprzedniej czesci bardzo zachwalalam pilates, staram sie go wykonywac 5 razy w tygodniu i cwicze go od jakis 2 miesiecy i widze naprawde efekty, znikaja juz oponki z tylnej czesci ud <jupi>
A wiec link do 1 czesci pilatesu na uda i posladki:
http://www.youtube.com/watch?v=I-m8ACLKfxs
I cwiczonka z Mariola Bojarska Ferenc:
sposob na smukle nogi:
http://trening.wp.tv/i,Sposob-na-smu...=6be2c#m311064
jak pozbyc sie cellulitu?
http://trening.wp.tv/i,Sposob-na-smu...=6be2c#m206166

A jezeli chodzi o moja walke z cellulitem to:
I. 3-4 razy w tygodniu robie peeling pod prysznicem w tym celu uzywam scrubu antycelulitowego slim extreme 3D spa z eveline ( w takim pomaranczowo- bialym opakowaniu).
II. Staram sie 2 razy dziennie wklepywac serum antycellulitowe w uda i posladki, obecnie uzywam tego termoaktywnego z eveline, wczesniej uzywalam tego z daxu extra slim.
III. Staram sie 5 razy w tygodniu cwiczyc, robie sobie ewentualnie 2 dni przerwy aby zregenerowac miesnie.
Jesli chodzi o cwiczenia to codziennie cwicze pilates na uda i posladki i pozatym robie rozne cwiczonka ujedrniajace: roznego rodzaju przysiady, wypady.
Co drugi dzien cwicze aerobiki z serii pump it up dostepne na youtubie, ja uwielbiam ta czesc aeroburn, w 1 czesci watku wstawialam linki do tego aerobiku.
2 razy w tygodniu chodze z chlopakiem na silowni- tam glownie biegam na biezni i orbitreku staram sie trenowac tak z godzinke czasu.
Pozatym od czasu do czasu smigam na basen aby posiedziec w jacuzzi a potem lece na saune wypocic toksyny- pozatym skora po saunie jest milutka w dotyku.
IV. Jezeli chodzi o diete to nie jestem na niej bo nie mam potrzeby poniewaz nie mam nadwagi. Staram sie jedynie unikac fast-foodow, napojow gazowanych, slodyczy. Za to pije duzo wody niegazowanej, jem duzo jogurtow, produktow bogatych w blonnik, roznego rodzaju musli z mlekiem, owsianki.
Staram sie jesc ostatni posilek najpozniej o 18, pozniej juz nic nie jem. Wtedy mam te kilka godzin na spalenie tego zanim pojde spac i nie klade sie z pelnym zoladkiem.
Jednak najwazniejsza jest aktywnosc fizyczna polaczona z rozsadna dieta i pielegnacja ciala przyniesie najszybsze efekty.
I to nie chodzi o to aby katowac sie kilkugodzinnymi treningami, wybrac sobie takie cwiczenia ktore sprawiaja nam przyjemnosc i ktorych nie bedziemy wykonywali na sile dzieki temu zawsze systematycznie bedziemy cwiczyly.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 06:40   #13
Kamizela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
GG do Kamizela Send a message via Skype™ to Kamizela
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dzień dobry

U mnie bilans pączkowy zatrzymał się na ... 1

Podobnie jak Wy usiłuję pozbyć się cellulitu Szukam rzetelnych informacji o tym, czego nie powinnam jeść, a co powinno znaleźć się w moim codziennym menu

Poza tym 2 razy w tygodniu chodzę na aerobik, zauważyłam poprawę jędrności ciała. Od kwietnia, gdy tylko pogoda pozwoli zacznę jeździć na rowerze.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44ju4fzyh2u.png[/img]

Życie jest jak pudełko czekoladek ... Nigdy nie wiesz, na co trafisz !!!

Kamizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 07:45   #14
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

To i ja sie melduje w mowym watku.
Moja walko polega na:
1. Peelengu gruboziarnistym Lirene 2 razy w tygodniu
2. Zdrowym odzywianiu sie (prawie same produkty pelnoziarniste, bialkowe, zdrowe tluszczy, owoce, warzywa, suszone owoce, orzechy, czerwona i biala herbata)
3. Cwiczeniach 6 razy w tygodniu Turbo Fire (silowe + interwaly + stretching)

Idealne by bylo durzucenie jeszcze masazu bankami chinskimi chociaz 3 razy w tyg po 5 min na kazda noge. Mam nadzieje ze wezme sie za to.
No i pasowalo by jeszcze wmasowywac balsam antycellulitowy moim ostrym masażerem w wypustkami.
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:00   #15
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Witajcie !!!

Tez melduje sie w tej czesci watku chociaz od czasu choroby juz nie cwicze 2 tygodnie, nie masuje sie, jedynie peeling zrobiłam. Dieta ...hmmmm...niestety paczki były az 2, wczoraj pizza, ale schudłam 5 kg podczas choroby wiec moge sobie pozwolic

dzisiaj moze troche sie poruszam...tzn zrobie tamilke na posladki i rozciaganie bo pozniej ciezko bedzie mi na silownie wrocic.
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 13:25   #16
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Nikt nie wypowie swojego zdania na temat tej liposukcji laserowej?
Myślicie, że to nie jest dobry pomysł?
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 19:10   #17
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

mi nie działa link ;p ale pewnie za dużo bym nie pomogła, bo na takich rzeczach się nie znam
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 21:06   #18
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ja ogladalam kiedy program zawody, gdzie wypowiadalay sie kosmetyczki... i mowily, ze te wszystkie zabiegi sa fajne dopoki sie je stosuje, jak przestajesz wszystko wraca do normy...wiec trzeba miec gruby portfel
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 22:09   #19
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez madziasNS Pokaż wiadomość
Witajcie !!!

Tez melduje sie w tej czesci watku chociaz od czasu choroby juz nie cwicze 2 tygodnie, nie masuje sie, jedynie peeling zrobiłam. Dieta ...hmmmm...niestety paczki były az 2, wczoraj pizza, ale schudłam 5 kg podczas choroby wiec moge sobie pozwolic

dzisiaj moze troche sie poruszam...tzn zrobie tamilke na posladki i rozciaganie bo pozniej ciezko bedzie mi na silownie wrocic.
Biedulka , nieźle Cie wymęczyło to choróbsko.
A co do liposukcji - ja sie nie orientuje, ale myślę, że to daje chwilowy efekt.
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 11:24   #20
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Oj to ja czwartek tłusty, piątek, sobota sobie pofolgowałam. Odkąd byłam chora dwa tyg. przed feriami, potem nadrabianie zaległości w sql, potem ferie i nie było kiedy ćwiczyć, masowałam się tylko gąbką. Trzeba się ostro brać, raz na zawsze...
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 12:39   #21
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

kompletnie nie chce mi sie czytac poprzedniej czescie watku. pewnie bylo juz o tym mowione i to dosc sporo, ale powtorze sie, zeby was utwierdzic w przekonaniu, ze NA CELLULIT NAJLEPSZE SA BANKI CHINSKIE masazem bankami pozbylam sie cellulitu rok temu przed wakacjami i teraz znow walcze. zdrowo sie odzywiam, jestem na diecie, pije duzo wody, cwicze 3 razy w tygodniu i masuje uda i tylek bankami 3-4 razy w tygodniu. efekty sa duze. polecam watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 13:26   #22
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
kompletnie nie chce mi sie czytac poprzedniej czescie watku. pewnie bylo juz o tym mowione i to dosc sporo, ale powtorze sie, zeby was utwierdzic w przekonaniu, ze NA CELLULIT NAJLEPSZE SA BANKI CHINSKIE masazem bankami pozbylam sie cellulitu rok temu przed wakacjami i teraz znow walcze. zdrowo sie odzywiam, jestem na diecie, pije duzo wody, cwicze 3 razy w tygodniu i masuje uda i tylek bankami 3-4 razy w tygodniu. efekty sa duze. polecam watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280
a ile mniej wiecej minut masujesz kazde udo tak zeby byly wlasnie ladne efekty wygladzajace?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 16:50   #23
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
a ile mniej wiecej minut masujesz kazde udo tak zeby byly wlasnie ladne efekty wygladzajace?
wychodzi mi ok. 15-20 minut na jedno udo i posladek. w zaleznosci czy mi sie chce czy nie
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 17:11   #24
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja juz dzisiaj wrocilam do domciu i biore sie niedlugo za cwiczonka W planie mam pilates i aerobik.
Dzis ogladalam swoje posladki i uda w lustrze- coraz bardziej mi sie podobaja, podniosly sie i ujedrnily
Mam nadzieje, ze latem bede mogla sie pokazac w kostiumie bikini
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 18:29   #25
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

uwielbiam owoce zazdroszczę Ci samozaparcia i systematyczności, jak Ty to robisz? Ja w domu raz ćwiczę raz nie, o masażu już nie wspomnę... Jedynie na stepa aerobik chodzę.
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 19:53   #26
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Minimaksi Pokaż wiadomość
uwielbiam owoce zazdroszczę Ci samozaparcia i systematyczności, jak Ty to robisz? Ja w domu raz ćwiczę raz nie, o masażu już nie wspomnę... Jedynie na stepa aerobik chodzę.
Ja tez poczatkowo zmagalam sie z tym problemem, ze raz pocwiczylam a pozniej bylo kilka dni przerwy i na nowo sie zapuszczalam, bo nie chcialo mi sie wracac do cwiczen.
Az , przypadkowo natknelam sie na ten pilates, tak mi podpasowaly cwiczenia, ze moge je praktycznie wykonywac codziennie, a naprawde wykonywane regularnie naprawde daja efekty.
Mnie zmotywowala tez jedna rzecz: basam do ciala, nie wiem co ja takiego mam,ale jak mam zakupiony balsam do ciala i wiem , ze musze sie nim posmarowac a przed nalozeniem go porzadnie wyszorowac gabka to dostaje jakiegos powera aby zrobic cos jeszcze w tym kierunku i wtedy zabieram sie za cwiczonka
Pozatym jak zauwazylam zmiany w swoim ciele to tez mi zalezy na tym aby podtrzymac ten efekt badz jeszcze uzykac lepszy.
Mnie naprawde bardzo duzo wysilku kosztowalo spalenie tego tluszczyku, jak sobie przypomne moje poczatki gdzie mialam galaretowate uda i posladki, waleczki pod posladkiem, rozne wglbienia mi bylo wstyd, ze majac 21 lat na karku mam takie zapuszczone cialo
Mnie rowniez zmotywowal partner, to tez jego zasluga, bo wozil mnie na silownie, na baseny- dzieki temu w polaczeniu z cwiczeniami domowymi spalilam troche tluszczyku a teraz tylko modeluje sobie sylwetke.
Ale wierze, ze i wam sie dziewczyny uda trzeba wierzyc w siebie i nie poddawac sie
Ja tam walcze jeszcze dalej bo jeszcze troche zostalo. Ale to i tak nie jest to co bylo kiedys.
Pozdrawiam
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:18   #27
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Melduję się w nowej części
Miałam chwilowy spadek motywacji w kwestii masowania, ale wracam na właściwe tory
Wczoraj wyszorowałam się syrenką.
Dzisiaj w planie ponownie Tamilee...no i wiecznie odkładany powrót do bańki chińskiej. Trzymajcie kciuki, bo do tego ostatniego jakoś się nie mogę zmusić.
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:22   #28
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Trzymamy mocno kciuki
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:56   #29
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Mam nadzieję, że w końcu też będzie mi tak bardzo zależało, że aż wejdzie mi to w nawyk
Dzisiaj step
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:37   #30
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Napewno bedzie dobrze troche wiary w siebie Ja dzisiaj wieczorkiem biore sie za cwiczonka
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.