Gabinet Na Polnej i Boston Clinic? - Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 20:53   #1
PannaPinezka
Przyczajenie
 
Avatar PannaPinezka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska / Portugalia
Wiadomości: 3

Gabinet Na Polnej i Boston Clinic? - Warszawa


Witam wszystkich

Czy któraś z użytkowniczek forum korzystała z salonu kosmetycznego "Gabinet na Polnej" (centrum, przy metrze Politechnika) i "Boston Clinic" (Wilnów)? Konkretnie chodzi mi o jakości usług - zwłaszcza medycyny estetycznej (mezoterapie, lipolizy itd.) ale za każdą opinię będę wdzięczna.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
PannaPinezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:49   #2
justynawaliszewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Gabinet Na Polnej i Boston Clinic? - Warszawa

Witam
Byłam w Gebinecie na Polnej na dwoch zabiegach liposukcji kawitacyjnej. Jestem zadowolona z obslugi i podejscia do klienta w tym miejscu. Wydaje mi sie , ze sprzet jest wysokiej klasy choc malo sie znam - bo interesuje mnie efekt ( a juz widze zmiany na lepsze ). Bardzo luybie kosmetyki Clarena i to mnie porzekonalo do tego gabinetu . Pozdrawiam Justyna
justynawaliszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 18:04   #3
FitnessWomen
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gabinet Na Polnej i Boston Clinic? - Warszawa

Witam,
Mogę smych superlatywach określić jakość i porofesjonalizm usług w Boston Clinic. Jest to miejsce, w którym każdy klient czuje się wyjątkowo. Personel jest niezwykle przyjemny, zawsze doradzi i pomoże.
Czekam z niecierpliwością na moją 3 wizytę w tej eleganckiej klinice
FitnessWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 14:03   #4
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Gabinet Na Polnej i Boston Clinic? - Warszawa

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Boston Clinic na Ursynowie. Mają tam light sheer-a czyli laser z prawdziwego zdarzenia do depilacji laserowej. Ceny przystępne, można nawet upolować jakąś promocję na karnet 2/4 zabiegów. I co najważniejsze : profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz PROFESJONALIZM.( już podczas rozmowy telefonicznej z recepcją uzyskałam wyczerpujące info o procedurze i przeciwwskazaniach , któe zostały powtorzone przed zabiegiem. Plus za obszerną zgodę informacyjną przed przystąpieniem do zabiegu -wcześniej nie spotykalam się z taką praktyką w innych salonach a to przeciez ważne , aby mieć swiadomość jakie szkody może wyrządzić laser podczas ciąży, opalanie itp) Widać , że kosmetyczki długo pracują na laserze i znają się na swojej robocie. Dodatkowo miło mnie zaskoczyła ta opieka lekarza podczas kuracji.
I co najważniejsze: EFEKTY zauważalne od pierwszego zabiegu - oczywiście dla uzyskania pełnego rezultatu musialam wykonać 8 zabiegów o czym mnie na początku kuracji poinformowano.
Cóż więcej mogę powiedzieć- warto odwiedzić Boston Clinic jeśli chcecie mieć dobrze wykonaną depilację laserową . bezpiecznie i skutecznie. Do BC chodzę z siostrą i ściągnęłam do nich 3 koleżanki więc wiem co mówię
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-25 15:03:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.