Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-22, 10:39   #301
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Cytat:
Napisane przez paulaxserducho Pokaż wiadomość
no, napewno jeszcze wypytam o to wszystko piercera (czy jak to tam sie pisze) ...
czyli ten kolczyk 'od tyły' jest płaski i nie wystaje, tak? aaaa, to ułatwia sprawę

Zuziku , zapodaj fotkę swojego helixa ;*
oczywiscie ze ten kolczyk jest plaski, takze bez problemu mozna uzywac sluchales i myc uszka ;P

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
http://i26.photobucket.com/albums/c1...f?t=1190450748
to jest fotka sprzed 2 latek
zaraz srobie aktualne zdecie

a to sa moje uszka teraz
nei widac helixa niestety, ale mam tam teraz taki stozek tytanowy, jaki uzywa sie do nosa, tak samo w conchu zamiast kolka mam krysztalek taki do ucha zwykly mini

przepraszam że jedno pod drugim....

miałaś tunel tak ;> zarósł cały? jak długo to trwało?

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-14 o 09:18 Powód: Post pod postem!
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:15   #302
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

no jest troszke wieksza dziurka, tunele mialam jakies pol roku, max. bylo 9mm, a generalnie nosilam 7mm. po wyjeciu jakies 2-3 miesiace nie nosilam kolczykow w tych dziurkach, niby sie sciagnely, ale i tak sa wieksze niz u reszty ludzi
troche widac to na tych zdjeciach
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:21   #303
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
no jest troszke wieksza dziurka, tunele mialam jakies pol roku, max. bylo 9mm, a generalnie nosilam 7mm. po wyjeciu jakies 2-3 miesiace nie nosilam kolczykow w tych dziurkach, niby sie sciagnely, ale i tak sa wieksze niz u reszty ludzi
troche widac to na tych zdjeciach
i tak ładnie Ci się ściągnęły (;
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:40   #304
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

sciagnely by sie lepiej gdyby nie byly rozerwane podczas rozciagania takie mikroblizenki potem zostaja no i zonk troche ma w tym tez udzial moj zwyczaj ciagniecia sie za uszka jak nie mam w nich kolczykow
a tunele wyjelam poltora roku temu, pare miesiecy jednak trwalo zanim sie sciagnely
teraz nie wsadze tam wiecej niz 2mm
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:23   #305
paulaxserducho
Przyczajenie
 
Avatar paulaxserducho
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 12
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

hehe, the_kasias - ja nie jestem zbytnio w tym zorientowana, dla tego wale takie glupie pytania xD ;*

zuziku, a conch ile Ci sie goił? bolało bardzo, bardzo czy 'na poziomie'?
paulaxserducho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 20:24   #306
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez paulaxserducho Pokaż wiadomość
hehe, the_kasias - ja nie jestem zbytnio w tym zorientowana, dla tego wale takie glupie pytania xD ;*

zuziku, a conch ile Ci sie goił? bolało bardzo, bardzo czy 'na poziomie'?
a pytaj ile chcesz
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 08:45   #307
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez paulaxserducho Pokaż wiadomość
zuziku, a conch ile Ci sie goił? bolało bardzo, bardzo czy 'na poziomie'?
hm ogolnie u mnie nie bolal wcale bardziej niz zwykle ucho, bo w sumie chrzastka nie jest unerwiona, tylko ta skora, wiec przebicie bez roznicy
a komfort podczas pozniejszego gojenia juz zalezy jaki kolczyk zalozysz z tym ze w tym miejscu sa 2 niebezpieczne punkty, wiec nie mozna sie w to bawic samemu
pzdr
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 16:06   #308
aga145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Chciałabym sobie zrobić kolczyk ( Tytanowy Labret z długim stożkiem - XL1 tak jak na tej stronie >> http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=94 ) No i mam takie zapytanie czy dałoby rade zrobić taki stożek na chrząstce tak jak to zaznaczyłam na zdjęciu z poniższego linka )
http://img513.imageshack.us/my.php?image=helixrk7.jpg
A no i czy byłby to dobry pomysł tak taki długi kolczyk tak wysoko ;>?
aga145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 17:57   #309
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

Cytat:
Napisane przez aga145 Pokaż wiadomość
Chciałabym sobie zrobić kolczyk ( Tytanowy Labret z długim stożkiem - XL1 tak jak na tej stronie >> http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=94 ) No i mam takie zapytanie czy dałoby rade zrobić taki stożek na chrząstce tak jak to zaznaczyłam na zdjęciu z poniższego linka )
http://img513.imageshack.us/my.php?image=helixrk7.jpg
A no i czy byłby to dobry pomysł tak taki długi kolczyk tak wysoko ;>?
pewnie by się dało, ale jak dla mnie to głupio wygląda :P
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 18:31   #310
aga145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: kolczyk JAKBY w uchu

a widziałaś żeby ktoś już tak miał ?!
aga145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 14:02   #311
fabia369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

dzisaj mielam wlasnie sobie robic tragusa ale mam treningi na basenie... i sie wlasnie zastanawiam czy moge tydzien po (bo tyle gora ;/ moge sobie zrobic przewy) jechac na basen??
pozdrawiam

a co do nerwu to tragus jest raczej bezpiecznym kolczykiem ale poczytaj sobie jeszcze co kolezanki mam do powiedzenia na ten temat na forum! na pewno cos znajdziesz:P
fabia369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 17:39   #312
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez fabia369 Pokaż wiadomość
dzisaj mielam wlasnie sobie robic tragusa ale mam treningi na basenie... i sie wlasnie zastanawiam czy moge tydzien po (bo tyle gora ;/ moge sobie zrobic przewy) jechac na basen??
pozdrawiam
no ja powiem, że pomysł z basenem chyba nie jest najlepszy, bo wiadomo tam jest duzo syfu w tej wodzie, a to jest jednak swieża nie zagojona rana. Chociaż ja gdy go zrobiłam i jeszcze nie był zagojony to i tak chodziłam czasem na basen, ale wiadomo raz moze nic sie nie stać a drugi raz moze się wdać jakieś zakarzenie.
nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:57   #313
krokodylek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
no ja powiem, że pomysł z basenem chyba nie jest najlepszy, bo wiadomo tam jest duzo syfu w tej wodzie, a to jest jednak swieża nie zagojona rana. Chociaż ja gdy go zrobiłam i jeszcze nie był zagojony to i tak chodziłam czasem na basen, ale wiadomo raz moze nic sie nie stać a drugi raz moze się wdać jakieś zakarzenie.
Czećś, ja wczoraj zrobiłam sobie tragusa i ten chłopak z salonu który mi to robił powiedział, że przez 4 tyg żadnego basenu i solarium.
krokodylek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 13:06   #314
krokodylek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez Vika. Pokaż wiadomość
Strasznie podoba mi się tragus, ale czytałam, że przez tą chrząstkę przechodzi nerw odpowiadający za paraliż twarzy. Czy to prawda? Jeśli tak, to z pewnością rezygnuję.
Ja wczoraj zrobiłam i nic mi nie sparaliżowało, w sumie to nawet nic mnie nie boli czuje tylko pewien dyskomfort gdy żuje jedzenie lub sie uśmiecham, bo wtedy twarz mi się tak jakoś razem z uchem i tym kolczykiem naciąga. Ddatkowe w nioski to takie że chyba już nie posłucham mp3 bo mam w tym miejscu sztange i kulka wewnetrzna nie daje mi szansy na włożenie słuchawki. oprucz tego troche ciezko mi czyscic wewnetrzna cześc przekłócia tą od strony kanalu sluchowego (nie jestem pewna czy dobrze tam wszystko oczyszczam) pozdrowienia
krokodylek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 13:14   #315
krokodylek21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Zrobiłam ten kolczyk w lutym tego roku i jestem bardzo zadowolona. Zagoił się na prawde szybko ( w jakieś 2 miesiące) w przeciwieństwie do kolczyka w chrząstce u góry małżowiny usznej. Wydawało mi się, że bedzie to trwało długo bo przy tragusie chrzastka jest grubsza, ale nawet gdy rana była jeszcze świerza nie odczuwałam jakiegos dyskomfortu. Samo przekłucie też nie bolało. I nie wiem jak Wam, ale mi np nie pomagało smarowanie przekłucia różnymi maściami typu Tribiotic, wrecz czułam jakby zachamowywało gojenie i najlepsza okazała sie woda utleniona.
Z tego co mi wiadomo nie powinno sie polewac takich miejsc wodą utlenioną bo to wysusza rany i spowalnia gojenie. Mi w studio percingu i aptece polecono OCTENISEPT (nim własnie przemywam moje przekłócie) Tylko jeden minus taka mała buteleczka (50ML) kosztyje 24 pln. Ale to powinno wystarczyc na caly czasc gojenia sie rany. Wystarczy spryskac pokręcic kolczykem (czystymi rekoma) i po paru chwilach oczyscic patyczkiem do uszy kolczyk i miejsce wokół niego. pozdrowienia
krokodylek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 10:43   #316
oveja-negra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

hm... zafundowałam sobie wczoraj tragusa. powiem tak- mnie bolało cholernie, zemdlałam nawet (trzeba brać poprawkę tylko na to, że przy pobraniu krwi też zazwyczaj słabnę ) poza tym, to największy ból jest przy przebiciu, a nie tak jak ktoś napisał, że przy włożeniu kolczyka. też mam włożone kółko z kuleczka, a nie kuleczkę samą. może tu jest kwestia tego, że ja robiłam w salonie, a poprzedniczka sama
no, dodatkowo po przekłuciu ogłuchłam na chwile i mi zdrętwiała twarz od strony kolca :P a i jeszcze muszę dodać, że w nocy trzeba uważać (tak, jestem cholernie niewsypana aczkolwiek pomimo to, obudziłam się z krwią i opuchlizną. ale to raczej norma)

pozdrawiam i mam nadziej, że nikogo nie zrazi ten komentarz
powodzenia
oveja-negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 11:11   #317
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

zrobiłam go chyba w marcu czy kwietniu,zapłaciłam 50zł i leczył się jakieś 2tygodnie. Uwielbiam go (;
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM5271.JPG (15,5 KB, 214 załadowań)
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 15:15   #318
MadziaZ.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

ja sobie włożyłam kolorowy diamencik. kupiłam kilka sztuk w różnych kolorach co by spboe zmieniać co jakiś czas. efektownie wygląda i jest źródłem wielu pytań
MadziaZ. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 17:59   #319
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

ja mam w chrząstce i samo przekłucie nie bolało wcale, a goiło się około miesiąca i było naprawdę męczące- nie mogłam spać na tym uchu
teraz minęło kilka lat i kolczyk jest, nic mu sie nie dzieje, nie czerwienieje, nie ropieje, nie boli
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 16:30   #320
CeKoLaDa
Przyczajenie
 
Avatar CeKoLaDa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Question Jak przebić pępek samemu ?

Jak przebić pępek samemu? ile tej skóry trzeba wziąć i w którym dokładnie miejscu. Wiem, że lepiej iść do kosmetyczki więc nie piszcie mi tego w odpowiedziach. Na pewno ktoś z was już to robił ?
__________________
CeKoLaDa
Odwaga jest niczym miłość - musi mieć nadzieję, która ją karmi.(Napoleon Bonaparte)
CeKoLaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 16:39   #321
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Jak przebić pępek samemu ?

Cytat:
Napisane przez CeKoLaDa Pokaż wiadomość
Jak przebić pępek samemu? ile tej skóry trzeba wziąć i w którym dokładnie miejscu. Wiem, że lepiej iść do kosmetyczki więc nie piszcie mi tego w odpowiedziach. Na pewno ktoś z was już to robił ?
trzeba założyć buty, kurtke oraz szalik i czapkę(w końcu juz zimno na polu)-otworzyć drzwi mieszkania i skierować kroki do profesjonalnego studia tatuażu i piercingu-po dotarciu na miejsce otworzyć drzwi powiedzieć :"Dzień dobry.Chciałam przebić pępek, czy można teraz?"Jeśli odpowieź będzie brzmiała :"TAK" wystarczy posłuchać PROFESJONALISTY i poddac się zabiegowi. To zapobiegnie wszytskim nieprzyjemnością związanym z nieprofesjonalnym i i niesterylnym zabiegiem.
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 18:14   #322
fabia369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

ja trgusa zrobilam sobie sama 2 tyg temu... tylko troche mi ropieje chyba pzrez to ze jezdze na basen... ale nie mam innego wyjscia... bardzo mi sie on podoba !! po prostu go ubóstwiam!!! bolal mnie chyba z 5 dni a teraz juz normalnie na nim spie itd strasznie polecam tragusa!!

pozdrowienia dla Tragusowiczek
fabia369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 07:11   #323
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Jak przebić pępek samemu ?

Cytat:
Napisane przez CeKoLaDa Pokaż wiadomość
Jak przebić pępek samemu? ile tej skóry trzeba wziąć i w którym dokładnie miejscu. Wiem, że lepiej iść do kosmetyczki więc nie piszcie mi tego w odpowiedziach. Na pewno ktoś z was już to robił ?
Wątpie żeby któraś wizażanka odpowiedziała Ci na Twoje pytanie jak to zrobić samemu, ponieważ jej "rada" skończyłaby się dla Ciebie szkodą. I ja Ci wcale nie radze żebyś poszła do kosmetyczki Jak już to do salonu piercingu!!
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 07:24   #324
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Jak przebić pępek samemu ?

Dziewczyny mają rację... Nie próbuj na własną rękę, bo zrobisz sobie krzywdę...
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:24   #325
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: Jak przebić pępek samemu ?

widziałam na własne oczy u koleżanki pępek który sama sobie przebijała i był to bardzo odrażający widok-kolczyk wisiał krzywo,był oblepiony ropą a skóra wokół pępka była czerwona i napuchnięta-także radze wydac te pare przysłowiowych groszy i iść do profesjonalisty który zrobi to ładnie i umiejętnie
ja sama mam przebijany pępek w studiu-zapłaciłam 80zł,a w cenie był dodatkowo kolczyk ze stali chirurgicznej,szybciutko sie zagoił i jestem zadowolona
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:27   #326
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jak przebić pępek samemu ?

Cytat:
Napisane przez CeKoLaDa Pokaż wiadomość
Jak przebić pępek samemu? ile tej skóry trzeba wziąć i w którym dokładnie miejscu.
Zastanów się... nawet, gdyby ktoś był na tyle niemądry, żeby przebić sobie samemu pępek, to w jaki sposób na forum napisze ci ile skóry wziąć? I jak Ci napisze, w którym miejscu przekłuć?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:37   #327
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak przebić pępek samemu ?

bierzesz skóry no wiesz o tyle i przebijasz o tutaj.powodzonka
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:43   #328
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Jak przebić pępek samemu ?

ja zapłącilam 90 zl za przekłucie i w cenie kolczyk..ale nigdy w zyciu nie pomyslalabym,zeby robic to samodzielnie :| , mozna sobie wielka krzywde zrobic, pozniej kolczyk bedziesz musiala np wyjac a blizna zostanie. a jezeli chodzi o pieniadze to moze poczekaj az będziesz miala i wtedy pojdz, nic sie nie stanie, chyba kolczyka nie musisz miec nagle, w tym momencie. i nie ma co żałowac, niby kasa wydana ale za to profesjonalnie przekłute i zadowolenie na wiele lat. mi się nigdy nic nie dzialo, cały czas jest wszystko ladnie, dobrze sie goiło ..az strach pomyslec gdyym sama sie za takie rzeczy zabierala ;D
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:49   #329
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Jak przebić pępek samemu ?

Oj nie radzę...mój kolega pracował w szpitalu i napatrzył się na dziewczyny, które miały bolesne i nieprzyjemne zabiegi po tym jak same się zabierały za przekłuwanie pępka...Z tego co wiem to jest ogólnie miejsce, które lubi się "paprać", a zakażenia to bardzo poważna rzecz.
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 10:50   #330
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Tragus- dosyć nietypowy kolczyk

A znacie jakieś sklepy internetowe z kolczykami gdzie mają odpowiednie do tragusa? Bo ja mam niby taki piercing jak do brody, ale nadal wydaje mi sie ze (chyba tak to moge nazwać) sztanga jest za długa i szukam już bardzo długo mniejszych i nie mogę znaleźć. Podobnie mam z szukaniem kółka, wszystkie nawet te najmniejsze jakie spotkałam są jeszcze za duże, a chciałabym czasem sobie wymieniać na jakieś inne.
nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.