sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-28, 16:03   #1
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385

sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek


chcialabym niedlugo zorbic sobie sztuczne paznokcie(tzn isc do kosmteyczki) ale ejszcze nie wiem jakie?? jakie sa najlepsze??i ile to h trwa i mniej wiecje cenowo??
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 16:56   #2
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

to pytanie powinno iść na forum o paznokciach
ja jestem zwolenniczką żeli na szablonie
pierwsze założenie ok 2 h, uzupełnienie ok 1 h
a ceny są różne ale za żele za 1 założenie to ok 100-130zł
uzupełnienie 60-80zł
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 17:04   #3
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

moze ktos moglby mi doradzic?????
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:56   #4
karolcia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

Czesc ja tez niedawno po raz pierwszy zakladalam tipsy, moje pierwse byly fatalne, zrobilam je za male pieniadze i nie wygladaly ladnie. Teraz mam zalozone tipsy allesandro, z tego co wiem i widze to chyba sa najlepsze na rynku. Nie wygladaja sztucznie, powiedzialabym nawet bardzo naturalnie. jedyna wada tipsow (wszystkich) jest fakt ze sie szybko łamia, trzeba strasznie uwarzac na nie. Ja za swoje placilam 100 zl, 40 kosztuje uzupelnianie. Zalezy gdzie pojdziesz zrobic, w salonach zawsze kosztuje wiecej co wcale nie znaczy ze zrobia ci lepiej. Pozrdrawiam
karolcia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:36   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

Cytat:
jedyna wada tipsow (wszystkich) jest fakt ze sie szybko łamia, trzeba strasznie uwarzac na nie
Niestety, to nie prawda, w czasie noszenia moich przedłuzonych paznokci przez 3 lata zdarzło mi sie złamac moze ze 2-3 razy... to chyba nie za wiele jak na tak długi czas. Niestey, wszystko zalezy od tego JAK sa załozone i JAK sie je nosi, choc ważniejsze, jest to pierwsze
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:42   #6
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

Hm no ja tez jakos nie lamie swoich tipsow :| mam zalozone tipsy zelowe i takie nosze od mniej wiecej dwoch lat. Jestem bardzo zadowolona. Innymi metodami nie probowalam wiec nie moge niestety poradzic.
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:55   #7
viki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

tez nosze tipsy jestem bardzo zadolona i nie zauważyłam zeby były jakoś wyjatkowo łamliwe. czasami się zdarza ale bardzo rzadko
viki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 20:11   #8
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

jak sa dobrze zalozone i zrobione nie lamia sie..nawet jak sie nie jest uwaznym wiem z doswiadczenia..gorzej jak osoba robiaca zle je zalozy, wtedy albo odpadaja albo sie lamia albo pekaja tego tez doswiadczylam
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 20:39   #9
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

Ja mialam zalozone tipsy zelowe i w ogole mi sie nie łamały. Wg mnie cena zalozenia tipsow jest rozna w zaleznosci od miasta, w ktorym je zakladasz Ja w Kielcach zaplacilam 80 zl. za zalozenie i malowanie. Byly bardzo ładnie zrobione, cienkie i niezbyt dlugie, bo nie lubie bardzo dlugich Natomiast za uzupelnienie zaplacilam 60 zl. Robilam kosmetyczki z salonu Trendy. Natomiast drugi raz robilam tipsy Alessandro w salonie L'oreal i zaplacilam 90 zl. - tez mi sie podobaly
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 13:16   #10
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

dziekuje wszystkim za odp ,wcozraj kolezanka powiedziala mi o tipsach krsysztalowych czy jakos tak ze kosztuja 100zl(cos kolo) i ze super to wyglada. moze ktoras probowala i ma o tym zdanie???
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 16:03   #11
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

Prawdopodobnie kryształowe tipsy, to tipsy clear, czyli przeźroczyste, bardzo ładnie prezentuja sie na nich wszelkiego rodzaju wtapiane ozdoby.
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 16:29   #12
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

ja też sie nie zgodze z opinią że sie łamią, nie łamią sią!a nawet jeżeli kiedyś mi sie złamał to tylko z mojej winy czy głupoty
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 17:19   #13
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

Dobrze wymodelowane paznokie, tak jak pisza dziewczyny sa mocne i sie nie łamią podczas ormalnego użytkowania, a nawet w przypadku uderzenia, aoczywiście w ramach zdrowego rozsądku!!!

Wiadomo, że w przypadku wyjątkowo silnego uderzenia tips może sie złamać, tak samo jak może sie złamać wszystko innego w co sie solidnie uderzy

Paznokcie moga być natomiast słabsze, jeśli klientka, nie słucha rad stylistki i upiera sie np że chce miec paznokcie wyjątkowo długie mając własną płytkę krótką i słabą.. ale wówczas bierze na siebie odpowiedzialnośc..
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:39   #14
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

ja mam plytke krotka(gdyz moje naturalne ciagle sie lamia i rozdwajaja a ciagle uzywam odzywke roznych),chcialabym miec srednio dlugie i by wygladaly naturalnie, co trzeba robic by dbac o sztuczne????czegos nie wolno robic??
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 06:28   #15
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

Pierwsze moje tipsy były akrylowe, barzo często mi się łamały(a raczej pękały), ale to raczej było z mojej winy ponieważ miałam je za dłudie. Po miesiącu noszenia już było ok. Potem przeszłam na akrylowo-żelowe z allesandro SUPER! wyglądają bardziej naturalnie cena 120zł w moim mieście.
Jeżeli masz krótką płytkę to nie rób zbyt długich(żeby tips nie był dłuższy niż twoja płytka), jeśli chodzi o dbanie to ja nie robiłam nic czasem je pomalowałam i tyle. Uważałam na nie na początku potem się przyzwyczaiłam, jedynie żeby nie udeżyć nimi, bo to trochę boli i mogą się złamać(co mi się nigdy nie zdażyło).
Pozdrawiam
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 19:42   #16
Klaudiakiwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8
GG do Klaudiakiwi
Smile Dot.: sztuczne paznokcie-do kosmetyczek i posiadaczek

Witam!

Ja też mam bardzo słabe swoje naturalne paznokcie. Wiecznie się rozdwajały i łamały, a im były krótsze tym bardziej sie łamały . Paranoja! Dlatego od zawsze marzyłam o długich, pięknych paznokciach. Dwa lata temu zrobiłam sobie po raz pierwszy tipsy. Nie były piękne, choć robiła je dziewczyna po kursach z doświadzceniem. Pozbyłam się ich i tym razem zrobiłam sobie u mojej koleżanki. To było coś! Akryle zrobione na formie, cieniutkie, piękne, wyglądały jak naturalne i kosztowały 50 zł . Teraz już sama sobie robie paznokcie i czasami eksperymentuje z kolorami akrylu. Przyznam, że nie jest łatwo, zwłaszcza gdy jest się praworęcznym i robisz lewą ręką prawą dłoń. Robienie sobie samej paznokci jest pracochłonne i zajmuje mi więcej czasu niż wprawnej kosmetyczce, ale praktyka czyni mistrza. Każda dziewczyna powinna spróbować. Nareszczie mam długie, piękne i nierozdwojone pazurki. I wcale się nie łamią. Teraz zabieram się za naukę dekorowania paznokci dzięki poradnikom na Wizażu .
Klaudiakiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.