Usuwanie pieprzyków i znamion - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 12:16   #931
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Witam
Od zawsze mam znamie na łydce,ost się powiększyło postanoiłam iść do dermatologa.Pani doktor obejrzała je taka lupka i stwierdziła,że coś jest nie tak-znamie ma różne kolory,struktury.Dostałam skierowanie do chirurga na wycięcie.
Trochę się boję żeby to nie było coś grożnego
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 14:21   #932
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Witam
Od zawsze mam znamie na łydce,ost się powiększyło postanoiłam iść do dermatologa.Pani doktor obejrzała je taka lupka i stwierdziła,że coś jest nie tak-znamie ma różne kolory,struktury.Dostałam skierowanie do chirurga na wycięcie.
Trochę się boję żeby to nie było coś grożnego
Może być różnie, ale ja na Twoim miejscu nie stresowałabym się bardzo. Też miałam na udzie od urodzenia duże znamię które miało nieregularny kształt, kilka kolorów i nierównomierną powierzchnię (w jednym miejscu troszkę odstawało, jak brodawka) a z wiekiem robiło się coraz większe. Kilka lat temu usunęłam to znamię chirurgicznie i przyznam że bardzo się bałam odebrać wyniki histopatologii, bo dermatolog mocno mnie nastraszył (ciągle powtarzał że kilka kolorów i nierównomierna powierzchnia to prawie na 100% rak). Po odebraniu wyników okazało się że wszystko jest w porządku, a chirurg który usuwał znamię powiedział mi że jeśli znamię nagle zmienia wygląd to koniecznie trzeba je wyciąć, ale jeśli od urodzenia jest takie samo i rośnie razem z właścicielem to różne kolory i faktury mogą po prostu oznaczać że w danym miejscu jest obok siebie kilka znamion które wyglądają jak jedno nieregularne.

Więc póki co nie wystawiaj znamienia na słońce, wytnij znamię bez niepotrzebnego odwlekania terminu i spróbuj się nie martwić do czasu aż przyjdą wyniki histopatologii (ja na swoje czekałam jakieś 3 tygodnie od zabiegu).
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 11:57   #933
tangerrine94
Raczkowanie
 
Avatar tangerrine94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 173
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Miałam usuwanych kilka pieprzyków. Część u chirurga onkologa, a część u chirurga plastycznego. Szczerze polecam drugą opcję.

Onkolog działa na zasadzie: rozciąć - wyciąć - zaszyć. Tak mi pousuwał, że z małych pieprzyków, porobiły się spore blizny.
Chirurg plastyczny ładnie wszystko pozszywał, prawie wcale nie ma śladu po jakimkolwiek zabiegu



Aaaa. I normalnie to kosztuje ok 600zł za jedno znamię/pieprzyk.
Jak ze skierowaniem, to można na nfz.
tangerrine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 23:11   #934
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Na nfz potrzebne jest w końcu skierowanie do chirurga- onkologa, czy nie?
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 10:48   #935
tangerrine94
Raczkowanie
 
Avatar tangerrine94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 173
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

U mnie za każdym razem było potrzebne skierowanie od dermatologa.
tangerrine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 10:02   #936
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: Usuwanie pieprzyków

W lodzi do chirurga onkologa do kopernika nie bylo potrzebne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80

Edytowane przez Marina__
Czas edycji: 2014-06-15 o 10:03
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 12:42   #937
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Dziewczyny, które usuwały laserowo: Po jakim czasie odpadły Wam strupki? Mam wrażenie, że wolno mi się goi...
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 12:55   #938
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

po tygodniu u tych u ktorych goi sie jak na psie a tak to i do 2 tygodni.

wszystko zalezy od tego jak gleboko dzialal laser- jak usuwal znamie gleboko to i strup glebiej osadzony i dluzej sie goic bedzie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 21:40   #939
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

A jest coś czym to można przyspieszyć? Smarować to czymś? Tormentiolem na przykład?
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 14:50   #940
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

najlepszy po zabiegach laserowych jest krem Avene Cicalfate- regeneruje czyli przyspiesza gojenie, goi, i dziala antybakteryjnie ja zawsze go uzywam i sobie chwale.
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 13:47   #941
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Nie wiem czy mi się to prawidłowo goi. Boję się, że robi się przebarwienie, bo plamka, która została po strupku jest ciemna, nie czerwona. Słońca unikam, ale wiadomo, że te 5-10 minut dziennie na nim jestem, choćby po drodze do metra.
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 23:26   #942
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

przebarwienia blizn od slonca wygladaja tak ze sa to plamki biale odbarwione z melaniny
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 01:37   #943
capricho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Niekoniecznie. Spójrz na obrazki:

https://www.google.com/search?q=prze...w=1366&bih=643
capricho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 08:34   #944
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Ja mialam koagulacja przy oczach usuwane i na poczatku pieknie sie zagoilo, malo co by widac. Po jakims czasie skora w tych miejscach mi sie odbarwila i teraz to.wyglada malo estetycznie, takie biale szramy. Jednak chyba jeszcze gorzej by wygladaly kepki zolte, ktore usuwalam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:05   #945
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez capricho Pokaż wiadomość
tak to sa przebarwienia posloneczne ale na zwyklej zdrowej skórze- ale nie przebarwienia blizn od słonca a pytalas o blizne swoja prawda?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 11:27   #946
mariettaa44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

oj, ja na ten temat to mogę sporo powiedzieć!! całe życie miałam problem ze znamionami.....mam kilka takich na ciele i strasznie się ich wstydzę. Jakiś czas temu postanowiłam coś z tym zrobić. Zimą tego roku usunęłam pierwsze znamię i jestem bardzo zadowolona z zabiegu.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2014-08-02 o 21:56 Powód: reklama
mariettaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 10:04   #947
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Jest w Poznaniu jakaś klinika, w której usuwają pieprzyki?
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 20:12   #948
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

hej dziewczyny, czy któraś miała usuwany pieprzyk na głowie? Czy miałyście wygolone włosy? Mam bardzo długie włosy, ale niezbyt gęste, więc średnio mi się widzi takie golenie
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 14:40   #949
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

to jest wygolony kawalek zapewne w obrebie tylko pieprzyka da sie zakryc to włosami od góry zapewne jak na czubku głowy nie masz go , tylko gdzies nizej
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 19:06   #950
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Moje znamię okazało się czerniakiem.Jestem już 5 tyg po poszerzeniu marginesu oraz oznaczeniu i usunięciu węzłów wartowniczych(w moim przypadku były to 2 węzły).
Nadal mam szwy i leje mi się chłonka-chodzę z gigantycznym opatrunkiem na udzie,do tego mam sączącą przetokę na łydce,ale na szczęście przerzutów brak.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 21:18   #951
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Moje znamię okazało się czerniakiem.Jestem już 5 tyg po poszerzeniu marginesu oraz oznaczeniu i usunięciu węzłów wartowniczych(w moim przypadku były to 2 węzły).
Nadal mam szwy i leje mi się chłonka-chodzę z gigantycznym opatrunkiem na udzie,do tego mam sączącą przetokę na łydce,ale na szczęście przerzutów brak.
Dobrze, że brak przerzutów. W jakiej fazie miałaś czerniaka? Jak wyglądało to znamię, że zdecydowałaś się na wycinkę?
Kurcze, ja mam mnóstwo znamion, jakbym miała wszystkie wyciąć, to bym była cała pocięta.
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 16:28   #952
mrowka13
Raczkowanie
 
Avatar mrowka13
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
GG do mrowka13
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Przekopałam parę stron i się nie dokopałam do tematu (albo przeoczyłam...). Nie wiem tez czy w dobrym temacie, najwyzej mnie poprawcie. Mam pytanie odnosnie pielegnacji. Dzisiaj miałam usuniete znamie na policzku i pani doktor powiedziala, ze mam do zdjecia szwow nie myc twarzy. To znaczy moge wiadomo jakims wacikiem cos, ale zeby nie myc calej twarzy woda tak normalnie... I teraz mam takie pytanie-jak wobec tego przez ten tydzien dbac o skore twarzy? Mam taka paskudna cere, ze musze co 2-3 dzien wykonywac peeling, a tu nagle taki zonk. Za kilka dni ide na chrzciny, nie chce wygladac jak pryszczata nastolatka Macie jakies wyprobowane sposoby albo pomysl jakis co z tym fantem zrobic?
mrowka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 07:52   #953
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez mrowka13 Pokaż wiadomość
Przekopałam parę stron i się nie dokopałam do tematu (albo przeoczyłam...). Nie wiem tez czy w dobrym temacie, najwyzej mnie poprawcie. Mam pytanie odnosnie pielegnacji. Dzisiaj miałam usuniete znamie na policzku i pani doktor powiedziala, ze mam do zdjecia szwow nie myc twarzy. To znaczy moge wiadomo jakims wacikiem cos, ale zeby nie myc calej twarzy woda tak normalnie... I teraz mam takie pytanie-jak wobec tego przez ten tydzien dbac o skore twarzy? Mam taka paskudna cere, ze musze co 2-3 dzien wykonywac peeling, a tu nagle taki zonk. Za kilka dni ide na chrzciny, nie chce wygladac jak pryszczata nastolatka Macie jakies wyprobowane sposoby albo pomysl jakis co z tym fantem zrobic?
Możesz spróbować myć twarz np. zwilżonym ręcznikiem, tzn. nie oblewać całej wodą tylko przetrzeć mokrym ręcznikiem, użyć płynu którego zwykle używasz i zmyć go też wilgotnym ręcznikiem, oczywiście omijając szwy. Albo spróbować użyć preparatu który nie wymaga zmywania, np. płynu micelarnego.

Ja miałam usuwane kilka znamion, wprawdzie nie na twarzy tylko na udzie, boku i na szyi, ale nigdy nie słyszałam że mam tego miejsca nie myć. Lekarze zawsze mówili że mam nie moczyć tych miejsc, a więc nie brać kąpieli tylko szybko umyć się pod prysznicem, a miejsca ze szwami miałam omijać podczas mycia i tylko polewać delikatnie wodą żeby usunąć ewentualne skrzepy krwi i trochę odświeżyć skórę która była pod opatrunkiem.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 08:55   #954
mrowka13
Raczkowanie
 
Avatar mrowka13
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
GG do mrowka13
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Możesz spróbować myć twarz np. zwilżonym ręcznikiem, tzn. nie oblewać całej wodą tylko przetrzeć mokrym ręcznikiem, użyć płynu którego zwykle używasz i zmyć go też wilgotnym ręcznikiem, oczywiście omijając szwy. Albo spróbować użyć preparatu który nie wymaga zmywania, np. płynu micelarnego.

Ja miałam usuwane kilka znamion, wprawdzie nie na twarzy tylko na udzie, boku i na szyi, ale nigdy nie słyszałam że mam tego miejsca nie myć. Lekarze zawsze mówili że mam nie moczyć tych miejsc, a więc nie brać kąpieli tylko szybko umyć się pod prysznicem, a miejsca ze szwami miałam omijać podczas mycia i tylko polewać delikatnie wodą żeby usunąć ewentualne skrzepy krwi i trochę odświeżyć skórę która była pod opatrunkiem.

dzieki, sprobuje sposobu z recznikiem, nie wpadlam na to :P a wczesniej mialam usuwana cyste nad okiem i mialam rano i wieczorem zmieniac opatrunek i przemywac, a teraz... przez tydzien mam nie sciagac opatrunku o.O zdziwilo mnie to strasznie, ale chyba wie co robi mam nadzieje jeszcze raz dziekuej za odpowiedz
mrowka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 14:36   #955
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Mam takie pytanie, interesuje mnie laserowe usunięcie pieprzyka. Czy w związku z tym, najpierw powinnam udać się na konsultację do dermatologa czy jest to zbędne?
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 17:23   #956
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Dobrze, że brak przerzutów. W jakiej fazie miałaś czerniaka? Jak wyglądało to znamię, że zdecydowałaś się na wycinkę?
Kurcze, ja mam mnóstwo znamion, jakbym miała wszystkie wyciąć, to bym była cała pocięta.
Moje znamię było dość spore,ale wyglądało w miarę normalnie.Zdecydowałam się je wyciąć nie z powodu wyglądu a dlatego,ze mnie swędzaiało i robił się strupek.
To był melanoma malignum typus nodularis clark 2 breslow 1 mm.Figury podziału mniej niż 1/1m2,owrzodzenia brak,anginowazji brak,guzków satelitarnych brak.Żeby nie to,że to gorsza,guzkowa odmiana było by całkiem ok.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 08:09   #957
tangerrine94
Raczkowanie
 
Avatar tangerrine94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 173
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Ja miałam na głowie. Myślałam, że lekarz wygoli mi fragment włosów, ale nawet nic o tym nie wspomniał. Po prostu obciął mi nożyczkami kilka włosów, które były dookoła znamienia. Nic nie było widać
tangerrine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 17:19   #958
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Moja mama miała jeden duży pieprzyk na ramieniu który musiał zostać usunięty zaraz po narodzinach mojej siostry. Całe szczęście po upływie 5 lat okazało się, że wszystko jest w porządku. Sama staram się kontrolować pieprzyki, wiem że kilka musze usunąć ale muszę poczekać aż urodzę dziecko.
Jakiś rok temu moja siostra poszła do dermatologa z jednym ze swoich znamion, które ją niepokoiło. Lekarz stwierdził, że lepiej będzie je wyciąć. Jest to duża przychodnia z oddziałem dziennym szpitala więc była możliwość, że zrobili to ma miejscu ambulatoryjnie. Problem w tym , że całość bardzo długo się goiła. Sączyła się krew i ropa. Gdy już się zabliżniło to całość wygląda strasznie nie dość, że blizna jest nieestetyczna do dodatkowo konował nie wyciał całego znamienia, kawałek został, a powinno się je usunąć jeszcze z zapasem zdrowej skóry.
Po otrzymaniu wyniku histopatologii mama zabrała siostrę do pani doktor z duzym doświadczeniem właśnie w dermatologii i onkologii. Powiedziała, że można to poprawić ale nic nie powinno się dziać, żeby obserwować narazie. Siostra na pewien czas odpuściła bo ma dość.
Chce tylko przekazać, żeby koniecznie sprawdzić lekarza do którego się wybieracie. Jakiekolwiek negatywne opinie niech skreślają "specjalistę". Zamiast pomóc tylko pogorszą sytuację.
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 11:00   #959
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

mam sporo pieprzyków, niektóre wyglądają normalnie, inne są niepokojące. bardzo długo odwlekałam usunięcie ich, ale jak czytałam Wasze wpisy to postanowiłam w końcu się zebrać i zrobić z tym porządek. no i teraz umówiłam sie na pierwszy zabieg, na słońce sie już nie wystawiam, więc czas chyba dobry normalnie chodze do lekarza w lux medzie i tam postanowiłam tez usuwać znamiona, tym bardziej ze teraz dają 10% zniżki na taki zabieg. Powiedzcie proszę ile płaciłyście za zabieg (o ile płaciłyscie)?
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 17:41   #960
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Ja usunęłam w sumie 6 znamion, wszystkie w ramach NFZ wiec nie płaciłam za ich usunięcie nic. Wystarczyło skierowanie do chirurga plastycznego które dostałam od lekarza rodzinnego. Podczas jednej wizyty u chirurga mogłam usunąć do 3 znamion.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-13 11:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.