Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 10:37   #4891
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez SkarMisia87 Pokaż wiadomość
Nie dziwie Ci sie że Cie to przytłacza bo ciężkie masz teraz życie.. zresztą widzę po mojej mamie, też tak teraz ma, wiem jak sie męczy.. dlatego staram się jej pomagać jak tylko mogę
Nie wiem co w takiej sytuacji mogę Ci poradzić.. mogłabyś spróbować przekonać męża że jest Ci ciężko i że jego pomoc jest tu niezbędna bo inaczej nie dasz sobie rady z tym wszystkim.. trudno mi cokolwiek doradzić w takiej sytuacji Czujesz sie nie doceniana bo facet najzwyczajniej sie przyzwyczaił do takiej sytuacji i uważa że tak powinno być, jest mu z tym dobrze. Spróbujcie razem coś ugotować, razem posprzątać w domu, niech zobaczy jaka to ciężka praca jest.
Wiecie kocham swojego męża bardzo, ale to bardzo i jest mi bardzo smutno, gdy nie ma z jego strony jakiegoś zainteresowania mną, moimi problemami.
Krzywdy mi nie robi (chodzi o fizyczną) ale jego swego rodzaju nieczułość mnie rani..... rozmawiala z nim, ale ,,,, nie widzę zmiany - i co tu robić??
Łza mi się w oku kręci jak widzę pary na ulicy tulące się, trzymające za ręce.

Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Budowę domu.
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:38   #4892
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

SkarMisia- myśle, że jeżeli kocha to będzie się starał zrobić wszystko, żeby Ci było z nim dobrze. Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez GraziaP Pokaż wiadomość
och masz rację ja tak mojego męża nauczyłam - wyprane, ugotowane, posprzątane , do tego praca zawodowa. Chodze ostatnia spać, wstaje pierwsza i ....... to wszystko mnie troszku przytłacza - a teraz nie wiem jak to zmienić, a najjgorsze jest to, że czuje się nie doceniana

GraziaP- niestety taki model, jaki opisuje u siebie w domu jest według mnie najczęstszym modelem rodziny-kobieta robi wszystko, mąż tylko pracuje i na tym się kończą jego obowiązki. Kobieta pracuje również i także ciężko, a do tego dochodzi dom i wychowanie dzieci. Wychowanie dzieci jest bardzo ważne i nie może być zaniedbane, bo to najważniejsza, według mnie, praca w życiu! Ale jak tego nie zaniedbać kiedy ma się tyle innych rzeczy na głowie? Myślę, że mogłabyś to zasugerować mężowi. Niech wyręczy Cię przynajmniej w najcięższych pracach domowych, np odkurzanie, mycie okien itp...Dzieci są również jego dziećmi, o czym też mu warto przypomnieć.
Mężczyźni nie doceniają swoich żon bo rozglądając się naokoło widzą zazwyczaj to samo i uważają, że tak ma być. Mają jeszcze często pretensje do swoich partnerek, że po całym dniu takiej harówki nie mają ochoty na seks. I wtedy pojawiają się zdrady..
Grazia, proponuję sięgnąć do książki "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus". Mi ona otworzyła oczy na wiele spraw, dobrze by było, gdyby również Twój mąż do niej zajrzał, może mu to da do myślenia. To taka jakby mała instrukcja dla mężczyzn, jak postępować z kobietami i na odwrót Według mnie bardzo przydatna. Życzę powadzenia!
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:20   #4893
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

dzięki, ale jakoś brak mi wiary w zmiany
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 22:13   #4894
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez GraziaP Pokaż wiadomość
dzięki, ale jakoś brak mi wiary w zmiany
Musisz wierzyć że będzie lepiej, jeżeli nie poskutkują rozmowy i prośby to może sięgnij po coś bardziej radykalnego, powiedz mu że jeżeli nadal będzie sie tak zachowywać to się z nim pożegnasz. Wiem że szczęście i dobro dzieci jest bardzo ważne, najważniejsze, ale czy są one szczęśliwe widząc jak ich matka pracuje ciężko, do tego obowiązki w domu a mąż, tata, siedzi i nawet nie pomoże? Bo wg mnie dzieci to wszystko doskonale widzą, a jakże miło by było gdyby zobaczyły zmianę, rodzice sprzątający razem, gotujący, współpracujący ze sobą...
Musicie przecież dać przykład swoim dzieciaczkom jak ze sobą współpracować aby zyło się lepiej, przecież one to wszystko później wyniosą do swoich domów i trzeba je uczyć jak mają postępować a sytuacja jaka u was panuje jest niezdrowa dla Ciebie i dla DZIECI!
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 22:15   #4895
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Polecam także książkę "dlaczego mężczyźni kochają zołzy"
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 07:12   #4896
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

SkarMisia87
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 21:18   #4897
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

GraziaP Życzę Ci dużo szczęścia i aby w waszym małżeństwie wreszcie zawitało słoneczko i żeby oczywiście świeciło wiecznie
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 23:58   #4898
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Teraz ja potrzebuję waszego wsparcia... ;( własnie przeprowadziłam z moim TZtem bardzo poważną rozmowę, on uważa że barkuje mi energii że nie pasujemy do siebie że on jest bardziej energiczny a ja bardziej spokojna i że poszukuje dziewczyny podobnej do siebie...
Załamałam się ;( wydawało mi sie że wszystko między nami jest dobrze a on mi z takim czymś wyskakuje... w sobote mamy jeszcze raz porozmawiać ale czuję że to będzie ostatnie spotkanie. ;( tak mi przykro i smutno na dodatek nie mam przyjaciółki z którą mogłabym porozmawiać i wyżalić się, czuję się taka samotna...
Grazia doradzałam Ci abyś nie traciła nadziei a tu zobacz.. ja sama ją własnie straciłam.. taka byłam szczęśliwa, bardzo chciałam aby się ułożyło a tu bum i nie ma...
Jesteś ode mnie chyba starsza skoro masz męża i dzieci i chyba masz więcej życiowego doświadczenia a ja potrzebuję własnie takiej osoby do rady... a nie mam nawet przyjaciółki żeby się zwierzyć ;(
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 00:48   #4899
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Tak bardzo mi teraz źle, chciałabym komyś sie wypłakać, wyrzucić z siebie wszystko, taki dziwny los, jeszcze wczoraj byłam szczęśliwa, cieszyłam się ze swojego życia i doradzałam Wam wizażanki zdołowane przez facetów... a dzisiaj sama potrzebuję wsparcia bo jestem zdołowana... przez faceta... życie mnie nienawidzi i nie rozpieszcza, kładzie mi kłody pod nogi a kiedy wydaje mi się że po upadku się podniosłam i że stąpam twardo po ziemi to dostaję takiego kopa że już nie wiem czy się podniosę..
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 00:53   #4900
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Dołącze się do Was... jestem ZA BARDZO kochliwa... czytałam w jakiejs agzecie że wakacyjne związki zazwyczaj się nieukładają...ja jeszcze do związku ie doszłam a wiem, że to nie ma sensu .. się zadręczac i mysleć cały czas o nim :/ wiedząc ze nic nie wydjzie dałam sobie z nim siana.. teraz poznałam fjanego chłopaka tez przyjechał ze świata.. i co?? boje się na niego spojrzec bo się zakocham boooosz. jakie ja mam durne zycie :/
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 00:58   #4901
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Ja też mam durne życie zawsze kiedy wydaje mi sie że już sie układa zazwyczaj wszystko sie sypie... Czy to ze mną coś jest nie tak? Czy z facetami.. chyba to drugie bo przecież ile kobiet przez nich cierpi... czy któraś z was słyszała o facecie cierpiącym tak bardzo przez kobietę? Bo ja tak, ale rzadko, nie tak często jak kobiety... I dla mnie jest to co najmniej zastanawiające dlaczego kobiety mają taki ciężki zywot.. czym my sobie na to zasłużyłyśmy...
Ale mam wielkiego DOŁŁŁŁŁŁŁŁA ;(;(;(;(;(;(;(;(
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 01:06   #4902
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

ejj to nie sprawiedliwe
ja nie słyszałam, żeby jakis przezywał..najzęsciej mam breche z etgo jak mojejkolezanki chłopak chce sie zbaijać bo widać, że gra aona zawsze sie przjemuje i z nim jest...:/ a ja nie mam facte a i jest mi źle !!!
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 01:14   #4903
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Oczywiście że to niesprawiedliwe, generalnie zauważyłam że kobiety mają ciężej w życiu i mają więcej obowiązków... A facet lubi sie obijać i wszystkie sprawy zostawia do rozwiązania kobiecie... bo.. tak mu po prostu wygodniej..
Idę spać Kobietki, może uda mi się zasnąć.. bardzo źle się czuję przez tą rozmowę z moimTZtem, zawiodłam sie troche na nim, ale przynajmniej troche Wam się wygadałam, chociaż to ciągle dla mnie za mało... ;(
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 01:17   #4904
oranzadkawproszku
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

ja jeszcze nie idę...nie chce mi się spać..leżeć ...dołowac się... DOBRANOC
__________________


chłopcze na jedną noc.
: mrał :
oranzadkawproszku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 01:23   #4905
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Ja sie podołuję jeszcze w łóżku.. jutro muszę wstać do pracy dlatego nie za bardzo mogę sobie pozwolić na "nocne czuwanie' chociaż bardzo wątpię w to że uda mi się zasnąć...
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i... Dobranoc
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 07:16   #4906
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez SkarMisia87 Pokaż wiadomość
Teraz ja potrzebuję waszego wsparcia... ;( własnie przeprowadziłam z moim TZtem bardzo poważną rozmowę, on uważa że barkuje mi energii że nie pasujemy do siebie że on jest bardziej energiczny a ja bardziej spokojna i że poszukuje dziewczyny podobnej do siebie...
Załamałam się ;( wydawało mi sie że wszystko między nami jest dobrze a on mi z takim czymś wyskakuje... w sobote mamy jeszcze raz porozmawiać ale czuję że to będzie ostatnie spotkanie. ;( tak mi przykro i smutno na dodatek nie mam przyjaciółki z którą mogłabym porozmawiać i wyżalić się, czuję się taka samotna...
Grazia doradzałam Ci abyś nie traciła nadziei a tu zobacz.. ja sama ją własnie straciłam.. taka byłam szczęśliwa, bardzo chciałam aby się ułożyło a tu bum i nie ma...
Jesteś ode mnie chyba starsza skoro masz męża i dzieci i chyba masz więcej życiowego doświadczenia a ja potrzebuję własnie takiej osoby do rady... a nie mam nawet przyjaciółki żeby się zwierzyć ;(
Kochana SkarMisia87tak to już z tymi facetami jest.
Mogę Ci doradzić, że jak szuka jakiejś energicznej dziwczyny, to niech spróbuje, a może sie sparzy.
Uważam, że nie powinnaś tego związku na siłę ciągnąć, bo szkoda, będziesz sie męczyć, a on będzie i tak myślał o sobie.
Myślę, że powinnaś z nim w sobote porozmawiać, ale nic na siłę.
W jakimś stopniu wierzę, że są na świecie faxceci, którzy są czuli, romantyczni i kochający, tylko jakoś my na nich nie trafiliśmy. Chociaż ja miałam "kiedyś tam wszceśniej fajnego chlopaka, była za mną bardzo, ale to bardzo, ale się mi nie podobał i teraz czasem myslę o nim jakby to mogło być- on też założył rodzinę.
Tak, że droga SkarMisia nie rób nic na siłę bo szkoda twego zdrowia, jak mu już teraz nie zalezy i uważa cię za mało energiczną osobę to nie ciągnij tego związku.
Wiem,że jest Ci przykro bo z pewnością go kochasz i to bardzo, ale lepiej teraz jakbyście podjęli odpowiednią decyzję, niż póxniej żałować i płakać do poduszki.

A u mnie mój tez mnie zdenerwowała, byliśmy popołudniu na grzybach wróciliśmy ok 20 godz wyobraście sobie, że sie poszedl wykapac i sie położył a ja - gotowanie, sprzatanie jeszcze troszu wyprasować poszłam spac ok 23 no a o 5:30 jestem na nogach.

SkarMisia87 ja tez nie mam przyjaciółki, której mogłobym o wszystkim powiedzieć a tak mi tego czasem brakuje, też jestem osobą skrytą i bardziej siedzącą w domowym zaciszu - jak co to pisz może coś doradzę, a jak co to chociaż pocieszę
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 09:06   #4907
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

GraziaP dziękuję Ci za chęć niesienia pomocy... i za wsparcie...
W nocy prawie wcale nie spałam a jak udało mi się zasnąć to jakieś koszmary mi się śniły i się budziłam.. A teraz siedzę zalana łzami bo wiem że w sobotę nastąpi koniec, po prostu to czuję, takie rzeczy kobieta chyba wie... nie zamierzam go namawiać na zmianę decyzji (zresztą obiecałam sobie ze tego nie zrobie, musiałybyście poznać historię mojego związku żeby zrozumieć dlaczego), jeżeli powie mi "żegnaj" a powie, to ja po prostu odejdę, nie będę tego na siłe ciągnąć... Problem w tym że to wszystko tak bardzo boli, musiałam wziąść już drugą tabletkę na uspokojenie żeby nie zwariować, tak bardzo mi ciężko, przed oczami przelatują mi wszystkie chwile piękne jakie wspólnie razem przeżyliśmy... tak bardzo mi tego szkoda... wiem że za jakiś czas dojdę do siebie i nie będę tego tak przeżywać ale najgorszy jest właśnie ten okres teraz, kiedy wiem że to koniec, tak ciężko mi jest ;( już nie mam czym płakać... dlaczego to wszystko tak bardzo boli
Jestem z natury osobą spokojną, harmonijną, mało się odzywam.. TZ zwracał mi na to uwagę a ja próbowałam się dla niego zmienić bo w końcu BARDZO GO KOCHAM ale dla niego za mało się zmieniłam i on by chciał dziewczynę bardziej energiczną i wygadaną, taką jak on.. i mówi mi że nie wie czy chce ze mną być na zawsze... jesteśmy ze sobą prawie 2,5 roku, mieliśmy wzloty i upadki jak w każdym związku, mieliśmy też wspólne plany na przyszłość, ślub, dzieci itd.. a teraz to wszystko się posypało jak domek z kart... przestałam już wierzyć w miłość... takie coś nie istnieje...
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 09:21   #4908
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Przepraszam Cię Grazia z tego wszystkiego zapomniałam o Twoim małżonku, wybacz mi ale jestem teraz w złym stanie..
Twój TZ bardzo brzydko się zachował wobec Ciebie.. powinien Ci pomóc chociaż troche.. może powiedz mu żeby jednego dnia to on ugotował, posprzątał abyś Ty mogła trochę odpocząć a jeżeli on nie będzie chciał to nie rezygnuj tylko nie sprzątaj, zostaw meża w domu z prasowaniem, nie gotuj niczego tylko weź dzieciaczki na jakąś pizzę jeżeli są wystarczająco dużea jeżeli nie to np idź do koleżanki na obiad razem z nimi albo do mamy a męża zostaw samego w domu z tym wszystkim, niech sam sobie coś ugotuje, zrób tak kilka razy, jak będzie marudził to powiedz mu że masz na głowie dużo obowiązków i że ktoś musi Ci pomóc a jeżeli takiej pomocy nie otrzymasz to po prostu to wszystko zostawiać będziesz, niech posiedzi sam w domu wśród nie umytych naczyń, nie wyprasowanych koszul i z pustym garnkiem, ciekawe jak sie poczuje..
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 09:41   #4909
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Twój TZ bardzo brzydko się zachował wobec Ciebie.. powinien Ci pomóc chociaż troche.. może powiedz mu żeby jednego dnia to on ugotował, posprzątał abyś Ty mogła trochę odpocząć a jeżeli on nie będzie chciał to nie rezygnuj tylko nie sprzątaj, zostaw meża w domu z prasowaniem, nie gotuj niczego tylko weź dzieciaczki na jakąś pizzę jeżeli są wystarczająco dużea jeżeli nie to np idź do koleżanki na obiad razem z nimi albo do mamy a męża zostaw samego w domu z tym wszystkim, niech sam sobie coś ugotuje, zrób tak kilka razy, jak będzie marudził to powiedz mu że masz na głowie dużo obowiązków i że ktoś musi Ci pomóc a jeżeli takiej pomocy nie otrzymasz to po prostu to wszystko zostawiać będziesz, niech posiedzi sam w domu wśród nie umytych naczyń, nie wyprasowanych koszul i z pustym garnkiem, ciekawe jak sie poczuje..[/quote]


nie razm mam ochotę tak zrobić, przyjść do domu wyłożyć się na łóżku i nic nie robić, aby może troszku zrozumiał
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 10:02   #4910
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez GraziaP Pokaż wiadomość
nie razm mam ochotę tak zrobić, przyjść do domu wyłożyć się na łóżku i nic nie robić, aby może troszku zrozumiał
W takim razie do dzieła
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 11:15   #4911
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez SkarMisia87 Pokaż wiadomość
Oczywiście że to niesprawiedliwe, generalnie zauważyłam że kobiety mają ciężej w życiu i mają więcej obowiązków... A facet lubi sie obijać i wszystkie sprawy zostawia do rozwiązania kobiecie... bo.. tak mu po prostu wygodniej..
To już zależy od faceta

Cytat:
Napisane przez SkarMisia87 Pokaż wiadomość
GraziaP dziękuję Ci za chęć niesienia pomocy... i za wsparcie...
W nocy prawie wcale nie spałam a jak udało mi się zasnąć to jakieś koszmary mi się śniły i się budziłam.. A teraz siedzę zalana łzami bo wiem że w sobotę nastąpi koniec, po prostu to czuję, takie rzeczy kobieta chyba wie... nie zamierzam go namawiać na zmianę decyzji (zresztą obiecałam sobie ze tego nie zrobie, musiałybyście poznać historię mojego związku żeby zrozumieć dlaczego), jeżeli powie mi "żegnaj" a powie, to ja po prostu odejdę, nie będę tego na siłe ciągnąć... Problem w tym że to wszystko tak bardzo boli, musiałam wziąść już drugą tabletkę na uspokojenie żeby nie zwariować, tak bardzo mi ciężko, przed oczami przelatują mi wszystkie chwile piękne jakie wspólnie razem przeżyliśmy... tak bardzo mi tego szkoda... wiem że za jakiś czas dojdę do siebie i nie będę tego tak przeżywać ale najgorszy jest właśnie ten okres teraz, kiedy wiem że to koniec, tak ciężko mi jest ;( już nie mam czym płakać... dlaczego to wszystko tak bardzo boli
Jestem z natury osobą spokojną, harmonijną, mało się odzywam.. TZ zwracał mi na to uwagę a ja próbowałam się dla niego zmienić bo w końcu BARDZO GO KOCHAM ale dla niego za mało się zmieniłam i on by chciał dziewczynę bardziej energiczną i wygadaną, taką jak on.. i mówi mi że nie wie czy chce ze mną być na zawsze... jesteśmy ze sobą prawie 2,5 roku, mieliśmy wzloty i upadki jak w każdym związku, mieliśmy też wspólne plany na przyszłość, ślub, dzieci itd.. a teraz to wszystko się posypało jak domek z kart... przestałam już wierzyć w miłość... takie coś nie istnieje...
Wiesz co... Gdyby Cię naprawdę mocno kochał (tak jak Ty jego), to taką jaka jesteś, zamiast próbować się zmienić. To nie jest Twoja wina, że jesteś spokojną osobą, po prostu masz taki charakter, a on nie powinien liczyć, że będziesz na siłę się dla niego zmieniać. To dość płytkie z jego strony - związać się z Tobą, czekać aż się dla niego zmienisz, a po 2.5 roku uznać, że nie zmieniłaś się dostatecznie, więc Cię rzuci. Co to ma być? Z jednej strony plany na przyszłość, o ślubie itp, a z drugiej strony taki "powód"?

A Ty nie powinnaś w ogóle się dla niego zmieniać. Jesteś wartościowa taka, jaka jesteś.

Cytat:
Napisane przez GraziaP Pokaż wiadomość
nie razm mam ochotę tak zrobić, przyjść do domu wyłożyć się na łóżku i nic nie robić, aby może troszku zrozumiał
A próbowałaś z nim rozmawiać, wprowadzić jakieś ustalenia, tłumaczyłaś, że nie będziesz wszystkiego robić sama, bo Ty też jesteś zmęczona? Pracujecie oboje?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 11:51   #4912
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

może masz racje że to płytkie z jego strony, brzydko sie zachował ale ja go tak pokochałam że życie bym swoje za niego oddała... tak mi źle..
zajrzę tu około 22 bo wychodzę do pracy
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 10:06   #4913
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Kochane właśnie jadę do TZta na rozmowe... czuję w sercu że to będzie ostatnia taka moja rozmowa z nim.. To chyba koniec..
Wczoraj czułam się fatalnie, cały dzień na środkach uspokajających, okropnie to wszystko przeżywałam, te pierwsze dni są zawsze najgorsze a ja boję się że nie dam rady tego przetrzymać..
Spakowałam wszystkie jego rzeczy które u mnie zostawił (żeby nie musiał po nie tu przyjezdzac) i jadę, zabiorę od niego swoje i wrócę... albo zginę gdzieś po drodze nie chcę już żyć
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 22:58   #4914
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez SkarMisia87 Pokaż wiadomość
Kochane właśnie jadę do TZta na rozmowe... czuję w sercu że to będzie ostatnia taka moja rozmowa z nim.. To chyba koniec..
Wczoraj czułam się fatalnie, cały dzień na środkach uspokajających, okropnie to wszystko przeżywałam, te pierwsze dni są zawsze najgorsze a ja boję się że nie dam rady tego przetrzymać..
Spakowałam wszystkie jego rzeczy które u mnie zostawił (żeby nie musiał po nie tu przyjezdzac) i jadę, zabiorę od niego swoje i wrócę... albo zginę gdzieś po drodze nie chcę już żyć
SkarMisia, współczuję Ci bardzo I wiem, że to zabrzmi mało wiarygodnie, ale naprawdę współodczuwam ten ból i poczucie, że świat się wali. To jest cholernie trudne mieć świadomośc, że traci się mężczyznę, z którym chciało się spędzić resztę życia. Chociaż i tak z tego co pisałaś Twój Tż nie był wobec Ciebie w porządku to i tak rozumiem, że bardzo go kochałaś i teraz przeżywasz coś strasznego.
Ja z moim Tż mieliśmy wiele takich chwil załamania bo bardzo się różnimy i te różnice bardzo nam przeszkadzają być razem. Ile razy myslałam, że to już koniec albo sama chciałam to skończyć. Między nami wciąż wisi niewidzialny znak zapytania co do naszego związku, bo choć się kochamy to jest nam trudno być razem. Tylko, że ja sobie nie wyobrażam życia bez niego...I głupie gadanie, że jak nie ten to inny w ogóle nie działa w tej sytuacji, bo na TYM świat się kończy. Dlatego nie wiem jak Cię pocieszyć, chcę tylko, żebyś widziała, że Cię rozumiem. I napisz koniecznie jak poszła rozmowa...
P.S. Ja też nie mam przyjaciółki. I mam dziwne wrażenie, że traci się przyjaciółki kiedy zyskuje się chłopaka...;/
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 06:51   #4915
GraziaP
Raczkowanie
 
Avatar GraziaP
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 367
GG do GraziaP
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
SkarMisia, współczuję Ci bardzo I wiem, że to zabrzmi mało wiarygodnie, ale naprawdę współodczuwam ten ból i poczucie, że świat się wali. To jest cholernie trudne mieć świadomośc, że traci się mężczyznę, z którym chciało się spędzić resztę życia. Chociaż i tak z tego co pisałaś Twój Tż nie był wobec Ciebie w porządku to i tak rozumiem, że bardzo go kochałaś i teraz przeżywasz coś strasznego.
Ja z moim Tż mieliśmy wiele takich chwil załamania bo bardzo się różnimy i te różnice bardzo nam przeszkadzają być razem. Ile razy myslałam, że to już koniec albo sama chciałam to skończyć. Między nami wciąż wisi niewidzialny znak zapytania co do naszego związku, bo choć się kochamy to jest nam trudno być razem. Tylko, że ja sobie nie wyobrażam życia bez niego...I głupie gadanie, że jak nie ten to inny w ogóle nie działa w tej sytuacji, bo na TYM świat się kończy. Dlatego nie wiem jak Cię pocieszyć, chcę tylko, żebyś widziała, że Cię rozumiem. I napisz koniecznie jak poszła rozmowa...
P.S. Ja też nie mam przyjaciółki. I mam dziwne wrażenie, że traci się przyjaciółki kiedy zyskuje się chłopaka...;/
SkarMisiabardzi Ci współczuję - trzymaj się, a przede wszytsko nie załamuj się bo nie warto.
GraziaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 18:28   #4916
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Co tu taka cisza?

Żadna nie ma doła przez faceta?




Pozdrawiam Pearl, Wrózie, Miphuhiz i Ahi
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 18:43   #4917
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza?

Żadna nie ma doła przez faceta?




Pozdrawiam Pearl, Wrózie, Miphuhiz i Ahi
Ja nie mam,ale ja chcieć pozdrowić Ciebie bo wiem kim jesteś.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 21:09   #4918
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Atka Dawno Cię nie widziałam, bo dawno mnie nie było

Pozdrawiam
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 22:56   #4919
Anetka1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Czesc babeczki jak minal wam dzien? wrocilam niedawno z pracy teraz zmykam pod prysznic bo padam z nog jestem w Warszawie moj Mis 150 km ode mnie wiec tesknie. Buziaczki
Anetka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 23:22   #4920
jama1201
Przyczajenie
 
Avatar jama1201
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

A ja nie rozumiem zachowania facetów i raczej nigdy nie zrozumiem.
Wpierw mówi że ma dziewczynę, unika mnie na ulicy ale cały czas sie gapi jakby mnie pierwszy raz widział. Mówi jedno robi drugie. Dlaczego to wszystko jest takie... kurde nawet nie wiem jak to określić!
jama1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.