Tanie tusze-niewypały - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 06:12   #1
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446

Tanie tusze-niewypały


Przeglądając volare,cantare i inne wloskie "spiewne" kosmetyki zobaczylam,ze tusze te potrafią 10razy wydłuzyc,10pogrubic i uniesc-nie pamietam ile razy. Krzykliwe napisy"volume,curl itd" maja przyciagnac oko klienta. Kolory iscie odpustowe,albo przypominające znane marki,rowniez zdolaly wielu zachecic. wszystko w wersji full!!! cena 4-10zl. Oczywiscie pamietacie efekty tych tanich,odpustowych bubli??? Najgorsze są eweliny;/

Edytowane przez kamalaska
Czas edycji: 2009-05-26 o 21:26
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 07:19   #2
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Moim zdaniem te najzwyklejsze tusze są niezłe. Mówię tu na przykład o Vollare, sama go używałam i nie uczulał mi oczu. Nie dawał jakiegoś szałowego efektu, ale używałam zwykłego tuszu bez dodatkowych efektów. Osobiście mogę do polecić.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 07:22   #3
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Tanie tusze-niewypały

oooo tak! ja pamiętam nie wiem, co mnie skusiło do zakupu tuszu ze klepu za 5 zł (chyba małe doświadczenie wtedy w kwestii tuszów). Pech chciał, że użyłam takowego rano przed wyjściem do szkoły. Lekko mnie oczęta zaczęły piec ale zignorowałam to. Dopiero w szkole się przyjrzałam uzyskanemu efektowi! Katastrofa! Nie dość, że oczy miałam czerwone jak królik (teraz to już dość mocno szczypały) to rzęsy były bardzo posklejane, tusz się pogrudkował i wogóle jakoś tak bardzo brzydko wyglądał. No cóż człowiek się uczy na błędach- teraz wolę wydać więcej i mieć coś, co będzie dobrym kosmetykiem.
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 07:27   #4
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Wydawałam majątek na tusze do czasu, (nie raz i nie dwa przejechałam się na super-extra-wszystko-robiących szczoteczkach) do czasu, kiedy zmuszona koniecznością użyłam u koleżanki tuszu za około 5 złotych, marki bodajże Wibo Efekt - rewelacyjny. Inna rzecz, że szybko dotarło do mnie, że dobrze wyglądające rzesy to nie tylko tusz, a przede wszystkim umiejętności
Podsumowując, dziś wprawdzie wibo nie używam, ale raczej nie wydaję jednorazowo na tusz do rzęs więcej niz 100, najczęściej sięgam po te w okolicach 50 złotych. I jestem w pełni zadowolona
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 07:50   #5
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Tanie tusze-niewypały

ja tez kupuje te za 30-55 maksymalnie
moze wibo jest ok,albo i essence-nie kazdy musi uczulac,ale dac za tusz 8zl i wyrzucic po raz kolejny
o ile wibo potrafi byc skromne w "oprawie" o tyle bazarkowe HITY krzyczą napisami: volume full,10 XXXL, maja wszystkie opcje na raz i pojemnosc-zgola nie 20ml??

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...krecajacy.html

Edytowane przez kamalaska
Czas edycji: 2009-03-02 o 07:45
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 11:48   #6
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Tanie tusze-niewypały

No ok, ja w tej chwili używam tuszu Vollare za 9,5zł na zmianę z MaxFactorem za 52zł. I ten z Vollare (taki w srebrnym opakowaniu, z napisem panoramic, bez jakichś XXXL czy 10x wydłużenie) jest tuszem idealnym do makijażu delikatnego. Mnie nie piekł. Jak patrzę na skład to ma podobny do tuszu rimmel, zarówno z nazw łacińskich jak i tych numerków, ze 3 się różnią.
Mimo tego, że nie żałuję pieniędzy na kosmetyki to uważam, że tusz Chanel nie powinien kosztować 110zł ani więcej bo jest kiepskiej jakości i bardzo szybko robi się galaretowaty (kupowałam w Sephorze). Uważam, że jest gorszy od MaxFactorów.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 13:55   #7
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Ja najbardziej zawiodłam się na tuszach Miss Sporty. Są bardzo kiepskie - miałam wersję granatową i naprawdę ciężko mi znaleźć chociaż jedną zalete tego tuszu. Wodnista konsystencja, sklejał rzęsy, nie pogrubiał ani nie wydłużał, tak jak obiecywał producent, a kolor nie miał nic wspólnego z granatem. Był to raczej jakiś szarawy, który po wyschnięciu wyglądał jak "sprana" czerń. Za to białą bazę pod tusz, wydłużającą rzęsy(do kupienia osobno) mają naprawdę dobrą Zwykły tusz nałożony na tą baze może wyglądać naprawdę efektownie.

Tusze Wibo za to wspominam nieźle - zwłaszcza taki dwufazowy(tusz+baza), występował w wersji czarnej, niebieskiej i fioletowej. Ładnie wydłużał, dawał wyraźny efekt. Pozostałe, te wydłużające i pogrubiające nie są złe...pod warunkiem, że ktoś nie oczekuje ani wydłużenia ani pogrubienia Dobre do codziennego, delikatnego makijażu, żeby nadać rzęsom czarny kolor i lekko je podkreślić. Po nałożeniu kilku warstw mogą dać jakiś mocniejszy rezultat, ale różnica jest nieznaczna. Nie podrażniają oczu, ale daleko im do rewelacji Podobnie Rossmanowe tusze Lovely. Odrobine lepsze były tusze Rival de Loop, ale jeśli ktoś oczekuje spektakularnego efektu, to powinien raczej sobie odpuścic

Za to tuszy vollare, cantare itp nie polecam - jak większośc kosmetyków tych firm sa raczej marnej jakości. Z Vollare byłam zadowolona jedynie z sypkich połyskujących cieni do powiek w słoiczkach. Tusze po pierwsze nie dają oczekiwanego efektu (chociaż jeden dwufazowy XXL - dokłądnej nazwy nie pamiętam, okazał się całkiem przyzwoity, chociaż opakowanie było bardzo kiepsko wykonane i szybko się porozklejało i tusz wysechł ),po drugie nie nalezą do najdelikatniejszych dla oczu.

Z firmy Eveline wypróbowałam tylko tusz Volume Show i był to jeden z najgorszych niewypałów w moich kosmetycznych zbiorach. Podrażniał oczy, rozmazywał się, szczoteczka była nieporęczna a konsystencja rzadka, przez co nietrudno o umazanie sobie powiek i efekt "xero". Miał pogrubiać i dawać efekt sztycznych rzęs- pogrubienie w jego wypadku polegało chyba na posklejaniu rzęs, a efekt sztuczności owszem był - w postaci okropnych grudek na rzęsach.W dodatku kruszył się i obsypywał.

Wg mnie naprawdę lepiej zainwestowac ok 20 zł w tusz lepszej jakości, jak chociażby Maybelline (polecam Collosal) i otrzymac ładny efekt niż kupić np Miss Sporty za ok 10-12 zł i wejść w posiadanie kosmetycznego bubla
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-02 o 14:02
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 15:15   #8
madamm
Przyczajenie
 
Avatar madamm
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 27
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Ja bardzo się zawiodłam na Essence maximum definition (ten w pomarańczowym opakowaniu). Może i nie skleja, ale poza tym z rzęsami nie robi nic oprócz nadania koloru
Natomiast moim zdaniem godny polecenia jest Delia Glamur wydłużający (w wiśniowym opakowaniu) - jest całkiem ok: wydłuża, nieco pogrubia, nie rozmazuje się. Koszt ok. 12 zł. Świetny na co dzień dla dziewczyn, które lubią mieć widoczne rzęsy, ale nie chcą, aby makijaż dzienny był tak intensywny jak wieczorowy. Myślę, że w niczym nie ustępuje dużo droższym tuszom.
madamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 17:12   #9
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Ja używam tuszu Avon z taką wyginającą się szczoteczką. Nie podkręca tak bardzo jak mówili, ale nie ma grudek. Rzęsy mało skleja i jestem raczej zadowolona. Kupiłam go za jakieś 16 zł. w promocji normalnie kosztował chyba ok. 25 zł. czy coś koło tego.
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 17:13   #10
lashqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan
Wiadomości: 172
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Wydalabym kazde kwote na tusz Wibo, ktory kiedys byl w Rossmannie za 5 zl! Na moich rzesach efekt byl fantastyczny. Niestety juz je wycofali
__________________

lashqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 17:36   #11
Lemongrass
Przyczajenie
 
Avatar Lemongrass
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 6
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Ja szczerze mówiąc nigdy nie miałam tych tuszy o których piszecie (ale znam te firmy) więc się nie wypowiem ale bardzo lubię tańsze tusze np Rimmela Uważam że są najlepsze (Volum czarny) i nie chcę na razie zmieniać na inne W tym tuszu odpowiada mi wszystko Opakowanie, szczoteczka, sam tusz-dosyć rzadki, tak szybko nie wysycha Na początku byłam zadowolona z L'Oreala collagene ale już bym go nie kupiła:/ Najlepszy jest chyba do długaśnych rzęs
__________________
Lemongrass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 18:16   #12
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Zetknęłam się z trzema tuszami typu pięć złotych.

Pierwszy to był wychwalany sensique pogrubiający - nie pogrubiał, śmierdział i miał brzydkie opakowanie, dopiero jak 'odstał' przekonała się do niego moja mama i oddałam jej go z ulgą.

Drugi był miss sporty - kupiła go moja babcia, a ja będąc na wakacja, ot tak ze zwykłej ciekawości spróbowałam. m a s a k r a

Trzeci to był eveline, użyty z 'przymusu' - zakup koleżanki. Ręce mi opadły - rzęsy posklejane, grudki, konsystencja kleju. Nie do zmycia. Tak więc: nie polecam.

Z tych tanich - naprawde dobry i niedrogi jest Great Lash Maybelline (i naprawdę wydajny). Teraz używam Bourjois VG Ultra Curl i on mi służy.
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:48   #13
katrina0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 6
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Hmm przyznam się szczerze, że z tanimi tuszami-niewypałami miałam małe doświadczenie może dlatego, że mam takie rzęsy ,że ręce mi opadają i wolę nie ryzykować z tanimi. Znam za to kilka normalnych tuszów-niewypałów. Dla przykładu l'oreal beauty tubes ten czerwony. Tragedia i do tego nie do zmycia. Tusz z gosha sprawiał wrażenie "tuszu brak". Cały czas szukam jakiegoś podręcającego, bo pomimo tego, że zalotki używam codziennie to rzesy szybko opadają. Myślę, że wypróbuje podręcający z clinique ten nowy.
katrina0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:05   #14
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
użyłam u koleżanki tuszu za około 5 złotych, marki bodajże Wibo Efekt - rewelacyjny.
W sobotę kupiłam tusz wibo, podkręcający. Taki w bordowym, lekko 'zakręconym' opakowaniu. Fantastyczny, trwały, a jednocześnie łatwo mogę go zmyć żelem do mycia twarzy (wacikiem). Fantastyczny również ze względu na efekt, niemalże sztuczne rzęsy (ale ja mam z natury długie, a on je taaak pogrubia i podkręca aż do nieba). Kosztuje 5,99 - nigdy go nie opuszczę
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:25   #15
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Tanie tusze-niewypały

A ja kiedys jak bylam mloda i pieniazkow za wiele nie mialam (czyt. 10 zl tygodniowki) to kupilam tusz Lovely, jakis pogrubiajacy ponoc, itp cuda.
Przeplacilam to ciezkim zapaleniem brzegow powiek leczonym ponad miesiac
Wygladalam jak zombie i teraz mam po tym tuszu pamiatke w postaci ciglych uczulen (w tym uczulenie na Dior i L'oreal w kazdej postaci)
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:34   #16
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Mi się wydaje, że część nastolatek mających niewielkie kieszonkowe i tak jest zadowolona z tuszy tych tańszych. Moje siostrzenice oszalały na punkcie jakiegoś takiego tuszu za 7 zł chyba, z rossmana. I się cieszą że taki mają. Niestety nie każdego stać na tusz Lancome czy Clinique.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:03   #17
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Ze trzy razy w życiu zrobiłam podejście do maskar Avonu i więcej tego błędu nie popełnię - wszystkich trzech zakupów żałuję. Najgorsze buble, jakie miałam, wysychają w tempie ekspresowym.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:12   #18
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ze trzy razy w życiu zrobiłam podejście do maskar Avonu i więcej tego błędu nie popełnię - wszystkich trzech zakupów żałuję. Najgorsze buble, jakie miałam, wysychają w tempie ekspresowym.
Ja mam pogrubiającą Super Shock z Avonu i jestem nawet zadowolona Wielka, nieporęczna szczoteczka, ale jak się człowiek uzbroi w cierpliwość i waciki do wycierania upaćkanych powiek, to można coś tym tuszem wyczarować Mam go już dość długo (używam bardzo sporadycznie ) i jeszcze nie wysechł Chociaż jeśli chodzi oefekt, to cudów nie ma, ale nie jest źle Uzywam go zwykle w połaczeniu z innym tuszem, żeby uzyskać mocniejszy rezultat
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:17   #19
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Dla mnie totalna porażka to osławiony miss sporty, nie robi z rzęsami NIC (no może poza lekkim kolorkiem i paskudnym posklejaniem) może kosztuje niewiele,ale to i tak dycha w błoto
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 21:58   #20
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Tanie tusze-niewypały

ja w sumie nie wiem czego mam oczekiwac od JAKICHKOLWIEK tuszow (dobrze odmienilam?)

a) oczy pomalowane - tusz pomaluje
b) podkrecenie - podejrzewam ze moje beda proste jak drut bez wzgledu na to ile dam na kosmetyk - u mnie tusz nie zapewnia podkrecenia, moze delikatnie, minimalnie
c) pogrubienie i wydluzenie - nie musi miec takich wlasciwosci. rzesy sa ok jak dla mnie

na obojetnym dla mnie efekcie moge oszczedzic oby dobrze sie nakladal
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 22:03   #21
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Najwiekszą tragedią jaką spotkałam jest Rimmel Extra Super Lash Mascara - po wyciągnięciu szczoteczki razem z nią tusz wrecz wychodzi, jest taki leisty i maziasty, nie poskreca, nie wydłuża, szczoteczką trudno się operuje, cały czas się gdzieś ciapra - kupiłam przy braku kasy i to na promocji za 9.99 , ale juz nie używam i nigdy więcej może jak przyschnie coś z niego bedzie...

Drugim niewypałem była mascara Bell - kupiłam przypadkiem, miałam wziąśc eyeliner a że jest w takim samym opakowaniu to wziełam tusz gapa ze mnie i nie poczytałąm co na opakowaniu - ma dość ciekawą szczoteczkę i to na tyle, tuszu nie wiem czy brak czy się po prostu nie chce nabierać na nią, szczoteczka prawie sucha, więc trudno umalować rzęsy choćby się bardzo chciało.

Za to jestem baaardzo zadowolona z Maybellinki Lash Expansion - super szczoteczka, pięknie rozdziela, lekko podkreca i super wydłuża rzęsy, nie wysycha szybko więc jak chce się bardziej ekstremalnego efektu to można śmiało nałożyć druga warstwe - naprawdę jest super, moja najulubieńsza mascara, zaraz po niej Define - a - Lash lubię.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 23:34   #22
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Najwiekszą tragedią jaką spotkałam jest Rimmel Extra Super Lash Mascara - po wyciągnięciu szczoteczki razem z nią tusz wrecz wychodzi, jest taki leisty i maziasty, nie poskreca, nie wydłuża, szczoteczką trudno się operuje, cały czas się gdzieś ciapra - kupiłam przy braku kasy i to na promocji za 9.99 , ale juz nie używam i nigdy więcej może jak przyschnie coś z niego bedzie..
mam go. tez kupilam promocyjnie. i to samo moge powiedziec o konsystencji - ze na szczoteczce jest nadmiar tego tuszu, ze musze wycierac o kant pojemniczka.
nie narzekam az tak bardzo na niego. a co to jest za filozofia malowania rzes? chyba ze to 1 raz to rozumiem.

ja sie nie papram sie po twarzy - jedynie gdy sie energicznie przesune tzn przestrasze szczoteczki - taki moj odruch ale to jest wyjatek
chyba zaden tusz nie podkreci mi rzes . co do wydluzania - jestem zadowolona
czy tylko mnie sie zdaje czy ten tusz dlugo schnie na rzesach?

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-03-02 o 23:35
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 23:56   #23
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
mam go. tez kupilam promocyjnie. i to samo moge powiedziec o konsystencji - ze na szczoteczce jest nadmiar tego tuszu, ze musze wycierac o kant pojemniczka.
nie narzekam az tak bardzo na niego. a co to jest za filozofia malowania rzes? chyba ze to 1 raz to rozumiem.

ja sie nie papram sie po twarzy - jedynie gdy sie energicznie przesune tzn przestrasze szczoteczki - taki moj odruch ale to jest wyjatek
chyba zaden tusz nie podkreci mi rzes . co do wydluzania - jestem zadowolona
czy tylko mnie sie zdaje czy ten tusz dlugo schnie na rzesach?
to prawda, schnie i schnie i nie chce, sama woda w nim czy co, nie wiem...
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 08:52   #24
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Cytat:
Napisane przez Koffee Pokaż wiadomość
W sobotę kupiłam tusz wibo, podkręcający. Taki w bordowym, lekko 'zakręconym' opakowaniu. Fantastyczny, trwały, a jednocześnie łatwo mogę go zmyć żelem do mycia twarzy (wacikiem). Fantastyczny również ze względu na efekt, niemalże sztuczne rzęsy (ale ja mam z natury długie, a on je taaak pogrubia i podkręca aż do nieba). Kosztuje 5,99 - nigdy go nie opuszczę
też go miałam efekt jak na tusz za 6 zł przerósł moje oczekiwania ale zachwyt trwał 2 tygodnie bo później tusz zrobił się tak gęsty że bałam się nakładać go na rzęsy...
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 09:31   #25
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Jak dla mnie najlepszy jest Rimmel Glam'eyes. Kosztuje od 20-25 zł. Lepszy niz Loreal
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 10:41   #26
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Tanie tusze-niewypały

rimell super lash- cena 11 zl,panda look, szczypanie oczu
volare i cantare-szczypią
nie ryzykuje juz nic taniego z tuszu,mozna sie zalatwic
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 10:47   #27
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Ja całe szczęscie nie mam ze szczypaniem i alergia na tusz problemu.
Decyduje jego trwałosc i szczoteczka.

To indywidualne
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:00   #28
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Tanie tusze-niewypały

z firmy Evelline jakikolwiek tusz wyprobowalam zarowno ja jak i moja kolezanka obie niesamowicie szczypaly oczy:/
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 07:55   #29
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Tanie tusze-niewypały

Max Factor 2000 Calorie - porażka. Oczy szczypią jak wściekłe. za darmo bym go nie wziela
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:43   #30
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Tanie tusze-niewypały

a mnie szczypie wonder oriflame, taki chwalony, zrobilam podejscie i stwierdzilam ze jednak nie to
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.