Mamusie maj - czerwiec 2014 część II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-24, 10:20   #3961
karrrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Menia, Lucynka, współczuję sytuacji z Mamami. Teraz z perspektywy Mamy ciężko mi sobie wyobrazic taka zmiane w podejsciu do własnego dziecka.

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Karenna kiedy ty na to wszystko masz czas? Ja to mam wrazenie, że nie wychodzę z kuchni. Mój dzień mija od posiłku do posiłku
Albo coś obieram/kroję, albo zmywam, z przerwami na karmienie i przewijanie

Też tak macie?
Wszyscy się mnie pytają, w sensie inne Mamy, ale wiesz co, jak mamy taki zajęty dzień to i Staszek jest znośniejszy i mniej marudzi, on tak jak ja, lubi gdzieś latać i się spieszyć, nie marudzi przy przebieraniu i przekładaniu z wózka w fotelik, a np. w tym kinie cały czas sobie sam obczajał (siedziliśmy na samym dole) zabawki i tylko co jakiś czas przychodził do mnie, coś tam pogadał i wracał między inne dzieci. Poza tym jak jestem w domu też mam wrażenie, że z kuchni nie wychodzę. Tylko ja mam też takie podejście, że nie myślę bardzo nad urozmaicaniem, ma być zdrowo, ale nie widzę problemu jak na 3 posiłki z rzędu zje tę samą zupę albo te same frytki warzywne. Mamy fazę na burgery warzywne i jak ich napiekę to nam starczy na 2 dni, więc zawsze mam coś na szybko i zdrowo już gotowe. Ale to prawda, jak już wrócimy, to praktycznie do 21 stoję w kuchni (no bo, zeby zawsze miec cos gotowe, to samo sie nie zrobi). Cały czas myję warzywa i tam już od tego skóra wyschła, że od paru dni myję w rękawiczkch mimo, że sama woda.

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Wczoraj ugryzł mnie w nos ��

Karrena- ja też podziwiam za to, że tyle Ci się chce i za organizację ��

Czy mi się wydaje czy Myska zniknęła?
Dzięki
Mnie 3 dni temu ugryzł w przedramię, ma 8 zębów, więc bolało jak diabli i został ślad.
No własnie, gdzie Myska???

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
My wlasnie jestesmy w drodze do Kolobrzegu ale tylko na weekend (albo az, bo odbieramy tesciowa z sanatorium i z nia bedziemy 3 dni

Albo jakis jupipark czy inna bobolandie

I jeszcze pytanie- czy ktores dzieciatko ma wiecej niz 8zebow?
Dobrej zabawy!
Ja jeszcze nie bylam w takim miejscu zabawowym dla dzieci, a wiem, ze u nas sa i tak sie zbieram w jakis weekend.

My idziemy jutro na SMykofonię. Takie muzyczne przedstawienie dla Maluszkow w filharmonii

Stachu ma równo 8 zębów, wyszły mu już dawno i od kilku miesięcy cisza.

Edytowane przez karrrena
Czas edycji: 2015-04-24 o 10:22
karrrena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 10:33   #3962
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
najpierw zaczął spać po 2-3-4 a od jakiś dwóch tygodni po cycku zasypia 19.30-20 ok 23-24 trafia do nas do sypialni ale starczy go położyć zasypia bez cycania i do 5 ostatnio dokładnie 4.50 śpi ! Wycycka oba i tak do 6-7 pośpi
Więc dla każdej mamy jest nadziieja aczkolwiek teraz noce są jakby krótsze i wciąż niewyspana chodze
Haha mam identycznie z tym niewyspaniem się mimo dłuższego snu
Wiktor też od chyba 4 dni spi od 20 do około 5 tylko nie wiadomo ile to potrwa
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 14:20   #3963
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez wiola883 Pokaż wiadomość
wiecie jestem w szoku sasiadka ma 3 miesieczne dziecko i juz ja wozi w spacerówce na siedzaco
przykre to
Cytat:
Napisane przez karrrena Pokaż wiadomość
pojawil sie temat butow, wiec podziele sie tym co nam zalecili fizjoterapeuci odnosnie takich butow jak juz dziecko chodzi
trzeba obrysowac dziecku stopke na kartce, potem dodac z przodu jeden centymetr i znowu narysowac, wyciac i z tym szukac rozmiaru i buta, but na szerokosc moze byc przylegly, na dlugosc luzny
wazna kwestia dot podeszwy: musi sie zginac tam gdzie palce (wiec w dzieciecych mniej wiecej w 1/3 buta), duzo butow nawet markowych zgina sie w polowe, a to niedobrze i trzeba tego pilnowac (ta kwestia zgiecia dotyczy tez doroslych jesli chcemy sobie kupic zdrowe buty - ja testowalam swoje i niektore wypadly slabo)
to nie jest taka prosta sprawa
Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

Czy Wasze dzieci też zmieniają ułożenie w łóżeczku o 180 stopni?

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość

My wlasnie jestesmy w drodze do Kolobrzegu ale tylko na weekend (albo az, bo odbieramy tesciowa z sanatorium i z nia bedziemy 3 dni ).


I jeszcze pytanie- czy ktores dzieciatko ma wiecej niz 8zebow?
super z morzem - zazdroszczę

a co do zębów to mniej
Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Dzis odbieram Frankowi paszport i jedziemy zrobic zakupy na roczek Frankam
ale fajnie


też się cieszę że forum ruszyło
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 14:34   #3964
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

My w końcu od listopada pojechaliśmy we wtorek do Urzędu Miasta z wnioskiem na dowód dla Wiktora ale po 5 miesiącach i wzór wniosku, i zdjęcie są nieaktualne


W poniedziałek mam fryzjera to od razu pojedziemy zrobić nowe zdjęcia Wiktorowi
We wtorek kosmetyczka żeby nogi wydepilować a w czwartek rano jedziemy nad morze i zabieramy dziadków(rodziców tz)
Jedziemy do Grzybowa, to obok Kołobrzegu
Ciekawe jaka będzie pogoda


U nas też dalej 7 zębów

Zaraz zjemy kalafiorową i idziemy w plener
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 14:56   #3965
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
My w końcu od listopada pojechaliśmy we wtorek do Urzędu Miasta z wnioskiem na dowód dla Wiktora ale po 5 miesiącach i wzór wniosku, i zdjęcie są nieaktualne


W poniedziałek mam fryzjera to od razu pojedziemy zrobić nowe zdjęcia Wiktorowi
We wtorek kosmetyczka żeby nogi wydepilować a w czwartek rano jedziemy nad morze i zabieramy dziadków(rodziców tz)
Jedziemy do Grzybowa, to obok Kołobrzegu
Ciekawe jaka będzie pogoda


U nas też dalej 7 zębów

Zaraz zjemy kalafiorową i idziemy w plener
trochę wam zeszło z tym załatwianiem, ale co tam, zawsze można tak spojrzeć że zdjęcie to pamiątka, i kiedyś fajnie się będzie oglądało i porównywało fotkę takiego półroczniaka jak pozował do dowodu, a potem prawie jako roczniak - jak wyrósł

ja też się zbieram do fryzjera, ale ciągle waham, czy tylko podciąć czy całkiem new look
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 15:36   #3966
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Carolyna a to dylemat, nie?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 18:19   #3967
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

CarolynA nowa fryzurka

Justiwi troche wam zeszło


Eeee a my nigdzie nue jedziemy nie ogarnęłam że już majówka :p
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 19:01   #3968
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Gabi spi uff ale czuje ze to bedzie 3 nocka z rzedu kiepska chyba znow zeby ciagle marudzi znow sie wybudza ... musialam posmarowac zelem i po probach zasnela. Szkoda mi ze tak dzieciaki musza sie meczyc.
My na majowke wyprawiamy urodziny Gabi tz ma zamiar sie spic a ja mam rozwozic ludzi potem a co z mala ... tak mnie denerwuje ze szok. A po tym imprezce PAKOWANKO 😀 teraz tak leze i mam takie obawy jak to bedzie z jezykiem zalatwianiem papierow itp mala mam zamiar puscic tam do przedszkola od 2 roku zycia. Tyle sie zmieni ...

Nie wiem co jutro zrobic na obiad ... moze znow potrawke z kurczaka bo smakowala moim glodomorom.
Justiwi-wspolczuje zalatwiania :P mnie to dobijalo zalatwianie dowodou i paszportu z mala w parze myslalam ze nie wytrzymam jak mi marudzila ale zdjecia to dobra rzecz bedziesz miala na pamiatke
Mimo ze Gabi np na dowodzie by mogla doleciec na Is to musze miec paszport bo tam do zameldowania bedzie potrzebny.
Aaa i przepisy soe zmienily bo dla dzieci do 5 r.z. paszport byl wydawany na rok a teraz juz jest na 5 lat ale babeczka mi mowila ze powinno sie zmieniac co jakies 2-3 lata bo zdjecie dziecka sie zmieni .
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:03   #3969
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Carolyna a to dylemat, nie?
mam opory bo co najmniej trzy imprezy rodzinne w maju nas czekają i jak ja będę na zdjęciach wyglądać jak coś pójdzie nie tak
Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Eeee a my nigdzie nue jedziemy nie ogarnęłam że już majówka :p
ktoś mnie straszył że ma być zimno oby nie tak jak w zeszłym roku

edit: byłam dziś w CH wykorzystać bon z reserved (na fb do ściągnięcia jakby ktoś potrzebował) i kupiłam małemu czapkę z daszkiem, bo już mu słońce spiekło wczoraj poliki, bo durna matka zapomniała o kremie z filtrem
__________________


Edytowane przez carolyna86
Czas edycji: 2015-04-24 o 21:05
carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:07   #3970
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Beatusia Ola ma 9 i 10 wychodzi

Justynko
Dolne czworki?

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Beatusia a czemu aquapark nie?Ptys nie lubi? A w ogrodzie japońskim są może fontanny albo jakieś miniwodospady czy coś? Bo jak tak to mogą Patryka zainteresować a może ogród botaniczny? Wiesz teraz dużo roślin kwitnie więc feria kolorów

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Kasiab ale zebolek z Oli
Bo Patryk nigdy nie byl. Na razie nie chce tego zmieniac ;-) nie wiem, bedziemy myslec, bo w sumie te bobolandie to dla mnie takie malo odswietne ;-)
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:10   #3971
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Madziuula Ola spi dobrze z nami i z tego co rejestruje to raz na cycy marudzi.

Beatusie gorne czworki
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 23:24   #3972
karrrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

ja wlasnie wrocilam z babskiego piwka

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
to nie jest taka prosta sprawa
cos jeszcze o czym trzeba pamietac? bo mam wrazenie, ze i to mnie przerasta

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
My w końcu od listopada pojechaliśmy we wtorek do Urzędu Miasta z wnioskiem na dowód dla Wiktora ale po 5 miesiącach i wzór wniosku, i zdjęcie są nieaktualne
Staszek ma juz paszport, mamy tez zdjecia do dowodu, ale tak mysle, czy w ogole jest sens wyrabiac, sprawdzalyscie?
karrrena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 09:45   #3973
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez karrrena Pokaż wiadomość
cos jeszcze o czym trzeba pamietac? bo mam wrazenie, ze i to mnie przerasta
hmmm... mają być lekkie, nie hamować ruchów w stawie skokowym,no i warto też zaufać matczynej intuicji bo można naprawdę zwariować
ach, a przy okazji wczorajszych zakupów, zaszłam do deichmanna n dziecięce buciki zerknąć, i pomacałam co poniektóre, faktycznie masz rację z tym zginaniem w połowie ale fajne nike sandałki widziałam i się nadawały - ale to jak już Miki zacznie porządnie śmigać



mam pytanko do mam kp: czy nasze dzieciaczki potrzebują jeszcze pić mleko w ciągu dnia - tak pytam, bo chyba już pierś w dzień poszła w odstawkę
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 10:43   #3974
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Madziuula Ola spi dobrze z nami i z tego co rejestruje to raz na cycy marudzi.

Beatusie gorne czworki
Dzieki :-* bo u Nas cos idzie a ciezko mi zajrzec. Wydaje mi sie,ze gorne, ale trojki, a niby najpierw czworki powinny byc.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Inez, no powiem Ci,ze jest ciezko.... Do tego stopnia,ze wracamy dzis w nocy, zamiast jutro popoludniu ;-) no ale pogoda super i ludzi malo, i generalnie warunki fajne, gorzej,ze towarzystwo nie dopisuje.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Justiwi, My mamy super pogode na dlugo jedziecie?

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
trochę wam zeszło z tym załatwianiem, ale co tam, zawsze można tak spojrzeć że zdjęcie to pamiątka, i kiedyś fajnie się będzie oglądało i porównywało fotkę takiego półroczniaka jak pozował do dowodu, a potem prawie jako roczniak - jak wyrósł

ja też się zbieram do fryzjera, ale ciągle waham, czy tylko podciąć czy całkiem new look
Raz sie zyje ;-) ja to nie wiem czy robic jasniej czy ciemniej. Kupilam ciemniejsza farbe, efekt jest ok, ale bez wow, no to napalilam sie na jasniejsza, a teraz znow mi sie wydaje zbyt jasna i lezy w domu i sie waham. No ale w tygodniu zapewne ciekawosc wezmie gore :-D

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Carolyna, u Nas mlekiem niejednokrotnie nawet picie sie popija ;-) no ale jak Miki sam nie wyraza mlecznej checi to nie masz czym sie martwic
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2015-04-25 o 10:28
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 11:14   #3975
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość


Carolyna, u Nas mlekiem niejednokrotnie nawet picie sie popija ;-) no ale jak Miki sam nie wyraza mlecznej checi to nie masz czym sie martwic
dzięki za odp.
u nas jest tak, że ostatnio sporadycznie mu dawałam w ciągu dnia, czasem się przytulił do mnie i widać było że szukał piersi (robił taki dziubek jak rybka ), albo na ząbkowanie mu dużo pomagało... a ostatnie kilka dni nie wołał i mi smutno choć z drugiej strony fajnie jakby się naturalnie odstawiał (no zrozum tu kobietę )
a poza tym tak się zastanawiam, czy porcje mleczne tylko nocne są wystarczające dla takiego maluszka
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 14:07   #3976
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
hmmm... mają być lekkie, nie hamować ruchów w stawie skokowym,no i warto też zaufać matczynej intuicji bo można naprawdę zwariować
ach, a przy okazji wczorajszych zakupów, zaszłam do deichmanna n dziecięce buciki zerknąć, i pomacałam co poniektóre, faktycznie masz rację z tym zginaniem w połowie ale fajne nike sandałki widziałam i się nadawały - ale to jak już Miki zacznie porządnie śmigać



mam pytanko do mam kp: czy nasze dzieciaczki potrzebują jeszcze pić mleko w ciągu dnia - tak pytam, bo chyba już pierś w dzień poszła w odstawkę
Właśnie co do butów to właśnie zauważyłam że nike sie dobrze zginają :p

A co do cycolenia to mój też nie woła już. Tylko ja ciut w dzień jeszcze daje bo bym z bólu cierpiala - a Tobie nie wysadzają jak nie przystawisz?

A co do ilości to teraz nie sprawdzałam ale jak odstawiałam Olafa to od roku starczały dwie porcje rano i wieczorem


Ja dziś w kuchni wojuje Papryk męczy tżta a Olaf pojechał z babcią do Zoo autobusem podwójna atrakcja
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 16:09   #3977
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

My dziś na ogrodzie równaliśmy teren pod foliowiec i warzywniak
Lekko nie było bo spadek spory i taczkami wozilismy ziemię z kompostownika ale wyszło super. Foliowiec zamowiliśmy nieduży, 2.5x3m czyli 7m2 i gdzieś drugie tyle terenu odsłoniętego na grządki
W sam raz na bieżące zużycie
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 17:04   #3978
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Właśnie co do butów to właśnie zauważyłam że nike sie dobrze zginają :p

A co do cycolenia to mój też nie woła już. Tylko ja ciut w dzień jeszcze daje bo bym z bólu cierpiala - a Tobie nie wysadzają jak nie przystawisz?

A co do ilości to teraz nie sprawdzałam ale jak odstawiałam Olafa to od roku starczały dwie porcje rano i wieczorem


Ja dziś w kuchni wojuje Papryk męczy tżta a Olaf pojechał z babcią do Zoo autobusem podwójna atrakcja
dzięki za odp.
nie, nie pęcznięją już, jak nie przystawiam w dzień
w sumie tak sobie myślę, że mogłabym spróbować nosić już normalne staniki
miłego pichcenia
Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
My dziś na ogrodzie równaliśmy teren pod foliowiec i warzywniak
Lekko nie było bo spadek spory i taczkami wozilismy ziemię z kompostownika ale wyszło super. Foliowiec zamowiliśmy nieduży, 2.5x3m czyli 7m2 i gdzieś drugie tyle terenu odsłoniętego na grządki
W sam raz na bieżące zużycie
o, super! będą własne warzywka
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 18:06   #3979
karrrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
My dziś na ogrodzie równaliśmy teren pod foliowiec i warzywniak
Lekko nie było bo spadek spory i taczkami wozilismy ziemię z kompostownika ale wyszło super. Foliowiec zamowiliśmy nieduży, 2.5x3m czyli 7m2 i gdzieś drugie tyle terenu odsłoniętego na grządki
W sam raz na bieżące zużycie
ooo, zazdroszcze domowych warzyw!!!
karrrena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 21:34   #3980
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez karrrena Pokaż wiadomość
ooo, zazdroszcze domowych warzyw!!!
Narazie domowe to jest "poletko" pod grządki



Wiktor spał dwie godziny od 17 do 19 a teraz wojuje
Daję mu jeszcze jakieś 40 minut
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 08:26   #3981
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Wow Justiwi fajnie w ogóle ogródek mieć


A my dziś kończymy roczek o matko!
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 08:29   #3982
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Hejka my z rana juz bylismy na bazarze po miod swojski zeby zabraz na Is bo tam nie ma . Kupilam Gabi ocieplacz za 24 zl moze tez sie przyda nam tam a fakby ortalionowy od wiatru.
Jednak urodziny Gabi robimy w domu bo 1 maja ma byc chlodny i deszczowy a nie chce zeby mi sie mala przeziebila bo 4 maja ma szczepienie . Bedzie z 15 osob i blagam o pomoc co mam zrobic do jedzenia bo sami dorosli beda! Na pewno chodzi za mna salatka gyros,zrobie zeberka w ketchupie i czerwonek cebulce ... udka z kurczaka zrobie nie wiem jaka salatke jeszcze jarzynowa odpada z zupek chinskich tez bo juz sie nimi przejadlo ... doradzcie mi cos jeszcze

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Madziula- sto latek dla synka samych najlepszych dni
Jak czas szybko leci... my juz w czwartek roczek jeszcze troche zaraz do szkoly dzieciaki pojda ... az lezka w oku sie kreci 😅
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:08   #3983
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Hej hej dziewczyny. Rzadko tu zaglądam, ale jak się trzeba pochwalić to tylko Wam. No bo kto inny tak zrozumie radość ;-) otóż, po ponad 11 miesiącach, niewiadomo kiedy, nagle, w końcu zostałam ugryziona w cycka Długo musiałam na to czekać, bałam się że się oprzemy u lekarza bo tu już niedługo roczek, a tu taka niespodzianka. Bez większego płaczu, żelów i gryzakow wyszła pierwsza dolna jedynka

Uwaga, piszę z phonka, więc czasem literka jest bez ogonka
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:09   #3984
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Madziula🎈 najlepszego dla Roczniaczka🎂 samych zdrowych i radosnych dni🎉 niech chłopak rośnie duży i zdrowy🎁
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 11:18   #3985
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
A my dziś kończymy roczek o matko!
najlepszości
Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
(...)blagam o pomoc co mam zrobic do jedzenia bo sami dorosli beda! (...)
tak na szybko, u mnie zawsze się sprawdza (bo schodzi): ugotowany brokuł na półmisku, pomiędzy ćwiartki gotowanych jajek i całośc delikatnie polana sosem jogurowo-czosnkowym


Iemand - gratki za ząbka
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 11:27   #3986
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Menia zerkałaś na przepisy na pierwszej stronie?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 11:43   #3987
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

madziulka sto lat sto lat dla Patryka dużo radości i zdrowia

fajnie miec własny ogrudek my mamy i to spory i juz mamy swoja rzodkiewkę i mały ja lubi jesc . A ostatnio jezdził ciągnikiem z dziadkiem i dziadek dał mu glebo gryzałke do potrzymania super ma zdjecia wrzuce jutro

unas pogota fajna bo duzo stopni ale cos sie zbiera na deszcz , my juz chodzimy w skarpetkach na spacery i czasem bez czapki jak nie wieje ,i nawet zaliczylismy wyjscie w samym body bo był upał wiec taka pogoda moze byc

menia a moze zrób sos tatarski z jajkiem u nas to uwielbiaja i w roczek ugotowałam 30 jajek i wszystkie zeszły
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 11:47   #3988
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Madziuula wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Patryka 🎁🎈🎉🎉
Niech rośnie duży, zdrowy i uśmiechnięty
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2015-04-26 o 11:49
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 14:10   #3989
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Madziuuula wszystkiego najlepszego dla solenizatna malego duzo zdrowka i uśmiechu niech rosnie duzy i zdrowy ;-)
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 14:22   #3990
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

A u nas tuptanie po ogrodzie potem było na bosaka bo było cieplutko😃
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150425_003.jpg (155,6 KB, 25 załadowań)
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 10:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.