zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 11:50   #31
asiasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Mi też się często zdarzają takie sytuacje. Nawet jak towarzyszy mi chłopak to ludzie inni sie za mna ogladaja albo mierza wzrokiem... Jedna sytuacja mnie najbardziej wkurzyla, to bylo w zimie, szłam sobie po markecie w rozowych kozaczkach a dwie pijane małolaty krzyczały na cały sklep "Różowe kozaki, moda 2008". Dorwałam je przed sklepem i zapytałam czy mają problem. Powiedziałam zeby nie wyladowywaly sie na mnie z powodu kompleksow i ze moga dostac wpier... Poszły sobie i cos tam jeszcze mruczaly pod nosem. Nie zamierzam sie przejmowac glupimi epitetami. Wy tez nie bierzcie ich do siebie
asiasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:13   #32
czipsi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 159
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

widze ze duzo dziewczyn ma z tym problem ufff... ale ja ich nie rozumiem kazda laska ma w sobie cos ladnego no kurde no... i powiem wam jedna rzecz: ze zcasem jak ktos jest ladny to nie do konca ma dobrze w zyciu wierzcie mi;/
czipsi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:24   #33
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

ja też tego nie rozumiem...ale jak pisałam wcześniej nie zwracam na to uwagę...mam znajomą,która ma 15lat<znajoma no na cześć i pogadać jak jestem tam w mieście>ogólnie do pogadania spoko dziewczyna.Tylko też się niektórych czepia...
np. jakbym miała taki ryj jak Ty to bym z mostu skoczyła...od 10roku życia jak dobrze pamiętam ma kuratora.bije się z kim popadnie,ćpa,pali,pije i ma chłopaka ponad 2razy od siebie starszego,który jest narkomanem,przestępcą itp...nie będę tu wymieniać...ale na prawdę co możemy na to poradzić
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:25   #34
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez czipsi1990 Pokaż wiadomość
widze ze duzo dziewczyn ma z tym problem ufff... ale ja ich nie rozumiem kazda laska ma w sobie cos ladnego no kurde no... i powiem wam jedna rzecz: ze zcasem jak ktos jest ladny to nie do konca ma dobrze w zyciu wierzcie mi;/
no niestety a niby mowia ze ładny ma łatwiej zawsze
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:33   #35
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
a myslalam ze topic jest o dziewczynach ktore sa zazdrosne o swoich TŻow :P
ja również tak myślałam, ja osobiście nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem, nikt mi nigdy nie ubliżał na ulicy
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:34   #36
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

jak ja slysze cos takiego pod moim adresem to podnosze glowe do gory i ide prosto nie patrzac sie na boki, ewentualnie ironiczny usmieszek - w tym momencie taka dziewczyna widzi ze mam to w d****

jestem mila dla wszystkich i kazdy kto mnie zna wie ze znajde wspolny jezyk z dziewczyna jak ja ale tez z chlopczyca w bojowkach czy dziewczyna ktora np nie stac na zadbanie o wyglad, zawsze bede wporzadku, pomoge, doradze, pozycze cos, zrobie jakas mala kosmetyczna niespodzianke (bo rozumiem ze mowimy tu o sprawach czysto materialnych: ciuchy,wyglad itp)

zmieniam swoj wizerunek na ten zimny tylko w przypadku takich niskich komentarzy na ulicy - to co napisalam na poczatku to najprostsza bezslowna riposta
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:34   #37
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

matko boska, to ja sie ciesze, ze ze mnie jest taki brzydak


Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 12:36   #38
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

myslalam ze tylko ja mam takie problemy...za mna sie to ciagnie w zasadzie od gimnazjum juz wtedy mi sie niezle obrywalo od dziewczyn - epitety rozne lecialy w zasadzie sie tym nie przejmowalam , dopiero kiedy moja najlepsza przyjaciolka zaczela sie tak zachowywac przejelam sie tym, bo po niej akurat nie spodziewalam sie takiego zachowania. jak widac chyba zle ja ocenilam - bo przyjaciolka napewno nie byla...

co do dziwnych zachowan to w liceum mialam dziewczyne w klasie ktora potrafila na bezczela na przerwie podejsc do mnie, odslonic tyl bluzki i zobaczyc jaka ma metke. jesli to eraz czyta to pozdrawiam ja serdecznie :P

badzmy szczere dziewczyny zawsze byly i beda zazdrosne - moze nie przejawia sie to w kazdym kregu towarzyskim jednak jest to zjawisko bardzo czesto spotykane. i chyba faktycznie bierze sie to po prostu z jakiejs zawisci, zakompleksienia, niedowartosciowania.bog wie z czego jeszcze... ja osobiscie staram sie nie zwaracac uwagi na takie zachowania ale przyznam sie szczerze ze bardzo denerwuja mnie natretne spojrzenia innych dziewczyn oraz kobiet. szczegolnie gdy nie sa jednorazowe spojrzenia tylko dluuuugie lampienie sie- zawsze wtdey zastanawiam sie czy nie jestem brudna , czy przypadkiem ptak mi na wlosy nie narobil i inne glupoty chodza mi wtedy po glowie. a juz o samym komforcie przebywania w takim otoczeniu nie wspomne - chce sie uciekac ile sil w nogach...
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:10   #39
czipsi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 159
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
matko boska, to ja sie ciesze, ze ze mnie jest taki brzydak


na pewno nie jestes prosze nie mow tak o sobie!!
czipsi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:38   #40
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Ja jestem osobą, która bardzo się przejmuje i biorę często do siebie za bardzo, poprostu brak mi często dystansu do takich egh dziewczyn. Bo nie potrafię zrozumieć, jak można być tak beszczelnym i nie wychowanym by coś takiego robić :/ Też spotkałam się z takimi sytuacjami, nawet tu w heh Londynie od......Polek
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:44   #41
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Ja jestem osobą, która bardzo się przejmuje i biorę często do siebie za bardzo, poprostu brak mi często dystansu do takich egh dziewczyn. Bo nie potrafię zrozumieć, jak można być tak beszczelnym i nie wychowanym by coś takiego robić :/ Też spotkałam się z takimi sytuacjami, nawet tu w heh Londynie od......Polek
no własnie,od Polek
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 15:07   #42
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Na takie zachowanie nic się nie poradzi. Nie Nasza wina, ze istnieją jakieś zakompleksione idiotki, o intelekcie niższym niż ustawa przewiduje i zazdrość i wulgarne teksty to jedyna na co je stać. Ja to ignoruje, znam swoją wartość i takie teksty zazdrośnic po mnie spływają, a niech się patrzą i rzucają wulgarnymi tekstami, urody ani własnej wartości tym sobie nie poprawią.Jedyne co mogę posłać takiemy dziewuszysku to pełne pogardy i ignorancji spojrzenie. Więc dziewczyny olewamy zazdrośnice!
kkaarroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 17:28   #43
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

ja sie nie spotkalam z takimi tekstami pod moim adresem jedyne co zauwazam to wlasnie te spojrzenia.. Moze nie są na tyle odwazne by mi dogryzc. Ale nawet jesli to malo by mnie to obeszło.. Znam swoja wartosc i pelne zazdrosci teksty nie zrobilyby na mnie wrazenia. Co najwyzej z delikatnym usmieszkiem moglabym wspolczuc takiej osobie niskiego poziomu intelektualnego.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:15   #44
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

oj matko zbiegowisko kobiet które mają kompleksy i które mają za wysokie mniemanie o sobie i myśla że wszyscy zazdroszczą tego jak wyglądają
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:17   #45
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez fredzia1990 Pokaż wiadomość
oj matko zbiegowisko kobiet które mają kompleksy i które mają za wysokie mniemanie o sobie i myśla że wszyscy zazdroszczą tego jak wyglądają
oj ojcze pojdeyńcza jednostka która sili sie na nieudolną ironię.Czyzbys była w grupie tych co zazdrosnie zaczepia na ulicy ładniejsze kolezanki?
zamiast chamsko komentowac-nie komentuj.
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:20   #46
Shannon94
Raczkowanie
 
Avatar Shannon94
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 60
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

hm.. czasem tak, ale ja to olewam takich ludzi ;] jesli im od tego będzie lżej, to niech sobie gadaja.. zazdroszcza.. bo chca byc taki jak ty..
Shannon94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:24   #47
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez asiasab Pokaż wiadomość
Mi też się często zdarzają takie sytuacje. Nawet jak towarzyszy mi chłopak to ludzie inni sie za mna ogladaja albo mierza wzrokiem... Jedna sytuacja mnie najbardziej wkurzyla, to bylo w zimie, szłam sobie po markecie w rozowych kozaczkach a dwie pijane małolaty krzyczały na cały sklep "Różowe kozaki, moda 2008". Dorwałam je przed sklepem i zapytałam czy mają problem. Powiedziałam zeby nie wyladowywaly sie na mnie z powodu kompleksow i ze moga dostac wpier... Poszły sobie i cos tam jeszcze mruczaly pod nosem. Nie zamierzam sie przejmowac glupimi epitetami. Wy tez nie bierzcie ich do siebie
z tym 'dorwałam pod sklepem' pokazałaś, że jesteś na identycznym poziomie. 'dostać wpier...' ... no ale nie o tym jest temat.

Cytat:
Napisane przez czipsi1990 Pokaż wiadomość
widze ze duzo dziewczyn ma z tym problem ufff... ale ja ich nie rozumiem kazda laska ma w sobie cos ladnego no kurde no... i powiem wam jedna rzecz: ze zcasem jak ktos jest ladny to nie do konca ma dobrze w zyciu wierzcie mi;/
ale skromność pozazdrościć poczucia własnej wartości... masz może takie w kapsułkach albo zastrzykach?

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Ja jestem osobą, która bardzo się przejmuje i biorę często do siebie za bardzo, poprostu brak mi często dystansu do takich egh dziewczyn. Bo nie potrafię zrozumieć, jak można być tak beszczelnym i nie wychowanym by coś takiego robić :/ Też spotkałam się z takimi sytuacjami, nawet tu w heh Londynie od......Polek
!!!

ja powiem tak - nie będę pisała jaka to jestem piękna i za***ista i idealna bo nie jestem.
ale ten problem nie dotyczy tylko ładnych ludzi. ludzie, którzy wyróżniają się czymkolwiek na burej, rurkowatej/dresowatej/jednolitej polskiej ulicy są obrzucani w najlepszym wypadku krytycznym spojrzeniem, obgadywaniem cichym szeptem tak dyskretnym że zauważysz to nawet w drugim końcu tramwaju lub też właśnie takimi skrajnymi żenującymi komentarzami...

ja np. jadąc na festiwal w kazimierzu wcisnęłam na głowę jeden z moich kapeluszy. szary z h&m, do tego jakiś normalny strój. i ten nieszczęsny kapelusz był źródłem tego, że każdy, każdy się gapił zanim domaszerowałam do autobusu. ile ja się osłucham komentarzy nosząc kapelusz w małym mieście na festiwalu oczywiście nikogo nie interesowało co mam na głowie

nie trzeba być ładną - wystarczy być zadbaną. ja zauważyłam że takie dziewczyny nie napyskują komuś wyzywająco ubranemu bo boją się równie wulgarnej riposty.
Za to kiedy idzie np. ktoś na obcasach... to jest jakaś zmora. chodzę w miarę dobrze (mam nadzieję... ), świetnie się w nich czuję, TŻ zachwycony... a te się gapią i se szepcą.

polskie społeczeństwo musi się jeszcze wiele nauczyć. zresztą... kochane. kiedy nosiłam XXXL byłam wytykana palcami bo tłusta. kiedy chorowałam na anę i nosiłam s też takim lachonom coś nie pasowało bo konkurencja, bo sie chłopak obejrzał . teraz, kiedy się unormowało i powiedzmy wyglądam zdrowo nagle przeszkadza kapelusik, długa spódnica, japonki na koturnie... cokolwiek.

niektóre osobniki tylko szukają zaczepki, wystarczy nie spuścić wzroku. nie dajcie się!
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:25   #48
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
oj ojcze pojdeyńcza jednostka która sili sie na nieudolną ironię.Czyzbys była w grupie tych co zazdrosnie zaczepia na ulicy ładniejsze kolezanki?
zamiast chamsko komentowac-nie komentuj.
wyraziłam swoja opinię, nie chciałam obrazić nikogo jedynie dać do zrozumienia że niektóre komentarze przesiąknięte są niezdrowym wywyższaniem się i udowodnieniem całemu światu że co to ja nie jestem i nie musisz insynuować że jestem nieatrakcyjna, przykro jeśli cię zmartwię ale mam powodzenie lecz nie epatuje tym bo uważam że mam spoko ciało i ładną buzię(nie ulepszaną, nie po solarze, nie tipsy zamiast paznokci) ale znacznie więcej reprezentuje swoimi poglądami i osobowością a nie ciałem.... atakowac od razu mnie nie musisz
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:26   #49
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
oj ojcze pojdeyńcza jednostka która sili sie na nieudolną ironię.Czyzbys była w grupie tych co zazdrosnie zaczepia na ulicy ładniejsze kolezanki?
zamiast chamsko komentowac-nie komentuj.
Jej wypowiedz nie jest ironiczna. Nie wyglada tez na zakompleksiona. I uwazam, ze ma duzo racji. Witam po chamskiej stronie zycia - bo jesli tak ma wygladac chamstwo, to ja sie wpisuje kanon i z radoscia pozbywam etykietki z napisem "classy one".
PS. Uprzedzam pytania - nie zazdroszcze, nie zaczepiam.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 18:32   #50
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez fredzia1990 Pokaż wiadomość
wyraziłam swoja opinię, nie chciałam obrazić nikogo jedynie dać do zrozumienia że niektóre komentarze przesiąknięte są niezdrowym wywyższaniem się i udowodnieniem całemu światu że co to ja nie jestem i nie musisz insynuować że jestem nieatrakcyjna, przykro jeśli cię zmartwię ale mam powodzenie lecz nie epatuje tym bo uważam że mam spoko ciało i ładną buzię(nie ulepszaną, nie po solarze, nie tipsy zamiast paznokci) ale znacznie więcej reprezentuje swoimi poglądami i osobowością a nie ciałem.... atakowac od razu mnie nie musisz
a czy to złe jezeli dziewczyna powie, jestem ładna i zaczepiają mnie inne zazdrosne? one sie nie wywyzszaja, zalą sie, bo to naprawde przykre, czasem mam sytuacje kiedy ide, a obca dziewczyna usmiechnie sie do mnie miło, to naprawde fajne, ale takie zadkie, czesto sie spotykam z taksującymi spojrzeniami, przy których czuje sie o wiele brzydsza i gorsza. Mam tipsy, chodze na solarium- mój zawód tego wymaga. I co jestem gorsza?

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jej wypowiedz nie jest ironiczna. Nie wyglada tez na zakompleksiona. I uwazam, ze ma duzo racji. Witam po chamskiej stronie zycia - bo jesli tak ma wygladac chamstwo, to ja sie wpisuje kanon i z radoscia pozbywam etykietki z napisem "classy one".
PS. Uprzedzam pytania - nie zazdroszcze, nie zaczepiam.
czy ktos mówi że sie czepiasz?
a pozatym uwielbiam chamskie strony życia, doprawdy.
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:43   #51
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

twoje pierwsze zdanie i zarazem pytanie: skąd niby wiesz że są zazdrosne? może po prostu dziwią sie twoim wyglądem? nie rzadko sama przylukam dziewczynę która wymalowała się i ubrała tak jakby szła do pracy w klubie nocnym ( nie znam Cię i nie chcę Cię obrazić, nie wiem jak się ubierasz itd, posługuje się teraz stereotypami) czasami te spojrzenia nie są wywołane zazdroscią tylko zdziwieniem że ludzie nie potrafią ubrać sie stosownie do sytuacji i coraz częściej widać na ulicy dziewczyny które są ubrane jak do sypialni ani to ładne nie wygląda ani nie na miejscu.... i jeśli mam wyrazić moją opinię to jeśli już mam "zapatrzyć" się na jakąś dziewczynę to wolę podziwiać takie naturalnie piękne, które nie wyglądają na wystylizowane tylko na takie które cieszą się tym jak wyglądają i dobrze czują sie z sobą niejednej mniej atrakcyjnej niż typowa lala ,lecz właśnie z taką rezerwą do siebie i bijacą pewnością dziewczynie zazdroszczę
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:51   #52
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

czytajac ten watek zaczynam sie zastanawiac czy przypadkiem czasami sama nie jestem odbierana jako ta co "mierzy wzrokiem" czy "zazdrosnica".
absolutnie nie komentuje wygladu innych ludzi a kiedy mi sie cos nie podoba to uwagi zatrzymuje dla siebie. ale czesto kiedy widze ladnie ubrana dziewczyne, ktora ma oryginalna torebke, buty, fryzurke, bluzke, to zastanawiam sie gdzie ona to kupila, ile zaplacila, jakby to pasowalo do mnie, jakby wygladalo z innymi dodatkami itd. ja wiem ze takie patrzenie sie moze byc dla innych krepujace no ale przeciez nie robie nic zlego. tez tak macie?
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:00   #53
asiasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Ja rozumiem to, ze ktos sie patrzy na kogos w fajnych ciuchach, super torebce i butach, ale miedzy patrzeniem a patrzeniem wilkiem jest roznica i to spora.
asiasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:09   #54
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

dokłądnie, koleżanka wyżej ma racje

ja tez czasem patrze z ciekawością...

ale typowe taksowanie chamskim spojrzeniem jest troszke nie tego. Nie znasz mnie-nie oceniaj
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:32   #55
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez BarbiKena Pokaż wiadomość
czytajac ten watek zaczynam sie zastanawiac czy przypadkiem czasami sama nie jestem odbierana jako ta co "mierzy wzrokiem" czy "zazdrosnica".
absolutnie nie komentuje wygladu innych ludzi a kiedy mi sie cos nie podoba to uwagi zatrzymuje dla siebie. ale czesto kiedy widze ladnie ubrana dziewczyne, ktora ma oryginalna torebke, buty, fryzurke, bluzke, to zastanawiam sie gdzie ona to kupila, ile zaplacila, jakby to pasowalo do mnie, jakby wygladalo z innymi dodatkami itd. ja wiem ze takie patrzenie sie moze byc dla innych krepujace no ale przeciez nie robie nic zlego. tez tak macie?
owszem w patrzeniu nie ma nic złego,jestesmy kobietami interesuje nas moda,jakies dodatki ja sama patrze z checia na ładna fajnie ubrana dziewczyne ale raczej sie popatrze i tyle....
co innego patrzec a co innego bezczelnie mierzyc z góry na dół badz wyzywac
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:35   #56
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
dokłądnie, koleżanka wyżej ma racje

ja tez czasem patrze z ciekawością...

ale typowe taksowanie chamskim spojrzeniem jest troszke nie tego. Nie znasz mnie-nie oceniaj
wlasnie... taksowanie chamskim spojrzeniem .. a skad wiem,ze jest w nim zazdrosc..? nie oszukujmy sie.. to da sie wyczuc.. Nie mam az tak wysokiego mniemania o sobie jak ktos tu zdązyl zarzucic.. ale nie trudno takiego wzroku nie zauwazyc,tym bardziej kiedy wiem,ze ladnie i atrakcyjnie wygladam Nie twierdze,ze wszyscy mi zazdroszcza czy cos takiego.. Matko co za uogólnianie..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:47   #57
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
a czy to złe jezeli dziewczyna powie, jestem ładna i zaczepiają mnie inne zazdrosne? one sie nie wywyzszaja, zalą sie, bo to naprawde przykre, czasem mam sytuacje kiedy ide, a obca dziewczyna usmiechnie sie do mnie miło, to naprawde fajne, ale takie zadkie, czesto sie spotykam z taksującymi spojrzeniami, przy których czuje sie o wiele brzydsza i gorsza. Mam tipsy, chodze na solarium- mój zawód tego wymaga. I co jestem gorsza?

I o to chodzi w tym wątku, no ale i tak nie wszystkie to pojmą i będą twierdzić, że:
''komentarze przesiąknięte są niezdrowym wywyższaniem się i udowodnieniem całemu światu że co to ja nie jestem''.

I będą uważać za gorsze dziewczyny które mają tipsy czy np solarke. A w tym momencie dla mnie tu jest wywższenie:''ale mam powodzenie lecz nie epatuje tym bo uważam że mam spoko ciało i ładną buzię(nie ulepszaną, nie po solarze, nie tipsy zamiast paznokci) ale znacznie więcej reprezentuje swoimi poglądami i osobowością a nie ciałem''
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:48   #58
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
wlasnie... taksowanie chamskim spojrzeniem .. a skad wiem,ze jest w nim zazdrosc..? nie oszukujmy sie.. to da sie wyczuc.. Nie mam az tak wysokiego mniemania o sobie jak ktos tu zdązyl zarzucic.. ale nie trudno takiego wzroku nie zauwazyc,tym bardziej kiedy wiem,ze ladnie i atrakcyjnie wygladam Nie twierdze,ze wszyscy mi zazdroszcza czy cos takiego.. Matko co za uogólnianie..
czytaj prosze ze zrozumieniem zarzucasz uogólnienie a sama się nim posługujesz mówiąc że na oko widać ze ci zazdroszczą ... da sie wyczuć? równie dobrze ja widząc kogoś jak na mnie patrzy mogę "wyczuć" że dziewczyna ma okres czy została kiedys zdradzona...
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:53   #59
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

tak tak... zacznijcie mi wydrapywać oczy, bo mam inne poglądy niż Wy... nie chce nikogo obrażać, zostałam nie słusznie posądzona o jakieś zakompleksienie i chamskie oddzywki więc zaaregowałam koniec tematu
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:54   #60
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: zazdrosnice... ufffffffffffffffffff!!!!! !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
I o to chodzi w tym wątku, no ale i tak nie wszystkie to pojmą i będą twierdzić, że:
''komentarze przesiąknięte są niezdrowym wywyższaniem się i udowodnieniem całemu światu że co to ja nie jestem''.

I będą uważać za gorsze dziewczyny które mają tipsy czy np solarke. A w tym momencie dla mnie tu jest wywższenie:''ale mam powodzenie lecz nie epatuje tym bo uważam że mam spoko ciało i ładną buzię(nie ulepszaną, nie po solarze, nie tipsy zamiast paznokci) ale znacznie więcej reprezentuje swoimi poglądami i osobowością a nie ciałem''

masz racje.. "jestem lepsza, bo jestem naturalna",
a ja nie nie jestem naturalna, bo w pracy jako fotomodelka makijaz to obowiazkowa rzecz? okej, do pracy mam tipsiory, jestem opalona i mam pełno tapety, bo tego wymagają. A w życiu prywatnym? nie uzywam nic poza tuszem i błyszczykami.
Kazda dziewczyna moze być piękna. Mowi sie że "te plastiki" sie wywyzszają. A nie przypadkiem jest inaczej? Ja tu słysze wypowiedzi jestem naturalna, wiec jestem lepsza. Bo co nie masz pofarbowanych włosów? bez przesady.........
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.