krwawienie z odstawienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 19:28   #1
evka1803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9

krwawienie z odstawienia


Witam wszytkich! Jestem tutaj nowa, mam mały problem.
Tabletki antykoncepcyjne stosuje juz jakis rok czasu, tabletki zazywam regularnie o stalej godzinie, ost. raz wspolzylam miesiac temu przy drugiej tabletcce (stosunek przerywany). Rowniez przy drugiej tabletce po 2 godzinach od jej przyjeciu oddalam stolec byl on luzny ale nie byla to ostra biegunke na bank! Natomiast problem pojawil sie przy 4 tabletce gdyz po prawie 5 godzinach dostalam biegunki (nie byla to ostra), w ulotcce napisane jest ze jezeli po 3,4 godzinach od przyjecia wystapila ostra biegunka to nalezy przyjac dodatkowa, u mnie jminelo wiecej niz 4 godziny (bo prawie 5i i nie byla to ostra biegunka) ale po jakis 10 godzinach znow dostalam biegunki wiec na wszelki wypadek przyjelam w ciagu 11 godzin od stalej pory dodatkowa tabletke tak na wszelki wypadek! Dzis mija 3 dzien przerwy i nic nie zapowiada krwawienia! Dodam ze krwawienie wystepowalo zawsze 3 dnia a od jakis 3 miesiecy krwawienie zaczelo pojawiac sie w nocy z 3 na 4 dzien, nie wiem czy mam podstawy do nerwow czy tez nie ale sa! w tym miesiacu przyjelam 31 tabletek bo wyjezdzalam i chcialam przesunac przerwe o pare dni. Bardzo prosze o porade mam nadzieje ze wszystko jasno opisalam
evka1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 20:01   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: krwawienie z odstawienia

Cytat:
Napisane przez evka1803 Pokaż wiadomość
Witam wszytkich! Jestem tutaj nowa, mam mały problem.
Tabletki antykoncepcyjne stosuje juz jakis rok czasu, tabletki zazywam regularnie o stalej godzinie, ost. raz wspolzylam miesiac temu przy drugiej tabletcce (stosunek przerywany). Rowniez przy drugiej tabletce po 2 godzinach od jej przyjeciu oddalam stolec byl on luzny ale nie byla to ostra biegunke na bank! Natomiast problem pojawil sie przy 4 tabletce gdyz po prawie 5 godzinach dostalam biegunki (nie byla to ostra), w ulotcce napisane jest ze jezeli po 3,4 godzinach od przyjecia wystapila ostra biegunka to nalezy przyjac dodatkowa, u mnie jminelo wiecej niz 4 godziny (bo prawie 5i i nie byla to ostra biegunka) ale po jakis 10 godzinach znow dostalam biegunki wiec na wszelki wypadek przyjelam w ciagu 11 godzin od stalej pory dodatkowa tabletke tak na wszelki wypadek! Dzis mija 3 dzien przerwy i nic nie zapowiada krwawienia! Dodam ze krwawienie wystepowalo zawsze 3 dnia a od jakis 3 miesiecy krwawienie zaczelo pojawiac sie w nocy z 3 na 4 dzien, nie wiem czy mam podstawy do nerwow czy tez nie ale sa! w tym miesiacu przyjelam 31 tabletek bo wyjezdzalam i chcialam przesunac przerwe o pare dni. Bardzo prosze o porade mam nadzieje ze wszystko jasno opisalam
Niepotrzebnie brałas dodatkowa tabletke. Już dawno zdazyła się wchłonąć przez ten czas.
Na krwawienie masz 7 dni. Nie jest nigdzie powiedziane, że to zawsze musi byc ten sam dzien. Nie panikuj, bo nie masz powodu.
Moze to bys spowodowane rowniez tym, ze przyjełas wiecej tabletek.

P.S. A po co stosunek przerywany? Omijacie najlepsza czesc
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 08:52   #3
evka1803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: krwawienie z odstawienia

kurcze nadal;a brak krwawienia zwariuje
evka1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:55   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: krwawienie z odstawienia

masz z pewnością podstawy do uspokojenia się i zaprzestania paniki...

i w ogóle na co ten przerywany ? ja chyba do końca życia będę zachodzić jakim cudem ludzie starają się podnieść skuteczność prawie 100% metody czyli pigułek metodą poniżej 50%...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 16:58   #5
evka1803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: krwawienie z odstawienia

przerywany byl tylko wtedy a tak nie stosujemy przerywanego tylko pelny!
a krwawienie dostalam kolo 11 ale do tej pory mam tylko plamienia, inaczej niz zawsze martwie sie troszke tym
evka1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.