Pomoc z kolorami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 22:01   #1
aagnese
Przyczajenie
 
Avatar aagnese
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7

Pomoc z kolorami.


Witam Was!
Dostałam zaproszenie na wesele, które jest za 2 tyg. Czasu może i trochę jest ale gorzej z funduszami! Więc postanowiłam, że założę moją sukienkę 100dniówkową. Jest czarna, na cieniutkich ramiączkach, prosty dekolt, poszerzana od bioder, na wierzchu cała z koronki, taka za kolanko. Wiadomo, że muszę dołożyć teraz jakiś kolor (tradycyjnych połączeń jakoś nie widzę na sobie). Pomyślałam, że ładnie by się ona komponowała ze szmaragdowymi dodatkami. Może jakieś delikatne kolczyki, bransoletka i broszka. Ale mam problem z butami.
Chciałabym znaleźć coś w tym kolorze, ale chyba będzie mi ciężko.
Dlatego chciałam się Was zapytać, czy buty w kolorze zielonym (jedyne jakie widziałam ostatnio w sklepach były w kolorze jasnej zieleni), mogłyby jakoś 'iść' z całą resztą? Czy może mogłabym je mieć w jakimś innym kolorze?
Z góry przepraszam jeśli temat się powtórzył i dziękuję za pomoc! Pozdro!
aagnese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:10   #2
olaglaszczka
Raczkowanie
 
Avatar olaglaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Pomoc z kolorami.

Skoro cała biżuteria ma być kolorowa, to buty radziłabym żeby były czarne, np jakies delikatne czarne sandałki. Wg mnie kolorowe buty do tego nie są już potrzebne. No ale na żywo nie widziałam więc cięzko powiedzieć jak lepiej
__________________
http://olla-mania.blogspot.com/
olaglaszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:23   #3
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Pomoc z kolorami.

Ja sie nie zgadzam z tym, ze buty powinny byc czarne. Po 1. mamy lato, po 2. są upały a po 3. to slub. Juz i tak bedziesz w czarnej sukience, wiec kup najpierw buty a potem dobierz do nich dodatki, nie odwrotnie. Jak buty będą zbyt jasne to dobierz zbyt jasne dodatki. Z resztą nie jest ciezko znalezc szmaragdowe pantofelki/sandałki. Rozejrzyj sie, jest mnostwo sklepow sprzedających kolorowe obuwie.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:27   #4
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pomoc z kolorami.

Łatwiej byłoby Ci doradzić, gdybyś wstawiła zdjęcia tej sukienki i może niektórych dodatków, które masz i mogłabyś ewentualnie założyć.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:52   #5
aagnese
Przyczajenie
 
Avatar aagnese
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: Pomoc z kolorami.

Dziękuję za Wasze odpowiedzi! Bardzo chciałabym wrzucić zdjęcie sukienki, ale niestety obecnie jestem poza domem i nie mam jak tego zrobić
Z dodatków jeszcze nic w "rękach" nie mam, ale zaopatruje się np. na tą broszkę : http://allegro.pl/broszka-lisc-szmar...603405700.html
Co o niej myślicie?
aagnese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 19:50   #6
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Pomoc z kolorami.

Sama broszka to kwestia gustu, ale ma ładny kolor. Jakbys znalazła takie buty to
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 22:13   #7
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Pomoc z kolorami.

Mnie się wydaje, że jeśli sukienka jest czarna, a do tego obszyta koronką, to warto wziąć jakiś jasny, bardziej weselny kolor niż ten szmaragd. Celowałabym bardziej w złotą szarfę w roli paska. Wydaje mi się, że to nie będzie wcale wyglądało nieelegancko. Moja koleżanka przerabiała czarną, studniówkową sukienkę o prostym kroju dodając złoty, satynowy pas materiału zawiązany na dużą kokardę. Wyglądała naprawdę nieziemsko, skromnie i gustownie.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.