Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 11:51   #1201
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - ciężko, łatwo u mnie u poparzenie, a jeżeli już stopniowo złapę jakiś kolor to nie jest on złocisty. Raczej taki szaro-różowy - brzydki.


2. Kolor oczu
- szaro-niebieskie. tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, dookoła źrenic żółte zabarwienie. Oprawa oczu średnia, nie za ciemna ale tez nie blond.


3. Piegi - brak

4. Cera - oliwkowo brzoskwiniowej cery nie mam. Ale różwowej też nie.. cięzko określić. Jestem szaro- blada poprostu


5. Naturalny kolor włosów - ciemny popielaty blond


6. Kolor ust dosc jasny, rozowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
czuje sie dobrze w chlodnych odcieniach. W czarnym, granatowym, zgniła zieleń. Za to okropnie wygladam w czerwonym, pomarańczowym, zółtym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? pasuje


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? nie


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
tak


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? myśle ze raczej zimne

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- tak

Pomocy! ))
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:50   #1202
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez narcissisme Pokaż wiadomość

Pomocy! ))
Przede wszystkim zrób przymiarkę:

http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html


Po tym, co na razie pisałaś, to myślę, że możesz być jakimś podtypem lata, ale trzeba by to potwierdzić.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:31   #1203
aleksandrapatrycja
Przyczajenie
 
Avatar aleksandrapatrycja
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Smile Mały problem z typem urody.

Witam! : )
Ostatnio odkryłam, że istnieją cztery podstawowe typy urody. Poczytałam sobie o "właściwościach" każdego z typów i.. nic nie pasuje do mnie.
Chciałabym prosić o pomoc w "sklasyfikowaniu" mnie Będę bardzo wdzięczna!
Jako załącznik moje zdjęcie. Robione w świetle dziennym (przed oknem), bez flesza.

Jeżeli chodzi o kolor włosów, w dzieciństwie byłam blondynką, z wiekiem włosy mi pociemniały i są takie... ciemny blond/szatyn naturalnie. Farbuję jednak na rudy brąz.

Pozdrawiam cieplutko!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 141_5378.jpg (80,6 KB, 39 załadowań)
aleksandrapatrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 11:58   #1204
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Mały problem z typem urody.

Hej widząc twoje zdjęcie i twój opis to stwierdzam że jesteś pani jesień czyli kobieta o jasnej karnacji włosach ciemny blond, szatyn pewnie opalasz sie na czerwonoUważam że dobrze dobrałaś sobie kolor farby do włosów rudy brąz jest charakterystycznym kolorem dla tego typu urodypowinnaś unikać kolorów jaskrawych, czystej bieli i czarnego a nosić ubrania w kolorze ziemi np ciemny brąz, oliwkowa zieleń, pomarańcz z domieszką żółtego, wszystkie kolory ciepłe jarzębinowa czerwieńDodatki ze złota
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 13:11   #1205
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

mam dwa szybkie pytania do Wampierz

- zastanawiam się nad zakupem MUFE chromatic mix (takie jakby farby do dodawania do podkładu, są w wersji olejowej i wodnej)

myślisz, że jeśli mam przekonanie graniczące z pewnością, że jestem chłodną zimą przerobię każdy na oko różowawy podkład na jasny, chłodnozimowy za pomocą dodania niebieskiej i białej farbki czy jednak potrzebuję jeszcze czerwonej? i analogicznie czy dodając do ciemnego z różowymi tonami tylko niebieską uzyskam dobry odcień do konturowania na mokro?

- czytałam wnikliwie Twoje posty na blogu, ale mam dylemat odnośnie minerałów z kolorówki: podstawowy odcień podkładu dla chłodnej zimy może być różowawy? Wydaje mi się, że mam rózowawą cerę (wizualnie), ale jednak zdarzają się podkłady dla mnie za rózowe. Tak naprawdę jedynym najbliższym pasującym mi kolorem jest azjatycki bb cream missha perfect cover nr 13, tak to wszystko albo za żółte albo za różowe ;/

pod wpływem Twoich postów zauważyłam, ze idę na kompromis i kupuję bardzo jasne różowe podkłady, które nie pasują idealnie, ale są duuuużo lepsze niż żółte, a powinnam chyba mieć bardziej szarawe, z domieszką niebieskiego
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 16:49   #1206
aleksandrapatrycja
Przyczajenie
 
Avatar aleksandrapatrycja
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Mały problem z typem urody.

Dziękuję za odpowiedź : )
aleksandrapatrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 20:50   #1207
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
mam dwa szybkie pytania do Wampierz

- zastanawiam się nad zakupem MUFE chromatic mix (takie jakby farby do dodawania do podkładu, są w wersji olejowej i wodnej)

myślisz, że jeśli mam przekonanie graniczące z pewnością, że jestem chłodną zimą przerobię każdy na oko różowawy podkład na jasny, chłodnozimowy za pomocą dodania niebieskiej i białej farbki czy jednak potrzebuję jeszcze czerwonej? i analogicznie czy dodając do ciemnego z różowymi tonami tylko niebieską uzyskam dobry odcień do konturowania na mokro?

- czytałam wnikliwie Twoje posty na blogu, ale mam dylemat odnośnie minerałów z kolorówki: podstawowy odcień podkładu dla chłodnej zimy może być różowawy? Wydaje mi się, że mam rózowawą cerę (wizualnie), ale jednak zdarzają się podkłady dla mnie za rózowe. Tak naprawdę jedynym najbliższym pasującym mi kolorem jest azjatycki bb cream missha perfect cover nr 13, tak to wszystko albo za żółte albo za różowe ;/

pod wpływem Twoich postów zauważyłam, ze idę na kompromis i kupuję bardzo jasne różowe podkłady, które nie pasują idealnie, ale są duuuużo lepsze niż żółte, a powinnam chyba mieć bardziej szarawe, z domieszką niebieskiego
Nie znam tych farbek, ale wydaje mi się, że zawsze niebieski ochłodzi, a biały rozjaśni. Trzeba tylko pamietać, że neutralizowanie kolorem dopełniającym daje szarobury kolor, więc lepiej od razu brać kolor jak najbliższy docelowemu. Jeśli zaczynasz z podkładem w prawie dobrym kolorze, to imho masz duże szanse na poprawienie go ładnie.

Oczywiście, że są podkłady za różowe, po prostu maja więcej różowości, niż jest w twojej skórze.


Podstawowy kolor u każdego typu może być różowawy, żółtawy, beżowy itp. a podtony zależą od typu kolorystycznego. Różowawa karnacja u chłodnej zimy będzie wyglądała inaczej niż różowawa u łagodnej jesieni.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksandrapatrycja Pokaż wiadomość
Witam! : )
Ostatnio odkryłam, że istnieją cztery podstawowe typy urody. Poczytałam sobie o "właściwościach" każdego z typów i.. nic nie pasuje do mnie.
Chciałabym prosić o pomoc w "sklasyfikowaniu" mnie Będę bardzo wdzięczna!
Jako załącznik moje zdjęcie. Robione w świetle dziennym (przed oknem), bez flesza.

Jeżeli chodzi o kolor włosów, w dzieciństwie byłam blondynką, z wiekiem włosy mi pociemniały i są takie... ciemny blond/szatyn naturalnie. Farbuję jednak na rudy brąz.

Pozdrawiam cieplutko!
Istnieją więcej niż 4 typy. W zależności od systemu można używać podziału np. na 12 albo 16. Ja stosuję podział na 12.

Przede wszystkim nie da się określić typu ze zdjęcia, szczególnie tylko jednego.

Po drugie, sama kombinacja koloru oczu i włosów oraz głównego tonu karnacji (żółtawa, różowawa, beżowa) nie określa typu kolorystycznego.


Najlepszym i właściwie jedynym sposobem na ustalenie typu jest przymierzenie różnych kolorów, dokładną instrukcję zamieściłam tutaj:
http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html


Jeśli zrobisz taką przymiarkę starannie i podzielisz się z nami rezultatem, postaramy ci się pomóc. Nie zniechęcaj się, jeśli na początku nie będziesz widziała większych różnic między kolorami.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocica84 Pokaż wiadomość
Hej widząc twoje zdjęcie i twój opis to stwierdzam że jesteś pani jesień czyli kobieta o jasnej karnacji włosach ciemny blond, szatyn pewnie opalasz sie na czerwonoUważam że dobrze dobrałaś sobie kolor farby do włosów rudy brąz jest charakterystycznym kolorem dla tego typu urodypowinnaś unikać kolorów jaskrawych, czystej bieli i czarnego a nosić ubrania w kolorze ziemi np ciemny brąz, oliwkowa zieleń, pomarańcz z domieszką żółtego, wszystkie kolory ciepłe jarzębinowa czerwieńDodatki ze złota
Niesamowite, tak szybka diagnoza i dość zaskakująca, biorąc pod uwagę, że na fotografii dziewczyna wyszła bardzo chłodno.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 15:10   #1208
littlenika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

że ja dopiero teraz znalazłam ten wątek! Bardzo proszę Was o pomoc.

1. Jak się opalasz opalam się raczej szybko, ale najpierw na czerwono, potem to przechodzi w brązowy odcień, raczej "ciepły, a nie taki szarawy.


2. Kolor oczu
- niebieskie z żółtymi plamkami i ciemną obwódką


3. Piegi - w małych ilościach, zwłaszcza po opalaniu, są takie brązowe (?)


4. Cera - ciepły, często się rumienię (raczej na różowo) - od temp, emocji itp.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond ze złotymi refleksami


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jasno-różowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? dobrze się czuję w jasnych kolorach, pastelach +niebieskości i róże

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Nie do końca, w bieli wyglądam b. blado ze względu na jasną karnację i w czarnym podobnie (wolę szary/beż lub granat)


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Nie wiem, nie noszę - nie lubię.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Pasują.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jedne i drugie.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
Mogę zestawiać kontrastowo, jednak wieksza częśc moje szafy to ubrania gładkie, ale nie wyglądam źle w pasach, wzorach it[p. [/QUOTE]
littlenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:06   #1209
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Może mi ktoś pomoże?

1. Jak się opalasz
Raczej ciężko jest mi sie opalić, a jak już się uda to na czerwono.
Dopiero z czasem to brązowieje.

2. Kolor oczu
Oczy mam niebieskie. Brwi i rzęsy jasne bardzo

3. Piegi
Pojawiają się tylko w lecie, od słonka.
Są wtedy szaro brązowe.

4. Cera
Cerę mam bardzo jasną, chłodną.
Co chodzi o rumieniec to rzadko go mam, chyba że różem namaluję

5.Naturalny kolor włosów
Włosy mam mysiego koloru, popielate.

6.Usta
Usta mam blado czerwone

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię szary, chabrowy, czarny.To najcześciej noszone przezemnie kolory

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
Biały czasem zakładam, ale rzadko. A czarny lubię spodnie/ kurtki własnie czarne noszę.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?
Chyba raczej nie pasują mi jaskrawe kolory

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Myslę że pasują

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?

(na to pytanie w sumie nie wiem jak odpowiedzieć....)

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo

Pstrych ubrań nie lubię, jak pasy krata zle sie w nich czuję.
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2014-02-11 o 16:07
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 07:43   #1210
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Niesamowite, tak szybka diagnoza i dość zaskakująca, biorąc pod uwagę, że na fotografii dziewczyna wyszła bardzo chłodno.
Hmm.. no właśnie. Ja się dodatkowo zastanawiałam jakie przesłanki stoją za jesienią, bo nie widzę tego ciepła.. ? Chyba nie kolor oczu?


JOANNA16, chodzi o to, aby na kolory spojrzeć trochę inaczej niż dotąd. Nie w kategorii "najczęściej noszę" "lubię.." tylko twarzowości danego koloru. Dlatego Wampierz prosi wszystkich o przymiarkę ponieważ nasze emocje i sympatie związane z kolorami nie wnoszą nic do tematu, chodzi o realną ocenę jakie kolory nam służą (widać w nich naszą twarz - nie zlewa się z kolorem, kolor jej nie przygasza, mniej widoczne są cienie, zmęczenie, przebarwienia).
http://www.youtube.com/watch?v=RSxaEBzMYbQ Tutaj jest (po ang) opis co powinien robić kolor
Tu jest coś po polsku http://www.youtube.com/watch?v=hZl5mMgpozo acz malo widac

Jeśli trudno Ci określic te kolory zacznij od podstawowych.. przymierz czystą biel i kremowy, później czarny i ciemno-szary, zobacz które lepsze. Później próbuj kolory ciepłe vs zimne. To pozwoli Ci wyklarować m/w który sezon bądź jakie podtypy wchodzą w grę. Następnie trzeba się już bawić z odcieniami kolorów, aby wyklarować ten ostateczny. To może potrwać. Czasami pomaga test szminek.. Mi pomógł np.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2014-02-12 o 07:48
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:17   #1211
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hmm.. no właśnie. Ja się dodatkowo zastanawiałam jakie przesłanki stoją za jesienią, bo nie widzę tego ciepła.. ? Chyba nie kolor oczu?


JOANNA16, chodzi o to, aby na kolory spojrzeć trochę inaczej niż dotąd. Nie w kategorii "najczęściej noszę" "lubię.." tylko twarzowości danego koloru. Dlatego Wampierz prosi wszystkich o przymiarkę ponieważ nasze emocje i sympatie związane z kolorami nie wnoszą nic do tematu, chodzi o realną ocenę jakie kolory nam służą (widać w nich naszą twarz - nie zlewa się z kolorem, kolor jej nie przygasza, mniej widoczne są cienie, zmęczenie, przebarwienia).
http://www.youtube.com/watch?v=RSxaEBzMYbQ Tutaj jest (po ang) opis co powinien robić kolor
Tu jest coś po polsku http://www.youtube.com/watch?v=hZl5mMgpozo acz malo widac

Jeśli trudno Ci określic te kolory zacznij od podstawowych.. przymierz czystą biel i kremowy, później czarny i ciemno-szary, zobacz które lepsze. Później próbuj kolory ciepłe vs zimne. To pozwoli Ci wyklarować m/w który sezon bądź jakie podtypy wchodzą w grę. Następnie trzeba się już bawić z odcieniami kolorów, aby wyklarować ten ostateczny. To może potrwać. Czasami pomaga test szminek.. Mi pomógł np.
no ja zrozumiałam o co chodzi, ale samej jest mi ciężko określić co mi pasuje co nie
(moge mieć wrażenie że mi pasuje ale to może mi się tak wydawać, ktoś może myslec inaczej)



Koło twarzy jak mam bluzkę CZARNĄ wygląda to żle.. bo jestem blada.
O wiele lepiej wyglądam w szarej bluzce/ czy w fioletowej np.
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 08:44   #1212
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
no ja zrozumiałam o co chodzi, ale samej jest mi ciężko określić co mi pasuje co nie
(moge mieć wrażenie że mi pasuje ale to może mi się tak wydawać, ktoś może myslec inaczej)



Koło twarzy jak mam bluzkę CZARNĄ wygląda to żle.. bo jestem blada.
O wiele lepiej wyglądam w szarej bluzce/ czy w fioletowej np.
Widzisz, może jest to jakiś trop. Jak czytałam Twoje odpowiedzi i to co teraz mówisz to nasuwa mi się raczej jakiś chłodny typ.. np. letni, ale naprawdę ciężko to stwierdzić. Musisz mierzyć
Gdybyś była zimą czysta biel i czerń byłaby korzystna. Jesteś blada, ale w sensie czerń Cię wybladza czy nie podobają Ci się osoby blade w czarnym kolorze?? bo 1 by wskazywało, że obiektywnie niedobrze Ci w czerni (więc nie służy Ci ten kolor) a drugie, że po prostu subiektywnie Ci się to nie podoba (co nie wyklucza, że czerń jest dla Ciebie korzystna )
Nie wiem czy umiem się tu wysłowić.
Na Twoim miejscu najpierw bym wykluczyła czy naprawdę chłodny typ czyli sprawdziłabym czy lepsze są ciepłe kolory czy zimne? (złoty vs srebrny, pomarańcz vs jakieś chłodne kolory..) .Warto przejrzeć palety. A może właśnie test szminki Ci pozwoli coś nakreślić.. masz jakieś twarzowe szminki, które Ci służą? (w sensie czy odkryłąś takie )
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 14:00   #1213
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Widzisz, może jest to jakiś trop. Jak czytałam Twoje odpowiedzi i to co teraz mówisz to nasuwa mi się raczej jakiś chłodny typ.. np. letni, ale naprawdę ciężko to stwierdzić. Musisz mierzyć
Gdybyś była zimą czysta biel i czerń byłaby korzystna. Jesteś blada, ale w sensie czerń Cię wybladza czy nie podobają Ci się osoby blade w czarnym kolorze?? bo 1 by wskazywało, że obiektywnie niedobrze Ci w czerni (więc nie służy Ci ten kolor) a drugie, że po prostu subiektywnie Ci się to nie podoba (co nie wyklucza, że czerń jest dla Ciebie korzystna )
Nie wiem czy umiem się tu wysłowić.
Na Twoim miejscu najpierw bym wykluczyła czy naprawdę chłodny typ czyli sprawdziłabym czy lepsze są ciepłe kolory czy zimne? (złoty vs srebrny, pomarańcz vs jakieś chłodne kolory..) .Warto przejrzeć palety. A może właśnie test szminki Ci pozwoli coś nakreślić.. masz jakieś twarzowe szminki, które Ci służą? (w sensie czy odkryłąś takie )
w bieli mi w miarę dobrze i w czarnym też mi dobrze

odwiedzę strony które mi poleciłas
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 14:06   #1214
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
w bieli mi w miarę dobrze i w czarnym też mi dobrze

odwiedzę strony które mi poleciłas
zaraz zaraz, ja czegoś nie rozumiem, czy nie pisałaś przed chwilą że w czerni wyglądasz źle/blado? ważne jest przede wszystkim co po przymiarce koloru dzieje się z Twoją twarzą, a nie czy np. dobrze podkreśla sylwetkę...
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 16:36   #1215
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
zaraz zaraz, ja czegoś nie rozumiem, czy nie pisałaś przed chwilą że w czerni wyglądasz źle/blado? ważne jest przede wszystkim co po przymiarce koloru dzieje się z Twoją twarzą, a nie czy np. dobrze podkreśla sylwetkę...
Tak tak wyglądam w czerni blado ale często ją nosze bo lubię ten kolor.
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 17:59   #1216
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Tak tak wyglądam w czerni blado ale często ją nosze bo lubię ten kolor.
Poczytaj jeszcze raz, co napisały ci dziewczyny. Nieważne, co lubisz, ważne, co ci pasuje. Nie wiesz? Przymiarka! Ze zdjęcia nikt ci nie wywróży. Po coś ten pierwszy post chyba powstał... I palety. Poczytaj bloga Wampierza.
Każdy kolor ma milion odcieni, więc to, że pasuje ci fioletowy lub szary, nic nam nie mówi
Przy odpowiednio dobranych kolorach twarz wygląda zdrowo (btw jeśli masz jasną karnację, to oczywiste, że w czerni będziesz wyglądać blado), oczy lśnią, nie ma sińców itp
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 18:53   #1217
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Poczytaj jeszcze raz, co napisały ci dziewczyny. Nieważne, co lubisz, ważne, co ci pasuje. Nie wiesz? Przymiarka! Ze zdjęcia nikt ci nie wywróży. Po coś ten pierwszy post chyba powstał... I palety. Poczytaj bloga Wampierza.
Każdy kolor ma milion odcieni, więc to, że pasuje ci fioletowy lub szary, nic nam nie mówi
Przy odpowiednio dobranych kolorach twarz wygląda zdrowo (btw jeśli masz jasną karnację, to oczywiste, że w czerni będziesz wyglądać blado), oczy lśnią, nie ma sińców itp
Tru.

Ja mam jasną karnację, ale oliwkową i w białym to bardziej widać - wyglądam nawet wręcz lekko opaloną, za to w czarnym skóra wydaje się bielsza. Ale zarówno czarny, jak i biały mi pasują, bom zima.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:30   #1218
ssijmaua
Raczkowanie
 
Avatar ssijmaua
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 92
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

kiedyś nie odpowiedziałam na pytania, więc odpowiem teraz:
w jakim kolorze od bieli do kremu jest Ci najlepiej (jednym)?
czysta biel
w jakim kolorze od czerni do ciemnej szarości jest Ci najlepiej (jednym)?
najczarniejsza czerń
jakiego stopnia nasycenia - rozmycia wymaga kolor, żeby był dla ciebie najlepszy?
te najbardziej nasycone są najlepsze
w jakich kolorach wyglądasz lepiej: jasnych czy ciemnych?
jakby nie było, to biel i np. icy pink są jasne, a czerń ciemna, prawda? ale bardziej ciemne.
jaki granat jest dla Ciebie najlepszy (czysty czy wyszarzały)?
czysty
jak bardzo chłodny musi być Twój idealny kolor (skala: od 3 znaczącego absolutnie do 1 znaczącego raczej)?
3byłam na indywidualnej analizie kolorystycznej, więc jeśli komuś naprawdę zależy i nie jest pewny, to polecam. Pani mi powiedziała, że jestem Prawdziwą Zimą. jeśli już mam nosić jakieś pudrowe kolory, lepsze są dla mnie róże z domieszką niebieskiego(jak icy pink), czysta biel i czerń wydobywają blask mojej cery. tak samo jak ciemne, nasycone odcienie niebieskiego, fioletu.
__________________
"If you don't love yourself, how in the hell you gonna love somebody else?"
ssijmaua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-15, 14:39   #1219
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez ssijmaua Pokaż wiadomość
kiedyś nie odpowiedziałam na pytania, więc odpowiem teraz:
w jakim kolorze od bieli do kremu jest Ci najlepiej (jednym)?
czysta biel
w jakim kolorze od czerni do ciemnej szarości jest Ci najlepiej (jednym)?
najczarniejsza czerń
jakiego stopnia nasycenia - rozmycia wymaga kolor, żeby był dla ciebie najlepszy?
te najbardziej nasycone są najlepsze
w jakich kolorach wyglądasz lepiej: jasnych czy ciemnych?
jakby nie było, to biel i np. icy pink są jasne, a czerń ciemna, prawda? ale bardziej ciemne.
jaki granat jest dla Ciebie najlepszy (czysty czy wyszarzały)?
czysty
jak bardzo chłodny musi być Twój idealny kolor (skala: od 3 znaczącego absolutnie do 1 znaczącego raczej)?
3byłam na indywidualnej analizie kolorystycznej, więc jeśli komuś naprawdę zależy i nie jest pewny, to polecam. Pani mi powiedziała, że jestem Prawdziwą Zimą. jeśli już mam nosić jakieś pudrowe kolory, lepsze są dla mnie róże z domieszką niebieskiego(jak icy pink), czysta biel i czerń wydobywają blask mojej cery. tak samo jak ciemne, nasycone odcienie niebieskiego, fioletu.
gratuluję znalezienia swojego typu, co prawda po Twoich odpowiedziach mi by się intensywna zima kołatała po głowie, ale to sama z czasem już sobie zobaczysz czy na pewno prawdziwa zima do Ciebie pasuje
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 00:31   #1220
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Ogólne porady kolorystyczne dot. mojej urody. :-(

Jestem zagubiona w świecie kolorów. EWIDENTNIE. Chciałabym zasiegnac porady dot. Kolorow jakich powinnam uzywac na codzien. Najlepiej:
- jaki kolor wlosow by mi pasowal? Zamierzam zafarbowac..mialam pasemka a mam juz giga odrost i teraz..
- czy lepiej zrobic znow pasemka czy farbe na cale wlosy?
- w jakich kolorach ciuchow byloby mi dobrze?
-czy jestem wiosna czy latem?
-jaki makijaz moglabym nosic?
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy

Edytowane przez CzekoladowyMus
Czas edycji: 2014-02-17 o 00:41
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:44   #1221
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz -
Opalam sie najpierw na czerwono i stopniowo kolor nabiera odcienia slabego brazu orzecha wloskiego..latwo o poparzenie.


2. Kolor oczu -
Niebieskie teczowki na wyraznie bialym tle, oprawa oczu? Nie wiem
3. Piegi -
Piegi są. Koloru nie umiem sprecyzować. Czy szare czy brunatno-złote

4. Cera -
Mam cere jasną, żyły dość widoczne niebieskawe. Od solarium opalam sie na żółto, b. delikatny brąz. Cera sucha, o barwie szarej bez rumieńców

5. Naturalny kolor włosów -
Jak na zdjeciu przy odroście. Ciemny blond, szary..w słońcu rude refleksy czasem naturalne stopniowe rozjaśnienie włosów latem przez słońce

6. Kolor ust -
Różowe jasne,

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze w niebieskim, rozowym, czerwonym, graficie, kremowym przydymionych kolorach nie jaskrawych
Zle w zoltym, pomaranczowym, fioletowym, granacie, zielonym

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
Nie

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?
Nie, raczej przygaszone


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Tak

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?
Raczej zimne odcienie chyba
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo -
Raczej nie

Dziekuje i prosze o porady doswiadczonych kolezanek
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy

Edytowane przez CzekoladowyMus
Czas edycji: 2014-02-17 o 11:54
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:50   #1222
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz -
Opalam sie najpierw na czerwono i stopniowo kolor nabiera odcienia slabego brazu orzecha wloskiego..latwo o poparzenie.


2. Kolor oczu -
Niebieskie teczowki na wyraznie bialym tle, oprawa oczu? Nie wiem
3. Piegi -
Piegi są. Koloru nie umiem sprecyzować. Czy szare czy brunatno-złote

4. Cera -
Mam cere jasną, żyły dość widoczne niebieskawe. Od solarium opalam sie na żółto, b. delikatny brąz. Cera sucha, o barwie szarej bez rumieńców

5. Naturalny kolor włosów -
Jak na zdjeciu przy odroście. Ciemny blond, szary..w słońcu rude refleksy czasem naturalne stopniowe rozjaśnienie włosów latem przez słońce

6. Kolor ust -
Różowe jasne,

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze w niebieskim, rozowym, czerwonym, graficie, kremowym przydymionych kolorach nie jaskrawych
Zle w zoltym, pomaranczowym, fioletowym, granacie, zielonym

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
Nie

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?
Nie, raczej przygaszone


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Tak

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?
Raczej zimne odcienie chyba
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo -
Raczej nie

Dziekuje i prosze o porady doswiadczonych kolezanek
wydajesz się być podtypem lata, ale na początek zacznij od przymiarki np korzystając z tych rad: http://barwyurody.blogspot.com/2012/...we-kolory.html

bardzo uderzył mnie stwierdzenie, że masz suchą, szarą cerę. koniecznie powinnaś ją nawilżyć, ja latami się męczyłam z suchą, ziemistą cerą (i atopowym zapaleniem i pryszczami we wszelkiej postaci i ilości), a teraz buzi zazdroszczą mi wszyscy. skóra potrafi się cudownie odwdzięczyć za dobre traktowanie
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 11:22   #1223
Agata Hana
Przyczajenie
 
Avatar Agata Hana
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja mam największy problem z określeniem typu urody i doborem cieni do powiek. Jestem "mysią blondynką" z lekkimi miodowymi pasmami a oprawę oczu mam czarną jak cyganka ;p, bardzo mnie to denerwuje, tym bardziej, że też mam nietypowy kolor oczu ( właściwie kilka kolorów w jednym od brązu poprzez zieleń do niebieskich plamek), usta to ciemna czerwień,cera jasna ze skłonnością do przebarwień. Z opalaniem jest różnie bo twarz to najpierw na czerwono a potem przechodzi w brąz, reszta ciała od razu na brązowo... Nie wiem czy ja jakiś dziwoląg jestem czy co

Jak próbowałam przymiarek jakie kolory mi pasują to wychodzi na to, że biel tak, czerń średnio bo wyglądam jak zmulona, szary ok, niebieski raczej nie, a z jaskrawych kolorów sprawdzałam tylko różowy i miałam wrażenie jakbym się rozmywała w tym kolorze.

Nie wiem, może ja źle podchodzę do oceny, albo faktycznie jestem jakąś wybuchową mieszanką... Czy któraś z Was też tak ma? Jak sobie dobrać dobry kolor cieni do powiek do takiego typu urody?
__________________
"W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta. "
Agata Hana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:59   #1224
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
wydajesz się być podtypem lata, ale na początek zacznij od przymiarki np korzystając z tych rad: http://barwyurody.blogspot.com/2012/...we-kolory.html

bardzo uderzył mnie stwierdzenie, że masz suchą, szarą cerę. koniecznie powinnaś ją nawilżyć, ja latami się męczyłam z suchą, ziemistą cerą (i atopowym zapaleniem i pryszczami we wszelkiej postaci i ilości), a teraz buzi zazdroszczą mi wszyscy. skóra potrafi się cudownie odwdzięczyć za dobre traktowanie
A co używasz do nawilżania?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:55   #1225
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
wydajesz się być podtypem lata, ale na początek zacznij od przymiarki np korzystając z tych rad: http://barwyurody.blogspot.com/2012/...we-kolory.html

bardzo uderzył mnie stwierdzenie, że masz suchą, szarą cerę. koniecznie powinnaś ją nawilżyć, ja latami się męczyłam z suchą, ziemistą cerą (i atopowym zapaleniem i pryszczami we wszelkiej postaci i ilości), a teraz buzi zazdroszczą mi wszyscy. skóra potrafi się cudownie odwdzięczyć za dobre traktowanie
Po tescie kolorow stwierdzam ze buzia odzywa przy wszelkich odcieniach koralu, granatu, pudrowego rozu, wszelkich przygaszeniach

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

A mozecie cos powiedziec co do typu urody na podstawie zdjecia?
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 18:57   #1226
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Nie wampierz pewnie zaraz ci to wyjasni
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 20:45   #1227
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
Po tescie kolorow stwierdzam ze buzia odzywa przy wszelkich odcieniach koralu, granatu, pudrowego rozu, wszelkich przygaszeniach
Lepiej w chłodniejszych czy cieplejszych? I jak mocno przytłumione kolory?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Agata Hana Pokaż wiadomość
Ja mam największy problem z określeniem typu urody i doborem cieni do powiek. Jestem "mysią blondynką" z lekkimi miodowymi pasmami a oprawę oczu mam czarną jak cyganka ;p, bardzo mnie to denerwuje, tym bardziej, że też mam nietypowy kolor oczu ( właściwie kilka kolorów w jednym od brązu poprzez zieleń do niebieskich plamek), usta to ciemna czerwień,cera jasna ze skłonnością do przebarwień. Z opalaniem jest różnie bo twarz to najpierw na czerwono a potem przechodzi w brąz, reszta ciała od razu na brązowo... Nie wiem czy ja jakiś dziwoląg jestem czy co

Jak próbowałam przymiarek jakie kolory mi pasują to wychodzi na to, że biel tak, czerń średnio bo wyglądam jak zmulona, szary ok, niebieski raczej nie, a z jaskrawych kolorów sprawdzałam tylko różowy i miałam wrażenie jakbym się rozmywała w tym kolorze.

Nie wiem, może ja źle podchodzę do oceny, albo faktycznie jestem jakąś wybuchową mieszanką... Czy któraś z Was też tak ma? Jak sobie dobrać dobry kolor cieni do powiek do takiego typu urody?
Im więcej kolorów, tym lepsze porównanie... jaki niebieski, jaki szary, jaki różowy? Przede wszystkim postaraj się zaobserwować czy kolory lepsze są chłodniejsze czy cieplejsze, czystsze czy bardziej zgaszone.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 22:17   #1228
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A co używasz do nawilżania?
tu to pewnie każdy musi sobie sam wyeksperymentować, moja skóra lubi: olej kokosowy, ddml i moisture surge intense clinique (ale maska na noc mi już zapycha skórę), ziaję nawilżającą (tą apteczną), nawilżająco-matujący krem YR
za to nie lubię nawilżaczy garniera, clarins, siquens i sanoflore

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
Po tescie kolorow stwierdzam ze buzia odzywa przy wszelkich odcieniach koralu, granatu, pudrowego rozu, wszelkich przygaszeniach

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

A mozecie cos powiedziec co do typu urody na podstawie zdjecia?
nie jestem pewna co nazywasz koralem, bo dla mnie to dość jaskrawy, a nie przygaszony kolor

nie powiemy, zdjęcia bardzo przekłamują kolory, a nikt nie chce Ci namieszać/źle doradzić, raczej będziemy Cię wspierać i dopingować w dalszych przymiarkach

i tak jak napisała Wampierz:

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Im więcej kolorów, tym lepsze porównanie... jaki niebieski, jaki szary, jaki różowy? Przede wszystkim postaraj się zaobserwować czy kolory lepsze są chłodniejsze czy cieplejsze, czystsze czy bardziej zgaszone.
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 07:30   #1229
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
tu to pewnie każdy musi sobie sam wyeksperymentować, moja skóra lubi: olej kokosowy, ddml i moisture surge intense clinique (ale maska na noc mi już zapycha skórę), ziaję nawilżającą (tą apteczną), nawilżająco-matujący krem YR
za to nie lubię nawilżaczy garniera, clarins, siquens i sanoflore
:
Myślałam, że masz jakieś specjalne sposoby Mi kremy kupne nie nawilżają skóry.. mam tłustą zatem kokos odpada
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 15:14   #1230
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Myślałam, że masz jakieś specjalne sposoby Mi kremy kupne nie nawilżają skóry.. mam tłustą zatem kokos odpada
A probowalas? Ja mam tlusta/mieszana i odwodniona, a kokos mi podpasowal i rycynowy, ale moze przesuszac.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.