Co ja mam ze sobą zrobić?? :(((( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 17:28   #31
ghola_ver2
Raczkowanie
 
Avatar ghola_ver2
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Co ja mam ze sobą zrobić?? :((((

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
to trochę nie fair, że twój TŻ na Ciebie naciska i robi poczucie winy. Można zrozumieć jego desperację, ale chyba kobieta nie służy do zaspokajania popędu. Powinien wyluzować i sam trochę odpuścić widząc Twoj stan!
No nie, to troche nie fair, że jesli statsystycznie myślę o tym co pieć minut,
na bilboardach, w gazetach, na reklamach w telewizji i w radio wszystko ocieka seksem i erotyką, mając lat ok 30. powinienem zapomnieć o seksie z kobieta, z którą jestem w związku?

A może mam zachować pozory przyzwoitości, że nie potrzebuje i iść do sąsiadki z topiku obok, co twierdzi, że ma potrzeby a mąż/chłopak nie chce.

Ciekawe jak Ty wyglądasz, jak na 3 lata masz wyluzować, oglądać ciasteczka, słuszeć, że jesteś sexy i... ma Ci wystarczyć - w związku jesteś!!! odpowiedzialność droga Pani.

Aż się myśl pojawia, że jak się nie chce z tym kimś to może z kimś innym trzeba by było. Może jakaś wypozyczalnia, albo klub powienien być - gdzie ci wygaszeni graliby sobie w karty i w chińczyka, a ci niby zbyt rozbudzeni by się studzili aktywnie. W kóncu nikt na tym nie traci.

Niepotrzebne rzeczy oddaje się do PCK, albo wrzuca do kontenera.
1% podatku też się przekazuje. I baner pajacy** też ludzie klikają.

----

Przykro mi Mysza, że unikasz swojego TZ. Mnie się w życiu zdarzyło, że ktoś kochany mnie unikał mimo, że na codzień był sympatyczny. Doszedłem do wniosku, że moja atrakcyjnośc erotyczna wygasła dla niej i trudno.
Skończył się nasz czas, jesteśmy przyjaciółmi a drżenia szukam od nowa. Umiejętności zostają, ochota wacha się. Ale raz powstrzymuję /gdy nie trzeba/ a raz podkręcam /gdy sytuacja z zewnątrz siada / w trakcie już samo działa.

Edytowane przez ghola_ver2
Czas edycji: 2008-07-01 o 17:37 Powód: uzupełnienie
ghola_ver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:13   #32
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Co ja mam ze sobą zrobić?? :((((

Cytat:
Napisane przez ghola_ver2 Pokaż wiadomość

Aż się myśl pojawia, że jak się nie chce z tym kimś to może z kimś innym trzeba by było. Może jakaś wypozyczalnia, albo klub powienien być - gdzie ci wygaszeni graliby sobie w karty i w chińczyka, a ci niby zbyt rozbudzeni by się studzili aktywnie. W kóncu nikt na tym nie traci.

Niepotrzebne rzeczy oddaje się do PCK, albo wrzuca do kontenera.
1% podatku też się przekazuje. I baner pajacy** też ludzie klikają.

----

Przykro mi Mysza, że unikasz swojego TZ. Mnie się w życiu zdarzyło, że ktoś kochany mnie unikał mimo, że na codzień był sympatyczny. Doszedłem do wniosku, że moja atrakcyjnośc erotyczna wygasła dla niej i trudno.
Skończył się nasz czas, jesteśmy przyjaciółmi a drżenia szukam od nowa. Umiejętności zostają, ochota wacha się. Ale raz powstrzymuję /gdy nie trzeba/ a raz podkręcam /gdy sytuacja z zewnątrz siada / w trakcie już samo działa.
ghola_ver2 przepraszam bardzo!!! Czy ja napisałam, że on od strony seksualnej nie jest już dla mnie atrakcyjny?? No chyba raczej nie! Dlatego mojego TŻ nie unikam! A gdybym miała ochotę próbować z kimś innym to bym spróbowała, ale na to nie mam ochoty! Nie interesuje mnie żaden inny facet! Najpierw czytaj jak należy i nie pisz takich bzdur jak wyżej!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:36   #33
Nikka1221
Raczkowanie
 
Avatar Nikka1221
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 115
Dot.: Co ja mam ze sobą zrobić?? :((((

ja w kazdym razie trzymam za Ciebie kciuki !
__________________
A House is made of brick and stone
But only Love can make a Home...




Nikka1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.