Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 19:35   #1
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424

Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?


Zastanawiam się nad jakością obuwia z tego sklepu. Ceny są przystępne, ale boję się zamawiać w ciemno. Macie jakieś doświadczenia z tym obuwiem? Będę wdzięczna za pomoc
http://www.fleq.pl/sklep/produkt,kategoria,jesien-2010
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 19:59   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

w internecie znalazlam bardzo dobre opinie. ale tez jestem ciekawa czy ktoras z was cos tam zamawiala... calkiem fajne buty maja
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:47   #3
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

witajcie dziewczęta, ja na jedno z wesel kupowałam buty z tej firmy tylko, że przez allegro,buty w porządku, cena trochę zawyżona, bo jak dla kogoś kto ma dostęp do butów z tzw. bazaru no to jest prawie dwukrotne przebicie, ja kupiłam buty za 100zł, gdzie później się okazało takie same były za ok. 50zł; ale jak ktoś nie ma dostępu do tych tańszych to polecam
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 22:14   #4
poduchowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
w internecie znalazlam bardzo dobre opinie. ale tez jestem ciekawa czy ktoras z was cos tam zamawiala... calkiem fajne buty maja
heja, kupuję tam buty razem z mamą i siostrą, jesteśmy mega zadowolone, ceny są bardzo dobre, u mnie akurat te same modele są zawsze o 20-40 zł droższe więc nawet z przesyłką i tak kupujemy taniej no i mamy spore już rabaciki w programie lojalnościowym a już nie mówię o wyprzedażachjakość jest spoko, ale z tego co ja kupowałam to jakość zawsze równa się cena, a ogólnie to i tak nie są przecież buty z jakiejś wysokiej półki więc jak na tą kategorię to i tak zawsze jesteśmy mile zaskoczone z wykonania obuwia. Raz tylko mama reklamowała buty bo się sprzączka zerwała ale nie było najmniejszego problemu. Polecam z czystym sumieniem fleq.pl
poduchowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 05:31   #5
me gal
Raczkowanie
 
Avatar me gal
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 101
GG do me gal
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Hej! Mi również zdarzyło się kupić buty na fleq.pl i jestem zadowolona. Akurat były to satynowe platformy na wesele. Jakość bucików ok. Wiadomo - satyna to satyna, trzeba o nią dbać. Ale w najbliższym czasie znowu mam zamiar u nich kupić sobie kilka par. Fajne mają podejście do klienta - paczka ekspresowo wysyłana, o wszystkim dostajesz potwierdzenia na maila, po zakończeniu transakcji za zakup dostałam punkty w programie lojalnościowym, które mogę później zamienić na rabat w sklepie. Ogólnie, sklep bardzo pozytywny, w przystępnych cenach.
me gal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:58   #6
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Cytat:
Napisane przez me gal Pokaż wiadomość
Hej! Mi również zdarzyło się kupić buty na fleq.pl i jestem zadowolona. Akurat były to satynowe platformy na wesele. Jakość bucików ok. Wiadomo - satyna to satyna, trzeba o nią dbać. Ale w najbliższym czasie znowu mam zamiar u nich kupić sobie kilka par. Fajne mają podejście do klienta - paczka ekspresowo wysyłana, o wszystkim dostajesz potwierdzenia na maila, po zakończeniu transakcji za zakup dostałam punkty w programie lojalnościowym, które mogę później zamienić na rabat w sklepie. Ogólnie, sklep bardzo pozytywny, w przystępnych cenach.
u mnie przesyłka nie była taka szybka, zamówiłam specjalnie wcześniej a i tak nie było butów na czas
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 12:15   #7
niunianastajlu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Ja tez zamowilam u nich wysokie platformy. Przesylka ekspresowa, pelna kontrola nad postepem zamowienia. Jakos bucikow za 95 zl ok, z tym ze akurat te moje byly za wysokie i niewygodne. Ale to kwesta modelu. Po zamowieniu naliczaja Ci rabat do wykorzystania w przyszlosci . Aha, przy butach zamawialm tez bizuterie - swarovskiego: wg mnie troche zawyzone ceny w stosunku do allegro.
__________________
fotografuje: http://mozefotke.blogspot.com

blog: w rytmie kobiety
http://wrytmiekobiety.blogspot.com
zapraszam mamy i nie tylko mamy!
niunianastajlu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 22:44   #8
elegancka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad jakością obuwia z tego sklepu. Ceny są przystępne, ale boję się zamawiać w ciemno. Macie jakieś doświadczenia z tym obuwiem? Będę wdzięczna za pomoc
http://www.fleq.pl/sklep/produkt,kategoria,jesien-2010
Witam,

nie polecam butów tego sklepu internetowego. Zamówiłam u nich kilka par, duża cześć butów przyszła brudna i z żółtym klejem na wierzchu. Buty są sztywne i niewygodne, odbiegają od wyglądu na zdjęciach. Jest też duży problem z reklamacją. Niestety szczerze nie polecam i odradzam.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad jakością obuwia z tego sklepu. Ceny są przystępne, ale boję się zamawiać w ciemno. Macie jakieś doświadczenia z tym obuwiem? Będę wdzięczna za pomoc
http://www.fleq.pl/sklep/produkt,kategoria,jesien-2010
Szczerze nie polecam, strata pieniędzy !!!lepiej iść do CCC i mieć pewność jak te buty wyglądają i przynajmniej w nich da się chodzić!!!
elegancka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:21   #9
pannamlodddda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Być może miałaś jakiegoś dziwnego pecha. U mnie w pracy, oprócz mnie zamawiają tam jeszcze 3 koleżanki. Żadna z Nas się nigdy nie zawiodła. Jedna kupowała białe buty na swój ślub i były rewelacyjne. Jedna nawet reklamowała w lato jakieś sandałki. Naprawili i odesłali po tygodniu. Także super. To jest mój ulubiony sklep i nie zamieniłabym go na żadne CCC. Co do opinii, to mąż pokazał mi wczoraj serwis Opineo.pl, gdzie można sprawdzić Sklep i ten FLEQ ma tam bardzo dużo dobrych opinii, więc chyba nie tylko mi się podoba.
pannamlodddda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:27   #10
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Cytat:
Napisane przez elegancka Pokaż wiadomość
Szczerze nie polecam, strata pieniędzy !!!lepiej iść do CCC i mieć pewność jak te buty wyglądają i przynajmniej w nich da się chodzić!!!
Buty z CCC też nie zawsze grzeszą jakością, zwłaszcza te z niższej półki cenowej. Nie raz wypatrzyłam tak wykonane buty, że aż się dziwiłam, że nie jest im wstyd tego wystawiać. Jednak taką sytacje da się zaobserwować w niemal każdym obuwniczym.
Wracjąc do tematu. Zawsze bałam się kupować na allegro butów, bo nawet w "normalnym" sklepie jest na mnie ciężko cokolwiek trafić. W fleq rok temu zaopatrzyłam się w kopertówke wieczorową. Cena raczej przystępna i wykonanie wporząku. Przesyłka naprawdę ekspresowa!
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 12:07   #11
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Zastanawiam się nad kilkoma parami butów z tego sklepu i przyznam, że opinie sklepu na opinieo, a komentarze na allegro to...

Może jeszcze ktoś się wypowie na temat jakości tych butów.
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 21:44   #12
modomanka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

przecież to jak w każdym sklepie, buty są z roznych marek, w roznych cenach i jedne są lepsze inne gorsze. Tansze buty beda nizszej jakosci, drozsze wyzszej, normalka.Trudno wymagac od butow za 39 zl cudow. Chyba kazdy sie z tym liczy. Ja kupilam u nich 2 razy, wszystko bylo super i pewnie jeszcze nie raz wroce.
modomanka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:24   #13
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

potwierdzam to co napisałą jedna z Was -ja już kilka razy kupiłam w zwykłych sklepach takie same czółenka jak te na ich stronie, a ceny były sporo niższe, np dziś kupiłam czółenka za 35zł i 45zł a na ich stronie są po 79zł i 59zł (plus jeszcze 17zł przesyłka)
obuwie , które oni oferują jest bez problemu dostępne (oczywiscie nie wszystkie modele) w sklepach bezmarkowych, więc przed złozeniem zamówienia warto sie rozejrzeć
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:29   #14
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Interesują mnie te buty: http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,27021. Ma może ktoś je?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:27   #15
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

A ten sklep jest z Radomia ja tam mieszkam i można u nich normalnie odebrać buty zakupione na ulicy Miłej ja tam jeżdze.
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 16:32   #16
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie
 
Avatar TheGirlWhoWasDeath
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 193
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

duży wybór, niektore modele juz jak z stylowychbutków.pl , jednak często podają złe rozmiary... miałam tak :/

Nie polecałabym butów z ekoskóry są zbyt sztywne lub wręcz przeciwnie - rozpadają się po 2 tygodniach .
Inne jak najbardziej
TheGirlWhoWasDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 18:37   #17
biola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Buty są okropne śmierdzą jak te takie tanie chińskie obuwie. Rozmiary na stronie się nie zgadzają z rozmiarami rzeczywistymi. Tragedia.. i tak zamówiłam o 1,5 większe buty i tak były za małe. Cena za buty jest wygórowana. Długo oczekuje się na zwrot pieniędzy. FLEQ.PL TO PORAŻKA
biola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 11:46   #18
ModliszkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Dramat!

Dziewczyny trzymajcie się z daleka od tego sklepu! Jakość beznadziejna, jak chciałam dokonać zwrotu - potwornie złośliwa i nieuczciwa obsługa nie uwzględniła go. Sprawa wylądowała w Inspekcji Handlowej która mnie poparła, nawet to nie pomogło. Właściciel kłamie i się upiera. Idę do sądu. Dziewczyny oszczędźcie sobie takich nerwów, a oszustom nie dajcie zarabiać naszym kosztem!!!!!!! Nigdy z czymś podobnym się jeszcze nie spotkałam!

Porażka !!!
ModliszkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:30   #19
queerkate
Raczkowanie
 
Avatar queerkate
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Varsovassa
Wiadomości: 64
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

ja mam z tego sklepu przynajmniej kilka par czółenek na niezbyt wysokich obcasach (typowo do pracy, zadne szalone), baletki, genialne gumowe sandałki (zamiast japonek po plazy, i mozna w nich wejsc do wody), torebkę i jakąs bransoletkę.

Sa to zwykłe chinskie buty, na pewno jesli ktoś ma sklepy "no name" w okolicy albo bazarki to znajdzie to samo lub bardz0 podobne, i pewnie taniej. Ja niestety nie mam, albo nie znam w swojej okolicy takich (W-wa Ursynów).

Zawsze czytałam dokładnie opis buta, dlugość wkładki itp. i zawsze mam dobry rozmiar.
Buty są typowej jakości jak w CCC lub boti, ale odpowiada mi to w przypadku obuwia do pracy, wole miec kilka par ma zmiane,żeby nie nosić codziennie tych samych, zużyć i kupic nowe, niz inwestować w super-ekstra pantofle za 6 razy tyle...Często są tez załączone zapasowe fleki, co rzadko mozna spotkac.
Nie mialam problemu by buty były niewygodne, niektore sa nawet bardzo wygodne.

O szpilkach wysokich nie powiem nic bo nie mam

Baletki mam takie materialowe w kwiatki (sa nadal na wyprzedazy), sa ekstra super i mięciutkie. (ten model tylko inny kolor, chyba za 29 zl byly http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,35375)
Sandałki gumowe big stara za 25 zl są genialne, miękkie jak kapcie i były niezastąpnione na wakacjach nad morzem

Jedno co mnie wkurzyło to torebka- jest ładna i ma ciekawy ceglasty kolor, wiele osób chwaliło, tyle że niestety paska na ramię (torba ma uszy do noszenia w ręce lub na zgięciu reki, ale na ramię trochę krotkie) nie ma do czego przypiąc. jesli czytam w opisie ze jest pasek, to nie sprawdzam na zdjeciach czy producent zrobił kółeczko do ktorego go przypnę. Pasek mozna przypiąc do koleczek, ktorymi mocowane są uszy torebki. Dla mnie to bez sensu Nie zdecydowalam sie na zwrot, ale jest to wkurzające.

Sklep ogolnie lubie za wybor, ceny i promocje ok, często jest darmowa wysyłka, a nawet jesli nie to 8 zł za paczkomat naprawdę nie robi różnicy.
Nie wiem jak wymiana i zwrot bo nie miałam potrzeby.

mam nadzieje ze komuś pomoglam
queerkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 23:01   #20
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

hej
ma może ktoś tą torebkę:
http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,41545

bardzo będę wdzięczna za zdjęcie jej w rzeczywistości albo opinię
__________________
Skoro ma być lepiej,
najpierw musi być inaczej


Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 06:57   #21
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Fleq.pl- sklep z obuwiem. Znacie?

Cytat:
Napisane przez betika Pokaż wiadomość
witajcie dziewczęta, ja na jedno z wesel kupowałam buty z tej firmy tylko, że przez allegro,buty w porządku, cena trochę zawyżona, bo jak dla kogoś kto ma dostęp do butów z tzw. bazaru no to jest prawie dwukrotne przebicie, ja kupiłam buty za 100zł, gdzie później się okazało takie same były za ok. 50zł; ale jak ktoś nie ma dostępu do tych tańszych to polecam
Zgadza się. Ja takie buty jak w tym sklepie widuję na ryneczku w Łodzi.
Cytat:
Napisane przez elegancka Pokaż wiadomość
Witam,

nie polecam butów tego sklepu internetowego. Zamówiłam u nich kilka par, duża cześć butów przyszła brudna i z żółtym klejem na wierzchu. Buty są sztywne i niewygodne, odbiegają od wyglądu na zdjęciach. Jest też duży problem z reklamacją. Niestety szczerze nie polecam i odradzam.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------


Szczerze nie polecam, strata pieniędzy !!!lepiej iść do CCC i mieć pewność jak te buty wyglądają i przynajmniej w nich da się chodzić!!!
A czego się można spodziewać za te pieniądze? Wygodnych butów ze skóry

Moje koleżanki z byłej pracy nałogowo zamawiały buty w tym sklepie- owszem modne i na pierwszy rzut oka ładne, ale strasznie sztywne i nietrwałe. Dla mnie strata pieniędzy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.