Niezbędnik w trzech kosmetyczkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 13:47   #1
Ma_niusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6

Niezbędnik w trzech kosmetyczkach


Nie lubię przesady i nie lubię nosić niepotrzebnych rzeczy, ale z drugiej strony lubię czuć się "zabezpieczona" na wszelkie okazje! W związku z moim charakterem a także wykonywanym zawodem jestem niezwykle dobrze zorganizowana. Dlatego dysponuję trzema kosmetyczkami.
1. Kosmetyczka "na każdy dzień" będąca na stałym wyposażeniu mojej torebki, zawsze mam ją przy sobie, ma niewielkie wymiary, jest delikatna i elegancka. Zawiera obowiązkowo: chusteczki nawilżające, waciki, pilniczek i cążki do paznokci, krem nivea, dezodorant, korektor, puder matujący, tusz do rzęs, pomadkę w delikatnym naturalnym kolorze, potrójne cienie do oczu Inglot (biały i dwa odcienie brązu). Z takim wyposażeniem żadna codzienna sytuacja mi nie straszna!
2. Kosmetyka pielęgnacyjna - zabierana na każdy wyjazd czy w każdej sytuacji gdy potencjalnie zachodzi możliwość, że będę nocować poza domem. Jest nieco większa, ale wciąż w dogodnym rozmiarze, mieszczącym się do większej torebki. Zawiera: w postaci małych wersji "podróżnych" żel pod prysznic, szampon, pastę do zębów, szczoteczkę, ponadto waciki i mleczko do demakijażu, próbki podkładu matującego, żel antybakteryjny, zmywacz do paznokci.
3. Trzecia i ostatnia, a zarazem największa kosmetyczka to prawie kuferek ;-) Znajduje się w domu i korzystam z niej sporadycznie, czasem biorę ze sobą na większe wyjazdowe imprezy. Zawiera pełen mój zestaw kolorowych kosmetyków, a że jestem minimalistką, poza tym wiem co mi pasuje i co lubię i trzymam tylko potrzebne rzeczy a nie setki kolorów, poza tym bardzo przywiązuję się do konkretnej marki czy serii kosmetyków i lubię je mieć na stałe, więc jest to kilka pomadek (w tej chwili mam 3), kolorowy tusz do rzęs, dwa zestawy cieni do oczu, dwie konturówki, korektor, kilka kolorów lakierów do paznokci (w tej chwili mam 5 odcieni) i brokat.

W sumie niewiele mam kosmetyków, ale takie właśnie schematyczne uporządkowanie pozwala mi na zachowanie porządku oraz na posiadanie "pod ręką" zawsze tego co mi może być potrzebne
Ma_niusia jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.