Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 01:17   #301
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

co w tym ciekawego? to straszne niby mineraly a zapychaja...ja juz nie wiem co robic;(
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 02:07   #302
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja mam pytanko do każdej dziewczyny która stosowała/stosuje podklady mineralne sypkie, nie tylko AM. Otóż mam taki problemik że na twarzy mam delikatny meszek (okolice policzków, żuchwy), i chciałam się dowiedzieć czy takie sypkie podkłady nie osiadają się na takich włoskach, bo miałam doczynienia z nie jednym takim podkładem który przez właśnie te moje okropne włoski był znacznie bardziej widoczny "osiadając" się na nich. Meszek nie jest jakiś wielki, ale jednak po nałożeniu niektórych podkładów staje się bardzo widoczny. Podpowie ktoś?
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:13   #303
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kurcze początek wątku zapowiadał, że te minerały to cuda. Szukam czegoś nowego, moja skóra musi odpocząc od Lauress i Meow; ale zaryzykuję AM, zamówię próbki, obym sobie nie zaszkodziła
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 08:36   #304
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
kurcze początek wątku zapowiadał, że te minerały to cuda. Szukam czegoś nowego, moja skóra musi odpocząc od Lauress i Meow; ale zaryzykuję AM, zamówię próbki, obym sobie nie zaszkodziła
O tak, próbki to rewelacyjne rozwiązanie. Sama mam korektor light, ale nie stosuję go jako korektor Mieszam ze zbyt ciemnymi , zbyt różowymi lub zbyt różowymi podkładami, bo on sam w sobie jest bardzo jasny i zielonkawy. Mamie natomiast zamówiłam podkład kryjący i jest zadowolona z efektu końcowego. Ma naprawdę spore przebarwienia na twarz, a ja tak ją umalowałam, że nic zupełnie nie było widać
Co do korektora dodam jeszcze, że ilość w próbce i tak wydaje mi się wystarczająca i chyba nie ma sensu kupować pełnowymiarowego produktu, bo wystarczy go na długi okres czasu.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 09:49   #305
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny wysyp po minerałach może być spowodowany również znacznym przesuszeniem cery. Pogoda ostatnio była mroźna, do tego nieodpowiedni krem, ogrzewanie i problem gotowy.
Jeśli chodzi o osadzanie się pudru na włoskach- meszku na twarzy, to jeśli puder jest bardzo drobno zmielony (a minerały takie zazwyczaj są) nie zauważyłam takiego problemu.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:02   #306
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
kurcze początek wątku zapowiadał, że te minerały to cuda. Szukam czegoś nowego, moja skóra musi odpocząc od Lauress i Meow; ale zaryzykuję AM, zamówię próbki, obym sobie nie zaszkodziła
Apiska, co znaczy stwierdzenie, że Twoja skóra musi odpocząć od Meow? Jest z nim coś nie tak, za ciężki? Nie straszcie mnie już, kurczę... Jeśli się okaże, że zamówiłam znowu podkład, który tylko mi zaszkodzi...

A co do tego nawilżania to tez już zaczynam się zastanawiać, może coś w tym być. Być może sam krem z serii DLA trądzikowej to nieodpowiednie nawilżenie? Tylko jak mam szukać porządnie nawilżającego kremu, ale bez zapychaczy, to też już mi się źle robi... Koniec świata. W takich momentach naprawdę nie lubię swojej mieszanej, złośliwej cery. Och, jak ja zazdroszczę kobietom o nieskazitelnych, normalnych cerach, które zawsze wyglądają dobrze!
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:24   #307
aniaxka
Przyczajenie
 
Avatar aniaxka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 28
Talking Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyszły moje minerałki z AM
Kryjący beige fairest, korektor light i gratis dostałam próbkę różu nude.
Czym prędzej zmyłam makijaż i przystąpiłam do testu, musze tu wspomnieć,że zaczynam dopiero przygodę z minerałami. Jako pierwszy kupiłam jadwigę saipan - jako wierzchni puderek i byłam bardzo zadowolona matowienie fajne, krycie żadne- jak się spodziewałam.
Na pierwszy ogień korektor light - baaaaardzo jasny ale jaki kryjący- lepiej niż dermacol jestem w szoku oczywiście przesadziłam z ilością i musiałam część zetrzeć
Następnie podkład beige fairest - naczytałam się,że jest pomarańczowy,
jest IDEALNY - w odcieniu mojej skóry (dodam,że przedtem stosowałam revlon buff)
róż też rewelka
nie spodziewałam się efektu fotoszopa jest pięknie i cudnie
zobaczymy efekt długofalowy, ale pierwsze wrażenie na plus
__________________
Żyję już trochę na tym świecie i zauważyłam, że jak kto ma w sobie dar by błyszczeć, to będzie błyszczeć nawet przez sześć warstw brudu, a ci, co błysku nie mają, błyszczeć nie będą, choćby ich nie wiem jak polerować.
Terry Pratchett
aniaxka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 19:29   #308
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
Apiska, co znaczy stwierdzenie, że Twoja skóra musi odpocząć od Meow? Jest z nim coś nie tak, za ciężki? Nie straszcie mnie już, kurczę... Jeśli się okaże, że zamówiłam znowu podkład, który tylko mi zaszkodzi... [...]
Wiesz co, może nie tyle,że odpocząc, ale zauważyłam przez ostatni czas, że moja skóra źle wygląda z minerałami... Pewnie to wina nawilżenia, może zapchania cery, ale staram się o nią dbać. Z Meow jeszcze wyglądam ok, ale z lauress już trochę gorzej.

Zamawiam 3 próbki z AM: natural fair, golden fair i beige fairest. Zobaczymy, mam nadzieje, że żaden nie będzie przebijał różowymi tonami.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:49   #309
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A u mnie niestety, formuła matująca zdaje się również zapychać... Chciałam już kupować biga, ale jednak się wstrzymam.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:56   #310
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Znalazlam blog z duuża ilością swatchy http://fiolka86.blogspot.com/2012/12...mineralny.html
Mam nadzieje, że nikt nie wstawiał
przeglądam swatche na tej stronie i odcienie które włożyłam do koszyka wydają mi sie totalnie za jasne! Na tych zdjęciach beige fairest jest trupio blady, a ja mam cere w kierunku oliwkowym, więc light byłby lepszy (ktoś pisał, że light różowieje?)
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40

Edytowane przez Apiska
Czas edycji: 2013-01-30 o 20:04
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:48   #311
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

skoro oliwka, to czemu nie golden?
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 20:54   #312
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Znalazlam blog z duuża ilością swatchy http://fiolka86.blogspot.com/2012/12...mineralny.html
Mam nadzieje, że nikt nie wstawiał
przeglądam swatche na tej stronie i odcienie które włożyłam do koszyka wydają mi sie totalnie za jasne! Na tych zdjęciach beige fairest jest trupio blady, a ja mam cere w kierunku oliwkowym, więc light byłby lepszy (ktoś pisał, że light różowieje?)
Jak będziesz zamawiać to pisz, podzielimy się kosztami wysyłki
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:54   #313
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zamówiłam w końcu golden fair, natural fairest i beeige fair.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 21:31   #314
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a moze jest ktoś z krk i chce zrobić zamówienie z AM na pół? chcę tylko próbkę, więc nie usmiecha mi sie płacic 8.50 za przesyłkę
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 08:06   #315
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jak będziesz zamawiać to pisz, podzielimy się kosztami wysyłki
Zrobione
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 10:20   #316
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Zrobione
Bardzo dziękuję Oczywiście odsyp sobie mojego jak przyjdą
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:10   #317
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
a moze jest ktoś z krk i chce zrobić zamówienie z AM na pół? chcę tylko próbkę, więc nie usmiecha mi sie płacic 8.50 za przesyłkę
Ja chętnie się przyłączę
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:38   #318
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Właśnie odebrałam przesyłkę z AM
Z LL używałam Warm Peach wiec tutaj po przeczytaniu wątku celowałam w Golden Fairest i okazał się chyba idealny (z oceną samego proszku poczekam jeszcze. Bałam się że będzie za jasny. W domy mam China Doll który jest minimalnie za jasny dla mnie i wyraźnie widać różnicę miedzy nim a Golden Fairest. Niestety nie mogę znaleźć ładowarki do aparatu a z kom fotki wychodzą mocno prześwietlone.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 16:03   #319
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Wiesz co, może nie tyle,że odpocząc, ale zauważyłam przez ostatni czas, że moja skóra źle wygląda z minerałami... Pewnie to wina nawilżenia, może zapchania cery, ale staram się o nią dbać. Z Meow jeszcze wyglądam ok, ale z lauress już trochę gorzej.

Zamawiam 3 próbki z AM: natural fair, golden fair i beige fairest. Zobaczymy, mam nadzieje, że żaden nie będzie przebijał różowymi tonami.
No też właśnie o to chodzi, może ja za bardzo staram się o swoją cerę dbać i to efekt przekombinowania?:P Jak czytałam o minerałach, wydawało mi się, że to kosmetyki- cuda, dużo od nich oczekiwałam. Aktualnie na co dzień nie używam żadnego podkładu, co ma w sumie swoje plusy, bo da się przyzwyczaić do swojej skóry, do jej wyglądu. Generalnie właśnie od dłuższego czasu w ten sposób próbuję dbać o swoją cerę: zadbać tak, żeby wyglądać dobrze bez makijażu. Dlatego kwestia nagłego zapchania i krostek jest dla mnie aż tak bolesna. Zamówiłam sobie olejek z BU i hydrolat, jakoś przemogłam strach przed kolejnymi perturbacjami, wydaje mi się że póki co jest na plus. Ale mam jakąś obsesję przez to wszystko, ciągle mi się wydaje, że sobie zaszkodzę...

Jeśli chodzi o Twoje ostateczne zamówienie- wyszło w zasadzie na to, co u mnie Wspominałaś o cerze oliwkowej, myślę, że z goldenu powinnaś być usatysfakcjonowana
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 17:47   #320
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam nadzieję, że minerały z AM to będzie strzał w 10! Nigdy nie używałam minerałów, mam tłustą cerę, twarz potrądzikową z przebarwieniami, zamówiłam:
natural fairest matujący, natural gair, beige fairest i fair. Jestem blada, używałam dotychczas najjaśniejszego podkładu Lumene i pudru rimmel stay mate ivory, podkład rimmela ivory był dla mnie za ciemny. Nie mogę się doczekać, aż przyjdzie paczuszka!
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 21:18   #321
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wszytskie moje prochy poszly w odstawkę i uzywam juz od kilku miesiecy Anabelle. Ciesze sie ze wreszcie są polskie proszki konkurencyjne dla firm zagranicznych
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:25   #322
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam pytanko

Podczytywałam wątek kiedyś, teraz bardzo powoli zbieram się do zamówienia albo kolejnych próbek, albo całego opakowania.

Czy kolory w każdej formule są takie same?

Chcę podkład na lato wiec testowanie koloru teraz i tak jest bez sensu.

Oglądając różne zdjęcia wydaje mi się, że podkład rozświetlający ma najmniejsze krycie. Używał ktoś? Czy ten podkład nadaje się na całą twarz - czy to raczej zamiast rozświetlacza tylko?

Wydaje mi się, że mój podkład kryjący mnie zapycha. Dlatego myślę albo o matującym albo rozświetlającym. Mam cerę b. suchą

Podpowiedzcie coś dziewczyny!
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:59   #323
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
Mam pytanko

Podczytywałam wątek kiedyś, teraz bardzo powoli zbieram się do zamówienia albo kolejnych próbek, albo całego opakowania.

Czy kolory w każdej formule są takie same?

Chcę podkład na lato wiec testowanie koloru teraz i tak jest bez sensu.

Oglądając różne zdjęcia wydaje mi się, że podkład rozświetlający ma najmniejsze krycie. Używał ktoś? Czy ten podkład nadaje się na całą twarz - czy to raczej zamiast rozświetlacza tylko?

Wydaje mi się, że mój podkład kryjący mnie zapycha. Dlatego myślę albo o matującym albo rozświetlającym. Mam cerę b. suchą

Podpowiedzcie coś dziewczyny!
Z pewnością podkład rozświetlający nadaje się na cała twarz, w końcu to podkład Firmy mineralne oferują pudry rozświetlające/rozświetlacze przeznaczone właśnie tylko w celu rozświetlenia.
Jeśli masz cerę suchą, celowałabym właśnie w taki podkład. Matujący może być wysuszający, choć i tak w przypadku minerałów powinnaś zadbać o konkretne nawilżenie, co bywa wyzwaniem nawet w przypadku cer tłustych i mieszanych
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 12:46   #324
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Odebrałam dziś przesyłkę od annabelle Nałożylam przed chwilą natural fairest matujący i .... jestem oczarowana! Przecudownie wtapia sie w cerę, nie widać nic a nic, że ma cokowliek na buzi! Istne dzieło
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:25   #325
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Muszę znowu podzielić się z Wami moimi odczuciami. Właśnie dostałam swoje próbki Meow i różu EDM... w liście, przesypane w woreczki :/ Ekhm. Zamówiłam je na all, bo akurat były dostępne... Przyznam, że jestem rozczarowana- Anabelle były pięknie popakowane w słoiczki, dostałam je w kopercie bąbelkowej, z gratisem w dodatku. Bardzo mało jest tego proszku w woreczku, nawet nie wiem, jak mam tego używać?? Może to głupie, ale nie wyobrażam sobie za każdym razem wkładania tam palców... nie wspominając o przetestowaniu nakładania pędzlem, o czym myślałam...:/
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:52   #326
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wysypywanie na talerzyk? cokolwiek?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:55   #327
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
Muszę znowu podzielić się z Wami moimi odczuciami. Właśnie dostałam swoje próbki Meow i różu EDM... w liście, przesypane w woreczki :/ Ekhm. Zamówiłam je na all, bo akurat były dostępne... Przyznam, że jestem rozczarowana- Anabelle były pięknie popakowane w słoiczki, dostałam je w kopercie bąbelkowej, z gratisem w dodatku. Bardzo mało jest tego proszku w woreczku, nawet nie wiem, jak mam tego używać?? Może to głupie, ale nie wyobrażam sobie za każdym razem wkładania tam palców... nie wspominając o przetestowaniu nakładania pędzlem, o czym myślałam...:/
Ananbelle akurat elegancko pakuje próbasy i nie żałują proszku ale z innych firm kosmetycznych: i ze sklepów internetowych i z allegro ogólnie próbki przychodzą w strunowych woreczkach a proszku jest 1ml czyli ok. 1/3 grama. Annabelle ma próbki 1 gramowe. Także te woreczki strunowe to standard a gratisy można dostać tylko bezpośrednio od firmy i to też nie zawsze. Z Allegro nie ma co się spodziewać Zresztą w aukcji powinno być opisane w czym przyjdą.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 14:43   #328
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
wysypywanie na talerzyk? cokolwiek?
Ja wiem, wiem... generalnie to nie chodzi o to, że nie mam w ogóle wyobraźni...;P Tylko po prostu jak zobaczyłam tę marną ilość, pojawiło się mnóstwo wątpliwości- jest tu w ogóle CO przesypywać...? Jedno zamówienie z Anabelle już oswoiło mnie z luksusem i komfortem Eeech... Może za jakiś czas dam Anabelle drugą szansę. Poczekam na cieplejsze dni. Po tygodniowym używaniu olejku z BU do twarzy i hydrolatu mam wrażenie, że chyba jednak nie do końca nawilżałam twarz. Może akurat...
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 16:34   #329
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy macie porównanie jakości do pixie cosmetics? Jaki kolor odpowiada elette 1 z pixie?

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do każdej dziewczyny która stosowała/stosuje podklady mineralne sypkie, nie tylko AM. Otóż mam taki problemik że na twarzy mam delikatny meszek (okolice policzków, żuchwy), i chciałam się dowiedzieć czy takie sypkie podkłady nie osiadają się na takich włoskach, bo miałam doczynienia z nie jednym takim podkładem który przez właśnie te moje okropne włoski był znacznie bardziej widoczny "osiadając" się na nich. Meszek nie jest jakiś wielki, ale jednak po nałożeniu niektórych podkładów staje się bardzo widoczny. Podpowie ktoś?
Używałam pixie,edm Nie, nie ma z tym problemu. Podkład idealnie stapia się z cerą, minerały tak mają, że ich nie widać

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Skoro kryjąca formuła robi ciasto to rozejrzę się za matującą
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:50   #330
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
Muszę znowu podzielić się z Wami moimi odczuciami. Właśnie dostałam swoje próbki Meow i różu EDM... w liście, przesypane w woreczki :/ Ekhm. Zamówiłam je na all, bo akurat były dostępne... Przyznam, że jestem rozczarowana- Anabelle były pięknie popakowane w słoiczki, dostałam je w kopercie bąbelkowej, z gratisem w dodatku. Bardzo mało jest tego proszku w woreczku, nawet nie wiem, jak mam tego używać?? Może to głupie, ale nie wyobrażam sobie za każdym razem wkładania tam palców... nie wspominając o przetestowaniu nakładania pędzlem, o czym myślałam...:/
Miałam kilka próbek różnych firm w strunach i używanie ich wcale nie było takie kłopotliwe, wystarczały na kilka użyć, wysypywane porcjami na miseczkę

A czy możecie mi potwierdzić, że opakowania 10g z AM mają sitko? Chciałabym zamówić, bo jestem bardzo zadowolona po zużyciu próbki kryjącego Golden Fairest.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.