Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 18:38   #4981
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
A jak cenowo ?
Z przesyłką wyszło mnie to 162zł z groszami


Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Martyna - nakładka na kibelek jest świetna

Pogoda jak w maju - jak wracałam z pracy ok. 18, to było niesamowicie ciepło. Na drzewach są pączki. Niedobrze, bo znowu cykl wegetacyjny roślin zwariuje.

Muszę uszyć czapkę - rekina co prawda można kupić, ale nie mam zamiaru przepłacać. Zawsze sobie moje dziecko nawymyśla, a ja potem siedzę i kombinuję.
U mnie dziś też tak ciepło Wiele drzew wciąż zielonych, trawa też - czuję, jakby był marzec

Czapka - rekin, fiu fiu Pochwal się, jak uszyjesz Szkoda, że ja nie mam do tego talentu

Cytat:
Napisane przez Darcy_89 Pokaż wiadomość
Odpaliłam summer scoop napisałam tylko że ładny zapach, bo dla mnie jest za słodki. Mam nadzieję szybko go wypalić i zapalić ten o zapachu choinki. Mam aż 6 wosków także jest z czego wybierać.
Pomogłaś byś mi w zalupie mikołaja? pomyślę nad tym likierem a on łatwy w zrobieniu?
BU to Biochemia Urody.
Oj kochana... 6 wosków to jeszcze nic... Poczekaj, aż kolekcja urośnie Ci do 100 - dylemat pt. "co odpalić?" gwarantowany

Myślę, że o wiele bardziej opłaca Ci się kupić taką nakładkę u siebie w UK na ebay'u Np. tutaj:
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-FATHER...bb5e8#shpCntId
http://www.ebay.co.uk/itm/NOVELTY-CH...01547#shpCntId
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 18:46   #4982
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
antidotum biedna kicia oby szybko wróciła do zdrowia

Jejku ale pędzicie zaraz będzie nowa część

Ja już myślę o prezentach i dekoracji najchętniej już bym powiesiła lampki ale no... jeszcze trochę trzeba poczekać
Ja już u Lenki w pokoju mam lampki, tak tylko przewiesiłam bo chciałam wypróbować zakup, małej się spodobało, więc nie ściągałam
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 18:52   #4983
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Czapka - rekin, fiu fiu Pochwal się, jak uszyjesz Szkoda, że ja nie mam do tego talentu

Oj kochana... 6 wosków to jeszcze nic... Poczekaj, aż kolekcja urośnie Ci do 100 - dylemat pt. "co odpalić?" gwarantowany
Ja może i talentu trochę mam, ale większość to chęci. No i jednak chyba nie ma rzeczy, której bym mogła temu mojemu szkrabowi odmówić.
Dwa lata temu wyprawka Harrego Pottera, rok temu owca z Minecrafta (nie pytaj, ile się nabluzgałam przy wypchaniu, żeby ta cholera była równa i stała. Chyba z pięć razy naszywałam pysk, bo mi krzywo wychodziło ). A w tym roku będę kląć jak furman nad czapką - rekinem.

Oj tak, 6 wosków to jest dopiero początek
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 19:04   #4984
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Ale świetne piżamki są w f&f. Jutro jadę na zakupy : ) I do tego w promocji teraz 46zł z pingwinkiem i coś około 55zł ta z reniferkiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1415300596865.jpg (29,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1415300606333.jpg (24,2 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2014-11-06 o 19:07
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 19:37   #4985
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dziękuję dziewczyny za głosy!!!

Gdzie znajdę w miarę tanie (niektóre ceny powyżej 80zł mnie przerażają) świąteczne sweterki? Pomożecie?
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:00   #4986
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

Ty to już przestań pisać, co w tym Tesco widziałaś, bo ja później lecę, szukam, niczego nie ma, a mój chłop się ze mnie śmieje, że sobie jaja ze mnie robisz
Kolorowe choinki?
Ale poważnie U mnie dział świąteczny pełną parą No, kolorowe: srebrne, różowe i jeszcze jakieś, nie będę kłamać Acha, i jeszcze w Tesco stoi taki pojazd z coca-coli

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
O, widzisz, nie wiedziałam ! Możliwe, że w wolnej chwili opiszę sytuację Malwinki. Dziękuję
Polecam I trzymam kciuki

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez olanna Pokaż wiadomość
To super, że pałac "żyje" i ktoś o niego dba, coś się dzieje.

O, właśnie, to jest bezczelność- ja też się zaopatrzyłam w zimowe ciuchy, a tu na zimę się nie zanosi.
Dbają i to bardzo


No, nie powiem, jakiś lekki mrozik wieczorami by się przydał. W ogóle u mnie to dzisiaj taka pogoda pierwszolistopadowa, na Wszystkich Świętych tak powinno być, cudnie- mgła, mżawka, pięknie !
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:14   #4987
bella719
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 632
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja wiem, że zabawnie Sama rechotałam jak głupia, jak robiłam zdjęcie Płaciłam coś koło 40zł - według mnie trochę drogo jak za takie coś, ale nie mogłam się oprzeć, no nie mogłam

Ja już wiem, że w H&Y robię napad na kubki


My wynajmujemy mieszkanie, deska jest tak zwyczajnie zwyczajna, że aż strach Dlatego tak cieszę się z tej nakładki Chętnie kupiłabym też jakąś wersję na wiosnę, lato i jesień

Edit: Dziewczyny, ten wrocławski jarmark faktycznie jest taki super? Bo coraz więcej zachwytów nad nim czytam i aż mnie ciekawość zżera



Naprawdę jest cudowny
Sama zobacz

http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com/

ten filmik idealnie oddaje klimat tego jarmarku, koniecznie obejrzyj
https://www.youtube.com/watch?v=arTb1-cg3eI

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ale świetne piżamki są w f&f. Jutro jadę na zakupy : ) I do tego w promocji teraz 46zł z pingwinkiem i coś około 55zł ta z reniferkiem.
Serio są teraz w promocji?
Ja się na nie czaję od dłuższego czasu ale sobie obiecałam, że poczekam do promocji, jak wczoraj sprawdzałam to jeszcze w normalnej cenie mieli
bella719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 20:18   #4988
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Atidotum - współczuję, niech kotek wraca do zdrowia.
Ja dlatego kota nie wypuszczam - boję się, żeby mu się coś nie stało. Teściowa twierdzi, że unieszczęśliwiam zwierzę - może i tak, ale jej kot mieszka u nich ok. miesiąca i już wrócił do domu poturbowany, leczenie, antybiotyki. Ciotki koty też był szczęsliwe i obydwa tylko ok. roku - jednego ktoś zabił, drugi nie wrócił. Za duża trauma jak dla mnie.

Pogoda może i nie listopadowa, ale jak dziś było pięknie tylko butów nie mam, bo w botkach mi stanowczo za ciepło.

Mimo, że kocham wszystko, co kokosowe, nie pojechałam do Lidla. Twarda będę
A bardzo ten krem jest słodki?
Ja też nie jadę do Lidla, choć wczoraj mnie korciło - na szczęście nie mam nigdzie po drodze, musiałabym specjalnie jechać.

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nic nie piekę na Święta, bo to "dzialka" mamy i siostry. Może w tym roku sie zmobilizuję.
Jakby mi ktoś zabronił pieczenia, to bym nie przetrwała. Uwielbiam piec i przygotowywać desery

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Właścicielka jest przez większość czasu, czasem gdzieś wyjeżdża, ale zawsze są kelnerki, kucharki i inni. Życie toczy się cały czas Mąż Elisabeth wyjeżdżą do Gerlitz jak dobrze pamiętam, jest sędzią (kiedyś był w Berlinie, ale za daleko dojazdy) . On zabiera dzieci, które ukończyły tu zerówkę i chodzą do szkoły polsko-niemieckiej.
Wszyscy przyjeżdżają na weekendy i święta.

Mam też drugi pałac za rzeką ( w sumie jest ich wiele w okolicy) , tamten ma piękną zabudowę , ale nie ma takiego swojskiego klimatu jak ten koło mnie.

http://www.palac-lomnica.pl/

http://www.palac-wojanow.pl/

http://www.dolinapalacow.pl/Obiekty.html


Oj tak, w święta jest magicznie Na balkonie Dużego Pałacu gra orkiestra, chodzi Mikołaj i rozdaje cukierki, na zewnątrz choinki, ludzie sprzedają własnoręcznie robione ozdoby ( ten i inne kiermasze polegają na tym, że nikt nie sprowadza tu chińszczyzny, wszystko jest robione samemu- ozdoby, jedzenie, wina itp. ) , do dyspozycji gości jest Duży Pałac , gdzie są wystawy i piwnice pałacowe (pieką tam chleb itp. wszystko na oczach gości) , folwark (pieką tam m.in. pierniki, ozdabia się swoje bombki, są zwierzęta ) . W Małym Pałacu i na folwarku są też restauracje i można coś zjeść (a kuchnia naprawdę dobra).


U mnie też fajnie ozdobione


Moi rodzice mają dzisiaj wolne i oczywiście szaruga na dworze, mżawka i ogólnie to lipa trochę (chociaż przy dobrej wyobraźni można sobie wyobrazić, że to śnieg ma spaść, bo wczoraj byłoby to niemożliwe )

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------


Moim zdaniem wszystkie zwierzęta są fajne Moja babcia też nie lubi gryzoni, ale to przez to, że urodziła się w okresie wojny, gdzie szczurów i myszy było zatrzęsienie , więc wspomnień nie ma dobrych.


Fajna ta Twoja

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------



U mnie podobnie. Ja nie wypuszcza, sąsiadka też nie wypuszczała. Moja koleżanka z pracy też nie wypuszcza.

Te, co wypuszczają mają koty wysterylizowane


Zagłosowałam
Ale czad!!

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Można dołączyć?
Hejo

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Mika, co się odwlecze, to nie uciecze Likier jest teraz najmniej ważny
Pościel zamówiłam na angielskim ebay'u


Witamy


Ty to już przestań pisać, co w tym Tesco widziałaś, bo ja później lecę, szukam, niczego nie ma, a mój chłop się ze mnie śmieje, że sobie jaja ze mnie robisz
Kolorowe choinki?


Ja w sobotę pędzę do H&Y

A teraz pochwalę się, co mi dziś listonosz przyniósł Jestem absolutnie zachwycona i nie mogę doczekać się mikołajek, kiedy będę mogła już ustroić mój kibelek :

A ja dzisiaj zrobiłam ten likier, ale spróbowałam tylko na łyżece. Mój mąż zachwycony, ale jemu już samo mleko skondensowane wystarczyło i prawie je wylizywał z puszki


Cytat:
Napisane przez rintintin Pokaż wiadomość
Cześć,
Mogę dołączyć ?
Zazwyczaj zaczynała wariować już na temat świąt ok września. W tym roku wszystko się przesunęło. Ale już zaczynam o nich intensywnie myśleć. W tym roku będą to moje pierwsze samodzielne święta , pierwsze z tż w naszym mieszkaniu już nie mogę się doczekać i powoli planuje zakup dekoracji
Hej

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ale świetne piżamki są w f&f. Jutro jadę na zakupy : ) I do tego w promocji teraz 46zł z pingwinkiem i coś około 55zł ta z reniferkiem.
Ładne, ta z pingwinem fajniejsza.

Jutro piątek! Jedziemy popołudniu do moich rodziców, więc przez weekend nie wiem czy będę na bieżąco. A jak wrócimy to w połowie listopada pójdę się rozejrzeć jakie świąteczne gazety powychodziły

Edytowane przez martaw_mw
Czas edycji: 2014-11-06 o 20:19
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:19   #4989
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

dzieki za slowa wsparcia, kicia czuje sie zdecydowanie lepiej w porownaniu do wczoraj, ale jeszcze u kogos innego zrobimy rtg zeby sie upewnic ze bedzie ok, czy ze jednak trzeba jej pysia nastawic.
wlasnie sobie spiocha koło mnie <3

caly dom jest postawiony na nogi zeby kroic jedzenie, podgrzewac, rozdrabniac i w miedzyczasie tulic kota
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 20:29   #4990
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez bella719 Pokaż wiadomość
Super inspiracje
A kiedy wy zaczynacie dekorować dom i ubieracie choinkę?
w Niemczech zaczyna sie dekorowac na poczatku grudnia..wtedy zaczyna sie adwent, kupuje sie takie wianki swiateczne z 4swieczkami i w kazda niedziele adventowa zapala sie jedna swieczke....ja wtedy przyozdabiam tez mieszkanie a choinke jakos tak tydzien przed wigilia, zebysmy sie z dzieciakami mogli nacieszyc

Ja za kotami nie przepadam, choc jak czytam ten watek to jakos inaczej je widze my mielismy kilka lat kroliczki miniaturki...a teraz myslimy o psiaku, ale duzo pracujemy i podrozujemy szkoda zwierzaka by bylo teraz...

antidotum89 jej biedny kociak ludzie sa czasem straszni
dobrze ze kicia wraca do zdrowia

Moj brat mial kolege, ktoremu kot wpadl pod samochod i wterynarz chcial usypiac bo podobno nie dalo sie nic zrobic..ten jego kolega sam nakupowal kroplowek, lekarstw i leczyl kociaka w domu nocami i dniami przy nim chodzil i robil wszystko zeby zwierzak doszedl do siebie.....i kotek wydobrzal, tylko chyba jest slepy na jedno oczko, ale podobno jak piesek za tym swoim wybawca chodzi i jak mu sie dziecko urodzilo to pilnowal niemowlaczka a jak zaplakalo to biegl pana poinformowac itd...

u nas jest tak zmienna pogoda ze szk..wczoreaj caly dzien lalo i bylo zimno a dzisiaj slonecznie i dosyc cieplo...mnie juz drapie cos w gardle bo niewiadomo jak to sie ubierac..a ja o 6.00 rano na rower wskakuje i do pracy jade i wtedy jest zimniej niz jak wracam popoludniu
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:28   #4991
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez bella719 Pokaż wiadomość
[/B]
Naprawdę jest cudowny
Sama zobacz

http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com/

ten filmik idealnie oddaje klimat tego jarmarku, koniecznie obejrzyj
https://www.youtube.com/watch?v=arTb1-cg3eI
Faktycznie ładnie
Chociaż ten filmik średnio mi się spodobał - ja chcę popatrzeć co tam jest ciekawego, a tam w kółko dzieci i dzieci (a ja z tych, co to za dzieciakami nie przepadają) Aczkolwiek mam na uwadze, że jarmark w dużej mierze właśnie do nich jest skierowany

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zrobiłam ten likier, ale spróbowałam tylko na łyżece. Mój mąż zachwycony, ale jemu już samo mleko skondensowane wystarczyło i prawie je wylizywał z puszki
Hahah jakbym o moim czytała Też uwielbia mleko skondensowane, a że alkoholu nie pija i likieru nie spróbuje, to mu własną puchę tego mleka kupię, a co, niech ma!

Mąż właśnie dzwonił, że prosto z pracy pojechali do Tesco kupić coś na śniadanie. Chwilę później przesłał mi fotkę :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00120.jpg (168,8 KB, 103 załadowań)
__________________
CBT

Wymiana zapachowa

Edytowane przez martyna_tina
Czas edycji: 2014-11-06 o 21:40
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 21:43   #4992
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

Mąż właśnie dzwonił, że prosto z pracy pojechali do Tesco kupić coś na śniadanie. Chwilę później przesłał mi fotkę :
Jestem w raju:lo ve: Ja chcę do Tesco, szkoda, że nie mam nigdzie blisko:/
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 21:53   #4993
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

Mąż właśnie dzwonił, że prosto z pracy pojechali do Tesco kupić coś na śniadanie. Chwilę później przesłał mi fotkę :
I co, i co A nie pisałam !?


Mój brat z rozpędu założył wątek, bo nie zamknęłam kart, a pojechałam do miasta. Jak pisałam wyżej, poinformował mnie o tym po fakcie

Gdyby co, to jest nowy:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=786176


Ja przyniosłam wczoraj 3 szt. lampek: niebieskie, fioletowe i kolorowe


Takie zwykłe lampki jednokolorowe, 100 szt. w Tesco za... 22 zł. Kiedyś były za grosze. Może stanieją.

Edytowane przez Nimfa20
Czas edycji: 2014-11-06 o 21:56
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 22:15   #4994
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem w szoku - odwiedził mnie dziś kurier z moją zamówioną pościelą! Miała dotrzeć w poniedziałek, tu taka niespodzianka
Jest taka jak sobie wymarzyłam Co prawda na zdjęciach kolor wygląda na biało - czerwony, a w rzeczywistości jest kremowo - czerwony, ale nie przeszkadza mi to, bo pościel tak czy siak kolorystycznie zupełnie nie pasuje mi do sypialni
Komplet składa się z 2 poszewek na poduszki i jednej poszwy na kołdrę, jakość całkiem OK Wrzucam zdjęcie z neta, bo swoją będę zakładać dopiero w mikołajki :
http://zszywka.pl/p/swiateczna-posci...-11440807.html
Ahahh zamowilam taka sama! W poniedzialek chyba, na ebayu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 22:33   #4995
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

Mąż właśnie dzwonił, że prosto z pracy pojechali do Tesco kupić coś na śniadanie. Chwilę później przesłał mi fotkę :
Chyba każde tesco wygląda tak samo, bo od razu po zerknieciu na posta pomyślałam, że to teskacz, a potem czytam i faktycznie

poproszę o kciuki na kolosie jutro, bo nie umiem aktualnie nic
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 22:58   #4996
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
poproszę o kciuki na kolosie jutro, bo nie umiem aktualnie nic
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 05:36   #4997
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dziewczyny, potem pocytuje, ale lece pospiesznie powiedziec, ze [B]W HOME&YOU JEST 25% NA WSZYSTKO!!!!! NAWET NA PRODUKTY PRZECENIONE. NAPISANE JEST, ZE DZISIAJ, ALE MAM ZE NIBY OFERTA TRWA DO 10.11[\B]
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 06:19   #4998
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

A ja mam małe, biedne Tesco i świąteczne produkty pewnie upchną kątem. No i na piżamki też nie mam co liczyć, a są piękne. Dobrze, że mam jedną świąteczną z reniferem, którą zresztą dostałam na gwiazdkę.

Dzisiaj u mnie zmiana pogody, zrobiło się pochmurnie, wreszcie bardziej jesiennie. Ale nie odzywam się, bo wszyscy wokół są zachwyceni tą prawie że wiosenną aurą.
__________________
S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć ! ! !


olanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 06:52   #4999
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potem pocytuje, ale lece pospiesznie powiedziec, ze [B]W HOME&YOU JEST 25% NA WSZYSTKO!!!!! NAWET NA PRODUKTY PRZECENIONE. NAPISANE JEST, ZE DZISIAJ, ALE MAM ZE NIBY OFERTA TRWA DO 10.11[\B]


Oj nie...promocje się nie łączą:-(
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 07:03   #5000
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

No i mamy 5000 postów. Zapraszam do nowej części wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=786176
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 08:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.