Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-29, 12:57   #2461
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
I kolejny przykład, że większość prac rozchodzi się po znajomości.
Czemu zawsze musisz widzieć wszystko w czarnych barwach Nie pomyślałaś, że może poprzednia pracownica nagle skończyła pracę lub ją rzuciła i potrzebna jest kogoś na już od teraz, od ręki, wiadomo, że w okresie przedświątecznym potrzeba ludzi do pracy, a czasu na rekrutację nie ma? Szybciej jest więc podpytać znajomych czy nie czegoś nie szukają.
No ale nie, tylko znajomości i znajomości
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 13:39   #2462
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Czy można się dołączyć? Ja tez poszukuję pracy i dziś własnie byłam na 2 etapie rozmowy i mnie nie przyjęli

Generalnie wysyłam cv od września, a to dopiero było 3 zaproszenie (na dwie poprzednie nie dojechałam ).

Od miesiąca mieszkam w innym mieście. Wyprowadziłam się z Wrocławia i tak sobie tkwię całymi dniami sama w mieszkaniu (tż z pracy wraca koło 16, lub później). Łapię już doła przez to tkwienie w miejscu.
No to nie jestem sama. Na szczęście mieszkam w rodzinnym mieście,więc jest się do kogo odezwać,podjechać na szybko do swojego domu. Bo ogólnie większość czasu spędzam sama-mąż pracuje,jak wróci to też często wychodzi na treningi,a ja nie mam co ze sobą zrobić. Ile można siedzieć w necie albo przed TV? No i to poczucie,że jest się zależnym-niby małżeństwo,ale jednak ta osoba,która zarabia,czuje że ma więcej do powiedzenia no i nie można poczuć tego luzu,jaki się ma ze swoją kasą.
A z rozmowami było u mnie podobnie-CV rozsyłam też od września,prawie codziennie raz więcej a raz mniej,a byłam dosłownie na 3 rozmowach. Oczywiście nieskutecznych,że tak powiem.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 13:50   #2463
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Czemu zawsze musisz widzieć wszystko w czarnych barwach Nie pomyślałaś, że może poprzednia pracownica nagle skończyła pracę lub ją rzuciła i potrzebna jest kogoś na już od teraz, od ręki, wiadomo, że w okresie przedświątecznym potrzeba ludzi do pracy, a czasu na rekrutację nie ma? Szybciej jest więc podpytać znajomych czy nie czegoś nie szukają.
No ale nie, tylko znajomości i znajomości
Tylko szukanie pracowników wśród znajomych, powoduje, że ludzie obcy -ludzie, którzy nie mają dużo znajomych pracujących( jak np ja) pracy nie znajdują.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 13:54   #2464
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Tylko szukanie pracowników wśród znajomych, powoduje, że ludzie obcy -ludzie, którzy nie mają dużo znajomych pracujących( jak np ja) pracy nie znajdują.
Co jest złego w szukaniu pracowników po znajomych? Rekrutacje wewnętrzne też są niesprawiedliwe?

Może pomyśl o przeprowadzce? Może w innym mieście uda Ci się znaleźć pracę?
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 14:03   #2465
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Tylko szukanie pracowników wśród znajomych, powoduje, że ludzie obcy -ludzie, którzy nie mają dużo znajomych pracujących( jak np ja) pracy nie znajdują.
Nie tylko Ty nie masz pracy, ale tylko Ty ciągle wynajdujesz coś, żeby się przyczepić. Życie nie zawsze jest fair i na serio nie wszystkie ogłoszenia są wystawiane na "zewnątrz", nie widzę w tym nic dziwnego.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Może pomyśl o przeprowadzce? Może w innym mieście uda Ci się znaleźć pracę?
Z nią nie ma dyskusji albo jest czysto jałowa, już tyle czasu próbowałyśmy, szkoda nawet pisać i coś doradzać, bo zawsze jest na nie
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 15:36   #2466
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49125145]Nie wiem czy iść dzisiaj na rozmowę, nie chce mi się przeokropnie. Jakaś jestem dzisiaj na nie jeżeli chodzi o proces szukania pracy. Chyba muszę znowu odpuścić na chwilę bo już mnie to męczy. Dzisiaj nawet śniły mi się jakieś oferty. Masakra chyba już jestem uzależniona od przeglądania tych ofert.[/QUOTE]
Ja miałam to samo, rzygałam na myśl o wejściu na pracuj.pl. Ja tyle tam przesiedziałam, że już wiedziałam z dokładnością do 15 minut, o której wrzucają ogłoszenia.
Ale trzymam kciuki za wytrwałość
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 20:36   #2467
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość

Ojć, a to biedna bezrobotna, same rzeczy pierwszej potrzeby kupuje
Ja kupuję tylko to co zaznaczyłam, i to najczęściej raz do roku, no chyba że odżywkę do włosów albo płyn micelarny Kredkę do oczu ostatnio kupiłam chyba z 5 lat temu, cienie do oczu tak samo
O tym samym pomyślałam i nawet zaznaczyłabym znacznie mniej bo ja na bezrobociu prawie nic nie kupuję, taka bieda, takie potrzeby.
Dobra, nie będę się licytowała na potrzeby i biedę
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 20:47   #2468
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo, rzygałam na myśl o wejściu na pracuj.pl. Ja tyle tam przesiedziałam, że już wiedziałam z dokładnością do 15 minut, o której wrzucają ogłoszenia.
Ale trzymam kciuki za wytrwałość
Trochę się uspokoiłam, wczoraj miałam jakiegoś doła.

Na rozmowie byłam i znowu jestem z siebie dumna bo byłam całkiem wyluzowana.
Na pracę nie liczę bo przede mną była dziewczyna, z którą dosyć długo rozmawiałam i miała większe doświadczenie ode mnie. Poza tym dzwoniłam tam, że nie przyjadę (bo tż utknął w pracy a potem w korku), ale powiedzieli, że mogę się spóźnić, więc pojechałam.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 20:59   #2469
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Pisałyście troche o kosmetykach - u mni dużo pozmieniało się na przestrzeni lat. W liceum używałam tuszu, od drugiej klasy eyelinera, czasem błyszczyków, od święta podkładu. Na studiach dorzuciłam róż i przez długi czas to by było na tyle (przy czym czesto ograniczałam się do tuszu do rzęs + eyelinera), doszły za to lakiery do paznokci bo przestałam je obgryzać Dopiero gdzieś koło trzeciego roku studiów odkryłam kosmetyki Essence, które nie są drogie i zaczęłam troche bardziej bawić się kosmetykami. Do tej pory przerobiłam dość dużo mazideł z różnych półek cenowych, ale szaleństwo mi przeszło. Wykańczam zapasy porobione na promocjach w Rossmannie , ostatnio dokupiłam tylko podkład mineralny z Annabelle Minerals, bo na mojej skórze wygląda świetnie i nie pogarsza jej stanu Dobrze spisują się u mnie "zwykłe" tusze do rzęs (Eveline, Maybelline - nie mam potrzeby kombinować z Lorealem itp.), mam paletki cieni ze Sleeka i jedną z Make Up Revolution.

Z kosmetyków pielęgnacyjnych potrzebuję mieć Effaclar duo (ale jedna tubka wystarcza mi na ok. 5 miesięcy, więc jestem w stanie znieść jego cenę...), jakiś krem pod oczy (teraz mam z Eveline), żel do twarzy + płyn micelarny (mam z Lirene, ale chyba bardziej opłaca się Garnier), super są też niektóre kosmetyki z Ziaji (np. pasta z serii Liście Manuka ). Mam swoje ulubione szampony (Nivea/Alterra - biorę co aktualnie jest na promocji ). Z kosmetykami do ciała jest gorzej, większość mnie uczula więc jestem wierna Dove (kostki myjące, balsam) :/


Próbuję ogarnąć ostatnio moje miejsce w zespole i miałam mały kryzys (bardzo dużo pracy, wiele rzeczy spadało na mnie), ale wydaje mi się, że jakoś to ogarnęłam...

Antidotum89, trzymam kciuki żebyś teraz znalazła coś lepszego, na sensownych warunkach.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 21:25   #2470
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

dziekuje
chcialabym normalna stała prace. moze napisze list do swietego mikolaja....
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 21:38   #2471
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
dziekuje
chcialabym normalna stała prace. moze napisze list do swietego mikolaja....
Może wystarczy list motywacyjny.

A nie myślałaś o pracy w branży, w której teraz byłaś? Jak dobrze pamiętam logistyka? Oczywiście chodzi mi o jakąś normalną firmę. Doświadczenie w branży już masz, niewielkie ale zawsze.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 22:08   #2472
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

no wysylam wszedzie gdzie chociaz w czesci sie pokrywaja wymagania z moimi umijetnosciami/doswiadczeniem
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 08:23   #2473
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Wspomniałyście o szamponach i tuszach do rzęs. Ostatnio odkryłam fajny szampon w biedronce. Kosztuje 3 zł i jest go aż litr. Bardzo dobry jest, bo ma w składzie oliwkę. Włosy po nim rozczesują się bardzo dobrze. Wcześniej kupowałam za 4 zł z groszami litrowy szampon. Co do tuszy, to kupuje z eveline, są tanie i dobre. Jak go kupowałam kilka miesięcy wstecz to kosztował 9,99 zł. Prawie nigdy nie kupuje tuszy droższych niż 10 zł, czasami jak nie ma za 10 zł to muszę kupić wtedy jakiś za 12 zł. Ze mnie to ekspert od wyszukiwania tanich kosmetyków. Lakiery do paznokci wynajduje w cenie 3-4 zł . Swego czasu na necie wygrałam lakiery. Kremów nie kupuje. Nie raz są akcje na necie. Rozdają próbki kremów za darmo. I tak mam parę próbek kremów gratis. Krem do rąk wygrałam.
Paleta make up revolution, o której nicRu wspomniała jest super. Wygrałam wiosną na necie taką paletę. Jak ją wygrałam to sprawdzałam na necie jej cenę. Cena jej była 16 zł. Chyba, że teraz zdrożała.

Edytowane przez uniperfect
Czas edycji: 2014-11-30 o 08:25
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 08:39   #2474
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Zależy od sklepu, ja znalazłam za 20, ale to chyba max W kazdym razie jest w czym wybierać, moja ma fajne dzienne kolory (beż, delikatne róże, brązy), jest idealna żeby się trochę "podmalować" rano. Lakiery po wielu próbach wolę np. z Golden Rose niż Essie... Nie wszystko co drogie jest super, jak wykończę tusze do rzęs nakupione na promocjach to pewnie znów sięgnę po Eveline lub Maybelline (w mojej opinii jedne z najfajniejszych jakie miałam).
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 09:09   #2475
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Ja nie maluje paznokci i nie używam cieni, wiec mi odpadaja te wydatki szkoda tylko, ze na inne rzeczy wywalam majątek - w tej chwili mam 5 żeli pod prysznic i tyle samo odzywek do włosów, a jeszcze znowu mnie naszło na zakupy z Balea, bo może maja jakieś nowe zapachy żeli

Nicru, moge ci oddać balsam Dove, bo kupiłam ostatnio i muszę chyba wywalić - w opakowaniu pachnie ładnie, za to na skórze po 2 godzinach wali starym samoopalaczem
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 09:11   #2476
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Ja nie maluje paznokci i nie używam cieni, wiec mi odpadaja te wydatki szkoda tylko, ze na inne rzeczy wywalam majątek - w tej chwili mam 5 żeli pod prysznic i tyle samo odzywek do włosów, a jeszcze znowu mnie naszło na zakupy z Balea, bo może maja jakieś nowe zapachy żeli

Nicru, moge ci oddać balsam Dove, bo kupiłam ostatnio i muszę chyba wywalić - w opakowaniu pachnie ładnie, za to na skórze po 2 godzinach wali starym samoopalaczem
To albo jakaś inna seria niż moje albo moje przewlekłe zapalenie zatok to świetna sprawa
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 09:17   #2477
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
To albo jakaś inna seria niż moje albo moje przewlekłe zapalenie zatok to świetna sprawa
Możliwe, że inna, też lubię Dove z serii mocno nawilżającej, zapach wg mnie jest naturalny chociaż w ogóle staram się kupować jak najbardziej delikatne i naturalne zapachy
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:07   #2478
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

o taki
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 11:54   #2479
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Zależy od sklepu, ja znalazłam za 20, ale to chyba max W kazdym razie jest w czym wybierać, moja ma fajne dzienne kolory (beż, delikatne róże, brązy), jest idealna żeby się trochę "podmalować" rano. Lakiery po wielu próbach wolę np. z Golden Rose niż Essie... Nie wszystko co drogie jest super, jak wykończę tusze do rzęs nakupione na promocjach to pewnie znów sięgnę po Eveline lub Maybelline (w mojej opinii jedne z najfajniejszych jakie miałam).
Możesz mi napisać co to za paletka z Make Up Revolution (numer czy nazwa)? Szukam szukam właśnie jakis połączeni brąz+róże+beże czy tam fiolety i na razie znalazłam tylko w macu za prawie 150 zł, a nie uśmiecha mi się wydać tyle kasy



Ja od tygodnia w ogóle nie przeglądam żadnych ogłoszeń, mam palpitacje serca na myśl o tym, że znów będę musiała napisać list motywacyjny albo co gorsza oglądać tylko ogłoszenia dotyczące pracy w sklepie/kelnerka/spawacz czy inny ślusarz albo cieśla szalunkowy
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 13:20   #2480
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Mam Iconic 3.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 15:37   #2481
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
dziekuje
chcialabym normalna stała prace. moze napisze list do swietego mikolaja....
Z tym listem to zawsze warto spróbować
Ale tak serio dzisiaj na "normalną stałą pracę" to niestety są coraz mniejsze szanse - tzn jeśli przez w/w rozumieć etat w miarę dobrze płatny.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 16:02   #2482
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
To ja mam taki, a wcześniej miałam bardziej granatowy.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 18:17   #2483
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49143522]Może wystarczy list motywacyjny.
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez nicRu
Próbuję ogarnąć ostatnio moje miejsce w zespole i miałam mały kryzys (bardzo dużo pracy, wiele rzeczy spadało na mnie), ale wydaje mi się, że jakoś to ogarnęłam...
Heh, ja też...

Ale staram się myśleć pozytywnie, oby do świąt a potem do lutego, w moim przypadku.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49142911]Trochę się uspokoiłam, wczoraj miałam jakiegoś doła.

Na rozmowie byłam i znowu jestem z siebie dumna bo byłam całkiem wyluzowana.
Na pracę nie liczę bo przede mną była dziewczyna, z którą dosyć długo rozmawiałam i miała większe doświadczenie ode mnie. Poza tym dzwoniłam tam, że nie przyjadę (bo tż utknął w pracy a potem w korku), ale powiedzieli, że mogę się spóźnić, więc pojechałam. [/QUOTE]

Oby jednak się udało, dużo osób zapomina że doświadczenie to nie wszystko
__________________
_____________________

Edytowane przez _nouvelle_
Czas edycji: 2014-11-30 o 18:20
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 18:22   #2484
Fatalida
Raczkowanie
 
Avatar Fatalida
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piękny Wschód ;)
Wiadomości: 254
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
Ostatnio pisałam list motywacyjny na stanowisko Sprzedawca w salonie rtv/agd. Co się namęczyłam to moje. Nigdy nie musiałam pisać, że interesuję się odkurzaczami a moim marzeniem jest sprzedaż pralek
Serio napisałaś że interesujesz się odkurzaczami ? Ja stwierdziłam że nie będę pisać nadmiernie lizusowskich listów, bo patrząc na moje CV, wolontariaty, szkolenia itd. to nikt nie uwierzy że naprawdę moim celem jest praca w obsłudze klienta i zostanę tam na dłuższy okres. W ogóle któraś już pisała, że ciekawe jakiej odpowiedzi oczekują na pytanie "Dlaczego pani chce u nas pracować" np. w sieciówce, od osoby która ma skończone studia? Chcą szczerych odpowiedzi a... trudno żeby czyimś największym marzeniem była praca w jakimś CH.
Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Zajmę się i dokumentacją, umowami i odbieraniem i dostarczaniem aut do klientów. A że samochodów jest ponad 20, więc często trzeba też je serwisować itd, więc jest to w większości jazda samochodem, którą uwielbiam
A że są to nowe samochody, ledwo 2-3 letnie to jest i przyjemność z jazdy
Wow! Nie typowa praca, ale zdaje się że daje też trochę satysfakcji Nie jeden kolega Ci zazdrości Ja miałam trochę czasu przerwę w jeżdżeniu, więc teraz bardziej bym panikowała podczas jazdy w mieście, niż miała frajdę Ale fakt, leciutko chodzące sprzęgiełko podczas jazdy...

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
O tym samym pomyślałam i nawet zaznaczyłabym znacznie mniej bo ja na bezrobociu prawie nic nie kupuję, taka bieda, takie potrzeby.
Dobra, nie będę się licytowała na potrzeby i biedę


Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Co jest złego w szukaniu pracowników po znajomych? Rekrutacje wewnętrzne też są niesprawiedliwe?
Może pomyśl o przeprowadzce? Może w innym mieście uda Ci się znaleźć pracę?
Uniperfect skoro piszesz że to sprawdziłaś i w Twoim regionie nie ma pracy/nie ma bez znajomości, to może rzeczywiście posłuchaj Vargi i pomyśl o szukaniu w odległym regionie gdzie jest to centrum handlowe itd? Ok, na początku potrzeba trochę kasy, więc jeśli nie masz to trzeba będzie pożyczyć, ale to może zaowocować pracą a chyba przecież o to Ci chodzi ?
__________________
Nick Vujicic:
'If you can't get a miracle, become one."

Edytowane przez Fatalida
Czas edycji: 2014-11-30 o 18:24
Fatalida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:22   #2485
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

yyy dostałam zaproszenie z korporacji ( przez goldenline ) akurat teraz, kiedy mam problemy w pracy
i masę wątpliwości co do przyszłości tam echh...
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:30   #2486
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Fatalida Pokaż wiadomość

Wow! Nie typowa praca, ale zdaje się że daje też trochę satysfakcji Nie jeden kolega Ci zazdrości Ja miałam trochę czasu przerwę w jeżdżeniu, więc teraz bardziej bym panikowała podczas jazdy w mieście, niż miała frajdę Ale fakt, leciutko chodzące sprzęgiełko podczas jazdy...
Jak tylko zobaczyłam ofertę tej pracy, to od razu pomyślałam sobie, kurcze jaka fajna robota, chciałabym to robić. I udało się
Podobno 100 osób pokonałam w rekrutacji
Dla mnie ważne, że nie będę siedzieć na tyłku 8 godzin, że jest kontakt z ludźmi, możliwość przejechania się fajnymi samochodami
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:52   #2487
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Przed chwilą miałam telefon o pracę, nowy rekord godzinowy co do telefonu.
Praca w Warszawie i rozmowa w Warszawie czyli daleko bardzo i nie wiem czy chce mi się tam jechać. Jutro ma dzwonić babka umówić się co do konkretnej godziny spotkania, to ją jeszcze wypytam.
Wysyłałam dziś tam CV z gumtree (ponad 20o wyświetleń), a znalazłam je teraz jeszcze na infopracy (39 wysłanych CV), ale za to napisane, że wolne 4 miejsca. I znowu zagadka.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

W ogóle zauważyłam, że u mnie jest tak, że jak nie dzwoni nikt to cały miesiąc. A jak znowu się zaczynają telefony i rozmowy to z wszystkich stron na raz.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:56   #2488
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49153311]Przed chwilą miałam telefon o pracę, nowy rekord godzinowy co do telefonu.
Praca w Warszawie i rozmowa w Warszawie czyli daleko bardzo i nie wiem czy chce mi się tam jechać. Jutro ma dzwonić babka umówić się co do konkretnej godziny spotkania, to ją jeszcze wypytam.
Wysyłałam dziś tam CV z gumtree (ponad 20o wyświetleń), a znalazłam je teraz jeszcze na infopracy (39 wysłanych CV), ale za to napisane, że wolne 4 miejsca. I znowu zagadka.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

W ogóle zauważyłam, że u mnie jest tak, że jak nie dzwoni nikt to cały miesiąc. A jak znowu się zaczynają telefony i rozmowy to z wszystkich stron na raz. [/QUOTE]

Ja właśnie dostałam maila od pana z Wrocławia (wysyłałam tam CV z miesiąc temu), że poszukują inżyniera budowy, w szczególności KOBIETY () bo już chłopaka ostatnio zatrudnili. I jeżeli jestem zainteresowana nadal przeprowadzką do Wrocławia, to prosi o kontakt na maila i chce pogadać przez Skype. Że też musi teraz pisać, jak mój facet znalazł naprawdę dobrą pracę i chcieliśmy wynająć mieszkanie w Rzeszowie I co tutaj robić... :P Niby mam plany na przeprowadzkę do Wrocławia, ale dopiero na studia
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:59   #2489
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Nemme Pokaż wiadomość
Ja właśnie dostałam maila od pana z Wrocławia (wysyłałam tam CV z miesiąc temu), że poszukują inżyniera budowy, w szczególności KOBIETY () bo już chłopaka ostatnio zatrudnili. I jeżeli jestem zainteresowana nadal przeprowadzką do Wrocławia, to prosi o kontakt na maila i chce pogadać przez Skype. Że też musi teraz pisać, jak mój facet znalazł naprawdę dobrą pracę i chcieliśmy wynająć mieszkanie w Rzeszowie I co tutaj robić... :P Niby mam plany na przeprowadzkę do Wrocławia, ale dopiero na studia
A nie pisał nic czy po budownictwie nie chce?

Ja bym na twoim miejscu próbowała.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 20:05   #2490
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49153518]A nie pisał nic czy po budownictwie nie chce?

Ja bym na twoim miejscu próbowała. [/QUOTE]

Zajmują się sanitarką tylko, jak dobrze wyczytałam z ich strony ^^

Napisałam mu na razie, aby napisał od kiedy by się ta praca zaczynała i jakie warunki może mi zaproponować, zobaczymy, co odpisze :P Pierwszy raz się spotkałam z takim miłym podejściem od mężczyzny haha
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 14:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.